روش سر هم کالسکه دلیجان

قفسه بندی سردخانه ای refrigeration shelving جهت سرد خانه های مواد اولیه که بصورت دستی بار گذاری می شود بسیار فراوان مورد استفاده قرار میگیرد . از جمله ویژگی های قفسه بندی سردخانه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• ورق های مصرفی قفسه بندی سردخانه ای از شرکت فولاد مبارکه اصفهان
• پایه های رول فرمینگ قفسه بندی سردخانه ای از ورق گالوانیزه
• قفسه بندی سردخانه ای refrigeration shelving با ضخامت 2 و 1.5میلی متر ارتفاع از 2 متر به بالا
• بازو ها قف.
فروش ایزوگام ونوس دلیجان دارای پنج سال بیمه ایران و ده سال ضمانت کتبی شرکت در سراسر ایران شروع شد جهت ب اطلاعات بیشتر و سفارش کالا کافیست با ما تماس بگیرید.

مزایای ایزوگام های ما :

1- سبک بودن به مقدار حدود 4 کیلوگرم بر متر مربع
2 - مقاوم در گرمای 130+ درجه و سرمای 40- درجه
3- دچار پوسیدگی و شکنندگی نمی شوند.
4- دارای قابلیت انعطاف کامل می باشند.
5- بعلت دارا بودن لایه پلی استر در مقابل فشارهای احتمالی از انبساط و انقباض ساختمان مقاوم . جهت ید و دریافت قیمت ایزوگام فویل دار دلیجان در سراسر ایران کافیست با ما تماس گرفته و قیمت روز آن را از ما بخواهید. شما می توانید به روز ترین قیمت های انواع ایزوگام را در هر زمانی از ما بخواهید ما در تلاشیم تا برای شما بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت را ارائه دهیم کافیست قیمت های ما را با بقیه فروشندگان مقایسه فرمایید. واقعیت این است که استفاده از عایق های رطوبتی نامطلوب در ساختمان ها مشکلات فراوانی را همچون ت یب بخش هایی از ساختمان و متحمل شدن. جهت ید و دریافت قیمت روز ایزوگام شرق دلیجان و بهترین انواع برندهای پر فروش ایزوگام دلیجان در سراسر ایران کافیست با ما تماس گرفته و قیمت انواع ایزوگام را از ما بخواهید.
مردم نباید به سراغ ایزوگام های ارزان قیمت بروند چون این کالاها نامرغوب و تقلبی است پس از آن نیز مهم ترین بحث در یک عایق بندی مناسب ، نحوه نصب آن است لایه ایزوگام باید توسط کارگران دوره دیده و ماهر نصب شود و گرنه هر چقدر هم که مرغوب باشد، به زودی از کارآیی می افتد. برای داشتن . فروش ایزوگام دلیجان و ایزوگام شرق بانشان استاندارد و ضمانت نامه کتبی ده ساله شرکت وپنج ساله بیمه ایران در سراسر کشور شروع شد. مابرای شما بهترینها را آماده کرده ایم فقط با یک تماس محصول خود را در محل مورد نیاز شما با کمترین زمان تحویل میدهیم. از اینجا به سایت اصلی بروید
مدیر فروش اسماعیلی
شماره تماس:1009 366 0918 تقسیم بندی ایزوگام بر اساس نوع لایه های به کار رفته (تیشو و پلی استر): ایزوگام تک لایه (شامل پلی استر دوخته): این نوع ایزوگام به نسبت ن.
فروش ایزوگام شرق گستران دلیجان دارای پنج سال بیمه ایران و ده سال ضمانت کتبی شرکت در سراسر ایران شروع شد جهت ب اطلاعات بیشتر و سفارش کالا کافیست با ما تماس بگیرید.

