روستای استای

مدرسه روستای نرمه در شهرستان سمیرم استان اصفهان تبدیل به طویله احشام شده است. ز له در استان اسان رضوی آثار ت یبی فراوانی را در روستای قلعه سرخ از توابع بخش نصرآباد شهرستان تربت جام برجای گذاشت. تصاویری زیبا از معابر و منازل مس ی روستای تاریخی فارسیان در شهرستان آزادشهر را مشاهده می کنید.
بو های اهل راخین با کمک پلیس یک روستای دیگر مسلمانان میانمار را به آتش کشیدند. «مسلم‏ بن عقیل‏» پیشاهنگ نهضت کربلا و سفیر حسین به سوى مردم کوفه بود که روز عرفه (نهم ذی الحجه) سال 60 هجری در کوفه به شهادت رسید. در طول سال و به مناسبت های مختلف مذهبی در تکیه حاج صمد تقوی تعزیه بر پا می شود. قدمت تعزیه در روستای حصار وان به سده های گذشته بر می گردد و این روستا همواره شبیه خوان های بزرگی را در خود پرورش داده است. این نمایش آیینی با استقبال چشمگیر مردم در شهر و روستاهای اطراف و حتی استان های همجوار همراه است. روستای حصار در بیست کیلومتری شهر قزوین واقع است. گزارش تصویری : اجرای تعزیه مسلم بن عقیل در روستای حصار وان گزارش تصویری : اجرای تعزیه مسلم بن عقیل در روستای حصار وان گزارش تصویری : اجرای تعزیه مسلم بن عقیل در روستای حصار وان گزارش تصویری : اجرای تعزیه مسلم بن عقیل در روستای حصار وان گزارش تصویری : اجرای تعزیه مسلم بن عقیل در روستای حصار وان گزارش تصویری : اجرای تعزیه مسلم بن عقیل در روستای حصار وان گزارش تصویری : اجرای تعزیه مسلم بن عقیل در روستای حصار وان گزارش تصویری : اجرای تعزیه مسلم بن عقیل در روستای حصار وان گزارش تصویری : اجرای تعزیه مسلم بن عقیل در روستای حصار وان گزارش تصویری : اجرای تعزیه مسلم بن عقیل در روستای حصار وان گزارش تصویری : اجرای تعزیه مسلم بن عقیل در روستای حصار وان گزارش تصویری : اجرای تعزیه مسلم بن عقیل در روستای حصار وان منبع: خبرگزاری فارس روستای اورامان تخت در دل کو ه های سر به فلک کشیده زاگرس، در مسیر رودخانه سیروان استان کردستان قرار دارد ، خانه های پلکانی ، هنرهاى سنتى وآب و هوای کوهستانی این روستا هر بیننده ای را مجذوب خود می نماید. flat uraman village in the zagros mountains soaring , the river is sirvan kurdistan province , home stairs , traditional arts , water and air in the mountain village will fascinate every visitor . رویش خودجوش گل های لاله درجای جای روستای ییلاقی و خوش آب وهوای شرب العین زیبایی طبیعت زیبای این روستای خوش آب وهوا را دوچندان کرده است. روستای ورکانه (چشمه قل قل) محل برداری سریال علی البدل در استان همدان قرار داشته و نزدیک به ۴۰۰ سال قدمت دارد. بزرگترین تعزیه میدانی کشور با حدود ۲۵۰ بازیگر و در زمینی به مساحت تقریبی ۲ تار در روستای صحرارود شهرستان فسا استان فارس برگزار شد. دوشنبه 27 دی ماه، جمعی از بزرگان ، ورزشکاران و مسجدی های روستای مریم آباد ابرکوه در زورخانه علی ابن طالب علیه السلام حضور یافتند و از نزدیک شاهد ورزش و اشتیاق مردم روستای م آباد در احداث و راه اندازی این ورزش در منطقه خود بودند.
مانور سراسری کاهش خاموشی در ۶ روستای شهرستان بابل اجرا شد. یک دستگاه خودروی تریلی در روستای قلعه میر شهرستان فلاورجان دچار حادثه شد. با آبرسانی از طریق حفر چاه و لوله کشی، مردم روستای اوزون دره از نعمت آب آشامیدنی بهره مند شدند. نیروهای عراقی در تازه ترین پیشروی خود به سمت بخش غربی شهر موصل، 5 روستای دیگر را به کنترل خود در آوردند. تصاویری از تالاب زیبای روستای درویش خیل در شهرستان بابل را مشاهده می کنید. تبریز - ایرنا - همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر نان 3 روستای خداآفرین از نعمت برق برخوردار شدند. اهواز - ایرنا - رییس شورای ی بخش چلو از توابع شهرستان کا گفت:حمله پلنگ به یک گله در روستای پل نگین منجر به تلف شدن 50 راس شد. فرماندار بانه گفت: هم اکنون گاز رسانی به سه روستا در حال انجام و 6 روستای دیگر در دست اقدام است. چاقو به دستان، نقاب به سر ٣عضو یک خانواده در روستای امره ساری را راهی بیمارستان د. نبود سیستم مناسب دفع فاضلاب در روستای بنادر استان خوزستان موجب ن یتی نان این منطقه شده است. نداشتن امکانات رفاهی در روستای قشلاق نجف شهرستان نهاوند باعث گلایه نان این منطقه شده است. وبلاگ یامچی : اسامی سادات شهید بخش یامچی خاک و خاطره(3)
شهید میر ابوطالب جامعی متولد روستای یکان کهریز
شهید میرحسین حسینی کهریز متولد روستای یکان کهریز
شهید میرجعفر رضایی متولد روستای یکان کهریز
شهید میرعلی اکبر رضوی متولد روستای ینگجه یارانمش
شهید میرباقر سیادت پناه متولد یامچی
شهید میرحیدر سیدالحسینی متولد روستای فارفار
شهید میر عزیز میری یامچی متولد یامچی
شهید می رویز نعمتی متولد روستای ینگجه کرد
شهید میرمحمد والاتبار متولد یامچی
شهید میر رحیم یکان کهریز متولد روستای یکان کهریز باعرض سلام روستای میرودپشت واقع در خیابان گنج افروز(کشاورز) حدفاصل7 کیلومتری با شهر بابل می باشد. این روستا دارای سه محله : پایین ،وسط و بالا محله می باشد. این روستا دارای دو مسجد و سه حسینیه می باشد.روستاهای مجاور که راه ارتباطی که با روستای مادارند شامل:هریکنده.روشن آباد.گنج افروز.سیا لامحله می باشند. ادامه مطالب را در پست های بعدی به عرضتان میرسانم. انفجار مراقد کرکوک به دست +تصاویر عناصر گروه تروریستی در جنوب کرکوک چندین مرقد و حسینیه را منفجر د. به گزارش پایگاه 598 به نقل از العالم، شاهدان عینی در استان کرکوک روز پنج شنبه تأکید د، عناصر گروه تروریستی حسینیه ها و مراقد دینی روستای "بشیر" از توابع شهر "تازه" در جنوب این استان را منفجر د.


