دوره های تابستان

غار یخی چما واقع در استان چهارمحال و بختیاری در واقع یک یخچال طبیعی و دائمی است. با ذوب برف ها و جاری شدن آب، یک تونل در زیر توده های یخ ایجاد می شود که غار یخی نامیده می شود.غار یخی چما به بزرگ ترین منبع آب شیرین ایران و سردترین نقطه خاورمیانه در تابستان معروف است.

فاصله غار از شهرکرد 92 کیلومتر است و تقریبا در 20 کیلومتری جاده چلگرد به سمت روستای سرآقاسید قرار دارد. در مسیر روستای شیخ علی خان و آبشار آن هم دیدنی است. شهرستان کوهرنگ تابستان ها میزبان عشایر است پس اگر می خواهید سیاه چادرها و گله ها را در مسیر ببینید تابستان بهترین زمان است، آن وقت ممکن است در راه شاهد مراسم عروسی یا عزا باشید. این گونه برنامه ها معمولا با شلیک هوایی تیر همراه است.

تقریبا 12 کیلومتر از مسیر خاکی است که از سرعت شما می کاهد اما این فرصتی است برای اینکه با دقت به طبیعت زیبای زاگرس و زندگی عشایری نگاه کنید. آنجا عشایر میزبان شما هستند: چادر اجاره می دهند، دوغ محلی و سبزی های کوهی خشک شده و عسل می فروشند.

دهانه غار همسطح زمین است. برای بازدید، داشتن کفش مناسب برای اینکه لیز نخورید و به جریان آب نزدیک صفر درجه نیفتید لازم است. بدون امکانات هم می توانید چند متر ابت آن را ببینید و از آن لذت ببرید. اما برای ورود به اعماق غار باید تجهیزات کامل و ضدآب داشته و دوره های آموزشی لازم را گذرانیده باشید.

در زمستان بادی که از روی برف و یخ عبور می کند منطقه را به شدت سرد می کند. برای رسیدن به غار باید از رودخانه عبور کنید که البته عمق کمی دارد. انی که می خواهند بخشی از وسعت یخچال را ببینند باید از کوه بالا بروند. ارتفاع زیاد نیست و برای افرادی که مشکل جسمی خاصی ندارند کار سختی نیست. در دره آن سوی کوه شما می توانید روی برف های فشرده شده راه بروید. اگر چه ارتفاع 50 متر هم از ضخامت برف در دره گزارش شده اما به کناره ها نزدیک نشوید و مراقب بچه ها باشید.  سرد ترین نقطه خاورمیانه در تابستان کجاست؟  سرد ترین نقطه خاورمیانه در تابستان کجاست؟  سرد ترین نقطه خاورمیانه در تابستان کجاست؟  سرد ترین نقطه خاورمیانه در تابستان کجاست؟  سرد ترین نقطه خاورمیانه در تابستان کجاست؟  سرد ترین نقطه خاورمیانه در تابستان کجاست؟  سرد ترین نقطه خاورمیانه در تابستان کجاست؟  سرد ترین نقطه خاورمیانه در تابستان کجاست؟  سرد ترین نقطه خاورمیانه در تابستان کجاست؟  سرد ترین نقطه خاورمیانه در تابستان کجاست؟ تور همیشه تصمیم سفر به شهر های ساحلی هیجان انگیز است، امسال تابستان می توانید یکی از شهر های زیبای ساحلی زیرا برای اقامتی چند روزه انتخاب کنید. تور دبی ؛ اقامتی دل انگیز در هتل های ساحلی سفر با تور دبی در واقع وارد شدن در شهری با امکانات تحسین برانگیز است. سفر در تابستان به دبی یکی از ارزان ترین ... نوشته 5 تور جذاب برای سفری آرام در تابستان اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد. سرمربی ایتالیایی هیچ علاقه ای به برقراری رابطه نزدیک به دیگو تا ندارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] علوم درباره دوران دانشجویی خود گفت: دوره کارشناسی را در بوعلی سینا همدان، دوره کارشناسی ارشد را در تربیت مدرس و دوره ی را در خارج از کشور طی . جهت اطلاع دانشجویان در مورد ترم تابستان پیام نور موارد زیر به اطلاع می رسد: 1- ترم تابستان کاملاً اختیاری است. یعنی دانشجو ا امی برای ترم تابستانی ندارد. 