توضیحات سرهنگ علیفر درباره گزارشگری عجیبش

این روزها که شدیدا درگیر مچ خودم با شرایط جدید هستم ، همه ساعت هام یه جورایی با خستگی میگذره یعنی از صبح خوابم میاد تا خود شب کلا همه اش خوابم میاد وقتی هم توی لالالند (اتاق عقیدتی توی پادگان که به دلیل خواب زیاد لالالند یا سرزمین لالا نام گذاریش :-d ) هستم بیشتر ازچرت نمیشه پیش رفت چرا که یهو سرهنگ سر مبارک رو میندازه پایین و با شاخ میاد تو در و و خوب درست نیست ادم بگیره جلوی رئیسه رئیسش بخوابه حالا جلو رئیس مشکلی نداره چون رئیسه خودش از من بدتر. سرهنگ فدا فرمانده نیرو انتظامی شهرستان بم گفت: طی ۷۲ ساعت گذشته ۲ تن در شهرستان بم کشف شد. سرهنگ جمالی اظهار داشت باید همه سازمانها و ارگان های مربوطه به خصوص خانواده نسبت به افزایش سطح دانش سایبری کاربران اهتمام لازم را داشته باشند. سلام مدتی است که حال خوبی را تجربه نمیکنم با اینکه تازه از یک مسافرت طولانی ودور و دراز برگشته ام اما خوب اینکه را حالم زیاد خوب نیست بماند... ولی مدتی هست که  عاشقانه به سوی تو کوروس سرهنگ زاده ورد زبونم هست و هر بار با خواندش کلی حال میکنم . ""...به سوی تو   به شوق روی تو  به طرف کوی تو سپیده دم آیم  مگر تورا جویم  بگو کجایی نشان تو گه از زمین گاهی ز آسمان جویم ببین چه بی پروا ره تو می پویم بگو کجایی ... کی رود رخ ماهت از نظرم نظرم به . سید حسن قاضی زاده هاشمی در جلسه ستاد مدیریت بحران استان کرمانشاه درباره نیازهای داروئی و تجهیزات پزشکی در مناطق ز له زده غرب کشور توضیحاتی داد که در ویدئوی زیر مشاهده می کنید. سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش از توضیحات زنگنه درباره قراردادهای جدید نفتی خبر داد. یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خواستار ارائه توضیحات وزرای اطلاعات و دادگستری درباره خودکشی سید ی در زندان و همچنین اتهام جاسوسی وی شد. مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها درباره اتفاقات مجامع انتخاباتی فدراسیون ها توضیحاتی ارائه کرد. کدخ درباره عدم تعیین مقوله ت در رجل هم بیان کرد: مطلب جدیدی در این باره ندارم که بگویم. اقتصادنیوز: رو مه اعتماد در اولین سالگرد پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم با سعید حجاریان رو مه نگار و از چهره های شاخ جریان اصلاحات گفت وگو کرده است. رئیس مرکز فرماندهی کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از آتش سوزی ساختمان تئاتر شهر خبر داد. آتش سوزی ساختمان تئاتر شهر/ ترافیک سنگین حدفاصل ولیعصر - انقلابسرهنگ محمد رازقی، رئیس مرکز فرماندهی کنترل ترافیک راهور تهران بزرگ در گفتگو با  ساختمان تئاتر شهر واقع در چهارراه ولیعصر داخل پارک دانشجو دچار حریق شد.
وی در ادامه گفت: به دنبال این حادثه بلافاصله عوامل پلیس و آتش نشانی در محل حادثه حضور یافتند.
سرهنگ رازقی عنوان کرد: عوامل آتش نشانی جهت مهار آتش وارد ساختمان شدند.
وی افزود: با توجه به حادثه آتش سوزی، حدفاصل خیابان ولیعصر تا انقلاب ترافیک سنگینی ایجاد شده است.
سرهنگ رازقی بیان کرد: مسیر غرب به شرق خیابان انقلاب حدفاصل قدس تا ولیعصر مسدود شده است و عوامل پلیس خودروهای عبوری را از خیابان قدس به سمت طالقانی هدایت می کنند.
رئیس مرکز فرماندهی کنترل ترافیک راهور تهران بزرگ در پایان عنوان کرد: حریق در زیرزمین ساختمان تئاتر شهر اتفاق افتاده است.
جانشین فرمانده ثارالله کرمان گفت:سرهنگ محمدرضا استایی به عنوان فرمانده پاسداران انقلاب ی شهرستان جیرفت معرفی شد. سرهنگ دوم محمدعلی آدینه لو رئیس پلیس فتا زنجان گفت: با برنامه ریزی و بالا بردن سطح آگاهی عمومی می توان از آثار و دستاوردهای مثبت اینترنت و فضای مجازی بهره گرفت و پیامدهای منفی را به حداقل رساند. دیدار ورزشی با فرمانده در آستانه ولادت حسین (ع)و روز پاسدار
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه صبح امروز مورخ ٩٦/٢/١٠ جناب آقای شریفی مدیریت اداره ورزش و جوانان بمناسبت ولادت حسین (ع)و روز پاسدار به دیدار فرماندهی ناحیه امیدیه جناب سرهنگ جهانگرد رفت، که در حاشیه این دیدار بحث وتبادل نظر پیرامون مسائل مختلف ورزشی همچون برگزاری مسابقات ورزشی با نام ی ورزشکار شهرستان، مسابقات جام رمضان و برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده بمناسبت آزاد سازی مشهرصورت گرفت. گفتنی جناب سرهنگ جهانگرد از آمادگی بسیج جهت کمک به برگزاری مسابقات ورزشی به منظور جذب حداکثری جوانان به ورزش شهرستان سخن گفت. باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سرهنگ کاظمی گفت: یکی از شگرد های کلاهبرداری از کاربران در فضای مجازی مشاوره های افراد رمال در جهت ب منافع مالی است.

