روش سر هم کالسکه دلیجان

در جلسه شب شنبه اسامی اعضای شورای بسیج معرفی شدند .دراین جلسه که با سخنرانی فرمانده پایگاه علی آغاز شد اسامی اعضای شورای بسیج قرائت شد و مقرر گردید در جلسه شب بیستم ماه مبارک رمضان با حضور فرمانده حوزه المهدی و چند تن از مسئولین ناحیه دلیجان حکم این عزیزان صادر و در مکان مسجد جامع قرائت شود . جاروبرقی صنعتی دو موتوره خشک البرز سریaeg (آاگ )/ ولتا: جاروبرقی صنعتی دو موتوره خشک البرز و ولتا کره جنوبی مجهز به کالسکه چرخدار که جابجایی و حمل را راحتر کرده و مناسب برای نظافت و تمیزی انواع محیطهای خشک در مکانهای بزرگ و کوچک مجهز به دو و میکرو قابل شستشو دائمی و موتور ۲۶۰۰ وات آاگ یا ولتا با مخزن استیل به ظرفیت ۷۰ لیتر می باشد. طومی های موجود در این جارو از انعطاف بالایی برخوردار می باشد. جهت مشاهده دستگاه جاروبرقی صنعتی از نوع مدل البرز به ل. فرزانگان قدیم بیشترین تأکیدی را که به شاگردان شان می د سکوت بود. البته من نمی خواهم به نظرات امثال تراپیستها (t pist) اشاره کنم و تا آن حد مبالغه نمایم. همانطور که می دانید در مکاتب غربی و شرقی فرقه هایی وجود دارد که طرفدار سکوت مادام العمر هستند به عنوان مثال شعار تراپیستها این است: سکوت مادام العمر برای آرامش روشن مادام العمر. به عنوان مثال تامس مرتن معنوی بزرگ امریکایی سده بیستم، یک تراپیست بود و از سن 19 سالگی تا سن 52 سالگی که در اثر تصادف از دنیا رفت هیچ سخنی نگفت؛ من نمی خواهم تا آن حد مبالغه کنم؛ ولی می خواهم این نکته را عرض کنم که منبع اضطراب ما تا حد زیادی در سخن گفتن ماست. امروزه اگر در مجلسی، شخصی مجال سخن به دیگران ندهد و تا شخصی جمله خود را تمام نکرده، پنج جمله بگوید و مهلت کلام ندهد، فکر می کنیم که آن شخص بسیار باسواد است، در صورتی که در سنت قدیم بر این نکته تأکید می شد که یک چنین انسانی احمق ترین فرد جلسه است. اینکه تا این حد تأکید می شد که هر چه عقل کمال می گیرد سخن نقصان می گیرد به همین دلیل است.

شمس تبریزی نیز خطاب به مولانا می گفت: مولانای عزیز، سخن گفتن جان کندن است و سخن شنیدن جان پروردن. هنگامی که حرف می زنی جان می کنی؛ کمتر حرف بزن تا کمتر جان ی. انسانی که سخن را می شنود جانش را فربه می کند ولی هنگام سخن گفتن در حال لاغرتر شدن است و در واقع شنوندگان در حال فربه شدن هستند. این سکوت، سکوت در مقام سخن گفتن است. ما دو نوع سکوت دیگر هم داریم، سکوت ذهنی و سکوت روانی که موضوع بحث ما نیستند.

بودا می گوید: افرادی هستند که سوار کالسکه های بدون سقف می شوند و در جاده های پر گرد و خاک تند می تازند. زمانیکه گرد راه بر آنها می نشیند، می گویند که چقدر در هوا گرد هست. بودا به آنها می گوید یا سرعت تان را کم کنید یا سقفی بزنید، آنگاه متوجه می شوید که گردی نیست و تعبیر سخن گفتن را همین می داند و می گوید وقتی سخن زیاد می شود آرامش کم می شود.
مصطفی ملکیان
بخشی از سخنرانی
[ 13 دستورالعملی که شما برای دستی به آرامش احتیاج دارید ] منبع اضطراب ما تا حد زیادی در سخن گفتن های ماست/ مصطفی ملکیان فروشگاه مای نی نی بمنظور جلب اعتماد و اطمینان و امنیت مشتریان عزیز دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت،معدن و تجارت می باشد و براساس دستورالعمل های مربوط به قوانین تجارت الکترونیک و زیر نظر مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت،معدن و تجارت قدم برمیدارد ♥♥ حــــــــراج آویز تخت و آویز کریر پولیشی صدادار نوزاد و کودک چیکو در 3 طرح فیل و شیر و کروکودیل ♥♥


قابل بستن روی دستگیره کنار در ماشین برای سرگرم کودک

قابل استفاده و بستن بر روی دسته کریر و کالسکه و کنار تخت نوزاد و کودک

دارای جغجغه سرگرم کننده

با تکان دادن عروسک، آویزهای زنگوله ای عروسک صدا می دهند

ساخته شده از پارچه و پولیش

سایز: 35 سانتیمتر

ساخت شرکت معتبر چیکو


♥ می توانید بصورت آنلاین ، تلفنی و پیام خصوصی ید نمایید ♥برای ید آنلاین و مطمئن به آدرس زیر مراجعه نمایید:


