حکومت وحدت ملی در کلمبیا

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای ی مداحی عید فطر در تهران را وحدت شکنانه توصیف کرد و گفت: مدت هاست از این تریبون مقدس از این قبیل موارد و تندتر شنیده می شود ولی ظاهرا قصدی بر اصلاح نیست. شرایط تشکیل یک ت، وجود سرزمین، جمعیت، حکومت و حاکمیت است که در ظاهر به نظر می رسد توانسته بود در درون مرزهای متصرفه از دست داده آنها را ایجاد کند. رییس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: وجی انتخابات پیش رو باید باعث وحدت، همدلی و افتخار نظام شود. علی می توانست بعد از به حکومت رسیدنش کمی صبر کند تا پایه های حکومت محکم شود سپس حکم عزل معاویه را بدهد اما او هرگز چنین نکرد با تمام مخاطراتش آری حکومت علوی حتی لحظه ای بقا را به قیمت فرصت دادن به امثال معاویه برنمی تابد اما ما چگونه عمل می کنیم؟ مردم اگر در انتخابات به معاویه 40 میلیون و بنده صالح دیگری 10 میلیون رای بدهند می گوییم 50 میلیون به نظام آری گفتند مبارک باد این جمهوریت آن یت!
(رحمةالله‌علیه) از همان ابتدای نهضت خود، بر داشتن وحدت در جامعه تأکید داشتند و بعدها نیز بعد از پیروزی انقلاب ی در بهمن ماه 57، بر حفظ وحدت جامعه ایران و بالاتر از آن، وحدت مسلمانان اصرار داشتند. وحدت ی برای برچیدن ظلم داخلی خداوند متعال می‌فرماید: «وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ...
ادامه مطلب


هفته وحدت چگونه شکل گرفت؟
حد فاصل میان ۱۲ ربیع الأول تا ۱۷ ربیع الأول که تاریخ ولادت رسول الله محمد صلى الله علیه و آله بنا بر روایات موجود در شیعه است ، به منظور حفظ وحدت بین مسلمانان توسط حضرت (ره) بنیانگذار ایران بنام هفته وحدت مسمی گردید که از آن به بعد، در تمامی ملل ی همزمان با خجسته میلاد نبی مکرم از هفته وحدت نیز تجلیل می شود.ارگانی رسمی هم با نام ( مجمع تقریب بین مذاهب ی ) رسما در این زمینه در حال فعالیت است که به شکل مستقل کار می کند و هر ساله کنفرانس هایی برگزار
سردبیر رو مه رس نوشت: حکومت و مردم در فلسفه (ره) مفهوم خاص خود را دارد و با تعاریف کلاسیک در علوم متفاوت است. هفته وحدت هفته وحدت فاصله میان ۱۲ ربیع الاول که سالگرد ولادت بنا بر روایات أهل سنت تا ۱۷ ربیع الاول که سالگرد ولادت بنا بر روایات شیعه است، به ابتکار و پیشنهاد آیت الله حسینعلی منتظری و حمایت آیت الله به عنوان هفته وحدت نامگذاری شده است. طی این اقدام، مسئله ای که شاید می توانست عاملی برای تشدید اختلافات میان مسلمانان شیعه و سنی باشد، موجب وحدت آفرینی بیشتر میان مسلمانان شد. در این راستا سازمانی رسمی با نام مجمع جهانی تقریب مذاهب ی رسماً در حال فعالیت هست و هر ساله در تهران و در هفته وحدت کنفرانس بین المللی وحدت ی را برگزار، و علمای بزرگ را از کشورهای مختلف دور هم جمع می کند، که همواره از ایران تا همه مسولین تأکید دارند که وحدت میان مسلمانان باید ایجاد و عوامل تفرقه خشکانده شود. با توجه به تفرقه افکنی های دشمنان در میان مسلمین، وحدت ی مورد تأکید علمای سنی و شیعه قرار دارد.
بازی های انجام شده لیگ وحدت روز نهم دیروز مورخه 1395/11/08
ادامه مطلب مجلس نمایندگان منتظر عملکرد حکومت وحدت ملی یکشنبه ۱۶ قوس ۱۳۹۳ - قدرت الله جاوید مجلس نمایندگان افغانستان، انتظار دارد تا تعهداتی را که مقام های حکومت وحدت ملی در نشست لندن د، عملی شود.
ایجاد حکومت پاسخگو و معرفی ک نه ی جدید، اصلاحات در نهادهای انتخاباتی، عدلی و قضایی، مبارزه با فساد و اصلاحات در گمرکات، از تعهدات عمده ی رییس جمهور غنی و عبدالله عبدالله، در نشست لندن بود.
