دروس متفرقه تفسیر فقیه قرآنی

، ولی فقیه در فارس از ترویج گفتمان فرهنگ قرآنی در جامعه به عنوان وظیفه ای همگانی یاد کرد. کلیسای کاتولیک روم در بخشنامه ای تدریس دروس ی را ممنوع خواند و در مقابل دستور داد که دروس یهودیت جایگزین آن شود.

به گزارش موعود، مدراس کاتولیک انگلیس در بخشنامه ای مهم، تدریس دروس ی را ممنوع اعلام د.

کلیسای کاتولیک روم در اقدامی دستور داد که در کنار یت، دروس یهودیت نیز در دبیرستان های منتسب به این کلیسا، تدریس شود و سریعا از تعلیم دروس ی یا سایر ادیان جلوگیری گردد.

دبیرکل انجمن مسلمانان انگلیس در این باره اظهار داشت: این تصمیم، به پیام پاپ فرانسیس مبنی بر مدارای بین ادیان، آسیب وارد و آن را تضعیف می کند.

«اقبال سکرانی» با بیان اینکه باید در این تصمیم بازنگری شود، خاطرنشان ساخت: این تصمیم خوبی نیست و تاثیر منفی بر اذهان پیروان ادیان دیگر می گذارد.

گفتنی است، در اصلاحاتی که سال گذشته در سیستم آموزشی مدارس منتسب به کلیسا صورت گرفته بود، از مدرسه ها خواسته شده بود تا به جای یک دین، دو دین تدریس شود.

بسیاری از ۲۱۵۰ مدرسه ابت و دبیرستان کلیسای کاتولیک، شمار قابل توجهی از دانش آموزان مسلمان را در خود جای داده اند.

۹۰ درصد دانش آموزان مدرسه ابت "رزاری" در بیرمنگام مسلمان هستند.