http://mynini.net/61-stroller-hanging-toys-and-baby- al-mobile


جهت مشاوره ید با شماره 09123552145 تماس بگیرید

شماره گروه سیسمونی در تل گرام: 09184945785


♥ مای نی نی دارای نماد اعتـــــــــماد الکترونیکی و درگاه ایمن بانــــــــکی♥ وقتی من تغییر مسکن می‎دهم ــ کاری که به طور متوسط هر شش ماه یک بار صورت می‎گیرد ــ، مبلمان و تمام وسائل اتاق از قبیل دوات‎دان، جعبه سیگار برگ، چند جلد کتاب و قفس موش سفید رنگ را بر روی یک گاری دستی کوچکی بار می‎کنم. گاری دستی را دوستم، سرایدار خانه به آپارتمان جدید می‎کشد. من هم در هوای بد و وقتی سربالائی تند می‎شود کمی در کشیدن گاری کمک می‎کنم. من در جلوی خانه جدید به سرایدار می‎گویم "نباید چرخ دستی را اینجا اینطور تنها گذاشت، می‎تواند چیزی از آن به سرقت برود." سرایدار پاسخ می‎دهد "ای بابا، این چیزهای شما رو که ی سرقت نمی‎کنه" و می‎خندد؛ ما هر دو داخل خانه می‎شویم و گاری دستی را بدون نظارت می‎گذاریم. در این وقت می‎آید و دو کارتن را از روی گاری دستی با خود می‎برد. او یک کارتن سنگین را برمی‎دارد و به خود می‎گوید: در این نقره‎جاتش جا داده شده است. و او یک کارتن سبک را برمی‎دارد و به خود می‎گوید: در این اسناد بهادار قرار دارد. و با هر دو کارتن از گوشه خیابان ناپدید می‎گردد. کارتن سنگین شامل کل یون سنگ‎هایم بود. یعنی تمام قطعات کوچک اسلیت، سنگ ماسه و آ ی که من در سفر به کوهستان‎ها جمع‎آوری کرده بودم و برایم ارزشی پر معنا داشتند. در کارتن سبک مجموعه‎ای از ع ‎های خانوادگی قرار داشت: با قوری قهوه در دست، پسرکی در کالسکه و دوازده ع زیبا از گربه خانگی ما که سال‎ها پیش فوت کرده است. قیافه به هنگام باز کارتن و افتادن نگاهش به دوازده ع گربه خانگی دیدنی‎ست، خیلی مایلم صورتش را می‎دیدم. و همینطور مایلم بدانم که او با این وسائل چه می‎خواهد د. بله، او می‎تواند ع ‎های گربه را با پونز به دیوار وصل کند؛ و اگر فقط کمی دارای احساس باشد می‎تواند این کار باعث لذت بردنش گردد، زیرا که گربه ما حیوان مهربان و خوبی بود. اما سنگ‎ها بسیار ناراحت کننده‎اند؛ بیتفاوت از اینکه آدم آنها را کجا قرار دهد گرد و غبار ایجاد می‎کنند. امیدوارم به این فکر نیفتد که سنگ‎ها را دور بیندازد، زیرا که دور انداختن سنگ توسط پلیس ممنوع گشته و من مایل نیستم که برایش مشکلی پیش آید. https://www.youtube.com/watch_popup?v=5dwvpqxpzj4 بازرگانی گرین آیلند لشکر سفالین شامل مجسمه سفالی هزاران سرباز مجهز مربوط به پادشاهی چین شی هوان، موسس دودمان چین در ۲۲۰ پیش از میلاد است.مجسمه های سنگی تراکوتا در حوالی شهر شی آن پایتخت نخستین امپراتوری چین پراکنده هستند. این آثار از مهم ترین یافته های باستان شناسی جهان در سال های اخیر به شمار می روند. مجسمه های لشکر سفالین با اندام و اندازه واقعی به عنوان «پاسداران معبد سلطنتی در چین باستان» مستقر شده بودند. آنها به اولین امپراتوری چین مت. سلام امروز بعدازظهر بدجوری دلم هوای بیرون رفتن کرده بود, اولش میخواستم پسرک رو سوار کالسکه کنم با هم بریم گردش ماد سری، دیدم شکمش کار نکرده و دلپیچه داره، بیشتر به ماساژ و مراقبت احتیاج داره تا بیرون رفتن. گزینه بعدیم این بود خودم به بهونه بیرون بردن ها برم یه گشت کوتاهی بزنم، اول به پیتزا فروشی، بعد به آش فروشی و بعدتر به یکی از ساندویچ فروشیها فکر که همشون تو فاصله ده دقیقه ای خونه هستن، ترغیبم نکرد.آخه به تجربه بهم ثابت شده غذای سالم به کا. اختصاصی از فایل هلپ تحقیق تاریخچه جهانگردی با و پر سرعت .
تحقیق تاریخچه جهانگردی
تحقیق تاریخچه جهانگردی دسته بندی : علوم انسانی _ جغرافیا
فرمت فایل:  image result for word ( قابلیت ویرایش و آماده چاپ ) حجم فایل:  (در قسمت پایین صفحه درج شده )فروشگاه کتاب : مرجع فایل   قسمتی از محتوای متن ...تاریخچه جهانگردی به نظر برخی از محققان آغاز صنعت گردشگری همزمان با رایج شدن استفاده از های معدنی در قرن هجدهم می باشد که به منظور استفاده های درمانی در بعضی از کشورها، مورد توجه خاص قرار گرفته بود. اما زمان شروع جهانگردی به معنی و مفهوم صنعتی هنوز دقیقاً مشخص نیست، هر چند گردشگری داخلی یا خارجی دارای قدمت دیرینه ای می باشد. واژه توریست ( جهانگرد) از کلمه فرانسوی “ تور” گرفته شده است. این واژه از اوایل قرن نوزدهم در بین مردم انگلستان رواج یافت و به تدریج در بین کشورهای دیگر نیز مورد استفاده عام قرار گرفت. با توجه به اینکه انجام مسافرتهای طولانی و جهانگردی در معنی و مفهوم اصلی خود نیاز به وسیله نقلیه سریع دارد، لذا در قدیم مسافرتهای طولانی از طریق کشتی در دریا و کالسکه در روی زمین انجام می گرفت. با توسعه گردشگری زمینی، به منظور کاهش مسافت و زمان مسافرت ساخت وسایل نقلیه سریع مورد توجه قرار گرفت و کم کم کالسکه ها جای خود را به دوچرخه دادند. اختراع لاستیک بادی و استفاده از آن در دوچرخه توسط یک دامپزشک ایرلندی به نام آقای دانلوپ، استفاده از این وسیله نقلیه را آسانتر نمود و توجه بیشتر مردم را به سوی استفاده این وسیله فرا خواند. اختراع ماشین بخار و ساخت موتورهای بخار و استفاده از آن در کشتی ها، قطارها و حتی اتومبیل، توسعه و تحول عظیمی در صنعت توریسم را بوجود آورد. به موازات ساخت و افزایش تولید خودرو ، کشتی، قطار، ساخت هواپیما نیز مورد توجه قرار گرفت اما علی رغم گسترش این صنعت و ایجاد مسیرهای هوایی متعدد در بین کشورها تا دهه 30 هنوز هواپیماهای ساخته شده قابلیت جا به جایی مسافران زیادی را نداشتند و به همین دلیل تمام مسافرتها از طریق دریایی و زمینی انجام می گرفت. مسافرتهای طولانی مدت با توجه به وسایل نقلیه آن زمان نیاز به اقامت و استراحت در بین مسیر را داشت. یعنی ساخت هتلها و رستورانها را فرا می خواند. اولین هتل در سال 1794 در شهر نیویورک تاسیس شده است و بدنبال آن در انگلستان و فرانسه نیز ساخت هتلها و رستورانها به تدریج و گسترش یافت. انجمن آسیایی کوهنوردی که به منظور کشف علمی مناطق مختلف کوهستانی تشکیل گردیده بود، موجب ایجاد و شکل گیری کلوپهای دوچرخه سواری و کوهنوردی دیگری همانند کلوپ آلپاین لندن، کلوپ دوچرخه سواران جهانگردان انگلستان و انجمن زیباسازی ویس بادن آلمان و … گردید که خود نیز نشان بر توسعه و گسترش گردشگری در بین مردم کلوپها و انجمنهای توریستی گشت. تاسیس کلوپهای توریستی به اوایل قرن 19 بر می گردد اما قبل از آن آژانسهای مسافرتی در برخی از کشورها فعالیت داشتند و شاید بتوان گفت اولین آژانس توریستی که در زمینه گردشگری، برگزاری تورهای علمی و کوهنوردی فعالیت داشت در سال 1841 و در نیویورک تاسیس گردید. تاریخچه فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی (fia) تاسیس کانونهای اتومبیلرانی از کشور انگلستان شروع گردید. در سال 1897 کانون اتومبیلرانی سلطنتی (rac) انگلیس تاسیستعداد صفحات : 14 صفحه  متن کامل را می توانید بعد از پرداخت آنلاین ، آنی نمائید، چون فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است.پس از پرداخت، لینک را دریافت می کنید و ۱ لینک هم برای ایمیل شما به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد. « پشتیبانی فروشگاه مرجع فایل این امکان را برای شما فراهم میکند تا فایل خود را با خیال راحت و آسوده  نمایید »  
با
تحقیق تاریخچه جهانگردی
به همت کانون تربیت بدنی وانجمن های علمی درتاریخ یک شنبه 18/8/93 کارگاه آموزشی دومینو توسط دانشجویان عضو تیم تلنگر برای تعداد 20 نفر از دانشجویان علاقمند به این رشته برگزار گردید .ودانشجویان با چگونگی چیدمان وانواع مسابقات وروشهای دومینو آشنا شدند.همچنین درآینده مسابقه داخلی بین شرکت کنندگان برگزار می گردد. مجموعه: دنیای بازیگران

