جزر و مدهای بزرگ بار دیگر در حال نزدیک قاره ها به یکدیگر هستند

موشک قاره پیمای توپول-ام یکی از فوق العاده ترین موشک های بالستیک دنیا است. این موشک با قابلیتهایی چون گریز و فریب، امضای فروسرخ بسیار کم موقع پرتاب، سامانه حمل ساده می تواند از بهترین سامانه های دفاع ضد موشکی عبور کند. برای ردی موشک های بالستیک تشخیص فروسرخی دارد که با تشخیص حرارت حاصل از شلیک موشک آن را شناسایی و ردی می کند، توپول-ام با کاهش زمان فاز پرتاب به حداقل ممکن احتمال شناسایی آن موقع پرتاب توسط را به حداقل می رساند. سامانه شلیک آن ن. آفریقای جنوبی آفریقای جنوبی اگر علاقه ی ویژه ای به طبیعت و محیط زیست دارید آفریقای جنوبی یکی از بهترین گزینه ها برای سفر می باشد این کشور که در جنوبی ترین قسمت قاره آفریقا بین دو اقیانوس اطلس و هند واقع شده ، بیشترین توریست را نسبت به سایر کشور های جنوبی قاره آفریقا جذب می کند،شهر های بزرگ و پیشرفته ، طبیعتی با چشم اندازهای بی نظیرو محیطی زیستی فوق العاده با هزاران گونه مختلف از گیاهان ، جانوران و آبزیان وهمچنین برخورداری از آثار باستانی بسیار از دوران باستان گرفته تا قرن هفده تا بیست (دوران سلطه بریتانیا) و از همه مهم تر امنیت این کشور نسبت به سایر کشور های همسایه از جمله دلایل گرایش توریست ها به این کشور می باشد. نان در پاراگوئه
pan en paraguay
پاراگوئه، کشوری نسبتاً کوچک در مرکز ی لاتین است که بین دو کشور بزرگ این قاره به نامهای برزیل و آرژانتین محصور شده است.از جمعیت 6/5 میلیون نفری این کشور، حدود 90 درصد کاتولیک و بقیه پیرو سایر مذاهب و ادیان هستند. سرانه تولید ناخالص داخلی پاراگوئه 5500 دلار، نرخ تورم 9 درصد و میزان بیکاری در این کشور نیز 6/6 درصد برآورد شده است. از محصولات عمده کشاورزی این کشور می توان به کتان، دانه سویا، ذرت، گندم، تنباکو، نشاسته مانیوک، انواع میوه جات، سبزیجات، تخم مرغ و شیر اشاره نمود که در مجموع 1/23 درصد از کل تولید ناخالص داخلی کشور را تشکیل می دهد. پایتخت پاراگوئه، شهر آسونسیون، زبان رسمی آن اسپانیولی و واحد پول رایج در این کشور گوارانی (pyg) نام دارد.
پاراگوئه در زمینه تولید دانه سویا، در کنار ایالات متحده و دیگر همسایگان خود در قاره ی جنوبی ،یکی از کشورهای مطرح جهان به شمار می آید و حال آنکه تولید ذرت نیز در این کشورازاهمیت بسزایی برخوردار است. کارشناسان بر این باورند که پاراگوئه از پتانسیل لازم برای تولید هرچه بیشتر گندم و حتی صادرات آن نیز برخوردار است؛ با این وجود و بنابر اعلام مجمع بین المللی غلات موسوم به igc، تولید انواع غلات در سال زراعی 12-2011 در این کشور تا حدودی کاهش یافته است بطوریکه igc میزان تولید.................. با صعود اروگوئه به عنوان سی و دومین تیم، پرونده بازی های مرحله انتخ جام جهانی ۲۰۱۴ بسته و چهره تمامی راه یافته به این تورنمنت مشخص شد. در دور برگشت بازی های پلی آف بین قاره ای جام جهانی 2014 بامداد امروز (پنج شنبه) تیم ملی اروگوئه در خانه خود برابر اردن با تساوی بدون گل متوقف شد اما با توجه به پیروزی 5 بر یک در بازی رفت، در مجموع با همین نتیجه حریف آسیایی خود را ش ت داد و به عنوان پنجمین ی جنوبی و آ ین تیم مرحله انتخ راهی جام جهانی شد.

