دستورالعمل کدینگ حسابها

به اطلاع همکاران ارجمند می رساند دبیرخانه ی کشوری زبان انگلیسی متوسطه ی دوم مستقر در اردبیل در راستای کیفیت بخشی تدریس پایه ی دهم اقدام به برگزاری مسابقه ی طرح درس نویسی و نقد و بررسی کتاب دهم نموده است.لذا ازسرگروههای محترم انتظار می رود تا پایان دیماه 95 این مسابقات را مطایق دستورالعمل اجرا و آثار برتر را برای گروه زبان استان ارسال نمایند. دستورالعمل برگزاری مسابقه طرح درس نویسی از کتاب زبان انگلیسی دهم vision 1 در فرمت وورد http://hamgam.medu.ir/portal/fi. یک فوق تخصص گوارش و کبد گفت: مبتلایان به کبد چرب از مصرف مواد غذایی سرخ ی و حاوی کلسترول خودداری کنند. کارگاه آموزشی یک روزه "تببین دستورالعمل مدیریت جامع سیلاب" به میزبانی کرمانشاه برگزار شد. دستورالعمل جشنواره روش های فعال تدریس مبتنی بر فناوری برای اجرا در سال تحصیلی 94-1393به استانهای کشور ابلاغ شد


دستورالعمل شماره 400/157192مورخ 1393/7/29 در خصوص اجرای جشنواره روش های فعال تدریس مبتنی بر فناوری در فایل پیوست قابل دریافت می باشد. از کلیه دبیران دوره دوم متوسطه نظری در سطح کشور دعوت به عمل می آید تا به منظور اشاعه الگوها و شیوه ها ی نوین تدریس در این فراخوان ملی شرکت نمایند. جشنواره امسال برای دروس زبان انگلیسی 3 (عمومی ) و ریاضی 3. رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت:گمرک کشور منابع لازم برای یداری سیستم های ای ری، جی پی اس و سیستم های نرم افزاری اجرای پوشش کدینگ را ندارد. اطلاعیه مهم در خصوص اعتبار گواهی دوره های آموزشی
به اطلاع می رساند بر اساس دستورالعمل اجرایی شیوه نامه تمدید و ارتقا پایه پروانه اشتغال بکار ی، اصلاحیه دستورالعمل مذکور با شماره 64917 / 400/ 91 مورخ 91/10/19 به ادارات راه و شهرسازی استانها ابلاغ گردیده است که بر اساس آن گواهی دوره های آموزشی، سمینارها و کارگاه ها صرفا به مدت سه سال به ترتیب از تاریخ پایان دوره و روز برگزاری سمینار یا همایش دارای اعتبار می باشد، لذا طبق اعلام اداره راه و شهرسازی، از. اختصاصی از فایل هلپ برنامه رسیدگی به حسابها با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 20 برنامه ریزی حسابرسی :1- ب شناخت2- ثبت سیستمبرای ثبت سیستم می توان از روش نوشتاری یا فلوچارت استفاده نمود .3- ارزی سیستم : ابزار ارزی یک سیستم کنترل داخلی را پرسشنامه سیستم کنترل داخلی گوئیم . اگر نتیجه ارزی سیستم این باشد که سیستم قوی است اقدام به رسیدگی و اطمینان از اجرا می کنیم .پرسشنامهبلهخیرآیا کنترل جایگزین وجود دارد ؟بلهخیر1- آیا حواله انبار با شماره سریال بایگانی می شود ؟**4- رسیدگی و اطمینان از اجرا5- نتیجه گیری : خلاصه مربوط به عملیات قسمت برنامه رسیدگی (سیستمی) به شرح زیر است : ب شناخت ، ثبت سیستم ، ارزی سیستم ، رسیدگی و اطمینان از اجرا ، نتیجه گیری .