سحر قریشی (زاده ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. وی بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید. اولین کار بازیگری سحر قریشی بازی در لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی بود.   ع های جدید سحر قریشی  زندگینامه سحر قریشی سحر قریشی   سحر قریشی،بیوگرافی سحر قریشی جدیدترین ع های سحر قریشی    سحر قریشی،بیوگرافی سحر قریشی  تصاویر جدید سحر قریشی     سحر قریشی،بیوگرافی سحر قریشی سحر قریشی      سحر قریشی،بیوگرافی سحر قریشی ع های سحر قریشی در سال 94       سحر قریشی،بیوگرافی سحر قریشی گریم سحر قریشی          سحر قریشی،بیوگرافی سحر قریشی  تصاویر سحر قریشی زندگینامه سحر قریشی  منبع: pec.ir

از بازیگران بیشتر بدانید بیوگرافی سحر قریشی + تصاویر بیوگرافی سحر قریشی است ی و قریشی سوار "کالسکه" می شوند الناز شاکردوست در حال صرف جوجه کباب+ع بازیگری که ممنوع صویر شد+ع حجار،قریشی و لیندا کیانی در بازارچه خیریه+ تصاویر سحر قریشی: بعد از 4 سال، هنوز نمی دانم چرا تلویزیون من را ممنوع از کار کرد
بیمه شدن حنجره سالار عقیلی توسط بیمه ایران
فواید یوگا برای ک ن+ع اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دلیجان به مناسبت دهه کرامت برگزار می نماید: مسابقه آنلاین کتابخوانی کتاب مهارتهای زندگی در سیره رضوی اثر محمدرضا شرفی آدرس www.booki.ir آدرس فایل pdf کتاب: haval. /post-133.aspx مهلت شرکت درمسابقه: 93/6/11 الی 93/7/9 به برگزیدگان برتر جوایز اهدا خواهد شد. زمان رفت 6صبح زمان برگشت8شب تورهای یک روزه هزینه سفر برای یک نفر 35000تومان محلات روزهای پنج شنبه و ها هرهفته یک مکان زیارتی سیاحتی ثبت نام می شود چشمه های آبگرم محلات در 15 کیلومتری شمال شرق این شهرستان در ارتفاعات بلند منطقه قرار دارد شهرستان محلات از شمال به قم و آشتیان و از جنوب به اصفهان و گلپایگان و از غرب به خمین و اراک و از شرق به دلیجان محدود است. برای رسیدن به این آبگرم از طریق جاده دلیجان – محلات و جاده اصلی قم – اصفهان (از طریق جاده دو. دوست جان ها سلام... غروب زمستونیتون به خیر... من که از وقتی این موج تظاهرات شروع شده هیچ از خونه درنیومدم.رنگ بیرونو ندیدم.اما میگن هوا سرد شده^_^ امتحانام که تموم شه باید چند روز یه بار با جوجه برم پیاده روی. هرچند که میونه خوبی با کالسکه نداره... یعنی هر چی که بچه های اذیت کن تک به تک دارن،جوجه ی من یه جا داره. دیروز همسر با شریکش حرف زده و از امروز بهم گفت دیگه نمیره رستوران... به همین سادگی بعد اونهمه ذوق شب افتتاحیه، بعد اونهمه بی خو و خستگی و تحمل کن و صبور باش و اوضاع بهتر میشه پرونده این کار با چند میلیون ضرر بسته شد... ان شاالله خیر باشه. دیگه نمیذارم کاری رو هول هولکی و یهو و نسنجیده شروع کنه... امروز ی داری بزنم میکرد!!! دیروز بساط خیلی خیلی ساده برای عکاسی راه انداخته بودم.یکی از دوستای مجازی بهم دوربینشو قرض داده.برام پست کرده! چی بگم آخه از مهربونی بعضی آدما :) این ع رو البته با گوشی جدید همسر گرفتم . بفرمایید تماشای جوجه^_^