2- حداکثر تعداد واحد قابل اخذ در ترم تابستان، 8 واحد است. 3- شهریه ثابت و متغیر ترم تابستان نیم بهاست. 4- دروس ارائه شده در ترم تابستان فقط شامل دروس جبرانی و دروس دانشپذیری می باشد (البته دروس جبرانی در همه مراکز و دروس دانشپذیری در برخی مراکز ارائه می شود). 5- دروس ارائه شده در ترم تابستان به شیوه. به منظور انتخاب نفرات نهایی دوره ی تابستان 96؛ دانش آموزان کلاس شیمی دهم پس از طی امتحاناتی که در ترم دوم برگزار می شود، شده و دوره ی تابستان بدون حضور عده ای (بین 2 تا همه نفر!) آغاز خواهد شد. شما از الان تا مرحله 2؛ 5 تا آزمون اصلی خواهید داشت که مجموع نمرات این ازمون ها وضعیت ینگ را مشخص خواهد کرد. ضرایب آزمون ها: برآیند نمرات تا آذرماه 10% آزمون جامع بهمن 10% آزمون جامع اسفند 15% آزمون مرحله 2 40% آزمون جامع فروردین 25% ضمن این که انصراف در هر زمانی آزا. تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان قرچک با تأکید بر وم غنی سازی اوقات فراغت گفت: اجرای برنامه های متنوع در تابستان جوانان را از آسیب های اجتماعی دور می کند. ع انواع تی مردانه شیک برای تابستان 96 و 2017 گالری ع انواع تی مردانه شیک و مجلسی برای تابستان 96 و 2017 امروز در وب سایت پارلین در بخش مدل های لباس مردانه شیک و مجلسی, ع انواع مدل تی مردانه شیک و مجلسی را بای تابستان سال 1396 آماده کرده ایم که در ادامه مطلب این مدل ها را می بینید همچنین ببینید : مدل تی دخترانه 96 مدل تی مردانه 96 ع انواع تی مردانه شیک برای تابستان 96 تی مردانه شیک و مدل روز 1396 ع انواع مدل تی مردانه اسپرت و شیک برای سال 2017, ع انواع تی مردانه شیک برای تابستان 96, جدیدترین مدل های تی مردانه اسپرت شیک و مجلسی ویژه سال 2017 و تابستان 1396, ع انواع تی ت مردانه جدید ع انواع تی مردانه شیک برای تابستان 96 جدیدترین و زیباترین مدل های تی مردانه برای آقایان ایرانی در سال 96 ع انواع تی مردانه شیک برای تابستان 96 ع انواع تی مردانه شیک برای تابستان 96 ع انواع تی مردانه شیک برای تابستان 96 زیباترین و جدیدترین مدل های تی مردانه شیک و مجلسی و اسپرت برای تابستان امسال ع انواع تی مردانه شیک برای تابستان 96 زیباترین مدل های تی مردانه اسپرت شیک و مجلسی رنگ سفید و مشکی ع انواع تی مردانه شیک برای تابستان 96 مدل های تی مردانه جدید ع انواع مدل تی مردانه اسپرت و شیک برای سال 2017, جدیدترین و زیباترین مدل های تی مردانه برای آقایان ایرانی در سال 96, ع انواع تی مردانه شیک برای تابستان 96, زیباترین و جدیدترین مدل های تی مردانه شیک و مجلسی و اسپرت برای تابستان امسال ع انواع تی مردانه شیک برای تابستان 96 انواع مدل لباس مردانه » ع انواع تی مردانه شیک برای تابستان 96 چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت: 16:6 توسط:صمد ناموری بستان آباد سلام. سبحانی عزیز.غرض از مزاحمت مشکلی برای معاون عزیزمان رخ داده است که بدین شرح است :
