حمایت جانانه کمدین خنداننده شو از پانته آ بهرام ع

در نشست شاهنامه خوانی امروز هم، بخش دیگری از داستان شاهنامه را با هم خو م. در ادامه آمده بود که: بهرام برای شکار به نخجیرگاه رفت. از هر کشوری، جنگجویی که از شکار آگاهی داشت و آشنا به فنون شکار بود، همراه او شد. بهرام در دشت چشم انداخت و تا آنجا که چشم می دید، گور دید. خوشحال گردید و دستور داد تا شب را به میگساری و استراحت بگذرانند. و فردا کار شکار را آغاز کنند. فردای آن روز، بهرام عزم شکار کرد، شیری غرید و به سوی او دوید. بهرام به یان گفت با وجود اینکه تیر و کمان دارم ولی با شمشیر او را از پای در می آورم تا مرا نادلیر نخوانند. بهرام پس از کشتن اولین شیر با شمشیر، با شیر دیگری که بچه ای داشت مواجه شد و او را نیز با خنجر بکشت. ناگهان شخصی به شاه گفت این دور از مهر می باشد که شیری که بچه اش از او شیر می خورد را بکشی! بهرام پس از شکار به اصط و عراق برگشت و به تمام درویشان و یتیمان و بی س رستان هدیه ها داد و ایشان را بی نیاز کرد. ز شاه و ز درویش هر کاو بمُرد ابا خویشتن نام نیکی ببرد کار نیکو از پر است
روزی بهرام گور در شکارگاه مشغول شکار بود. در این حال گور بزرگی از دور پیدا شد. بهرام تیری در کمان گذاشت و به همسرخود گفت: این گور را آن طور که تو بخواهی شکار خواهم کرد. همسرش گفت: می خواهم که پای گور[ ] رابا تیر به گوش او بدوزی. بهرام منتظر ماند و همین که حیوان سم پای راستش را برای خاراندن به گوش خود نزدیک کرد بهرام نشانه گرفت و تیر را رها کرد و تیر به سم حیوان خورد و سپس از گوش او خارج شد و همانطور که همسرش خواسته بود پای گور به . مراسم وداع با بهرام شفیع امروز در حالی برگزار شد که از دوستداران دو جامعه ورزش و رسانه برای بدرقه ی او به خانه ی ابدی در مقابل مسجد بلال صدا و سیما گرد هم آمده بودند.
سری جدید «خنداننده شو» از پنجشنبه هفته گذشته در برنامه «خندوانه» پخش شد. در این دوره فرهاد آییش و… گزارش تصویری نقش اول در این قسمت به حضور مردان و ن انقل در جبهه های جنگ در طول 8سال دفاع مقدس پرداخته است. سینمایی «طهران تهران» یک اثر دو اپیزودی درباره تهران پایتخت ایران است که این دو اپیزود را دو سینماگر از دو نسل مختلف کارگردانی کرده اند: داریوش مهرجوی و مهدی کرم پور. این که پیش تر تهران در جستجوی زیبایی نام داشت، قرار بود سه قسمت داشته باشد و قسمت وسط را سیف الله داد کارگردانی کند که این کارگردان پیش از شروع ساخت درگذشت. «طهران: روزهای آشنایی» اپیزود اول سینمایی است. داریوش مهرجویی در این اپیزود، تهران قدیم را روایت می کند. در این اپیزود پان. بهرام رادان گفت: اگر انتخاب سکاندار کشورمان را جدی نگیریم،بهترین سال های زندگی مان را جدی نگرفته ایم.
رو مه کیهان در یادداشتی کوتاه حمله ی تندی به برنامه خندوانه و مسابقه خنداننده شو نمود. بهرام پروین گنابادی: هفتمین نشست از مجموعه درس گفتارهایی درباره ی خواجوی کرمانی به بررسی نقش خواجو در تکوین غزل فارسی اختصاص داشت که با سخنرانی بهرام پروین گنابادی چهارشنبه ۲۰ بهمن در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار شد.
بهرام رادان بازیگر 37 ساله کشورمان ع ی از خودش در کنار زن گردن دراز تایلندی را منتشر کرد. بهرام بیضایی کارگردان و نمایش نامه نویس ایرانی در نخستین روزهای بهار امسال نمایش «چهارراه» را در جشنواره هنر ایرانی استنفورد روی صحنه برد.
بهرام رادان بازیگر کشورمان با انتشار ع ی از عارف لرستانی, از آ ین دیدارش با وی نوشت. شیراز- فعالان محیط زیست فارس می گویند برخی مجوزهای معدن کاوی دربهرام گور صادر شده، موضوعی که محیط زیست آن را تکذیب می کنداما نگرانی درباره زیستگاه گور ایرانی وجوددارد. جدید ایرانی مرگ ماهی با
ایرانی جدید مرگ ماهی با
سینمایی مرگ ماهی با
مرگ ماهی با

در صورت ن یتی صاحب اثر لینک برداشته خواهد شد


http://persianfilm10.samenblog.com/uploads/p/persianfilm10/380468.jpgکارگردان : سیدروح الله حجازی بازیگران : نیکی کریمی، علی مصفا، طناز طباطبایی، بابک حمیدیان، ریما رامین‏فر، سحر ت شاهی، بابک کریمی، بهرنگ علوی، حسام محمودی، پانته‏آ بهرام، مروارید کاشیان، رابعه مدنی، کیمیا مرادیان، ملیکا پارسا،حسام رحیمی منش خلاصه :  همیشه فکر می ماهی ها موقع مردن، وقتی لب می زنن، یه چیزی می خوان بگن که من اونو نمی شنوم . . .

