درخواست سازمان ملل برای افزایش کمک های انسانی به سودان

ترامپ در مراسم افتتاح مقر جدید ناتو در برو ل، با درخواست صریح و نامتعارف افزایش بودجه نظامی کشورهای عضو، سران ناتو را متعجب کرد. بانوان در حج تمتع امسال پیشی گرفتن رئیس سازمان حج و زیارت گفت: امسال ۶۴ هزار زائر در قالب ۴۵۱ کاروان به حج تمتع اعزام می شوند که از این تعداد ۵۲ درصد زن و ۴۸ درصد مرد هستند.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت ، با اشاره به اعزام ۶۴ هزار زائر به تمتع امسال، گفت: اعزام زائران تمتع از ۱۴ شهریور در قالب ۴۵۱ کاروان آغاز و تا ۶ آبان ۹۳ نیز ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه افزود: از ۶۴ هزار نفر، تعداد ۶۱ هزار و ۵۰۰ را نفر زائر و ۲ هزار و ۵۰۰ نفر نیز را عوامل اجرایی، ون، مدیران و معینه های کاروان ها را تشکیل می دهند که از این تعداد ۵۲ درصد زن و ۴۸ درصد مرد هستند.

اوحدی همچنان اظهار داشت: ۵۰ درصد کاروان ها شامل ۲۲۵ کاروان به صورت مدینه اول و ۵۰ درصد دیگر شامل ۲۲۶ کاروان به صورت مدینه بعد اعزام خواهند شد.

رئیس سازمان حج و زیارت تاکید کرد: حداقل و حداکثر هزینه سفر به خانه خدا در حج امسال ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است و کف قیمت ها نسبت به سال گذشته هیچ تغییری نکرده، اما سقف قیمت ها حدود ۲۵۰ هزار تومان افزایش یافته که علت آن افزایش نرخ ارز است.

شایان ذکر است امسال با تاکیدات ولی فقیه در امور حج و زیارت و به همت سازمان حج و زیارت برای نخستین بار، ثبت نام در کاروان های حج تمتع حدود سه ماه زودتر از سال های گذشته آغاز شد و بر این اساس فرصت بیشتری برای آموزش زائران و برنامه ریزی برای سفر ایشان وجود خواهد داشت.
رئیس فدراسیون فوتبال از درخواست برزیلی ها برای انجام دیدار دوستانه با تیم ملی ایران خبر داد. علی کفاشیان درباره وضعیت تیم ملی ایران پس از جام جهانی گفت: در حال حاضر به پول نیاز داریم تا بتوانیم هم قرارداد کی روش را تمدید کنیم و هم سایر امور را پیش ببریم.

