دستورالعمل کدینگ حسابها

بیایید یک لحظه فکر کنیم. تمام پروژه های ی، تمام کارهای شرکت، تمام ع های خانوادگی، تمام ها و کلیپها، شاید برخی از رمزهای حسابها و ... خب اینها ارزش نداره که یه خورده مراقبت کنیم ! به نظر من هر کاربری باید بگرده و بهترین آنتی ویروس برای کار خودش را پیدا کنه تا از این همه اطلاعات و دانش با ارزش رو کامپیوترش محافظت کنه. حالا به نظر شما بهترین آنتی ویروس کدومه؟ تعاون،کار و رفاه اجتماعی از بازنگری در دستورالعمل بیماران خاص، صعب العلاج و سرطانی در نشست شورای عالی بیمه خبر داد. این تصمیم با هدف کاهش آلودگی هوا و رعایت دستورالعمل های کیفیت هوا، مصوب اتحادیه اروپا اتخاذ شده است. این سالاد آمیزه ای از میوه های مختلف است و خواص تک تک مواد موجود در آن به لاغر شدن ناحیه شکم کمک می کند. رئیس جمهور با امضای یک فرمان اجرایی، کلیه قوانین و دستورالعمل های ت اوباما برای مقابله با تغییرات آب و هوایی و گرمایش جهانی را لغو کرد. به نام خدا یک ویژگی مثبت خانم ها در کار اینه که سوال می پرسند! خیلی زیاد! و این خیلی خوبه. چون به این ترتیب زودتر کار رو یاد می گیرند و قدم به قدم اشتباهاتشون کمتر میشه. برع برادران گرامی که سعی می کنند خودشون مشکل رو برطرف کنند و به این ترتیب اشتباهاتشون به مراتب بیشتره و فرایند یادگیریشون طولانی تر. یک نکته ی دیگه ای هم که توی این چندسال یاد گرفتم اینه که بهتره به خانوم ها دستورالعمل مکتوب بدی تا توضیح شفاهی! شاید عجیب به نظر بیاد ولی بارها دید. بازی پاس - شهرداری بندرعباس بدون حضور تصویربرداران صدا و سیما جدید تیم فوتبال پاس همدان براساس دستورالعمل سازمان لیگ در حالی عصر دیروز مقابل شهرداری بندرعباس به میدان رفت که این بازی با تصمیم مقامات محترم فدراسیون و سازمان لیگ بدون حضوردوربین و تجهیزات مربوط به صدا و سیما برگزار شد. به گزارش سایت رسمی باشگاه پاس، این تصمیم طبق دستورالعمل فدراسیون و سازمان لیگ به دلیل عدم انعقاد قرارداد جهت پخش مسابقات در راستای احقاق حقوق باشگاه های فوتبال کشور با استناد به مصوبه هیات رییسه فدراسیون فوتبال و هیات رییسه سازمان لیگ اتخاذ شد. در راستای این تصمیم هیات فوتبال استان همدان نیز اقدامات قانونی لازم را انجام داد و با همکاری باشگاه پاس همدان به تبعیت از دستورالعمل فدراسیون، بازی بدون حضور دوربین ها برگزار شد. هم چنین براساس این دستورالعمل، هماهنگی لازم از سوی مدیرعامل باشگاه با کادر فنی و بازیکنان جهت خودداری از هرگونه مصاحبه با عوامل صدا و سیما صورت گرفت. منبع: سایت رسمی باشگاه پاس همدان

نشست دوم دفتر سیزدهم
سلسله نشست های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران(مادر تخصصی)

