جزئیات نشست سیف با تجار سازمان دهی تجارت خارجی سیاست جدید ارزی

در حالی رییس انجمن واردکنندگان خودرو خواهان دریافت خسارت ۳۵ میلیارد تومانی از سازمان متبوع وزارت صنعت، معدن و تجارت به دلیل ساماندهی واردات خودرو شده است که مشخص نیست جدید صنعت، معدن و تجارت به این اقدام چه پاسخی خواهد داد. مشاور مرکز ملی فرش ایران گفت: تنش های به ویژه مخالفت با ، موجب عدم استقبال تجار ایرانی از صادرات فرش به شده است. با انتشار گزارش شفاف سازی سازمان بورس و اوراق بهادار نماد معاملاتی بانک تجارت پس از گذشت شش ماه از توقف در تابلوی معاملات بورس در آستانه بازگشایی قرار گرفته است. نشست اضطراری سازمان همکاری ی به درخواست ترکیه برای بررسی تحولات اخیر فلسطین ی آغاز شد. ­سازمان تجارت جهانی کارگروه ویژه ای برای تصمیم گیری در رابطه با شکایت قطر از امارات متحده عربی تشکیل داده است. خبرگزاری صدا و سیما نوشت: وزرای تجارت گروه بیست خواستار اصلاحات فوری در سازمان جهانی تجارت شدند. برگزاری نشست یک روزه مدیران ستادی و استانی سازمان حج و زیارت

نشست یک روزه مدیران ستادی و استانی سازمان حج و زیارت با حضورس رست سازمان حج و زیارت چهارشنبه بیست و هفت بهمن ماه نود و پنج در سازمان حج و زیارت برگزار شد

س رست سازمان حج و زیارت حمید محمدی در این نشست با اشاره به اجرای طرح نوین عتبات از ابتدای امسال: طرح اعزام های استانی عتبات ابلاغ شده و در چند استان نیز به اجرا در آمده ، در قالب این طرح به نیازهای زائران بیشتر پاسخ داده می ش. مدیرکل دفتر امور پست بین الملل گفت اتحادیه پستی جهانی در نظر دارد از ابتدای سال 2018 در خلال نشست های سالانه شوراهای خود یک اجلاس نیم روزه درخصوص تجارت الکترونیک برگزار کند. مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: توسعه ترانشیپ می تواند به بحث تجارت با قطر به عنوان یک مسئله فوری کمک کند، اما باید این موضوع به صورت جامع و در تمام حوزه ها در نظر گرفته شود. اختیارات اداره های صنعت، معدن و تجارت شهرستان های بهشهر و بابل با ابلاغ انجام شده، بیشتر شد. به گزارش خبرنگار ایرنا، رییس قوه مجریه پس از بازدید از این وزارتخانه در نشستی که با حضور محمد رضا نعمت زاده صنعت، معدن، تجارت، معاونان و مسوولان ارشد این وزارتخانه برگزار شد، شرکت کرد.

در این نشست که هم اکنون در این وزارتخانه در حال برگزاری است، مهم ترین برنامه ها و سیاست های بخش صنعت، معدن، تجارت کشور بررسی می شود.

در این جلسه نعمت زاده و مسوولان ارشد این وزارتخانه گزارشی از عملکرد 9 ماه گذشته و همچنین برنامه های در دستور کار وزارت صنعت، معدن، تجارت ارایه د.

رییس ت یازدهم از بهمن ماه گذشته تاکنون با حضور در وزارتخانه های نفت، جهاد کشاورزی، نیرو ، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و صنعت، معدن و تجارت به بررسی مسایل و مشکلات موجود در بخش های انرژی، کشاورزی، سلامت و بهداشت و درمان و صنایع و تجارت کشور پرداخته است.