مزایای ایزوگام های ما :

1- سبک بودن به مقدار حدود 4 کیلوگرم بر متر مربع
2 - مقاوم در گرمای 130+ درجه و سرمای 40- درجه
3- دچار پوسیدگی و شکنندگی نمی شوند.
4- دارای قابلیت انعطاف کامل می باشند.
5- بعلت دارا بودن لایه پلی استر در مقابل فشارهای احتمالی از انبساط و انقباض ساختمان . شاید برای اولین بار بود که شهرم را این چنین مغموم میدیدم. در جایجای اش تصویری از لاله های سرخ بود که یادمان بیاورند برای چه رفتند. صدای مردی از بلندگو پخش میشد. ص که در عمق آن لرزشی حس میشد.مردی دیگر اسپند دود میکرد و آن را فوت میداد و دل من هم با آن دود میشد.کاروان از دور در چشمانم هویدا شد. من ن میشندیدم از درون آن تابوت ها.همان هایی که مردم گل هایی را نثارشان می د.همان هایی که مادران گَردشان را به سر و روی ک ن خود میکشیدند.همان هایی که فقط نیم نگ. فروش ایزوگام دلیجان با کیفیت صادراتی جهت صادرات به کشورهای همسایه آغاز شد برای ب اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید. انجام تشریفات ترخیص و صادرات عایق های رطوبتی صادرات مستقیم ایزوگام به کشور های : عراق – ترکیه – ارمنستان – آذربایجان – کویت – امارات – پا تان – افغانستان ترکمنستان – عمان – یمن – بحرین و اردن انجام ترخیص و صادرات مستقیم ایزوگام با ما تماس بگیرید تا شما را در صادرات یاری و صادراتی راحت را برای شما ارائه دهیم

:: ش. یکی دیگر از مجموعه تجهیزات فروشگاهی ، قفسه گرد طرح کیک می باشد . قفسه گرد طرح کیک برای وسط فروشگاه ها و فضاهایی که چیدمان قفسه در آن مکان امکان پذیر نباشد معمولا مورد استفاده قرار میگیرد. قابلیت های قفسه گرد round shelves رادان صنعت شرق قابلیت نصب سریع و اسان قفسه گرد  قفسه گرد دارای قابلیت تغییر فواصل بین طبقات قفسه گرد  دارای نرده محافظ جهت جلوگیری از ریزش کالا تنوع رنگ قفسه گرد  بسته به سلیقه مشتری  ارتفاع و قطر دلخواه قفسه گرد &nbs. جهت ید و دریافت قیمت روز ایزوگام شرق دلیجان و بهترین انواع برندهای پر فروش ایزوگام دلیجان در سراسر ایران کافیست با ما تماس گرفته و قیمت انواع ایزوگام را از ما بخواهید.
مردم نباید به سراغ ایزوگام های ارزان قیمت بروند چون این کالاها نامرغوب و تقلبی است پس از آن نیز مهم ترین بحث در یک عایق بندی مناسب ، نحوه نصب آن است لایه ایزوگام باید توسط کارگران دوره دیده و ماهر نصب شود و گرنه هر چقدر هم که مرغوب باشد، به زودی از کارآیی می افتد.
برای دا. قفسه بندی سردخانه ای refrigeration shelving جهت سرد خانه های مواد اولیه که بصورت دستی بار گذاری می شود بسیار فراوان مورد استفاده قرار میگیرد . از جمله ویژگی های قفسه بندی سردخانه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• ورق های مصرفی قفسه بندی سردخانه ای از شرکت فولاد مبارکه اصفهان
• پایه های رول فرمینگ قفسه بندی سردخانه ای از ورق گالوانیزه
• قفسه بندی سردخانه ای refrigeration shelving با ضخامت 2 و 1.5میلی متر ارتفاع از 2 متر به بالا
• باز. برای تهیه و سفارش ایزوگام دلیجان در قزوین کافی است با یک تماس کلیه هزینه های ید، حمل و دستمزد نصب را دریافت نمایید. مرحله بعد از سفارش ید ایزوگام از ما داشتن دغدغه نصب و هزینه های اجرایی است. برای نصب و اجرای ایزوگام باید به چند نکته اشاره نمود : ایزوگام دلیجان دارای برندهای مختلف از لحاظ کیفیت تولیدی است و در اکثر کارخانجات تولیدی ایزوگام در دلیجان تلاش می شود که از بهترین مواد اولیه برای تولید استفاده شود و این کار باعث می شود که کار نصب هم . فروش ایزوگام دلیجان با کیفیت صادراتی جهت صادرات به کشورهای همسایه آغاز شد برای ب اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید. انجام تشریفات ترخیص و صادرات عایق های رطوبتی صادرات مستقیم ایزوگام به کشور های : عراق – ترکیه – ارمنستان – آذربایجان – کویت – امارات – پا تان – افغانستان ترکمنستان – عمان – یمن – بحرین و اردن انجام ترخیص و صادرات مستقیم ایزوگام با ما تماس بگیرید تا شما را در صادرات یاری و صادراتی راحت را برای شما ارائه دهیم.
:: شما.
فروش ایزوگام کبوتر نار دلیجان دارای پنج سال بیمه ایران و ده سال ضمانت کتبی شرکت در همدان و کردستان و سنندج شروع شد جهت ب اطلاعات بیشتر و سفارش کالا کافیست با ما تماس بگیرید.