حسن وارسته نویسنده سریال های طنز تلویزیونی در گفتگویی، با اشاره به برنامه «خندوانه» استندآپ های… همشهری آنلاین: نمایشنامه « خوانی» اثر بهرام بیضایی با کارگردانی شیما اسدی در روزهای ۱ و ۲ دادماه در خانه تئاتر خوانش می شود. «غریبه و مه» ساخته بهرام بیضایی در سینماتک خانه هنرمندان ایران به نمایش درمی آید. «غریبه و مه» ساخته بهرام بیضایی در سینماتک خانه هنرمندان ایران به نمایش درمی آید. رامبد جوان در گفت و گویی از متن و حاشیه «خنداننده شو» گفته است. او می گوید حواس مان بیش از قبل جمع شده اما تاکید می کند بالا ه کمدی نیش دارد. بخشی از مصاحبه را به «خندوانه» اختصاص دادیم که احتمال تولید… مشعل داری المپیک توسط بهرام رادانمشعل داری المپیک توسط بهرام رادان ,  بهرام رادان بازیگر سینمای ایران یکی از مشعل داران المپیک زمستانی 2018پیونگ چانگ خواهد بود.طبق گزارش رسیده، پیش از این هم سابقه داشته که چهره های غیرورزشی مشعل دار المپیک باشند.تام کروز در المپیک2004 آتن مشعل دار بود ، دیوید بکام در المپیک 2012 لندن مشعل بازی ها را به دست گرفت. این بار نوبت به یک چهرههنری از ایران رسیده که در یک میدان ورزشی جهانی، سفیر ایران باشد.گفته می شود؛ .
بهرام رادان بازیگر سینما در سئول پایتخت کره جنوبی در برنامه حمل مشعل المپیک زمستانی 2018 مشعل بازی… نمایش «افرا» نوشته بهرام بیضایی از عصر یکشنبه 15 اسفند با حضور تعدادی از هنرمندان تئاتر ایران در پلاتوی مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز کرد. میترا حجار هم مانند بهرام رادان برای اولین بار با مجموعه « روی شیشه» به کارگردانی مهدی گلستانه وارد شبکه نمایش خانگی می شود. حجار اولین بازیگر زن این پروژه است.
مهدی ژوله با انتشار پستی در واکنش به انتقادهای رسانه های اصولگرا و برخی از مردم از خنداننده شو,… کلیپی از زنده یاد بهرام شفیع مجری برنامه ورزش و مردم که در آن از خاطره رکورد روپایی زدن با دمپایی را بیان می کند.
امسال ریحانه خانم و خانواده اش سُفره یلداشونو بر سر مزار بابا بهرام جشن گرفتند . .. مزار شهید م ع حرم حاج بهرام مهرداد @khadem_shohda مردم و مسئولان با وحدت و ولایتمداری جانانه در برابر دشمنان تا پای جان مقاومت کنند. راز جاودانگی کوروش بزرگ در لغت نامۀ دهخدا زیر عنوان «پانته آ» بر اساس روایت «گزنفون» آمده است که: هنگامی که مادها پیروزمندانه از جنگ شوش برگشتند، غنائمی با خود آورده بودند که بعضی از آنها را برای پیشکش به کورش بزرگ عرضه می­ د. در میان غنائم زنی بود بسیار زیبا و به قولی زیباترین زن شوش به نام پانته ­آ که همسرش به نام «آبراداتاس» برای مأموریتی از جانب شاه خویش رفته بود.

چون وصف زیبایی پانته ­آ را به کورش گفتند، کورش درست ندانست که زنی شوهردار را از همسرش بازستاند و حتی هنگامی که توصیف زیبایی زن از حد گذشت و به کورش پیشنهاد د که حداقل فقط یک بار زن را ببیند، از ترس این که به او دل ببازد، نپذیرفت. پس او را تا باز آمدن همسرش به یکی از نگاهبان به نام «آراسپ» سپرد.

اما اراسپ خود عاشق پانته ­آ گشت و خواست از او کام بگیرد، به ناچار پانته­ آ از کورش کمک خواست. کوروش آراسپ را سرزنش کرد و چون آراسپ مرد نجیبی بود و به شدت شرمنده شد و در ازا از طرف کوروش به دنبال آبراداتاس رفت تا او را به سوی ایران فرا بخواند.