سایت عراقی "سومریه نیوز" به نقل از شاهدان تأکید کرد: در این انفجارها، به ی آسیبی نرسید.

روستای بشیر در 35 کیلومتری جنوب کرکوک قرار دارد.

عناصر همچنین دفاتر چند حزب و مقر نیروهای را در این روستا ویران د.

گروه تصاویری را از این اقدامات تروریستی خود منتشر کرد.

بیشتر نان روستای بشیر، ترکمان هستند.

عناصر در 16 ژوئیه پس از درگیری شدید با مردم، این روستا را د.

تصویر منتشر شده از سوی از انفجار یک مسجد در روستای بشیر تصاویری از برداشت بی رویه شن و ماسه از حریم رودخانه در روستای قاضی جهان شهرستان آذرشهر را مشاهده می کنید.
فرماندار ویژه شهرستان جهرم گفت: 5 روستای این شهرستان به شکل کامل و با توجه به تداوم بارندگی و… در گزارش تصویری زیر ع هایی دیدنی از روستای تاریخی و زیبای ماسوله گیلان می بینید که توسط عکاسی به نام علی قهاری در سال ۱۳۴۷گرفته شده اند. فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: چند دوست با هم وارد روستای متروکه شده و در این بین دو نفر از آنها با هم درگیر می شوند که یکی از آنها بر اثر اصابت چاقو کشته شده است. پنجمین برنامه جذب عضو ( ه به کلوگان ) روز مورخ٩٥/٦/٥ ساعت ٦:٣٠ از میدان صادقیه به همراه ٣٥ نَفَر به سمت سیدخندان و سپس به سمت فشم ( روستای أمامه) حرکت کردیم و پس از صرف صبحانه از کنار مسیر رودخانه به سمت روستای کلوگان حرکت کردیم برای استراحت اول در یک فضای بسیار زیبا مشغول معارفه دوستان شدیم پس از إتمام معارفه نزدیک ابشاری که نسبت به سالیان قبل خیلی کم اب تَر بود زیر سایه درختان و کنار رودخانه برای صرف ناهار توقف داشتیم و پس از استراحت ١/٥ ساعته به مسیر ادامه دادیم در بین راه به پیشنهاد دوستان علاقمند در یک محیط بسیار لاکچری مشغول آب تنی شدیم و خاطره بسیار زیبای رو بار دیگر با دوستان جدید نمونه رقم زدیم در نهایت ساعت ١٥:٤٠ به روستای کلوگان رسیدیم و پس از صرف بستنی فالوده ای و رسیدن به ماشین ها به سفر مون خاتمه دادیم. axgig,ع گیگ پایگاه آپلود ع ویژه وبلاگنویسان axgig,ع گیگ پایگاه آپلود ع ویژه وبلاگنویسان با سپاس فراوان از آقای حمید یوسفی جهت س رستی و ارسال گزارش . تصاویری از طبیعت بکر و زیبای روستای زاویه در شهرستان عجبشیر را مشاهده می نمایید. در یک پدیده استثنایی و نادر بزی در روستای حسین آباد از توابع شهرستان ملکان شش قلو زائید. وضعیت جاده روستای یاراحمدلو از توابع بخش مرکزی شهرستان خدابنده نامناسب است. دردومین روز از دهه فجر ، در مراسمی با حضور مسوولان عملیات گاز رسانی به 35 روستای شمال پلدختر آغاز شد. دبستان 6 کلاسه روستای خونسرخ شهرستان بندرعباس به بهره برداری رسید. دبستان سه کلاسه در روستای بارگاهی دشتستان به همت خیران به بهره برداری رسید. چند روستای ایزدی نشین در استان نینوا توسط نیروهای حشد شعبی از سیطره رها شد. و متحدانش بر دو روستای دیگر در حومه جنوب شرقی ادلب مسلط شدند. انفجار کپسول گاز در یک واحد مس ی در روستای خیرآباد سمنان چهار نفر را راهی بیمارستان کرد. معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر گفت: 30 تن در روستای لوشکان تا تان دچار گاز گرفتگی شدند. تصاویری از بارش برف روز گذشته در روستای اوشندل شهرستان هشترود را مشاهده می نمایید.