چنانچه سیستم قوی ارزی شده باشد ، دو ح ایجاد خواهد شد :الف) سیستم قوی هم اجرا می شود . ب ) سیستم قوی اجرا نمی شود.چنانچه سیستم قوی اجرا شود معنای آن اینست که ساختار کنترل داخلی قوی بوده ، بنابراین می توان به آن اتکا کرد و دامنه آزمون های محتوا را محدود طراحی کرد. چنانچه سیستم ضعیف ارزی شود یا سیستم قوی ارزی شود ولی در عمل اجرا نشود ، نتیجه آن اینست که دامنه آزمون های محتوا وسیع طراحی شود.الف) قسمت سیستمی : ب شناخت کافی از سیستم کنترل داخلیبرآورد خطر کنترل و طراحی آزمون های اضافیاجرای آزمون های اضافیبرآورد مجدد خطر کنترلب) قسمت آزمون محتوا :1- نوشتاری2- فلوچارت (رسم نمودار)در قسمت آزمون محتوا بدنبال اثبات مانده ها خواهیم بود.منظور از اثبات مانده ها :1- اثبات وجود 2- اثبات مالکیت3- اثبات تمامیت 4- اثبات ارزش 5- افشاءاعم موارد قابل رسیدگی در صورتهای مالی :1- نقد و بانک 2- حسابها و اسناد دریافتنی3- موجودی کالا 4- اموال و ماشین آلات و تجهیزات5- حسابها و اسناد پرداختنی 6- حقوق صاحبان سهام1- برنامه رسیدگی به نقد و بانک :الف ) قسمت سیستمی1- ب شناخت کافی از سیستم کنترل داخلی2- برآورد خطر کنترل و طراحی آزمون های اضافی3- اجرای آزمون های اضافی4- برآورد مجدد خطر کنترلب ) آزمون های محتوی (رسیدگی محتوایی) : بعد از آنکه حسابرسی ضمنی انجام شد بایستی پرونده حسابرسی ضمنی مطالعه شود و با توجه به نقاط ضعف و قدرت سیستم آزمون محتوا طراحی می شود.موارد قابل توجه در رسیدگی به حساب نقد و بانک :کنترل مانده تراز آزمایشی با دفاتر (جمع گیری)صورت مغایرت بانکی تهیه شده توسط شرکت چک شود.شمارش و مشاهده موجودی نزد صندوقارسال تأییدیه جهت بانکهاموجودی ارزی نزد صندوق بنحو صحیح تسعیر شود.سود و زیان ناشی از تسعیر شناسایی شده باشد.آزمون cut offتضمین از تنخواه دارها مشاهده شود2- برنامه رسیدگی به حسابها و اسناد دریافتنی :الف) قسمت سیستمی :1- ب شناخت کافی از سیستم کنترل داخلی2- برآورد خطر کنترل و طراحی آزمون های اضافی3- اجرای آزمون های اضافی4- برآورد مجدد خطر کنترل1- کنترل مانده تراز با دفاتر2- اجرای آزمون سندرسی و ردی در خصوص بخشی از معاملات3- ارسال تأییدیه (وجود – مالکیت – ارزش را اثبات می کند)4- مشاهده عینی اسناد دریافتنی5- بررسی کفایت ذخیره م م6- اجرای آزمون cut off7- چنانچه اسناد دریافتنی توأم با بهره بوده است ، نسبت به شناسایی مهره تحقق نیافته بررسی لازم انجام شود. درآمد بهره دریافتنی //درآمد //پیگیری در سال مالی بعد . (همیشه در مورد ح/پ و ح/د پیگیری در سال بعد لازم است . مثلاً در مورد ح/د اگر در سال بعد معلوم شد که دریافت نمی شود برای آن در صورتها ذخیره در نظر بگیریم.)