مزایای ایزوگام های ما :

1- سبک بودن به مقدار حدود 4 کیلوگرم بر متر مربع
2 - مقاوم در گرمای 130+ درجه و سرمای 40- درجه
3- دچار پوسیدگی و شکنندگی نمی شوند.
4- دارای قابلیت انعطاف کامل می باشند.
5- بعلت دارا بودن لایه پلی استر در مقابل فشارهای احتمالی از انبساط و انقب. صادرات ایزوگام به افغانستان و پا تان

صادرات ایزوگام (عایق رطوبتی بام یا سقف) به کشورهای همسایه شرق کشور

از مرز میلک زابل و میرجاوه زاهدان

صادر کننده انواع عایق رطویتی (ایزوگام) به کشورهای همسایه افغانستان و پا تان

برای مشاوره و ید ایزوگام صادراتی دلیجان با ما تماس بگیرید .


:: شماره تماس : 09183655579 و 09135290610 :: فروش ایزوگام دلیجان دارای استاندارد ce اروپا و iso 9001-2008 و ۵ سال ضمانت بیمه و ۱۰ سال ضمانتنامه کتبی شرکت ، در استان فارس شروع شد جهت ب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با ما تماس بگیرید. شرکت تولیدی ایزوگام شرق دلیجان با توجه به نیاز روز افزون بازار ساختمان و تاسیسات، محصولات متنوع با توجه به شرایط آب و هوایی مختلف و همچنین نیاز مصرف کنندگان و مشتریان به بازار عرضه می نماید. ایزوگام فرآورده ای نفتی و لایه ای پوششی است برای عایق سطوحی چون پی، دیواره، کف و بام ساختمان ها و است ها در مقابل نفوذ آب. شما می توانید به روز ترین قیمت های انواع ایزوگام را در هر زمانی از ما بخواهید ما در تلاشیم تا برای شما بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت را ارائه دهیم کافیست قیمت های ما را با بقیه فروشندگان مقایسه فرمایید. برای ب اطلاعات بیشتر و ید با ما تماس بگیرید. :: شماره تماس : ۰۹۱۸۳۶۵۵۵۷۹ و ۰۹۱۲۰۶۶۰۱۸۵ ::
فروش ایزوگام سلمان عایق دلیجان دارای پنج سال بیمه ایران و ده سال ضمانت کتبی شرکت در سراسر ایران شروع شد جهت ب اطلاعات بیشتر و سفارش کالا کافیست با ما تماس بگیرید.

مزایای ایزوگام های ما :

1- سبک بودن به مقدار حدود 4 کیلوگرم بر متر مربع
2 - مقاوم در گرمای 130+ درجه و سرمای 40- درجه
3- دچار پوسیدگی و شکنندگی نمی شوند.
4- دارای قابلیت انعطاف کامل می باشند.
5- بعلت دارا بودن لایه پلی استر در مقابل فشارهای احتمالی از انبساط و انقباض ساختمان . پخش عمده و جزئی ایزوگام دلیجان دارای استاندارد ملی ایران و نشان iso 9001-2008 و ضمانت پنج ساله بیمه ایران در استان پهناور یزد و سراسر کشور شروع شد کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.