صعود ار. رو مه واشنگتن پست از آزمایش موشک بالستیک بین قاره ای خبر داد. تیم کشتی آزاد نوجوانان ایران به عنوان قهرمانی قاره بزرگ دست یافت. نیروی هوایی دو قرارداد جداگانه با شرکت های «بوئینگ» و «نورثروپ گرومن» برای طراحی نسل جدید موشک های قاره پیما امضا کرد. اگر تعجب نکنید در سراسر اقیانوسهاى جهان رودهاى عظیمى در حرکت است که یکى از نیرومندترین آنها ((گلف استریم )) نام دارد.
این رود عظیم از سواحل ى مرکزى حرکت مى کند و سراسر اقیانوس اطلس را مى پیماید و به سواحل اروپاى شمالى مى رسد.
این آبها که از مناطق نزدیک به خط استوا حرکت مى کنند گرم هستند، و حتى رنگ آنها گاه با رنگ آبهاى مجاور متفاوت است ، و عجب اینکه عرض همین رود عظیم دریائى (گلف استریم ) در حدود 150 کیلومتر و عمق آن چند صد متر مى باشد! سرعت آن در ب. مهاجم بارسلونا نسبت به دیگر مهاجمان قاره اروپا عملکرد بهتری داشته است. آدم های بزرگ درباره ایده ها سخن می گویند
آدم های متوسط درباره چیزها سخن می گویند
آدم های کوچک پشت سر دیگران سخن می گویند

