ثبت نام بیش از 6 هزارنفر در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون سراسری سال 1396 می رساند: با توجه به ابلاغ قانون اصلاح قانون سنجش و پذیرش دانشجو در ها و مراکز آموزش عالی کشور مصوب 1395/2/26 مجلس محترم شورای ی، و براساس مصوبه هفتمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ 95/8/9 میزان و نحوه تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال 1396 همانند آزمون سراسری سال 1395 به صورت زیر می باشد: الف- آن دسته از دیپلمه های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف ی که دیپلم خود را از س. سخنگوی پیام نور گفت: آزمون های پیام نور حکم کنکور سراسری را دارد و یکی از مزیت های این برگزاری آزمون های متمرکز است. نخستین مدرسه تلفنی حفظ قرآن کریم، پیرو مصوبه مرکز آموزش های غیرحضوری قرآن کریم راه اندازی شد. معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش با اشاره به اینکه یک هزارم بودجه آموزش و پرورش به قرآن اختصاص می یابد، گفت: در حال حاضر تعیین تکلیف برای آموزش و پرورش را کنکور رقم می زند، اما در این آزمون درباره قرآن سؤال نمی شود. تصویر زیر ی را در حال قرائت قرآن در هواپیما نشان می دهد. ایشان همیشه بر تلاوت و حفظ قرآن کریم تأکید دارند. تصویر زیر ی را در حال قرائت قرآن در هواپیما نشان می دهد. ایشان همیشه بر تلاوت و حفظ قرآن کریم تأکید دارند. آزمون سراسری سال ۹۶ به پایان کار در مرحله آزمون ها رسید و آزمون گروه آزمایشی زبان های خارجی با رقابت ۱۱۸ هزار داوطلب برگزار شد. 1-راهنمای داوطلبان برای انتخاب رشته و ضوابط پذیرش دانشجو در آزمون سراسری 1393 ( قسمت اول) 2- راهنمای داوطلبان برای انتخاب رشته و ضوابط پذیرش دانشجو در آزمون سراسری 1393 ( قسمت دوم) 3- راهنمای داوطلبان برای انتخاب رشته و ضوابط پذیرش دانشجو در آزمون سراسری 1393 ( قسمت سوم) 4- سهمیه بندی در آزمون سراسری سال 1393
5- بومی پذیری در آزمون سراسری سال 1393 6- شیوه های پذیرش دانشجو در آزمون سراسری سال 1393 7- آشنایی با محتوای کارنامه نتایج علمی آزمون سراسری سال 1393 روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور آزمون تمدید مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون سراسری ۱۳۹۵ آزاد ی تمدید مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت ، زمان ثبت نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت رشته های با آزمون سراسری ۱۳۹۵ آزاد ی تا ساعت ۲۴روز ۸ بهمن ماه تمدید شد .... برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر [ ▼▼ ] کلیک کنید. تمدید مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون سراسری ۱۳۹۵ آزاد ی از برگزیدگان چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در چهارمحال و بختیاری تجلیل شد. عضو هیأت علمی دانشکده تفسیر و معارف قرآن کریم قم در گفت و گو با خبرنگار ایحاء: تحلیل انتقادی مبانی خوانش های معاصر قرآنی تحلیل انتقادی مبانی خوانش های معاصر قرآنی به گزارش پایگاه قرآنی – ی ایحاء ،خوانش های معاصر قرآن یا همان قرائت های جدید از قرآن کریم، در واقع برداشت های جدید و خاص قرآن پژوهان نو ش جهان و حتی گاه دین پژوهان و قرآن پژوهان غیر مسلمانان از قرآن کریم است. شاید بتوان گفت که سبک هرمنوتیستی (تأویلی) جدیدترین....... توکلی آغاز مهلت ثبت نام مجدد آزمون سراسری ۹۶ از فردا ۱۵ اسفند ماه آغاز مهلت ثبت نام مجدد آزمون سراسری ۹۶ ، مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: برای آن دسته از داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۶ نتوانستند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند، از روز یکشنبه ۱۵ اسفند تا روز چهارشنبه ۱۸ اسفند مهلت مجددی درنظر گرفته شده است.... برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر [ ▼▼ ] کلیک کنید. آغاز مهلت ثبت نام مجدد آزمون سراسری ۹۶ از فردا ۱۵ اسفند ماه پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم قوه قضائیه منطقه 4 کشور با تجلیل از برگزیدگان در یاسوج پایان یافت. ضمن آرزوی توفیق برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال 1393، به منظور دسترسی هرچه سریعتر داوطلبان به سؤالات گروههای آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبانهای خارجی ، به اطلاع می رساند، سؤالات هریک از گروههای آزمایشی به شرح زیر در سایت درج و در دسترس داوطلبان عزیز قرار می گیرد. برای دریافت سوالات به ادامه مطلب مراجعه کنید. ضمنا" کلید اولیه سوالات آزمون سراسری سال 1393 از ساعت 18 روز یکشنبه مورخ 8/4/1393 از طریق همین سایت . آزمون سراسری سال 96 در پنج گروه آزمایشی پنج شنبه و ۱۵ و ۱۶ تیرماه برگزار می شود. این بار همچون دوره های متوالی تکوادوکاران لارستانی اعم از آقایان و بانوان در آزمون های سراسری ارتقای کمربند قرمز تا دان 2 ماکزیمم شدند و بار دیگر دانش و سطح فنی و علمی تکواندو خود را از دید ناظران و ممتحنان و اساتید بنام فدراسیون تکواندو ایران سنجیدند تا تاریخ و سابقه درخشان هیئت تکواندو لارستان را در کمیته آزمون هیئت تکواندو فارس و اداره کل ورزش و جوانان فارس پر آوازه و نمایان کنند. آری ... امسال نیز در آ ین روز بهمن 93 بانوان تکواندوکار در بخ. جامعه القرآن ریحانه النبی سلام ا..علیها با هدف ترویج فرهنگ قرآنی در بین ک ن عزیز
شهرستان گرمه در محیطی شاد و مفرح با بهره گیری از بهترین شیوه های حفظ و قرائت قرآن
زیر نظر حافظ کل قرآن و مدرس جامعه القرآن قم (سرکار خانم )
از اول شهریور ماه سال جاری قرآن آموز می پذیرد: اه و برنامه ها
1- آموزش قرآن به روش اشاره و حفظ موضوعی آیات
2- آموزش مفاهیم قرآنی از طریق نقاشی و قصه
3- آموزش مفاهیم دینی و ی از طریق بازی 4- روخوانی و روانخوانی قرآن کریم با اعطای مدرک رسمی از مؤسسه جامعه القرآن الکریم قم المقدسه بدلیل برخی تعمیرات و نداشتن فضای کافی امسال برنامه های اوقات فراغت کتابخانه فشم فقط شامل دو برنامه زیر می باشد 1- ایستگاه نقاشی با موضوع تصویرگری سوره های قرآن کریم 2- ایستگاه قرآن ( قرآن بخوانید ، جایزه بگیرید ) با موضوع حفظ سوره های جزء سی ام قرآن کریم. چکیده: مفهوم تدبّر در قرآن کریم عمدتاً به معنای تأمّل در معانی کلام الله دانسته شده است، حال آنکه از بیان قرآن کریم تصویری دیگر از این مفهوم به دست می آید. تدبّر فعالیتی ادراکی است، رسیدن از یک دال به مدلولی. دالِّ تدبّر خود قرآن کریم به عنوان مجموعه وحی و مدلولِ آن متکلّم و منبع قرآن یعنی خداوند است. تدبّر در واقع سیر صعودی انسان در پی جویی آیات و نشانه های الهی برای رسیدن به خداوند است. مخاطب تدبّر در قرآن کریم عمدتاً منافقان هستند که در انت. افرادی ناشناس چند جلد قرآن کریم را در یک مسجد در شهر باغچه سرای شبه جزیره کریمه در روسیه د و پیش از رسیدن ان گریختند. مرحله شهرستانی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد. آزمون بخش معارف بیست ودومین جشنواره قرآن و عترت این فردا 15 اسفندماه با حضور 650 ی برگزار خواهد شد. دبیر سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت: 400 سفیر قرآنی از سراسر جهان برای شرکت در سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم وارد ایران شده اند.