پیدایش عایق های رطوبتی نسل جدید که به ایزوگام شهرت دارند به دلیل ویژگی های منحصر به فرد در برابر عایق بندی های رطوبتی قدیمی تر نظیر آسف و قیرگونی، توجه ویژه ای را در صنعت ساختمانی به خود اختصاص داده اند به طوری که استفاده از این نوع عایق های رطوبتی در مراحل مختلف سا. فروش ایزوگام شرق گستر دلیجان دارای استاندارد ce اروپا و iso 9001-2008 و tuv اتریش و پنج سال ضمانت بیمه پارسیان و ده سال ضمانتنامه کتبی شرکت ، در سراسر ایران شروع شد جهت ب اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید.

ایزوگام فرآورده ای نفتی و لایه ای پوششی است برای عایق سطوحی چون پی، دیواره، کف و بام ساختمان ها و است ها در مقابل نفوذ آب.

دو نوع ایزوگام در بازار موجود است : تک لایه پلی استر که ظریف تر است و انعطاف بیشتری دارد، دو لایه تیشو و پلی اس. جهت دریافت قیمت و ید ایزوگام یگانه عایق دلیجان و یکی از برندهای پر فروش ایزوگام دلیجان در سراسر ایران کافیست با ما تماس گرفته و قیمت انواع ایزوگام را از ما بخواهید. دو لایه استاندارد فویل دار :
این نوع لایه با استفاده از قیر مخصوص ایزوگام با فرمول اختصاصی و لامینت یک روکش آلومینیوم تولید شده است قیر مخصوص به کار رفته باعث افزایش مقاومت لایه در برابر عوامل محیطی و جوی و روکش آلومینیوم باعث افزایش طول عمر مفید لایه تا حدود دو برابر شده است.
تعریف:
عایق های پیش ساخته جلیس بام از ایه تقویت کننده شام. پیام نور مرکز دلیجان درسالروز حماسه 9 دی ضمن گرامیداشت این روز تاریخی با نصب بنر وپلاکارد وهمچنین صدور بیانیه توسط بسیج دانشجوئی یاد وخاطره این روز عزیز را گرامی داشت .در قسمتهای از بیانیه ، دانشجویان سوگند یاد د که تا آ ین قطره خون درراه سربلندی وعظمت ملت ایران وعمل واحترام به وقانون اساسی وبه خصوص اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه بکوشند وبه نمایندگی از جامعه بزرگ ی ایران درحراست از دستاورد های انقلاب ی تحت فرمان ی چون همیشه عمل خواهند کرد فروش ایزوگام دلیجان با کیفیت صادراتی جهت صادرات به کشورهای همسایه آغاز شد برای ب اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید. انجام تشریفات ترخیص و صادرات عایق های رطوبتی از مرز باشماق مریوان به کردستان عراق صادرات مستقیم ایزوگام به کشور های : عراق – ترکیه – ارمنستان – آذربایجان – کویت – امارات – پا تان – افغانستان ترکمنستان – عمان – یمن – بحرین و اردن انجام ترخیص و صادرات مستقیم ایزوگام با ما تماس بگیرید تا شما را در صادرات یاری و صادراتی . اخبار متنوع برخی از فعالیت های نیروی انتظامی استان مرکزی را در این خبر بخوانید. شاه مقصود