با
برنامه رسیدگی به حسابها
دادستان کل ، دستورالعمل منتشرشده از سوی رئیس جمهور پیشین این کشور مبنی بر ممنوعیت تمدید قرارداد با زندان های خصوصی را لغو کرد. با اسموتی معرفی شده در این بخش می توانید انرژی لازم بدن در هنگام ورزش را تامین کنید. رئیس ستاد مشترک از در دست تهیه بودن طرح ش ت گروه تروریستی خبر داد. navier hud navigation premium v2.4.2 برنامه ای برای گوشی های اندروید است. navier hud از مفهوم hud (head-up display) برای کمک به رانندگان، بدون برداشتن چشم از جاده می باشد. هنگام استفاده از برنامه navier hud، اطلاعات رانندگی در شیشه جلوی اتومبیل در حالی که گوشی شما در زیر شیشه جلو قرار دارد مشخص می شود. navier hud یک تابع ناوبری ساده برای راهنمایی افراد برای دنبال مسیر می باشد. برای استفاده از hud، اطلاعات رانندگی و دستورالعمل ها برای کمک به رانندگان به صورت نماد های ساده طراحی شده است. رانندگی امن تر:
دستورالعمل های ناوبری navier hud (نمایش سر بالا) در شیشه جلو، اطلاعات ضروری برای راننده را بدون نیاز به برداشتن چشم خود از جاده به طور موثر فراهم می کند. مسیری نوبت به نوبت:
دستورالعمل های ناوبری به طوری طراحی شده اند که به وضوح در ح hud خوانده شود. دستورالعامل ها و سیگنال های ساده، هدف اصلی این برنامه است. دستورالعمل های سخنرانی turn-by-turn برای بعضی از زبان ها پشتیبانی می شود. قابل استفاده برای وسایل نقلیه مختلف:
navier hud می تواند برای رانندگی، دوچرخه سواری، پیاده روی و … مورد استفاده قرار گیرد. شما می توانید بین ح hud و عادی برای استفاده منظم بر روی دارنده گوشی تغییر دهید. سفارشی طرح خود:
navier hud به شما اجازه می دهد تا طرح پانل خود را با قطعات مختلف مانند قطب نما، دستورالعمل مسیری ، سرعت متوسط، پیشرفت مسیر، مسافت طی شده ایجاد کنید. همگام سازی داده ها با حساب google شما:
navier hud داده ها و بکاپ های شما را با استفاده از حساب گوگل شما به دستگاه های مختلف هماهنگ سازی می کند. مصرف دمنوش های معرفی شده در این بخش شما را از خطرات کبد چرب در امان نگه می دارد. بسیاری از مردم هنگام مواجهه با سردرد به مصرف انواع داروهای مسکن روی می آورند در حالی که روش های درمانی طبیعی با عوارض جانبی بسیار کمتر برای بهبود این قبیل دردها وجود دارد. درمان سریع سردرد در عرض 30 ثانیه بدون دارو+دستورالعمل میگرن و سردردهای میگرنی برای برخی افراد بدترین کابوس زندگی است و صنعت داروسازی با کشف دارو ها راه حل های متعددی برای درمان این بیماری ناتوان کننده پیش روی بیماران  گذاشته اما بسیاری از این داروها حاوی مواد شیمیایی خطرناک بوده و به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال درمان های گیاهی میگرن هستند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از یاری فایل دستورالعمل تنظیم و عقد قرارداد مطابق با iso 9001- 2008 با و پر سرعت .
دستورالعمل تنظیم و عقد قرارداد مطابق با iso 9001- 2008
دستورالعمل تنظیم و عقد قرارداد مطابق با iso 9001- 2008 دستورالعمل تنظیم و عقد قرارداد مطابق با iso 9001- 2008هدف : هدف از تنظیم این دستورالعمل ایجاد روشی واحد جهت تنظیم و عقد قراردادهای شرکت می باشد. دامنه کاربرد : این دستورالعمل جهت تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی ید اقلام مؤثر بر کیفیت، ماشین آلات و تجهیزات، فروش محصول و ... کاربرد دارد. تعاریف : 3-1  طرف اول: شرکت تعاونی ژاله نور3-2  طرف دوم: شخص حقیقی یا حقوقی ارائه دهنده یا دریافت کننده محصول مشخص و قابل تحویل، خدمات، کالا، تجهیزات، ماشین آلات و ...3-3 صاحبان مجاز امضاء: افرادی که در سازمان به طور رسمی حق امضاء عقود و قراردادها را داشته باشند. مسئولیت ها :4-1 در صورت تهیه پیش نویس قرارداد از سوی شرکت، مسئولیت تنظیم پیش نویس قرارداد، دریافت نظرات مشاور حقوقی شرکت، پیگیری های لازم جهت امضاء قرارداد (فروش محصول) بر عهده مدیریت فروش می باشد و بخش ید و تأمین خدمات، ماشین آلات، تجهیزات و ... بر عهده معاون اجرایی می باشد. در صورت تهیه پیش نویس از سوی طرف قرارداد دوم، به جز تهیه پیش نویس، سایر مسئولیت های فوق برعهده معاون اجرایی و مدیریت فروش می باشد.و ...
