دنیای تنهایی

تنهایی به تنهایی هم می تواند دخل آدم را بیاورد چه برسد به اینکه دست به یکی کند با غروب دست به یکی کند با با پاییز ... بی تو بودن به تنهایی خودش هم غروبه ، هم اس ، هم پاییز دلتنگم دلتنگم دلتنگم دلتنگم دلتنگم خییییییییلی دلتنگم هماهنگی دنیای درون و دنیای بیرون، با هماهنگی مدیریت درونی و مدیریت بیرونی، یا هماهنگی اخلاق و سیاستما در این دنیا ، همزمان در دو ساحت و در دو دنیای مختلف زندگی می کنیم، یکی دنیای درون و بودن و یکی دنیای بیرون و نمودن. در دنیای درون باید به اصل زندگی و بودن توجه کنیم و در دنیای بیرون که دنیای دویی و نمود است باید به چگونه بودن یا نمودن و نمودیت توجه داشته باشیم و اعمال خود را منطبق بر این دوییت ها و نمودها طوری تنظیم کنیم که بین دنیای درون یعنی . خیلی راحت است که بگوییم انسانیت، صفت مشترک همه ی انسان ها نیست؛ اما نمی توانیم درباره ی تنهایی آدم ها چنین اظهار نظر قطعی ای داشته باشیم، نمی توانیم یک نمونه انسان پیدا کنیم که در تمام عمرش حتی یک بار هم احساس تنهایی نکرده باشد. همه ی ما گاهی احساس تنهایی می کنیم و ترجیح می دهیم برای چند دقیقه هم که شده هیج انسانی مزاحممان نشود. یک نفر از /پسر اش جدا می شود و احساس تنهایی می کند؛ یکی با این چیز ها ککش هم نمی گزد ولی بجایش تا با دختر/پسر جدیدی آشن. معروف ترین تسخیرشدگان دنیای وحشت را بشناسید
دنیای ترس و وحشت، دنیای هیجان‌انگیزی است که معمولا دست‌مایه ساخت آثار متعددی در سینما می‌شود. ۱۰ شیء تسخیرشده‌ی دنیای وحشت را که در ‌ها هم راه پیدا کرده‌اند، بشناسید. بعد از اویی که رفت تنهایی فشار می آورد! حواستان باشد، برای فرار از تنهایی دستِ دیگری را نگیرید... انتظار برای یک عشقِ واقعی، مقدس ترین مرگ است! ادامه مطلب "لیلی" رویاهایم حتی خط میخورد با دست تو من دلخوش به رویاهای تو دوباره برای دیدن چشمانت به انتظار مینشینم افسوس که روی "لیلی" ات خیره مانده است و رویاهایم حتی خط میخورد با دست تو… http://sheklakveblag. / پریسا دنیای شکلک ها خی ، حواسم را می د… مگر میشود یک دم بی تو بود؟؟ حواسم فدای نگاهت، تمامم را ببر… http://sheklakveblag. / پریسا دنیای شکلک ها "مریم" عقربه ای که به زحمت خود را به جلو می راند، صدای پنجره ای چوبی که باد آن را به قابش می کوبد، گل های خشکیده ی مریم، تنگ بلوری ش ته ی کنار دیوار، تنی سرد و غمگین، ماتم زده از رفتنت، حال من و خانه این است.؛ تا تو بیایی… http://sheklakveblag. / پریسا دنیای شکلک ها اگر میدانستم زندگی بعد تو سخت تر است سختی با تو بودن را به جان می یدم http://sheklakveblag. / پریسا دنیای شکلک ها وقتی داشت می رفت، ماسش … خندیدو گفت: یه "من" از زندگیت کم میشه، همین… اما نمیدونست همون "من" زندگیمه؛ و زندگی منهای زندگی میشه صفر، میشه مرگ… «پری.الف»

ها از پس هم می گذرند و چشمها همچنان در انتظارند

در انتظار نوری که بیاید و همه ما را از این چشم انتظاری برهاند

دیگر عادت شده است ها را بشماریم و در انتظار بمانیم

در انتظار مردی که بیایید و همه را برهاند

برهاند از این همه تنهایی

از تنهایی همه انسانهایی که همه چیز دارند و هیچ چیز ندارند همه چیز در

کنارشان هست و باز هم تنهایند ......