:)))
اصلا این دو سه روز نشد درس بخونم.الان با خودم میگم کاش برنامه شیر شب رو میذاشتم برای بعد امتحانات... فردا و پسفردا امتحان دارم... امشب تا صبح بیدار میمونم :( یکی دو ساعت دیگه هم دوست قلمبه ی کلاس زبانم میاد اینجا.شوهرامون نیستن قراره با هم شام بخوریم.هر هفته که ازش میپرسم هفته ی چندمه میرم دفتر خاطرات بارداریمو میخونم ببینم من تو اون هفته در چه حالی بودم؟؟ چقدر خوبه دور و بر آدم همش پر مامان قلمبه باشه ^_^ امروز خودمو وزن و دیدم یه کیلو مونده به وزن قبل بارداریم... کاش بشه ورزش کنم تو خونه کاش... اصلا همتشو ندارم. باشگاه بدنسازی که میرفتم میومدم به همسر میگفتم چجوری میپیچوندم و بجای دمبل دو کیلویی یه کیلویی برمیداشتم :)) امروز سر نهار بهش میگفتم نظرت سی سالگی برای شروع یه ورزش حرفه ای دیره؟؟ میگفت نه.گفتم پس من بعد از بچه ی دوممون :دی میرم باشگاه کیک بو ینگ . گفت تو یه دمبل دو کیلویی نمیزنی دنبال دویست و پنجاه گرمیش میگردی بعد میخوای بو کار کنی؟؟؟ انقدر خندیدم به این حرفش... خوب من همیشه دوست داشتم یه ورزش رزمی بلد باشم.با بدنسازی فرق نمیکنه یعنی ؟؟
راستی امروز هشت تا دونه پی ل بصورت جا کلیدی سفارش دادم. یه جفت ست برای من و همسر.که روز عشق بهش بدم. باقیش برای عید بدم آبجی ها و این دو تا دوست گوگولیم ^_^ خدا کنه قشنگ بشن... میدونم الان با خودتون میگید اووو کو تا عید و روز عشق هاااا اما خوب دیگه گفتم تا پول تو کارتمه انجامش بدم^_^ همینا دیگه.دو بیت شعر بذارم به یاد گذشته و یه کم شلوغی خونه رو خلوت کنم با بیدار شدن جوجه... خدا حفظتون کنه:)
*گُفتی مَرا به خَنده خوش باد روزگارَت کَس بی تو خوش نَباشد رو قِصّه ی دِگَر کُن! مولانا
از بچگی شیفته ی مرام و معرفتِ لوطی ها بودم... از شخصیت های سریال های علی حاتمی و حسن فتحی و دیگران بگیر تا قصه های داش مشدی های قدیم تهرون.
وقتی هم که دیگه بچه نبودم هنوز بین کتابها و ها دنبالِ «جوانمردی» میگشتم. از دو تا جوون افغانِ سفرنامه "جانستانِ کابلستان" سرِ یه کمک کوچیک برای جا به جاییِ کالسکه بگیر، تا "قیدار" که هنوز معتقدم میتونه سبک زندگی بسازه. حتی همین اوا سرِ داستانِ "پنجشنبه فیروزه ای" جدای از تمام حس های ن که داشت، من محوِ فداکا. فروش ویژه مهر ماه 93
ایزوگام شرق دلیجان ایه
با نشان استاندارد 4600 تومان > ایزوگام اصل دلیجان پلیمری استاندارد 5200 تومان جهت ب اطلاعات بیشتر و سفارش با ما تماس بگیرید . تلفن دفتر فروش تهران : 982122638150+ 22638205 9821+ 22768192 - 22768198 22775093 - 22775106 22880285- 22880284 09193085700 989124083307+ 989193085700+ حتما " " داریوش مهرجویی را ندیده اید ! چون ش به سن اکثر شماها قد نمیده و هم اینکه جذ ت های سینمایی نداره اما در کل حتما اسمش را شنیده اید و دیالوگ مشهورش را بارها از تلویزیون دیده اید که میگه " من م ، مش حسن ! " . حالا روزگار ما ایرانی ها مثل شخصیت مش حسن در شده است که دچار از خودبیگانگی شدیدی شده ایم و چیزهایی را باعث دلبستگی و افتخار خود میدانیم که اصلا دخلی به ماها ندارد!
این روزا تب عجیبی در بین ایرانی ها و اللخصوص ایرانی های که در جوامع مجازی . جاروبرقی صنعتی دو موتوره خاک اتوماتیک البرز سری aeg (آاگ ) /ولتا: جاروبرقی صنعتی دو موتوره خشک اتوماتیک البرز و ولتا کره جنوبی در کارایی و امکانات همانند دو موتوره خاک البرز می باشد که تنها تفاوت آن اتوماتیک بودن جارو می باشد . قابلیت اتوماتیک بودن بدین معنی است که وقتی جارو البرز در این موقعیت قرار می گیرد بصورت اتومات و به نوبت موتورها استراحت کرده و عمر استفاده از دستگاه طولانی تر می شود.مجهز به کالسکه چرخدار که جابجایی و حمل را راحتر کرده و. همنوایی شبانه ار تر چوب ها همنوایی شبانه ار تر چوب ها اثر رضا قاسمی. داستان درمورد مهاجران و پناهنده های ایرانی در فرانسه است که تعدادی اتاق در طبقه ی ششم یک ساختمان اجاره . جنجال ها از روزی شروع میشه که یکی ازون ها به نام "پروفت" با چاقو به "سید" حمله میکنه و به تدریج این ترس گریبان دیگران رو هم میگیره. چیز بیشتری درمورد داستان نمیگم چون کتاب رو اسپویل میکنه و لذت خوندنش رو از بین میبره. داستان روایتی کاملا غیر خطی و خیلی زیبا داره. دقیقا به همون سبک مورد علاقه ی من. از بین نویسنده های ایرانی معاصر، بدون شک رضا قاسمی جز پنج نفر اول برای من محسوب میشه. سبک نگارش و قلمش رو به شدت دوست داشتم و بزودی بقیه اثارش رو هم میخونم. کتاب به شدت با کتاب های ایرانی رایج توی بازار متفاوته. برای من تا حدی تداعی کننده ی "تماما مخصوص" عباس معروفی بود. زیبا و جذاب. و البته درکش به دقت کافی نیاز داره. دلم میخواد در اینده فرصت دوباره خوندنش پیش بیاد.
قسمتی ازکتاب:
"تاریخچه اختراع زن مدرن ایرانی٬بی شباهت به تاریخچه اختراع اتومبیل نیست.با این تفاوت که اتومبیل کالسکه ای بود که اول محتوایش عوض شده بود(یعنی اسبهایش را برداشته و به جای آن موتور گذاشته بودند) و بعد کم کم شکلش متناسب این محتوا شده بود.ولی زن مدرن ایرانی اول شکلش عوض شده بود٬وبعد که به دنبال محتوای مناسبی افتاده بود کار بیخ پیدا کرده بود.(اختراع زن سنتی هم که بعدها به همین شیوه صورت گرفت٬کارش بیخ کمتری پیدا نکرد).این طور بود که هر به تناسب امکانات و ذائقه شخصی٬از ذهنیت زن سنتی و مطالبات زن مدرن٬ترکیبی ساخته بود که دامنه تغییراتش٬گاه از چادر بود تا مینی ژوپ.می خواست در همه تصمیمها شریک باشد اما همه مسئو لیتها را از مردش می خواست٬ میخواست شخصیتش در نظر دیگران جلوه کند نه تش٬اما با جاذبه های نه اش به میدان می امد٬مینی ژوپ می پوشید تا پاهایش را به نمایش بگذارد اما اگر ی چیزی به او می گفت از بی چشم و رویی مردم شکایت می کرد٬طالب شرکت پایاپای مرد در امور خانه بود اما در همین حال مردی را که به این اشتراک تن می داد ضعیف و بی شخصیت قلمداد می کرد٬خواستار اظهار نظر در مباحث جدی بود اما برای داشتن یک نقطه نظر جدی کوشش نمی کرد٬از زندگی شویی اش ناراضی بود٬اما نه شهامت جدا شدن داشت نه خیانت.به برابری و ی متقابل اعتقاد داشت٬اما وقتی کار به ج می کشید٬به جوانی اش که بی خود و بی جهت پای دیگری حرام شده بود تاسف می خورد..."