رییس جمهور غنی، به صورت واضح گفت که آن ها از دشواری های فرا راه حکومت وحدت ملی آگاه اند و انتظار دارند تا با تعهدات عملی جامعه بین المللی، به آن فایق آیند.
با این حال، شرکت کننده های نشست لندن، تعهد به پشتیبانی از حکومت وحدت ملی د.
عرفان الله عرفان، معاون مجلس نمایندگان که به روز شنبه با گروهی از خبرنگاران صحبت داشت، بیان کرد که مجلس نمایندگان، منتظر عملکرد سران حکومت وحدت ملی است.
به گفته ی عرفان، رییس جمهور و رییس اجرایی شعارهای بسیاری را در راستای مبارزه با فساد، حکومتداری خوب و تعیین ک نه کارا سر داده اند و نیاز است تا در زمینه ی عملی ساختن، آن اقدام کنند.
عرفان گفت: «همان طوری که تعهداتی را به جامعه جهانی سپردند؛ در رابطه به محو فساد، به خاطر اصلاحات در حکومت، به خاطر حکومتداری خوب و هم چنان به خاطر ارتقای ظرفیت های اقتصادی و اجتماعی ما- در این راستا تنها به حرف اکتفا نکنند، امیدواریم که به زودترین فرصت داخل اقدام شوند تا تغییرات مثبت در زندگی مردم رونما گردد.»
هرچند انتظار می رفت که رییس جمهور غنی و عبدالله عبدالله ک نه ی جدید را مطابق تعهدات شان پیش از رفتن به نشست لندن؛ به مجلس نمایندگان معرفی کنند، اما این امر به پس از نشست لندن موکول شد.
معاون مجلس نمایندگان، اما به این باور است که عملی ساختن تعهدات ت افغانستان، بدون داشتن حکومت موثر و متعهد، امکان پذیر نیست.
عرفان می گوید که رییس جمهور و رییس اجراییه باید به مردم و جامعه جهانی ک نه ی شایسته و واحد را به مجلس نمایندگان معرفی کنند.
عرفان افزود: «آرزوی ما این است که ک نه ی جدیدی که معرفی می شود، ک نه ای مصلحتی نباشد، به اساس قوم و روابط نباشد، به اساس کمپاین های گذشته نباشد- به اساس شایسته سالاری، به خاطر متعهد بودن شخص، به خاطر تخصص و مسلکی بودن شان معرفی شوند.»
در همین حال، برخی دیگر از اعضای مجلس نمایندگان، نیز اصلاحات در ادارات تی، ایجاد حکومتداری خوب، مبارزه با فساد و تامین امنیت را زمینه تامین ثبات و افزایش سرمایه گذاری می پندارند.
عبدالولی نیازی، ی مردم بدخشان در مجلس نمایندگان با اشاره به نگرانی های امنیتی و موجودیت فساد در اداره ی تی، می گوید که تامین امنیت و اصلاحات زمینه را برای جلب سرمایه گذاری فراهم می سازد.
نیازی گفت: «هرگاه حکومت وحدت ملی توان گرفتن امنیت سرمایه گذاران داخلی و خارجی را داشته باشد، هرگز فرار سرمایه از افغانستان صورت نخواهد گرفت.» نیازی افزود :« ایجاد حکومتداری خوب، معرفی ک نه خوب به پارلمان افغانستان و تشکیل حکومت خوب؛ زمینه ی خوبی است برای حفظ سرمایه در افغانستان، آوردن ثبات و اطمینان مردم افغانستان و جامعه بین المللی.»
از جانب دیگر، شماری دیگری از نمایندگان مجلس معتقداند که رییس جمهور و رییس اجرایی با طرح های واضح به نشست لندن رفته بودند و برای دستی به تعهداتی که به جامعه جهانی و مردم افغانستان س اند، باید کارهای عملی را روی دست گیرند.
علی کاظمی، ی کابل در مجلس نمایندگان با برشمردن دشواری های حکومت گذشته و تنش های به میان آمده میان رییس جمهور پیشین افغانستان و جامعه جهانی تاکید می کند که سران حکومت وحدت ملی، به وعده های که در نشست لندن داده اند، پابند باشند.
کاظمی گفت: «مقام های حکومت وحدت ملی وعده هایی را که به جامعه جهانی داده اند، مطابق به وعده های شان جامعه جهانی تجدید نظر کرد در کمک های شان که آن ها کمک های شان را به حکومت افغانستان ادامه می دهند.» کاظمی افزود: «اگر ما شرایطی را که از سوی جامعه جهانی به ت افغانستان گذاشته شده، نادیده بگیریم و به وعده های خود عمل نکردیم از یک طرف اعتماد جامعه جهانی را از دست می دهیم و از سوی دیگر زیر سوال مردم افغانستان قرار خواهیم گرفت.»
