حرف دل یک آزاده عصبانی

شورای هماهنگی تبلیغات ی با صدور بیانیه ای سیزدهم آبان را روز اعلام برائت و فریاد کوبنده خشم و نفرت و انزجار امت های آزاده و ی به ویژه ملت مبارز، بیدار و استکبارستیز ایران ی علیه استکبار یی دانست. منیژه حکمت کارگردان سینما با انتشار یادداشت کوتاهی در رو مه شرق با انتقاد از انتشار مغرضانه سخنانش در گفت وگو با آزاده نامداری، اعلام کرد که در انتخابات پیش رو نیز به رای می دهد. در پارک نشسته بود (پارکی که اکثرا آزادگان میروند )ناخواسته صدا دو آزاده را شنیدم که داشتند باصدای کمی بلند تر باهم حرف میزدند.اولی میگفت یعنی واقعا آزادگان تشخیص نمیدهند که چه انی حق خواهی میکنند و برای احقاق حق آزادگان کمک میکنند و حتی با هزینه شخصی خود هزاران کیلومتر راه میپیمایند وبه تهران میروند تا حق آزادگان را بگیرندو چه انی هم پول گرفته اند و بخاطر پول با حق خواهی آزادگان مخالفت میکنند.دومی گفت جدا خاک برسر آزاده ای که تشخیص نمیده که . فرمانده با بیان اینکه امروز موازنه قوا به نفع مسلمانان آزاده تغییر کرده است، گفت: هر جنگ جدید به محو رژیم صهیونیستی از جغرافیای عالم منجر خواهد شد وقتی هی به دیگران اجازه بدی تو کارِت دخ کنن، به جایی میرسی که باید با عصبانیت سرشون داد بزنی وقتی چیزی نمیدونن و دستور میدن، باید حتی اگه عصبانی هم نیستی خودت رو عصبانی نشون بدی تا ت بشن! بذار فکر کنن بی منطقی، اینهمه که فکر با منطقی و هی هیچی نگفتی و مدارا کردی چه گُلی به سرت زدن؟ اونو دیگه نزنن !! هر چی سکوت ، بسمه، از این به بعد هر جور دلم بخاد رفتار میکنم، گورِ بابایِ بقیه ! نمایش شاد و موزیکال «ماه پیشونی» به کارگردانی آزاده انصاری در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود. همشهری دو - آزاده باقری: یک کابل، یک قرقره، کمی جسارت و ۳۰ ثانیه هیجان. «زیپ لاین» را می توان در همین یک جمله ساده تعریف کرد؛ سرگرمی هیجان انگیزی که برای تجربه آن، کافی است جسارت را در خود، تقویت و در ۳۰ثانیه تمام هیجان درونی تان را تخلیه کنید. در این ویدئو بازخوانی روز واقعه توسط ستارگان سینمای ایران با حضور مجید مظفری، مسعود کرامتی، ستاره اسکندری، آزاده صمدی، سام نوری، نیکی مظفری و بهاره کیان افشار را مشاهده می کنید. علی مطهری می گوید شورای نگهبان افراد حر و آزاده را رد صلاحیت می کند و صلاحیت افراد چاپلوس را تأیید می نماید! بازیگران هنرهای نمایشی و سینما، امروز در صفحه اینستاگرامشان روز جهانی تئاتر را تبریک گفتند. سَنَه قوربان گِتمَه گُزَلیم چوخلی شتابان سنه قوربان ترکیتمَه منی زار و پریشان سنه قوربان من گویدَه گَزیردیم سنی چون یرده تاپیلدین دوندَر یولووی گَل بیزَه مهمان سنه قوربان تیکدیم گُزیمی یول لّارا بیر گون گَلَسن سَن گَلدین منی اِتدین گُزی گریان سنه قوربان دای بیرده منیم تک سنه دیلدار تاپیلماز اینجیتمَه منی اِتمَه پشیمان سنه قوربان باغلاردا چیچک باغچادا گول چمنده سونبول چولّرده بیتان لاله و ریحان سنه قوربان داغلاردا مارال چَمده قوزی گُویده گورچین دوزلرده قاچان بیر سوری جیران سنه قوربان من هر نَه اِدَم قوچ قوزی قوربان گنه آزدیر سن بیر بیزه گَل قُوی من اِدیم جان سنه قربان گچمیش کی گچیپ بیر بو زمان بیر گَلَجَکده بیر ایندی بو ساعت بِلَه اَلان سنه قوربان آزاده اِدیپ ورد زبان هر گجه گوندوز جانیم سنه قربان سنه قوربان سنه قوربان 1 آزاده دارائی ــــــــــــــــــــــــــــــــ 1 ــ از دیوان « اِللَر دیلی » سرکار خانم آزاده ی دارایی ، دختر کوچک ــ
