حضور قالیباف در مراسم سالگرد شهادت شهید همدانی ع

اولین شب مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با حضور معظم انقلاب ی، رؤسای قوای مقننه و قضائیه، جمعی از مسئولان و قشرهای مختلف مردم در حسینیه (ره) برگزار شد. مراسم پنجمین سالگرد شهادت شهیدمحمدعلی ت آبادی در جوار مزار مطهرشهید ت آبادی در بهشت زهرا باحضور خانواده معظم شهید ت آبادی
مراسم پنجمین سالگرد شهادت شهید م ع وطن شهید محمد علی ت آبادی در جوار مزار مطهّر شهید دربهشت زهرا(س) برگزار گردید.   مورخه 1396/3/26 مصادف با 21 ماه مبارک رمضان 96 مراسم پنجمین سالگرد پرواز آسمانی  پلیس جوان و وظیفه شناس شهید محمد علی ت آبادی در جوار مزار مطهّر این شهید م ع وطن واقع دربهشت زهرا(س) با حضور خانواده معظم شهید ودوستان وآشنایان واقشار مختلف مردم برگزار گردید. آغازگر مراسم پنجمین سالگرد شهادت شهید محمّدعلی ت آبادی در جوار مزار مطهّر شهید واقع در قطعه 50 بهشت زهرا(س) ،تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید بود که توسط قاری قرآن مجید کربلائی پیام ناصری تلاوت گردید.
سپس دعای پرفیض و پرفضیلت زیارت عاشورا توسط کربلائی محمدحسین ی قرائت گردید.
در ادامه خادمین هیئت زوارالحسین علیه السلام(دوستان وهم هیئتی های شهید ت آبادی) با زنی ومداحی پرحرارت خود شور وحال خاصی به حضار بخشیدند. ذکر دعاهای پایانی و قرائت فاتحه پایان بخش مراسم پنجمین سالگرد شهادت شهید ت آبادی در جوار مزار مطهر شهید بود.   برنامه بعدی تدارک دیده شده پنجمین سالگرد پرواز آسمانی شهید ت آبادی ، ب ائی ایستگاه صلواتی توسط خادمین هیئت زوارالحسین علیه السلام  بود که در محل حسینیه شهید ت آبادی برگزار گردید.   مراسم های ویژه پنجمین سالگرد شهادت شهید محمّدعلی ت آبادی تماماً توسط خادمین هیئت زوارالحسین علیه السلام که همگی از دوستان شهید هستند برنامه ریزی گردیده و اجرا شد و الحق که همه ی بچه های هیئت زوارالحسین علیه السلام  با تمام وجود در خدمت اجرای این مراسم معنوی بودند.اجرشان با  سیداال علیه السلام  با وساطت دوست شهیدشان شهید ت آبادی انشاءالله

مراسم گرامیداشت پنجمین سالگرد پروازآسمانی شهیداستواردوم محمدعلی ت آبادی- ی نیروی انتظامی- ی فاتب
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اولین مراسم ارتحال آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی با حضور شخصیت های مختلف در مدرسه عالی شهید مطهری آغاز شد. حجت ال و المسلمین دقایقی در این مراسم حضور یافت. انگلیس ساعت یازده شب گذشته (دوشنبه ) همزمان با یکصدمین سالگرد ورود این کشور به جنگ جهانی اول( چهارم اگوست)، شاهد مراسم گرامیداشت میلیون ها قربانی این جنگ بود. به گزارش ایرنا، برگزاری مراسم در گلاسکو با حضور نخست انگلیس و خاموش شدن تمامی چراغ ها در ساعت 23 شب گذشته، از جمله برنامه هایی بود که به مناسبت بزرگداشت قربانیان بریتانیا در جنگ جهانی اول برگزار شد. مراسم یادبود یکصدمین سالگرد جنگ جهانی اول روز دوشنبه علاوه بر انگلیس، با حضور سران شماری از کشورهای اروپایی ازجمله انگلیس ، آلمان و ایرلند در کشور بلژیک برگزار شد. تیتز نخست رو مه انگلیس در روز سه [...] مراسم سالگرد تدفین ۲ شهید گمنام فرهنگیان گیلان در رشت برگزار می شود. در مراسم سالگرد شهید قوطاسلو اولین شهید م ع حرم در بهشت زهرا سخنرانی داشتم، حیدری فرمانده محترم نزاجا به من گفت، تا حالا هشت شهید م ع حرم از تقدیم کرده ایم !