پ ن: چندتا پست پشت سر هم گذاشته شده. قبلی ها رو هم از دست ندید :-) اختصاصی از سورنا فایل کارآموزی جوشکاری 67 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 67 فهرست:مقدمهفصل اول: آشنایی با مکان کلی کارآموزیفصل دوم: ارزی بخش های مرتبط با رشته علمی کارآموز1-جوشکاری و برشکاری بکار رفته در ساخت قالبهای تراورس1-1- انواع فرآیندهای جوشکاری2-1- جوشکاری قوس الکترود دستی3-1- جوشکاری قوس ف ی تحت پوشش گاز محافظ4-1- فرآیندهای برشکاری2-انواع جیگ و فی چرها و وظایف آنها1-2- میگ ها و فی چرها2-2- انواع میگ ها3-2- انواع فی چرها4-2- دسته بندی فی چرها5-2- طراحی جیگ و فی چرها6-2- اه اصلی فی چرها3-قالبهای خم کاری و برشکاری1-3- طراحی ماتریس2-3- طراحی سنبهفصل سوم: آزمون آموخته ها نتایج و پیشنهاداتمقدمه:امروزه با افزایش تعداد سفرها، اهمیت جابجایی بیش از پیش روشن شده است. در قدیم جابجایی به شکل های محدودی صورت می گرفته و مردم بیشتر مجبور بوده اند از حیوانات اهلی نظیر اسب و شتر . . . برای جابجایی خود یا کالاهایشان استفاده کنند و یا حتی در بعضی از موارد پیاده مسافتهای مورد نظرشان را طی کنند. می توان ظهور کالسکه را بعنوان تحولی بزرگ در حمل و نقل بشر به حساب آورد، اما باید بزرگترین تحول را در حمل و نقل زمینی اختراع موتور بخار توسط جیهزوات انگلیسی دانست. زیرا در آن زمان بزرگترین مسئله در حمل و نقل برای بشر تولید قوانی محرکه برای بحرکت در آوردن وسیله نقلیه بود که اختراع وی بعنوان شروعی برای پیشرفت سریع در حمل و نقل و ساخت وسایل نقلیه شد. زیرا همانطور که اشاره شد تا قبل از آن بیشتر از نیروی ماهیچه ای حیوانات اهلی برای تأمین این امر استفاده می شد که منبعی نامطمئن بود، همچنین حیوانات پس از طی مسافتی نه چندان طولانی خسته می شوند یا اینکه تحمل شرایط آب و هوایی سخت را نداشتند.امروزه پدیده حمل و نقل برای بشر بسیار توسعه پیدا کرده و راههای زمینی، هوایی و دریایی در
با
کارآموزی جوشکاری 67 ص
تقدیم به حضرت محسن بن علی علیه السلام: اگرچه نام تو تسبیح ذکر عام نباشد نمی شود که تو باشی و از تو نام نباشد تو جرم واضحشانی، چه قدْر ازتو نگفتند که روی قاتلت انگشت اتهام نباشد دلیل اینکه چرا کوچه نیست بعد تو این است محل قتل تو در دیده ی عوام نباشد هزار سال گذشته ست و ترسشان فقط این است که از درآن کوچه ازدحام نباشد تو محسنی، حسنی که حسین هستی، ازاین رو؛ نمی شود که نبود ِ تورا پیام نباشد مگر ملاک تشیُّع به سنّ وسال ولی است که گفته ماه نشد ماه تا ت. عطریاس: در پی نطقی که اخیرا میرگلو بیات، ساوه و زرندیه در مجلس شورای ی داشت و در آن با انتقادی شدیدالحن نسبت به عملکرد عالی ت در استان مرکزی، خواهان انتزاع ساوه، زرندیه از استان مرکزی و الحاق آنها به استان قم شد؛ اکنون نوبت به سلیمی، دلیجان و محلات رسیده تا بنا.... تعبیر خواب سفر به خارج از ک عبیر خواب سفر,تعبیر خواب سفر با هواپیما,تعبیر خواب سفر کربلا,تعبیر خواب سفر حج,تعبیر خواب سفر به خارج از کشور,تعبیر خواب سفر به کربلا,تعبیر خواب قصد سفر با هواپیما,تعبیر خواب سفر با هواپیما,تعبیر خواب مسافرت با هواپیما,تعبیر خواب مسافرت رفتن با هواپیما,تعبیر خواب مسافرت رفتن با هواپیما,تعبیر خواب رفتن به مکه با هواپیما تعبیر خواب سفر , تعبیرخواب سفر , دیدن سفر در خواب , تعبیر خواب مسافرت تعبیر خواب سفر از نظر محمد بن سیرین اگر ی ببیند که سفر کرد و آنجا که رفت بهتر از آنجا بود که بود، دلیل است که حالش نیکو و خوب گردد. اگر ی آنجا که رفت بدتر از آنجا بود که بود ، حالش بد بود. تعبیر خواب سفر از نظر ابراهیم کرمانی اگر بیند که سفر کرد و ندانست که به کجا می رود، دلیل کند که از همسر خود جدا گردد و یا از سرای خود به سرای دیگر رود. اگر به وداع قومی می رفت یا قومی به وداع او آمدند، دلیل است حالش متغیر شود و باز به صلاح آید. تعبیر خواب سفر از نظر جابر مغربی اگر ببیند سفر کرد و با برگ و ساز بود، دلیل که حالش یا کارش نیکو و بهتر شود. اگر به خلاف این بیند، دلیل است کارش تباه شود. تعبیر خواب سفر , تعبیرخواب سفر , دیدن سفر در خواب , تعبیر خواب مسافرت تعبیر خواب سفر از نظر منوچهر مطیعی تهرانی سفر در خواب دگرگونی و تبدیل است در بیداری. چنانچه در خواب ببینید سفر می کنید دگرگونی و تغییری در زندگی شما پدید می آید. اگر به جایی سفر می کنید که بهتر است از آنجا که می روید وضع شما بهتر می شود ولی اگر به جائی که می روید از جائی که سفر را آغاز می کنید بدتر است وضع شما بد می شود و تغییری که پدید می آید مطلوب و دلخواهتان نخواهد بود. اگر در خواب ببینید که و کیف و بونه و بسته های زیادی دارید و به سفر می روید تغییراتی در زندگی شما پدید می آید که تکالیفتان را زیاد می کند. وظایف دشواری را به عهده می گیرید اگر در خواب دیدید که از سفر بازگشته و سوغاتی و کیف و جامه دان و بسته زیاد همراه دارید خوب است و خبر می دهد که به دنبال دگرگونی ها سودی عاید شما می گردد که به اندازه همان بسته هاست . اگر دیدید به سفر می روید و گریه می کنید ، از دیدار ی خوشحال می شوید. اگر در خواب دیدید به عزم سفر وداع و خداحافظی می کنید اما نمی دانید به کجا می روید خوب نیست ولی اگر در عالم خواب آگاه باشید و بدانید که عازم کجا هستید خوب است. تعبیر خواب ی را به سفر فرستادن چنین است که از دیدار ی خوشحال می شوید یا بشارتی به شما می رسد. تعبیر خواب سفر از نظر لوک اویتنهاو تعبیر خواب رفتن به سفر علمی در خواب نشان از شادمانی است. دیدن سفری که انجام شده است دلیل بر این است که دوستانی را خواهید دید که از مدتها پیش ندیده اید. سفر با کالسکه نشانه خوشبختی دائمی است. سفر با پای پیاده نشان از این است که امور بسیار مهمی در پیش رو دارید. سفر با همراه نشانه غیبت است. سفر دریایی به این معنی است که شما سرزمینهای دوری را خواهید دید. سفر بر روی آب نشان از یک زندگی متوسط است. سفر با بار بسیار زیاد علامت غم و غصه و یا ج بیهوده می باشد. مسافرت در شب به این معنی است که شما کشور را ترک خواهید کرد. تعبیر خواب سفر , تعبیرخواب سفر , دیدن سفر در خواب , تعبیر خواب مسافرت تعبیر خواب سفر از نظر آنلی بیتون اگر در خواب ببینید به خارج مسافرت می کنید ، نشانه آن است که برای تغییر آب و هوا برای مدتی کوتاه ، به همراه عده ای دیگر به کشوری دیگر سفر خواهید کرد. محمدبن سیرین گوید: اگر ی بیند که سفر کرد و آنجا که رفت بهتر از آنجا بود که بود، دلیل است که حالش نیکو گردد . اگر ی آنجا که رفت بدتر از آنجا بود که بود، تاویلش به خلاف این بود. ابراهیم کرمانی گوید: اگر بیند که سفر کرد و ندانست که به کجا می رود، دلیل کند که از زن جدا گردد و یااز سرای خود به سرای دیگر رود. اگر به وداع قومی می رفت یا قومی به وداع او آمدند، دلیل است حالش متغیر شود و باز به صلاح آید. جابرمغربی گوید: اگر بیند سفر کرد و با برگ و ساز بود، دلیل که حالش یا کارش نیکو شود. اگر به خلاف این بیند، دلیل است کارش تباه شود. منوچهر مطیعی تهرانی گوید: سفر در خواب دگرگونی و تبدیل است در بیداری. چنانچه درخواب ببینید سفر می کنید دگرگونی و تغییری در زندگی شما پدید می آید. اگر به جائی سفر می کنید که بهتر است از آنجا که می روید وضع شما بهتر می شود ولی اگر به جائی که می روید از جائی که سفر را آغاز می کنید بدتر است وضع شما بد می شود و تغییری که پدید می آید مطلوب و دلخواهتان نیست. اگر در خواب ببینید که و کیف و بونه و بسته های زیادی دارید و به سفر می روید تغییراتی در زندگی شما پدید می آید که تکالیفتان را زیاد می کند. وظایف دشواری را به عهده می گیرید ولی اگر در خواب دیدید که از سفر بازگشته و سوغاتی و کیف و جامه دان و بسته زیاد همراه دارید خوب است و خبر می دهد که به دنبال دگرگونی ها سودی عاید شما می گردد که به اندازه همان بسته هاست . اگر دیدید به سفر می روید و گریه می کنید از دیدار ی خوشحال می شوید اگر در خواب دیدید به عزم سفر وداع و خداحافظی می کنید اما نمی دانید به کجا می روید خوب نیست ولی اگر در عالم خواب آگاه باشید و بدانید که عازم کجا هستید خوب است. ی را به سفر فرستادن چنین است که از دیدار ی خوشحال می شوید یا بشارتی به شما می رسد. تعبیر خواب سفر , تعبیرخواب سفر , دیدن سفر در خواب , تعبیر خواب مسافرت لوک اویتنهاو می گوید : سفر علمی : شادمانی سفری که انجام شده است : دوستانی را خواهید دید که از مدتها پیش ندیده اید با کالسکه : خوشبختی دائمی با پای پیاده : امور بسیار مهمی در پیش رو دارید سفر با همراه : غیبت سفر دریایی : شما سرزمینهای دوری را خواهید دید سفر بر روی آب : زندگی متوسط سفر با بار بسیار زیاد : غم و غصه و یا ج بیهوده مسافرت در شب : شما کشور را ترک خواهید کرد اگر خواب ببینید به خارج مسافرت می کنید ، علامت آن است که برای تغییر آب و هوا برای مدتی کوتاه ، به همراه عده ای دیگر به کشوری دیگر سفر خواهید کرد . تعبیر خواب سفر تعبیر خواب سفر تعبیر خواب پسرم پارسااین روزها از سرکار که می آم خیلی خستم چون هم ترافیک زیاده هم سرکار خب کار داریم و هم اینکه هوا آلوده استولی با همه اینها وقتی بهت می رسم سعی می کنم مدام باهات بازی کنم و به اصطلاح نبودنم رو جبران کنم این روزها تو خیلی باهوش تر و شیطون تر شدی و من عاشق بازیگوشی هاتم و البته خوابت هم کمتر شده این قدر با هم بازی می کنیم که نگو ... بعضی اوقات فقط با نگاه های من ی عالمه می خندی با هم در بازی می کنیم این جوری اه که در و می بندی بعد من در می زنم و .
الان یک ماهه زرنگ دختر به طور مرتب روزی چند بار نزدیک شدن روز تولدش رو یادآوری می کنه و این چند روزه دیگه با شور و هیجان خاصی روز شماری می کنه و یک لیست هم داده جهت هدیه های مورد علاقه ش و هی سوال می کنه ایا وسیله ایی برای هدیه ش گرفتم و چرا اخه نگرفتم تا حالا و....
سر شام گفت: شش روز دیگه مونده!
واقعا نمی دونم در جواب تکرار مرتب این حرف دیگه چی باید بگم: آره تو الان هنوز تو شکمم بودی.
می خنده!
درحالیکه شام می خورم یاد خودم می افتم که او. از دیروز یکشنبه 1393/7/27 استان اصفهان میزبان 10 تیم از سراسر کشورجهت برگزاری دومین دوره رقابتهای لیگ دسته یک آقایان است. نتایج کلی روز نخست بشرح زیر است : شهرداری دلیجان 23 پاس همدان 34 نسوز مهرگداز شهرکرد 26 هیئت نجف آباد 25 زاهدان 26 تربند زعفران قائن 22 ثامن الحجج سبزوار 21 سازمان رفاهی کاشان 28 کاردینال ها معتقد هستند که هر علامت شوالیه های تاریکی را روی بدنش داره خیانت کاره. لویی هم یکی از این علامت ها را داره و یکی از زنها که با لویی بوده خبرمی ده به کاردینال ها. مری به فرانسیس می گه می خوام یک مدت تنها باشم و می خوام به یک قصر دیگه برم. وقتی مری این خبر را می شنوه با کالسکه ی خودش لویی را فراری می ده پیش برادرش که پادشاه یک منطقه است. برادرش یک مهمانی ترتیب می ده که هر که اسمشون را می بره باید در ملا عام با یکدیگر عشقولانه داشته باشن مر. محلات و دلیجان در مجلس گفت: وزارت کشور سریعاً آمار تفکیکی آرای انتخابات ریاست جمهوری در استان ها را اعلام و از ایجاد شبهه در اذهان عمومی جلوگیری کند.
شرکت تولیدی ایزوگام شرق دلیجان با توجه به نیاز روز افزون بازار ساختمان و تاسیسات، محصولات متنوع با توجه به شرایط آب و هوایی مختلف و همچنین نیاز و درخواست مصرف کنندگان و مشتریان به بازار عرضه می نماید.
در بین تولیدات متنوع ایزوگام ما بهترین عایق پلیمری bpp را به شما معرفی نموده و برای فروش آماده واگذاری و توزیع نموده ایم.
یکی از بهترین عایق های رطوبتی که در بازار موجود است و دارای برندهای متنوعی است ایزوگام bpp پلیمری است که از بهترین مواد اولیه و قیر پالایشگاهی تولید می شود.
تولید کننده در حین تولید این نوع عایق نهایت دقت را به عمل می آورد که هم وزن و هم ضخامت مورد نظر لحاظ گردد و هم مواد اولیه مانند تیشو و پلی استر درجه یک و مرغوب در تولید چنین ایزوگامی به کار برده می شود.
ایزوگام پلیمری دارای مقاومت و چسبندگی بالاتری است و در دمای بالاتر و گرما و یا در سرمای شدید ترک نمی خورد و برای حداقل ۱۰ سال کار می کند.تمام تولیدات ما دارای استاندارد و ضمانت نامه کتبی هستند.
جهت ید بهترین ایزوگام و عایق رطوبتی استاندارد و اصل در سراسر ایران کافیست با واحد فروش تماس بگیرید.
:: شماره تماس : ۰۹۱۸۳۶۵۵۵۷۹ و ۰۹۱۲۰۶۶۰۱۸۵ ::