.
.
.
آدم های بزرگ درد دیگران را دارند
آدم های متوسط درد خودشان را دارند
آدم های کوچک بی دردند
.
.
.
آدم های بزرگ عظمت دیگران را می بینند
آدم های متوسط به دنبال عظمت خود هستند
آدم های کوچک عظمت خود را در تحقیر دیگران می بینند
.
.
.
آدم های بزرگ به دنبال ب حکمت هستند
آدم های متوسط به دنبال ب دانش هستند
آدم های کوچک به دنبال ب سواد هستند
.
.
.
آدم های بزرگ به دنبال طرح پرسش های بی پاسخ هستند
آدم های متوسط پرسش هائی می پرسند که پاسخ دارد
آدم های کوچک می پندارند پاسخ همه پرسش ها را می دانند
.
.
.
آدم های بزرگ به دنبال خلق مسئله هستند
آدم های متوسط به دنبال حل مسئله هستند
آدم های کوچک مسئله ندارند
.
.
.
آدم های بزرگ سکوت را برای سخن گفتن برمی گزینند
آدم های متوسط گاه سکوت را بر سخن گفتن ترجیح می دهند
آدم های کوچک با سخن گفتن بسیار، فرصت سکوت را از خود می گیرند تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچک » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net کلیک کنید فوتبال 120 مورخ 20 مهر 96، مقدماتی جام جهانی قاره اروپا در گروه های a – b – c را بررسی کرد. فوتبال 120 مورخ 20 مهر 96، مقدماتی جام جهانی قاره اروپا در گروه های g - h را بررسی کرد. چه چیز هیجان انگیز تر است که در نقطه ای بایستی که مرز میان دو قاره باشد؟ با قدمی اروپایی و یا آسیایی شوی. برای تحقق این موضوع کافیست تور استانبول را یداری کنید. تنگه ی بسفر شهر استانبول درست در نقطه ای بین دو بخش قاره ی اروپا و آسیا واقع شده است و دریای مرمره را دریای سیاه پیوند میدهد. این دو بخش به وسیله ی پلی به یکدیگر وصل میشوند با تنها یک قدم اضافه تر میتوانید در قسمت زیبای اروپایی استانبول وارد شوید. این تنگه سی کیلومتری با عرض 700 تا 3329 دارای عمقی از 13 تا 110 متر میباشد که در مرکز آن جریان آب تندی با سرعت 3.5 کیلومتر در ساعت از دریای سیاه به مرمره میگذرد. قایق سواری از آن دست فعالیت های هیجان انگیز این منطقه است. همچنین هتلهای واقع در این ناحیه منظره ای بسیار هیجان انگیز را رقم میزنند. تنگه بسفر بانکداری نوین به دلیل حجم عظیم تراکنش های مالی، دورکاری، تجارت های بین قاره ای و سرعت بالای انجام امور، ناچار به استفاده از سیستم های جدید الکترونیکی است؛ امری که مست م وجود زیرساخت های تکنولوژیکی لازم و از آن مهمتر تضمین امنیت تبادلات در این درگاه بزرگ است.
رستوران پنج قاره زوشا هتل قصر طلایی مشهد رستوران پنج قاره زوشا دارای دکوراسیونی آرام, شیک, مدرن و سبک طراحی خاص آماده پذیرایی از شما مهمانان تور مشهد می باشد. رستوران پنج قاره در طبقه دوم هتل قصر طلایی مشهد واقع شده و. است و هر روزه از ساعت 12 تا 24 آماده پذیرایی از مهمانان و گردشگران تور مشهد می باشد. استایل غذایی این رستوران از انواع غذا های بین المللی و منو های پنج قاره جهان تهیه شده است که علاوه بر طعم لذیذی که دارند خوش آمد گویی و مهمان نوازی پرسنل سفر شما را به مشهد با تور مشهد پر از خاطره می کند. با انتخاب تور مشهد برای سفر به این شهر مقدس امکان اقامت در هتل قصر طلایی برای شما فراهم می شود که به راحتی می توانید از این رستوران برای گذراندن لحظاتی خوش استفاده کنید. تور مشهد نوروز 96 رستوران پنج قاره زوشا هتل قصر طلایی مشهد رستوران پنج قاره زوشا هتل قصر طلایی مشهد تورمشهد تور مشهد لحظه آ ی تور مشهد دقیقه 90 تور لحظه آ ی مشهد قیمت های تور مشهد تور مشهد قیمت مناسب تور مشهد ارزان قیمت بلیط تور مشهد تور مشهد 95 تور مشهد نوروز 96 تور مشهد نوروز 96 تور مشهد زمستان 95 تور مشهد دی 95 تور مشهد بهمن 95 تور مشهد اسفند 95 امروزه پدیده اینترنت و جهانی شدن به عنوان لازم و م وم یکدیگر مطرح شده اند، به گونه ای که شمندان این دو را از یکدیگر قابل تفکیک نمی دانند و معتقدند اینها تسهیل کننده یکدیگر هستند. دیگر اینترنت یک ابزار قابل چشم پوشی و یا برای سرگرمی نیست، بلکه به یکی از لوازم ضروری زندگی بشر مدرن و رو به توسعه امروزی تبدیل شده است. اینترنت و به طور کلی دنیای الکترونیک همه ابعاد زندگی و جوامع بشری را دستخوش تغییر خود کرده است. به تبع آن بازارها نیز دچار تغییرات . ۲ شهریور: اولین پرواز بدون توقف بین قاره ای توسط یک زن
۸۵ سال پیش در چنین روزی، آملیا ماری ارهارت، خلبان و نویسنده‌ی یی توانست به‌عنوان اولین خلبان زن با هواپیمای خود عرض اقیانوس اطلس را به‌تنهایی بپیماید.
دلم را از شادی ها پر کن ، تا غرق مهر تو شوم. حکیم ارد بزرگ