مردم مومن و خداجوی ایران ی در اکثر نقاط کشورمان با حضور در آیین های مختلف عزاداری و بر پایی مراسم سوگواری در غم فراق حضرت علی (ع) اول شیعیان غرق در اندوه و ماتم هستند.
به همین مناسبت همشهریان دی درسالروز شهادت مومنان علی (ع) با برافراشته پرچم های سیاه، و سیاه پوش ح ها ، تکایا، مساجد ، خود در سوگ از دست دادن اول شیعیان در سوگ نشستند.
شیفتگان و عاشقان اول شیعیان مولای متقیان، حضرت علی (ع) در شب شهادت المومنین (ع) با حضور در اماکن مقدس و ب ایی . مراسم عزاداری شام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور معظم انقلاب و در حسینیه (ره)برگزار شد. شهید والا مقام شیرزاد محمودیان از ی گرانقدر
سومار غرب
بسم الله الرحمن الرحیم
بمناسبت بیست و نهمین سالگرد شهادت سرباز سرافراز وطن شهید عزیز شیراز محمودیان قسمتی از وصیت نامه ی این شهید والا مقام بمحضر عزیزان ارائه می گردد. "اینک که قلم در دستم روی کاغذ می لغزدبه یاددارم بارها قلم را به دست گرفتم و بر روی کاغذ لغزاندم ووصیتنامه ام را نوشتم به این امید که دیگر زنده باز نگردم ولی چه کنم سعادتش نصیبم نگشت امیدوارم که خداوند این بار توفی. مراسم سوگواری و عزاداری شام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با حضور معظم انقلاب ی، رئیس جمهوری، جمعی از مسئولان و هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم در حسینیه (ره) برگزار شد. همزمان با ایام فاطمیه مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) در دفتر آیت الله صافی گلپایگانی مرجع تقلید شیعیان برگزار می شود. شهادت یک عضو ایران در ستوان سوم سید مهدی جودی ثانی از یگان توپخانه نیروی زمینی در حلب به شهادت رسید.
ستوان جودی ثانی پیش از این در تیپ 377 نیروی زمینی در قوچان و در رسته توپخانه خدمت می کرد که صبح روز در حلب به فیض عظیم شهادت نائل آمد.
مراسم تشییع پیکر این شهید بزرگوار صبح پس از برگزاری مراسم دعای ندبه از مقابل مهدیه شهر قوچان برگزار خواهد شد.
شهید جودی، هشتمین شهیدم ع حرم است. مراسم اولین سالگرد فوت منصور پورحیدری با یک اتفاق ویژه همراه بود. مراسم شهادت صادق (ع) درروز درشهر کوشک وبا شرکت عزاداران و هیئات بر پا گردید در ادامه این مراسم عزاداران به سمت گ ار شهر حرکت نموده وسپس با خواندن به ت حجه ال محمدی وب ایی سفره اطعام مراسم به پایان رسید. اولین سالگرد شهید رضا کارگربرزی برگزار می شود این مراسم از ساعت 17 تا 19 پنجشنبه 13 مردادماه در مسجد غدیریه، واقع در نظرآباد، میدان لاله برگزار می شود. اولین سالگرد شهید م ع حرم حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) رضا کارگر برزی، پنجشنبه این هفته برگزار می گردد. حضور شما باعث تعزیعت شهید م ع حرم رضا کارگر برزی می باشد اولین سالگرد عروج شهید رضا کارگربرزی برگزار می شود شهید رضا کارگر برزی یکی از سه پاسدار نظرآباد بود که در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) به خیل پیوست. تصاویر در ادامه مطلب مراسم بزرگداشت المومنین(ع) در دفتر آیت الله نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان برگزار شد. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از دیدار با خانواده شهید تیموری نوشت: شهادت جواد در ٢٤ سالگی و در سالگرد ازدواجش رخ داد، او در بهشت، مهمان ابا عبدالله(ع) است، انتقام خون پاکش و سایر ی حمله تروریستی را خواهیم گرفت. مراسم سوگواری و عزاداری شام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با حضور معظم انقلاب، رییس جمهوری، جمعی از مسئولان و هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم در حسینیه (ره) برگزار شد. مراسم شهادت مولای متقیان علی علیه السلام همزمان با سالروز شهادت مظلومانه مولی الموحدین حضرت علی ابن طالب علیه السلام مراسم سوگواری و عزاداری آن حضرت با حضور قشرهای مختلف مردم و معظم انقلاب ی در حسینیه (ره) برگزار شد.
