توانمندسازی ن در راستای حمایت از اشتغال پیگیری می شود

لایحه حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی اصلاح شد. مشاور و مدیرکل سیاستگذاری و توسعه اشتغال وزارت کار، با اشاره به هدفگذاری اشتغال سالانه ۱۵۰هزار فارغ حصیل بیکار در قالب طرح کاروزی، از معافیت۲ساله کارفرمایان از پرداخت حق بیمه خبرداد. ایمان نوربخش در سرنقاله رو مه دنیای اقتصاد نوشت: معضل بیکاری و اشتغال یکی از مهم ترین دغدغه ها و مطالبات مردمی است. برای حل این معضل راه های متفاوتی را می توان در پیش گرفت، اما در هر صورت باید به چند محدودیت توجه داشت. مهر نوشت: مدیر کل توسعه اشتغال وزارت کار گفت: تحریک تقاضا و توسعه صادرات غیر نفتی،نوسازی صنایع،سرمایه گذاری های محلی، اولویت بندی استانی وجهت گیری منابع مالی،اقدامات ت برای ایجاد اشتغال پایدار است. مدیرکل برنامه ریزی وزارت علوم اعلام کرد: دانشجویان کارشناسی های سطح یک و دو و ۱۳ مادر استان تحت پوشش طرح اشتغال پذیری قرار می گیرند. سال 1396، در حالی به نام «اقتصاد مقاومتی، تولید ـ اشتغال» نامگذاری شد که عنوان «اقتصاد مقاومتی» چندین سال در صدر راهبردهای کلان نظام قرار داشته است. رئیس جمهور با بیان اینکه یکی از بزرگترین حق شهروندی جوانان ما اشتغال است، گفت: ما فضای مجازی امن، سالم و ارزان می خواهیم. در شرایط کنونی عملکرد نامطلوب ت در ایجاد اشتغال علی رغم نرخ پایین رشد جمعیت چالشی برای ت تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری آینده محسوب می شود. دبیر کل حزب اراده ملت گفت: در بخش اقتصاد و اشتغال موانعی وجود دارد و در مقایسه با گذشته کار شده اما نسبت به شرایط مطلوب عقب هستیم. پزشکیان : کمیته امداد با توزیع مناسب اعتبارات، هزینه ها را با رویکرد تخصصی به سمت سرمایه گذاری در اشتغال سوق داده و نظارت کند. تعاون، کار و رفاه اجتماعی از خیز بزرگ اجرای طرح اشتغال فراگیر از اردیبهشت ماه سال ۹۷ خبر داد و گفت: نتایج این طرح در سال پیشرو به خوبی قابل رویت خواهد بود. داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: دنبال اشتغال جوانان خواهیم بود اما نه با شعار بلکه با عمل. طرح ضربتی تولید و اشتغال سازمان میراث فرهنگی در دو روستای هدف گردشگری ابر و چاشم در استان سمنان اجرا می شود. تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اجرای طرح اشتغال فراگیر از اردیبهشت ماه سال ۹۷ خبر داد و گفت: نتایج این طرح در سال جاری به خوبی قابل رؤیت خواهد بود. استاندار خوزستان گفت: ۳ تفاهم نامه ای که با صندوق کارآفرینی امید امضا شدند در صورت اجرایی شدن سهم استان را در اشتغال برای طیف های محروم جامعه ایجاد می کند. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: به دنبال ارتقاء تولید و تقویت اشتغال هستیم. براساس پیش بینی وزارت صنعت، معدن و تجارت تا پایان سال جاری سهم صنعت خودرو از اشتغال بخش صنعت به ۱۲ درصد خواهد رسید. قائم مقام سازمان فناوری اطلاعات از ایجاد 30 هزار شغل در حوزه فناوری اطلاعات تا پایان سال جاری خبر داد.
خسرو سلجوقی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اهم برنامه های سازمان فناوری اطلاعات ایران برای سال جاری اظهار داشت: فناوری اطلاعات و ارتباطات صنعتی اشتغال زا است و نه تنها خود باعث ایجاد اشتغال می شود بلکه مولدی برای ایجاد اشتغال در صنایع و بخش های مختلف اقتصادی نیز می شود.
وی ادامه داد: از این رو تمرکز بر موضوع اشتغال با توجه به نیاز . دزفول گفت: مدتی پیش از چندین واحد تولیدی استقرار یافته در شهرک صنعتی دزفول بازدیدی را انجام دادم و مشاهده که وضعیت تولید و اشتغال به خطر افتاده است. معاون پژوهشی وزارت علوم گفت: دانشجویان باید پس از فارغ حصیلی و با استفاده از محصولات پژوهشگران اشتغال زایی کنند. گرگان - ایرنا- رقابت دو هزار و 915 نفر از ان ساختمان گلستان برای دریافت پروانه اشتغال به کار ی طی روزهای پنجشنبه و در دو حوزه امتحانی استان برگزار شد.  ارتباطات: اولویت ما ایجاد اشتغال توسط ب و کار اینترنتی است
ارتباطات، ایجاد اشتغال توسط ب‌وکارهای اینترنتی را از اولویت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دانست. برداشت ۱.۵ میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی برای اشتغال زایی روستائیان و عشایر، مضمون لایحه ای است که حدود ۷ ماه پیش از سوی ت به مجلس تقدیم شد اما هنوز جزئیات آن تصویب نشده و در دستور کار مجلس است. تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان از منابع مصوب طرح اشتغال روستایی و عشایری در اختیار متقاضیان قرار گرفت، از هدفگذاری ایجاد ۱۲۰هزار شغل خبرداد. نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: از اوا فعالیت ت دهم مسئله اشتغال مطرح و دشواریهای این حوزه ظاهر شده که البته همین موضوع در ت یازدهم شدت گرفت. ثبت نام متقاضیان جدید در سامانه کارا برای ثبت طرح های اشتغا ایی در قالب «برنامه اشتغال روستایی و عشایری» متوقف شد. جزئیات برنامه اشتغالی سال ۹۷ به تفکیک طرح های اشتغالی در حوزه مسکن، طرح های د و اشتغال حمایتی، بخش کشاورزی، صنعت، گردشگری اعلام شد. بودجه پیشنهادی سال آینده در رابطه با دستگاه های قضایی در حالی افزایش یافته است که امسال ردیف بودجه مناسبی برای اشتغال زندانیان هم تعیین شده است. فرماندار قروه گفت: تا زمانی که زمینه ها و زیرساخت های لازم برای ورود سرمایه گذار فراهم نشود اقدام و عمل در تولید و اشتغال محقق نخواهد شد. راه سبز امید کرمانشاه: به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری؛ ابراهیم رضایی بابادی در جلسه کارگروه اشتغال که با حضور مدیران اجرایی ذیربط در محل سالن جلسات استانداری تشکیل شد،با اشاره به توجه ویژه استان به بحث اشتغال پایدار روستایی، آن را یکی از مهمترین عوامل رونق روستاها و ب درآمد روستائیان دانست و اظهار داشت: باید شرایط مناسبی را برای حمایت از اشتغال روستائیان به عمل آوریم و هر چه در این زمینه سرمایه گذاری کنیم مطمئناً روند توسعه استان شتاب بیشتری خواهد گرفت. مدیر کمیته امداد گچساران با مظلوب ارزی عملکرد برخی از بانک ها برای پرداخت وام اشتغال گفت: البته همکاری برخی بانک های گچساران در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال مطلوب نیست. هم شی توسعه ب و کار و اشتغال پایدار کارآفرینان، تشکل ها و نهاد های مردمی استان های یزد و چهارمحال و بختیاری در شهرکرد برگزار می شود. مدیر کمیته امداد (ره) معمولان از افتتاح ۱۳۰ طرح خودکفایی و اشتغال زایی با حضور مسئولان در این بخش خبر داد. پس از حدود ۵ ماه از تخصیص بخشی از بودجه اشتغال فراگیر توسط سازمان برنامه و بودجه، سرانجام هفته گذشته ۱۰۰ میلیارد تومان برای اجرای سه طرح مهم اشتغا ا به حساب وزارت کار واریز شد. ۶ هزار مددجوی کمیته امداد، اشتغال خود را جشن گرفتند .