منبع: خبرگزاری ابنا
امروز اولین آزمون آزمایشی سنجش این سال تحصیلی م رو رفتم دادم. اصلا حواسم نبود که چقدر قراره طول بکشه! 75 دقیقه برای دروس عمومی طول کشید (برای رشته ی ما: ادبیات و نگارش، زبان انگلیسی، عربی ویژه ی انسانی و دین و زندگی!) و تقریبا 95 دقیقه هم برای دروس تحصصی (ریاضی و آمار، اقتصاد، جامعه شناسی، علوم و فنون ادبی، تاریخ، جغرافیا، منطق). اون سال که قلمچی می رفتم زمانش طولانی بود ولی حس می کنم اینقدر طول نمی کشید. امروز تقریبا گردنم ش ت و وسط امتحان حس می مع. برگزاری سومین جلسه ماهیانه مؤسسات قرآنی اداره تبلیغات ی چالوس در سال 93 برگزاری سومین جلسه ماهیانه مؤسسات قرآنی اداره تبلیغات ی چالوس در سال 93 سومین جلسه ماهیانه مؤسسات و مراکز قرآنی چالوس در سال 93به میزبانی اداره تبلیغات ی چالوس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات ی چالوس ،دومین جلسه مدیران مؤسسات و مراکز قرآنی اداره تبلیغات ی چالوس در سال 93 روز یکشنبه 22تیر ماه جاری با حضور رییس اداره تبلیغات ی این شهرستان برگزار شد. علی اسفندیاری ضمن تقدیر از تلاش مدیران مراکز و مؤسسات قرآنی اداره تبلیغات ی چالوس در مدت زمان گذشته از سال جاری، توفیق روز افزون فعالیتهای قرآنی در شهرستان را از درگاه خداوند مسئلت کرد. اسفندیاری در بیان عظمت و فضیلت قرآن کریم و ماه مبارک رضمان گفت : ماه رمضان بهترین فرصت است برای شستشوی جسم و روح در چشمه سار زلال آیات قرآن کریم و مراکز و مؤسسات قرآنی باید از این فضای فراهم شده در ماه قرآن استفاده نمایند. وی با استفاده از آیات و روایات متعدد بر اهمیت کلام وحی و قرآن کریم اشاره کرد و افزود : قرآن کریم برنامه زندگی انسان است و اگر به درستی از این مائده الهی بهره مند شود ، سعادت دنیا و آ ت را برای خویش ، تضمین کرده است. اسفندیاری در پایان از مدیران مؤسسات و خانه های قرآن شهرستان چالوس خواست تا با عزم ملی و مدیریت جهادی در راه رسیدن به منویات ی در مقوله فرهنگ ، همت ویژه ای داشته باشند. در ادامه سید حسین مطهری مسئول کانون قرآن اداره تبلیغات ی چالوس بر برگزاری کلاسهای آموزشی و اجرای طرح 1448 توسط مراکز و مؤسسات قرآنی چالوس تاکید کرد.
با سلام و احترام ضمن قبولی طاعات و عبادات شما دوستان ، نمرات خام دروس منابع انسانی و مدیریت استراتژیکآماده شده و از لینک زیر قابل دریافت می باشد. شایان ذکر است نمره درس منابع انسانی از ۱۲ و درس مدیریت استراتژیک از ۱۴ می باشد . که مابقی نمره مربوط به حضور کلاسی ، ترجمه مقاله یا پروژهو ارائه کلاسی می باشد . موفق باشید درود به دوست داران پرواز وقتی دنیا در حال تغییر هست ما نمیتونیم کماکان به شیوه سنتی زندگی کنیم. باید با این تغییر همراه بشیم و یا اینکه لذت تجربه رو از خودمون بگیریم. مشاوره رایگان در انتخاب مسیر هوانورد شدن . تدریس دروس مربوط به هوانوردی در کمترین مدت و با موثر ترین شیوه برای دوست داران پرواز. اطلاعات بیشتر 09900859577 there are no boundaries با سلام.در لینک زیر بارم بندی ترم اول و دوم سه پایه متوسطه اول قرار داده شده است که بسیار مفید است.امید است که مورد استفاده همکاران گرامی و دانش آموزان عزیز قرار گیرد. جهت دریافت بارم بندی کلیه دروس مقطع متوسطه اول در دو ترم اینجا کلیک کنید اختصاصی از یاری فایل کتاب نمونه سوالات استخدامی ی نفت (دروس عمومی و تخصصی)نشر کارآفرینان - - جدید و کامل - اورجینال با و پر سرعت .
کتاب نمونه سوالات استخدامی ی نفت (دروس عمومی و تخصصی)نشر کارآفرینان - - جدید و کامل - اورجینال
کتاب نمونه سوالات استخدامی ی نفت (دروس عمومی و تخصصی)نشر کارآفرینان - - جدید و کامل - اورجینال دسته کتاب و مجله زیردسته فنی و ی کتاب نمونه سوالات استخدامی ی نفت (دروس عمومی و تخصصی)نشر کارآفرینان - اورجینال

مولف: جواد جوینی
تعداد صفحات: 100
قطع:a4
نکته: با چاپ جدید ممکن است تغییرات جزئی در مشخصات کتاب روی دهد

کتاب از دو بخش زیر تشکیل شده است

بخش اول :سوالات تخصصی آزمونهای استخدامی رشته ی نفت با پاسخ
در این قسمت سوالات تخصصی آزمونهای استخدامی رشته ی نفت ارائه شده است کلیه تست ها از آزمونهای استخدامی ادارات مختلف تی انتخاب شده است


بخش دوم: نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی ی نفت با پاسخ
شامل تست های زیر با پاسخ
ادبیات فارسی
زبان انگلیسی
معارف انگلیسی
کامپیوتر
ریاضی و آمار
اطلاعات عمومی و اجتماعی

به همراه یک سی دی حاوی 1000 سوال استخدامی ( علاوه بر سوال های کتاب)