خسرو دارایی ( برهان السّلطنه ) و خواهر جناب آقای جهانسوز میرزا ــ دارایی ، شوهر عمّه ی ارجمندم منبع:پایگاه کوپال مردمِ دهلران همپای ملت قهرمان ایران ی در هشت سال دفاع مقدس، رشادت های بی نظیری خلق د و با تقدیم صدها شهید، جانباز و آزاده غیرت و ایمان خود را به رخ دشمنان کشیدند. فرزاد موتمن دوازدهمین خود را با عنوان «سراسر شب» با بازی آزاده صمدی و مهدی سلطانی کلید زد. آخه ما چه گناهی مرتکب شدیم که از حق دیدن ورزش فوتبال ساحلی که تو همه ای ورود ن به ورزشگاه آزاده مثل همین کنار گوشمون یزد، که خانم ها به راحتی میرن و تیم گلساپوش یزد رو تشویق می کنن، نمی تونیم بریم و ورزشکاران شهرمون رو تشویق کنیم. قزوین-ایرنا- موقت قزوین حمله موشکی امروز به را محکوم کرد و گفت: ملت ها و انسان های آزاده هیچگاه در مقابل چنین اعمالی که از سوی مدعیان صورت می گیرد ت نمانده و پاسخ این… مشاور آیت الله هاشمی رفسنجانی در کانال تلگرامش یکی از تصاویر منتشر شده از پیکر آیت الله را دستکاری شده دانست و خطاب به حاعلان آن نوشت: جاعلان اگر دین ندارند لااقل آزاده باشند. مروز یادی از رضا محمد حسینی آزاده و جانباز که سال 1388 دارفانی رو وداع گفت و جز این238 نفر بود دوستان که سری به بهشت زهرا ی تهران زدند بیاد این آزاده مظلوم سری هم به قطعه 45 بزنند رضا محمد حسینی نام پدر: ناصر تاریخ دفن:13-1-1388 قطعه: 45 ردیف:97 شماره:29 رضا محمد حسینی 10 سال در اردوگاههای رومادیه و موصل و عنبر و الرشیدو رومادیه 9 با افتخار اسارت را پشت سر گداشت و سال 1367 به جرم مسول آسایشگاه که وسایل فرهنگی در آن نگهداری میشد بازداشت و به الرشید بغداد منتقل ش. آزاده زارعی بازیگر سینما و تلویزیون تصویری از خود را در حال تمرین فوتسال بانوان به نمایش گذاشته است. حقوق سربازان سه برابر افزایش می یابد حقوق سربازان آزاده دوستان آزاده : آزادگان صبور اخیرا در بعضی وبلاگ ها و نامه های افرادی که بصورت سرگردان بالا و پائین می شود بدون در نظر گرفتن عواقب سخن پراکنی ها شایعه شده حقوق سربازان را می خواهند قطع کنند. دوستان هرگز قرار نیست حقوق ی اعم از سرباز و غیره قطع بشه چون برابر قانون و تسری حقوق کارکنان وظیفه در زمانی که مشغول خدمت سربازی هستند مقدارکمی بعنوان حق بیمه از حقوق سربازان ر می شود و الان هم می شود و این حق بیمه متج به پرداخت حقوق سربازان شد چرا ان دریافت نمی کنند چون در زمان جنگ این نیروی عظیم مردمی نیروهای بدون آرم و نشان تلقی می شدند و چنین امتیازی نداشتند اما به یاری خداوند و ثروت سرشار ایران ی و نیز تکریم از ایثارگران جبهه و جنگ اقداماتی صورت گرفته و میگیرد که ان قهرمان نیز از این موضوع مستثنی نباشند لذا شایعات را کنار بگذارید زیرا هرقدر به این شایعات دامن بزنیم عواقب بدی برای خودمان خواهد داشت لطفا خو ده را بیدار نکنید. این حق همه رزمندگان است که به وضعیت معشیتعی آنان رسیدگی شود کارکنان کادر - - بسیج - سرباز و ولی نعمتان این مملکت هستند . معصومه آباد عضو شورای شهر تهران و یکی از ن آزاده دوران دفاع مقدس که اثرش با نام من زنده ام پیشتر منتشر شده، نامه ای به محمدباقر قالیباف ک دای دوازدهمین دوره انتخابات شورای شهر تهران، نوشت .