مقاومت ی فلسطین (حماس) در بیانیه ای ضمن اعلام برخی شروط خود برای برگزاری نشست شورای مرکزی سازمان بخش فلسطین (ساف)، اعلام کرد که در این نشست شرکت نخواهد کرد. نشست پشت درهای بسته اوپک دقایقی پیش و پس از پایان نشست عادی با حضور رؤسای هیئت های نمایندگی کشورهای عضو و دبیر کل این سازمان آغاز شد. کشورهای متحد ، حالا در زمینه تجارت علیه این کشور دست در دست یکدیگر قصد دارند اعمال تعرفه های واشنگتن را در سازمان تجارت جهانی به چالش بکشند اقدامی که بیانگر زیاده خواهی های ترامپ در عرصه اقتصادی است. براساس گزارش اعلام شده از سوی فری بیکن، هیات نمایندگی در نشست امروز (دوشنبه) حاضر نخواهد شد. نامه رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اسان رضوی   نامه رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان نامه رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی   نامه رییس سازمان صنعت معدن و تجارت جنوب استان کرمان نامه رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل نامه رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان غربیرییس سازمان سنجش در نشست خبری ازمون سراسری سال 1393 : یک میلیون و 31 هزار و 322 نفر در ازمون امسال شرکت کرده اند. ازمون سراسری سال 1393 در پنج گروه ازمایشی ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبانهای خارجی به طور همزمان در روزهای 5 لغایت 7 تیرماه در 364 شهرستان و بخش مختلف کشور و 15 کشور خارجی برگزار خواهد شد... سخنگوی وزارت خارجه چین گفت: پکن در تجارت، بر تعهدات خود، ضوابط سازمان تجارت جهانی و توافقات حاصله با طرفین پایبند است اما به هیچ وجه قانون تحمیل شده یک جانبه را نمی پذیرد. موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی پنجمین روز تیر ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است. گمرک معتقد است رصد پنجره واحد بر زنجیره واردات و صادرات کامل است اما مسئولان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و وزارت صنعت بر این باورند گمرک بر کل فرآیند تجارت کالا نظارت ندارد و بر اساس قانون باید سامانه جامع تجارت در کشور استفاده شود. ایرنا نوشت: معاون صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: 46 هزار فقره پرونده تخلف توسط سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان های کشور در پنج ماه نخست امسال بررسی شد. سخنگوی سازمان آتش نشانی نشست زمین در حوالی خیابان ونک را تکذیب کرد. اولین نشست مدیر کل مالی شهرداری کرج با مسئولان مالی مناطق 12گانه و سازمان های تابعه شهرداری این کلانشهر در سال 96 برگزار شد تا با توجه به برنامه های راهبردی و سیاست های تدوین شده برای سال جدید و بر اساس پیشنهادات و انتقادات مدیران و مسئولان حوزه های مالی تمهیدات لازم در راستای بهره وری حوزه مذکور و کاهش هزینه اتخاذ شود. در سال ۲۰۱۷ بانک های چینی محدودیت های زیادی را بر اساس بخشنامه fatf برای تجار، دانشجویان و ایرانی های مقیم چین ایجاد د؛ محدودیت هایی که همچنان ادامه دارد. اولین نشست هم شی انجمن رمز ایران ۵ اردیبهشت ماه در صنعتی شریف برگزار می شود.
