رستوران نهنگ سفید کیش

با رستوران های مشهور یی آشنا شوید دسترسی به رستوران هایی با غذا های خوش طعم یکی از دغدغه های گردشگران در سفر است. البته در این میان رستوران ها نیز وظیفه مشکلی بر دوش خود دارند. چرا که این رستوران ها باید تمام تلاش خود را کنند که علاوه بر اینکه به ذائقه شهروندان شهر یا کشور خود آشنا شوند. با ذائقه گردشگرانی که به منطقه شان مراجعت می کنند تا حدی آشنایی داشته باشند، تا بتوانند رستورانی باب میل گردشگران باشند. با الی گشت همراه باشید تا با هم سری به این رستوران های خوشمزه بزنیم. رستوران هاسک یک سایت که در زمینه مسائلی مانند آشپزی جنوبی، دکوراسیون و مسائل تفریحی فعالیت می کند، تصریح کرده است که شهرت رستوران هاسک نتیجه حساسیت بالای سین براک، آشپز معروف جنوبی و مهارت های اوست. حقیقت این است که هاسک یک رستوران به تمام معنا ی جنوبی است که در آن همه چیز از جمله نان ذرت، آرد ذرت، مرغ سرخ شده در روغن کلم و حتی نخود در کنار دیگر غذاهای خوشمزه سرو می شود.
از آنجایی که منوی این رستوران دو بار در روز عوض می شود، لازم است که در هر بار سفارش به منوی غذاها نگاه اجمالی داشته باشید. در این رستوران صبحانه در روزهای یکشنبه از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۴:۳۰ سرو می گردد. درجه رستوران: فول سرویس و درجه یک دلیل شهرت: عمارت متعلق به دوران ویکتوریا  نکات راه اندازی رستوران  : نکاتی را که رعایت آن از طرف کارکنان آشپزخانه کاملاً لازم و ضروری است یادآوری می نماییم تا مورد توجه قرار گیرد و به موقع اجرا گردد : غذا را باید به طریق مناسب  به وسیله سبزیجات و یا مواد دیگر تزئین نمود ،
نکات راه اندازی رستوران
زیرا خوش نما بودن و زیبائی غذا ، علاوه بر تحریک اشتها ، آن را مطبوع تر هم می نماید. میوه و سبزیجات، همچنین گوشت مصرفی رستوران  را باید قبل از مصرف به خوبی شستشو دهند.
کارگر موزه در جزیره فارو در حال شستن و نهنگ مرده بود که ناگهان منفجر شده و محتویات داخل شکم اش به بیرون پرتاب شد. بیولوژیست ناوارد، با هدف سالم درآوردن اسکلت نهنگ برای نمایشگاه آرام عمل کرد اما از گاز متان داخل شکم نهنگ خبردار نبود.صید نهنگ در جزیره فارو صنعتی باستانی محسوب شده اما طرفداران حیوانات این امر را همیشه مورد نکوهش قرار داده اند.البته این نهنگ یکی از دو حیوانی است که این هفته در ساحل مرده پیدا شدند.بیولوژیست این داستان - bjarni mikkelse- تلاش کرد تا شکم حیوان را دریده تا استخوان هایش سالم در آمده تا در نمایشگاه قابل نمایش شود. وی گفت فقط کمی فشار به داخل بدن این حیوان آوردیم و آنچه مشاهده می کنید رخ داد.به گفته کارشناسان دو روز از مرگ نهنگ گذشته بود و در این مدت باکتری ها تولید متان داخل بدن نهنگ کرده و به همین خاطر گاز داخل بدن نهنگ خارج شده و تولید انفجار کرده است.ظاهرا مردم بومی اصرار به بردن لاشه نهنگ برای مصرف کرده اند!جزیره فاروبا 500 هزار نفر جمعیت در 200 مایلی شمال اسکاتلند واقع شده و 200 سالی است تحت حکومت نروژ قرار دارد. به گزارش همهمه و به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا، بهنام کرمانی در گفت وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا؛ با اعلام خبر آتش سوزی در یک رستوران در ورامین درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 21:48 شب گذشته وقوع حریق در یک رستوران در خیابان سیلو، خیابان رس به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش نشانان ایستگاه مرکزی آتش نشانی ورامین همراه با امکانات لازم در محل حادثه حاضر شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ورامین ادامه داد: با حضور آتش نشانان در محل حادثه مشاهده شد حریق در قسمت آشپزخانه  رستوران به وقوع پیوسته که این اتفاق منجر به دود در آشپزخانه و سالن بالایی رستوران شده بود.
وی با اشاره به سرعت عمل آتش نشانان در اطفای حریق، خاطرنشان کرد: چند نفر از پرسنل و مشتریهای رستوران با کمک آتش نشانان از رستوران خارج شده و عملیات پس از مهار آتش، جلوگیری از سرایت آن به سایر نقاط رستوران و ایمن سازی محل حادثه در ساعت 22:15 به پایان رسید.
دهها کشته و زخمی براثر حمله به دو رستوران در پایتخت سومالی shia muslim خبرگزاری اسپوتنیک روسیه روز پنج شنبه گزارش داد: براثر حمل به دو رستوران در مگا و پایتخت سومالی دست کم ۱۸ تن کشته شدند. به گزارش مصاف، این حمله که از سوی افراد مسلح به دو رستوران «بوش» و «پیتزا هاوس» در منطقه هودن واقع در مگا و انجام شد، تاکنون دست کم ۱۸ تن را کشته و ۳۰ تن دیگر را زخمی کرده است.