وی ادامه داد: فدراسیون فوتبال برزیل برای دیدار دوستانه به ما درخواست داده است، اما مسلما نیاز به پول داریم تا بتوانیم یک بار دیگر با برزیلی ها بازی کنیم. منبع:مسی نیو منابع رسانه ای اعلام د که طرف های مصری و سودانی به توافق مهمی در خصوص دریای سرخ دست یافته اند. پیش از این نیز اعلام شده بود که 136 نفر از افسران و دیپلمات های ترک به ت آلمان درخواست پناهندگی داده اند و همچنین 8 نظامی ترکیه نیز به ت یونان درخواست پناهندگی داده اند. ا ون موبیل با ایران، و سودان معاملاتی را انجام داده در حالی که این کشورها از سوی تحریم شده بودند. اتوپارت پرس: سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان تایر اعلام کرد: «درخواست افزایش ۳۰ درصدی قیمت به سازمان حمایت ارائه شده است. مراحل کارشناسی از سوی سازمان حمایت انجام شده و منتظر اعلام نتیجه هستیم.» مصطفی تنها با بیان اینکه با تمام مشکلاتی که در تامین مواد اولیه وجود دارد اما، کارخانجات به فعالیت خود ادمه می دهند و مشکلی از نظر تولید نداریم، گفت: «آمار 7 ماهه تولید از نظر وزنی یک درصد و از نظر حلقه ای 6 درصد رشد داشته است اما، از نظر برنامه تدوی. سفیر عربستان در قاهره با اشاره به خواسته تظاهرکنندگان سودانی برای سرنگونی ت خارطوم گفت: برای ریاض چندان مهم نیست چه ی قدرت را در سودان در اختیار داشته باشد. ت سابق با علم به تروریستی بودن یک گرو وابسته به «القاعده» در سودان، کمک مالی حدود 200 هزار دلاری در اختیار این گرو قرار داده است. آموزش و پرورش با اشاره به اینکه معلمان هم حق دارند، درخواست های خود را مطرح کنند، گفت: بخش عمده مطالبات و درخواست هایی که همکاران ما دارند، درخواست های درستی است و ت به آن توجه می کند. مقامات سودانی روز یکشنبه اعلام د که ۸۴ گروگان خارجی از جمله ۵۱ زن از دست یک باند قاچاق انسان در شرق این کشور آزاد شدند. رئیس جمهور چین از همتای یی خود درخواست کرد تا تنش ها با کره شمالی را به صورت مسالمت آمیز حل کند. طبق دستور جلسه ای که روز منتشر شده است، چین هفته آینده از سازمان تجارت جهانی درخواست خواهد کرد تا تحریم هایی را بر علیه وضع کند. مجمع عمومی سازمان ملل با اکثریت آراء پیش نویس قطعنامه ای با عنوان "حق مردم فلسطین در تعیین سرنوشت خود" را تصویب کرد که این اقدام در پی رای مثبت ۱۸۰ کشور به این پیش نویس صورت گرفت.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری فلسطین سما، رژیم صهیونیستی، ، کانادا، جزایر مارشال و چند کشور دیگر به این پیش نویس رای مخالف دادند و چهار کشور کامرون، تونگا، سودان جنوبی و پاراگوئه به آن رای ممتنع دادند.

در همین حال، ریاضی منصور، دائم فلسطین در سازمان . این گروه رسانه ای آلمانی در گزارش ماه نوامبر گذشته خود گفته بود که تعداد چنین درخواست هایی 53 مورد است. مشخص نشده که چه تعداد از این درخواست های پناهندگی در آلمان مورد بررسی قرار گرفته اند. دبیرکل سازمان ملل متحد در گزارشی به شورای امنیت اعلام کرد که استمرار محاصره شهر درنه در شرق لیبی توسط نیروهای خلیفه حفتر به بروز فاجعه انسانی منجر خواهد شد. دادستانی مادرید برای م ع فرانسوی اتلتیکومادرید درخواست یک سال زندان کرد. درخواست کتبی قلعه نویی برای ج صادقی
قلعه نویی تاکید کرد قصد ندارد به هیچ عنوان حسین صادقی را در رقابت های این فصل لیگ برتر در اختیار داشته باشد. قلعه نویی پس از اظعارات امروز افشار زاده مبنی بر اینکه او باید برای ج صادقی درخواست کتبی بدهد، به خبرنگار ما گفت: همانطور که گفتم بهتر است این بازیکن به جایی برود که فکرش راحت باشد بنابراین درخواست کتبی ام را همانطور که آقای افشارزاده خواسته اند امروز بعد از ظهر به ایشان خواهم داد.