این جنگ چوب خورده تو نعره های خفیفش
شیر لگد خورده داره
دریاست دریای تابوت رو شونه های نحیفش مرغ مرده داره
طفلک همش لنگ نونه این سفره هرچی که
داشته برداشته و بذر کرده
از تشنگی نصفه جونه این مشق دستاشو
عمری نذر ابوالفضل کرده
این صورت استخونی از فقر سیلی که
می خورد دردو فراموش می کرد
البته یادم نمیره وقتی جوون بود با فوت
خورشید و خاموش می کرد
روحی که رو موج اف ام می نشست کنج اتاقو سرگرم بخت خودش ب. فروش ایزوگام و عایق رطوبتی دلیجان با قیمت مناسب کلی – جزئی – قیمت مناسب جهت انواع پروژه های ساختمانی گزینه ای بسیار مناسب جهت پوشش کف سوله ها فروش انواع برندهای محصول عایقهای رطوبتی و مشتقات پلیمری با موارد کاربرد و استفاده پشت بام و پی ساختمان کف و دیوارها ، کف پارکینگ و سرویسهای بهداشتی سدها و است ها ویژه مناطق معتدل ، گرمسیر و سردسیر برترین عایق بام ایزوگام با 10 سال ضمانت نامه کارخانه و 5 سال بیمه مقدار پذیرش سفارشات : نیسان : ۶۰۰ متر خاو. سازمان آتش نشانی دلیجان گفت: ک ن آسانسور در یک مجتمع مس ی واقع در شهرک رضا(ع) شهر دلیجان بامداد امروز ط آتش شد ادامه مطلب فروش ایزوگام شرق دلیجان دارای استاندارد ce اروپا و iso 9001-2008 و 5 سال ضمانت بیمه ایران و 10 سال ضمانتنامه کتبی شرکت ، در سراسر ایران شروع شد جهت ب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول کافیست با ما تماس بگیرید. شرکت تولیدی ایزوگام شرق دلیجان با توجه به نیاز روز افزون بازار ساختمان و تاسیسات، محصولات متنوع با توجه به شرایط آب و هوایی مختلف و همچنین نیاز و درخواست مصرف کنندگان و مشتریان به بازار عرضه می نماید.
ایزوگام فرآورده ای نفتی و لایه ای پوششی است بر. ساعت دو و چهل دقیقه بعد از ظهره... پسرم خو ده و من منتظرم همسرم از راه برسه. صبح قبل از هر کاری مقدمات سوپ پسرمو فراهم و گذاشتم رو گاز جا بیفته بعدم براش حریره بادوم درست البته انجام همه ی این کارها با اعمال شاقه بود تصمیم دارم روزها که تنهام کالسکه رو بردارم و با پسرکم بریم اینور اونور...مثلا خونه ی مامانم، خونه ی ام...تا حالا تنهایی نرفتم...حالا قصدشو دارم که برم ببینم چی میشه ؛ چون واقعا روزها حوصله منو پسرم سر میره خب دو روز دیگه هفت ماهه میشه عشقم سه روز تعطیلات، یه روزشو کامل از صبح بعد از عید فطر با ام اینا رفتیم خونه ی مامان بزرگم بودیم که خیلی خوب بود، روز دوم هم رفتیم روستای مامان بزرگ شوهرم ، همون شب مامانم مهمونی داشت خوش گذشته بود خیلی. روز سوم هم با عموم اینا رفتیم دریا..بعد از قرنی دریا رو دیدم....منی که خودم تو شمال زندگی می کنم...واقعا که اینقدر این روزها حس های مختلفی میاد سراغم...کلا متناقضن حس هام :/ انرژیم افتاده فکر کنم عرضی نیست دیگه :) فروش ایزوگام دلیجان با کیفیت صادراتی جهت صادرات به کشورهای همسایه آغاز شد برای ب اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید.

انجام تشریفات ترخیص و صادرات عایق های رطوبتی از مرز باشماق مریوان به کردستان عراق


صادرات مستقیم ایزوگام به کشور های :