در فرمت word
قابل ویرایش
در 11 صفحه
با
دستورالعمل تنظیم و عقد قرارداد مطابق با iso 9001- 2008
چهارچوب اولیه و زیربنایی حسابداری ابتدا به وسیله مفروضات شکل می گیرد و سپس بوسیله اصول حسابداری عملی می گردد. علاوه بر مفروضات محیطی در حسابداری، برای ثبت و گزارشگری مالی، به رهنمودها و دستورالعمل های روشن تر و مشخص تری نیز نیاز می باشد، این دستورالعمل ها که به اصول حسابداری موسوم می باشند در مقایسه با مفروضات حسابداری، بیشتر جنبه اجرایی و کاربردی دارند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ارایۀ تصویری رسمی در برخی محافل موجب شده معرفی نه یک وظیفۀ ملی که دستورالعمل حکومتی پنداشته شود... چهارچوب اولیه و زیربنایی حسابداری ابتدا به وسیله مفروضات شکل می گیرد و سپس بوسیله اصول حسابداری عملی می گردد. علاوه بر مفروضات محیطی در حسابداری، برای ثبت و گزارشگری مالی، به رهنمودها و دستورالعمل های روشن تر و مشخص تری نیز نیاز می باشد، این دستورالعمل ها که به اصول حسابداری موسوم می باشند در مقایسه با مفروضات حسابداری، بیشتر جنبه اجرایی و کاربردی دارند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] هیأت ت در جلسه ای دستورالعمل چگونگی اجرای طرح حمایت غذایی را مصوب کرد. زود عاشق نشو.
سریع اعتماد نکن.
زود نا امید نشو.
زیاد انتظار نداشته باش.
زیاد حرف نزن. به منظور ایجاد وحدت رویه در تفکیک آپارتمانها در کلیه واحدهای ثبتی دستورالعمل تفکیک آپارتمانها در 30 بند جهت ابلاغ به واحدهای ثبتی تابعه آن استان به پیوست ارسال می گردد . آنچه باید توجه داشت این است که این ضوابط هنگامی کار ساز و ثمربخش خواهد بود که مدیران کل استانها برنحوه اجرای آن نظارت مستمر ودقیق اعمال نمایند . در این مطلب چند دستورالعمل ویژه کاشت سبزه نوروز برای سفره هفت سین را مشاهده می کنید. اختصاصی از نیک فایل پروژه برنامه رسیدگی به حسابها با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 20 برنامه ریزی حسابرسی :1- ب شناخت2- ثبت سیستمبرای ثبت سیستم می توان از روش نوشتاری یا فلوچارت استفاده نمود .3- ارزی سیستم : ابزار ارزی یک سیستم کنترل داخلی را پرسشنامه سیستم کنترل داخلی گوئیم . اگر نتیجه ارزی سیستم این باشد که سیستم قوی است اقدام به رسیدگی و اطمینان از اجرا می کنیم .پرسشنامهبلهخیرآیا کنترل جایگزین وجود دارد ؟بلهخیر1- آیا حواله انبار با شماره سریال بایگانی می شود ؟**4- رسیدگی و اطمینان از اجرا5- نتیجه گیری : خلاصه مربوط به عملیات قسمت برنامه رسیدگی (سیستمی) به شرح زیر است : ب شناخت ، ثبت سیستم ، ارزی سیستم ، رسیدگی و اطمینان از اجرا ، نتیجه گیری .چنانچه سیستم قوی ارزی شده باشد ، دو ح ایجاد خواهد شد :الف) سیستم قوی هم اجرا می شود . ب ) سیستم قوی اجرا نمی شود.چنانچه سیستم قوی اجرا شود معنای آن اینست که ساختار کنترل داخلی قوی بوده ، بنابراین می توان به آن اتکا کرد و دامنه آزمون های محتوا را محدود طراحی کرد. چنانچه سیستم ضعیف ارزی شود یا سیستم قوی ارزی شود ولی در عمل اجرا نشود ، نتیجه آن اینست که دامنه آزمون های محتوا وسیع طراحی شود.