تلسکوپ هابل تصویر یک لبخند فضایی را ثبت کرد

نمایشگاه «لبخند باشکوه آقای رادی» عصر ۱۴ دی ماه ۹۷ در گالری آریانا افتتاح شد. اختصاصی از فایلکو تحقیق نام گذاری ستارگان با و پر سرعت .
 تحقیق نام گذاری ستارگان
 تحقیق نام گذاری ستارگان لینک پرداخت و *پایین مطلب*فرمت فایل:word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه68 ستاره شناسان با استفاده از تلسکوپ فضایی مادن قرمز آژانس فضایی اروپا موفق شدند با دقت به تولد ستارگان درخشان بنگرند.دانشمندان با استفاده از تلسکوپ فضایی مادن قرمز آژانس فضایی اروپا (iso ) موفق شدند تولد ستارگان غول آسایی را مشاهده کنند که 100000 برابر خورشید ما درخشندگی دارد.این کشف به ستاره شناسان این امکان را می دهد تا بتواند مطالعات خود را در این ضمینه آغاز کنند که چرا ستارگان بزرگ تنها در برخی از نواحی فضا متولد می شوند. فضا پر از ابرهای عظیم گازی (سح ) است و در قسمت هایی از این سح ها که گاز متراکم می شود ستارگان شکل می گیرند اماسوال اساسی اینجاست که چرا بعضی از این سح ها میزبان ستارگان بزرگ و کوچک و متنوع اند اما در برخی دیگر از سح ها تنها ستارگان کوچک با جرم های کم شکل می گیرند. پیش بینی شرایط لازم برای شکل گیری ستارگان بزرگ بسیار دشوار است زیرا این جنین های ستاره ای در دور دست ها و در پشت لایه هایی از غبار قرار گرفته اند . تنها طول موج های بلند مانند مادون قرمز می توانند از میان این لایه ها عبور کرده و مکان شکل گیری هسته ی ستاره را نمایان سازند.  ستاره شناسان انستیتوی ما پلانک با استفاده از دوربین isop (طول موج مادن قرمز دور) موفق به جمع آوری اطلاعاتی از دو هسته بسیار بزرگ و  متراکم سرد شدند که هرکدام مقدار ماده ی لازم را برای تبدیل به یک ستاره پرجرم را دارا می باشند. به گفته ی دانشمندان، این پروژه نقطه ی عطفی در رصد ستارگان پرجرم پیش از شکل گیری محسوب می شود. iso پس از یت خود بین سالهای 1995 تا 1998  خود فهرستی از رصد های خود را منتشر کرد . پژوهش گران انستیتوی ما پلانک به ی استفن برکمن توانستند 15 جنین ستاره ای را پیدا کنند که به احتمال زیاد در آینده تبدیل به ستاره گان سنگین خواهند شد.آنها در ادامه با استفاده از تلسکوپ های زمینی موفق به کشف دو هسته ی متراکم سرد شدند که بیش ترین استعداد را دارا می باشند و در فهرست iso با نام های isoss j18364-0221 شناخته شده بودند. هسته ی اول دمایی برابر 16.5 درجه کلوین (256.5-  درجه سانتی گراد) و جرمی معادل 75 برابر خورشید دارد ، دمای هسته ی دوم 16 کلوین (261- درجه سانتی گراد) می باشد و جرم آن 280 برابر جرم خورشید ماست.پژوهشگران هم اکنون در حال جستوجو برای دیگر موارد مشابه می باشند.
با
تحقیق نام گذاری ستارگان
بگذار پای غنچه به لبخند وا شود شاید دری به سمت خداوند وا شود
بستیم سیب سرخ به نارنج های دوست ای کاش بخت این همه پیوند وا شود
سر می رسد دوباره بهار از سفر اگر از دست و بال چلچله ها بند وا شود
یک استکان چای برای جهان بریز تا اخم بقچه های پر از قند وا شود
آغوش تو سپیدترین عاشقانه هاست ای کاش رو به من بگذارند وا شود
بگذار عشق لانه کند کنج ات وقتش رسیده برف دماوند وا شود شاعر :عبدالحسین انصاری در هفته گذشته مصاحبه ای از جناب آقای محمد جواد لاریجانی منتشر گردید که ایشان سال ۱۳۹۴ را زمان نگاه تلسکوپ رصدخانه ملی ایران به آسمان اعلام د. انشالله در اولین فرصت ضمن بازدید از آ ین موقعیت رصدخانه ملی ایران ، گزارش مربوطه درج خواهد شد.
آدم هایی هستند که دلبری نمیکنند،
که حرفهای عاشقانه نمیزنند،
چیز خاصی نمیگویند که ذوق کنی
آدمهایی که نمیخواهند عاشق کنند..
اما عاشقشان میشوی!
ناخواسته دلت برایشان میرود…
این آدمها فقط راست میگویند
راست می گویند با چاشنی قشنگ " مهر"
لبخند میزنند نه برای اینکه توجهت را جلب کنند،
لبخند میزنند چون لبخند جزئی از وجودشان است…
لبخندشان نیست، اجباری نیست
در لبخندشان خدا را میبینی….
اینها ساده اند
حرف زدنشان…
راه رفتنشان…
نگاهشان….
ادعا ندارند، بی آلایشند، پاک و
"این آدم های بی نشان اما خاص چقدر دوست داشتنی هستند…" خاص راستی گفته بودم که چندروز پیش فور فرست تایم ۱۸ساله شدنو تجربه ؟ :دی میخواستم ربع ساعت زودتر از کلاس برم که برسم به تمرین، و در جواب اینکه مامان یا بابات نمیان؟، لبخند زدم و گفتم آیم ایتین :) لبخند زد که یعنی سیریسلی و حالا یعنی میگی بذارم بری و اینا؟ بعدم گفت اوکی گو :)) البته قبلش میخواستم بیام بگم که قراره بفهمم چرا ملت منتظرِ ۱۸ساله شدنن، نشد ولی با سلام و تبسم...