در این مراسم، بعد از ظهر شرکت کنندگان در عزای شهادت جانکاه و مظلومانه مولای متقیان حضرت علی علیه السلام به سوگواری پرداختند. اولین سالگرد شهید رضا کارگربرزی برگزار می شود این مراسم از ساعت 17 تا 19 پنجشنبه 16 مردادماه در مسجد غدیریه، واقع در نظرآباد، میدان لاله برگزار می شود. اولین سالگرد شهید م ع حرم حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) رضا کارگر برزی ، پنجشنبه این هفته در زادگاهش در نظرآباد استان البرز برگزار می گردد. حضور شما باعث تعزیعت شهید م ع حرم رضا کارگر برزی می باشد اولین سالگرد عروج شهید رضا کارگربرزی برگزار می شود شهید رضا کارگر برزی یکی از سه پاسدار نظرآباد بود که در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) به خیل پیوست. تصاویر در ادامه مطلب پنجاهمین مراسم بزرگداشت سالگرد جهان پهلوان تختی صبح امروز با حضور دوستداران آن مرحوم در ابن باویه شهرری برگزار شد. مراسم عزاداری شب شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، با حضور انقلاب در حسینیه (ره) برگزار شد. مراسم عزاداری شهادت حضرت علی ابن طالب (ع) با حضور عاشقان اهل بیت (ع) در بازار تبریز برگزار شد. این برای نخستین بار به مناسبت سالگرد شهادت شهید محمدباقر صدر منتشر شده است. بازیکنان و مدیرعامل استقلال امروز در مراسم اولین سالگرد در گذشت مهمترین چهره این باشگاه حضور نداشتند. حضرت در مراسم اولین سالگرد ارتحال آیت الله اردبیلی(ره)
فرمانده گردان ویژه لشگر سرایا ال اسانی شهید حسناوی معروف به "جواد جهانی فیضی" از نوابغ و امیدهای آینده مقاومت بود که متأسفانه در فروردین ۹۴ در حومه یکی از روستاهای استان صلاح الدین عراق، ناجوانمردانه ترور شد و به همراه تعدادی از همراهانش به شهادت رسید. سالگرد شهادت هدیه به روح مطهر شهید حسناوی الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ و َعَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ کانال خاطرات ملازمان حرم @molazemanharam69 مراسم سالگرد ارتحال حضرت (ره) به همت دفتر ی در حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد. به مناسبت سالگرد رحلت جانگداز حضرت رحمت الله علیه مراسم عزاداری و تعزیه خوانی در روستای عشایری چاه تلخ برگزار شد. ارتحال - چاه تلخ مراسم سالگرد ارتحال رحمت الله علیه با دعوت از مداحان و تعزیه خوانان شهرستان سبزوار و حضور پرشور مردم روستاهای اطراف و مسئولین روستا در محل مسجد روستا برگزار گردید. میزبانان این مراسم دهیاری و شورای ی روستا، همچنین کانون فرهنگی، هنری رئوف بودند. مراسم شهادت رئیس مذهب ؛ جعفر صادق(ع) با حضور عاشقان اهل بیت و سخنرانی باغستان در زاده ابراهیم(ع) محله دهشاد برگزار شد.
مراسم عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمه ی زهرا سلام الله علیها، با حضور انقلاب ی، جمعی از مسئولان نظام و مردم دلداده ی اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، امشب (دوشنبه) در حسینیه ی رحمه الله برگزار شد. مراسم سالگرد شهادت عماد مغنیه در همایش راز رضوان تهران با سخنرانی سلیمانی برگزار شد. در آستانه سالروز شهادت مظلومانه مولی الموحدین مراسم سوگواری و عزاداری آن حضرت با حضور قشرهای مختلف مردم و معظم انقلاب ی در حسینیه (ره) برگزار شد. مراسم عزاداری و زنی با حضور هیات های مذهبی امروز صبح در صحن زاده زید (ع) برگزار گردید مداح این مراسم حاح جواد حسینخانی و سخنران حجت ال طاهری بودند این مراسم توسط صداو سیمای کرمان ضبط و عصر امروز از شبکه استانی کرمان پخش گردید حضور انقلاب در منزل شهید همدانی حضرت آیت الله معظم انقلاب ی امشب (یکشنبه) با حضور در منزل شهید حسین همدانی، ضمن تفقد از خانواده ی شهید، شهادت آن سرافراز را تبریک و تسلیت گفتند.