حمله افراد مسلح به این دو رستوران، پس از انفجار یک خودروی بمب گذاری شده مقابل رستوران بوش آغاز گشت و پس از آن افراد مسلح الشباب به رستوران پیتزا هاوس در مجاور رستوران بوش حمله د و با نیروهای امنیتی سومالی وارد درگیری شدند.

منبع: العالم زیبایی های دماونددماوند که مرکز بخش دماوند و یکی از ای استان تهرانه، در 75 کیلومتری شرق تهران قرار گرفته و از ییلاقات خوب و زیبای تهران به حساب میاد. این شهر در سال 1295 شکل گرفته و جزو ای خیلی تاریخی ایران به حساب نمیاد ولی طبیعت بکر و روستاهای زیبا و همین طور آرامش مطلقی که اینجارو فرا گرفته فوق العاده عالی و توصیف ناپذیره و برای سفرهای کوتاه مدت اطراف شهری به شدت پیشنهاد میشه.دماوند و زیبایی های خاصی که نباید از دست بدهید+تصاویرچی بخورم؟ کجا . زیبایی های دماونددماوند که مرکز بخش دماوند و یکی از ای استان تهرانه، در 75 کیلومتری شرق تهران قرار گرفته و از ییلاقات خوب و زیبای تهران به حساب میاد. این شهر در سال 1295 شکل گرفته و جزو ای خیلی تاریخی ایران به حساب نمیاد ولی طبیعت بکر و روستاهای زیبا و همین طور آرامش مطلقی که اینجارو فرا گرفته فوق العاده عالی و توصیف ناپذیره و برای سفرهای کوتاه مدت اطراف شهری به شدت پیشنهاد میشه.دماوند و زیبایی های خاصی که نباید از دست بدهید+تصاویرچی بخورم؟ کجا . زیبایی های دماونددماوند که مرکز بخش دماوند و یکی از ای استان تهرانه، در 75 کیلومتری شرق تهران قرار گرفته و از ییلاقات خوب و زیبای تهران به حساب میاد. این شهر در سال 1295 شکل گرفته و جزو ای خیلی تاریخی ایران به حساب نمیاد ولی طبیعت بکر و روستاهای زیبا و همین طور آرامش مطلقی که اینجارو فرا گرفته فوق العاده عالی و توصیف ناپذیره و برای سفرهای کوتاه مدت اطراف شهری به شدت پیشنهاد میشه.دماوند و زیبایی های خاصی که نباید از دست بدهید+تصاویرچی بخورم؟ کجا . kfc هوش را به رستوران ها می آورد
 kfc با استفاده از هوش ، تجربه متفاوتی از سفارش غذا برای مشتری‌ها فراهم می‌کند. چنانچه مایلید تا در تهران یک غذای دریایی فوق العاده میل کنید ،به شما پیشنهاد می کنیم که یکی از این رستورانهای دریایی را امتحان کنید. رستورانهای دریایی خوب تهران رستوران رافائل اگر به خیابان کریمخان ابتدای میرازی بروید، رستورانی در پلاک 30 این خیابان خواهید یفت که رستوران رافائل نام دارد. همانطور که از نام این رستوران پیداست ، اسم این رستوران از یکی از کشتی های بوشهر گرفته شده است و به غیر از غذاهای دریایی، پاستا و استیک منویی از غذاهای بوشهری نیز دارد.
قلیه ماهی که در این رستوران طبخ می شود حتی انی که علاقه ای به ماهی ندارند را وسوسه به خوردن ماهی می کند.
اجرای زنده موسیقی و ماهی و میگوهای خوشمزه رستوران مشتریان را بارها و بارها به این رستوران می کشاند. رستوران رافائلرستوران رافائل رستوران کنزو این رستوران، یک رستوران ژاپنی است و با مراجعه به آن می توانید تجربه ی جدید و متفاوتی را داشته باشید.
در این رستوران با هزینه ای بیشتر می توانید سالن تپانیاکى را انتخاب کنید. با انتخاب این سالن، آشپز مقابل چشمان شما آشپزی می کند و غذایتان را آماده می کند. بنا بر عقیده ی بسیاری از افراد بهترین سوشی ها را می توانید در رستوران کنزو میل خواهید کرد. البته از دیگر غذاهای هیجان انگیز این رستوران چنگ نیز هست.