عصبانی که می شوم
گاز می گیرم دندان هایم را
پشت لب های سرکوب شده ام
و حالم را
از هر کجا که ریخته باشد جمع می کنم عصبانی که می شوم
دستم را بر می دارم
می زنم زیر گوش خیابان
به اولین ترمز سلام می کنم
به شانه های شیشه ای تکیه عصبانی که می شوم ادامه مطلب با توجه به اینکه یکی از برنامه های هیئت فرهنگی مذهبی آزادگان شهرستان فریدونکنار با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ، دیدار مسئولین و مدیران و روساء ادارات و سازمانهای مذهبی ، تی شهرستان فریدونکنار با آزادگان و شناخت مشکلات و برطرف نمودن مشکلات این عزیزان می باشد، با هماهنگی صورت گرفته چند تن از روساء ادارات به دیدار آزاده جانباز سید علی حسینیان و خانواده محترمشان رفتند . آزاده گرامی جناب آقای حسینیان با ذکر خاطراتی از دوران اسارت و تفاوت اسرایی که در دست بعثیها اسیر بودند با اسیرانی که بدست منافقین اسیر شده بودند پرداخت . و همچنین چگونگی باسارت گرفته شدن خود و تحمل سخت های اسراء در دوران اسارت ، بویژه اسراهایی که بدست منافقین اسیر بودند . و مقاومت آنها در مقابل تبلیغات دشمن و دفاع جانانه آزادگان از انقلاب ی و راحل ( ره ) در مقابل منافقین را بیان داشت که مورد تعجب و تحسین مدعوین قرار گرفت . و همچنین در رابطه با بعضی از مشکلات آزادگان شهرستان با ادارات را عنوان نمود . که از طرف مسئولین جهت پیگیری مد نظر قرار گرفت . و در پایان دیدار هدیه ای که از طرف رئیس اداره جهاد کشاورزی تهیه گردیده بود به رسم چشم روشنی به آزاده جانباز سید علی حسینیان تقدیم گردید . http://www7.ardebil.irna.ir/fa/news/81277669/سایر_حوزه_ها/اخبار_کوتاه_از_استان_اردبیل در مراسمی به مناسبت 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان سرفراز به آغوش میهن از آزادگان گرمی مغان تجلیل شد.
به گزارش ایرنا در این مراسم که با حضور مسوولان و خانواده های شاهد،ایثارگر و آزاده در سالن اداره فرهنگ و ارشاد ی گرمی ترتیب یافت انگوت صبر مومن در برابر ناملایمات را نشانه دیانت وی دانست.
حجت ال علی امیدوار پایداری آزادگان در بند اسارت را به ایستادگی زینب کبری س در برابر مصائب کربلا تشبیه کرد و گفت:منزلت ایران ی در سایه مجاهدت ایثارگران حاصل شده است.
یاسرشاهی رئیس بنیادشهیدوامورایثارگران گرمی هم جامعه شاهد و ایثارگر این شهرستان را نشانه تقید و تعهد مردم به ارزش ها و آرمان های نظام ی عنوان کرد.
قرائت دلنوشته توسط فرزند یک آزاده و شعرخوانی از بخش های قابل ذکر این مراسم بود.