چه زیبا می شد ای با ظهور منجی در شب مبعث رسول اکرم و باز هم

نشد...

و همچنان تنهایی و تنهایی و تنهایی

و چشمهایی در انتظار دیگر........ خدایا ... خدایا در این قدر فقط میخواهم که مرا از تنهایی نجات دهی ! از این دنیای بی وفا ! از این آدم های بی وفا ! از افرادی که برای هم نقش بازی میکنند ! از این آدم هایی که فکر میکنند اگر مهربان باشند چیزی را از دست میدهند ! از این افرادی که با حرف هایشان بر آدم تازیانه میزنند ! ... ای کاش نشانی ات را میدادی ! تا هر روز برایت بنویسم که چه قدر سخت میگذرد بی تو بودن ! ای کاش مهمانم میشدی ! ای کاش با من تا انتهای کوچه زیر باران قدم میزدی ! سرم را بر شانه هایت میگذاشتم و آرام آرام گریه می از دست این مردم ریا کار ! ای کاش که نه کوچه تمام میشد و نه باران بند می آمد ! ای کاش که تا ابد در کنارم باشی ... ای کاش ... تنهایی امکان ابتلا به دیابت نوع 2 را افزایش می دهد
نتایج یک مطالعه به تازگی نشان داده است که رابطه‌ی جالبی بین تنهایی و ابتلا به دیابت نوع 2 وجود دارد. علی کریمی، کاپیتان سابق تیم پرسپولیس و بازیکن پیشین تیم ملی امروز (یکشنبه) از فوتبال خداحافظی کرد.

کریمی پیش از این یک بار در زمانی که پیراهن پرسپولیس را به تن داشت، پس از ش ت سرخپوشان در دیدار پایانی جام حذفی برابر ان اصفهان همراه با مهدی مهدوی کیا از فوتبال خداحافظی کرده بود ولی در ادامه از تصمیم خود منصرف شد و با پوشیدن پیراهن تراکتورسازی به فوتبال بازگشت.

کریمی مرد سال 2004 فوتبال آسیا شناخته شد و سابقه بازی در بایرن مونیخ و شالکه را نیز در کارنامه داشت. او 127 بازی ملی را به نام خود ثبت کرد و در جام جهانی 2006 نیز یکی از 23 بازیکن تیم ملی بود.

علی کریمی پس از حرف و حدیث های فراوان و علیرغم اینکه دوست داشت با پیراهن پرسپولیس از دنیای فوتبال خداحافظی کند اما پس از سه پیشنهاد و عدم تمایل قرمزپوشان برای جذب او تصمیم خود را گرفت و از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
تنهایی را دوست دارم زیرا بی وفا نیست.....

تنهایی را دوست دارم زیرا عشق دروغی نیست.....

تنهایی را دوست دارم زیرا تجربه .....

تنهایی را دوست دارم زیرا خداوند هم تنهاست.....

تنهایی را دوست دارم زیرا...............