پرداخت وجه موقع تحویل گرفتن کتاب از پست

ش.م: 4-28-5157-600-978 فروشنده: نوین آموزش
با
کتاب نمونه سوالات استخدامی ی نفت (دروس عمومی و تخصصی)نشر کارآفرینان - - جدید و کامل - اورجینال
توجه دروس جبرانی ارشد عربی برای رشته های مرتبط 8 واحد هست که شامل سه درس : صرف 1 مکالمه 1 انشاء 1 و برای رشته های غیر مرتبط 10 واحد هست که شامل 4 درس : صرف 1 مکالمه 1 انشاء 1 متون نظم و نثر معاصر 1 توجه : تمامی دروس جبرانی بصورت خودخوان و بدون ارائه می شود برای منبع درسی و سوالات و کلید درس انشاء یک به ادامه مطلب برویید سلام علیکم ،لطفا خودتان را معرفی کنید:
قال الله تبارک و تعالی : « وَالَّذِینَ جَاهَدُوا فِینَا لَنَهْدِیَنَّهُمْ سُبُلَنَا وَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ الْمُحْسِنِینَ » (عنکبوت /۶۹)
اینجانب احمد عالیشاهی درسال ۱۳۳۸ در روستای بادله کوه، ازتوابع شهرستان دامغان دریک خانواده ی مذهبی متولد شدم، وعلاقه ی شدیدی که به تحصیل علم داشتم، بعد از گذراندن دوره ی ابتدائی و فراگیری تلاوت قرآن نزد مادرم، وارد حوزه ی علمیه ی شهرستان دامغان شدم، و مدت کمی در آن جا اشتغال به دروس حوزوی داشتم و از آن جا به حوزه ی علمیه ی مشهد مقدس شدم، که به ادبیات عرب و فقه و اصول وتفسیر و کلام مشغول بودم، و در سال ۱۳۵۸ بعد از پیروزی انقلاب ی، وارد حوزه ی علمیه ی قم شدم، که بعد از اتمام سطح حوزه، در درس خارج فقه واصول، آیات عظام شیخ جواد تبریزی و فاضل لنکرانی و وحید اسانی، و درس تفسیر قرآن آیة الله جوادی آملی، شرکت نمودم. و در ضمن ادامه ی تحصیل به تدریس دروس حوزوی – اعم از ادبیات عرب و فقه واصول و تفسیر و تحقیقات درعلوم حدیثی – درحوزه ی علمیه ی قم و بعضی از شهرستان ها اشتغال دارم .
احمد عالیشاهی کارگاه تفسیر قرآن ویژه اساتید و کارکنان؛ در آزاد ی اراک برگزار شد. مسئول کانون قرآن وعترت واحد اراک از برگزاری سومین کارگاه تفسیر قرآن کریم ویژه اساتید و کارکنان با همکاری مرکز آموزش نیروی انسانی در این واحد ی خبر داد. بنا بر این گزارش، حسن جیریایی، مسئول برگزاری کارگاه تفسیر قرآن کریم در آزاد ی اراک گفت: این کارگاه با حضور 357 نفر از اعضای هیات علمی و کارکنان واحد اراک در مسجد صاحب ا مان (عج) شهرک ی کبیر و خانه مجتمع قائم مقام فراهانی برگزار ش. برای پرورش دانش آموزان تیزهوش و نخبگان برنامه متفاوتی لازم است تا به استعداد آنها به شیوه ای درست و سنجیده پاسخ داده شود و ایجاد مدارس تیزهوشان به همین منظور است. در سالهای اخیر تمایل خانواده ها برای ثبت نام فرزندانشان در مدارس تیزهوشان بسیار زیاد شده است و سعی دارند با استفاده از کتاب های آزمون تیزهوشان ،تدریس خصوصی دروس تیزهوشان، های آموزشی دروس تیزهوشان و برنامه ریزی آزمون تیزهوشان فرزندان خود را برای شرکت در آزمون تیزهوشان آماده کنند. گمنامی عشقه, [۱۲.۰۴.۱۷ ۰۸:۲۲]
#تغییر_رشته #متوسطه2

✅از سوی معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش:

شیوه نامه «تغییر شاخه و رشته تحصیلی» دانش آموزان پایه دهم ابلاغ شد.