ادامه در لینک زیر:

http://wikifoods.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86/
عوامل «شهرزاد» از یک رستوران به دلیل استفاده غیرقانونی از نامواره این سریال شکایت د. اعضای تیم پرسپولیس برای صرف شام راهی یک رستوران تبریزی در دوحه شدند. 1. ب و کار خود را در محیط کار تبلیغ کنید
بر دیوار بیرونی شرکت، نام و زمینه کار شرکت را بنویسید. با رستوران بزرگی در تهران کار می . این رستوران در نمای بیرونی هیچ تابلوی قابل توجهی نداشت. بسیاری از افرادی که از آنجا عبور می د نمی دانستند که در آنجا رستورانی وجود دارد. این رستوران هنگامی که تابلوی بزرگی از نمای داخلی رستوران را بر دیوار بیرونی نصب کرد، تعداد مراجعین به رستوران بیشتر شدند.......... برای مشاهده کل متن بر روی ادامه مطلب کلیک کنید. سرمایه داری در مسجد قلعه فتح الله کابل رستورانی ساخت که در آن موسیقی و بود و برای مشتریان هم سرو می شد. ملای مسجد هر روز در پایان موعظه دعا می کرد تا خدا صاحب رستوران را به قهر و غضب خود گرفتار کند و بلای آسمانی بر این رستوران نازل! یک ماه از فعالیت رستوران نگذشته بود که رعد و برق و توفان شدید شد و رستوران به خا تر تبدیل گردید. ملا روز بعد با غرور و افتخار ،نخست حمد خدا را بجا آورد و بعد اب شدن آن خانه فساد را به مردم تبریک گفت و اضافه کرد: اگر مومن .
شب گذشته مراسم افتتاحیه رستوران آقای الف به مدیریت سعید اظهری و با حضور بازیگران افتتاح شد.
رایگان طرح توجیهی سفره خانه سنتی - طرح توجیهی رستوران سنتی


اگر شما قصد راه اندازی یک رستوران سنتی را دارید لازم است که حتما قبل از هر کاری یک طرح توجیهی دقیق که همه اطلاعات لازم جهت احداث و راه اندازی رستوران سنتی را داشته باشد تهیه و مطالعه کنید تا با میزان سرمایه و هزینه های لازم برای رستوران بیشتر آشنا شوید.
هدف از اجرای این طرح احداث یک رستوران سنتی به مساحت 1000 متر مربع می باشد.

برای طرح توجیهی سفره خانه سنتی روی دکمه زیر کلیک کنید:

رایگان طرح توجیهی رستوران سنتی,طرح توجیهی رستوران رایگان,طرح توجیهی رستوران pdf, رایگان نمونه طرح توجیهی رستوران,طرح توجیهی رستوران doc, طرح توجیهی سفره خانه سنتی, طرح توجیهی رستوران, رایگان طرح توجیهی فست فود,  ی از رضا عطاران و مهناز افشار در نمایى از سینمایى "نهنگ عنبر٢" به کارگردانى سامان مقدم منتشر شد. این قرار است در نوروز ٩۶رونمایى شود. « نهنگ عنبر؛ سلکشن رویا» که ادامه اثر قبلی سامان مقدم «نهنگ عنبر» است با ازدواج رویا و ارژنگ صنوبر آغاز می شود. در مسیر زندگی مشترک ماجراهایی برای آن ها به وقوع می پیوندد. نامه «نهنگ عنبر؛ سلکشن رویا» بر خلاف قسمت قبلی  توسط سامان مقدم نوشته شده است و مانی باغبانی در نگارش نامه دخ ی ندارد. براساس پیگیری ها، طعنه های کمرنگ است و بیشتر قصه ای اجتماعی با موقعیت کمدی دنبال می شود. در این اثر سامان مقدم تلاش کرده ماجراهای فرعی جذ برای پیشبرد قصه تدارک ببیند. طبق اعلام کارگردان در خصوص ترکیب بازیگران همان تیم قبلی خواهد بود. یک شخصیت جدید به قصه اضافه می شود که قرار است از میان چهره های شناخته شده انتخاب شود. ادامه خبرومشاهده کارگری در یک رستوران کب مشغول کار با چرخ گوشت صنعتی بود که ناگهان دست چپ وی بر اثر بی احتیاطی و رعایت ن اصول ایمنی داخل چرخ گوشت صنعتی گیر کرد. ادامه: خلاقیت چینی ها در تغییر کاربری هواپیمای به رستوران (+ع )
من میگم ٢٠٦ سفید مقصر بوده!!!
اول ٢٠٦ سفید زده به اون ٢٠٦ سفیده، بعدش ٢٠٦ سفید زده به این ٢٠٦ سفیده که میبینید :))
٢٠٦ سفید هم دیده، ٢٠٦ سفید زده به ٢٠٦ سفید و ٢٠٦ سفید زده بغل نگاه کنه . راننده ٢٠٦ سفید زنگ زده به پلیس و گفت:
یه ٢٠٦ سفید زده به ٢٠٦ سفید و ٢٠٦ سفید زده به ٢٠٦ سفید، زود خودتونو برسونید تا اینا ماشیناشون قاطی نشده!!
حالا من میگم مقصر ٢٠٦ سفیدس
نظر شما چیه !!؟ : :)))
با رستوران های باملند تهران آشنا شوید
باملند از جدیدترین و مدرن‌ترین مراکز ید و تفریح تهران است که تعداد زیادی رستوران هم در آن افتتاح شده است که رفتن به این رستوران ها بسیار لذت بخش است. دختر ترامپ با پرسیدن یک سوال باعث ایجاد مضحکه در رستوران شد. ایران آنلاین/    ایوانکا دختر دونالد ترامپ رئیس جمهور که در سفر رم به همراه همسرش جرد کوشنر به رستوران ایگناتیوس رفته بودند، با سوالی درباره یک ع که روی دیوار رستوران زده شده بود، موجب مضحکه خودش شد. پس از رفتن ایوانکا و جرد به داخل رستوران و مستقر شدن در پشت میزشان، زمانی را تا آماده شدن سفارش غذایشان منتظر ماندند که در این حین ناگهان ع ی که روی دیوار رستوران بود توجه ایوانکا را به خود جلب کرد، وی با اعتماد به نفس کامل از صاحب رستوران پرسید که...   ادامه مطلب آمارها نشان میدهد تا سال 2050 میلادی میزان پلاستیک های موجود در دریاها یه وزن بیش از همه ماهی ها می رسد. «نهنگ عنبر» باشد و رضا عطاران و نوستالژی های دلفریب دهه 60 و 70، آن وقت ندیدن چنین کاری دشوار خواهد بود. تماشای این رستوران عجیب و هیجان انگیز را از دست ندهید. ی که قصد سرقت از رستورانی را داشت، پس از سرقت در دودکش آشپزخانه رستوران به دام افتاد. رستوران موج دریا کیش یکی دیگر از رستوران های ساحلی کیش رستوران موج دریا می باشد که در کلبه هور می باشد. این سفره خانه بسیار زیبا است که در آن انواع غذاهای محلی سرو می شود گردشگران تور کیش می توانند غذای خود را در کنار ساحل نیلگون خلیج فارس میل نمایند. تور کیش بهار 96 تور کیش فروردین 96 تور کیش اردیبهشت 96 تور کیش داد 96 تیم کوک و ساندار پیچای را باید مدیران ارزشمندترین شرکت های یی دانست که در سال های اخیر نقش بسیار مهمی را در پیشرفت تکنولوژی ایفا کرده اند. از قرار معلوم این دو شرکت رابطه تکنولوژیک خوبی با یکدیگر دارند، چرا که ان آن ها در یک رستوران مشغول گپ زنی دیده شده اند! محققان کبیر موفق به طراحی و ساخت ربات های خوش آمدگو و سرویس رسان شدند که از این ربات ها می توان در یک رستوران استفاده کرد. نهنگ تاریک در بازار کتاب «نهنگ تاریک» نوشته سعید بردستانی ازسوی نشر پیدایش منتشر شد. این کتاب دومین اثر سعید بردستانی، نویسندة بندر دیّری است .اولین مجموعه داستان او به نام «هیچ»، سال 1385 توسط «نشر ققنوس» منتشر شد و توانست نظر اهالی ادبیات را جلب کند. این کتاب که در هفتمین دوره جایزه ادبی گلشیری نامزد شد، نام او را به عنوان یک نویسنده جوان و مستعد در حوزه ادبیات داستانی مطرح کرد. «نهنگ تاریک» تازه ترین اثر اوست که در قالب مجموعه داستان، به تازگی توسط «انتشارات پیدایش» منتشر شده است. این کتاب از ده داستان به نام های «پایان وضعیت»، «بی خواب ها»، «ایستاده می میریم»، «دویدن»، «برکت»، «ماهی مقدس موسی»، «آن بالایی»، «فرشتة دستشویی»، «تنبیه هیرو» و «داستان آپارتمانی» تشکیل شده که همگی با فضایی سوررئال، تجربة جدیدی را برای مخاطب رقم می زند. سعید بردستانی دربارة این کتاب می گوید: طنز عنصر پررنگ این مجموعه است. عنصری که هرچند با من بیگانه نبوده ، اما در مجموعة «هیچ» کمتر افتخار بروز داده بود. در واقع این بار آدم های ناب آمده اند که به جای فضای سنگین و تراژیک، ناخواسته نوعی فضای بی قیدانه و سرخوشانه بر داستان حاکم می کنند.
نوروز 96 در راه است و بسیاری از افراد با ید بلیط هواپیما به تبریز، و یا حتی رانندگی در جاده ی زیبایی که به این شهر می رسد، از شهر زیبای تبریز دیدن می کنند.