در کلبه تنهایی هایم در انتظار خواهم گریست و انتظار کشیدنم را پنهان خواهم کرد . . . ویرونم خدا امشب، شب آ م باشه!! تو رو به بزرگیت قسم .. غمی به دلم نش که خوابش هم نمی دیدم و چقدر که من سختگیر می شوم روزهای غمگین نا امیدی همه چیز سیاه می شود، تباه می شود و من از قرار فقط باید تماشگر باشم تاوان برخی اشتباهات چه بسیار سنگین است و من چه مغرور دلم میز می خواهد و قلم و هوای نوجوانی که تا صبح بنویسم و بگریم تنهایی، قلم و گریه بهترین نعمت های خدا به من بودند که باورشان نداشتم و اکنون بسیار از من دور شده اند فقط تنهایی مانده و تنهایی دلم قلم می خواهد نه رفیق و نه یار دلم قلم می خواهد با یاد ونام خدا سلام دوستان روزگاری روستای ما بیش از 80 تا90 خانوار بودند با هم بسیار مهربان و به هم نزدیک،کمتر پیش می آمد که ی در کاری بماند یا با مشکلی بربخورد و همسایه به دادش نرسد.اما هرچه به جلوتر می رویم هم از تعداد خانوارهای روستا کم می شود و هم از محبت آنها به یکدیگر دیگر روستا شده دیار تنهایی هر ی باید فقط فکر مشکل خود باشد البته ناگفته نماند که مشغله ها اینقدر زیاد شده که........ هر چقدر هم بین ی درک نخواهی کرد، دنیای دخترانه ام را. دنیای من با دنیای تو فرق دارد. تو هیچ وقت نخواهی فهمید که دنیای من چقدر شیرین است. دنیای دخترانه من از دور برای تو خنده دار است. دنیای دخترانه من دلخوشی هایی دارد که اگر نبود بین این همه ناهمواری های این دنیا می ش تم. تو هیچ گاه علاقه مرا به رنگ صورتی نمی فهمی ـ تو ناراحتی ام را نمی فهمی وقتی که بند ساعتم با شالم یکی نیست. من حس مادر بودن را از کودکی وقتی عروسک هایم را به آغوش می کشم و برای شان دا. عـــیدتون مـبــــارکــــــــ http://sheklakveblag. / پریسا دنیای شکلک ها عید کمال دین . سالروز اتمام نعمت و هنگامه اعلان وصایت و ولایت المومنین علیه السلام بر شیعیان و پیروان ولایت خجسته باد http://sheklakveblag. / پریسا دنیای شکلک ها خورشید چراغکی ز رخسار علیست / مه نقطه کوچکی ز پرگار علیست هر که فرستد به محمد صلوات / همسایه دیوار به دیوار علیست عید غدیر مبارک http://sheklakveblag. / پریسا دنیای شکلک ها علی در عرش بالا بی نظیر است علی بر عالم و آدم است به عشق نام مولایم نوشتم چه عیدی بهتر از عید غدیر است؟ http://sheklakveblag. / پریسا دنیای شکلک ها تنهایی تنها سهم من از دنیا یک باغ تنهایی است باغی پر از گلهای حسرت. سالهاست جغدی پیر بر بام این باغ لانه کرده میخواند هر دم اوازی حزین از رنج تنهایی. تنها سهم من از دنیا اتاق کوچکی است در باغ تنهایی. اتاق من لبریز است از حرفهای ناگفته دیوارهایش میخوانند هردم اواز تلخ تنهایی کة: با که باید گفت رازهای ناگفته بر کجا باید ریخت اشکهای شور تنهایی
خوب  است که جان نداریو احساس در تو نشکفته  و اصلا در اصل وجودیتت معنا پیدا نکرده..قلم جان دنیا چیز مز فی است همان بهتر که دنیای تو ، در دنیای کوچکی از دنیای بزرگ ما آدم هاستدنیای تو جامدادی من است یک جای امن و تاریکخوب است که وقتی ی مینویسد درتویک احساس رشد می کند و با پایان نوشته عمر آن به پایان می رسدکاش می دانستی انسان بودن و احساس داشتن و دیده نشدن چقدر زجر آور استکاش میدانستی وقتی ی درزندگیت پا میگذارد تمام هستی ات می شود جوری که بر. خداحافظی ستاره دنیای فوتسالخداحافظی ستاره دنیای فوتسال , تیم فوتسال برزیل در دیداری دوستانه به مصاف کلمبیا رفت و با نتیجه 3 بر 2 پیروز شد.خداحافظی ستاره دنیای فوتسالدر این بازی فالکائو یک گل به ثمر رساند و پس از این دیدار از دنیای فوتسال خداحافظی کرد.ستاره برزیلی که در جام جهانی فوتسال پس از ش ت کشورش مقابلایران از دنیای فوتسال خداحافظی کرده بود بار دیگر به میادین بازگشته بود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تا که تکرار کنم «ساعت تنهایی» را
در خودم «ساخته ام» عادت تنهایی را