ید ایزوگام در تربت حیدریه ید ایزوگام در رشتخوار ید ایزوگام در کاشمر ید ایزوگام در گناباد ید ایزوگام در مه ولات ید ایزوگام در نیشابور ید و نصب ایزوگام در طرقبه ش ز شماره ایزوگام در فردوس عرضه ایزوگام در خوشاب فروش ایزوگام در چناران فروش ایزوگام در قوچان فروش ایزوگام در گلمکان فروش ایزوگام در مشهد قیمت ایزوگام در بشرویه قیمت ایزوگام در درگز قیمت ایزوگام در سرخس قیمت ایزوگام در کلات نرخ ایزوگام در تایباد نرخ ایزوگام در تربت جام نرخ ایزوگام در جوین نرخ ایزوگام در خواف نرخ ایزوگام در فریمان نصب ایزوگام در بردسکن نصب ایزوگام در بینالود نصب ایزوگام در خلیل آباد نصب ایزوگام در سبزوار با افتخار باطلاع همشهریان و هم استانی های عزیز میرساند برای اولین بار در این استان مرکز مشاوره تلفنی روانشناسی، بالینی و اعتیاد راه اندازی گردید ما در، ایام هفته حتی روز های تعطیل پاسخگوی سوالات شما هستیم تنها با شماره 9 907 907 909 از طریق تلفن های ثابت و بدون نیاز به کد شهر های اراک ساوه تفرش آشتیان خمین محلات شازند مهاجران زرندیه دلیجان فراهان کمیجان میلاجرد خنداب داود آباد شهباز و تمامی روستا های استان امیدواریم با ارائه اینگونه خدمات رضایت شما جلب شده باشد http://uupload.ir/files/8zp8_9099079079.jpg آیین رونمایی " دوره کتاب های برندگان جایزه نوبل " به نویسندگی علی بخشی در روز چهارشنبه 24/10/1393 ساعت 16 در سالن اجتماعات آزاد ی برگزار گردید. این مراسم همزمان با هفته فرهنگی در نشست با فعالین فرهنگی و اجتماعی و نخبگان شهرستان باحضور استاندار و معاونین ایشان ، سلیمی مردم شهرستان های محلات و دلیجان ، فرماندار، بخشدار ، شهردار، اعضای شورای شهر و دیگر مسئولین شهرستان انجام گرفت... روز تاریخ مسیر تعداد ساعت حرکت شنبه 1/ 9/ رزگ -چشمه آقاشیروانی 10 نفر 14:30--17 دوشنبه 3/ 9/ چهارکشت -خسرک-دلیجان -دزگ 19 نفر
14:30--17 پنج شنبه 6/ 9/
دزگ -چغراط -چشمه مهر
15 نفر
5:30--10 دوشنبه 10/ 9/ دزگ چغراط 17نفر 14:15-17 چهارشنبه 12/ 9/ اسفهرود- بوسعید کلاته اقای علی ابادی (شب مانی) 10نفر 15:30 دوشنبه 17/ 9/ عشاق -جوزان 15:30 پنج شنبه 20/ 9/ چهارکشت-دلیجان-دره پد سر 69نفر 5:30 --10 تصاویر هر برنامه در ادامه مطلب ایزوگام بهترین دستاورد صنعتی در زمینه ایزولاسیون می باشد که همگام با پیشرفت علم، تکنولوژی و تجربه سیر تکاملی خود را پیمود، تا هر بنا و سازه ای را از پی تا بام ، در برابر رطوبت حاصل از برف ، باران و ... ایمن سازد.