شادی که با نابودی دیگران فراهم شود، جام زهری کشنده است. حکیم ارد بزرگ

غم ، سیاهچال توانایی هاست. حکیم ارد بزرگ

ستایش غم ، تمجید از مرگ است. حکیم ارد بزرگ

سرزمین غمزده ، میراثی برای آیندگان ندارد. حکیم ارد بزرگ

از آدمیانی که به دنبال غم هستند ، باید هراسید. حکیم ارد بزرگ

اندوه گذشته را نباید خورد ، که بیماری ساده را ، کشنده می کند. حکیم ارد بزرگ

به نقل ازاطلاعیه روابط عمومی وزارت دفاع روسیه ،این موشک از زیردریایی اتمی 'یوری گاروکی' در دریای بارنتز در شمال غرب روسیه پرتاب شد.
موشک به هدف فرضی در محدوده نظامی 'کورا' در شبه جزیره کامچاتکا در خاور دور روسیه اصابت کرد.
بولاوا موشک قاره پیمای سه قسمتی دارای برد حدود 10 هزار کیلومتراست که به تازگی به نیروهای مسلح روسیه تحویل وپیشرفته ترین موشک این کشور محسوب می شود.
ازماه سپتامبر گذشته تجهیز زیردریایی های اتمی روسیه به موشک های بولاوا آغاز شده است.
روسیه به تجهیز نیروی دریایی خود به موشک های قاره پیمای پیشرفته و زیر دریایی های اتمی قادر به پرتاب آن توجه خاص دارد.
سرگئی شایگو دفاع روسیه به تازگی اعلام کرد : روسیه تا سال 2020 میلادی هشت زیردریایی اتمی جدید ساخته و بهره برداری می کند خورشیدگرفتگی کامل سال ۲۰۱۷ سرانجام به پایان رسید. از سال ۱۹۱۸ تا کنون، سابقه نداشته که یک خورشیدگرفتگی کامل از سراسر قاره عبور کند و به همین دلیل، دانشمندان و مردم، این پدیده را «گرفتگی بزرگ یی» نام گذاری کرده و برای رصد آن هیجان زده بودند. اختصاصی از ژیکو تحقیق در مورد اقیانوس با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 31 اقیانوساقیانوس پهنه بسیار گسترده و به هم پیوسته آب شوری است که نزدیک به سه چهارم سطح کره زمین را پوشانده است. دریاها قسمتی از آبهای اقیانوس هستند که در کرانه های قاره ها قرار گرفته اند. قاره ها این پهنه گسترده آب را به پنج بخش تقسیم کرده اند. هر یک از این بخش ها را نیز اقیانوس می نامند. این پنج اقیانوس عبارتند از: . بخشی از سخنان فیلسوف ایرانی حکیم ارد بزرگ از کتاب سرخ ، تقدیم به عاشقان فلسفه و حکمت ایرانی می گردد :
از آدمهایی که به آسانی درباره دیگران قضاوت می کنند، دوری کنید. حکیم ارد بزرگ

دانا ، سخنی دلگرم کننده بر زبان جاری می سازد و می گذرد . برای دمندان ، بدگویی بدخواهان شیاد ، بی ارزش است. حکیم ارد بزرگ

آنگاه که دریا شدی ، با چنگ کشیدن دیگران ، رُخ و گونه ات ، زخمی نخواهد شد . حکیم ارد بزرگ
حکیم ارد بزرگ ، ارود بزرگ ، حکیم ارد بزرگ فیلسوف ایرانی ، فیلسوف ارد بزرگ ، ارد بزرگ ،
در همه دوران زندگی از پنجره ایی به پنجره دیگر، روان هستیم ، این پنجره ها را هم با خود به پیش می بریم ، برخی از آنها بال پروازمان می شوند و برخی از آنها وزنه ای بر پایمان . حکیم ارد بزرگ

هزار هزار چشمه مهر، بر دامن کوهستان شاه جهان جاریست . حکیم ارد بزرگ

کمک به دیگران امری پسندیده و نی ت ؛ ولی فراموش خود ، از نادانی و سب ری است. حکیم ارد بزرگ

دره شاه جهان ، رامشگاه مهر ایرانی است . حکیم ارد بزرگ

کوروش نماد فرمانروایان نیک ش است و نام او می ماند ، چرا که از راستی و کمک به آدمیان روی برنگرداند . حکیم ارد بزرگ

چه غم انگیز و رنج آور خواهد بود هنگامی که یک شیر وادار شود بسان یک رفتار کند . حکیم ارد بزرگ

باید بسوی جزیره مهربانی کوچ کرد. حکیم ارد بزرگ

جزیره مهربانی کجاست ؟
آنجا جایی است که در زیر چرخ دنده غول پیکر و هولناک مناسبات چندین هزار ساله آدمیان ، د و نابود نشویم . در جزیره مهربانی، همچون آسمان گسترده است . مهر و شادی زنده و جاری است و آبادی و سازندگی در هر کوی و برزن هویدا است . حکیم ارد بزرگ