در پایان با اهدای هدایایی از آزادان گرمی تجلیل به عمل آمد. هرکی از نگاه خودش یه چیزایی گفت...ولی فقط خدا میدونه دقیقا توی دل و و ذهن هرکی چه خبره...همیشه در مورد هر اتفاقی که میافته ذهن انسان از هر نظر اونو بررسی میکنه...هم خوشبینانه هم بدبینانه...و در نهایت هم یکی از این دوتا رو نتیجه گیری میکنه...دقیقا کاری که من توی پست قبلی انجام دادم...صادقانه هرچی که اومد توی ذهنم نوشتم و تصمیم گرفتم خوش بین باشم! و فقط خدا میدونه واقعا درست نتیجه گیری یا نه. و اما... این وبلاگ خونه ذهن منه...برای گفتن هرچی که از ذهنم میگ. درگذشت شهادت گونه جمع زیادی از حجاج خانه خدا، دل هر انسان آزاده ای را آزرده و متاثر کرد.این مصیبت بزرگ را به همه بشریت، بخصوص به هموطنان میهن ی و خانواده های جانباختگان، تسلیت عرض می کنم.امیدوارم خداوند سبحان آنها را با شهیدان راه حق و با ائمه اطهار(س)محشور بفرماید و به همه خانواده های آنها صبر و شکیبایی عطا کند. کریمی با بیان این مطلب که تمام افرادی که پدر یا مادرشان آزاده، جانباز، ایثارگر و رزمنده بوده یا در طرح حسن مجتبی(ع) قرار دارند، مشمول طرح معافیت یا ری خدمت می باشند، گفت: چه فرزند مشمول باشد چه در سال های آتی مشمول شود، باید در این طرح ثبت نام کند. سریال «دیوار به دیوار۲» به کارگردانی سامان مقدم و با بازی فرهاد آییش، ویشکا آسایش، رویا تیموریان، پژمان جمشیدی، آزاده صمدی و ... نوروز 97 هر شب ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه سیما پخش می شود. ماهی و مهدیه دلم تنگ شده براتون....نمیدونم بقیه ی مامان ها چه طورین، ولی من دیگه بی خیال مرتبی و تمیزی شدم. دخترم اسباب بازی میریزه وسط پذیرایی، همه جا دست می ماله، سر سفره دستمال زیرش میندازم، میذارم بخوره، می پاشه، میخوره، آزاده واسه خودش.نکن، نزن، ننداز ننداریم. ...برخلاف همه که میگن بای بای و بچه بعد از بای بای خداحافظی م ه، ما گفتیم خداحافظ، بچه خارجی نشه:))) امروز یادی از رضا محمد حسینی آزاده و جانباز که سال 1388 دارفانی رو وداع گفت و جز این238 نفر بود که همرا ما در مورخ 30آبان سال 69 آزاد شدیم دوستان که سری به بهشت زهرا ی تهران می زدند بیاد این آزاده مظلوم سری هم به قطعه 45 بزنند رضا محمد حسینی نام پدر: ناصر تاریخ دفن:13-1-1388 قطعه: 45 ردیف:97 شماره:29 رضا محمد حسینی 10 سال در اردوگاههای رومادیه و موصل و عنبر و الرشیدو رومادیه 9 با افتخار اسارت را پشت سر گداشت و سال 1367 به جرم مسول آسایشگاه که وسایل فرهنگی در آن نگه. چگونه می شود ماری جوآنا که مصرفش در برخی کشورها آزاد است، اعتیاد آور هم باشد. مستند «گل باز» به این پرسش پاسخ خواهد داد. چگونه می شود ماری جوآنا که مصرفش در برخی کشورها آزاد است، اعتیاد آور هم باشد. مستند «گل باز» به این پرسش پاسخ خواهد داد. آزاده صمدی، بهاره کیان افشار و احسان کرمی برای اجرای نمایش «آیس لند» در ونکوور و تورنتو راهی کانادا می شوند. دومین سال برگزاری همایش ع کاتماندو از آغاز شد. خوبی زندگی در شهر کوچیکی مثل کاتماندو با خبر بودن از تمام اتفاقات مهم و غیر مهم توی . همایش ع کاتماندو سال گذشته به ع هایی که در نپال گرفته شده بود اختصاص داشت، ع ها جذ ت زیادی نداشتند حداقل برای من، خود همایش و ایده ی اجرای همایش بود که بسیار جذاب بود. در شهری که هنوز درگیر ز له بود و مردمی که در چادرهای کنار خیابان زندگی می د، به همّت گروه کوچکی از جوانان عکاس داشت همایش بین المللی برگزار می کرد! ا. آمدنت آمدنی بوده است
