دانستنی های جالب علمی بخش دوم

بشر تا به حال موفق شده وسایل جالب و عجیب زیادی اختراع کند. شاید خیلی ها تلفن های هوشمند را جالب ترین ساخته انسان بدانند، اما بدون شک پهپاد ها نیز دستگاه های بسیار کاربردی به شمار می روند.
طلاق های عاشقانه و توافقی بسیار افزایش یافته است یک کارتون جالب و تامل برانگیز در مورد افزایش طلاق های عاطفی و توافقی در جامعه امروز ایرانی  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از یارا فایل پیام آسمانی هشتم درس هشتم - 13 اسلاید جالب و جذاب با و پر سرعت .
پیام آسمانی هشتم درس هشتم - 13 اسلاید جالب و جذاب
پیام آسمانی هشتم درس هشتم - 13 اسلاید جالب و جذاب	پیام آسمانی هشتم درس  هشتم - 13 اسلاید جالب و جذاب
با
پیام آسمانی هشتم درس هشتم - 13 اسلاید جالب و جذاب
چطور می توان اجسام خشک بی روح را جان تازه بخشید و زیبایی را به طبیعت و شهر باز گردانند ؟ به گزارش تکناز تعدادی از دانشجویان هنر در آلمان ایده ای جالب برای تزئیین یک دکل برق اجرا کرده اند. آنها با استفاده از شیشه های رنگین این دکل برق را به یک اثر هنری تبدیل کرده اند و ظاهر زشت و خشک این دکل برق را کلا تغییر داده اند. ابتکار جالب و هنری دانشجویان برای دکل برق !+ تصاویر در این مطلب از وبلاگ همه جور رازهای جالب در عدد 40 را می خوانید. عدد 40 در نگاه اول یک عدد کاملا ساده مانند تمامی اعداد دیگر است، اما این عدد رازهایی را یدک می کشد که در نوع خود جالب است. تا عدد 40 بشمارید اما از آن رد نشوید. کمی به این عدد فکر کنید؛ چه چیزی به یادتان می آید؟ قصد داریم در ادامه حقایقی را از عدد 40 برای شما بازگو کنیم که احتمالا برایتان جذاب باشد. √ منفی 40 درجه یا «چهل درجه زیر صفر» تنها دمایی است که هم در سلسیوس و هم در فارنهایت با هم ب. بیست یکمین قاب ماه عسل، هنروران سینما میهمان قسمت بیست و یکم ماه عسل از ماجراهاى جالب خود در سینما می گویند. تصاویری جالب از بارش برف و سرمای فصل زمستان در کشورهای مختلف دنیا. روش جالب رساندن توپ به داور در فینال جام حذفی پرتغال را مشاهده می کنید. یک قبیله هندی رسم جالب و خوبی برای تولد دختران دارند. اختصاصی از فایل هلپ پاو وینت نهم درس 8 قابل ویرایش 34 اسلاید جالب و جذاب با و پر سرعت .
پاو وینت نهم درس 8 قابل ویرایش 34 اسلاید جالب و جذاب
پاو وینت نهم درس 8 قابل ویرایش 34 اسلاید جالب و جذاب پاو وینت نهم درس 8 قابل ویرایش  34 اسلاید جالب و جذاب 
با
پاو وینت نهم درس 8 قابل ویرایش 34 اسلاید جالب و جذاب
شعبده بازی کار پیچیده ای نیست. کافیست حقه های کوچک و جالبی را که شعبده بازها به کار می گیرند بیاموزید تا بتوانیددیگران را غافلگیر کنید. در این ویدئو می توانید 6 روش جالب را برای این کار یاد بگیرید. کلیپی از برنامه ” فوتبال ۱۲۰″ ۲۱ اردیبهشت ۹۶ که در آیتم ” فان یک” به بررسی اتفاقات جالب و حواشی دیدنی دنیای فوتبال پرداخته است. پارس فوتبال شما را به تماشای این کلیپ دعوت می کند. نوشته ؛ حواشی جالب و دیدنی دنیای فوتبال! اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. باروج: ع های جالب است نوشیدنی ها در ژاپن مجموعه : تصاویر گوناگون ع های جالب است نوشیدنی ها در ژاپن ع های جالب است نوشیدنی ها در ژاپن,ژاپنی ها دیگر است آب را خیلی جالب و مفرح نمیدانند. در مجتمع آبی یانسون در هاکوئون ژاپن شما میتوانید علاوه بر است آب درون است هایی که با انواع نوشیدنی پر شده اند نیز شنا کنید. است هایی که با انواع نوشیدنی ، چای سبز ، نوشیدنی های مخصوص ژاپنی و حتی قهوه پر شده اند آماده استفاده بازدید کنندگان هستند. گفته میشود هر کدام از این است ها فواید خاصی برای سلامتی دارند. در این مجموعه است آب نمک و شکلات نیز وجود دارد. در است نمک همانند دریاچه ارومیه استفاده کنندگان روی آب غوطه ور می مانند. ع های جالب است نوشیدنی ها در ژاپناست نوشیدنی ها در ژاپن ع های جالب است نوشیدنی ها در ژاپن است نوشیدنی ها در ژاپن ع های جالب است نوشیدنی ها در ژاپن است نوشیدنی ها در ژاپن ع های جالب است نوشیدنی ها در ژاپن است نوشیدنی ها در ژاپن ع های جالب است نوشیدنی ها در ژاپن است نوشیدنی ها در ژاپن ع های جالب است نوشیدنی ها در ژاپن است نوشیدنی ها در ژاپن ع های جالب است نوشیدنی ها در ژاپن است نوشیدنی ها در ژاپن ع های جالب است نوشیدنی ها در ژاپن است نوشیدنی ها در ژاپن www.barouj. بازدید علمی دانشجویان مرکز علمی کاربردی جهاد ی بیرجند