در جزیره مهربانی ، آدمی از پیچیدگی ها رها شده و به سرشت پاک خویش نزدیک می شود. حکیم ارد بزرگ

در جزیره مهربانی ، مهمترین هنجار و قانون در بین آدم ها ، نیکی و مهربانی به یکدیگر است . حکیم ارد بزرگ

در جزیره مهربانی ، ی به دیگران نمی تازد و همه آزرم خو و نیک باور هستند. حکیم ارد بزرگ

جزیره مهربانی ، جایی است برای گریختن از بندها و بردگی . حکیم ارد بزرگ
هنر زیباست ، اما نابود شدن برای آن، از خامی است. حکیم ارد بزرگ
بزرگ شدیم و فهمیدیم که دارو آبمیوه نبود! بزرگ شدیم و فهمیدیم چیزهایی ترسناک تر از تاریکی هم هست... بزرگ شدیم... به اندازه ای که فهمیدیم پشت هر خنده ی مادر هزار گریه بود! و پشت هر قدرت پدر یک بیماری نهفته... و این که دیگر دستهایمان را برای عبور از جاده نخواهند گرفت و یا حتی برای عبور از پیج و خم های زندگی!!! خیلی بزرگ شدیم وقتی فهمیدیم سخت گیری مادر عشق بود غضبش عشق بود و تنبیه اش عشق... خیلی بزرگ شدیم وقتی فهمیدیم پشت لبخند پدر خمیدگی قامت اوست! عجیب د. به نظر می رسد در تابستان سال آینده شاهد جا به جایی های بزرگی در پست دروازه بانی در تیم های بزرگ قاره سبز باشیم.
به گزارش فوتبال جهان ، جان لوییجی دوناروما سنگربان جوان و ایتالیایی میلان مورد توجه چند تیم بزرگ قرار دارد و احتمال دارد تا شاهد ج او از جمع روسونری ها باشیم.
نشریه اسپانیایی "موندو دیپورتیوو" ادعا می کند که عملکرد نه چندان خوب ناواس و کاسیا باعث شده تا رئال مادرید به دنبال جذب دوناروما یا تیبو کورتوا از چلسی باشد. منچسترسیتی نیز که از عملکرد براوو راضی نیست، دیگر مشتری جدب دوناروما محسوب می شود.
همچنین چلسی و من یونایتد نیز علاقمند به جذب سنگربان جوان میلان هستند و در صورت رسیدن پیشنهادی خوب، ممکن است شاهد ج او باشیم.
اما به نظر می رسد سران گروه چینی میلان نیز بیکار نمانده اند و از حالا برای جذب داوید دخیا، سنگربان 26 ساله و اسپانیایی منچستر یونایتد اقدام کرده اند و در صورت تمایل شیاطین سرخ برای جذب دوناروما، آنها نیز برای یدن دخیا تلاش خواهند کرد. در جریان بازی های مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا و در دیدارهای تیم ملی ایران، 6 پن ی نصیب بازیکنان ایران شد، پن ی هایی که 5 گل برای شاگردان کی روش به همراه داشت. دژاگه، حاج صفی و شجاعی زننده 6 پن ی تیم ملی در این رقابت ها بودند. برنامه بازی های مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا ع روز نشنال جئوگرافیک به تصویری از یک سرخ پوست شرکت کننده در مراسم سال نو آزتک (aztec new year) اختصاص دارد که با لباس سنتی در سیاتل واشنگتن در حال اجرای حرکات آیینی است. آزتک ها یک تمدن سرخ پوستی در قاره هستند. رویای استرالیا در سر زمین رویاها آمده: شما در استرالیا هستید : دوستان برای شما توطئه خواهند کرد. به استرالیا میروید : وقایعی گرد روابط شخصی شما با دیگران رخ خواهد داد . استرالیا را برای رفتن به کشور دیگر ترک میکنید : غم و اندوه به استرالیا تبعید شده اید : روابط عشقی شما در شرایط بدی هستند . از استرالیا ا اج شده اید : به کارهایتان کمی نظم و ترتیب بدهید . لینک تعبیر خواب از سایت پرشین بلاگ و یا لینک گول سایت تعبیر خواب استرالیا , تعبیر خواب قاره استر.  پیرامون غرور و فروتنی :