رنگ نگاهت چمنی بوده است
راست بگو با که، کجا بوده ای؟
گرم ملاقات خدا بوده ای؟
آمدی و حرف قفس می زنی؟
تند زدی بال و نفس می زنی
خاطره کنج قفس تازه کن
صبر کن، آهسته، نفس تازه کن
خاک پر از عطر بهاری شده
چشم و دلم آینه کاری شده
سردی من، در قدمت گرم باد
من سرو پا گوش، دمت گرم باد! 26 مرداد همزمان با سالروز ورود آزادگان به میهمن ی مرکز 2 میزبان آزاده ای سرافراز بود.در این برنامه که با حضور س رست محترم استان جناب آقای بینش برگزار گردید،آقای ارشاد منش که یکی از پزشکان متعهد ودلسوز شهرمان هستند با ذکر خاطراتی از سالهای اسارت خود به سوالات بیشمار اعضاء نوجوان در مورد سالهای اس ان پاسخ دادند. معظم انقلاب ی بر کتاب «سرباز کوچک » روایت خاطرات دوران اسارت آزاده سرافراز «مهدی طحانیان» در سنین نوجوانی در زندان های رژیم بعث عراق تقریظ نوشتند. شنبه 19 مهر1393 ساعت: 1:30 توسط:همسر آزاده از دزفول من یک زن هستم ولی از شما آقای کاظمی که برای خودتان داری می بری ومیدوزی بگم از یک زن مردانگی بیاموز یک کیسه صفرا عمل کردی دوهفته در بیمارستان خوردی وخو دی وحالا هم پزشکان ترا منع د برو آقا کشکت بساب هر ننه قمری میدونه که یک عمل ساده این همه دنگ وفنگ نداره.من به شوهرم هم گفتم داروهای بیهوشی روی مخت اثر گذاشته به احترام همسرت این وبلاگت را ببند واین همه بد وبیراه ونفرین بحون خود ن .این همه خوش ی برای چ. یل ارجمند امشب ۱۸ بهمن ساعت ۲۰ در برنامه اینترنتی «کافه تماشا» میهمان آزاده نامداری می شود. به گزارش رسیده، گفت وگوی امشب نامداری با این بازیگر، خواننده، آهنگساز درباره موضوعات روز جامعه، سینما،… معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با فصل سرما ۵۰۰ چراغ گرمایشی به همت بنیاد خیریه آزاده بین مددجویان مناطق محروم استان توزیع شد.
http://www.iran-pw.com/wp-content/uploads/2013/05/pirayandeh-213x300.jpgشب 22 بهمن به همراه همسرم سری به نمایشگاه آثار ی تفحص زدیم با استقبال گرم بچه های مسئول در نمایشگاه رو برو شدیم و دوستان توضیحاتی مختصر در مورد و وسایل باقیمانده از دادند ذکر یک موضوع فکر منو درگیر کرد و اون وضعیت عجیب یک شهید آزاده بود که پیکرش بعد از گذشت دوازده سال از رجعت شکوهمندانه اش به جوار الهی همچنان با وجود نادانی و جهل و عدم ایمان به معجزات خداوند سران بعثی ت وقت عراق که با ابزار دنیایی سعی در محو مشیت الهی داشتند سالم بوده و سالم به خاک پاک ایران باز گشت جای دارد ضمن تشکر از دوستان زحمتکش نمایشگاه که در جوار مزار دو شهید گمنام مدفون در پارک فلکه سوم عباسی محله شهید بخاریی اقدام به بر پایی این نمایشگاه نمودند چکیده ای از زندگی نامه و نحوه شهادت این شهید آزاده را در ادامه این مطب حضور شما عزیزان ارائه نمایم منتظر نظرات گرم شما عزیزان هستم حسینی جو ه آزاده نامداری را به یادداشت "فرزادحسنی:الو...