روایت مدیرعامل قشقایی از دستگیری ابراهیم طالبی

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از دستگیری دو نفر جاعل سکه و مصنوعات ف ی و کشف ارز خارجی به ارزش یک میلیارد و 500میلیون ریال در این شهرستان خبر داد. رئیس کلانتری ۱۱۴ جوادیه تهرانپارس از دستگیری ان کابل های برق که سبب قطعی جریان برق در برخی مناطق شده بودند، خبر داد. معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری ان کامیون درمحلات خبرداد. مردم شریف قم و گزاران پس از این هفته قم با حضور خود در , دستگیری آیت الله شیخ عیسی قاسم توسط آل خلیفه را محکوم د. کامل ترین و دقیق ترین تحقیق موجود در دنیا به نام "پروژه ژنوم مدیرعامل" اخیرا تکمیل شد. تیم تحقیق در طی بررسی های خود چهار ویژگی مهم و اصلی یک مدیرعامل را شناسایی د. علاوه بر این، یافته های دیگر این پروژه، تصورات پیشین در خصوص مدیریت و ی را به چالش می کشد.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری مرد آتش افروزی خبر داد که صرفا برای خوشگذرانی و تفریح با… جانشین پلیس فتا پایتخت از دستگیری فردی خبر داد که با ایجاد آگهی های جعلی فروش لوازم خانگی، خودرو و... در سایت ها با دریافت بیعانه از ۲۰۰ نفر کلاهبرداری کرده است. نخستین سالگرد درگذشت ابراهیم یزدی امور خارجه ت موقت در مراسمی با عنوان « ابراهیم یزدی؛ گذار به دموکراسی» پنجشنبه ۸ شهریور ماه با حضور جمعی از فعالان و مدنی و نزدیکان او در سالن همایش کانون توحید تهران برگزار شد. فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری دونفر متهم به قتل جوان جمی خبر داد. فرمانده انتظامی شهرستان بندر عباس از کشف 11 فقره سرقت و دستگیری 10 نفر در شهرستان خبر داد. وقتى که نمرود حضرت ابراهیم (علیه السلام) را در آتش انداخت، ملائکه آسمان ها به گریه در آمدند ؛ جبرئیل عرض کرد خدایا! در روى زمین یک نفر تو را پرستش مى کرد و حالا دشمن بر او مسلط شده ؛ خطاب شد من هر وقت بخواهم او را اعانت و یارى مى کنم. ملائکه عرض د، پروردگارا پس اذن بده ما به یارى او بشت م ؛ از طرف حضرت حق خطاب شد بروید، اگر اذن داد او را یارى کنید. ملکى که موکل آب بود آمد، ملائکه اى که موکل باد و خاک و آتش بودند آمدند عرض د: اى ابراهیم اجازه بده تو را نجات دهیم و دشمنان تو را هلاک کنیم، حضرت ابراهیم اجازه نداد. جبرئیل آمد عرض کرد: اى ابراهیم آیا حاجتى دارى ؛ حضرت ابراهیم فرمود: حاجتى دارم ولى به تو ندارم. جبرئیل گفت: به آن که دارى بگو ؛ حضرت ابراهیم فرمود: حسبى من سؤالى علمه بحالى. ما کار خود بیار گرامى گذاردیم / گر زنده سازد بکشد راءى راءى اوست
ارباب حاجتیم و زبان سؤال نیست / از حضرت کریم تمنا چه حاجت است فرمود او خودش از حال من مطلع است غافل نیست: أُفَوِّضُ أَمْری إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصیرٌ بِالْعِبادِ (سورة غافر آیه 44) خطاب شد اى آتش بر ابراهیم سرد و سلامت شو: قُلْنَا یَا نَارُ کُونِی بَرْدًا وَسَلَامًا عَلَىٰ إِبْرَاهِیمَ (سورة الأنبیاء آیه 69) قلبابراهیم قلبم عشق پاییزی خوبم خیلیییییییییییییی دلم برات تنگ شده ابراهیمقلب خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ابراهیم از 2002 تا الان 15 سال شده که از تو بی خبرم ناراحت خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییی سخته خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی گریه ابراهیم قشنگترین روزهای جفتی رو برای خودم و خودت بیار جفت خوبم ابراهیم بیا عشق ما عشق نیلوفر و سرو شده ابراهیمقلب عاشقتم ابراهیمقلب همیشه خودم و خودت رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از شناسایی و دستگیری دو حرفه ای منزل و کشف هفت میلیارد ریال اموال مسروقه خبر داد. فرمانده نیروی انتظامی البرز از دستگیری فردی که از یک پیرزن تنها 15 میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بود خبر داد. فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از دستگیری عاملان گروگانگیری 500 میلیون ریالی و هر پنج گروگان در شهرستان "شوط" خبر داد. ایسنا نوشت: س رست پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری ۱۵ دلال ارز طی دو هفته گذشته خبر داد. رئیس جمهوری ترکیه می گوید در مقابله با صدور حکم دستگیری برای محافظانش، اقدام و حقوقی خواهد کرد. سرکلانتر هفتم انتظامی تهران گفت: عملیات دستگیری ان گوشی به خواست مردم صورت گرفت. روستای مهیار هیئت قشقایی های مهیارروستای مهیار هیئت قشقایی های روستای مهیارعمدار حسین کیست تا زنده ایم ، شور حسینی شعار ماست
این سبک زندگی ، سند افتخار ماست