بعد ازینکه ضمن سال 96-95 تمام شد دادماه یک بک آپ گرفته اند و تابستان هم بدین منوال سپری شد و اما مساله در اینجاست که با شروع مهر بک آپ داد را دوباره سهوا بارگزاری د و ادامه سال را کار ند تا اینکه در سال 98-97 فهمیدند که تابستان 96-95 نیست.این رو چطوری باید ایجاد کرد که اطلاعات هم از بین نره.خیلی ممنونم اگر بتوا. اعلام آمادگی پذیرش کارورز دانش آموز در کتابخانه های عمومی استان ویژه ایام تابستان الله شمقدری در جمع کارکنان ستادی اعلام کرد: کتابخانه های عمومی استان اسان رضوی آماده پذیرش دانش آموزان و علاقه مندان محصل برای گذراندن دوره های کارورزی با هدف تربیت و آموزش کتابداران دانش آموز می باشد. مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن توضیح نحوه پذیرش کارورزان محصل و دانش آموز، هدف از این اعلام آمادگی و پذیرش را تربیت و آموزش کتابداران دانش آموز خواند وگ. همشهری آنلاین: نرخ تورم کالاهای وارداتی در تابستان، نسبت به فصل مشابه سال قبل(تورم نقطه به نقطه) ٧٣.٣ درصد و تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم ) ٢٨.٥ درصد بوده است. به اطلاع همکاران محترم می رساند که دو دوره کلاس ضمن خدمت جدید برای همکاران محترم در نظر گرفته شده است . در صورت تمایل به شرکت در این دوره ها لطفا در اولین جلسه حضور به هم رسانید. 1- دوره نانو به مدت 40 ساعت پنجشنبه 93/9/19 ساعت 17-15 2- دوره درس پژوهی 32 ساعت پنجشنبه 93/9/19 ساعت 12-9 تابستان فصلی است که اگر حواستان نباشد با مشکلات زیادی روبه رو خواهید شد: آلرژی، مسمومیت غذایی، آفتاب زدگی، دهیدراته شدن بدن و... در بین خوراکیها هم البته خوردنی هایی هستند که این اثرات را خنثی می کنند یا حداقل سبب کاهش اثرات زیانبارشان می شوند. اسفند 94 و اردیبهشت 96 دو انتخابات برگزار شد؛ انتخابات دهمین دوره مجلس شورای ی و پنجمین دوره مجلس خبرگان ی(سال 94) و انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای ی شهر و روستا(96).… مدیرکل کانون پرورش استان آذربایجان شرقی از تدارک گسترده مراکز فرهنگی هنری کانون برای اوقات فراغت ک ن و نوجوانان در فصل تابستان خبر داد.
مسجد ایاصوفیه ترکیه یکی از معروف ترین دیدنی های ترکیه مسجد ایاصوفیه ترکیه می باشد که در بخش اروپایی استانبول ترکیه و در محله ای پر فت  و آمد و توریستی، در جوار هتل ها، مراکز ید، و دیدنی های ترکیه واقع شده است. این مسجد در دوره امپراتوری بیزانس در سال 532 میلادی با دستور امپراتور کنستانتین اول ساخته شد. در معماری بنای مسجد ایاصوفیه طاق ها و ستون ها به طرز زیبایی با هم هماهنگ است. 4 ستون بزرگ و با شکوه، شبیه پای فیل ، 4 طاق مسجد ایاصوفیه ترکیه را بالا نگاه داشته اند و گنبد بزرگ ایاصوفیه بر روی این ستون ها قرار داده شده اند . عمق گنبد 18 متر، و ارتفاع آن  از سطح زمین 56 متر است و قطر آن 33 متر به همراه دو نیم گنبد است. به مسافران و گردشگران تور ترکیه تابستان 96 پیشنهاد می کنیم که حتما به این موزه بروید و از آن دیدن  نمایید. مسجد ایاصوفیه ترکیه مسجد ایاصوفیه ترکیه تور ترکیه تابستان 96 تور ترکیه تیر 96 تور ترکیه مرداد 96 تور ترکیه شهریور 96 نام دوره : مدیریت ایمنی، بهداشت محیط زیست hse-ms مدت دوره : 16 ساعت (دور روزه) هزینه دوره : 180 هزار تومان مدرس ذوره : محمودی با ارائه گواهینامه معتبر جهت ثبت نام و ب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید. 09172016004 07132340169 بیش از ۴۰۰ برنامه فرهنگی ویژه اوقات فراغت تابستان ۹۶ در شاهرود برگزار می شود . دوره ویکتوریا یا دوره ملکه ویکتوریا، که گاه به گاه دوره ویکتوریایی هم گفته می شود، دوره اوج انقلاب صنعتی در بریتانیا و اوج امپراتوری بریتانیا بود. آرایش صورت در تابستان
