دمشق زرادخانه شیمیایی ندارد مردم از ناتو ترسی ندارند

«ینس استولتنبرگ» گفت ناتو در حال توسعه نیروی هوائی افغانستان است و به پیشرفت های زیادی دست یافته است. ناتو با انتشار بیانیه ای رسمی از انجام تمرینات نظامی سایبری خود در ترکیه و با هدف تقویت سیستم امنیت سایبری این کشور خبر داد. رئیس ستاد کل نیروهای مسلح روسیه و رئیس کمیته نظامی ناتو برای نخستین بار از زمان قطع مناسبات در سال 2014، با یکدیگر به صورت تلفنی گفتگو د. محمد اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان گفته است که نمی خواهیم نیروهای ناتو یکبار دیگر به میدان جنگ افغانستان وارد شوند. دونالد ترامپ در نشست سران کشورهای عضو ناتو در برو ل پیشنهاد داد که کشورهای عضو بودجه نظامی خود را از دو درصد تولید ناخالص داخلی به چهار درصد افزایش دهند. همشهری آنلاین: رئیس جمهور گفت: ت چیزی جز نمایندگی مردم ندارد و تمام قدرتش نمایندگی از طرف مردم است ت منتخب مردم است و با رای مردم مسئولیت می پذیرد و بین ت و مردم فاصله ای نیست. هرچه انجام می دهیم از پول شما است. خبرنگار العالم در از ورود کامیون های حامل مواد غذایی و دارویی به شهرک های مضایا و بقین در ریف دمشق خبر داد. این ارتفاع در جنوب شرق فرودگاه واقع شده و بر مناطق حومه دمشق اشراف کامل دارد. همزمان با از سرگیری درگیری گروه های تروریستی در غوطه شرقی دمشق، از استان ادلب نیز خبرهایی از درگیری تروریست ها شنیده می شود. دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل امور بین الملل مجلس شورای ی با خارجه در دمشق دیدار و گفت وگو کرد. به دنبال حملات گسترده باج افزار پتیا در اروپای شرقی و احتمال وجود اغراض در پس این حمله، ناتو اعلام کرده که واکنش به این موضوع را بررسی می کند. وزارت خارجه اعلام کرد که سناریوی استفاده از سلاح شیمیایی نخ نما شده است و تنها کشورهایی به آن باور دارند که با خون غیرنظامیان در تجارت می‏ کنند. نخست به نمایندگی از رئیس جمهور این کشور از شهرک های مضایا، ا بدانی، بقّین، بلودان و کیه در ریف دمشق دیدن کرد. و متحدان آن پس از تسلط بر چند ارتفاع در منطقه راهبردی الهنا ، حلقه محاصره گروه های معارض در غرب دمشق را تنگ تر د. اصابت شماری راکت به ریف دمشق توسط گروه های تروریستی، خسارات مادی به بار آورد. دست کم چهار کودک بر اثر حملات خم ای گروه های مسلح به شهر حرستا در استان ریف دمشق در شهید شدند. سخنگوی وزارت خارجه کشورمان جنایت تروریستی تکفیری ها در دمشق را شدیدا محکوم کرد. دوباره فراس کرم خبرنگار مسلحین و اینبار اطلاع رسانی آمادگی برای پوشش خبر حمله شیمیایی به غوطه شرقی دمشق؛
حتی نیروها و خبرگزاری های محلی هم خبر از این دادند که مسلحین در حال پخش ماسک های شیمیایی بین مردم هستند و مخاطب عام اینگونه فریب موج های رسانه را میخورد!
پیجی تقلبی با لوگو و اسم مشابه به خبرگزاری طرفدار ت ، خبر میدهد که فردا در فلان محله ها، همه تروریست ها را نابود میکنیم،(تصویر بالایی که روی آن نوشته شده fake )
افراد به سرعت تعداد لایک ها را زیاد کرده و اسکرین شات ها آماده میشود.