اولین نشست هم شی انجمن رمز ایران با موضوع رمز ارزها، امنیت و آینده ب وکار، چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۹۷ در سالن اجتماعات سازمان جهاد ی صنعتی شریف برگزار می شود. پدیده رمزارزها و کاربردهای مختلف و متنوع آن در بانکداری، پرداخت های بین المللی، تسهیل گردشگری و تجارت الکترونیک منجر شده که به عنوان یک پدیده جدید و متفاوت با گذشته، در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. ق. معاون خارجه روسیه می گوید که مسکو پیشنهاد برای برگزاری نشست فوق العاده شورای امنیت سازمان ملل پیرامون ناآرامی ها در ایران را «مضر و ویرانگر» می داند. ایرنا نوشت:خستین نشست ان شورای آب کشورهای عضو سازمان همکاری های ی ۲۵ آبان با هماهنگی سازمان کنفرانس ی و با میزبانی «ویسل اراوغلو» امور جنگلداری و آب ترکیه برگزار شد. رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: نظام یکپارچه معاملات ارزی طوری طراحی شده که همه نیازها درخصوص ید و فروش ارز در سامانه نیما تأمین می شود و سامانه سماصد نیز برای رصد ارزهای صادراتی است. اقتصاد نیوز: مادورو، رئیس جمهوری ونزوئلا گفت: این آ ین باری است که ونزوئلا در نشست مجمع عمومی سازمان کشورهای یی شرکت می کند. خارجه ونزوئلا برای آ ین بار در این نشست حضور دارد. ما از آن خارج… مدیرکل بسترسازی تسهیل تجاری مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با بیان اینکه یک دوره پنج ساله برای تکمیل این سامانه لازم است، گفت: ۲ سال از عمر این سامانه می گذرد و براساس برنامه هر ساله برخی بخش های این سامانه وارد مدار می شود. نشست هم شی صنعت با با حضور معاون صنعت، معدن و تجارت در شهرکرد برگزار شد. یک رو مه یی مدعی شد سازمان های جاسوسی انگلیس و هلند اطلاعات نشست های پنهانی میان تیم های ترامپ و پوتین را در اختیار اوباما قرار داده اند. تا پایان اولتیماتوم دونالد ترامپ برای وج شرکت های اروپایی از اقتصاد ایران مدت زیادی باقی نمانده است، به همین دلیل شبکه مویرگی مقابله با تحریم ها دوباره از سوی تجار فعال شده است. ایرنا نوشت: اتاوا در واکنش به تعرفه های «غیرقانونی» درباره واردات فولاد و آلومینیوم از کانادا، به سازمان جهانی تجارت (wto) و کمیته توافق تجارت ازاد ی شمالی (نفتا) شکایت کرد. اختصاصی از هایدی پاو وینت سازمان جهانی تجارت با و پر سرعت .
پاو وینت سازمان جهانی تجارت
پاو وینت سازمان جهانی تجارت فایده سازمان تجارت جهانی:
این سیستم به حفظ و ارتق صلح کمک می کند
مناقشات و اختلافات به طریقه ای سودمند مشکل گشایی میشوند
رعایت قوانین زندگی را برای همه آسانتر می سازد
تجارت آزادتر هزینه های زندگی را کم می کند
حق انتخاب کالاها بیشتر شده و کیفیتها بالاتر می رود
تجارت درآمدها را افزایش می دهد
تجارت رشد اقتصادی را افزایش می دهد
قوانین و ضوابط پایه ای زندگی را آسانتر می کنند
تها در برابر اعمال نفوذهای شخصی و گروهی محافظت می شوند
این سیستم تهای شایسته و خوب را ارج می دهد و تشویق می کند  قایل پاو وینت  21 صفحه
با
پاو وینت سازمان جهانی تجارت
یک کارشناس ارزی گفت: هم ا کنون بخش عمده مبادلات تجاری ایران با کشورهای ترکیه، چین، هند و کره جنوبی است و اگر با این کشورها پیمان پولی امضاء شود، 60 درصد تجارت کشور به راحتی در قالب پیمان پولی عملیاتی می شود. سخنگوی وزارت خارجه گفت که ظریف برای شرکت در نشست مجمع عالیرتبه سازمان ملل و رایزنی با مقامات حاضر در این نشست بامداد امروز (پنجشنبه) راهی نیویورک شد. مهم ترین اتفاق در بخش تجارت خارجی و بازرگانی داخلی در ت یازدهم، مثبت شدن تراز تجاری کشور برای اولین بار پس از گذشت بیش از دو دهه بود و این بدان معناست که آمار صادرات از واردات طی این دوره پیشی گرفت. نشست مشترک وزرای خارجه ایران و سه کشور اروپایی و با حضور مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره پس از وج دقایقی قبل پایان یافت. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان همزمان و هماهنگ با سراسر کشور طرح نظارت بر تولید، توزیع و عیارسنجی مصنوعات طلا را اجرا می کند.