درفشی پور و بهمنیار به دیدار رده بندی رسیدند

قابل توجه مدیران محترم مدارس
با توجه به اهمیت وضرورت تعداد و ظرفیت کلاس ها در اعلام نیاز نیروهای آموزشی مدرسه ، مدیران محترم مدارس هر چه سر یع تر نسبت به تعریف کلاس ها و همچنین کلاس بندی دانش آموزان ثبت نام شده در سامانه اقدام نمایند تا اعلام نیاز وصدور ابلاغ همکاران، برابر زمان بندی شیوه نامه ساماندهی نیروی انسانی صورت پذیرد . کاروان والیبال کشورمان عصر دیروز به بولکاتوف محل برگزاری کمپ تمرینی خود در لهستان رسیدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان به منظور شرکت در هجدهمین دوره رقابت های قهرمانی مردان جهان در لهستان بامداد دوشنبه تهران را به مقصد ورشو ترک کرد و پس از ورود به این شهر با اتوبوس عازم بولکاتوف محل برگزاری کمپ تمرینی خود در لهستان شد.
تیم ملی کشورمان عصر دیروز دوشنبه به بولکاتوف رسید و در هتل "سانتین" مستقر شد.
بر . « وعده ی دیدار » به بهانه وعده دیدار دوستان هم ی بعد از قریب به بیست سال دوری. تقدیم به همکلاسی های عزیزم، ورودی های سال 1373 دانشکده ی صنایع علم و صنعت ایران حس و حالی تازه دارم اشتیاقی ژرف و بی اندازه دارم شور و شوقی عاشقانه، مثل یک مجنون پُر آوازه دارم. *** وعده ی دیدار دارم باز با او کار دارم، کار دارم باز با او! می تپد دل باز پُر احساس تر چشم ها روشن تر و الماس تر. باز می ترسم ببینم چشم افسون کار را باز می ترسم بلرزد دل، بخواهد یار را. *** گرچه در ای. دیدار خانواده های دو شهید نیروی انتظامی با انقلاب خانواده های شهیدان رضا مرادی و رضا ی از ی ناجا در اغت ات بهمن سال گذشته در تهران، ظهر روز (یکشنبه) با حضرت آیت الله دیدار د. در این دیدار که همراه با اقامه ی ظهر و عصر برگزار شد، انقلاب ی ضمن گرامیداشت یاد این دو شهید عزیز، به هر یک از این خانواده ها یک جلد کلام الله مجید اهدا د. سرباز وظیفه شهید رضا مرادی عملدار و گروهبان یکم شهید رضا ی قانلو بلاغ، از مأموران نیروی انتظامی بودند که ۳۰ بهمن ماه سال گذشته در شب شهادت حضرت فاطمه ی زهرا (سلام الله علیها) به دست اغت گران در خیابان پاسداران تهران به شهادت رسیدند. حضرت آیت الله پیش از این در اسفندماه سال گذشته در منازل شهید محمدعلی بایرامی (از مأموران نیروی انتظامی) و شهید محمدحسین که در اغت ات خیابان پاسداران تهران به شهادت رسیدند، حضور یافته بودند. انتهای پیام/ تیم های اردبیل و خوزستان به دیدار فینال رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه ب راه یافتند. در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال تیم سایپا در ورزشگاه انقلاب به مصاف تیم راه آهن رفت و در نهایت بازی با نتیجه 2 بر یک به سود راه آهن به پایان رسید.در نیمه اول این دیدار علی علیپور در دقیقه 3 تک گل راه آهن و محمد نزهتی در دقیقه 11 گل تساوی سایپا را به ثمر رسانده است.گل سایپا روی دفع اشتباه عابدزاده به ثمر رسیده است.

محسن ایران نژاد روی کاوه رضایی خطایی انجام داد که در دقیقه 35 حامد شیری برای سایپا پشت ضربه پن ی قرار گرفت که توپ را به بیرون زد.

به دنبال آشوب های شب گذشته از سوی دراویش گنابادی 5 تن از نیروهای انتظامی و به شهادت رسیدند و… تورنمنت چهارجانبه - تهران استقلال با برتری مقابل ملوان فینالیست شد
استقلال با برتری مقابل ملوان به فینال جام راه یافت. در دیدار افتتاحیه جام از ساعت 22:15 روز دوشنبه دو تیم استقلال و ملوان انزلی با قضاوت سیدمهدی سیدعلی در ورزشگاه تختی تهران به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری 2 بر یک استقلال خاتمه یافت.