الف) قسمت سیستمی : ب شناخت کافی از سیستم کنترل داخلیبرآورد خطر کنترل و طراحی آزمون های اضافیاجرای آزمون های اضافیبرآورد مجدد خطر کنترلب) قسمت آزمون محتوا :1- نوشتاری2- فلوچارت (رسم نمودار)در قسمت آزمون محتوا بدنبال اثبات مانده ها خواهیم بود.منظور از اثبات مانده ها :1- اثبات وجود 2- اثبات مالکیت3- اثبات تمامیت 4- اثبات ارزش 5- افشاءاعم موارد قابل رسیدگی در صورتهای مالی :1- نقد و بانک 2- حسابها و اسناد دریافتنی3- موجودی کالا 4- اموال و ماشین آلات و تجهیزات5- حسابها و اسناد پرداختنی 6- حقوق صاحبان سهام1- برنامه رسیدگی به نقد و بانک :الف ) قسمت سیستمی1- ب شناخت کافی از سیستم کنترل داخلی2- برآورد خطر کنترل و طراحی آزمون های اضافی3- اجرای آزمون های اضافی4- برآورد مجدد خطر کنترلب ) آزمون های محتوی (رسیدگی محتوایی) : بعد از آنکه حسابرسی ضمنی انجام شد بایستی پرونده حسابرسی ضمنی مطالعه شود و با توجه به نقاط ضعف و قدرت سیستم آزمون محتوا طراحی می شود.موارد قابل توجه در رسیدگی به حساب نقد و بانک :کنترل مانده تراز آزمایشی با دفاتر (جمع گیری)صورت مغایرت بانکی تهیه شده توسط شرکت چک شود.شمارش و مشاهده موجودی نزد صندوقارسال تأییدیه جهت بانکهاموجودی ارزی نزد صندوق بنحو صحیح تسعیر شود.سود و زیان ناشی از تسعیر شناسایی شده باشد.آزمون cut offتضمین از تنخواه دارها مشاهده شود2- برنامه رسیدگی به حسابها و اسناد دریافتنی :الف) قسمت سیستمی :1- ب شناخت کافی از سیستم کنترل داخلی2- برآورد خطر کنترل و طراحی آزمون های اضافی3- اجرای آزمون های اضافی4- برآورد مجدد خطر کنترل1- کنترل مانده تراز با دفاتر2- اجرای آزمون سندرسی و ردی در خصوص بخشی از معاملات3- ارسال تأییدیه (وجود – مالکیت – ارزش را اثبات می کند)4- مشاهده عینی اسناد دریافتنی5- بررسی کفایت ذخیره م م6- اجرای آزمون cut off7- چنانچه اسناد دریافتنی توأم با بهره بوده است ، نسبت به شناسایی مهره تحقق نیافته بررسی لازم انجام شود. درآمد بهره دریافتنی //درآمد //پیگیری در سال مالی بعد . (همیشه در مورد ح/پ و ح/د پیگیری در سال بعد لازم است . مثلاً در مورد ح/د اگر در سال بعد معلوم شد که دریافت نمی شود برای آن در صورتها ذخیره در نظر بگیریم.)
با
پروژه برنامه رسیدگی به حسابها
دستورالعمل نحوه انتخاب عوامل و تعیین حق ا حمه خدمات نظارت کارگاهی مشاوران در سال 1396 دریافت فایل   گرمای هوا موجب ضعف قلب و سیستم گوارش می شود، اما با نوشیدن یک اسموتی مفید و مقوی می توانید این مشکلات را به راحتی ریشه کن کنید. استفاده از بیمه بیکاری توسط ن دارای فرزندان زیر دو سال یکی از پیشنهاد اتی است که شاکیان دستورالعمل وزارت کار ارائه د. دستورالعمل جدید درجه بندی شهرداری های کشور تدوین شد معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از تدوین دستورالعمل جدید درجه بندی شهرداری های کشور با در نظر گرفتن شاخص های درآمد، جمعیت و تقسیمات کشوری و ابلاغ آن به استانداری ها خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، علی نوذ ور با بیان مطلب فوق گفت : در این دستورالعمل جداول ب امتیاز درآمد، با اختصاص کمینه (کمترین) امتیاز به شهرداری های کم درآمد و بیشینه(بیشترین) امتیاز به شهرداری