برنامه نود صحبت های تند مایلی کهن درباره برنامه نود و توضیحات فردوسی پور (نود 11 اردیبهشت) صحبت های تند مایلی کهن درباره برنامه نود و توضیحات فردوسی پ
لینک های : کیفیت 178p کیفیت 266p کیفیت 356p شهرام جزایری به تهران منتقل شد؛ توضیحات اژه ای درباره پرونده او را ببینید و بشنوید. سرهنگ صمد محمدی به عنوان فرمانده ناحیه هرسین معرفی شد. آن ادیب و شاعر فرزانه، آن دارای فرمایشات رندانه، آن در همه شوراها رییس، آن دارای نثری سلیس، آن فلسفه، آن موافق زیاد تعرفه، آن چهره اش ملیح، آن نگارشش صحیح، آن سرهنگ فرهنگی، آن فرهنگ سرهنگی، آن قد بلند.... سرهنگ شکیب با بیان اینکه متأسفانه این روزها شاهد افزایش تبلیغات دروغین و کذب در فضای مجازی هستیم، گفت: تبلیغاتی که با سوءاستفاده از احساسات هم وطنان انجام می شود به دنبال فریب کاربران است. شب گذشته نشست ۸ساعته کار و نمایندگان گروه های کارگری و کارفرمایی برای تعیین حداقل دستمزد سال 97، برگزار شد اما این نشست پس از ساعت ها رایزنی بی نتیجه ماند و ادامه گفت و گوها به یکشنبه شب موکول شد. در ویدئوی زیر توضیحات علی ربیعی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی را درباره مذاکرات فشرده با نمایندگان گروه های کارگری و کارفرمایی مشاهده می کنید. رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری زنی که به بهانه جن گیری،حدود سه میلیارد تومان از شش نفر کلاهبرداری کرده بود، خبر داد. سرهنگ سعید سلیمیان اظهار کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری زن رمالی… علیرضا الهامی در مصاحبه با شبکه خبر درباره شلیک پ ند هوایی به یک هلی شات توضیح داد. معاون اول قوه قضائیه ادعاهای مطرح شده درباره سعید طوسی را مربوط به سال 87 یا 88 و تاریخ شکایت را سال 92 اعلام کرد. رئیس شورای ی شهر تهران درباره اخطارهایی که از سالیان گذشته به ساختمان پلاسکو داده شده بود توضیحاتی ارائه داد. على اصغر احمدى درباره خبر استعفاى استاندار کرمان توضیحاتی را ارائه کرد. باحضور سرهنگ غلامی فرمانده سابق اراک زنگ دبیرستان شهید بهشتی در ساعت 7و نیم صبح اول مهرماه 93نواخته شد. پس از تلاوت ایاتی از کلام الله مجیدواجرای مراسم پرچم و نواخته شدن سرود مقدس آقای محبی مدیر دبیرستان ضمن تبریک سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس به معرفی کادر و دبیران پرداختند و پس از بیان سیاستهای آموزشی و پرورشی آموزشکاه به دانش آموزان رهنودهای آموزشی و تربیتی نمودند. سپس سرهنگ غلامی فرمانده سابق پاسداران اراک سخنرانی مبسوطی در مورد رشادتهای رزمندگان غیور هشت سال دفاع مقدس پرداختند وبا یاد آوری ایثار و از خودگذشتی شهیدان دانش آموزان را با اه و دستاوردهای دفاع مقدس آشنا نمودند. و درآ مراسم با نیایش و دعاجهت فرج آقا زمان (عج) پایان یافته و دانش آموزان از زیر دروازه قرآن و اسفنددود درکلاسهای درس حضور یافتند. به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف ایران، سرهنگ "علی راقی" شب در اجلاس اتاق اصناف تهران که با حضور مسوولان مالیاتی برگزار شد، اظهار کرد: نصب دوربین های مدار بسته در واحدهای صنفی از سال 1391 در دستور کار قرار گرفته است و اصناف موظف هستند مکانهای صنفی خود را به دوربین مدار بسته مجهز کنند.