عایقهای رطوبتی دلیجان علاوه بر وزن سبک و انعطاف پذیری مناسب در سرما و مقاومت با لا گرما در برابر انبساط و انقباض از استحکام بالایی برخوردار است و با قیر اصلاح شده به صورت روکش آلومینیوم و بدون روکش تولید می شود.

لایه فایبر گ. اینجا زمان خیلی عقب تر از حالاست. کوچه با سنگ فرش های قدیمی اش در سیاهی شب خو ده و هر از چند گاهی کالسکه ای با یک یا نهایتا دو اسب می گذرد. خانه ها به کمک پنجره ها نور زرد به بیرون می پاشند و بعد از گذشتن از دو یا سه خانه بوی غذا در بینی آدم می پیچد. اینجا حتما باید یکی از کوچه های لندن باشد. پیرمردی را می شناسم که همیشه دوست داشت زمان را به عقب برگرداند. یک روز ساعت جیبی طلایی رنگش را به دست گرفت و عقربه ها را عقب کشید. آنقدر عقب که درست رسید به همین . مسابقاتی چند جانبه با حضور تیمهای کشتی اصفهان - تهران - قم - مرکزی - دلیجان با عنوان سومین یادواره ی نیم ور برگزار گردید در این مسابقات از آقای ' سعید جامعی ' به عنوان مربی و پیش وت کشتی تجلیل شد در زیر یک گزارش تصویری از این مسابقات تهیه شده است: ید مستقیم ایزوگام از کارخانه تولیدی ایزوگام دلیجان یکی از پر فروش ترین ایزوگامها در ایران وهمچنین کشورهای همجوار با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید. مدیر فروش:اسماعیلی شماره تماس:1009 366 0918 و 7344 920 0913 ف :9399 4422 086 فروش کلی قیمت استثنایی تحویل ایزوگام در کوتاه ترین زمان ممکن واقعیت این است که استفاده از عایق های رطوبتی نامرغوب در ساختمان ها مشکلات فراوانی را همچون ت یب بخش هایی از ساختمان و متحمل شدن هزینه های سنگین برای نان آن به همراه دارد، متأسفا. ناظم رضوی شهردار کاشان، در مراسم افتتاحیه هفته فرهنگی کاشان در موسسه فرهنگی اکو در تهران اظهار داشت: بدون شک در انه، دلیجان، محلات، آران،بیدگل و نطنز زنجیره های فرهنگی کاشان را میتوان دید!!!