مروری بر فرآیند تدوین دستورالعمل ساماندهی منظر راه های برون شهری ایران‎

سخنران
آقای فرزین فردانش

اعضای پنل
آقای سید حسین میرشفیع
خانم نیلوفر رضوی

دبیر علمی: آقای هوشنگ عشایری
دوشنبه مورخ 27 دی ماه 95
از ساعت 14
در سالن اجتماعات شرکت مادر به نشانی بالاتر از میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 51 دستورالعمل نقل و انتقال داخل استان سال 1396 فرهنگیان آذربایجان شرقی ابلاغ شد معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آذربایجان شرقی از ابلاغ دستورالعمل نقل و انتقال داخل استان فرهنگیان در سال 1396 خبر داد. ادامه مطلب رژیم غذایی یکی از مهم ترین عوامل تحت کنترل به حساب می آید که در کاهش خطر ابتلا به سرطان تاثیر دارد. برانکو ایوانکوویچ با توجه به فشردگی دیدارهای این تیم، اکنون شیوه جالبی برای ریکاوری سرخپوشان در نظر گرفته است. سفارت چین با انتشار دستورالعملی از هواداران تیم ملی این کشور خواست نکات معین شده را رعایت کنند. آنچه در ادامه می آید، ترجمه اظهارات مارتین ایندایک، نفر دوم شکده بروکینگز در جلسه استماع کمیته امور خارجی سنا با عنوان «راهبرد در برابر ایران» است. به گزارش خبرنگار مهر، فرزاد اسماعیل زاده، مدیرکل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با آغاز به کار ت یازدهم و عنایت ویژه به صنعت نرم افزار که از صنایع سبز و پیشرفته محسوب می شود، بازنگری بر روی دستورالعمل دریافت پروانه بهره برداری نرم افزار آغاز شده بود. وی با اشاره به برگزاری جلسات جهت بازنگری بر روی دستور العمل پروانه بهره برداری افزود: تشکیل جلسات کارشناسی متعدد و بررسی های لازم دستورالعمل جاری تسهیل شد و ش. حضرت (ره) می فرمایند: من تا به امروز به صورت مستمر و دائم به این دستور عمل نمودم و هرچه دارم از برکت عمل به این دستور است.
دستورالعمل نحوه تشکیل و فعالیت مراکز مشاوره خانوادهدر اجرای مواد ۲۳، ۲۴، ۳۲، ۳۳، ۳۵، ۳۹ و ۴۷ آئین نامه اجرایی قانون حمایت خانواده مصوب ۱۳۹۳/۱۱/۲۷، "دستورالعمل نحوه تشکیل و فعالیت مراکز مشاوره خانواده" به شرح مواد آتی است: 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] روش های زیادی برای تمیز پوست وجود دارد و در شبکه های اجتماعی زیاد مطرح می شود و دستورالعمل استفاده از آنها دست به دست می چرخد . دفتر مراکز غیر تی طبق دستورالعمل ابلاغی از سازمان بهزیستی کشور در خصوص موارد ذیل فعالیت می نماید: ۱-اجرای آئین نامه موضوع ماده 26 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی ت مصوب 27/11/80 مجلس شورای ی (مصوب جلسه مورخ 30/2/87 شورای معاونین سازمان)

2-اجرای دستورالعمل اجرایی موضوع بند های 1 تا 12 ماده 26 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی ت (مصوب جلسه مورخ 6/3/87 شورای معاونین سازمان )

3 –اجرای دستور العمل اجرایی تأسیس ، انحلال و اداره مؤسسات غیر تی و خیریه موضوع . مصرف سالاد رنگین کمانی سبزیجات به شما کمک می کند تا پایان هفته قوی و پرتوان به کار و فعالیت بپردازید و سرحال و شاداب باشید. سخنگوی وزارت امورخارجه از ابلاغ دستورالعمل مهم به سفارت خانه های ایران در خارج از کشور در پی ممنوعیت ورود به خبر داد. شدید ترین ش تگی ها را می توان با ترفندهایی جالب به سرعت درمان کرد که استفاده از ضماد ادویه زردچوبه با تخم مرغ تنها یکی از این موارد است. بیمارن دیالیزی 100 درصد تحت پوشش بیمه پایه قرار گرفت و بیماران یاد شده هیچگونه هزینه ای پرداخت نخواهند کرد. رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور دستورالعمل تکمیلی نحوه رسیدگی به تراکنش های بانکی مشکوک برای عملکرد سال های ۹۱ تا ۹۴ را ابلاغ کرد. دستورالعمل جشنواره روش های فعال تدریس مبتنی بر فناوری برای اجرا در سال تحصیلی 94-1393به استانهای کشور ابلاغ شد