باید از شهر از این همهمه بیزار شوم
چه ی داشته «این ح » تنهایی را؟

مثل من ، مردم این شهر ، کجا داشته اند ...
تاب بی خواب شدن ، طاقت تنهایی را ؟

همدمی نیست به جز آینه در این خانه
که نشان داد به من غایت تنهایی را

مثل من هست ! ولی مثل من اما هرگز
خم نکرده است ی قامت تنهایی را

خیره ام
باز
به این
عقربه ها ،
می خواهم ...
تا که تکرار ک. هوای این دنیای تنهایی مثل خود مرگ است... این دنیای مه الود...بی وفایت را برایم تار تر میکند... چه خوب است... حتی سردی این گونه ها...کبودی این چشم ها.. خسته...بازمانده..ش ت خورده اسمش را نمی دانم..فقط خوب می دانم که این دل باز ترک تکلیف نکرده است.. باز مومن شده است به خی ... محرم شده است به نگاهت... وضو گرفته است و باز از برای خواستنت به سمت نگاهت دعا می کند.. تو غرق چه ای؟ چشمانش؟..نگاهش؟یا محو صدایش... هر کدام که بود..ارزشش از ش ته شدن تمام وجودم کنارت بیشتر بود که دستانم را از مقابلت پس زدی و گفتی برو.. ولی من ماندم.. پای مصیبت دلم..با دنیایی از خاطره های به گل نشسته... و با دستانم تابوت می سازم برای این دقیقه ها.. قاصدک درتاریخ 1394/6/15 برنامه ی اردوی درون شهری اعضای کودک ونوجوان دختر فرهنگی و هنری شماره ی 2 دلیجان برگزار شد در این برنامه ی اردویی که حدود 29 نفر از اعضای فعال حضور داشتند برنامه های فرهنگی تفریحی اجرا شده شامل : قصه گویی _ معرفی کتاب بازی های محلی در ایران وبازی های گروهی از قبیل طناب کشی،والیبال،وسطی،بازی با وسایل ورزشی. همچنین بچه ها در این روز به جمع اوری زباله ها و احترام به طبیعت و تمرین همکاری و کار گروهی را در این اردو تجربه د این اردو یک روز خاطره انگیز را برای ما مربیان و بچه ها به یادگار گذاشت. http://sheklakveblag. / پریسا دنیای شکلک ها http://sheklakveblag. / پریسا دنیای شکلک ها http://sheklakveblag. / پریسا دنیای شکلک ها http://sheklakveblag. / پریسا دنیای شکلک ها http://sheklakveblag. / پریسا دنیای شکلک ها http://sheklakveblag. / پریسا دنیای شکلک ها خداوندا
من از تنهایی و برگ ریزان پاییز، من از سردی زمستان
من از تنهایی و دنیای بی تو میترسم خداوندا
من از دوستان بی مقدار، من از همراهان بی احساس
من از نارفیقی های این دنیا میترسمخداوندا
من از احساس بیهوده بودن، من از چون حباب آب بودن
من از ماندن چو مرداب میترسمخداوندا
من از مرگ محبت، من از احساس به دست دوستان دور یا نزدیک میترسمخداوندا
من از خود نیز میترسم
خداوندا پناهم ده نمی دونم دقت کردید درد و دِل  بین آدمها خیلی کم شده .....علتش هم مشخصه گمونم یا می ترسیم حرف و  راز زندگیت  پخش  بشه ...یا می ترسیم اون درد و دل تبدیل به آتو  بشه بکوبن تو سرمون   .....یا  ظاهری که از   زندگیمون  برای دیگران  ترسیم کردیم   اونقدر با زندگیمون  متفاوته که جرات نمی کنیم  درد و دل کنیم  ....دو کلمه هم یاد گرفتیم   به نام  «حریم شخصی » کردیمش پیراهن عثمان و با این کلمه سعی داریم فراموش کنیم  که چقدر . اشباع شدم.. پارتی زده شدم.. زندگی قاعدتا نباید انقد خوش باشه!؟! :)) دو تا از دخترهایی که جدید اومدن برام دوست های خوبی شدن. ساراگلی به تنهایی جای همه دوست های نداشتمو اینجا پر کرده. واقعا مهم نیست آدم چقد انرژی میذاره یا چقد شبیه طرف بنظر میرسه، مهم آدمشه! سر یه هفته صمیمی تر از همه دوستای دور و شده که دوسال باهاشون در ارتباطم. باید منتظر آدمش میبودم که اومد. روابط قدیمی ام هم داره سیقل میخوره و ادم های وفادار توی دایره دوستی میمونن و بقیه که شبه د. سلام میدونین تنهایی یعنی چی؟؟ یعنی اینکه بشینی پای کامپیوترت و به آینده ای که دوس داری فکر کنی. به اونی فکر کنی که حسرت یک دقیقه دیدنش رو داری یا اینکه به آهنگی که گویای همه ی احساسته گوش بدی اینقدر گوش بدی تا حفظ بشی، و ملکه ذهنت بشه یا اینکه به این فکر کنی که یکی رو داشتی که حرف دلت رو گوش بده بهت امید بده، طرز فکرت رو عوض کنه ولی الان نداریش تنهایی بد دردیه ولی من این درد رو دوست دارم چون اونم دوسم داره در دیدگاه سنتی دیوار بلندی بین «عقل» و «احساس» کشیده شده بود و عاشق، نمی توانست عاقل باشد؛ در حالی که در دنیای مدرن «نبوغ عقل» در عشق است
