جلوگیری از پرداخت 100 میلیون یورو در قرارداد آلکاتل 3 5 برابر شدن شبکه زیرساخت در کشور


به گزارش سایت خبر فوری به نقل از خبرگزاری مهر، دفتر سرویس درآمد ایتالیا اعلام کرد: شرکت آمازون با پرداخت ۱۰۰ میلیون یورو معادل ۱۱۸ میلیون دلار برای حل و فصل دادن به موضوع کلاهبرداری مالیاتی خود در ایتالیا موافقت کرده است. مقامات ایتالیایی با بررسی پروند فرار مالیاتی آمازون بین سال های ۲۰۱۱ میلادی تا ۲۰۱۵ میلادی متوجه مقادیر زیادی عدم پرداخت مالیات توسط آمازون شدند که در نهایت آمازون راضی به پرداخت ۱۰۰ میلیون یورو جریمه شد و این به معنی بسته شدن این پرونده است.
ادامه خبر وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه طلا از روز پنجشنبه (۳۰ دیماه) پس از پایان روز معاملاتی، برابر با ۱۳ میلیون ریال تعیین می شود. مهاجم گابنی بروسیا دورتموند یک گام دیگر به امضای قرارداد با پاریسن ژرمن نزدیک تر شد.
به گزارش فوتبال جهان ، داستان انتقال پیر امریک اوبامیانگ به پاریسن ژرمن امروز به جدی ترین وضعیت ممکن رسیده است. پس از اینکه اعلام شد تیم متمول فرانسوی نسبت به امضای قرارداد با این بازیکن از خود علاقه نشان داده است ، نشریه بیلد گزارش می دهد که ساعاتی قبل پاتریک کلایورت، مدیر پاریسن ژرمن با اوبامیانگ دیدار کرده است. طبق این گزارش، اوبامیانگ با سران پاریسن ژرمن به توافق شخصی رسیده است و در صورت امضای قرارداد می تواند سالانه ۱۴ میلیون یورو حقوق دریافت کند.
مهاجم گ ن دورتموند ، ۷۰ میلیون یورو ارزش گذاری شده است. در صورت ارائه پیشنهاد و قبول درخواست پاریسن ژرمن ، بیلد می گوید خبر انتقال اوبامیانگ به این تیم بعد از فینال جام حذفی بین دورتموند و فرانکفورت اعلام خواهد شد. شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان فرصت عقد قرارداد آب کشاورزی را 10 روز یعنی از 21 تا 31 فروردین ماه اعلام کرد. چندی پیش «بیژن نامدار زنگنه»، نفت در گفت و گویی، با انتقاد شدید از برخی مخالفان اقدامات این وزارتخانه و در پاسخ به اینکه چرا قرارداد جدید نفتی بسته نمی شود، با عصبانیت گفته بود: «اگر قرارداد ببندیم، عده ای می گویند چرا این قرارداد را بستید، چنین و چنان. اگر قرارداد نبندیم، باز هم عده ای پیدا می شوند و می گویند، چرا قراردادی نبسته اید، ما نمی دانیم چه باید .» نتایج حاصل از طرح آمارگیری دسترسی خانوار و استفاده افراد از فناوری اطلاعات، نشان می دهد که فعالیت کاربران اینترنت در شبکه های اجتماعی درسال ۹۵ نسبت به ۳سال قبل، به ۳ برابر رسیده است. شبکه ملی اطلاعات علاوه بر تضمین کنترل بیشتر بر ارتباطات اینترنتی در داخل کشور همچنین می تواند پیامدهایی اقتصادی هم برای کشور داشته باشد که یکی از آنها کمتر شدن هزینه استفاده از شبکه پهن باند اینترنت است. «آلوارو موراتا» مهاجم 21 ساله رئالی ها امروز در تست های پزشکی تیم ایتالیایی یوونتوس معروف به بانوی پیر شرکت و قراردادی 5 ساله منقعد کرد.

به گزارش فارس، موراتا در ازای 20 میلیون یورو از جمع ک شانی ها خارج شد و به ایتالیا آمد.

