رقم خبر میزان دریافتی آموزش و پرورش از مردم

در شرایطی که وزارت آموزش و پرورش قرار است تنها ۱۷ هزار نفر را طی آزمون استخدامی جذب کند، برخی کانال های تلگرامی از جذب ۷۰ هزار نفر در آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر می دهند. فاضلی مدیر آموزش و پرورش شهرستان تا تان از سوی سالار قاسمی مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان قزوین به عنوان رابط آموزش و پرورش استان با نمایندگان محترم مجلس شورای ی انتخاب شدند و در جلسه ای با حضور محترم و معاون حقوقی وی شرکت نمودند. خبرگزاری فرهنگیان: آموزش و پرورش به برخی پرسش ها درباره ضوابط آزمون استخدامی آموزش و پرورش پاسخ داد و گفت: از طریق 20 درصد افزایش نمره آزمون با احتساب سوابق خدمتی مربیان پیش دبستانی، اولویت هایی را برای این گروه قائل شده ایم. معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی آموزش و پرورش خوزستان کمبود نیروی انسانی را یکی از چالش های جدی آموزش و پرورش استان عنوان کرد. ایسنا نوشت: آموزش و پرورش از اعزام بازرس ویژه به خوزستان برای بررسی استخدامی های آموزش و پرورش استان خبر داد. مدیر کل روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش می گوید: ماجرای تکان دهنده اذیت و آزار جمعی از دانش آموزان یک دبیرستان پسرانه در غرب تهران از سوی وزارت آموزش و پرورش پیگیری می شود و وزارت آموزش و پرورش استان تهران هم در کنار خانواده ها از معاون متخلف مدرسه شکایت کرده است. آموزش و پرورش با بیان اینکه اجرای سند 2030 در مدارس کاملا منتفی شده، گفت: در صورتی که سازمان های مردم نهاد با ورود به مدارس، قصد آموزش در این زمینه را داشته باشند، به شدت با آنها برخورد می شود. عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه آموزش و پرورش در سال جاری حداقل با ۵ هزار میلیارد تومان ری بودجه مواجه است، گفت: برخی مدیران مدارس از جیب خودشان ج مدرسه را می دهند. مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در نشست هم شی کارکنان حوزه معاونت پژوهش با اشاره به نقش محوری پژوهش و تحقیق در پیشبرد اه تعلیم و تربیت گفت : حوزه پژوهش به منزله مغز دستگاه تعلیم و تربیت است و باید راهبری ، استراتژی و برنامه ریزی آموزش و پرورش با پیوست تحقیق و پژوهش صورت گیرد . حمیدی-معاون آموزش ابت آموزش و پرورش شهر تهران خبر24:معاون آموزش ابت آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه در تقویم اجرایی مدارس، پیش بینی های لازم در خصوص تعطیلات غیرمترقبه اعم از آلودگی هوا صورت پذیرفته است گفت: به همین خاطر مشکلی برای جبران این عقب افتادگی ها نداریم و از قبل به آن شیده بودیم. آموزش و پرورش در جمع مدیران کل آموزش و پرورش استان ها، مهم ترین چالش در مهرماه سال ۹۷ را کمبود نیروی انسانی دانست. فرهنگیان به عنوان اصلی ترین مرکز پرورش نیروی انسانی آموزش و پرورش، بیش از چهار سال است که با س رست اداره می شود و انتصاب رئیس برای آن، معمای بی پاسخ این روزهای دستگاه آموزش و پرورش شده است. آموزش و پرورش در هفته گذشته با رویداد های متنوعی مواجه بوده که برخی از این اخبار اشاره می شود. مدارس تی به عنوان تهدیدی بزرگ در برابر نخبگان حاکم تشخیص داده شده اند، زیرا آموزش و پرورش تی مدت ها مکمل اتصال دمکراسی یی به یک شهروندی آگاهانه و مشارکت گر بوده است. مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: در روزهای ماه مبارک رمضان 40 هزار و 100 نفر ساعت آموزش ضمن خدمت پیرامون تفسیر قرآن و آموزش احکام برای کارکنان اداری آموزش و پرورش کرمانشاه برگزار شده است. مشکلات اساسی آموزش و پرورش را می توان در دو گروه کلی (۱- مشکلات بیرونی ۲-شکلات درونی) به شرح زیر طبقه بندی کرد:
الف _ مشکلات بیرونی
توسعه نیافتگی کشورهای جهان سوم (که ایران نیز جزو آنها است) و تحولات روزافزون علوم و فناوری جوامع پیشرفته و در حال توسعه، متکی بودن هزینه های تعلیم و تربیت به ت و افزایش سطح توقعات مردم برای مطالبه آن، کمبود منابع مالی برای ساخت، تجهیز و اداره مدارس و پیچیدگی روشهای جلب مشارکت مردم در امور تعلیم و تربیت را می . مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از پذیرش و اسکان 84 هزارو 501 مهمان نوروزی در 11 روز نخست سال 96 خبر داد و گفت: تا ساعت 24 روز یازدهم فروردین 23 هزارو 495 خانوار در مراکز اسکان آموزش و پرورش پذیرش شده است. آموزش و پرورش گفت: استفاده از واژه ممنوعیت حضور دانش آموزان در گ ار بی دقتی بوده است. رئیس ستاد اقامه با اشاره به اینکه آموزش و پرورش مرد تحول می خواهد، گفت: خاک این نهاد تعلیم و تربیتی را باید عوض کرد. حذف «بسم الله» از کتاب های درسی سال جدید تحصیلی در الجزایر به دستور آموزش و پرورش این کشور، سر و صدای زیادی به پا کرد. ابطال بند مربوط به حداقل و حداکثر قد به عنوان شرط استخدام در آموزش و پرورش در هیأت عمومی دیوان عد اداری رأی نیاورد . تعامل و هم فکری پلیس و آموزش و پرورش، زمینه ساز امنیت پایدار در جامعه است.
۲۶ بهمن ۹۶ – رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شدمدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از افزایش سهمیه استان قزوین در آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبرداد.
سالار قاسمی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین، اظهار کرد: براساس آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۶۰۰نفر نیروی جدید به آموزش و پرورش استان قزوین به صورت پیمانی جذب می شوند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] آموزش و پرورش با بیان اینکه این وزارتخانه از گرفتاری های مزمنی رنج می برد، گفت: در آموزش و پرورش به جای اینکه وقت خود را صرف کیفیت بخشی به برنامه ها و فعالیت هایمان کنیم درگیر پول آب و برق مدارس هستیم. معاون فرماندار شهرستان بندر ماهشهر گفت: باید با هم فکری و تعامل در راستای رفع مشکلات آموزش و پرورش گام برداریم. با برگزاری آزمون استخدامی که تا پایان سال از سوی سازمان سنجش اطلاع رسانی می شود 600 نفر جذب آموزش و پرورش هرمزگان می شوند. آموزش و پرورش در خصوص استیضاح خود در مجلس توضیحاتی داد. خدانظر دری د در حکمی، محمد علیجان را به عنوان س رست آموزش و پرورش شهرستان سلسله منصوب کرد. ایسنا/ رئیس اتحادیه بنگاه های مسافربری گفت: آموزش و پروش به جای اینکه به فکر ب درآمد از سرویس های ایاب و ذهاب دانش آموزان باشد، آن را به متخصصیانش واگذار کند و به فکر آموزش بچه ها باشد؛ این کار آموزش و پرورش غیرقانونی است. سیدرضا پورسیف در گفت وگو با ایسنا، ضمن انتقاد از آموزش و پرورش به خاطر دخ در سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان گفت: ...

