جانباز انقل انقلاب

سخنگوی دادگستری کل استان مازندران، مطالب مطرح شده در خصوص تشکیل پرونده قضایی، دستگیری و بازداشت جانباز م ع حرم در دادگستری محمودآباد را خلاف واقع برشمرد. مردم شهر و روستاهای استان اصفهان مردم انقل هستند چرا که اکثر آن ها از خانواده ، ایثارگران و انقل ون هستند. سینمای انقلاب نیازمند بازتعریف دوباره در دوران کنونی است و جوانان امروز ایران برای تولید آثار انقل نیازمند تلنگرند. رییس مجلس شورای ی گفت: تمامی دستگاه ها اگر حس ملی و انقل دارند باید با هم کار کنند، انقل بودن به این است که حواشی کم بشود و به نیازهای اصلی مردم پرداخته شود. س رست فرمانداری شهرستان فریدونکنار مهرداد ابراهیمی به مناسبت میلاد اکرم صل الله علیه و آله و سلم و ولادت حضرت جعفر صادق علیه السلام به همراه رئیس بنیاد شهید شهرستان و معاون ایشان خدمت جانباز 70% دوران انقلاب حاج حسن مولائی رسیدند و از ایشان دیدار و دلجویی نمودند . علیرضا زاکانی سابق مردم تهران در مجلس شورای ی در همایش من انقل ام در شهید رجایی گفت: اگر بعد از 38 سال از انقلاب بین یم درمی ی م نتوانسته ایم الگوی واقعی و مطابق با اصل انقلاب… ...طرح خواسته های غیرقانونی مانند برگزاری زودهنگام انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای ی، تضعیف نهادها و ارکان نظام ی به بهانه نقد و اصلاح گری،عدم ترجیح مصالح ملی بر مسائل شخصی و گروهی مانند تکرار موضوع ی انتخابات در حالی که کلیدواژه ناروای عوامل فتنه در سال 88 بود، هاب آفرینی در جامعه، خود حق پنداری و استفاده از شیوه های خارج از روال قانونی که موجب خسارت به کشور و مردم است،فاصله گرفتن از شعارهای انقل که مبنای میثاق و رأی مردم بود،انقل نمایی . شناگر جانباز ارومیه ای بمناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب ی موفق به ثبت رکورد ۳۸ کیلومتر شنای پیوسته شد. همه بدانند انقل ون حزب اللله هی اصیل و یان محمد بسیج و افراد اصولگرا محتاط جدی ترین راسخ ترین پرکارترین و معتقد ترین افراد این کشور در حفظ امنیت دقیق جدی همه جانبه کشور هستند و اینقدر که این جریان ها روی امنیت کشور حساس هستند جریان های سازشکار اصلا ح طلب واگرا غربگرا بی دقت کم دقت رها کن سست عنصر نیستند لذا بعد پیروزی مجدد جریان سازشکار نفاق تزویر و 4 سال دیگر سکوت و بله گفتن به غرب سازشکاری مسامحه عدم جدیت قاططعیت در برابر غرب با کاری و عدم ت. انقلاب: اجر جانبازان روزبه روز رو به افزایش است. هر ساعتی که شما بیشتر عمر کنید، به همان اندازه اجر شما رو به افزایش است. مردم بحرین در حالیکه تنها یک هفته به ششمین سالروز انقلاب ۱۴ فوریه این کشور باقی مانده است، به خیابان ها آمده و آمادگی خود برای استقبال از سالروز انقلاب را اعلام د. جانباز ابراهیم احسانی سرباز گردان 169 تیپ 2 لشکر 21حمزه بود که در سال 1366 مجروح می شود اما حالا 30 سال از آن روز گذشته است و او همچنان بدون کارت جانبازی در بیمارستان در انتظار شهادت است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار به نقل از هدای ایران:شاید در نگاه اول همه مردم گمان می کنند که جانبازان بعد از دوران جنگ در ناز و نعمت زندگی می کنند اما هنوز هم هستند جانبازانی که با هزاران درد و تاول در بدنشان حتی از کمترین امتیازات یعنی کارت جانبازی بی بهره هستند.