طبق تبصره ای در متن قرارداد رئالی ها حق ید مجدد این بازیکن را در 2 یا 3 فصل آینده دارند. این روزها تصویری از رقم قرارداد و آپشن های ویژه قرارداد سرمربی تیم ملی در فضای مجازی دست به دست می چرخد. انتقادات به قرارداد ایران با توتال در حالی مطرح می شود که قطر در آن سوی این میدان مشترک با همه توان در حال تولید است و بلافاصله بعد از نهایی شدن قرارداد ایران با توتال اعلام کرد که تا سال ۲۰۲۴ حدود ۳۰ درصد به تولید گاز خود خواهد افزود. کارشناسان بر این باورند که آنچه در این میان اهمیت دارد حفظ منافع ملی کشور و توسعه هر چه زودتر میدان است. مدیرعامل ایرانسل تعداد مشترکان ایرانسل را ۴۷.۵ میلیون نفر و تعداد گوشی‌های هوشمند شبکه ایرانسل را ۲۸.۳ میلیون گوشی اعلام کرد.   علیرضا قلمبر دزفولی مدیرعامل شرکت ایرانسل در مراسم رونمایی از پروژه‌های جدید این شرکت گفت: «ایرانسل در ۱۵۰ شهر نسل چهار و نیم را راه‌اندازی کرده است. ۸۵.۹ درصد جغرافیای ایران تحت پوشش ایرانسل هستند و این شرکت ۴۷.۵ میلیون نفر مشترک فعال در کشور دارد.»   به گفته‌ی مدیرعامل ایرانسل، ۲۸.۳ میلیون گوش. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، آنچ از دیدار پیش رو برابر ماینتس گفته است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] قرارداد ید دستگاه قرائت کنتور و پرینت و پرداخت قبوض از شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری امضا شد. سایت سازمان لیگ در حالی رقم قرارداد اعضای تیم فوتبال استقلال را منتشر کرده که قرارداد مجید حسینی بازیکن این تیم یک میلیون تومان اعلام شده است.

علی نظری جویباری معاون ورزشی باشگاه استقلال در خصوص این موضوع به خبرگزاری تسنیم گفت: حسینی بازیکن پایه استقلال است و به همین دلیل رقم قراردادش یک میلیون تومان اعلام شده است. اگر این بازیکن به بزرگسالان اضافه شود، قراردادش به 60 میلیون تومان می رسد.

وی افزود: قرارداد محسن کریمی در تیم پایه. شرکت ارتباطات زیرساخت نسبت به راه‌اندازی شبکه ip ترانزیت ملی با هدف افزایش کیفیت در تبادل ترافیک اطلاعات داخل کشور اقدام کرده است.   بنا بر ارزی ‌های انجام شده، بالغ بر ۵ درصد ظرفیت اتصال اپراتورها همچنان از طریق اینترنت انجام می‌شد و بر این اساس مطابق با مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، ‌ شرکت ارتباطات زیرساخت م م به ایجاد شبکه ip ترانزیت ملی برای اتصال ارتباطاتی شد که منشاء داخلی داشته اما به ixp زیرساخت متصل نشده‌اند.  . موندو دپورتیو و اسپورت گزارش دادند باشگاه بارسلونا پس از بازگشت آندونی زوبی زارتا از تعطیلات قرارداد تعدادی از بازیکنان را گسترش خواهد داد که به نظر میرسد سه بازیکن از بارسای ب هستند . منیر الحدادی و ساندرو ر ز به دلیل ایفای نقش کلیدی در تیم اصلی هر طور که شده باید در بارسلونا بمانند . بارسا نیوز بند وج هر سه بازیکن بارسای ب ( منیر , آدام , ساندرو ) در قراردادشان 12 میلیون یورو است که در صورت انتقال به تیم اصلی به صورت خ ر به 35 میلیون افزایش خواهد یافت . این بازیکنان قرارداد بازی در تیم اول را به زودی دریافت میکنند .