استقلال در این دیدار با ترکیبی از نفرات دوم خود و به کاپیتانی میلاد ف الدینی به میدان آمد اما ملوان که با بازیکنان اصلی خود وارد زمین شده بود توانست ابتکار عمل را در میانه میدان به دست بگیرد. ملوان که در نیمه نخست برتر از تیم قلعه نویی بود در دقیقه 18 با حرکت مهاجمانش درون محوطه جریمه استقلال و ضربه سر جلال رافخایی صاحب گل نخست شد.

بعد از این گل فشار حملات ملوان کاسته شد و استقلال به دروازه این تیم نزدیک شد اما م عان ملوان اجازه خلق موقعیت را به شاگردان قلعه نویی ندادند.

ضربه آزاد محمد خلیلی که در دقیقه 45 به تیر دروازه ملوان برخورد کرد تنها فرصت جدی استقلال در نیمه نخست بود که با از دست رفتن آن این نیمه با برتری یک بر صفر شاگردان نصرت ایراندوست به پایان رسید.

در نیمه دوم قلعه نویی دست به تغییر در ترکیب تیمش زده و برخی نفرات اصلی از جمله محمد قاضی، امید ابراهیمی و آرش برهانی را به زمین فرستاد. با افزایش فشار حملات استقلال در دقیقه 68 بازیکنان ملوان رمضانی بازیکن جوان استقلال را در محوطه جریمه سرنگون د تا این تیم صاحب ضربه پن ی شود. ضربه پن ی برهانی به تیر دروازه و ایمان صادقی برخورد کرد تا با خوش شانسی این بازیکن وارد دروازه شده و بازی به تساوی کشیده شود.

استقلال متحول شده در نیمه دوم دقیقه 77 صاحب ضربه ایستگاهی در پشت محوطه جریمه ملوان شد که شوت امید ابراهیمی با دفع ناقص صادقی مقابل آرش برهانی قرار گرفت این بازیکن با ضربه ای درون محوطه شش قدم گل دوم و پیروزی بخش استقلال را به ثمر رساند.

دقایق پایانی بازی اتفاق ویژه ای نداشت تا با برتری 2 بر یک استقلال، شاگردان قلعه نویی راهی دیدار فینال شوند.