به تبریز که بروید، علاوه بر جاذبه های فوق العاده ی آن می توانید در آب و هوای مطبوع شهر نیز لذت ببرید، آب و هوای بهاری که شما را برای رفع خستگی برای شروع یک سال پر از فعالیت آماده می کند.

 اگر یک راهنمای خوب در این شهر داشته باشید حتما در  معرفی رستوران های برتر شهر تبریز به رستوران اجاق تبریز اشاره می کند، صرف غذا در این رستوران سفر لذت بخش شما را در این شهر دو چندان می کند. رستوران اجاق تبریز
یکی از بهترین رستوران های شهر تبریز، رستوران اجاق می باشد. این رستوران در واقع فاقد آشپزخانه است و برای هر میز یک اجاق جداگانه تعبیه شده است. به این شکل که وقتی وارد رستوران اجاق شده و سر میز خود بنشینید؛ پس از سفارش غذا آشپز سر میز خودتان روی یک اجاق مخصوص سفارش شما را آماده می کند. در این شیوه علاوه بر لذت بردن از طعم مخصوص غذا می توانید شاهد مراحل تهیه غذای خود نیز باشید و از تماشای پخت آن لذت ببرید. آشپزهای اجاق این کار را به شیوه ای ماهرانه و خاص انجام  می دهند که برای مشتریان رستوران بسیار هیجان انگیز است.رستوران اجاق تبریز
به همچنین میز اردور رستوران اجاق نیز مملو از انواع سوپ و سالاد و دسرهای متنوع است. و از آن جایی که روال آماده شدن غذا در این رستوران بیشتر طول می کشد، می توانید با پیش غذاها خود را سرگرم سازید تا غذای اصلی مقابل چشمانتان حاضر شود.
اختصاصی از فایل هلپ فایل اتوکدی رستوران مدرن با و پر سرعت .
فایل اتوکدی رستوران مدرن
با
فایل اتوکدی رستوران مدرن