دستورالعمل شماره 400/157192مورخ 1393/7/29 در خصوص اجرای جشنواره روش های فعال تدریس مبتنی بر فناوری در فایل پیوست قابل دریافت می باشد. از کلیه دبیران دوره دوم متوسطه نظری در سطح کشور دعوت به عمل می آید تا به منظور اشاعه الگوها و شیوه ها ی نوین تدریس در این فراخوان ملی شرکت نمایند. جشنواره امسال برای دروس زبان انگلیسی 3 (عمومی ) و ریاضی 3 رش. حجم س های ت در بانک ها با کاهش همراه شده است، اتفاقی که تا حد زیادی متاثر از اجرای دستورالعمل انتقال حساب های تی به بانک مرکزی خواهد بود. دستورالعمل حسابداری دریافت و پرداخت وجوه حاصل از کاشناسی اراضی و ساختمانهای فاقد سند رسمی  منبع : مجموعه قوانین، مقررات و دستورالعمل های نگهداری حساب و تهیه صورتحسابهای ماهانه و نهایی اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی های سرمایه ای تهیه و تدوین اکبر میرشکاری دستورالعمل طبقه بندی اقتصادی هزینه های ت شماره 26784/30 مورخ24/12/1381 10000 فصل اول- جبران خدمت کارکنان 10100 حقوق و دستمزد 10101 حقوق و دستمزد کارکنان رسمی 10102 حقوق و دستمزد کارکنان غیررسمی 10103 حقوق و دستمزد کارگران مشمول قانون کار و تامین اجتماعی 10104 حقوق و دستمزد کارکنان خارجی 10105 حقوق و د. مامان جونی میخوام دستور تغذیه ای که پژنگ واست داده رو تو وبلاگت بذارم که هم دیگران ازش استفاده کنند هم وقتی بزرگ شدی پدر شدی واسه بچت که میشه نوة جیگر من ازش استفاده کنی. البته این دستور میگه از شش ماهگی شروع غذای کمکی هست اما من از 5 ماهگی شروع و ها هم معمولاً از همین زمان شروع می کنند. درضمن الهام جون ازم در مورد قماش پسند پرسیده بود . ایشون متخصص اطفال تو لاهیجان هستن . دستورالعمل تغذیه کمکی کلیات : پایان 6 ماهگی بهترین زمان برای شروع غذای کمک. مهم ترین اخبار معاونت اجتماعی شهرداری تهران را با یک کلیک مشاهده کنید. این دختر با دریافت دستورالعمل یک بازی خطرناک در یکی از شبکه های اجتماعی تلاش کرد آن را اجرا نماید. فرمانده یگان حفاظت از میراث فرهنگی گفت: در ۱۱ ماه گذشته ۵۷ هزار و ۶۹۲ قلم شی از قاچاقچیان کشف کرده ایم که ۲۳ هزار و ۷۲۷ قلم شی آن اصل بوده است. نگهداری ارز به صورت اسکناس، حداکثر تا سقف مبلغ ۱۰.۰۰۰ یورو یا معادل آن به سایر ارزها بلامانع و بالاتر از آن مشروط به ارایه مستندات است.  اتحادیه تولید و صادارت نساجی و پوشاک ایران اعلام کرد: ارائه آمار و جلسات برگزار شده ، دردی از این صنعت درمان نمی کند و در این میان وجود یک نقشه راه و تدوین برنامه مشخص و ارائه آمار می تواند بخش خصوصی را به فعالیت های وزارت صنعت امیدوار کند.
اعضای اتحادیه تولید و صادارت نساجی و پوشاک ایران با ارسال نامه ای به نصرالهی معاون صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت ، معدن و تجارت چرایی روند بسیار کند اجرای دستورالعمل ثبت نمایندگی برندهای خارجی پوش. مدیران محترم متوسطه دوم ، می توانند دستورالعمل و فرم های ثبت نام در نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی را دریافت نمایند دستورالعمل فرم های ثبت مشخصات (شماره 1 و 2 ) مدیر اداره کل موزه ها اعلام کرد قانون فروش آثار فرهنگی - هنری مجاز به تصویب رسیده و تا یک ماه آینده دستورالعمل آن نیز تصویب خواهد شد. نعمت زاده با ابلاغ دستورالعمل حذف قیمت برخی کالاها به کارخانجات و واحدهای تولیدی اجازه داد از اول مهرماه، از درج قیمت روی بسته های این نوع محصولات خودداری کنند. با وجود گذشت حدود یک هفته از ابلاغ دستورالعمل بخشودگی سود و جرائم بد اران تا ۱۰۰ میلیون تومان همچنان شعب برخی از بانک های تعیین شده از عدم دریافت بخشنامه سخن می گویند. از سوی جناب آقای فانی محترم آموزش وپرورش ، دستورالعمل 57225 مورخ 1/4/1393 «برنامۀ توسعۀ سنواتی آموزش وپرورش در سال تحصیلی 94-1393» ابلاغ شد «برنامۀ توسعۀ سنواتی آموزش وپرورش در سال تحصیلی 94-1393» ابلاغ شد