معنای عشق در دنیای مدرن با دنیای سنت تفاوت بسیار دارد. هر چند که هنوز عده ای بر این باورند که جوهر عشق یکی است و وقتی ما در مورد عشق حرف می زنیم طبیعتاً با یک مفهوم مواجه هستیم که چندان مدرن یا سنتی بودن آن تفاوتی نمی کند. اما واقعیت این است که در دنیای جدید تفاوت های جدی و ماهوی در مقوله عشق ایجاد شده است.
3- خواندنی ها و شنیدنی ها در مورد این رمان را اینجا بخوانید. 4- رئالیسم جادویی در صد سال تنهایی به وضوح قابل لمس و مشاهد است. بیان واقعیتها به نحوی اعجاب برانگیز که حدفاصل میان رویا و خیال و واقعیت و مجاز را ناپیدا می کند و خواننده را در تحیری دایمی غرقه می گرداند. مارکز را با صد سال تنهایی پایه گذار رئالیسم جادویی می خوانند.. باید اعتراف کنم که بدون خواندن صد سال تنهایی هرگز نمی توان به مفهوم رئالیسم جادویی پی برد. اولین آنها را به درختی بستندو آ ین آنها ط ی مورچگان می شود. آ ین جملات در آ ین صفحات کتاب..که تازه مفهوم رئالیسم جادویی مارکز را کامل می کند. راز مکاتیب را می گشاید و دور تسلسل آدمیزاده در کره ی خاکی را قطع می کند و ترا در حیرتی بس شگفت، برجای می گذارد.
وقتی تنهایی؛ هر جا که دوست داشته باشی میری هر لباسی که دوست داشته باشی می پوشی هر آهنگی رو که دلت بخواد گوش میدی هر ی رو که بخوای نگاه می کنی توی چند ثانیه تصمیم می گیری که آ هفته بری کوه، یا که بری لب دریا. مدام حواست به این نیست که به دیگران هم خوش می گذره یا نه. خودت که خوشحال باشی کافیه ...... وقتی تنهایی؛ غیبت نمی کنی، دروغ نمیگی ونمی شنوی، تهمت نمی زنی و تهمت نمی خوری، دل نمی شکنی و دلت با حرف دیگران نمی شکنه، ..... وقتی تنهایی، خدا رو بیشتر توی ز.
بیا شبیه دنیا
با من شرط ببند...!
تو سر تنهایی ات... و من سر زیبایی ...
من که تنهاییت را ببرم...، تو دردهایت را میبازی....!
و من راضی میشوم...، که تو آرام میگیری...
.
باور کن میترسم اگر...، روزی تو برنده باشی...!
که این زیبایی تلخ،
تنهاییت را عمیق تر خواهد کرد...
باور کن...
.
بگذارد من برنده باشم ای کاش ،
این دنیای باز...! . . . با بچه ها میخواستم برم مسافرت دم در به مامانم گفتم:مامان نمیخوای پشت سرم آب بریزی یهو داداش کوچیکم گفت: حالا تو برو خودم سیفونرو میکشم: http://sheklakveblag. / پریسا دنیای شکلک ها آقا ما دیروز یک سوال پرسیدیم(داخل )این سوراخ روی خ رر بیک به چه کاری میاد؟؟ اینم نمونه ای از جواب های دوستان: 1.این سوراخ حاوی کولاژن و ایلاستین بوده و این همون چیزیه که پوست خ ر به آن احتیاج دارد. 2.عمل فتوسنتز رو انجام میداد!!! 3.خ رمون خفه نشه!!! 4.برای اینکه بیکار شدی انگشت ی تو سوراخ!!!! 5.رای ما :/!!! 6.برای اینکه سر جلسه امتحان جواب سوالو بلد نبودی بیکار نباشی باهاش فلوت بزنی!!! 7.حالا این همه سوراخ رفتی دنبال سوراخ بیک: !!! 8.مدیر عامل شرکتش استقلالیه!!! 9.هر چیزی باید یه سوراخی داشته باشه: لامصب این جواب ا یه بدجور قانعم کرد! http://sheklakveblag. / پریسا دنیای شکلک ها به یکی میگن فک میکنی چه شکلیه؟ میگه نمیدونم فک کنم حلقه ایه چون وقتی میاد همه میندازن گردن هم! : خخخخخ http://sheklakveblag. / پریسا دنیای شکلک ها فال حافظ ، نیت کن !
.
.
.
.
.
.
.