در دیگر دیدار جام تیم پیکان فردا ( ) به مصاف تراکتورسازی می رود که تیم بازنده این دیدار چهارشنبه یک مرداد در دیدار رده بندی با ملوان و تیم پیروز پنجشنبه دوم مرداد در دیدار فینال به مصاف استقلال خواهد رفت. اهمیت وجود سیستم ارتینگ وهم بندی در آسانسورها با توجه به اهمیت برقرای ایمنی برای مسافران وسرویس کاران آسانسورها وبه جهت جلوگیری از هر گونه پیشامد ناشی از مشکلات الکتریکی در مدار ات فرمان، کنترل وقدرت آسانسورها که احتمال از کار افتادن آسانسور ومحبوس شدن افراد داخل آن وجود داردونیز به جهت جلوگیری از هر گونه برق گرفتگی برای افراد داخل ک ن ویا تعمیرکاران، لازم است که اجرای سیستم ارتینگ وهم بندی در این صنعت با دقت وحساسیت خاصی انجام شود.
اج. یاران سفر کرده غریبانه رسیدند بعد از سفری سخت، صمیمانه رسیدند با عشق وطن سر به ره دوست سپردند سر داده و به این خانه رسیدند آغوش گشایید که دلتنگ ترینند افسوس که بی دست و سر و شانه رسیدند و ند ولی خاکی و گمنام شمعند ولی دیدن پروانه رسیدند چندیست که از دامن گنجینه بدورند چون در گرانندو چو در دانه رسیدند اینجا غزل عشق سرود شب و روز است یک جمع غزل خوان به غزلخانه رسیدند از مستی آن روز خبر نیست دلم را چون باده ی نابند و به پیمانه رسیدند از دجله گذشتند که خوشبوی ترینند خوشبوی ز عطر گل ریحانه رسیدند یک لشکر غواص که دل را به خطر داد با دست پر از خانه بیگانه رسیدند ویران شده کاخ ستم از جوشش اینان بش ته بت و بر در بتخانه رسیدند یک دسته کبوتر که ز افلاک گذشتند فارغ ز جهان و قفس و دانه رسیدند آوازه عشقند که با گردش ایام یک بار دگر باز به کاشانه رسیدند نیزار مزن دست تاسف به سر خویش گلهای تو در هیبت شاهانه رسیدند. تقدیم به روح بلند غواصان عاشق که سردادند و برگشتند و با عبور از دجله ی خون عطر کربلای حسینی را یک بار دیگر در جای جای میهن منتشر د. همزمان با وداع با پیکرهای این غنچه های پر پر در روز دوشنبه 25/3/94 سروده آقای محمود الله بخش روزهاست که بهم اصرار میکنه براش از هیجانات لحظه ی دیدار بنویسم،از لحظه های قبلش تا دیدار و شیرینی مرور اون لحظه بعد از دیدار.
برای نوشتن باید حس اون لحظه رو تو وجودم زنده کنم تا بتونم بنویسم،میبینم چه قدر دور شدم از اون همه حس،چرا اینقدر خودمو دور ؟واقعا راهش این بود که این حس ها رو بکشم توی وجود خودم؟
نه راهش این نیست،میخوام این حس ها رو بارها و بارها تجربه کن بدون هیچ وابستگی،میخوام لذت ببرم باز هم از تجربه ی دوست داشتن.چشم هامُ می بند. نیمه اول هفت دیدار باقی مانده هفته بیست و هشتم شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر به پایان رسید که در یکی از این دیدارها دو تیم تراکتورسازی و استقلال به تساوی رسیدند. ، دیدار تیم ملی آلمان مقابل آرژانتین فرصت خوبی بود تا ژرمن ها بار دیگر از ستاره های شان که در جام جهانی به قهرمانی رسیدند، تقدیر کنند. در این بین، از فیلیپ لام، پرمرت ر، میرو کلوزه و همینطور، هانس دیتر فلیک، کمک مربی سابق ژرمن ها، که به دوران حضورشان در این تیم پایان دادند، به طور ویژه تقدیر شد. با حضور درفشی، معاون پشتیبانی و هماهنگی امور استان های بنیاد مسکن کشور ۲۴۹ واحد مسکن دراستان زنجان افتتاح ویا کلنگ زنی شد. آبی پوشان در نیمه اول دیدار با حریف ترکمنستانی خود به پیروزی رسیدند. ملی پوشان نوجوان ایران که چهارمین حضور خود در مسابقات جام جهانی را تجربه می کنند در اولین گام برابر تیم گینه به برتری پرگل رسیدند تا برای دیدار دوم روحیه بگیرند. ان با برتری مقابل پیکان صدرنشین شد
تیم فوتبال ان فصل چهاردهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور را با برتری مقابل پیکان آغاز کرد. هفته اول چهاردهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور عصر امروز ( ) پیگیری شد که در یکی از دیدارها تیم های ان اصفهان و پیکان از ساعت 19 و 30 دقیقه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میزبان برنده این دیدار بود.

به گزارش افق، شاگردان زلاتکو کرانچار در نیمه اول این دیدار و در دقیقه 20 توسط وریا غفوری به گل رسیدند تا با روحیه بهتری کار را دنبال کنند. انی ها نیمه اول را با برتری یک بر صفر پشت سر گذاشتند.

در ادامه این دیدار و در نیمه دوم شاگردان منصور ابراهیم زاده در صدد جبران نتیجه بر آمدند و تلاش زیادی د تا حداقل بتوانند یک امتیاز از بازی خارج از خانه خود بگیرند، اما انی ها بار دیگر سفیدپوشان تهرانی را غافلگیر د و جواهیر سوکای در دقیقه 79 گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

بازی در دقایق پایانی توسط بازیکنان ان کنترل شد تا در پایان زردپوشان اصفهانی با نتیجه دو بر صفر پیروز میدان شوند.