دراین دستورالعمل که به منظور تدوین برنامۀ عملیاتی آموزش وپرورش و تحقق اه توسعه ؛ تدوین شده است ، یک «برنامۀ توسعۀ سنواتی آموزش وپرورش در سال تحصیلی 94-1393» ، نمون برگ موافقت نامه (استانی) ، زمان بندی ارسال برنامۀ توسعۀ سنواتی سال تحصیلی 94-93 استانها . وزارت اقتصاد با ابلاغ بخشنامه ای خواستار برگزاری نشست های مشترک مدیران استانی با تشکل های بخش خصوصی، فعالان اقتصادی و نهادهای مردمی و صنفی شد. اختصاصی از ژیکو حسابدرای برق با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 10   1- دفاتر و سوابق شرکت های برق دفاتر حسابداری خود را باید به ترتیبی نگاهداری نمایند که از جهت اطلاعات مربوط به هر حساب کامل و جامع باشد. کلیه دفاتر حسابداری و ضمائم و مدارک مربوطه باید به طرز صحیحی نگاهداری شده و در مواع مقتضی جهت رسیدگی در اختیار مقامات وزارت نیرو قرار داده شوند. امحاء این مدارک و سوابق تنها با اجازه وزارت نیرو و رعایت قوانین موضوعه کشوری امکان پذیر خواهد بود. 2- شماره گذاری حسابها شماره کدهائی که برای حسابها در نظر گرفته شده باید جزئی از عنوان آن حسابها تلقی شده و در صورتهای مالی، ترازهای آزمایشی تراز نامه ها و صورتحساب های درآمد و هزینه که توسط شرکت های برق تنظیم و برای وزارت ارسال میگردد قید شود. به منظور تسهیل در تشخیص حسابهای سرمایه ای یا هزینه های عملیاتی مربوطه شرکت های برق می توانند از سیستم شماره گذاری فرعی در دفاتر یا برنامه های کامپیوتری خود که به طرز مناسبی ارقام و مبالغ حسابها را تفکیک و تشریح نماید استفاده کنند. ج شماره گذاری حسابها حسابهای 100-199 دارائی و سایر اقلام بد ار حسابهای 200- 299 بدهی و سایر اقلام بستانکار حسابهای 300-399 تأسیسات حسابهای 400-439 درآمد و هزینه حسابهای 440-469 درآمد عملیات حسابهای 500-599 هزینه های تولید، انتقال و توزیع حسابهای 900-949 هزینه های مشترکین، فروش، اداری و عمومی 3- دوره حسابداری حسابهای شرکت برق باید به طور ماهانه تنظیم و نگاهداری شوند به طوری که کلیه عملیات و ارقام هر ماه در حسابهای همان ماه منظور گردد سال اول مالی شرکتهای برق پایان اسفندهر سال بوده و در تاریخ مزبور حسابها باید بسته شوند مگر آنکه وزارت نیرو ترتیب دیگری را مقرر کرده باشد. 4- پرسش و تفسیر به منظور هم آهنگی و رعایت ی ان اصول و موازین این روش حسابداری هر نوع شبهه و ابهامی در مورد تعبیر متن حسابها بروز نماید باید با نظر و صلاحدید وزارت نیرو مرتفع گردد. 5- متن حسابها وجود یک قلم در یک حساب فقط موقعی منظور نمودن آنرا در حساب مربوطه ایجاب می نماید که در متن آن حساب قلم مزبور یا مشابه آن تعیین شده باشد. 6- اقلام معوقه کلیه اقلام مربوط به عملیات سنوات قبل که قبلاً به حسابها منظور نشده باید بنا به مورد به حساب های 434 بستانکاری های متفرقه بمازاد با 435 بد اری های متفرقه بمازاد منظور گردند. 