به باور این عضو مجلس نمایندگان، در کنار آن که ت افغانستان در برابر کمک های جامعه جهانی پاسخگو است، کشور کمک کننده به افغانستان هم باید شفاف عمل کند.
این عضو مجلس تاکید می کند که ایجاد حکومتداری خوب و شفافیت در مصارف کمک ها زمینه را برای اعاده اعتماد مردم به حکومت فراهم خواهد ساخت. http://8am.af/parlieman-government-of-national-unity-session-london/ مفتی ارشد گفت: از ان القاعده و باید پرسید وقتی به بمباران مردم مشغول بود چه ی توانست این موضوع را خاتمه دهد؟ جز ایران! با وحدت ایجاد شده توسط ایران پیروز شد. حزب جمعیت ی و نمایندگان حکومت اولین دور مذاکرات خود درباره تنش های به وجود آمده میان کابل و بلخ را برگزار د. به مناسب هفته وحدت و میلاد حضرت رسول(ص) گجلسه گرامیداشت در منطقه صالح آباد شهرستان تربت جام برگزار شد. زاهدان - ۲۲ بهمن در سیستان و بلوچستان حال و هوایی دیگر دارد زیرا در این خطه از ایران ی علاوه بر عطر انقلاب، عطر وحدت و برادری به مشام می رسد. اثری نمایشی درباره شهاب الدین سهروردی، متفکر بزرگ ایرانی که در جوانی محاکمه شد و به قتل رسید در تالار وحدت به صحنه می رود. حسن زکی زاده یکی از بهترین بازی کنان تیم وحدت همه سین است او در تیم کوهسار بازی خود را اغاز کرد وبه ساحل شرق رفت والان در تیم وحدت همه سین به عنوان کاپیتان بازی می کند تمام گل های او۱۸۹تا است او بازی کن ماهر و فکر کنی است . همشهری آنلاین: اردوان کامکار، آهنگساز و نوازنده سنتور- ۱۵ تیرماه در تالار وحدت تهران به اجرای کنسرت خواهد پرداخت. آیت الله نوری همدانی در پیامی خطاب به جبهه مردمی نیروهای انقلاب؛ نیروهای انقل را به وحدت و اتحاد حول یک نفر دعوت د. حجت ال و المسلمین محسنی اژه ای با بیان اینکه روز قدس روز اعلام وحدت علیه همه مستکبرین است، گفت: وظیفه دینی و ملی خود می دانیم که مثل همه مردم در امروز شرکت کنیم. سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، در واکنش به حادثه تروریستی دیرا ور تصریح کرد: نفس های گروه تروریستی با مقاومت و وحدت ت و ملت ، به شماره افتاده است. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: نظام با تکیه بر ولایت و وحدت کلمه از سرافرازی و در جهان بهره مند شده است.
بازی های انجام شده دیروز لیگ وحدت روز ششم مورخه 1395/10/28
ادامه مطلب «باغ آلبالو» نمایشنامه معروف آنتون چخوف به ترجمه بهروز نورانی و به کارگردانی اکبر زنجان پور در تالار وحدت روی صحنه می رود. به طور تصادفی داستان شهرام ی رو خوندم خیلییییییی ناراحت شدم یه آدم بازیچه سیاست های دو حکومت شده و آ ش قهرمان هسته ای شد از ته قلبم دلم برای مادرش زنش و پسرش سوخت.. حاجی قصه ما ... شد فرماندار شهرستان ایرانشهر گفت: وحدت و همدلی پیروان مذاهب مختلف ی، شاه کلید مقابله با دشمنان و استکبار جهانی به ویژه ی جهانخوار است. علی ی معتقد است ساختمان تالار وحدت ایمنی لازم را ندارد و اگر در آنجا حریقی رخ دهد ممکن است فاجعه ای دیگر مانند فاجعه پلاسکو رخ دهد. ستاد امداد فرهنگی کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان، جشن بزرگ هفته وحدت را در مناطق ز له زده استان کرمانشاه ب ا می کند. بزرگ و وحدت آفرین یوم الله 22 بهمن با حضور گسترده مردم در مناطق مختلف استان اردبیل برگزار شد. مسجد مکی اهل سنت زاهدان گفت: اهل سنت سراسر ایران سربلندی و آبادانی ایران ی را می خواهند و همیشه به دنبال وحدت و امنیت هستند. شورای عالی ائتلاف برای نجات افغانستان که مهمترین اپوزیسیون ت کابل محسوب می شود در پیامی بمناسبت عیدقربان اعلام کرد که حکومت وحدت ملی با تبلیغات رسانه ای بدنبال انحراف اذهان مردم این کشور از مسائل عمده… جمعی از کافه های ارومیه به مناسبت هفته وحدت و به نفع بیماران مبتلا به سرطان