مرحله نهایی آزمون های بخش کتبی بیستمین جشنواره قرآن و عترت های علوم پزشکی کشور به میزبانی ۱۹ ، ازجمله علوم پزشکی مازندران در ۶ رشته شامل: ترجمه و مفردات، آشنایی با مفاهیم قرآنی، احکام، آشنایی با احادیث و ادعیه، سیره معصومین (ع) و مبانی سلامت از دیدگاه قرآن و حدیث، طی سه روز از تاریخ ۴ لغایت ۶ مرداد ماه سال جاری با حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان این و علوم پزشکی بابل و دانشکده علوم پزشکی نیشابور و... در سالن قلم برگزار شد. ارشاد گفت: به حتم امسال نمایشگاهی با شکوه، در عرصه قرآن کریم خواهیم داشت. هفتمین روز نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور پرشور مردم در مصلی (ره) برگزار شد. اختتامیه هفدهمین دوره مسابقات قرائت قرآن کریم،با حضور شاهوا ور برگزار شد 1045 اخبار و اتفاقات صفی آباد : مراسم اختتامیه هفدهمین دوره مسابقات قرائت ودرک مفاهیم قرآن کریم گرامیداشت ی بخش مرکزی دزفول برگزار شد. مراسم اختتامیه هفدهمین دوره مسابقات قرائت ودرک مفاهیم قرآن کریم گرامیداشت ی بخش مرکزی دزفول برگزار شد .و... اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری سال 1394، تاریخ، محل و نحوه توزیع دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (دفترچه شماره 2)، همچنین زمان و نحوه تکمیل فرم انتخاب رشته های تحصیلی اینترنتی برای آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی در آزمون سراسری سال 1394 شده اند. اطلاعیه شماره 2 کنکور سراسری 94 پیرو بخشنامه 36/31584- 93/09/20 و با توجه به تغذیه اطلاعات فارغ حصیلان دوره متوسطه شاخه نظری در سامانه جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به ها به آدرس http://dipcode.medu.ir ، لذا به کلیه داوطلبان آزمون سراسری سال 1394 که مشمول اعمال سوابق تحصیلی می باشند اعلام فرمایید حداکثر تا 30 آذر ماه با مراجعه به سامانه مذکور نسبت به مشاهده و بررسی اطلاعات سجلی و نمره ای خود اقدام و در صورت تأیید صحت اطلاعات اقدام به . به گفته ربیعی رئیس بنیاد نخبگان استان زنجان از نفرات برتری که در آزمون سراسری به عنوان نفرات برتر شناخته شدند تجلیل و قدردانی به عمل می آید. 67 هزار و 783 داوطلب از استان اصفهان در آزمون سراسری ورود به های 96 شرکت کرده اند که این رقم در مقایسه با سال گذشته 5.6 درصد افزایش یافته است. مسابقه قرآن برای همه به منظور آشنایی بازدیدکنندگان نمایشگاه بین المللی قرآن با ترجمه و مفاهیم قرآن کریم در غرفه کانون های مساجد برگزار می شود. بازدیدکنندگان می توانند با مراجعه به این غرفه در بخش نهادها و مؤسسات مردمی با مطالعه جزء سوم قرآن به سؤالات تستی ارائه شده پاسخ بدهند. در روز پایانی نمایشگاه بیست و دوم 40 نفر از انی که در این مسابقه شرکت کرده باشند به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد. مراسم جزء خوانی قرآن کریم هر روز در ایام ماه مبارک رمضان در حرم رضا علیه السلام برگزار می شود. تلاوت جزء دوم قرآن کریم را با صدای قاری برتر بین المللی در اینجا بشنوید و کنید. لیگ حافظان قرآن کریم ۱۲ آبان به ایستگاه پایانی خود نزدیک می شود. در دیدار مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با مسئول سازمان قرآن و عترت بسیج تهران بر تقویت همکاری های فرهنگی و رسانه ای بین این دو مجموعه فرهنگی و رسانه ای تأکید شد.
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رو مه ایندیپندنت گزارش کرد که پلیس برای تبیین زوایای مبهم حادثه کشف چندین نسخه از قرآن کریم در سرویسهای بهداشتی تگزاس تحقیق می کند. بسم رب المهدی ارواحنا الفداه سلام بر مهدی فاطمه سلام بر منتظران حضرتش فکر می کنی بتونی روزی یک ربع ساعت به نیت همراهی با زمان(عج) با کتاب خدا مانوس باشی؟ می تونی بین کارهای روزمره برای خواندن قرآن پانزده دقیقه وقت بزاری؟ «طرح ۱۲۰ روز انس با قرآن کریم تا روز میلاد مهدی موعود (عج) نذر مهدی موعود(عج)» نیت: شادی دل مولا و تعجیل در ظهورش و آماده شدن دل هامان و لایق شدنمان برای ظهور طرح بدین نحو هست که از ۱۲۰ روز مانده به نیمه شعبان هریک از اعضا هر روز. بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال 1394 برای دوره های روزانه ،نوبت دوم (شبانه )، نیمه حضوری، مجازی و پردیس خودگردان ها وموسسات آموزش عالی ، پیام نورو موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی وغیر تی می رساندکه ثبت نام برای شرکت در آزمون های مذکور از روز یکشنبه مورخ 19/11/93 (نوزدهم بهمن ماه 1393) منحصراً از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی:www.sanjesh.orgآغاز و در روز مورخ 28/11/1393 (بیست و هشت بهمن ماه 1393) پایان می پذیرد.