مدیر پژوهش مرکز علمی کاربردی بیرجند گفت: 300 دانشجوی مرکز علمی کاربردی جهاد ی بیرجند از 7 مرکز تی و خصوصی بازدید د. به گزارش روابط عمومی جهاد ی اسان جنوبی، مجتبی ابراهیمی رومنجان گفت: 180 دانشجوی رشته حسابداری و 120 دانشجوی رشته کامپیوتر از مجموعه شرکت­ها و مراکز تی و خصوصی استان برای درس کاربینی و در راستای برنامه­های گرامیداشت هفته پژوهش بازدید علمی د. وی افزود: دانشجویان رشته حسابداری . تجسم بصری؛ ابزاری جالب برای تبدیل شدن به مربی خودتان
داستان جالب یک کارآفرین که با تصویر ریچارد برانسون صحبت می‌کرد، ابزاری مناسب برای تبدیل شدن به مربی شخصی در اختیار ما می‌گذارد. چیستان و معماهای جالب و خواندنیچیستان و معماهای جالب و خواندنی را در ادامه ببینید :چیستان و معماهای جالب و خواندنی   چیستان و معماهای جالب و خواندنی فرض کنید راننده اتوبوس برقی اید. در ایستگاه اول 6 نفر وارد اتوبوس می شوند ،در ایستگاه دوم 3 نفر بیرون می روند و 5 نفر سوار می شوند. راننده چند سال دارد؟ پنج کلاغ روی درختی نشسته اند ، 3 تا از آنها در شرف پروازند ،حال چه تعداد کلاغ روی درخت باقی می ماند؟ چه تعداد از هر نوع حیوان به داخ. معماری اصیل ایرانی مسجد نصیر الملک در شیراز  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا مسجد در شیراز  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا  بادگیر ت اباد در یزد ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   مسجد اصفهان  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا     در شیراز ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

ژاپن کشوری است مملو از مردمانی با فرهنگ های جالب و گوناگون، که گاهی ما را حیرت زده می کنند. یکی از فرهنگ های بسیار جالب و خاص آن ها روش و آداب و رسوم خاص غذاها و نوع طبخ عجیب و غریبشان می باشد که در سراسر دنیا زبانزد است.
این پست برام جالب بود. گفتم شاید برای شما هم جالب باشه:) شما هم شرکت کنید حتما:) افت دو درجه علمی ایران در شأن ت نیست وامیدوارم ی انتخاب شود که رونق علمی راتقویت کند. این سخنان این هفته تهران و بعضی از منتقدان ت بوده است. اگر کمی به مصاحبه مطبوعاتی رئیس جمهور محترم در روز شنبه در این خصوص توجه کنیم باید تاسف خورد که چه انی راه گشای ما هستند و بدون هیچ گونه مطالعه ای فقط برای دلخوش بعضی ها لب به انتقاد ت می گشایند. جهت روشن شدن اذهان ذکر این نکته ا امی می باشد که رتبه علمی همانند رتبه بندی کنکور می باشد و هرچه عد کمتر باشد دلی. کلیپی از برنامه نود شبکه سه دوشنبه ۳۰ مرداد ماه ۹۶ که در “آیتم نود تا نود” به حاشیه های جالب نود تا نود پرداخته است. پارس فوتبال شما را به تماشای این کلیپ دعوت می کند. خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال:… کاربران فضای مجازی با انتشار تصویری جالب خطای پن ی ساموئل اومتیتی را مورد تمس قرار دادند. هواداران تیم پرسپولیس که در ورزشگاه یادگار قم حضور دارند، درخواست جالب توجهی از داوران امروز تیم شان مقابل صبای قم داشتند. عکاس مخصوص کاخ سفید و باراک اوباما یک هفته مانده به پایان دوران ریاست جمهوری او منتخبی از جالب و خنده دارترین ع های 88 سال گذشته را منتشر کرد. گلی که کریم بنزما امشب وارد دروازه آلاوس کرد هم رئال را از این حریف پیش انداخت و هم باعث ثبت یک رکورد شخصی جالب برای ستاره فرانسوی شد. در بسیاری از شغل ها، فرد باید کارهایی سخت و گاهی ناخوشایند را انجام دهد تا بتواند مبلغی را به عنوان دستمزد دریافت کند. ولی همیشه هم این طور نیست و بعضی از شغل ها