جانباز ابراهیم احسانی سرباز گردان 169 تیپ 2 لشکر 21حمزه بود که در سال 1366 مجروح می شود اما حالا 30 سال از آن روز گذشته است و او همچنان بدون کارت جانبازی در بیمارستان در انتظار شهادت است.


30 سال در انتظار کارت جانبازی/ حال این جانباز خوب نیست+ ع


تاول تمام بدن این جانباز را پر کرده است و مجروحیت اعصاب و روان، کاهش بینایی و شنوایی و عدم امکان تحرک از مشکلاتی است که این روزها این جانباز را اسیر تخت بیمارستان کرده است.
چند تن از همرزمان این جانباز مدتی است به دنبال پیگیری کارهای اداری جانبازی اش هستند اما هنوز کمیسیونی برای تعیین وضعیت این جانباز بعد از 30 سال تشکیل نشده است.
نمونه های جانباز بی شناسنامه ای چون ابراهیم احسانی کم نیست فقط کافی است سری به بیمارستان ها بزنید تا تاول هایشان را بشمرید.
برای حال این کهنه سرباز جانباز دعا کنید.30 سال در انتظار کارت جانبازی"/> تبریز- ایرنا - هریس با بیان اینکه موفقیت و جایگاه کنونی ایران در سایه انقلاب وانقل گری مردم است، گفت: ایین مردم انقل هراسی از تهدیدهای دشمنان ندارند و دست از حمایت و همراهی… مسئول واحد موشن گرافیک بسیج سازمان صدا و سیما گفت: در حال حاضر ۵ قطعه شنیدنی که ویژه پیروزی انقلاب ی ایران است، در قالب نماهنگ هایی با تصاویری که به کیفیت 4k تبدیل شده است، آماده پخش از تلویزیون است. جبهه مردمی نیروهای انقلاب ی استان مرکزی در پیامی با اشاره به اینکه ن بسترسازان بسط و گسترش گفتمان انقل در کشور بوده و هستند تاکید کرد: زن مسلمان ایرانی تاریخ جدیدی را پیش چشم ن جهان گشود. حجت ال محسن غرویان،در باره تاکید معظم انقلاب مبنی بر انقل ماندن حوزه ها به رو مه ایران گفت:به گمان من، معظم انقلاب احساس د که حوزه آرام آرام درحال بازگشت به وضعیت پیش از انقلاب است، وضعیتی که در آن بیشتر درس ها و بحث ها همان فقه و اصول رایج بود و مباحث فقه ، چندان مطرح نبود. شناخت انقل واقعی از انقل نما در تعیین چهره نهایی کارگزار مردم امری بس پراهمیت است. یکی از شاخص های انقل بودن را می توان در این دانست که انقل واقعی، جان و را می گذارد تا انقلاب با خطر روبه رو نشود و در عین حال رشد و نمو یابد. به همین دلیل ممکن است مال، آبرو و حتی فرزندانش را در این راه فدا کرده تا انقلاب در مسیر درست و به حق خود حرکت کند. فرد انقل اگر مصلحتی بین د فقط بر اساس مصلحت انقلاب و در چارچوب فرمایشاتی است که ولایت امر تعیین می کند بدون اینک. رئیس سازمان بسیج با اشاره به وم وجود شور، نشاط و امید در جامعه، گفت: انقلاب ی ما را زنده کرد و برای انقل بودن باید خادم مردم باشیم. رئیس جمهور با حضور سرزده در منزل «جواد جعفری قدوسی» جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس، در فضایی گرم و صمیمی با این جانباز سرافراز و خانواده شان دیدار و گفتگو کرد. عضو هیأت علمی شهید بهشتی گفت: وحدت بین نیروهای انقلاب سبب اقتدار و پیشرفت نظام ی می شود و به همین دلیل نیروهای انقل باید بر نفس خود پا گذاشته و با یکدیگر متحد شوند. بسم رب ال و الصدیقین