دریاها نماد فروتنی هستند ، در نهان خود ، کوه هایی بلندتر از خشکی دارند ، ولی هیچ گاه ، آن را به رخ ما نمی کشند. حکیم ارد بزرگ

چه بسیار آدمهای مغروری دیدم که فریاد می زدند و می گفتند ما فروتن و خاکی هستیم. حکیم ارد بزرگ

غرور و فروتنی ، هر دو بخشی از نیازهای آدمی هستند. حکیم ارد بزرگ

فروتنی به جا و درست ، ما را خواستنی و دوست داشتنی می کند. حکیم ارد بزرگ

فروتنی در برابر گردن کشان ، نادرست است. حکیم ارد بزرگ

فروتنی و غرور بیجا ، به یک اندازه چندش آور هستند. حکیم ارد بزرگ

حکیم ارد بزرگ، ارد بزرگ، حکیماردبزرگ، فیلسوف ایرانی، اردبزرگ، ارد، mojtaba shoraka، orod bozorg، hakim orod bozorg، great orodاگر از خودخواهی ی به تنگ آمده ای ، او را خوار مساز ، بهترین راه آن است که چند روزی رهایش کنی. حکیم ارد بزرگ

آدم خودخواه ، دوران خوشبختی اش کوتاه است. حکیم ارد بزرگ

خودخواه تنهاست ، چرا که توان ستایشگری و مهرورزی ندارد. حکیم ارد بزرگ


بزرگترین فیلسوف، بزرگترین فیلسوف جهان، سخنان بزرگترین فیلسوف جهان، ارد بزرگ، حکیم ارد بزرگ، پاسخ حکیم ارد بزرگ، جملات ناب حکیم ارد بزرگ، مهر میهن، ایران در سخنان حکیم ارد بزرگ، کانال تلگرام فیلسوف بزرگ
تعدادی از سیارات کوچک و سنگی و تعدادی بسیار بزرگ هستند. سیارات بزرگ به نام غول های گازی معروفند. چهار سیاره ی نزدیک تر به خورشید گروه سیارات کوچک سنگی را تشکیل میدهد. این سیارات به ترتیب فاصله از خورشید عبارت است از:عطارد و زهره و زمین و مریخ. شورای بین المللی کریکت، ب عنوان قهرمانی جام بین قاره ای کرکت را به تیم افغانستان تبریک گفت. بخشی از سخنان فیلسوف ایرانی حکیم ارد بزرگ از کتاب سرخ ، تقدیم به عاشقان فلسفه و حکمت ایرانی می گردد :
از آدمهایی که به آسانی درباره دیگران قضاوت می کنند، دوری کنید. حکیم ارد بزرگ

دانا ، سخنی دلگرم کننده بر زبان جاری می سازد و می گذرد . برای دمندان ، بدگویی بدخواهان شیاد ، بی ارزش است. حکیم ارد بزرگ

آنگاه که دریا شدی ، با چنگ کشیدن دیگران ، رُخ و گونه ات ، زخمی نخواهد شد . حکیم ارد بزرگ
حکیم ارد بزرگ ، ارود بزرگ ، حکیم ارد بزرگ فیلسوف ایرانی ، فیلسوف ارد بزرگ ، ارد بزرگ ،
در همه دوران زندگی از پنجره ایی به پنجره دیگر، روان هستیم ، این پنجره ها را هم با خود به پیش می بریم ، برخی از آنها بال پروازمان می شوند و برخی از آنها وزنه ای بر پایمان . حکیم ارد بزرگ

هزار هزار چشمه مهر، بر دامن کوهستان شاه جهان جاریست . حکیم ارد بزرگ

کمک به دیگران امری پسندیده و نی ت ؛ ولی فراموش خود ، از نادانی و سب ری است. حکیم ارد بزرگ