خوب است ایشان اگر از تاریخ شهر هزاران ساله ی نطنز و انه بی اطلاع است؛حداقل پیرامون تاریخچه ی میراث تاریخی ومعنوی شهر کاشان مطالعاتی بنمایند تا مطلع شوند؛ زنجیره ی فرهنگی کاشان کوتاه تر از آن است که به ای پیرامون برسد!!!
مدیر وبلاگ نطنزیـــــــ. عاطفه نبوی: اولین همایش اکوتوریسم غارها و حفاظت و بهره برداری پایدار با مشارکت جوامع محلی، در محل غار نخجیر در شهرستان دلیجان مرکزی به مناسبت روز جهانی غا اک برگزار شد. به گزارش «دنیای اقتصاد» در این مراسم سمیع الله حسینی مکارم، معاون توسعه سازمان میراث فرهنگی به ارائه آمارهایی از تاثیر گردشگری و روند توسعه کشورها پرداخته و گفت: ٥٠ کشور در جهان گردشگری را در اولویت بحث توسعه خود قرار داده و ١٠ درصد از تولید ناخالصی داخلی جهان از گردشگری حا. مشروح جلسه : پس از تلاوت آیات کلام ا... مجید ، جناب آقای حسینی نژاد، رئیس شورای ی شهر، ضمن خیرمقدم گویی به مهمانان حاضر در جلسه و تبریک اعیاد شعبانیه، ضرورت تشکیل جلسه را پیگیری مکاتبات انجام شده بارؤسای محترم ادارات شهرستان درخصوص رفع مشکلات شهر نراق و ارائه گزارش اقدامات انجام شده در این خصوص عنوان نمودند. در ادامه جناب آقای سلیمی ، محترم مردم محلات ودلیجان درمجلس شورای ی در خصوص عدم پاسخ مسئولین پیرامون نامه دوبانده شدن جاده دلیجان ، نراق ونسبت به اعتبار تخصیص شده انتقاد نمود واز معاونت اداره راه وشهرسازی شهرستان خواستار پیگیری این موضوع از وزارت راه وشهرسازی شدند که فرماندار ابراز نمودند باید جلسه ای مشترک با آقای زندیه ی معاونت محترم عمرانی استانداری مرکزی در این خصوص تشکیل و موضوع پیگیری گردد. همچنین آسف جاده بی بی زبیده خاتون نیز در پروژه های امسال پیش بینی شده است تا با باقیمانده بودجه مورد نیاز آن از طریق اختصاص بودجه ملی تأمین گردد.همچنین آقای سلیمی اختصاص زمین پایگاه امداد جاده ای را مطرح نمودند که مقرر شد تشکیل جلسه کارگروه مربوطه در استان در دستور کار قرار گیرد.در ادامه آقای فاضلی رئیس محترم اداره آب و فاضلاب شهرستان گزارشی در خصوص عملکرد این اداره در شهر نراق ارائه نمودند که از سوی آقای سلیمی در خصوص در آمد مشترکین شهر نراق ، نحوه هزینه کرد آن و اختصاص بودجه انتقال آب بهشت آباد به منبع آب مورد بررسی قرار گرفت که ایشان پس از برخی توضیحات ابراز نمودند که هیچگونه بودجه ای به این موضوع اختصاص نیافته است که طی تماس تلفنی آقای سلیمی با آقای خلیلی،مدیر عامل محترم شرکت آبفای استان مرکزی،هماهنگی لازم در این خصوص انجام پذیرفت. آقای سلیمی همچنین بیان داشتند که مبالغ 000/000/000/4 میلیارد ریال جهت انتقال آب بهشت آباد به منبع آب ، 000/000/000/3 میلیارد ریال برای جاده نراق- دلیجان و حدود000/000/000/1 میلیارد ریال نیز برای بافت تاریخی نراق اختصاص یافته است. مصوب گردید در خصوص اختصاص000/000/000/1 میلیارد ریال بودجه به پروژه جاده نراق- دلیجان در سال گذشته ازطریق مکاتبه با دیوان محاسبات کشو یگیری گردد. مصوب گردید با توجه به اختصاص مبلغ 000/000/000/4 میلیارد ریال جهت پروژه انتقال آب از بهشت آباد به منبع آب از سوی محترم مجلس ، هزینه باقی مانده آن از طرف آقای فاضلی و با هماهنگی خلیلی پیگیری و تعیین تکلیف گردد. مصوب گردید موضوع زمین پایگاه امداد جاده ای ازسوی اداره راه وشهرسازی پیگیری شود. مصوب گردید بنیاد مسکن شهرستان از تاریخ 10/3/93 نسبت به شروع عملیات زیرسازی ، ج گذاری وآسف معابر زمینهای ویلایی واگذار شده شهر نراق اقدام نماید. مصوب گردید اداره جهاد کشاورزی نسبت به مبلغی که از ماده 180 از سوی محترم مجلس به آن اداره اختصاص داده شده است نسبت به لاو رویی و لوله گذاری قنوات و مزارع نراق با هماهنگی شورای ی شهر اقدام نماید. مصوب گردید با معرفی یک به اداره آبهای زیرزمینی مجوز لازم جهت تأمین آب به مجتمع دامداری کشتیجو ازسوی شورای ی شهر پیگیری گردد. مقرر گردید اداره راه و شهر سازی شهرستان با توجه به بودجه تخصیص یافته از طرف محترم مجلس شورای ی جناب آقای سلیمی باند دوم جاده دلیجان- نراق اقدامات لازم را از طریق اداره کل راه و شهر سازی استان مرکزی نسبت به شروع عملیات جاده سازی پیگیری لازم را به عمل آورند. با توکل به خداوند متعال و همراهی مردم عزیز و گرانقدر نراق و به میمنت و مبارکی دهۀ فجر انقلاب شکوهمند ی ایران و عنایت به وعده خدمتگذاران شما در شورای چهارم ، مبنی بر گزارش عملکرد خود ، دومین گزارش شورای ی شهر نراق ، در خصوص مهمترین عناوین فعالیت ها و عملکرد این شورا جهت اطلاع همشهریان عزیز تقدیم می گردد . لازم به ذکر است آنچه که ارائه می گردد عمدتاً مواردی است که به نتیجه رسیده است و از ذکر موارد مورد پیگیری ، که در گزارش قبلی تقدیم حضورتان شده و در دستور کار و پیگیری قرار دارد پرهیز شده است . 1 – برگزاری تعداد 36 جلسه داخلی ، تعداد 3 جلسه با حضور فرماندار محترم و تعداد 5 جلسه با مسؤولین ادارات شهرستان در راستای پیگیری مسائل و مشکلات شهر 2 - پیگیری تکمیل باند دوم جاده دلیجان – نراق و تأمین بودجه سال 93 از ماده 180 که توسط محترم مجلس شورای ی،حجت ال والمسلمین سلیمی، به میزان ده میلیارد ریال مصوب گردیده است و معاون محترم وزارت راه وشهرسازی جناب آقای در خصوص ما به فاوت آن مبنی برتأمین مابقی اعتبار جهت تکمیل جاده دلیجان- نراق تا پایان سال 94 قول مساعد داده شده است. 3 – پیگیری انتقال آب شرب از بهشت آباد به طرف منبع آب به مسافت 8300 متر در دو فاز که یک فاز آن به میزان 5 کیلومتر و مابقی آن در صورت تحقق بودجه لازم انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که مبلغ 400 میلیون تومان مربوط به فاز اول از محل ماده 180 )خاص مناطق کمتر توسعه یافته محترم مجلس شورای ی ) اختصاص داده شده است و در دهۀ فجر 93 مراسم کلنگ زنی آن با حضور س رست محترم استانداری محترم مرکزی و مسؤولین ذی ربط برگزار می گردد . صاحب گران ترین شیرینی سنتی ایران است و خانه های قدیمی آن در این سال ها به اهتمام مدیرانش حیاتی دوباره یافته اند. این شهر که در 140 کیلومتری اراک، مرکز استان مرکزی و 18 کیلومتری شهرستان دلیجان واقع شده، نراق نام دارد. نراق با آب و هوای معتدل و طبیعتی کوهستانی، قدمتی دیرینه دارد و آرامش و فضاهای نوستالژیک جاری در شهر، یک سفر دلپذیر را برای شما رقم خواهد زد. در کنار بازدید از خانه های احیاشده این شهر و قدم زدن در کوچه ها و معابر قدیمی و سنگفرش شده آن، حتما سری هم به بازار شمس السلطنه که در قرن 13 هجری قمری ساخته شده، بزنید.

جستجوهای اتفاقی