هنگامی که آبرداتاس به ایران آمد و از موضوع با خبر شد، به پاس جوانمردی کوروش برخود لازم دید که در لشکر او خدمت کند.
می­گویند هنگامی که آبراداتاس به سمت میدان جنگ روان بود پانته ­آ دستان او را گرفت و در حالی که اشک از چشمانش سرازیر بود گفت: «سوگند به عشقی که میان ست، کوروش به واسطه جوانمردی که حق ما کرد اکنون حق دارد که ما را حق ­شناس ببیند. زمانی که اسیر او و از آن او شدم او نخواست که مرا برده خود بداند و نیز نخواست که مرا با شرایط شرم آوری آزاد کند بلکه مرا برای تو که ندیده بود حفظ کرد. مثل اینکه من زن برادر او باشم.»
آبراداتاس در جنگ مورد اشاره کشته شد و پانته ­آ بر سر جنازۀ او رفت و شیون آغاز کرد. کوروش به ندیمان پانته­آ سفارش کرد تا مراقب باشند که خود را نکشد، اما پانته­آ در یک لحظه از غفلت ندیمان استفاده کرد و با خنجری که به همراه داشت، سینۀ خود را درید و در کنار جسد همسر به خاک افتاد و ندیمه نیز از ترس کورش و غفلتی که کرده بود، خود را کشت.

هنگامی که خبر به گوش کوروش رسید، بر سر جنازه ها آمد. از این روی اگر در تصویر دقت کنید دو جنازۀ زن می­بینید و یک مرد و باقی داستان که در تابلو مشخص است و بدین گونه است که ی با نیکنامی در تاریخ جاودانه می­شود. مردم ما همیشه در حال حمله به همه چیز هستند اما به نظرم یک مسابقه ساده تا این حد حمله ندارد.
در نخستین روز از جشنواره جهانی فجر، پانته آ پناهی ها به همراه عوامل و بازیگران گرگ بازی… پیش وت تیم استقلال گفت: اتفاقی که در خنداننده شو رخ داد نه تنها بی احترامی به سرمربی و بازیکن استقلال نبود بلکه یک شوخی بامزه بود. بهرام رادان به عیادت دختر ز له زده کرمانشاهی که همیشه آرزوی دیدن او را داشته، رفت. بهرام رادان و حامد بهداد با «آدمکش» به شبکه سه سیما می آیند. موزیک ویدئوی "هوای گندم "با صدای بهرام نازمهر و با آهنگ سازی علی زند ی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر را مشاهده می کنید. اون که رو پیرهن گل عطر غزل ها رو نوشت / تو نگاه آدم ها، قصه ی دل ها رو نوشت… بهرام بیضایی می گوید از آنان که در برابر بدگویانِ دستیز خاموش نماندند سپاسگزار است. مراسم اختتامیه جشنواره تئاتر ی، پر از حرف های ناگفته دانشجویان بود. بهرام شفیع مجری با سابقه و رئیس فدارسیون هاکی امروز( ) جان به جان آفرین تسلیم کرد. به گزارش شفقناورزشی، شفیع که حدود ۴۰ سال برنامه ورزش و مردم را روی آنتن شبکه یک داشت تا گذشته هم روی آنتن حضور داشت و برنامه اش را به پخش رساند. یکی از همراهان این مجری و گزارشگر […] رکنا: شبنم فرشادجو صفحه اینستاگرامش را به تصویری از گریم متفاوتش اختصاص داد. پرویز بهرام - صدای ماندگار دوبله - که همه ایرانیان با صدای دوست داشتنی او در «جاده ابریشم» آشنا هستند، این روزها در منزل استراحت می کند و بیشتر کتاب می خواندپرویز بهرام - هنرمند پیش وت دوبله - که در هفته های اخیر به علت مشکلات کلیوی راهی بیمارستان شده بود، پیش از ایام تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) از بیمارستان به منزل منتقل شد و این روزها همچنان به گفته ی همسرش تحت نظر پزشک است و دیگر به این زودی ها قصد ندارد به دوبله برگردد. خبرنگار ایسنا به همراه . از آتش دل در غم جانانه بسوخت چون من از خویش برفتم دل بیگانه بسوخت قه زهد مرا آب ابات ببرد خانه عقل مرا آتش میخانه بسوخت چون پیاله دلم از توبه که بش ت همچو لاله جگرم بی می و خمخانه بسوخت ماجرا کم کن و بازآ که مرا مردم چشم قه از سر به درآورد و به شکرانه بسوخت ترک افسانه بگو حافظ و می نوش دمی که ن یم شب و شمع به افسانه بسوخت خواجه حافظ آتشی بود در این خانه که کاشانه بسوخت تنم از واسطه دوری دلبر بگداخت جانم از آتش مهر رخ جانانه بسوخت سوز دل بین که ز بس .