حضرت آیت الله با اشاره به اخلاص و مجاهدت شهید همدانی در میدان های خطر، رقم خوردن این سرنوشت شوق انگیز را آرزوی دیرینه ی مجاهدان راه حق خواندند و گفتند: خداوند باب شهادت را برای بندگان خالص خود باز گذاشته و حیف است که مرگ مجاهدان و اسوه هایی نظیر شهید همدانی، در راهی غیر از راه شهادت رقم بخورد.
انقلاب، تشییع باشکوه شهید همدانی در تهران و تشییع کم نظیر آن شهید در همدان را جلوه ای از پاداش الهی در قبال اخلاص این شهید بزرگوار برشمردند و افزودند: این حضور شگفت انگیز ناشی از جذبه و اخلاصِ آن شهید بود و در واقع برای مردم همدان نیز یک نعمت و فرصت الهی بود تا بار دیگر احساسات انقل و شهادت طلبانه ی خود را بروز دهند.
ایشان با تجلیل از صبر و شکرگزاری همسر و خانواده ی شهید همدانی و با اشاره به سهیم بودن خانواده های شهیدان در اجر و پاداش آنان، خاطرنشان د: ادامه یافتن سلسله ی شهادت و رونق و صفای روزافزون این نعمت عظیم در جامعه، مرهون همین صبرها و شکرگزاری هاست و از خداوند می خواهیم که آن شهید عزیز را با پیغمبر اکرم صلی الله علیه و آله و اولیاء خود محشور گرداند و خانواده ی این شهید را نیز مشمول باران الطاف و برکات خود فرماید. شناسه خبر: ۲۲۷۴۶۸۲تاریخ: ۲۸ تیر ۱۳۹۳ - مراسم سوگواری شهادت مولای متقیان علی(ع) در حضور معظم انقلاب در حسینیه (ره) برگزار شد؛ مراسم سوگواری شهادت مولای متقیان علی(ع) در حضور معظم انقلاب خبرگزاری بسیج: همزمان با سالروز شهادت مظلومانه مولی الموحدین حضرت علی ابن طالب (ع) مراسم سوگواری و عزاداری آن حضرت با حضور قشرهای مختلف مردم و معظم انقلاب ی در حسینیه (ره) برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بسیج، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر ی همزمان با سالروز شهادت مظلومانه مولی الموحدین حضرت علی ابن طالب علیه السلام مراسم سوگواری و عزاداری آن حضرت با حضور قشرهای مختلف مردم و معظم انقلاب ی در حسینیه (ره) برگزار شد. در این مراسم، بعد از ظهر شرکت کنندگان در عزای شهادت جانکاه و مظلومانه مولای متقیان حضرت علی علیه السلام به سوگواری پرداختند. مردم تایلند در نخستین روز از مراسم رسمی تشییع و تدفین پیکر پادشاه فقید این کشور یک سال پس از مرگ او در بانکوک حضور یافتند. از چند روز پیش هزاران نفر در خیابان های بانکوک هستند تا در روز مراسم تشییع بتوانند… فرمانده نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه جزئیات برنامه های بزرگداشت سالگرد شهادت شهید علی اکبر شیرودی و عملیات بازی دراز را تشریح کرد. اطلاعیه - مراسم مسجد سیدال مولودآباد با حضور یک شهید گمنام منور می شود

به نقل از مسجد سیدا مولودآباد مهریز مراسم وداع با یک شهید گمنام چهارشنبه شب در مسجد سیدال ء(ع) مهریز برگزار می شود.
بر اساس این گزارش طبق هماهنگی های صورت گرفته قرار است جنازه یکی از دو شهید گمنامی که این روزها شهرستان مهریز میزبان آنان است در شب پنجم محرم چهارشنبه مورخ هفتم آبان ماه ۹۳ به جمع عزاداران حسینی در مسجد سیدال ء(ع) آورده می شود و مراسم وداع با این شهید از . هنوز یک هفته از حمله تروریستی اهواز نگذشته که به هفتم مهرماه، سالگرد شهادت عبدالکریم هاشمی نژاد رسیدیم. به این بهانه، از منیره هاشمی نژاد، دختر شهید هاشمی نژاد درخواست کردیم تا در یادداشتی از خاطره تلخ…