برای مشاهده ویدئو این دیدار کلیک کنید بسم الله الرحمن الرحیم اعضای قرارگاه های اتحادیه شهرستان میاندوآب با فرماندار جدید دیدار د. تعدادی از اعضای قرارگاه های اتحادیه انجمنهای ی دانش آموزان بهمراه مسئولین ومربیان با فرماندار جدید شهرستان میاندوآب دیدار نمودند در این دیدار صمیمی ابتداء آقای ابراهیمی مسئول اتحادیه این شهرستان بنمایندگی از حضار ضمن عرض تبریک وخوش آمد گویی آرزوی موفقیت و سر بلندی ازخدای متعال برایشان خواستار شدند . سپس مختصری از فعالیتها وبرنامه های راهبردی اتحادیه را تشریح نمود ند بروشور آشنای با اتحادیه و نیم نگاه به هویت ودو جلد نشریه آینده سازان به ایشان اهداء گردید و دانش آموزان ضمن بیان نقطه نظرات و پیشنهادات بمنظور اثبات زبده ونخبه بودنشان. در رشته های گوناگون مقامات مکتسبه خودشان را مطرح نمودند .آقای مطلبی معاونت استاندار وفرماندار این شهرستان ضمن تقددیر تشکر از حضارطی سخنانی اظهار داشت اعضای انجمنهای ی ضمن تحصیل علوم باید در تحصیل تهذ یب نفس وتربیت اخلاقی و ی نسبت بدیگران پیشقدم باشند و قول همکاری در انجام برنامه های اتحادیه را دادند. تصاویر------------------------------------------------------------------------------------------------------------- شهردار و جمعی از کارمندان شهرداری شهرستان کهنوج از کتابخانه عمومی این شهرستان دیدار د عطاپور شهردار شهرستان کهنوج، و جمعی کارمندان شهرداری از کتابخانه عمومی این شهرستان دیدار د .در این دیدار نحوه عملکرد و میزان پیشرفت برنامه های فرهنگی این کتابخانه مورد بررسی قرار گرفت. شهردار کهنوج ضمن ابراز رضایت از عملکرد کتابخانه های این شهرستان گفت: با توجه به تاکیدات ی در راستای توسعه کتاب و کتابخوانی در جامعه، حمایت بیشتر از برنامه های فرهنگی کتا. در ادامه هفته یازدهم لالی اسپانیا سه دیدار برگزار شد که در مهم ترین دیدار رئال و بارسلونا مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند. از ساعت 22 و 30 دقیقه رئال مادرید در حالی به مصاف رایو والکانو رفت که بارسلونا با غلبه بر آلمریا به امتیاز 25 رسیده بود و به صورت موقت در صدر ج جاخوش کرده بود. توفان رئال و فرار بارسلونا از مساوی بازی دوم مرحله لیگ برتر بسکتبال عصر امروز با انجام 4 دیدار پیگیری شد که تیم های میزبان همانند روز گذشته برابر حریفان خود به برتری رسیدند. و کمیته های مردمی یمن مواضع مزدوران سعودی در استان تعز را هدف قرار دادند که به دنبال آن ۳۵ نفر به هلاکت رسیدند. حضور زلاتان ابراهیموویچ کاپیتان تیم ملی فوتبال سوئد در دیدار این تیم مقابل مونته نگرو در چارچوب رقابت های مقدماتی جام ملتهای اروپا یورو 2016 قطعی نیست. حضور ابراهیموویچ در دیدار مقابل مونته نگرو قطعی نیست zlatan ibrahimovic / paris-sg. به گزارش خبرگزاری فرانسه از استکهلم، ابراهیموویچ از مدت ها پیش از آسیب دیدگی از ناحیه پاشنه پا رنج می برد، روز یکشنبه در دیدار پاریس سن ژرمن مقابل المپیک مارسی برای اولین بار از ماه سپتامبر تاکنون در دقیقه 66 به میدان رفت. کاپیتان تیم ملی فوتبال سوئد با اعلام این موضوع که هنوز از آمادگی کامل برخوردار نیست، تمرینات گروهی را رها کرد و تمرینات شخصی پرداخت. وی در کنفرانس خبری در استکهلم گفت:«باید دید چه پیش خواهد آمد، باید به گونه ای عمل کنیم که این هفته بتوانم بازی کنم. امیدوارم برای این دیدار آماده باشم. آ ین بار حدود 30 دقیقه بیشتر نتوانستم بازی کنم اما ورود به بازی بسیار خوشحال کننده بود.» تیم ملی فوتبال سوئد پس از دیدار مقابل مونته نگرو، 18 نوامبر در دیداری دوستانه در مارسی به مصاف تیم ملی فوتبال فرانسه می رود. ابراهیموویچ گفت:«تمرکز ما در درجه اول بر دیدار مقابل مونته نگرو است، زیرا این دیدار رسمی مقدماتی است. به بازی با فرانسه زیاد فکر نکرده ام.»