من دارم عروسی میکنم!" به صورت تلفنی اتفاق افتاد را اینجا بخوانید: «من یادداشت شما را دیدم، به نظرم خیلی یک طرفه به قاضی رفته بودید. روی سخن من با آقای حمید فراهانی راد است که دوست مشترک من و فرزاد حسنی است. ایشان اگر دوست فرزاد است، طبعا دوست من نیز بوده و باید جواب سوال هایی که در آن متن از من پرسیده بودند را نیز منتشر کنند تا قضاوت عادلانه ای اتفاق افتاده باشد. مصاحبه من با رو مه صبا موجود است، اگر متن مصاحبه ام را کامل خوانده باشید، می بینید آنجا نه اسمی از ی برده ام و نه به اتفاق خاصی اشاره کرده ام. آنجا قرار بود درباره عشق، فلسفه زندگی و دنیا صحبت کنیم که همه این موضوعات از علاقه مندی های شخصی ام است. هیچ وقت درباره ی صحبت نکرده ام و خاصه در این گفتگو هم در مورد ج ام حرفی به میان نیاوردم. اما رسانه های مختلف به واسطه استنباط شخصی شان و با تیتر «آزاده نامداری طلاقش را پذیرفت!» بازتاب عجیبی به این اتفاق دادند، در حالی که هیچ کجای مصاحبه من چنین حرفی زده نشده بود. آزاده نامداری در ادامه گفت: «دومین نکته ای که لازم است بگویم این است که بسیار به اینکه ما باید آدم های راستگو و صادقی باشیم معتقدم. یادم است یک روز شقایق دهقان به تلویزیون آمده بود و روی آنتن گفت من یک نامادری ام. با اینکه نامادری بودن را در جامعه ما نمی پذیرند، اما شقایق دهقان با شهامت زیاد این موضوع را مطرح کرد و بعید می دانم بعد از این اتفاق هم ذره ای به محبوبیت یا جایگاهش در میان مردم لطمه ای وارد شده باشد. او با مردمش صادق بود و به نظرم بهترین کار ممکن را انجام داد. اصولا لاپوشانی یا دروغ گفتن اذیتم می کند و نمی توانم بار سنگین دروغ را روی دوشم تحمل کنم. من به هر محفل هنری از جمله تئاتر، سینما یا کنسرت که می رفتم می گفتند «به فرزاد سلام برسان!» اما مگر چقدر می توانم این مسئله را از همه قایم کنم و بگویم «چشم، سلام می رسانم!» من تحمل این بار سنگین دروغ را ندارم. من یک زن کاملا سنتی ایرانی هستم و در مرام و ادبیات خودم و خانواده ام نیست که بروم جار بزنم «من جدا شده ام.» هرگز دوست نداشتم این اتفاق تا این حد بازتاب رسانه ای داشته باشد، اما به قول شهاب حسینی «یک پایان تلخ، بهتر از یک تلخی بی پایان است.» تعجبم از این است که فضای رسانه ای مان چقدر آمادگی ذهنی داشت که بعد از انتشار گفتگوی من با رو مه صبا این هجمه رسانه ای اتفاق افتاد و انگار همه آماده بودند این خبر را منتشر کنند، در حالی که به هیچ وجه به صورت مستقیم این خبر را اعلام ن . آزاده نامداری در پاسخ به این سوال که آیا مدیران صداوسیما از ج این دو مجری و بازتاب زیاد رسانه ای اش عصبانی هستند یا خیر نیز گفت: «مدیران سازمان برای چه باید ناراحت باشند؟! هر کدام از آنها از من درباره این اتفاق بپرسد، می نشینم و داستان را برایش تعریف می کنم و آنها حتما درک خواهند کرد. تا این لحظه که هیچ کدام از مدیران سازمان صداوسیما به این مسئله واکنشی نشان نداده اند و به نظرم دلیلی برای ناراحتی شان وجود ندارد.» آزاده نامداری در پایان گفتگوی تلفنی اش گفت: «امیدوارم همه شرایط حال حاضر من را درک کنند و بیشتر از این به اتفاقات اخیر دامن نزنند. اصلا چرا باید هر ی از این شرایط با استنباط شخصی اش داستان درست کند؟!»