آرایش آرایش صورت در روزهای گرم تابستان ماندگاری کمتری دارد آرایش صورت در روزهای گرم تابستان ماندگاری کمتری دارد. در این مقاله ی ری پیشنهادات ضروری در رابطه با آرایش صورت آورده ایم که با رعایت آن ها در روزهای گرم تابستان به آرایش چهره خود دوام بیشتری می دهید. نکات آرایشی در تابستان ادامه مطلب محققان انگلیسی در بررسی های جدید دریافتند: سرعت ذوب شدن یخچال های قطب شمال بسیار بیشتر از آن چیزی است که دانشمندان تا کنون اعلام کرده اند. محققان کمبریج و مرکز «دبلیو دبلیو اف» انگلیس در بررسی که نتایج ان روز پنجشنبه در لندن منتشر شد، اعلام د تا ده سال آینده در فصل تابستان تقریبا هیچ یخچالی در قطب شمال باقی نخواهد ماند. برنامه آزمون تابستان 93 انجمن خوشنویسان ایران بدینوسیله به اطلاع هنرجویان عزیز می رساند آزمون ترم تابستان انجمن خوشنویسان ایران طبق زمانبندی ذیل به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است هنرجویان می توانند تا پایان روز 29 مرداد جهت ثبت نام به دفتر انجمن خوشنویسان شاهرود مراجعه نمایند. مدارک لازم جهت ثبت نام : 1-سه قطعه ع 4*3 2-کپی کارت ملی آزمون در محل انجمن برگزار خواهد شد. محقق عزیزسلام به چشمان معصوم فرزندت نگاه کن.تمام روز ها را به وعده تابستان سپری کرد. حالا تابستان شده برایش چکار کردی؟ نه شما برایش چه کردی نه پولهایت. اگر کلاس بردی ،اگر خوراکی یدی و...همه کار پولهایت بود.او عاشق صدای توست.نگاه تو! با او بازی کن. چطور؟ چند بازی ساده: مسئول کتابخانه های عمومی بخش خواجه خبر داد: برگزاری کلاس های اوقات فراغت در کتابخانه خواجه محمد خوشنام خواجه نیوز : مسئول کتابخانه های عمومی بخش خواجه از برگزاری کلاس های آموزشی اوقات فراغت ویژه تابستان در کتابخانه عمومی این بخش خبر داد. کامرانی در گفتگو با خوجا نیوزبا اعلام این خبر اظهار داشت: این اقدام به منظور ساماندهی اوقات فراغت ک ن و نوجوانان و همچنین اعضاء کتابخانه های عمومی در تابستان صورت می گیرد. وی ادامه داد: بر این اساس کتابخانه. رئیس جدید فدراسیون والیبال گفت: این دوره را "دوره تعالی" والیبال نامیده ام و سخت ترین دوره والیبال کشور را سپری خواهیم کرد. دبیرستانی ها در تابستان بهترین باشید اکثر انسان های موفق قبل از شروع به انجام کاری برای رسیدن به آن با یک هدف ویژه برنامه ریزی می کنند و با استفاده از تمام ابزارها و امکانات طبق برنامه پیش می روند و تلاش می کنند تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنند.می توان نتیجه گرفت که هر دانش آموزی که قصد موفق شدن داشته باشد باید در ابتدا یک تصمیم جدی و درست بگیرد و از فرصت هایی که در اختیار دارد بهترین استفاده را کند. تابستان می تواند نمونه ای از این فرصت ها برای ب موفقیت باشد. آاس رم- تمدید قرارداد- چلسیبه نظر می رسد اینتر در تابستان پیش رو برای ید ناینگولان اقدام خواهد کرد. به گزارش فوتبال جهان ، ممکن است اینتر در تابستان پیش رو برای ید راجا ناینگولان از رم تلاش کند. این بازیکن بلژیکی با یک نمایش فوق العاده در جریان پیروزی 3-1 رم در برابر اینتر، دو گل برای جالوروسی به ثمر رساند. بر اساس گزارش کالچو مرکاتو این اولین بار نیست که نرات برای ید این بازیکن 28 ساله تلاش کرده است. اینتر در تابستان گذشته برای ید ناینگولان تلاش کرد اما پیشنهاد میلانی ها توسط پایتخت نشینان رد شد. در جریان ید پیچیده ژوائو ماریو از اسپورتینگ، اینتر مبلغی در حدود 35 میلیون یورو برای ناینگولان پیشنهاد داده بود. با وجود از دست دادن پیانیچ ، جالوروسی این پیشنهاد را فورا رد کرد. اگر جفری دوگبیا آن گونه که به نظر می رسد تابستان اینتر را ترک کند، گروه سونینگ دوباره برای ید ستاره رم تلاش خواهد کرد. برگزاری دوره های متنوع آموزش موسیقی برای