هدف آندونی زوبی زارتا پس از بازگشت از تعطیلات تنها به گسترش قرارداد بازیکنان بارسای ب محدود نمیشود . زوبی زارتا قصد دارد قرارداد پدرو رودریگز و رافینیا را نیز تا سال 2016 گسترش دهد . بند ج رافینیا در قراردادش 30 میلیون است . به نقل ازرویترز؛ یک منبع آگاه دیپلماتیک فرانسه گفت: پاریس قراردادی نظامی به ارزش یک میلیارد یورو معادل 1/35 میلیارد دلار را برای عرضه 4 فروند ناوچه با مصر به امضا رسانده است. این نخستین قرارداد نظامی فرانسه و مصر در حدود 20 سال اخیر به شمار می رود. طبق این گزارش پاریس و قاهره در گذشته روابط اقتصادی خوب و داشته اند ولی تنش های سال های اخیر در این کشور شمال آفریقا پس از سرنگونی رژیم جسنی مبارک مانع اصلی امضای قراردادهای مختلف به خصوص در بخش دفاعی و نظامی بین دو کشور بوده است. "لوران ف وس" پس از دیدار اخیر خود با "عبدالفتاح السیسی" رئیس جمهور مصر تاکید کرد: ما روابط دوجانبه خوبی داریم. ما در خصوص زمینه های اقتصادی و قراردادهای مختلف از جمله در بخش دفاعی مذاکره و رایزنی کردیم.
شرکت دی سی ان اس که ت فرانسه بخش اعظم سهام آن را در اختیار دارد برنده قرارداد مربوط به تحویل 4 فروند کشتی به نیروی دریایی مصر شده است.
یک منبع آگاه دیپلماتیک فرانسه گفت: ارزش این قرارداد حدود یک میلیارد یورو است و ماه گذشته نهایی شده است. این نخستین قرارداد بزرگ و مهم نظامی بین دو کشور پس از فروش جنگنده های میراژ به مصر در 20 سال گذشته است. مصر به شدت نگران حملات شبه نظامیان مسلح در این کشور و تشدید اوضاع امنیتی در لیبی است. مصر که یکی از بزرگترین دریافت کنندگان کمک های نظامی بوده پس از سرنگونی رژیم حسنی مبارک در سال 2011 میلادی این کمک ها را از دست داده است. پیش از این هر سال بیش از 1/3 میلیارد دلار به مصر کمک می کرد. البته امسال موضع خود در قبال مصر را تاحدی متعادل کرده و قصد دارد 650 میلیون دلار کمک نظامی در اختیار قاهره قرار دهد.مذاکرات ف وس و السیسی شامل تهدیدات ناشی از شبه نظامیان مسلح نیز بوده است. ف وس در این باره نیز گفت: ما در خصوص تهدیدات تروریستی در مصر نیز به صورت کلی مذاکره کردیم. بیان ری می تواند تا آ هفته جاری با پرداخت 13 میلیون پوند رسما ووژنیک شزنی، سنگربان لهستانی آرسنال را به خدمت بگیرد. http://www.axgig.com/images/80712226639065818034.jpg آنخل دی ماریا که روز در تست های پزشکی باشگاه منچستر یونایتد شرکت کرده بود شب به طور رسمی با این تیم قرارداد بست. باشگاه منچستر یونایتد با اعلام رسمی این خبر مدت این قرارداد را پنج سال عنوان کرده است. این انتقال برای شیاطین سرخ ۷۵ میلیون یورو آب خورده است. دی ماریا گران ترین انتقال تاریخ باشگاه رئال مادرید لقب گرفته است.
رئال در تابستان ۲۰۰۹ کریستیانو رونالدو را در ازای ۹۶ میلیون یورو از منچستریونایتد ید و حالا دی ماریا را در ازای ۹۰ میلیون یورو به این باشگاه می فروشد.

به این ترتیب، رئال ۷۵ میلیون یورو دریافت می کند- مساوی پولی که برای خامس پرداخته- و ۱۵ میلیون یورو هم بر اساس عملکرد منچستریونایتد -مثل تعداد جام هایی که می برد- به این باشگاه پرداخت خواهد شد.