7- اقلام ممیزی نشده در صورت عدم تغایر با مقررات مالی و معاملاتی و سایر قوانین موضوعه هنگامی که گزارش مالی شرکت تهیه می شود چنانچه داد و ستدی انجام شده باشد که در حساب های مالی مؤثر باشد ولی مبلغ مورد داد و ستد را در موقع بستن حسابها در اختتام دوره حسابداری نتوان به طور دقیق تعیین نمود باید برآورد آن مبلغ را در حسابهای مربوطه منظور نمود. بدیهی است برآورد نمودن اقلام جزئی که تأثیر قابل ملاحظه ای در حسابها نخواهد داشت ضروری نمی باشد. 8- توزیع حقوق و هزینه های کارکنان هزینه های حقوق، دستمزد و مزایای کارکنان مربوط به حسابهای مختلف از قبیل نوسازی، تعمیر و نگاهداری و عملیات باید بر مبنای زمان واقعی صرف شده توزیع شود. چنانچه توزیع هزینه ها با این ترتیب امکان نداشته باشد می توان زمان صرف شده برای عملیات مشابه را مبنای توزیع این قبیل هزینه ها قرار داد. اطلاعات حسابداری لازم برای این امر از قبیل گزارش اوقات کار باید به ترتیبی تنظیم شود که توزیع هزینه های کارکنان به حساب های مربوطه به سهولت امکان پذیر باشد. 9- ذخیره های عملیاتی چنانچه وزارت نیرو مقرر دارد شرکت های برق می توانند به منظور تأمین بیمه اموال، صدمات و خسارات وارده، تعمیرات عقب افتاده و غیره از ذخیره عملیاتی استفاده نمایند. پیش بینی میزان ذخیره های مزبور را نیز وزارت نیرو تعیین خواهد کرد. 10- مدارک و سوابق شرکت ها باید مدارک، سوابق و اسناد مربوط به واحدهای عملیاتی حوزه فعالیت خود را به تفکیک و به طور جداگانه برای نیروگاه ها خطوط انتقال و شبکه توزیع از جهت قیمت تمام شده، افزایش های انجام گرفته، برکناری ها، هزینه های عملیات و تعمیر و نگهداری نگاهداری نمایند. تأسیسات برق الف: این حساب شامل قیمت تمام شده تأسیساتی خواهد بود که در تملک سازمان یا شرکت برق بوده و در عملیات بهره برداری مورد استفاده میباشد و طول عمر خدمتی آن نیز بیش از یک سال از تاریخ بهره برداری است و طبق اصول و ضوابط ثبت گردد. ب: بهای افزایش ها و اصلاحات اموال استیجاری منظور در این حساب باید در کدهای فرعی جداگانه که قابل تمیز و تفکیک از تأسیسات متعلق به شرکت باشد ثبت گردد. تأسیسات برق نگاهداری شده برای استفاده آتی این حساب شامل بهای تأسیسات برق متعلق به شرکت است که تحت برنامه معینی جهت استفاده آتی نگاهداری می شود. در ضمن حساب مزبور شامل تأسیسات تحویلی و یداری شده که به عللی پس از تاریخ تحویل و یداری مورد بهره برداری قرار نگرفته و جهت استفاده آتی نگاهداری شده است می گردد. همچنین تأسیساتی که قبلاً توسط شرکت موره بهره برداری قرار گرفته و بعداً از خدمت خارج شده ولی در نظر است که در آینده مورد استفاده مجدد قرار گیرد در این حساب منظور می شود. موقعی که یک واحد عملیاتی تأسیسات از حس به حساب دیگر از یک شرکت برق به شرکت برق دیگر و یا احیاناً از یک حساب به حساب اموال غیربرقی انتقال می یابد، نحوه محاسبه ذخیره استهلاک مربوطه باید به طریقی که در بند 11 دستورالعمل تأسیسات برق آمده است انجام گیرد. شرکتهای برق مجازند فقط جهت مقاصدی که در بالا شرح داده شد از ذخیره استهلاک استفاده نمایند. هر نوع انتقال قسمتی از این حساب به مازاد یا استفاده از آن به طریقی، منوط به ب مجوز از وزارت نیرو می باشد. دارائی های جاری دارائی جاری عبارت است از وجوه نقدی، موجودی کالا، حسابهای دریافتی و به طور کلی دارائی هایی است که در شرایط عادی کار و در آینده نزدیک به سهولت قابل تبدیل به وجه نقد می باشد. صندوق این حساب شامل موجودی های بانکی و نیز وجوه نقدی در صندوق شرکت به استثنای وجوه تنخواه گردان خواهد بود که شرکت می تواند به طور جاری و روزمره از آن برداشت نماید. اسناد دریافتنی این حساب شامل قیمت دفتری کلیه سفته ها و سایر اسناد دریافتنی خواهد بود.
با
حسابدرای برق