دره شاه جهان ، رامشگاه مهر ایرانی است . حکیم ارد بزرگ

کوروش نماد فرمانروایان نیک ش است و نام او می ماند ، چرا که از راستی و کمک به آدمیان روی برنگرداند . حکیم ارد بزرگ

چه غم انگیز و رنج آور خواهد بود هنگامی که یک شیر وادار شود بسان یک رفتار کند . حکیم ارد بزرگ

باید بسوی جزیره مهربانی کوچ کرد. حکیم ارد بزرگ

جزیره مهربانی کجاست ؟
آنجا جایی است که در زیر چرخ دنده غول پیکر و هولناک مناسبات چندین هزار ساله آدمیان ، د و نابود نشویم . در جزیره مهربانی، همچون آسمان گسترده است . مهر و شادی زنده و جاری است و آبادی و سازندگی در هر کوی و برزن هویدا است . حکیم ارد بزرگ

در جزیره مهربانی ، آدمی از پیچیدگی ها رها شده و به سرشت پاک خویش نزدیک می شود. حکیم ارد بزرگ

در جزیره مهربانی ، مهمترین هنجار و قانون در بین آدم ها ، نیکی و مهربانی به یکدیگر است . حکیم ارد بزرگ

در جزیره مهربانی ، ی به دیگران نمی تازد و همه آزرم خو و نیک باور هستند. حکیم ارد بزرگ