اگر منچستر کل ۹۰ میلیون را به رئال بپردازد، دی ماریا بعد از گرت بیل و رونالدو، سومین بازیکن گران تاریخ فوتبال خواهد شد.
http://www.axgig.com/images/89637086545035803361.jpg ستاره آرژانتینی پس از عقد قرارداد با منچستر یونایتد گفت: باشگاه های زیادی به من پیشنهاد دادند ولی منچستر یونایتد تنها تیمی بود که بعد از ج از رئال مادرید می توانستم به عضویت آن در بیایم. از اینکه به این تیم پیوسته ام خیلی خوشحال هستم. من پروژه تحول تیم توسط لوئیس فن خال را دیده ام که مرا تحت تاثیر قرار می دهد.

تیم پاریسن ژرمن بزرگ ترین رقیب یونایتد برای ید دی ماریا بود که در این راه موفق عمل نکرد. با بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی ژانویه و فوریه در فوتبال چین مشخص شد باشگاه های این کشور برای ید بازیکنان خارجی از فوتبال اروپا مبلغی در حدود 388 میلیون یورو(411 میلیون دلار) هزینه کرده اند که این مبلغ به نسبت پنجره قبلی در تابستان با 55 میلیون یورو افزایش روبه رو شد تا رشد بی سابقه ای از خود نشان بدهد در حالی که در لیگ برتر جزیره با آن همه باشگاه متمول تنها 285 میلیون یورو هزینه در این فصل از رقابت ها انجام شده بود. علی لطیفی، سرمربی پاس همدان می گوید که ر 6 امتیاز از این تیم به خاطر پرداخت نشدن مطالبات بازیکنی است که اصل قرارداد او جعلی است. بارسلونا که می داند در پنجره تقل و انتقالات تابستانی نمی تواند بازیکنی یداری کند در شه تمدید قرارداد با ستارگان فعلی خود است. سرخیو بوسکتس تا فصل 2017-2018 با بارسلونا قرارداد دارد و رقم فسخ این قرارداد نیز 150 میلیون یورو است. بوسکتس سالهاست که در میانه زمین بارسلونا خوش می درخشد و عجیب نیست اکر مدیران بارسا اینقدر زود به فکر تمدید قرارداد او افتاده اند. رادیو کاتالونیا امروز گزارش داد که مذاکرات طرفین در حال انجام است و پیش بینی می شود که میزان دریافتی سالیانه بوسکتس افزایش یابد. منبع:www.varzesh3.com معاون مشتریان شرکت مخابرات ایران گفت: با توافق دو شرکت مخابرات و زیرساخت مقرر شد از فردا زیرساخت شارژینگ (کارکرد) مشترکان در شبکه in را به صورت یک ساعته در اختیار مخابرات قرار دهد و از امشب شبکه in مجددا به ح قبل باز می گردد. جرمی متیو ، م ع فرانسوی سابق باشگاه والنسیا ، به تیم بارسلونا منتقل شد . خبر ها حاکی از آن است که این بازیکن قراردادی 4 ساله با این باشگاه کاتالانی بسته است . مبلع این قرارداد 20 میلیون یورو بوده است و مبلغ فسخ قرارداد وی نیز ، 50 میلیون یورو تعیین شده است . این بازیکن قد بلندی دارد ( 192 سانتی متر ) و می تواند در ضربه های سر بسیار مفید باشد . قرار است این بازیکن شماره 24 را به تن کند . http://static2.varzesh3.com/files/picture/01207795.jpg لیونل مسی فوق ستاره باشگاه بارسلونا، قراردادش با این باشگاه را برای 4 سال دیگر تمدید کرد و تا سال 2021 در این تیم ماندنی شد. به گزارش فوبال جهان ، در حالی که مسی پس از ازدواجش در تعطیلات و ماه عسل به سر می برد، انتظار می رفت پس از پایان تعطیلات ، باشگاه در آرژانتین توافق نهایی را اعلام کرده و قرارداد مسی را به صورت رسمی تمدید کند. با این حال باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه ای تایید کرد که آنها با فوق ستاره آرژانتینی به توافق رسیده اند و قرارداد او تمدید شده است. در بیانیه باشگاه بارسلونا آمده:" باشگاه از تمدید قرارداد با مسی و تعلق خاطر او به باشگاه بسیار خوشال است، بهترین بازیکن تاریخ که تمام دوران حرفه ای اش را در بارسا سپری کرد و یک دوره ی بی نظیر را در تاریخ باشگاه رقم زد، دوره ای که هیچ مشابهش را ندیده بود." مسی سالیانه 30 میلیون یورو حقوق خواهد گرفت و همچنین بندی در قراردادش دارد که در صورت فعال شدن ، یک سال دیگر به مدت قرارداد اضافه خواهد شد. رقم فسخ قرارداد نیز 300 میلیون یورو است که کار را برای باشگاه های متمول مثل سیتی و پی اس جی دشوار کند. http://www.axgig.com/images/80712226639065818034.jpgآنخل دی ماریا که روز در تست های پزشکی باشگاه منچستر یونایتد شرکت کرده بود شب به طور رسمی با این تیم قرارداد بست. باشگاه منچستر یونایتد با اعلام رسمی این خبر مدت این قرارداد را پنج سال عنوان کرده است. این انتقال برای شیاطین سرخ ۷۵ میلیون یورو آب خورده است. دی ماریا گران ترین انتقال تاریخ باشگاه رئال مادرید لقب گرفته است.
رئال در تابستان ۲۰۰۹ کریستیانو رونالدو را در ازای ۹۶ میلیون یورو از منچستریونایتد ید و حالا دی ماریا را در ازای ۹۰ میلیون یورو به این باشگاه می فروشد.