ترم تابستان
ویژه تمامی افراد علاقمند به یادگیری موسیقی و نوازندگی سازهای گوناگون


دوره های آموزش موسیقی از پایه به صورت گام به گام و جامع

بدون نیاز به مراجعه به و حضور فیزیکی در کلاس
با ارائه مدرک معتبر بین المللی در پایان دوره آموزشی
بنیاد آموزشی دنیای موسیقی www.learn- .ir
اگر شما هم به دلیل مشغله کاری یا هر مشکل دیگری تا نیمه تابستان نتوانستید یک مسافرت عالی را تجربه کنید، ناامید نشوید چون فصل پاییز یک فرصت عالی برای مسافرت است. پاییز فصل تخفیف های عالی تورها، بلیط هواپیما، نرخ هتل ها و مراکز تفریحی است، پس چرا باید تمام مسافرت های خود را محدود به فصل تابستان کنید. سفر در پاییز مزیت هایی دارد که مهمترین موارد را در ادامه مرور می کنیم. گروه آموزشی اولدوز توریسم با سابقه ای طولانی در برگزاری دوره های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد رشته های مدیریت جهانگردی ، جغرافیا و برنامه ریزی توریسم برای دوره ی تابستان 1393دانشجو می پذیرد.برای ب اطلاعات بیشتر به وبسایت مجموعه مراجعه(بخش آموزش) و یا با شماره های 66890689 و 09306905440 تماس حاصل فرمایید. خدمات گروه آموزشی الدوز شامل کلاس های حضوری، آزمون های آزمایشی ،کتاب و جزوات آموزشی، مشاوره و ... میشود. www.ulduztourism.com دبیران علمی دوره های گذشته جشنواره بین المللی شعر فجر، دوره یازدهم مهم ترین رویداد شعری حوزه ادبیات فارسی زبانان را در کاشان افتتاح می کنند. ادامه: یازدهمین دوره جشنواره شعر فجر افتتاح می شود شاخص قیمت نهاده های ساختمان های مس ی شهر تهران در فصل تابستان ١٣٩٧ نسبت به شاخص فصل بهار ٢٥.٧ درصد و نسبت به شاخص فصل تابستان ۹۶معادل ٤٩.١درصد افزایش داشته است. شاخص قیمت تولیدکننده محصولات داری‎های صنعتی کشور در تابستان ١٣٩٧ به عدد ٣٣٢,٩٩ رسید که ٢٦.١٠ درصد نسبت به فصل قبل (تورم فصلی) و ٤٠.٣١ درصد نسبت به فصل مشابه سال قبل (تورم نقطه به نقطه)، افزایش داشته است. تلاش های ایران برای ساخت موشک های بالستیک با برد زیاد و توپخانه هایی با برد بالا را میتوان به سه دوره زمانی تقسیم کرد.دوره اول بین سال های(1977- 1979).دوره دوم در خلال جنگ با دشمن بعثی حوالی سالهای(1980- 1988) و دوره سوم بعد از جنگ در سال(1988)به بعد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] برند آلمانی «هوگو باس / hugo boss» شرکت پوشاک و خانه مد آلمانی است، که در زمینه طراحی، تولید و توزیع کالاهای لو و انواع پوشاک فعالیت می کند. شرکت هوگو باس در سال ۱۹۲۴ توسط طراح مد و کارآفرین آلمانی؛ هوگو فردیناند باس تاسیس شد و اکنون با گردش مالی 2.8 میلیارد یورویی، یکی از برندهای پرفروش اروپا محسوب می شود. طرح های بهار و تابستان این برند را در «تابناک» می بینید. 7 میوه خنک کننده برای گرمای شدید فصل تابستان میوه های فصل تابستان برای تامین آب بدن و خنک ماندن در گرمای تابستان...