عراق - ترکیه - ارمنستان - آذربایجان - کویت - امارات - پا تان - افغانستان

ترکمنستان - عمان - یمن - بحرین و اردن


انجام ترخیص و صادرات مستقیم ایزوگام

با ما تماس بگیرد ت. فروش ایزوگام و عایق رطوبتی دلیجان با قیمت مناسب کلی – جزئی – قیمت مناسب جهت انواع پروژه های ساختمانی گزینه ای بسیار مناسب جهت پوشش کف سوله ها فروش انواع برندهای محصول عایقهای رطوبتی و مشتقات پلیمری با موارد کاربرد و استفاده پشت بام و پی ساختمان کف و دیوارها ، کف پارکینگ و سرویسهای بهداشتی سدها و است ها ویژه مناطق معتدل ، گرمسیر و سردسیر برترین عایق بام ایزوگام با 10 سال ضمانت نامه کارخانه و 5 سال بیمه مقدار پذیرش سفارشات : نیسان : ۶۰۰ متر خاو. جهت ید و دریافت قیمت انواع ایزوگام استاندارد دلیجان و بهترین انواع برندهای پر فروش ایزوگام دلیجان در تهران و سراسر ایران کافیست با ما تماس گرفته و قیمت انواع ایزوگام را از ما بخواهید.
شما می توانید به روز ترین قیمت های انواع ایزوگام را در هر زمانی از ما بخواهید ما در تلاشیم تا برای شما بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت را ارائه دهیم کافیست قیمت های ما را با بقیه فروشندگان مقایسه فرمایید.
واقعیت این است که استفاده از عایق های رطوبتی نامطل. نشست خوشنویسی، در روز 14 شهریور ماه با حضور چهره ماندگار هنر خوشنویسی ایران یدالله کابلی خوانساری ، محمد حیدری ، صغری حسینی ، ساسان مصطفوی ، سلیمی مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای ی ، فرماندار ، ریاست شورای شهر و تنی چند از روسای شعبات انجمن ها و هنرمندان خوشنویس از ای دلیجان ، خوانسار ، خمین ، ا ، دورود و هنرجویان آموزشگاه ساقی ، و هنرمندان خوشنویس شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. طی مراسم باشکوهی به مناسبت فرارسیدن هفته بیسج ، هفدهمین یادواره ی دانشجو از سوی امور فرهنگی و بسیج دانشجویی وباحضور اساتید ، مسوولین شهرستان وتعدادی از خانواده های معظم ی دانشجوی شهرستان وکارکنان ودانشجویان داشگاه پیام نور وآزاد ی در محل سالن اجتماعات پیام نور دلیجان برگزار گردید ، در این مراسم ابتدا تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید قرائت وسپس س رست پیام نور دلیجان جناب آقای داود محمدیانی ضمن عرض خیر مقدم وتبریک به مناسبت فرارسیدن هفت. کشاورز فقیری برای پیدا غذا یا شکاری به دل جنگل رفت . هنوز مسیر زیادی را طی نکرده بود که صدای فریاد کمکی به گوشش رسید . صدا را دنبال کرد تا به منبع آن رسید و دید که پسربچه ای در باتلاقی افتاده و آهسته و آرام به سمت پایین می رود.

کشاورز با هزار بدبختی با به خطر انداختن جان خود بالا ه موفق شد پسرک را از مرگ حتمی نجات دهد . فردای آن روز وقتی که کشاورز در زمینش مشغول کار بود ، کالسکه مجللی در کنار نرده های ورودی زمین کشاورز ایستاد . دو سرباز از آن پ. جهت ید و دریافت قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان از برندهای پر فروش ایزوگام در سراسر ایران کافیست با ما تماس گرفته و قیمت انواع ایزوگام را از ما بخواهید.

برای دریافت جدیدترین قیمت های انواع ایزوگام دلیجان دارای کیفیت بالا و استانداردهای معتبر وضمانت بیمه ایران، در کوتاهترین زمان ممکن کافیست از راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید.
استفاده از عایق های رطوبتی نامطلوب در ساختمان ها مشکلات فراوانی را همچون ت یب بخش هایی از ساختمان و . ایزوگام دلیجان به صورت مرغوب و با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید می شود و به همین جهت برای صاردات به کشورهایی مانند افغانستان و تاجی تان و ترکمنستان استانداردهای لازم را دارد.
برای ثبت سفارش انواع ایزوگام می توانید با همکاران ما در این زمینه مشاوره های لازم را انجام داده و از این جهت در تمام مدت می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
ایزوگام سفارشی هم ضخامت و هم وزن استاندارد خواهد داشت و در هنگام بارگیری عایق های رطوبتی دقت کام. فروش ایزوگام شرق دلیجان در کیش

با ضمانت ده ساله و بیمه نامه پنج ساله

فروش بصورت کلی – قیمت مناسب

دارای نشان استاندارد ملی ایران

ایزوگام فرآورده ای نفتی و لایه ای پوششی است برای عایق سطوحی چون پی، دیواره، کف و بام ساختمان ها و است ها در مقابل نفوذ آب.

شرکت تولیدیایزوگام شرق با توجه به نیاز روز افزون بازار ساختمان و تاسیسات، محصولات متنوع با توجه به شرایط آب و هوایی مختلف و همچنین نیاز و درخواست مصرف کنندگان و .