پیج تقلبی پاک شده و ادعا می شود که پیج اصلی خبر را گذاشته و بعد پاک کرده،
همه چیز آماده افتادن اتفاقی است که قبل از این رسانه ها برای آن آماده شده اند! اتحادیه اروپا و سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) از ترکیه خواستند تا مسیر کاهش تنش با هلند را در پیش گیرد. مهر نوشت: دفاع انگلیس در دیار با همتای یی خود خواستار صرف هزینه بیشتر از سوی کشورهای عضو ناتو برای تقویت این پیمان نظامی شد. یک رو مه لبنانی از سفر معاون رئیس شورای عالی امنیت ملی امارات به خبر داد و اعلام کرد ابوظبی دنبال از سرگیری روابط با دمشق است. معاون رئیس جمهور در نشست امنیتی مونیخ ضمن با ارزش خواندن ائتلاف و اروپا گفت: به همه شما اطمینان می دهم که ایالات متحده همچنان بزرگترین هم پیمان و حامی اتحادیه اروپا و ناتو باقی خواهد ماند. بر اثر اصابت خم تروریست ها به منطقه زینبیه دمشق، یک کودک به شهادت رسید. که از بامداد امروز عملیات گسترده ای را در دو محور جنوبی غربی و شمال شرقی غوطه دمشق شروع کرده، تاکنون دستاوردهای چشمگیری داشته است. کارشناسان سازمان منع تسلیحات شیمیایی بالا ه بعد از چند روز تعلل، وارد پایتخت شدند تا مأموریت خود را در راستای تحقیق در مورد حمله شیمیایی ادعائی شروع کنند. وزارت دفاع مدعی شد تحرکاتی را در پایگاه هوایی «الشعیرات» رصد کرده که نشان می دهند دمشق در حال آمادگی برای انجام حملات شیمیایی است. دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی(ناتو) اعلام کرد درخصوص جزئیات آزمایش موشکی ایران تحقیق می کند. ایسنا نوشت: فرمانده نیروهای ناتو در افغانستان با ادعای اینکه ایران و روسیه از حمایت می کند، گفت که این کشور قصد تضعیف را دارد. فقر در توابع مسجد سلیمان، شهری که اولین چاه نفت کشور در آن کشف شد به حدی است که مردم محتاج یک گالن نفت هستند و حتی قدرت ید نان ندارند. «ینس استولتنبرگ»، دبیر کل ائتلاف ناتو روز دوشنبه گفت که این ائتلاف از توافق هسته ای ایران و گروه ۱+۵ ( ) حمایت می کند. دبیرکل ناتو اعلام کرد که حضور نیروهای این سازمان در عراق به درخواست العبادی بوده است. صنعت لبنان در حاشیه شصتمین دور نمایشگاه بین المللی دمشق با اقتصاد دیدار کرد. در جریان این دیدار مسئله روابط اقتصادی بین دو کشور بررسی شد. تلویزیون به نقل از یک منبع نظامی اخبار مربوط به به فرودگاه المزه واقع در غرب دمشق را رد کرد و انفجارها در این مکان را ناشی از اتصال سیم برق در انبار مهمات اعلام کرد. اعلام کرد که جنوب غربی فرودگاه بین المللی دمشق هدف گری قرار گرفته است. طی دو روز بمباران هوایی منطقه غوطه شرقی دمشق، ۲۵۰ غیرنظامی جان باختند. با پیشروی در بخش شرقی ریف دمشق 38 تن از عناصر ی را به هلاکت رساند. وزارت دفاع پس از هدف قرار دادن یک هواپیمای بدون سرنشین ، اعلام کرد قصد جنگ با دمشق را ندارد. تسنیم نوشت: منابع سوری از شهید و زخمی شدن ده ها غیرنظامی بر اثر حملات تروریستی به اتوبوس های حامل زائران عتبات مقدسه در دمشق خبر دادند که عراقی بودن زائران از سوی ت عراق تایید شده است. امور خارجه بار دیگر از کشورهای عضو ناتو خواست تا برای اعزام نظامیان بیشتر به افغانستان آماده باشند. رئیس جمهوری روز چراغ سبز کاخ سفید را برای عضویت مونته نگرو در سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) نشان داد.

جستجوهای اتفاقی