های پر درآمد کشور و با برقراری رابطه منطقی بین بازه تغییرات درآمد شهرداری های کشور طراحی شده است. وی افزود : همچنین نحوه امتیازدهی شاخص جمعیت نیز در این دستورالعمل بر اساس بازه جمعیتی ای ایران، مطابق آ ین آمار به روز و مصوب کشوری، طبقه بندی شده است. توذ ور در ادامه اظهار کرد : در این دستورالعمل، شاخص تقسیمات کشوری مبنی بر موقعیت شهر از لحاظ تقسیمات کشوری با توجه به درجه استانداری، فرمانداری و بخشداری امتیازبندی شده است. وی در پایان گفت : این دستورالعمل از این پس ملاک بررسی و انطباق درخواست شهرداریها برای درجه بندی جدید خواهد بود که می بایستی از طریق معاونت های هماهنگی امور عمرانی استانداریها به حوزه معاونت امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال شود. شایان ذکر است درجه بندی شهرداری ها پیش از این بر اساس دستورالعمل مصوب سال 1366 صورت می گرفت . پیام نور دستورالعمل چگونگی ثبت نمره دروس عملی و نظری -عملی را صادر کرد
به گزارش اخبار پیام نور pnunews.com براساس بخشنامه و دستورالعمل جدیدی (اصل بخشنامه اینجا) که س رست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی پیام نور آن را ابلاغ کرده است چگونگی ثبت نمره دروس عملی و نظری عملی به شرح زیر می باشد
الف : در صورتیکه درس صرفا عملی باشد و دانشجو در آزمون شرکت ننماید ، غیبت موجه ثبت شود
ب : در صورتیکه درس دارای واحد نظری - عملی باشد و دانشجو در آزمون نظری یا عملی شرکت ننماید :
1-عدم شرکت دانشجو در آزمون نظری به منزله غیبت در کل آزمون درس می باشد و مطابق بند الف اقدام شود
2- عدم شرکت در آزمون عملی و یا عدم ارائه کار عملی توسط دانشجو در موعد مقرر منجر به ثبت نمره صفر در بخش عملی می شود و نمره نهایی دانشجو از حاصل جمع نمره تئوری با عملی تقسیم بر 2 می باشد
لازم به ذکر است تاکید شود پس از ثبت نمره (درج غیبت و یا نمره صفر تفاوتی ندارد) نمره دانشجو به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد و مراکز از ارسال نامه در این خصوص جدا خودداری نمایند
در ادامه باید یادآور شویم که در هیچ یک از موارد و کلا در پیام نور چه در امتحان غیبت کنید و چه حذف اضطراری کنید شهریه بازگشت داده نمی شود
در همین رابطه :
+ نحوه محاسبه نمره امتحان با میان ترم و بدون میان ترم در پیام نور کلیک کنید
+ نحوه محاسبه نمره عملی در پیام نور کلیک کنید

دستورالعمل نحوه ثبت نمره عملی در پیام نور این سالاد آمیزه ای از میوه های مختلف است و خواص تک تک مواد موجود در آن به لاغر شدن ناحیه شکم کمک می کند. مصرف دمنوش های معرفی شده در این بخش به شما کمک می کند تا ریشه موهایتان را تقویت و از ریزش آن جلوگیری کنید. بیایید یک لحظه فکر کنیم. تمام پروژه های ی، تمام کارهای شرکت، تمام ع های خانوادگی، تمام ها و کلیپها، شاید برخی از رمزهای حسابها و ... خب اینها ارزش نداره که یه خورده مراقبت کنیم ! به نظر من هر کاربری باید بگرده و بهترین آنتی ویروس برای کار خودش را پیدا کنه تا از این همه اطلاعات و دانش با ارزش رو کامپیوترش محافظت کنه. حالا به نظر شما بهترین آنتی ویروس کدومه؟ اختصاصی از ژیکو پاو وینت کدینگ با و پر سرعت .