♦️براساس این شیوه نامه، دانش آموزان پایه دهم که بر اساس راهنمایی های مشاور در پایان پایه دهم متقاضی تغییر شاخه یا رشته باشند ، با نظر کتبی مشاور و تأیید اداره آموزش و پرورش منطقه می توانند در پایه یازدهم طبق شرایط زیر به شاخه یا رشته دلخواه هدایت شوند.

الف) تکم. چکیده بیشتر روایات نقل شده از معصومان علیهم السلام (و صحابه) به صورت خبر واحدی است که محفوف به قرائن قطعی نیستند؛ از این روی گروهی از علما، حجیت آن را پذیرفته و گروهی منکر حجیت آن شده اند و هر گروه برای اثبات مدعای خود به دلایل گوناگونی از قرآن، سنت، عقل و اجماع استناد کرده اند که در این مجال پس از مفهوم شناسی مسئله و ذکر تاریخچه مختصری از نظر علما نسبت به حجیت خبر واحد، به بررسی تطبیقی دلایل قرآنی موافقان حجیت خبر واحد از جمله آیه نبأ و نفر پر. در صورتی به آنها ریزشی گفته می شود که بیش از 70 درصد از دانشجویان در آن
درس در یک ترم مشخص حدنصاب نمره را ب نکنند ، آزمون درس تستی کامل باشد و
بیش از 50 دانشجو در کل کشور آن درس را انتخاب کرده باشند در این صورت این
دروس ریزشی می شوند و برای آنها آزمون مجدد ممکن است برگزار شود
در همین رابطه پیام نور 10 عنوان درس از امتحانات نیمسال اول 94-93 را ریزشی اعلام کرد
فقط دانشجویانی می توانند در آزمون مجدد این درس شرکت نمایند که در امتحان قبلی ح. جهت پر فرم تقاضای کلاس خصوصی همه دروس با درخواستی در شیراز از لینک زیر در وبسایت معتبر آموزش برتر  www.etopteach وارد شوید  اینجا را کلیک کنید برای پرورش دانش آموزان تیزهوش و نخبگان برنامه متفاوتی لازم است تا به استعداد آنها به شیوه ای درست و سنجیده پاسخ داده شود و ایجاد مدارس تیزهوشان به همین منظور است. در سالهای اخیر تمایل خانواده ها برای ثبت نام فرزندانشان در مدارس تیزهوشان بسیار زیاد شده است و سعی دارند با استفاده از کتاب های آزمون تیزهوشان ،تدریس خصوصی دروس تیزهوشان، های آموزشی دروس تیزهوشان و برنامه ریزی آزمون تیزهوشان فرزندان خود را برای شرکت در آزمون تیزهوشان آماده کنند. دروس زیر جهت ارائه برای دانشجویان کارشناسی معماری در نیمسال اول 95-94 درنظر گرفته شده است: طراحی معماری3، زبان تخصصی، سازه های ف ی، تاسیسات مکانیکی و برقی، کاربرد کامپیوتر (اتوکد سه بعدی)، طراحی با دست آزاد، آشنایی با معماری معاصر، مبانی نظری معماری و یک درس عمومی درحالی که پرسپولیس از تنها ورزشگاه اختصاصی خود بهترین استفاده را برده اما استقلال دو ورزشگاه اختصاصی را به درستی پشتیبانی نمی کند و در زمین های متفرقه تمرین می کند. در حالی ثبت سفارش واردات خودرو برای نمایندگی های واسطه ای و متفرقه بسته شده است که بسیاری از واردکنندگان نسبت به خلأ شکل گرفته در این بازار و بروز تخلفاتی در این حوزه هشدار می دهند. برای پرورش دانش آموزان تیزهوش و نخبگان برنامه متفاوتی لازم