به جهنم گر غمت پایان ندارد
به درک گر سرت سامان ندارد
بخندم من به این دنیای فانی
که ضایع تر از این امکان ندارد
حافظ می خواد بگه تو خوشبخت می شی ، یه کم عصبانیه ، منظوری نداره ! http://sheklakveblag. / پریسا دنیای شکلک ها خ ش خیلی به پسرا حسودیم میشه . . . . عقل ندارن راحتن: http://sheklakveblag. / پریسا دنیای شکلک ها بــــــــــــــــــــــــــــــــــدو ادامـــــــــــــــه مطــلــــبــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ♥♥♥ دنیای ما دخترا ♥♥♥

پر از لاکای رنگارنگ...

رژ لبای پررنگ...

گردنبندای طلایی..نقره ای...

انگشتر و جواهر

پر از ست دامن با تاپ

, ساقای رنگی رنگی

پر از قرارای دخترونه

دوره همی...

تلفنای 2 ساعته با موضوع مخاطب خاص!!!

گریه ای یواشکی زیر پتوهای صورتی

دفترچه خاطرات

قول دادن به همدیگه سر فراموش ای دوس پسرا!

قول دادن به هم و اینکه فردا یه روز جدیده!

دوردورای پر شیطنت
سفر تو امروز خبر از جنس فراموشی داشت ودلت به هوای خبر وصل جدید رو به دروازه ی تنهایی داشت سفرت خوش باشد که تو تنهایی و ما تنها تر و دلت گرم به اندازه ی عشقی که هنوز زیر قلبم نفس لحظه شماری دارد لحظه هایی که برای من وتو همچو باران نمناک بر سر مدرسه ها جاری بود گرچه این حرف و سخن تعطیل است من فقط یاد دوران قصد تکرار غلط نیست هدف خاطره است معجزه بی معنی است هر چه انجام شود تقدیر است دیگر اینجا قلم از دست تو در دفتر من جاری نیست از من خسته دگر تاب و تب یاری نیست این جگر سوخته را قدرت همپایی نیست سفرت خوش باشد و دلت بی برگشت که در این کوچه دگر تنهایی نیست که میان من و تنهایی من و خیال تو ز تنها یی ها فاصله بسیار است سفرت خوش باشد و دلت بی برگشت که سحر منتظر بارش پاییزی نیست.... در انتهای بیست ودو سالگی!
درست همینجا، احساس خستگی می کنم؛
در انتهای بیست و دو سالگی!
و درست همینجا، احساس تنهایی می کنم؛
ده ساله که بودم، حتی هجده ساله که بودم، خیال می بیست سالگی دنیای زیباتری در انتظارم است ...
بیست، بیست و یک
و حالا در انتهای بیست و دو سالگی؛
اما
هیچ دنیای زیبایی در کار نیست ...!
هجده ساله که بودم مثل غالب آدمها خیال می ، آدمها وقتی در کنار هم هستند، دیگر تنها نیستند،
و حالا در انتهای بیست ودو سالگی فهمیدم که ت. ۱۰ جواهر ارزشمند دنیای