بیمارستان خیریه امید گرد هم آمدند تا عواید حاصل از فروش خود را به این بیمارستان اختصاص دهند. مسابقات لیگ وحدت روز نهم فردا مورخه 1395/11/08 در بوستان سمیه برگزار میگردد. ادامه مطلب نمایندگان پارلمان افغانستان پس از فراخواندن سه مقام امنیتی در پی افزایش ناامنی های اخیر این کشور، به وزرای دفاع، کشور و رئیس امنیت ملی حکومت وحدت ملی رای اعتماد دادند. آذربایجان یک حکومت ضددینی نیست، یک حکومت غیردینی است و باید به این تفاوت توجه کنیم. در یکی دیگر از مهم ترین بازی های فوتبال باشگاهی اسرم که با دو تیم امید و وحدت در روز چهارشنبه برگزار شد ، تیم امید توانست رقیب دیرینه خود را ش ت دهد. با سوت داور مسابقه ، بازی تیم های امید و وحدت برگزار شد و تیم امید با تمریناتی که از قبل داشت کاملا مسلط بر بازی بود و تلاش بسیاری برای گل زدن انجام می داد و از این رو ، تیم وحدت هم در مقابل امید ، در تلاش برای گل زدن بود. تیم امید که موقعیت های گل بسیاری برای خود ایجاد کرده بود را نتوانسته تبدیل به گل کند و بازی در نیمه اول بدون هیچ گلی به پایان رسید. در نیمه دوم بازی ، امید با حمله های پی در پی سخت در تلاش برای اولین گل خود بود. با تصمیم کادر فنی و با تعویض طلایی تیم امید بازی رنگ دیگری به خود گرفت و امید توانست در اواسط نیمه دوم با گ نی آقای احسان قلی پور نتیجه را تغییر داده و اولین گل خود را به ثبت برساند. کمی نگذشت که آقای ابراهیم تقی پور بازیکن با تجربه امید توانست از فاصله 40 متری با یک ضربه طلایی و هیجان انگیز گل دوم تیم امید را به ثمر برساند. تیم وحدت با خوردن دو گل تلاشش دو چندان شد و توانست اولین گل خود را به ثبت برساند که این گل را آقای پویا میرزایی برای تیمش به ثمر رساند. کمی بعد از اولین گل وحدت ، تیم امید توانست سومین گل خود را هم بزند و گل سوم را آقای احسان قلی پور برای بار دوم برای تیمش ثبت کرد. در آ ای بازی بود که فشار وحدت بر داور مسابقه زیاد شد و داور به ناحق ، یک پنارتی به نفع وحدت گرفت و وحدت توانست گل دومش را به ثبت برساند و این گل را آقای یاسین رجب زاده از روی نقطه پنارتی برای وحدت به ثمر رساند و در آ نتیجه بازی 3 بر 2 به نفع تیم امید تمام شد. ا اجی وحدت : عباس جانی اخطاری های وحدت : مهران امانی و فاضل یوسفی اخطاری های امید : رضا رشیدی و اکبری از تمامی انی که باشگاه امید را حمایت د ، تشکر و قدردانی می کنیم. برای دیدن ع های دیگر به ادامه مطلب بروید. بیست و دوم آذر مصادف با دوازدهم ربیع الاول ، سالروز ولادت فرخنده حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (صلوات ا... علیه ) به روایت اهل تسنن و آغاز هفته مبارک وحدت است. کرج-ایرنا-فرماندار شهرستان فردیس گفت که بیش از هر چیزی نیاز به وحدت، انسجام، اتحاد و همدلی داریم و این یکپارچگی می تواند نظام ی را حفظ کند که این وضعیت در فردیس وجود دارد و امیدوارم هر روز پررنگ تر… رئیس جمهور تصریح کرد: تعادل سرآغاز وحدت و همبستگی است واعتدال راهی است که ما را به تعامل سازنده و گسترده می رساند. کنسرت ناصر چشم آذر این بار با همراهی ار تر بزرگ «ایستگاه» در فضایی جدید و با اتفاقات ویژه در تالار وحدت به روی صحنه می رود. چرا حجاب موجب آرامش می شود؟ ... زن به دلیل اینکه عواطف و احساسات قویتری در برابر مرد دارد، از نظر روانی نفوذپذیرتر از مرد است،یعنی از عوامل بیرونی بیشتر از مرد متاثر می شود. ...این تاثر و نفوذپذیری وقتی از یک منبع، یعنی از سوی همسر باشد، باعث می شود وحدت و یگانگی روانی زن حفظ شود ...ولی وقتی زن بدون حجاب در اجتماع مردان نامحرم،حاضر می شود به اسانی تحت تاثیر روانی و عاطفی آنان قرار می گیرد و وحدت روانی او از بین می رود و با از بین رفتن وحدت روانی ، دچار اضطراب و آشفتگی می شود.