بسیار لذت بخش و جالب هستند. شغل آزمونگران محصول نیز یکی از همین شغل هاست و در آن فرد در ازای استفاده از محصولاتی دستمزد […] نوشته معرفی ۹ شغل جالب آزمونگری محصول در دنیا اولین بار در چطور پدیدار شد. قبلا این کتاب جالب رو برای گوشی هایی که جاوا بودن گذاشته بودم ولی بخاطر جالب و مفید بودن این کتاب و البته تعداد بالای اون ، این بار این کتاب جالب رو برای گوشی های اندروید گذاشتم ؛ درباره کتاب : این کتاب ، کوتاه و کم حجمه و شامل خاطرات یه جاسوس وفادار انگلیسیه که به شکل یه مسلمان وارد سرزمین های مسلمونا میشه و ... ؛ واقعا جالبه ؛ با خوندن این خاطرات میتونین ببینین دید یه سیاستمدار انگلیسی نسبت به شما چیه ! لطفا نظرتون رو بعد از خوندن کتاب بگین . از. به گفته روانشناسان همه ما به نحوی تحت تاثیر رنگها هستیم و به عبارت دیگر (خود) واقعی مان را با این رنگها نشان می دهیم. برای اسم هر فرد رنگ مخصوصی وجود دارد. که می تواند بر زندگی او تاثیر بگذارد.جالب است نه؟! اینکه شما بدانید برای اسمتان رنگ مخصوصی وجود دارد و می توانید راز شخصیتی خود را از لا به لای آن دری د! باید بسیار جالب و هیجان انگیز باشد.پس به موارد زیر به ترتیب ذکر شده کاملا توجه کنید: فدراسیون فوتبال در اقدامی جالب و حمایتی از عراق از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کرد که به جای ما ی، بصره مقابل قطر میزبان آنها در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باشد. اختصاصی از نیک فایل برنامه جالب وکاربردی برای زیبایی با و پر سرعت .
برنامه جالب وکاربردی برای زیبایی
برنامه جالب وکاربردی برای زیبایی دوست دارید زیبا باشید؟ دوست دارید صورتی بدون جوش و لک داشته باشید؟ دوست دارید از شر پف های زیر چشم راحت شوید؟ دوست دارید به تنهایی ماسک های زیبایی بسازید؟ و... این برنامه رازهای زیبایی پوست ومو را به شما نشان میدهد
با
برنامه جالب وکاربردی برای زیبایی
علی هاشمی موفق شد مدال طلای مسابقات قهرمانی وزنه برداری جهان را در دسته 105 کیلوگرم ب کند، لحظه جالب دریافت مدال او را مشاهده می کنید. کچلیک معروف فضای مجازی، به شیوه ای جالب و دوست داشتنی ورود شهید حججی را به وطن خوشآمد گفت. پیش از آغاز عید فطر در مصلی (ره) میثم مطیعی اشعار جالب توجهی درباره موضوعات خطاب به مسئولین خواند. جانلوئیجی بوفون، دروازه بان یوونتوس از ایوان راکیتیچ، هافبک کروات بابت پیشنهاد جالب او تشکر کرد. عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در سخنانی پیشنهادی جالب برای مسئولیت پذیر ارائه کرد. در این مطلب سعی داریم تا شما را با 19 حقیقت جالب در خصوص الماس در قالب اینفوگرافیک آشنا کنیم. فناوری جالب برای پخت غذا در نیم دقیقه با این فناوری می توانید در کمتر از نیم دقیقه غذای خود را بپزید. بخش های genie حاوی تمامی مواد طبیعی به صورت منجمد یا خشک شده هستند که مدت ماندگاری آن ها بین یک تا دو سال است. غذاهای طبخ شده توسط این سیستم در تکه های 140 گرمی سرو می شوند. همشهری آنلاین: برنده رقابت جالب ترین ژنوم جهان سندی، نژادی خالص از دینگو ، گونه ای از سگ های وحشی بومی استرالیا معرفی شده است. خاویر هرناندز ملقب به چیچاریتو در بازی با کره جنوبی 50 گله شد و در جمع ستاره هایی قرار گرفت که از مرز 50 گل ملی عبور کرده اند. بلیجر ریپورت طرحی جالب در این باره منتشر کرده است. 1)عدد 142857 ویژگی های جالبی دارد اگر اعداد 1 تا 6 را در این عدد ضرب کنیم فقط جای ارقام تغییر می کند یعنی : 2×142857 = 285714 3×142857 = 428571 4×142857 = 571428 5×142857 = 714285 6×142857 = 857142 و در آ : ۷×142857 = 999999 ************************************ 2) عدد 2520 را می توان بر اعداد 1 تا 10 تقسیم نمود، بدون آن که خارج قسمت ری داشته باشد. و جالب تر اینکه این عدد کوچکترین عددی است که بر همه این اعداد (1 - 10 ) بخش پذیر است . و باز هم جالب تر از آن اینست که بدانیم این عدد از حاصلضرب چه عواملی ایجاد می شود ؟ 2520=12*30*7 که .