خانواده گرانقدر جانباز سر افراز " حاج حسین کاشفی"
عروج شهادت گونه جانباز شیمیایی و انقلاب، دانشجوی نمونه انسان سازی کبیر و سریاز پا به رکاب ی گرانقدر را به شما و مردم متدین و انقل شهر درجزین تسلیت عرض می نمایم .انشاء الله همراه با یاران و برادر شهیدش بر سر خوان با برکت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) مهمان و غریق رحمت الهی گردند. از خداوند منان علو درجات برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای شما خواستارم
مرتضی جلالی فر مد. عضو هیأت علمی علم و صنعت با اشاره به عدم اجرای را ارهای معظم انقلاب پیرامون اقتصاد مقاومتی از سوی ت و ایجاد وضعیت اقتصادی نامناسب در جامعه، گفت: جامعه مدیریت انقل می خواهد تا را ارهای ی را اجرایی کند. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تی های ما باید انقل باشند تا بتوانیم مشکلات را با عصای معجزه کننده انقلاب مرتفع کنیم. وجود جوانان انقل باعث بیمه شدن انقلاب می شود/ دشمن قصد دارد با اقدامات شوم خود مساجد را به خانه سالمندان تبدیل کند غیب پرور رئیس  سازمان بسیج مستضعفین در کنگره ملی همفکری آینده سازان انقلاب ی که در ساختمان قدیم مجلس شورای ی برگزار شد اظهار داشت: با وجود چنین جوانانی که امروزه در سطح کشور وجود دارند می توان گفت که انقلاب ی ایران بیمه شده است. رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن مستکبر که حاکمیت دین بر جامعه را خلاف خواسته خود می بیند قصد دارد تا جوانان را از مساجد که کانون های اصلی نشر فرهنگ ی و انقل است دور کند. در بسته خبر خوب این هفته باخبرهایی همچون دیدار علی با جانباز قطع نخاعی و اقدام جالب یک فروشگاه در گران ن اجناسش به بهانه افزایش قیمت دلار همراه ما باشید.

شامگاه 25 فروردین، تالار سوره حوزه هنری، میزبان مراسم پایانی جشن هنر انقلاب بود که در آن سید مسعود شجاعی طباطبایی (کارتونیست)، به عنوان برترین هنرمند انقل سال برگزیده شد.این مراسم با سخنرانی حجت ال مهدی خاموشی، رئیس سازمان تبلیغات ی آغاز شد. او با اشاره به این که انقلاب ی نتیجه حق گویان تاریخ بود، افزود: « انی که در مسیر انقلاب حرکت د به طیبه قرآنی و عمل صالح دل بستند.»رئیس سازمان تبلیغات ی ادامه داد: «وقتی بعد از چند دهه هنوز دشمنان انقلاب با دین و اهل بیت (ع) اینگونه مخالفت آشکار می کنند، حرکات انقلاب ی در مقابل برای کشورهای مقاومت درس گونه است.»وی اضافه کرد: «از عمق و ژرفای هنرهای انقل شکل گرفته در ایران می توان کمک گرفت تا جبهه هنر مضامین انقلاب در فرامرز ایران نیز قوت یابد و به سایر نقاط جهان سرایت کند.»
ادامه خبر
انقل گری محور اصلی فرمایشات ی در مراسم سالگرد ارتحال سلام الله علیه
سخنرانی ی در حرم با تاکید ویژه بر "انقل گری "و خطاب به جوانان، نقطه عطف در جلوگیری از حرکت نظام به سمت"عرفی گرایی"و" اسمی"بود.
به نظر می رسد در سالهای اخیر نوعی مبارزه با ماهیت حقیقی نظام و بازوهای توانمند آن شروع شده است که غایت آن نه براندازی ساختاری که #حفظ_ماهیت_حقوقی آن #منهای_ماهیت_حقیقی است.