تحقیق بررسی عوامل اجتماعی اقتصادی موثر بر گرایش ن به اشتغال
تحقیق-بررسی-عوامل-اجتماعی-اقتصادی-موثر-بر-گرایش- ن-به-اشتغال تحقیق با موضوع بررسی عوامل اجتماعی اقتصادی موثر بر گرایش ن به اشتغال، در قالب word و در 66 صفحه، قابل ویرایش. به همراه پرسشنامه و مدل نظری. مقدمه پایان نامه: اشتغال ن که بیش از هر چیز به سبب نیازهای اقتصادی پدید آمده است، پس از بروز فایل

ارتباطات و فناوری اطلاعات بر دنبال مسیر اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت: امسال نسبت به سال گذشته وضعیت اشتغال و تولید باید متفاوت باشد زیرا با همان فرمان سال ۹۵ نمی توان حرکت کرد بلکه باید برنامه… عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: مجلس اجازه برداشت یک میلیارد و پانصد میلیون دلاری از صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال روستایی را به ت داده است. برخی کارشناسان اقتصادی معتقدند با توجه به شرایط اقتصادی کشور ، آمار ارائه شده در حوزه اشتغال نمی تواند درست و منطقی باشد. کرج- ایرنا- مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت : از 45 هزار فرصت شغلی تعیین شده برای سال جاری استان تاکنون 44 هزار و 492 نفر اشتغال معادل87 دهم درصد محقق شده است .

جستجوهای اتفاقی