جزیره مهربانی ، جایی است برای گریختن از بندها و بردگی . حکیم ارد بزرگ
هنر زیباست ، اما نابود شدن برای آن، از خامی است، ارزش زندگی فراتر است . حکیم ارد بزرگ
بر اساس اعلام فدراسیون جهانی فوتبال؛ فدراسیون جهانی فوتبال سهمیه بندی پیشنهادی خود برای جام جهانی ۲۰۲۶ را اعلام کرد و بر اساس آن 8 سهمیه برای آسیا در نظر گرفت.  بعد از اینکه برگزاری جام جهانی با 48 تیم به موافقت مجمع فیفا رسید، اکنون سهمیه های پیشنهادی برای قاره های مختلف اعلام شد. فیفا سهمیه بندی پیشنهادی هر قاره را بر اساس حضور 48 تیم در جام جهانی ۲۰۲۶ اعلام کرد. این طرح پیشنهادی نهم ماه می در کنگره فیفا در بحرین به رای گیری گذاشته می شود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تقدیم به شما انسان های بزرگ انسان های بزرگ در باه عقاید سخن می گویند انسان های متوسط در باره وقایع سخن می گویند انسان های کوچک پشت سر دیگران سخن می گویند انسان های بزرگ درد دیگران را دارند انسان های متوسط درد خودشان را دارند انسان های کوچک بی دردند انسان های بزرگ عظمت دیگران را می بینند انسان های متوسط به دنبال عظمت خود هستند انسان های کوچک عظمت خود را در تحقیر دیگران می بینند انسان های بزرگ به دنبال ب حکمت هستند انسان های متوسط به دنبال ب دا. خبرگزاری رسمی کره شمالی همچنین گزارش داد، کیم جونگ اون ساخت تایرها برای کامیون حمل موشک بالستیک قاره پیمای جدید توسط این کارخانه را "رخداد بزرگ ماه نوامبر" دانسته است. به گزارش "ورزش سه"، فوتبال اروپا چند سطح از فوتبال در دیگر قاره ها جلوتر است و همین موضوع سبب علاقه بازیکنان آسیایی، آفریقایی و حتا یی به حضور در تیم های اروپایی شده و در ایران نیز هدف اکثر بازیکنان پس از بازی در تیم های پرسپولیس و استقلال، ترانسفر به قاره سبز و توپ زدن در زمین های این قاره کوچک است.اما در سال های اخیر تعداد بازیکنان باکیفیت غیر اروپایی در این اقلیم رشد چشمگیری یافته است. همچنین کشورهایی که پیش تر به سبب حکومت های فاشیستی، اجازه حضور فعال به بازیکنانی از نژاد دیگر نمی دادند هم تغییر رویه داده اند و اکنون در تیم های ملی شان نیز بازیکنان سیاه پوست و دورگه بسیاری دیده می شود و علاوه بر آن، بهترین بازیکنانشان را ستاره هایی از کشورهای دیگر تشکیل داده اند.البته این موضوع در گذشته هم وجود داشت. ریوالدو، مارادونا، دیدی، ژرژ وه آ، علی و... همه بازیکنانی غیر اروپایی بودند که در اوا قرن 20 میلادی و اوایل 21 هر کدام به اندازه خود درخشش هایی در فوتبال اروپا داشتند.ولی حالا نگاهی به 6 لیگ معتبر و بزرگ اروپایی، تشدید یافتن درخشش غیراروپایی ها را تائید می کند. علیرضا جهانبخش ستاره جوان آلکمار در لیگ هلند درخششی قابل توجه داشته و توانسته بالاتر از بهترین مهاجمان این لیگ، عنوان آقای گلی را به دست بیاورد. در جزیره، محمد صلاح با شمایل خاصش از هواداران لیو ول دلبری می کند و جدا از آقای گلی، ک دای برترین بازیکن سال نیز حداقل از نگاه مردم به شمار می رود. لیونل مسی همچون دیگر سال ها یکی از بهترین هاست و بالاتر از رونالدو، بنزما، کاستا و... در قامت یک آرژانتینی بهترین گ ن لالیگا قلمداد می شود و ادینسون کاوانی هم در تیم شهر پاریس، گ نی می کند.تنها در ایتالیا و آلمان، آقای گل ها اروپایی هستند؛ چیرو ایموبیله و رابرت لواندوفسکی توانسته اند با 28 و 29 گل پرچم اروپا را بالا نگه دارند. البته ایکاردی که مهاجمی آرژانتینی است، با قدرت ایموبیله را تهدید می کند. نگاهی نه چندان عمیق به دیگر لیگ های اروپا نیز ثابت می کند اوضاع در آن کشورها هم به همین شکل است. کریم انصاری فرد در یونان، کاوه رضایی در بلژیک، جوناسِ برزیلی در لیگ پرتغال، تاوارسِ برزیلی در اسکاتلند و... همگی چهره هایی درخشان و غیر اروپایی در قاره سبز هستند.البته نباید فراموش کرد که این موج از سال ها پیش در اروپا وجود داشته و در همین سال های اخیر نیز ما رضا قوچان نژاد را به عنوان ک د آقای گلی هلند داشتیم اما حداقل برای فوتبال ایران این ها کافی نیست و بهترین تیم آسیا باید حداقل در هر 6 لیگ برتر اروپایی یک بازیکن شاخص داشته باشد.اردیویسه هلند: علیرضا جهانبخش از آلکمار با 21 گل (ایران) جزیره انگلیس: محمد صلاح از لیو ول با 31 گل (مصر) لالی اسپانیا: لیونل مسی از بارسلونا با 33 گل (آرژانتین) لوشامپیونه فرانسه: ادینسون کاوانی از پاری سن ژرمن با 28 گل (اروگوئه) سری آ ایتالیا: چیرو ایموبیله از لاتزیو با 28 گل (ایتالیا) بوندس لی آلمان: رابرت لواندوفسکی از بایرن مونیخ با 29 گل (لهستان) نتایج یک نظرسنجی نشان داد، اکثریت یی ها نسبت به ورود کشورشان به یک جنگ بزرگ دیگر در چهار سال آینده «نگران» یا «بسیار نگران» هستند. در قاره کهن، تیم های الهلال عربستان و الاهلی عربستان حریف پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هم به ترتیب با 1639 و 1620 امتیاز در رده اول و دوم هستند. سرمربی فوتبال ساحلی دریانوردان پارس جنوبی با اشاره به اینکه بیشترین سهمیه تیم ملی فوتبال ساحلی تیم پارس جنوبی دارد، گفت: مسابقات بین قاره ای ۹ آبان در امارات متحده عربی برگزار می شود. از آزمایش موتور موشک قاره پیما از سوی کره شمالی خبر داد.