گسترش در کشورهای مختلف، بر فرهنگ، هنر و معماری این کشورها به‌شدت تاثیر گذاشته است. با ۱۰ جواهر ارزشمند دنیای در سرتاسر جهان آشنا شوید. شنیده ام که آقای پزشکیان گفته اند: «آیا ب. ز. همه این پول ها را تنهایی خورده؟» من واقعا از این مدل طرح سوال آقای پزشکیان رضایت دارم، چون جوری این جمله را گفته اند که آدم نمی فهمد جمله شان اعتراضی است یا تعجبی! و نکته بعد هم اینکه آیا ایشان پاسخی هم برای پرسششان پیدا کرده اند یا نه. به هر حال، من خودم به شخصه یک پرتقال ساده هم تنهایی از گلویم پایین نمی رود و معتقدم خوردن آن همه پول هم حتما تنهایی حال نمی داده! مگه نه؟ آهنگ جدید گروه سون ( 7 بند ) دنیای بعد تو     آهنگ جدید گروه سون ( 7 بند ) دنیای بعد تو آهنگ جدید گروه سون ( 7 بند ) دنیای بعد تو امشب از رسانه بزرگ صبا موزیک ،  آهنگ جدید 7 باند بنام دنیای بعد تو همراه با متن موزیک و دو کیفیت 320 و 128 شاعر : علیرضا پیروزی / موزیک : قنادی / تنظیم کننده : مسعود فولادی new 7 band – donyaye bade to with text on saba- bade to آهنگ جدید گروه سون ( 7 بند ) دنیای بعد تو متن آهنگ ۷ باند دنیای بعد تو کاری نمیشه کرد برای موندنت گذشته از منو گریه و ماس
قلبم واسه توئه هرجا اگه بری کاری نمیشه کرد قلبت منو نخواست
کاشکی یه جمله بود که معجزه میکرد میشد با گفتنش عوض شه ح
کاشکی میشد منو قانع میکردی تا وقتی داری میری نیام دنب
برای تو بمیرمو زنده بشم به پای تو گریه بشم خنده بشم اصلا دیگه فایده نداره خواهشم
تو داری میری
اسم تورو فریاد بزنم یا نزنم از دیدنت دل م یا نکنم اصلا دیگه واست مهم نیست بودنم
تو داری میری تو داری میری تو داری میری
احساس بینمون روزای خوبمون بی تو گذشتم از راه های بی نشون
تعریف عشق تو برای دیگرون تنهایی منو دنیای بعد تو فکر همشگیت اشکای بی هوام
وقتی که خستم از دست نبودنت چی از دنیا بخوام
برای تو بمیرمو زنده بشم به پای تو گریه بشم خنده بشم اصلا دیگه فایده نداره خواهشم
تو داری میری
اسم تورو فریاد بزنم یا نزنم از دیدنت دل م یا نکنم اصلا دیگه واست مهم نیست بودنم
تو داری میری تو داری میری تو داری میری دنیای بعد تو منبع : آهنگ جدید گروه سون ( 7 بند ) دنیای بعد تو بعضی چیزها برای همیشه در رویا میماند. هرگز نمیتوان در دنیای واقعی آنها را پیدا کرد. روزها چشم هایت خسته و بی حوصله است. میدانی چیزی نیست که جستجو کند. بعضی چیزها تنها در تنهایی ذهن میتواند حضور داشته باشد. نباید دنبال آنها گشت. ناگه ش ت شب بانگِ بلندِ بغض فروغلتید شب ، شروه شد شیون ترانه ی تنهایی در سرزمینِ تلخ مردی غریب می گرید بر ش ته های امیدش در محفلِ هزار باورِ ناباور .