به این ترتیب، رئال ۷۵ میلیون یورو دریافت می کند- مساوی پولی که برای خامس پرداخته- و ۱۵ میلیون یورو هم بر اساس عملکرد منچستریونایتد -مثل تعداد جام هایی که می برد- به این باشگاه پرداخت خواهد شد.

اگر منچستر کل ۹۰ میلیون را به رئال بپردازد، دی ماریا بعد از گرت بیل و رونالدو، سومین بازیکن گران تاریخ فوتبال خواهد شد.
http://www.axgig.com/images/89637086545035803361.jpgستاره آرژانتینی پس از عقد قرارداد با منچستر یونایتد گفت: باشگاه های زیادی به من پیشنهاد دادند ولی منچستر یونایتد تنها تیمی بود که بعد از ج از رئال مادرید می توانستم به عضویت آن در بیایم. از اینکه به این تیم پیوسته ام خیلی خوشحال هستم. من پروژه تحول تیم توسط لوئیس فن خال را دیده ام که مرا تحت تاثیر قرار می دهد.

تیم پاریسن ژرمن بزرگ ترین رقیب یونایتد برای ید دی ماریا بود که در این راه موفق عمل نکرد. با توجه به اعلام نخست فرانسه مبنی بر کوتاه نیامدن ت این کشور در برابر خواسته کارکنان شبکه ریلی ، کارکنان آنها امروز هم اعتصاب د. قرارداد بزرگترین وام خارجی پسا ساعتی پیش با حضور معاون اقتصاد و مدیر اگزیم بانک کره جنوبی به ارزش تقریبی بیش از ۸ میلیارد یورو در سئول به امضا رسید. مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با بیان این که تولید بنزین در کشور تا آذرماه به ۱۰۰ میلیون لیتر در روز می رسد، گفت: ۸۰ میلیون لیتر از ۱۰۰میلیون لیتر طبق استاندارد یورو ۴ و یورو ۵ است. رویترز اعلام کرد: به رغم پرداخت 2 میلیارد یورو هنوز شرکت نفتی اسار هند 500 میلیون یورو به ایران بد ار است. ایسکو قرارداد خود را با باشگاه رئال مادرید تا سال ۲۰۲۲ تمدید کرد. بند ج ایسکو ۷۰۰ میلیون یورو تعینن شد. بر اساس اسنادی که در باشگاه استقلال، فدراسیون فوتبال و فیفا به ثبت رسیده مشخص است که آبی ها در حالیکه از این حکم اطلاع داشتند، بی توجه به محرومیت از ید بازیکن وارد بازار نقل و انتقالات شدند و قرارداد هایی را با دو بازیکن به امضا رساندند که این دو قرارداد برای این باشگاه زیان بار خواهد بود و ضرر هنگفت مالی معادل 5/2 میلیارد تومان (500 هزاردلار قرارداد چپاروف و حدود 600 میلیون تومان قرارداد تیموریان) به همراه دارد. قرارداد شفاهی هم دارای اعتبار است بنابراین تنها قرارداد کار کتبی نیست که اشتغال یک فرد را اثبات می کند. تا زمانی که شما اشتغال به کار داشته اید باید حق بیمه مربوطه به سازمان تامین اجتماعی پرداخت شود. شفقنا- اگرچه قرارداد در نگاه اول قراردادی عادی است که حدود ۱۸ ماه پس از برداشته شدن تحریم های اتحادیه اروپا علیه این کشور خاورمیانه امضا می شود ، اما ایران امیدوار خواهد بود که این قرارداد دورانی جدید از اعتماد سرمایه داران رقم بزند و لطفی ویژه باشد به تولید نفت این کشور که در […] شرکت نفت ان و شرکت "ای دی ال" کشور آلمان قرارداد ی و انتقال دانش فنی به منظور افزایش تولید و بهبود کیفیت محصولات تولیدی امضا د. یک شرکت امنیت شبکه اعلام کرد که کاربران گوشی های اندرویدی در خاورمیانه در برابر حمله رها آسیب پذیرند. کاربران گوشیهای هوشمند در کشورهای خاورمیانه و آفریقا در خطر شدن حساب های بانکی، ایمیل و شبکه های اجتماعی قرار دارند. گزارشها حاکی از اینست که حدود ۱۷۸ میلیون دستگاه گوشی موبایل در این منطقه برابر رها آسیب پذیر هستند. شرکت امنیت شبکه “پالو و نت وورک” اعلام کرد: خطرات امنیتی در حافظه داخلی مورد استفاده نرم افزارهای دستگاههای مبتنی بر اندرو. با دستور اقتصاد و به منظور تسریع در امداد رسانی مبلغ 565 میلیارد و 400 میلیون تومان از سوی خزانه داری کل کشور به دستگاه های ذی ربط پرداخت شد.
پرداخت شارژ آپارتمان با مالک است یا مستأجر؟
در پاسخ باید گفت که این موضوع میان موجر و مستأجر کاملاً توافقی است؛ یعنی آن ها در هنگام عقد قرارداد اجاره، بر سر این که کدام شان شارژ را بپردازند، باید به توافق برسند. بنابراین، اگر به موجب قرارداد، پرداخت هزینه های مشترک به عهدة مالک باشد و مالک از پرداخت آن خودداری کند، مستأجر می تواند هزینه های مزبور را از اجاره ای که به موجر می پردازد، کم کند. حال اگر این موضوع در زمان تنظیم قرارداد اجاره . فرهنگ و ارشاد ی گفت: امروز ۴۰ میلیون کاربر شبکه های اجتماعی در ایران فعالیت دارند و استفاده سالم از این شبکه ها از دغدغه های ت است. https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user17433/news/alex_sandro.jpg بنا به گزارش ها ، یوونتوس قصد دارد تا پیش از ژانویه قرارداد ال ساندرو را تمدید کند و دستمزد او را افزایش دهد. به گزارش فوتبال جهان ، ال ساندرو م ع چپ برزیلی یوونتوس یکی از اصلی ترین اه نقل و انتقالاتی آنتونیو ته و چلسی بود و با وجود تلاش آبی ها، مسئولان یوونتوس حاضر به فروش او نشدند. به گزارش گاتزتا دلو اسپورت ، چلسی قصد دارد باز هم در ژانویه پیشنهاد جدیدی به یوونتوس ارائه دهد اما بیان ری می خواهد این بازیکن را نگه دارد. بیان ری پیشنهاد تمدید قرارداد 5 ساله با دستمزد سالیانه 5 میلیون یورو برای م ع چپ تیمش در نظر گرفته است. در حال حاضر دستمزد سالیانه ساندرو 2.8 میلیون یورو است و در قرارداد جدید، دستمزد او افزایش زیادی خواهد داشت. یوونتوس مطمئن است که قرارداد این بازیکن را با توافق دو طرفه تمدید خواهد کرد.