قلعه نویی در پاسخ به سوال اینکه آیا ممکن افشارزاده با تصمیم او مخالفت کند، می گوید: خیر، ایشان با درخواست من مخالفت نخواهند کرد و حسین همانطور که گفتم نیاز دارد یک فضای جدید را تجربه کند. رئیس جمهور سودان که به ریاض سفر کرده است با پادشاه عربستان سعودی دیدار و درباره مسائل مختلف از جمله تقویت همکاری ها گفت وگو کرد. بندرلنگه از ی درخواست کرد قانون بازنشستگی شامل ائمه هم بشود با کمی کنکاش درباره ویروس ابولا و می توان دریافت که این دو ویروس چقدر از لحاظ منبع تولید و کارکرد به هم شباهت دارند. ویروس ابولا که موجب ترس و نگرانی کل جهان شده است تا حد زیادی شبیه گروه تکفیری است که مرگ را گسترش می دهد. وهر دو را تولید وتوزیع نموده است گروه تروریستی و ویرس ابولا در چگونگی پیدایش خود، علل شیوع و اشاعه، قدرت شان در عبور از مرزها و کشیده شدن به دیگر مناطق نقاط اشتراک زیادی با یکدیگر دارند.
بنا به گزارش های سازمان بهداشت جها. درخواست قطعه سازان برای افزایش ۵۰ تا ۷۰درصدی قیمت قطعات خودرو
صنعت قطعه‌سازی کشور برای ادامه‌ی حیات خود نیاز به پرداخت دست‌کم ۴۰‌درصد از مطالبات و افزایش ۵۰ تا ۷۰درصدی قیمت قطعات خودرو دارد. مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از آمادگی این سازمان برای بررسی درخواست های متقاضیان برای فروش به شرط صادرات خودروهای قاچاق خبر داد و گفت: تاکنون هیچ خودروی قاچاقی به وزارت امور خارجه واگذار نشده است. مرد بدگمانی که از سه سال قبل به اتهام قتل همسرش در بازداشت به سر می برد، روز گذشته پای میزمحاکمه ایستاد. خانواده مقتول برای دامادشان درخواست قصاص د. سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: اگر افراد تا 27 اردیبهشت درخواست صدور شناسنامه کنند تا پیش از برگزاری انتخابات برای آنان صادر می شود. دادستان کل قطر با رییس جمهور سودان دیدار و گفتگو کرد. خندان دل : درآمد شهرداریها باید بدون وابستگی به ت افزایش یابد
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت : باید بیش از اینکه به فکر وابستگی درآمد شهری به ت باشیم باید به فکر ایجاد طرح های درآمد زا و رونق اقتصادی بود تا درآمد شهرداری ها بدون وابستگی به ت افزایش یابد. به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور : هوشنگ خندان دل روز چهارشنبه 21 مردادماه در جریان بازدید از برخی طرح های عمرانی استان لرستان در جمع خبرنگاران همچنین در مورد ارائه تجهیزات و تامین قیر شهرداری ها اظهار داشت: سال گذشته اعتبارات مطلوبی برای تامین تجهیزات و ماشین آلات و بهبود معابر به شهرداری ها اختصاص یافت. خندان دل گفت: سال گذشته شهرداری های تا 50 هزار نفر جمعیت مشمول این طرح بودند که امسال این طرح برای شهرداری های تا 100 هزار نفر جمعیت اجرا خواهد شد. وی تصریح کرد: این یک طرح دائمی و ماندگار است که تاثیر مهمی در کند شدن آهنگ مهاجرت از ای کوچک و متوسط به ای بزرگ می شود. وی افزود: برای رفع مشکلات مدیریت شهری طی دو سال اخیر لوایحی آماده شده که هر یک از این لوایح برای رفع یک مشکل خاص تنظیم شده است. خندان دل گفت: لایحه ای از طرف ت در خصوص تراکم بیش از حد نیروی انسای شهرداری ها به مجلس ارائه شده که در صحن علنی با ابهاماتی مواجه شده و به کمیسیون مربوطه ارجاع داده شده است. وی با بیان اینکه نیروی انسانی شهرداری های کشور سه تا پنج برابر حد نیاز است، افزود:این تعداد نیروی انسانی متراکم شده شهرداری ها را از پرداختن به امور خدماتی و عمرانی بازداشته و متوجه تامین هزینه های جاری کرده است. سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عد منتسب طی بیانیه ای اعلام کرد: تاکنون سه نامزد برای ارائه اطلاعات مذکور به مردم اعلام آمادگی کرده اند. دیده بان از هر شش نفر مصرانه می خواهد که صورت اموال و دارایی خود در جلسه مناظره همین هفته به سمع مردم شریف ایران برسانند. دبیرکل سازمان ملل متحد از طرف های درگیر در شرق اوکراین خواست آتش بس را به طور کامل رعایت کنند. «ر تیلرسون» خارجه روز چهارشنبه گفت فهرستی از درخواست های چهار کشور عربی از قطر آماده شده است. حال که شهروندان ما در کنار شش کشور دیگر عراق، ، یمن، لیبی، سودان و سومالی به دلیل «نگرانی های امنیتی» از ورود به منع شده اند، فرصتی است تا بدانیم در این سال ها چند عملیات تروریستی در … سخنگوی فرا یون محیط زیست مجلس شورای ی ضمن ابراز نگرانی مجلس از تکراری شدن آتش سوزی ها در پارک ملی گلستان، گفت: برخی آتش سوزی ها در این محدوده به طور تعمدی از سوی شکارچیان و زمین خواران صورت گرفته است. غلامحسین مؤید حسینی صدر در گفت وگو با خبرنگار جامعه فارس با انتقاد از تکراری شدن آتش سوزی ها در اراضی طبیعی کشور به خصوص پارک ملی گلستان، اظهار داشت: بر همین اساس از مسئولان سازمان محیط زیست برای ارائه توضیحاتی در این باره به مجلس شورای ی دعوت به عمل آوردیم.