ما انتخاب ، مادر قامت خمیده ایم
فردا بهشت ، فاطمه(س) در انتظار ماست

روضه به روضه پای شما پیر می شویم
موی سفید نوکری ات اعتبار ماست

تا روضه هست ، ثانیه ای گم نمی شویم
هر روز ، رأس ساعت هیئت قرار ماست

طبق بیان حضرت صادق(ع) ، دل شما
در لحظه های روضه و گریه کنار ماست

ما جمع مان فقط به شما جمع می شود
این جمع هیئتی ، سبب اقتدار ماست

جذب نگارخانه دنیا نمی شویم
دنیا خودش اسیر نگاه نگار ماستروستای مهیار هیئت قشقایی های مهیار طالبی متعلق به خانواده خیار و کدو است. گرمک و طالبی، شبیه بزه هستند و از جهت غذا و پزشکی شباهت زیادی به بزه دارند با این تفاوت که پیش از بزه می رسند و لطیف تر هستند و هضم آنها آسان تر است. طالبی و گرمک از میوه های پرآب فصل تابستان است. طالبی شیرین و خوشبوتر از گرمک است. قسمت های مورد استفاده طالبی و گرمک عبارتند از:میوه و تخم میوه.
طالبی: همیار لاغری با وجود اینکه طالبی طعم شیرینی دارد اما چون از ۹۰ درصد آب تشکیل می شود کم کالری است. در واقع در ه. رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی از دستگیری 2 کلاهبردار حرفه ای با 19 میلیارد ریال کلاهبرداری در تبریز خبر داد. منابع سعودی از دستگیری ۵ تبعه این کشور در رابطه با حمله ترویستی ناموفق به مسجدالحرام خبر دادند. همزمان با تشدید نبرد ها در محور های استان دیرا ور منابع میدانی از دستگیری گسترده تیم های ترور و ت یب در منطقه خبر می دهند. فرمانده انتظامی سیمرغ از دستگیری یک واحد صنفی حین سرقت در این شهرستان خبر داد. دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان از دستگیری دو آدم ربا و سه گروگان در خاش خبر داد. اداره فدرال پلیس جنایی آلمان از دستگیری یک عضو در شرق ای نوردراین وست فالن خبر داد. یک راننده پس از دستگیری توسط پلیس همدست خود را زیر گرفت. رئیس پلیس فتا تهران از دستگیری متهمی که به بهانه ازدواج اقدام به تهیه و ع از شاکی کرده بود خبر داد و گفت: کاربران باید در ارتباطات خود درفضای مجازی از ارسال ع خودداری کنند. بیل گیتس پدر به نزد بیل گیتس می رود و می گوید: پدر: برای دخترت شوهری سراغ دارم بیل گیتس: اما برای دختر من هنوز خیلی زود است که ازدواج کند پدر: اما این مرد جوان قائم مقام مدیرعامل بانک جهانی است بیل گیتس: اوه، که اینطور! در این صورت قبول است بالا ه پدر به دیدار مدیرعامل بانک جهانی می رود پدر: مرد جوانی برای سمت قائم مقام مدیرعامل سراغ دارم مدیرعامل: اما من به اندازه کافی معاون دارم! پدر: اما این مرد جوان داماد بیل گیتس است! مدیرعامل: اوه، اگر اینطور. تندیس سطح اول شرکتهای پیشرو در مدیریت سلامت اداری به مدیرعامل بیمه پارسیان اهداشد به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل بیمه پارسیان؛ در مراسم اختتامیه چهارمین دوره جایزه مدیریت سلامت اداری که 26 آذر ماه 1393 در سازمان ایرانی مجامع بین المللی برگزار شد تندیس سطح یک پیشرو در مدیریت سلامت اداری به مدیرعامل بیمه پارسیان اهداشد. در این مراسم که با حضور تنی چند از مسئولان عالیرتبه کشور، نمایندگان مجلس و مدیران سازمان ها، شرکت ها و صنایع مختلف برگ. مدیرعامل سایپا تغییر کرد