است تا به استعداد آنها به شیوه ای درست و سنجیده پاسخ داده شود و ایجاد مدارس تیزهوشان به همین منظور است. در سالهای اخیر تمایل خانواده ها برای ثبت نام فرزندانشان در مدارس تیزهوشان بسیار زیاد شده است و سعی دارند با استفاده از کتاب های آزمون تیزهوشان ،تدریس خصوصی دروس تیزهوشان، های آموزشی دروس تیزهوشان و برنامه ریزی آزمون تیزهوشان فرزندان خود را برای شرکت در آزمون تیزهوشان آماده کنند. برای پرورش دانش آموزان تیزهوش و نخبگان برنامه متفاوتی لازم است تا به استعداد آنها به شیوه ای درست و سنجیده پاسخ داده شود و ایجاد مدارس تیزهوشان به همین منظور است. در سالهای اخیر تمایل خانواده ها برای ثبت نام فرزندانشان در مدارس تیزهوشان بسیار زیاد شده است و سعی دارند با استفاده از کتاب های آزمون تیزهوشان ،تدریس خصوصی دروس تیزهوشان، های آموزشی دروس تیزهوشان و برنامه ریزی آزمون تیزهوشان فرزندان خود را برای شرکت در آزمون تیزهوشان آماده کنند. برای پرورش دانش آموزان تیزهوش و نخبگان برنامه متفاوتی لازم است تا به استعداد آنها به شیوه ای درست و سنجیده پاسخ داده شود و ایجاد مدارس تیزهوشان به همین منظور است. در سالهای اخیر تمایل خانواده ها برای ثبت نام فرزندانشان در مدارس تیزهوشان بسیار زیاد شده است و سعی دارند با استفاده از کتاب های آزمون تیزهوشان ،تدریس خصوصی دروس تیزهوشان، های آموزشی دروس تیزهوشان و برنامه ریزی آزمون تیزهوشان فرزندان خود را برای شرکت در آزمون تیزهوشان آماده کنند. برای پرورش دانش آموزان تیزهوش و نخبگان برنامه متفاوتی لازم است تا به استعداد آنها به شیوه ای درست و سنجیده پاسخ داده شود و ایجاد مدارس تیزهوشان به همین منظور است. در سالهای اخیر تمایل خانواده ها برای ثبت نام فرزندانشان در مدارس تیزهوشان بسیار زیاد شده است و سعی دارند با استفاده از کتاب های آزمون تیزهوشان ،تدریس خصوصی دروس تیزهوشان، های آموزشی دروس تیزهوشان و برنامه ریزی آزمون تیزهوشان فرزندان خود را برای شرکت در آزمون تیزهوشان آماده کنند. آشنایی مختصر با این وبسایت:
با توجه به قرار گرفتن در ایام امتحانات لازم میدانم شما را با کتابخانه الکترونیکی اشنا کنم ..در این وبسایت فایل دروس عمومی به صورت رایگان قابل هست و حدود ده دوره برای هر درس است .
برای دروس اختصاصی البته باید هزینه بدهید به خاطر هر درس ودریافت هر ده دوره نمونه سوال مربوط به همان درس از 500تا 1000تومان به صورت متغییر باید بدهید . ادامه مطلب سلام امسال هم گذشت، نزدیکای آ سال، از مؤسسه اومدم بیرون و به طور آزاد در درس ها شرکت ؛ اگرچه متأسفانه یه مقدار شرکتم توی دروس تق ولق شد. :-( آ ای داد هم امتحانات خارج شروع شد. هفدهم داد، امتحان کتبی تفسیر آیةالله سیدان، هجدهم، کتبی خارج فقه و نوزدهم داد، کتبی خارج اصول بود که توی رضوی برگزار شد. امروز هم ساعت هشت صبح، امتحان شفاهی