ادامه خبر

آموزش و پرورش گفت: پیام رسان های داخلی به سرعت در حال رشد هستند و در حوزه فعالیت های آموزش و پرورش نیز به سرعت آنها را جایگزین نمونه های خارجی خواهیم کرد. ابطال بند مربوط به حداقل و حداکثر قد به عنوان شرط استخدام در آموزش و پرورش در هیأت عمومی دیوان عد اداری رأی نیاورد . در سال اقتصاد مقاومتی: تولید اشتغال و روز معلم، خانواده نجومی آموزش و پرورش، درس واردات قاچاق کالا به معلمان و دانش آموزان دادند! معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش گفت: برای مهر ۹۷، اقداماتی را انجام دادیم که یکی از این اقدامات در راستای اجرای مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش و شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص سند تحول بنیادین است. مردم شاهین شهر در مجلس شورای ی، گفت: آموزش و پرورش با بیان اینکه 32 درصد از مدارس کشور نیاز به بازسازی دارند عنوان کرد که تناسبی میان نیروهای به کار گرفته در آموزش و پرورش در حوزه کلاسی و اداری وجود ندارد. تیم فایل نودونه  برای داوطلبان عزیز شرکت کننده آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای نخستین بار در کشور اصل دفترچه سوالات تخصصی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش را بصورت اسکن شده با کیفیت بی نظیر  تدارک دیده است که با مطالعه قرار دادن آن می توانید گام بلند و محکمی در جهت قبولی در این آزمون بردارید. مجموعه  اصل سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش حاوی سوالات تخصصی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش  دوره های گذشته می باشد که امیدواری. ایسنا/ رئیس اتحادیه بنگاه های مسافربری گفت: آموزش و پروش به جای اینکه به فکر ب درآمد از سرویس های ایاب و ذهاب دانش آموزان باشد، آن را به متخصصیانش واگذار کند و به فکر آموزش بچه ها باشد؛ این کار آموزش و پرورش غیرقانونی است. سیدرضا پورسیف در گفت وگو با ایسنا، ضمن انتقاد از آموزش و پرورش به خاطر دخ در سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان گفت: ...

ادامه خبر


سیدمحمد بطحایی، آموزش و پرورش درباره حادثه مدرسه ارومیه توضیح داد. آموزش و پرورش: هنوز مراجع رسمی تعرض به دانش آموز ارومیه ای را تایید نکرده اند/ با کوچکترین خطا بزرگترین برخورد را می کنیم مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام از همکاری کمیته امداد و آموزش و پرورش برای حل مشکلات دانش آموزان نیازمند خبر داد. رییس روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران گفت: رویکرد جدید روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران در پوشش اخبار از ابتدای سال 96 در دستور کار قرار گرفته است.