بنا به اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت با موافقت هیئت مدیره‌ی شرکت سایپا، محسن قاسم جهرودی به عنوان مدیرعامل جدید گروه خودروسازی سایپا منصوب شد. جانشین فرمانده انتظامی سراوان از عملیات موفقیت آمیز ان پلیس آگاهی این شهرستان در شناسایی و دستگیری عاملان آدم ربایی خبر داد. رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی استان ایلام از دستگیری کلاهبرداری خبر داد که ۶ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال کرده بود. همشهری آنلاین: حجت ال والمسلمین موحدی راد دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان از دستگیری یکی از اعضای گرو جیش الظلم در منطقه خاش خبر داد. ری غفوری در مراسمی با حضور غریب پور مدیرعامل گروه توسعه ملی و اعضای هیات مدیره جدید بعنوان مدیرعامل و نایب رییس گروه ملی فولاد ایران معرفی شد. ابراهیم خیلییییییی دلم گرفته ناراحت خیلیییییییییییییییییییییییییی گریه ابراهیم خیلیییییییییییییییییییییییییی دلم برات تنگ شده خیلییییییییییی همیشه عاشقتم ابراهیمقلب ابراهیم عشق پاییزی خوبم ابراهیم قلبم مدیرعامل سابق باشگاه تراکتورسازی مدعی شد که مالک این باشگاه است و برنامه ریزی ها را برای فصل بعد انجام داده است. به گفته شفق، حتی مدیرعامل فصل آینده تراکتور هم تعیین شده است!
چادر های مدارس سیار ایل قشقایی در انتظار مبلغین تبلیغ عشایری «طنین خوش شعر من بچه شیعه هستم در ییلاق و قشلاق ایل قشقایی»
به همت مبلغین گروه تبلیغ عشایری و با هماهنگی مسولان و معلمین دلسوز آموزش عشایری
چادرهای مدارس عشایری ایل قشقایی امسال هم مثل سال گذشته میزبان مبلغین گروه تبلیغ عشایری میشوند در محرم امسال ۱۵ مبلغ دینی از مبلغان برجسته حوزه های علمیه قم در قالب گروه تبلیغ عشایری عازم مناطق عشایری دشت لار، هنگام, از توابع قیرو کارزین و مناطق بابانجم و باچون و م ویه و دوتوترک از توابع فیروزآباد فارس در کنار تبلیغ عشایری و برگزاری مجالس سوگواری اباعبدالله الحسین علیه السلام برنامه های ویژه تبلیغی ویژه دانش آموزان خوش استعداد عشایر خواهند داشت ، در این برنامه ها ک ن خوش آتیه عشایر ایل قشقایی با حفظ شعر من بچه شیعه هستم با اسامی و زندگی ۱۴ معصوم علیه السلام آشنا شده و مباحث اخلاقی ـ معرفتی و اعتقادات متناسب با سن و به زبان ک نه با موضوعات , اخلاق و داستان های آموزنده آشنا میشوند، فرمانده انتظامی شهرستان چابهار از عملیات موفقیت آمیز ان پلیس آگاهی این شهرستان در شناسایی و دستگیری عاملان آدم ربایی خبر داد. آریا، نخستین خودروی آتش نشانی ملی به گزارش ایکو پرس، همزمان با روز ملی صنعت و معدن و با حضور مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل و مدیرعامل شرکت گواه از اولین خودرو آتش نشانی با برند ایرانی رونمایی شد. مدیرعامل شرکت گواه ب استانداردهای لازم را از جمله ا امات تولید این خودرو دانست و گفت: تمام استاندارهای لازم از سوی نهادها و سازمان­های مسئول، برای تولید این خودرو اخذ شده است. وی با تاکید بر اینکه تولید براساس سفارش انجام می شود، گفت:خودرو آتش نشانی آریا در دو تیپ سبک و سنگین و بر اساس نیازهای سفارش دهنده، تولید خواهد شد.
وی در انتها یادآور شد: کیفیت و رعایت استانداردهای مورد نیاز از اولویت های اصلی این شرکت می باشد.

جستجوهای اتفاقی