کرکره شنبه رابالا میکشیم وبه اولین دوست لبخند میزنیم...

چه دلنشین است صبحگاه شنبه ای که تو...

لبخند میزنی و باموسیقی نگاهت مهربانی را بدرقه میکنی

امیدوارم از همین حالا از زمین وزمان برایتان خوشبختی بباره

و همه ی کارهابه بهترین شکل ممکن پیش بره...

هفته ای پراز لبخند و مهربانی برایتان آرزومندم..
1.هر دختری روزی دلش برای مادر شدن تنگ میشه ...(جمله ی یده شده از وبلاگ جناب لافکادیو :) ) 2.توی مسیری که هر روز رفت و آمد دارم زنی رو میبینم که بساطش رو روی زمین پهن کرده و فروشندگی میکنه!نمیدونم چی میفروشه !حقیقتش اینه که هر بار از کنارش رد میشم دختر کوچولوش توجه منو جلب میکنه و هیچ وقت به بساطش دقت ن !دختری که حدودا پنج یا شیش سال سن داره و سرش رو میگذاره روی پای اون زن و هیچ وقت لبخند نمیزنه !امروز دیدم یه عروسک کهنه و کثیف رو توی دستش گرفته و مشغول . وقتی قرار است بروی ، دل دل نکن ... منتظر نمان هیچ اتفاقی ماندگارت نمی کند. وقتی قرار است بروی، حتما دل شوره هایت را مرور کرده ای یادگاری هایت را ، بغض های پشت سرت را ... یا می روی بی آنکه یادت بیاید کوچه هایی را که قدم زدیم و باران هایی که بر سرمان بارید و چراغ قرمز هایی که هنوز نمی دانم چرا دوستشان داشتیم. بهانه برای رفتن زیاد است این ماندن است که بهانه نمی خواهد این ماندن است که دل می خواهد شهامت می خواهد، عشق می خواهد ... حالا هی تو بگو باید بروی ، . چند فایده لبخند تشویق دیگران برای اعتماد به شما
در دنیایی که همه فقط به فکر خودشان هستند، واقعاً به چه ی می توان اعتماد کرد؟ یک نشانه از قابل اعتماد بودن ما، لبخند است. لبخندهای واقعی پیام می فرستد که دیگران می توانند به ما اعتماد کرده و با ما همکاری کنند. انیکه لبخند می زنند معمولاً سخاوت و برونگرایی بیشتری دارند. اقتصاددانان نیز تصور می کنند که لبخند ارزش ویژه ای دارد. در یک تحقیق که توسط شارلمان و همکاران (scharlemann et al.) انجام گرفت، احتمال اینکه شرکت کننده ها به افرادیکه لبخند می زدند اعتماد کنند خیلی بیشتر از بقیه بود. این تحقیق مشخص کرد که لبخند تمایل افراد برای اعتماد را تا ۱۰% افزایش می دهد.