 پاو وینت کدینگ
 پاو وینت کدینگ کدینگ : ( کد منابع اطلاعات)فرآیند یا پروسه ای است که وجی یک منبع اطلاعات رابه یک دنباله ی باینری تبدیل می کندورودی کد کننده ی منبع دنباله های سیمبل های تولید شده توسط منبع اطلاعات می باشد و کد کننده به قالب های سمبل ها .کلمات کد باینری با طول متغیر را نسبت داده و در وجی خود یک دنباله ی باینری تولید میکند.کد بهینه: کدی است که به طور یکتا و بدون ابهام قابل کشف است  و متوسط طول کلمات کد حداقل باشد که از الگوریتم های متفاوت استفاده می کنیم . از جمله کد فانو- شانون که یک کد  شبه بهینه و کد هافمن که یک کد بهینه است .شامل 43 اسلاید powerpoint 
با
پاو وینت کدینگ
به مناسبت دهه ت و ولایت، عضویت رایگان (کارت بهاء) افراد متقاضی عضویت در کتابخانه های عمومی در روز شنبه مورخ 1395/06/27، با رعایت بند 2-16 دستورالعمل عضویت مجموعه دستورالعمل های اداره ی کتابخانه های عمومی مبنی بر دریافت 5000 ریال هزینه صدور کارت، در کتابخانه عمومی شهید نیازی بعمل خواهد آمد. علاقنمدان جهت عضویت به کتابخانه عمومی مراجعت نمایند. باتشکر روابط عمومی کتابخانه عمومی شهید نیازی لاریجان مدیران و معاونین کلیه واحد های آموزشی می توانند از طریق لینک های زیر اقدام به ع ،دستورالعمل ، متن شعر و صوت سرود مراسم بزرگ سوگواره احلی من العسل که در روز ششم محرم بطور هماهنگ در سراسرکشور در تمامی مدارس کشور برگزار می گردد ،نمایند.ضمنا فایل صوتی بصورت همگانی توسط دانش آموزان همخوانی و به اجرا درآید .1- ع ویژه بر روی بنر مراسم
2- دستورالعمل اجرایی سوگواره احلی من العسل در سال 1396 3- متن سرود مراسم احلی من العسل 4- صوت سرود اجرایی در مدارس بر خلاف برخی از دستورالعمل های طب نوین که توصیه به ترک شام دارند، ترک این وعده می تواند باعث ایجاد بیماریهای مختلف در بدن شود. تعاون،کار و رفاه اجتماعی از بازنگری در دستورالعمل بیماران خاص، صعب العلاج و سرطانی در نشست شورای عالی بیمه خبر داد. شاید نتوان به طور کامل از شر جوش های سرسیاه خلاص شد اما می توان با کمک روش های ساده و طبیعی آن ها را کاهش داد. ایسنا نوشت: ت دستورالعمل هایی سختگیرانه برای برخورد با مهاجرانی صادر کرده است که بدون مدارک لازم در این کشور به سر می برند. به نام خدا یک ویژگی مثبت خانم ها در کار اینه که سوال می پرسند! خیلی زیاد! و این خیلی خوبه. چون به این ترتیب زودتر کار رو یاد می گیرند و قدم به قدم اشتباهاتشون کمتر میشه. برع برادران گرامی که سعی می کنند خودشون مشکل رو برطرف کنند و به این ترتیب اشتباهاتشون به مراتب بیشتره و فرایند یادگیریشون طولانی تر. یک نکته ی دیگه ای هم که توی این چندسال یاد گرفتم اینه که بهتره به خانوم ها دستورالعمل مکتوب بدی تا توضیح شفاهی! شاید عجیب به نظر بیاد ولی بارها دید. بازی پاس - شهرداری بندرعباس بدون حضور تصویربرداران صدا و سیما جدید تیم فوتبال پاس همدان براساس دستورالعمل سازمان لیگ در حالی عصر دیروز مقابل شهرداری بندرعباس به میدان رفت که این بازی با تصمیم مقامات محترم فدراسیون و سازمان لیگ بدون حضوردوربین و تجهیزات مربوط به صدا و سیما برگزار شد. به گزارش سایت رسمی باشگاه پاس، این تصمیم طبق دستورالعمل فدراسیون و سازمان لیگ به دلیل عدم انعقاد قرارداد جهت پخش مسابقات در راستای احقاق حقوق باشگاه های فوتبال کشور با استناد به مصوبه هیات رییسه فدراسیون فوتبال و هیات رییسه سازمان لیگ اتخاذ شد. در راستای این تصمیم هیات فوتبال استان همدان نیز اقدامات قانونی لازم را انجام داد و با همکاری باشگاه پاس همدان به تبعیت از دستورالعمل فدراسیون، بازی بدون حضور دوربین ها برگزار شد. هم چنین براساس این دستورالعمل، هماهنگی لازم از سوی مدیرعامل باشگاه با کادر فنی و بازیکنان جهت خودداری از هرگونه مصاحبه با عوامل صدا و سیما صورت گرفت. منبع: سایت رسمی باشگاه پاس همدان

نشست دوم دفتر سیزدهم
سلسله نشست های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران(مادر تخصصی)

مروری بر فرآیند تدوین دستورالعمل ساماندهی منظر راه های برون شهری ایران‎

سخنران
آقای فرزین فردانش

اعضای پنل
آقای سید حسین میرشفیع
خانم نیلوفر رضوی

دبیر علمی: آقای هوشنگ عشایری
دوشنبه مورخ 27 دی ماه 95
از ساعت 14
در سالن اجتماعات شرکت مادر به نشانی بالاتر از میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 51