محسن فروزان : اگه دوست داشتین آ هفته تون رو در کنار ما سپری کنین از میزبانی شما در رستوران فروزان… رستوران آبشار قشم یکی دیگر از رستوران های قشم رستوران آبشار می باشد که آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران تور قشم است. این رستوران انواع غذا ها را سرو می کند اما بیشتر غذاهایش دریایی هستند که مورد توجه مهمانان تور قشم نیز هست. این رستوران روبروی مجتمع تجاری بین المللی مرجان قرار گرفته است که مسافران تور قشم می توانند بعد از ید از این مرکز ید زیبا سری به این رستوران بزنند و غذای خوش طعم و لذیذی را نوش جان کنند. رستوران آبشار قشم
رستوران آبشار قشم تور قشم پاییز 95 تور قشم آذر 95 تور قشم نوروز 96 تور قشم زمستان 95 تور قشم دی 95 تور قشم بهمن 95 تور قشم اسفند 95 تور قشم لحظه آ ی تور ارزان قشم قیمت تور قشم تور قشم قیمت بلیط تور قشم نرخ تور قشم
فریبا نادری بازیگر 33 ساله کشورمان, ع جدیدی از خودش و همسرش را در رستوران شان دلی جان منتشر کرد. رنگ های اصلی: زرد-قرمز-آبی رنگ های روشن : رنگ اصلی + سفید رنگ های تیره : رنگ اصلی+ سیاه ترکیب رنگها قرمز + زرد = نارنجی آبی + قرمز = بنفش آبی+ زرد = سبز سبز + مشکی = سبز لجنی آبی + سفید = آبی آسمانی قرمز + مشکی = زرشکی ( قرمز+ صورتی سیر= زرشکی ) زرد(کم) + آبی +سفید = فیروزه ای نارنجی +قهوه ای = حنائی سبز + آبی = فیروزه ای پر رنگ آبی + کمی مشکی = سورمه ای سفید + سیاه = خا تری قرمز + سفید = صورتی مشکی + قرمز +زرذ = قهوه ای روشن صورتی + زرد = کرم سیاه + زرد = قهوه ای مایل به سبز . رستوران سان ست گریل استانبول بیش تر گردشگران تور استانبول که به این شهر سفر می کنند علاقه ی زیادی به وقت گذراندن در رستوران های لو استانبول دارند که خوشبختانه این شهر پر از رستوران های لو و متنوع که میزبان بسیار خوبی برای مهمانان تور استانبول می باشند. رستوران های استانبول چه سنتی و چه مدرن انواع غذا های ترکی و بین المللی سرو می شود جز معدود رستوران های این شهر که غذا ها و منو های خاصی را طبخ و سرو می کنند. اگر در کنار غذا های بین المللی و ترکی به غذا های گریل شده علاقه دارید به رستوران سان ست گریل استانبول بروید این رستوران یکی از رستوران های معروف و معتبر استانبول به حساب می آید. رستوران سان ست گریل استانبول نزدیک رستوران اولوس 29 بر روی تپه اولوس قرار دارد و منظره ای خیره کننده از تنگه بسفر و قسمت آسیایی استانبول آماده پذیرایی از مسافران تور استانبول می باشد. رستوران دارای یک فضای داخلی کلاسیک و یک فضای آزاد و محیطی دلچسب می باشد که شما گردشگران تور استانبول می توانید به انتخاب خود در هر کدام از این فضا ها که خواستید روز لذت بخشی را در کنار عزیزانتان سپری کنید. رستوران سان ست گریل استانبول رستوران سان ست گریل استانبول توراستانبول تور لحظه آ ی استانبول تور استانبول 95 تور استانبول نوروز 96 تور استانبول پاییز 95 تور استانبول آذر 95 تور استانبول زمستان 95 تور استانبول دی 95 تور استانبول بهمن 95 تور استانبول اسفند 95 یک گروه 13 نفره از دختران و پسران پرست در یکی از مناطق تهران و داخل یک رستوران به وسیله پلیس دستگیر شدند. نهنگ,نهنگ....!!!! . . . . ماس های غضنفر به کامپیوترش وقتی داره هنگ میکنه... دهانم پراز حرف های نگفته است . . .افسوس با دهان پر نباید حرف زد به امیدی روزی که لباس سفید تنم کنم . . . . . . تو بیایی مطبم بهت آمپول بزنم چیه فک کردی میخوام بمیرم خودت بمیری بی تربیت...
نیکی کریمی بازیگر 45 ساله کشورمان, ع جدیدی از خودش را در رستوران یکی از دوستانش منتشر کرد.