خارج اصول و فقه توی مدرسه نواب بود. هادی مرتضوی، خارج فقه رو و رجایی شاهرودی خارج اصول رو شفاها امتحان گرفتند. تا ببی. برای پرورش دانش آموزان تیزهوش و نخبگان برنامه متفاوتی لازم است تا به استعداد آنها به شیوه ای درست و سنجیده پاسخ داده شود و ایجاد مدارس تیزهوشان به همین منظور است. در سالهای اخیر تمایل خانواده ها برای ثبت نام فرزندانشان در مدارس تیزهوشان بسیار زیاد شده است و سعی دارند با استفاده از کتاب های آزمون تیزهوشان ،تدریس خصوصی دروس تیزهوشان، های آموزشی دروس تیزهوشان و برنامه ریزی آزمون تیزهوشان فرزندان خود را برای شرکت در آزمون تیزهوشان آماده کنند. همایش سراسری معاونان آموزشی به پایان رسید و اما آ ین اطلاعات از همایش: 1-دروس کارورزی برای کلیه رشته های فرهنگیان در ترم مهر 93 برگزار می شود. درس دو واحدی و 8 ساعتی به صورت مشاهده در مدارس هدف ارائه می شود. 2- سال شروع به تدریس دانشجویان مهر 95 می باشد. 3- دانشجویان حداکثر تلاش خود را برای گذراندن دروس با نمره ی قبولی انجام دهند چرا که سیاست گذشته در ایجاد تسهیلات برای گذراندن دروس افتاده مورد سوال جدید معاونت محترم جدید آموزشی است. 4- مجوز دائر شده. من یه سوال داشتم نمیدونم چرا تو هیچ وقت جوابشو پیدا ن . سوالم اینه که دروس زیر چه ربطی به برق داره؟ تفسیر موضوعی نهج البلاغه تفسیر موضوعی قران کریم تاریخ ت تاریخ تحلیلی صدر تاریخ فرهنگ و تمدن اشنایی با قانون اساسی شه انسان در شه ی ۱ شه ی ۲ تنظیم خانواده تربیت بدنی ۱ تربیت بدنی ۲ حقوق اجتماعی و در . من اصلا نمیگم این درس ها بده اتفاقا خوبه ولی چه ربطی به رشته ما داره ایا این درس ها وقتی فقط به خاطر نمره خونده بشه ارزش داره؟ جالبه وقتی از مدیر گروه . مراسم تودیع و معارفه ۵ نفر از روسای دانشکده های علوم قرآنی کشور با حضور حجت ال والمسلمین محمدی؛ ، ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد. مراسم اختتامیه دهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی با حضور ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه و آیت الله حسینی بوشهری در شهر مقدس قم برگزار می شود. امداد خودروهای متفرقه و غیرمجاز و بعضا کاغذی همچنان به فعالیت خود ادامه می دهند. در این میان هر یک از این امداد خودرونماها با ارائه پیشنهادهای جذاب تر سعی در اغوای مصرف کنندگان و دریافت پول از آنها دارند… خلاصه دروس کارشناسی مناسب برای کنکور ارشد ی مکانیکخلاصه دروس کارشناسی مناسب برای کنکور ارشد ی مکانیکخلاصه دروس کارشناسی مناسب برای کنکور ارشد ی مکانیکخلاصه دروس کارشناسی مناسب برای کنکور ارشد ی مکانیک     مجموعه پیش رو شامل خلاصه از 9 درس اصلی از دروس ی مکانیک می باشد. اکثر فصول حداکثر در نیم تا یک صفحه دفتر خلاصه شده و به این دلیل که اکثرا خلاصه ها پس از تست زنی گرد آوری شده اند فقط قسمت ها و فصل های سوال خیز خلاصه شده و سایر قسمت های کم بازده حذف شده اند. قسمت های زیادی از کتب مکانیک هستند که به ندرت از آن ها سوال طر ...دریافت فایلخلاصه دروس کارشناسی مناسب برای کنکور ارشد ی مکانیکخلاصه دروس کارشناسی مناسب برای کنکور ارشد ی مکانیک موقعیت شغلی در ایران :