سخنگوی فرا یون محیط زیست مجلس شورای ی در ادامه با بیان اینکه آتش سوزی های گسترده و پی در پی در پارک ملی گلستان با خسارات فراوانی برای چرخه طبیعی همراه است، خاطرنشان کرد: عدم در اختیار داشتن تجهیزات لازم و کافی از جمله توضیحاتی بود که مسئولان سازمان محیط زیست در این جلسه عنوان د.

حسینی صدر بیان داشت: بر اساس گفته های مسئولان سازمان محیط زیست، آتش سوزی ها عمدتا ناشی از سهل انگاری نیروی انسانی بوده یا اینکه به شکل عمدی از سوی شکارچیان و زمین خواران صورت گرفته است.

سخنگوی فرا یون محیط زیست مجلس شورای ی ضمن ابراز نگرانی مجلس از افزایش تعداد آتش سوزی ها در پارک های ملی، گفت: ایجاد ستادها و پایگاه های ویژه برای جلوگیری از گسترش آتش سوزی ها و مهار به موقع آتش در اراضی ملی و طبیعی کشور از جمله پیشنهادات فرا یون محیط زیست مجلس شورای ی بوده است.
فارس همشهری آنلاین: بهمن کیارستمی در پی اظهارات اخیر رییس هیات بدوی سازمان نظام پزشکی گفت: بعد از حکم اولیه ای که هیات بدوی نظام پزشکی صادر کرد، ما به این سازمان نامه اعتراض ارایه نکردیم و اظهارات ایشان درباره درخواست تجدیدنظر ما کاملا نادرست است. این فرمان به مدت 90 روز مانع صدور روادید برای اتباع کشورهای ایران، لیبی، سومالی، سودان، و یمن و به مدت 120 روز مانع پذیرش هرگونه پناهجو خواهد شد. پس از درخواست سازمان انتقال خون از دارندگان گروه خونی o منفی بسیاری از مردم برای شرکت در این امر در صف های طولانی انتقال خون حاضر شدند. کمیساریای عالی سازمان ملل از مسئولان مصر خواست تا ۶ نفر را که به صورت غیرعادلانه محاکمه شده بودند، متوقف کنند. سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عد منتسب طی بیانیه ای اعلام کرد: تاکنون سه نامزد برای ارائه اطلاعات مذکور به مردم اعلام آمادگی کرده اند. دیده بان از هر شش نفر مصرانه می خواهد که لیست اموال و دارایی خود را در جلسه مناظره همین هفته به سمع مردم شریف ایران برسانند. زمان مناسب برای درخواست ارتقای شغلی
درخواست ارتقاء شغلی یا پیشرفت موقعیت سازمانی یکی از دغدغه های کارکنان در هر شرکتی است. در این مقاله نتایج یک تحقیق دراین‌باره ارائه شده‌است. این روزها در حال ارزی مشارکت نیروهای سودانی در ائتلاف عربی در یمن هستیم و می خواهیم جنبه های مثبت و منفی این مشارکت را است اج کنیم و پس از آن به زودی در مورد آن گزارشی تهیه خواهد شد.' ت از دبیرکل سازمان ملل متحد خواست که ائتلاف بین المللی ضد به ی را به توقف حملات ضد سدهای فرات و تشرین ومناطق اطراف آن م م کند.

جستجوهای اتفاقی