قالیباف: بیش از 20 آتش نشان به شهادت رسیدند اسپانیا با قبول دومین ش ت متوالی در جام بیستم وداعی تلخ و البته زودهنگام با این رقابت ها داشت. م ع عنوان قهرمانی که در گروه دوم رقابت ها با تیم های هلند، شیلی و اسپانیا هم گروه شده بود در دومین دیدار خود نیز برابر شیلی تن به ش ت داد تا عملا از گردونه رقابت ها حذف شود.از سویی دیگر هلند موفق شد استرالیا را در دومین دیدار خود در جام جهانی با نتیجه ۳ بر ۲ ش ت دهد و اولین تیم ۶ امتیازی جام بیستم لقب گیرد. کد خبر: ۴۰۹۲۱۱تاریخ انتشار: ۲۹ داد ۱۳۹۳ - ۰۱:۲۳ - 19. عشقت رسد به فریاد ارخود به سان حافظ قرآن زبر بخوانی باچارده روایت خواجه حافظ می فرمایند:عشق به فریادت می رسد اگر مانند حافظ قرآن را از بر بخوانی . اما چارده روایت به چه منظور گفته است ؟ دو مطلب قابل توجه است 1-بعد از رحلت حضرت رسول (ص)بین قاریان و حافظان قرآن اندک اختلاف نظر پدیدآمد که به چهارده گروه رسیدند پس از بحث و جدل همه آنها به این جعم بندی رسیدند که یک شیوه را انتخاب کرده واز سایر نظرات پرهیز کنند و ی هم از موضوعات مورد بحث مطلع نباشد. در . زمانی عضو هیئت مدیره و افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال برای حضور در کاروان تیم به عمان رسیدند. رئال مادرید که فردا شب با لیو ول در لیگ قهرمانان اروپا بازی دارد امروز به لیو ول رسید.رئالی ها در بدو ورود به لیو ول بسیار خوشحال به نظر می رسیدند. شاید آنها اطمینان دارند برای نخستین بار در تاریخ می توانند مقابل لیو ول به پیروزی برسند. رئال در بازی های رسمی هرگز موفق نشده لیو ول را در بازی های رسمی ببرد. رئالی های خوشحال به لیو ول رسیدند+ع سرنوشت همیشه سر وقت نمیاد سراغمون
اگه چیزی به اسم سرنوشت وجود داشته باشه
دقیقا تو دراماتیک ترین لحظه زندگی و خیلی تصادفی برامون اتفاق میفته
برای همین بهش میگن سرنوشت یه اسم دیگه هم داره و اون زمان بندیه
اما آ ش فهمیدم سرنوشت و زمان بندی هیچ کدوم تصادفی نیستن ، اونا نتیجه انتخاب های ساده و مصمم خودِ مان که می تونن معجزه کنن
جدی بودن ،تصمیم گیری بدون تردید
-زمان بندی یعنی همین p.n: این متن رو قبلا تو اینستاگرام پست اما مطمئنم . علیرضا فغانی و دو کمک او رضا سخندان و محمدرضا منصوری مصاف تیم های ملی بلژیک و انگلیس را در دیدار رده بندی قضاوت خواهند کرد. رئیس هیات انجیلی یی که اخیرا با بن سلمان دیدار کرده است میگوید دراین دیدار ولیعهد سعودی ایران، اخوان المسلمین، حزب الله، حماس، و القاعده رادشمنان عربستان معرفی کرده است. با توقف تعقیب کنندگان باواریایی ها در ج رده بندی بوندس لیگا، مردان آنچ به یک قدمی پنجمین قهرمانی متوالی شان در این رقابت ها رسیدند. رشت - ایرنا - سارا بهمنیار کاراته کای شایسته گیلانی با درخشش در مسابقات انتخ ، به عضویت تیم ملی درآمد تا در مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در اردن حضور یابد. « وعده ی دیدار » به بهانه وعده دیدار دوستان هم ی بعد از قریب به بیست سال دوری. تقدیم به همکلاسی های عزیزم، ورودی های سال 1373 دانشکده ی صنایع علم و صنعت ایران حس و حالی تازه دارم اشتیاقی ژرف و بی اندازه دارم شور و شوقی عاشقانه، مثل یک مجنون پُر آوازه دارم. *** وعده ی دیدار دارم باز با او کار دارم، کار دارم باز با او! می تپد دل باز پُر احساس تر چشم ها روشن تر و الماس تر. باز می ترسم ببینم چشم افسون کار را باز می ترسم بلرزد دل، بخواهد یار را. *** گرچه در ای. همشهری آنلاین: سران کشورهای عضو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی، ناتو پنجشنبه در مقر جدید این سازمان در برو ل، پایتخت بلژیک با یکدیگر دیدار و گفتگو د.