وی افزود: قید ا ام نیز از ابتدای سال 1393 به طرح نصب دوربین های مدار بسته اضافه شده و بنابراین کلیه واحدهای دارای پروانه ب م م به رعایت آن هستند.

سرهنگ ر. صحبت های افشانی شهردار تهران درباره ماجرای خودسوزی روز گشته یک مرد میانسال در مقابل ساختمان شهرداری را مشاهده می کنید. سرهنگ سدر من میان نوه اش آمد و گفت: بابابزرگ این ماه برایم یک دوچرخه می ی؟او نوه اش را خیلی دوست می داشت، گفت: حتماً عزیزم، حساب کرد ماهی ۵۰۰ دلار حقوق بازنشستگی میگیرم و حتی در مخارج خانه هم می مانم. شروع کرد به خواندن کتاب های موفقیت. در یکی از بندهای یک کتاب نوشته بود: قابلیت هایتان را روی کاغذ بنویسید. او شروع کرد به نوشتن. دوباره نوه اش آمد و گفت: بابا بزرگ داری چه کار می کنی؟ پدربزرگ گفت: دارم کارهایی که بلدم را مینویسم. پسرک گفت: بابابزرگ بن. فرمانده انتظامی شهرستان ساوه، از دستگیری یک مجرم فضاهای مجازی در این شهرستان خبر داد. سرهنگ علی اصغر طالبی افزود: در پی شکایت یکی از شهروندان ساوجی مبنی بر افشای اسرار خصوصی زندگی و خانوادگی اش در فضای مجازی ،موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی بیان کرد: با اقدام های فنی و اطلاعاتی، فردی که اقدام به انتشار اطلاعات شخصی و هتک حیثیت شاکی در فضای اجتماعی کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه ادامه داد: متهم دستگیر شده نگهبان مجتمع مس ی شاکی است و در بازجویی های صورت گرفته هدف از این اقدام را انگیزه انتقام جویی و اختلاف با خانواده شاکی عنوان کرد .

سرهنگ طالبی بیان کرد: متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.

وی به شهروندان در خصوص حفظ اطلاعات شخصی خود به ویژه در شبکه های اجتماعی هشدار داد.

وقوع جرایم رایانه ای استان مرکزی در سال گذشته 153 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن افزایش یافت ایرنا نوشت : ‎سرهنگ جواد صفایی رئیس پلیس اگاهی استان البرز اعلام کرد : فردی که اقدام به جعل اسکناس و دسته چک در این استان می کرد، دستگیر شد . این جاعل با صدور قرار وثیقه قانونی روانه زندان شد. یک خانم، دربرنامه دورهمی فلسفه جدیدی را درباره سن و سال ارائه داد. بی شک اگر جنابعالی با زبان جدیدی با آقای ترامپ سخن نگوئید، ممکن است، رفتار فعلی جنابعالی ازسوی حاکمان ایالات متحده، اظهار ضعف ، تلقی شده و تصوّر کنند که هر نوع فشاری بر ت ایران، مؤثر واقع می شود. نمایندگان مجلس از توضیحات اقتصاد درباره دو سوال مشهد در زمینه مصادره اموال ایران توسط و قاچاق کالا قانع شدند. رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای ی توضیحاتی درباره نامه ظریف به امورخارجه ارائه کرده است. پیکر شهید سرهنگ رسول طالبی از ی انتظامی استان فارس در شیراز تشییع و تدفین شد. سرهنگ یاراحمدی س رست پلیس آگاهی پایتخت از شهروندان خواست مراقب کلاهبرداران احتمالی در اجرای طرح رجیستری گوشی های همراه باشند. برنامه ملاقات عمومی سرهنگ بهروزی معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با مردم صبح امروز برگزار شد.