این تفکر در صدد حفظ پوسته و تقلیل محتوای نظام جمهوری ی از ارزشهای انقل. ادامه: جانباز مدال آور و نمونه مبارزه با تهاجم فرهنگی(حدیث دشت عشق) دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب ی استان گیلان گفت: انقل بودن مختص به یک مذهب، قشر، قومیت و یا حزب خاصی نیست و بر این اساس در همایش جبهه مردمی نیروهای انقلاب ی در شهرستان تالش برادران و خواهران… مردم همدان در مجلس گفت: بنای کار در جبهه مردمی نیروهای انقلاب بر یک کار انقل بزرگ بر مبنای ارزش ها و اصول اصیل انقلاب است. جوان حزب اللهی را باید گرامی داشت انقلاب: این همه جوانهای حزب اللّهی و انقل را برخی از گویندگان و نویسندگان نکوبند به اسم افراطی. جوان انقل را باید گرامی داشت، باید به روحیّه ی انقل گری تشویق کرد؛ این روحیّه است که کشور را حفظ میکند.   ۱۳۹۴/۰۶/۱۸ فودازی در یکی از روزهای دهه فجر میهمان خبرگزاری کار بود تا به عنوان یک مبارز انقل و نیز قائم مقام کمیته انقلاب ی جنوب و غرب تهران خاطرات خود را از روزهای منتهی به پیروزی انقلاب و پس از آن…

شامگاه 25 فروردین، تالار سوره حوزه هنری، میزبان مراسم پایانی جشن هنر انقلاب بود که در آن سید مسعود شجاعی طباطبایی (کارتونیست)، به عنوان برترین هنرمند انقل سال برگزیده شد. این مراسم با سخنرانی حجت ال مهدی خاموشی، رئیس سازمان تبلیغات ی آغاز شد. او با اشاره به این که انقلاب ی نتیجه حق گویان تاریخ بود، افزود: « انی که در مسیر انقلاب حرکت د به طیبه قرآنی و عمل صالح دل بستند.» رئیس سازمان تبلیغات ی ادامه داد: «وقتی بعد از چند دهه هنوز دشمنان انقلاب با دین و اهل بیت (ع) اینگونه مخالفت آشکار می کنند، حرکات انقلاب ی در مقابل برای کشورهای مقاومت درس گونه است.» وی اضافه کرد: «از عمق و ژرفای هنرهای انقل شکل گرفته در ایران می توان کمک گرفت تا جبهه هنر مضامین انقلاب در فرامرز ایران نیز قوت یابد و به سایر نقاط جهان سرایت کند.»
ادامه خبر
مدیران خبرگزاری تسنیم و فارس در نشستی صمیمانه با یکدیگر بر اتحاد همه رسانه های انقل به ویژه فارس و تسنیم برای مقابله با تهدیدات دشمن تاکید د. رئیس انجمن دوومیدانی فدراسیون جانبازان و معلولان از اعزام نشدن ورزشکاران این رشته به مسابقات امارات و ترکیه خبر داد. ادامه: لغو سفر دوومیدانی کاران جانباز و معلول به ترکیه و امارات رحیم پور ازغدی در واکنش به تحریف سخنانش در برخی از سانه های عربی گفت: صدور انقلاب، به معنای دعوت ی و تلاشی برای اقامه قسط در جهان است. به گفته س رست معاونت هنری حوزه هنری، تاسیس «موزه هنر انقلاب» در بهمن ماه سال جاری در دستور کار قرار دارد. معاون پارلمانی ت سابق گفت: مسائل اقتصادی که درچند ماه اخیر پیش آمده، حکایت از به هم ریختگی تیم اقتصادی ت دارد، ما در یک عرصه تحریم اقتصادی و جنگ روانی علیه نظام و انقلاب ی هستیم و باید یک تیم منسجم اقتصادی، به روز و انقل داشته باشیم که بتواند این مشکلات را کنترل کند. اجتماع پرشور دختران انقلاب با حضور مادران،خواهران، همسران و سایر بانوان انقل ، پنج شنبه 21 تیرماه در تهران برگزار می شود. حضرت آیت الله انقلاب ی در پیامی درگذشت شاعر انقل آقای احمد عزیزی را تسلیت گفتند.