روزهای گرم تابستان همواره یادآور نوشیدنی های خنک و دسرهای سرد می باشد، در زیر به پیشنهاداتی برای تامین آب بدن و خنک ماندن در گرمای تابستان اشاره شده است:


میوه های مناسب تابستان
خیار: خیار حاوی آب فراوانی است و یک میوه مفید برای فصل گرما است. یک نوشیدنی سبز با مقدار زیادی خیار و چند قطره لیموترش پیشنهادی عال. برگزاری دوره آموزشی دستیار صدا به مدت ۳۰ ساعت شهریه دوره ۶۰۰ هزار تومان پس از طی دوره از هنرجو آزمون بعمل آمده و در صورت موفقیت در آزمون ، در صداوسیمای مرکز گیلان به صورت برنامه ای و در بخش خصوصی دعوت به کار خواهد شد . شماره تماس ؛ ۰۹۱۱۳۳۳۰۱۷۶ مدرس دوره ؛ حمیدرضا یاسوری با سلام حضور جناب سبحانی برای تغییر رشته دانش آموز پایه دهم ریاضی به تجربی نمره وارد شده و در کارنامه کوچک تغییر رشته لحاظ شده ولی در کارنامه کلی درس زیست شناسی مازاد میزنه چه باید کرد با تشکر از راهنماییهای شما .((فرجی-محمودآباد))
با سلام خدمت همکار محترم
اگر در کارنامه تابستان تغییر رشته نوشته شود مشکلی وجود ندارد و در کارنامه کلی این طبیعی می باشد چون فعلا این فرد در رشته ریاضی می باشد و برای این رشته درس زیست مازا. همشهری آنلاین: مدیر دفتر برنامه ریزی و تلفیق ستاد دریاچه ارومیه ضمن اشاره به آ ین وضعیت سطح و تراز دریاچه ارومیه، کاهش تراز این دریاچه در این مقطع سال را طبیعی خواند و گفت: با نزدیک شدن به فصل تابستان و افزایش دما و تبخیر، کاهش تراز دریاچه امری طبیعی است و جای نگرانی ندارد. خونریزی قاعدگی هر چند وقت یک بار تکرار می شود؟ همانگونه که سن شروع بلوغ در دختران متفاوت است، دوره های قاعدگی نیز برای دختران متفاوت است. دوره زمانی میان دو خونریزی را دوره قاعدگی می گویند. دوره قاعدگی برای بعضی دختران ممکن است ۲۸روز، برای بعضی دیگر ۲۴روز، ۳۰روز و یا حتی ۳۵روز طول بکشد. حتی این زمان از یک دوره تا دوره بعد ممکن است فرق داشته باشد. دختران نوجوان و جوان ممکن است قاعدگی نامنظم داشته باشند که بخصوص در اولین دوره های قاعدگی بیشتر د.

جستجوهای اتفاقی