فارغ حصیلان این رشته می توانند در مراکز مشاوره وزارت آموزش و پرورش ، سازمان بهزیستی و مراکز مشاوره خصوصی و تی فعالیت نمایند.
درس های این رشته در طول تحصیل :
دروس اصلی:
قواعد صرف عربی، قواعد نحو عربی، تجزیه و ترکیب، ترجمه و درک متون عربی، مأخذشناسی ی، اصول فقه، حقوق اساسی، آشنائی با کلیات علوم قرآنی و حدیث، تربیت در ، روانشناسی عمومی، آسیب شناسی روانی، روانشناسی اجتماعی، مبانی جامعه شناسی مفاهیم اساسی، مبان. http://aloodeh. /post/6 نمونه سوالات استخدامی بانک سپه 93 دروس مشترک همه ی رشته ها
نمونه سوالات استخدامی بانک سپه دروس تخصصی رشته حسابداری مدیریت اقتصاد
نمونه سوالات استخدامی بانک سپه 93 با جواب کامپیوتر و it
نمونه سوالات استخدامی بانک سپه 93 با جواب رشته ریاضی و آمار نویسنده : testdoni جولای 6, 2
نمونه سوالات استخدامی بانک سپه 93 با جواب رشته حقوق ساختمان داده ها، یکی از دروس مهم و پایه ای ی است که پیش نیاز دروس مختلف رشته کامپیوتر است و به عنوان مبحثی که نکات فراوانی دارد، در کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر و کنکور ی هوش و نرم افزار از دروس با ضرایب بالا می باشد.
کتاب آموزش ساختمان داده ها
نویسنده : فرشید شیرافکن
تعداد صفحه: 271
نوع فایل :pdf حجم : 6.17 مگابایت ادامه مطلب درحالی که پرسپولیس از تنها ورزشگاه اختصاصی خود بهترین استفاده را برده اما استقلال دو ورزشگاه اختصاصی را به درستی پشتیبانی نمی کند و در زمین های متفرقه تمرین می کند. شرکت در قرعه کشی پایانی ضیافت (مخصوص دانشجویان عضو طرح ضیافت) فراگیران گرامی عضو طرح ضیافت شه؛ جهت شرکت در قرعه کشی و بهره مندی از جوایزی نظیر عمره دانشجویی می بایست تا اول مهرماه حداقل 7 درس از دروس بارگذاری شده بر روی سایت را بگذرانید. بدیهی است انی که تعداد بیشتری از دروس را گذرانده باشند از شانس بالاتری جهت برنده شدن برخوردارند. منبع خبر:un.nahad.ir اعلام نتایج قطعی دروس نهایی متوسطه دیماه 93 به اطلاع همکاران محترم می رساند که نتایج قطعی ( رسیدگی به اعتراضات ) دروس نهایی مقطع متوسطه ( نظری ، فنی و حرفه ای ) دیماه 93 هم اکنون از طریق سامانه فاینال تحت وب مدارس قابل دریافت می باشد . راهنمای دریافت نتایج ضمن تبریک به پذیرفته شدگان در رشته ی اجرایی، دروس ارائه شده در نیمسال دوم 94-93 به شرح زیر می باشد: ریاضی عمومی1، ایستایی، طراحی معماری و شهرسازی، مقاومت مصالح1، مقررات ملی ساختمان، نحوه اجرای تاسیسات مکانیکی ساختمان، محیط زیست و یک درس عمومی 2 واحدی