جلب ملایمت و ارفاق دیگران
وقتی افراد کار بدی انجام می دهند و دستگیر می شوند معمولاً لبخند می زنند. آیا این کار برایشان فایده ای دارد؟ براساس تحقیقی که توسط لافرانس (lafrance) و هِچ (hecht) در ۱۹۹۵ انجام گرفت، می تواند اینطور باشد. ما با انیکه قانونشکنی کرده اند، اگر بعد از آن لبخند بزنند، با ملایمت و ارفاق بیشتری برخورد می کنیم. مهم نیست که لبخندی دروغین باشد، لبخندی از روی بیچارگی باشد یا یک لبخند واقعی، همه آنها باعث می شود برای فرد خاطی کمی تحفیف قائل شویم. به نظر می رسد که به این دلیل در این مورد موثر است که تصور می کنیم افرادی که بعد از قانون شکنی لبخند می زنند، قابل اعتمادتر از آنهایی هستند که لبخند نمی زنند.

رهایی از خطاهای اجتماعی
فراموش کردید به مناسبت سالگرد ازدواجتان برای همسرتان هدیه ب ید؟ اسم یک مشتری مهم را فراموش کرده اید؟ سهواً یک بچه کوچک را لگد زدید؟ اگر چنین مواردی برای شما هم پیش آمده باشد، احتمالاً خج زده شده اید. عملکرد خج این است که شما را از مکان های اجتماعی پرفشار بیرون کند. لبخند های از روی خج با پایین انداختن سر همراه است و خیلی وقت ها هم یک خنده کوتاه احمقانه به آن اضافه می کنیم. این کار برای این انجام می شود که باعث شویم فرد مقابل اشتباه سهوی ما را فراموش کرده و سریعتر ما را ببخشد. بنابراین لبخند از روی خج به ما کمک می کند از زندان رها شویم.
آدم هایی هستند که دلبری نمیکنند،حرفهای عاشقانه نمیزنند،چیز خاصی نمیگویند که ذوق کنی
آدمهایی که نمیخواهند عاشقت کنند..اما عاشقشان میشوی!ناخواسته دلت برایشان میرود...
این آدمها فقط راست میگویند
راست می گویند با چاشنی قشنگ " مهر"
لبخند میزنند نه برای اینکه توجهت را جلب کنند،
لبخند میزنند چون لبخند جزئی از وجودشان است...
لبخندشان نیست، اجباری نیست
در لبخندشان خدا را میبینی....
اینها ساده اندحرف زدنشان...راه رفتنشان...نگاهشان....
ادعا ندارند، بی آلایشند، پاک و مهربان... اختصاصی از فایل هلپ تحقیق درباره سیاره زحل با و پر سرعت .
تحقیق درباره سیاره زحل
تحقیق درباره سیاره زحل فرمت فایل :word( قابل ویرایش) تعداد صفحات:21      حل ششمین سیاره از خورشید درمنظومه شمسی ما می باشد . آن دومین سیاره بزرگ است . (مشتری بزرگترین می با شد) آن حلقه هایی زیبا ییدارد که از تکه های یخ (تعدادی سنگ)ساخته شده و به اندازه یک ناخن از اندازه یک ماشین گسترش یافته اند زحل بیشتر از همه از هیدروژن و گاز هلیم تشکیل یافته است زحل بدون استفاده از تلسکوپ قابل مشاهده می باشد اما یک تلسکوپ با توان پایین برای دیدن حلقه های آن مورد نیاز است 
با
تحقیق درباره سیاره زحل
اگر این غول در مرکز راه شیری قرار داشت،شکل گیری حیات بروی زمین به دلیل مقادیر زیادی از اشعه ای که ساطع میکرد غیر ممکن بود. (کریستین ولف محقق ملی استرالیا بخش کیهان سناسی و اختر فیزیک)
اختر شناسان سیاهچاله ای را با بیشترین سرعت رشد در جهان یافته اند که هر دو روز جرمی معادل دو برابر خورشید ما را میخورد،تیم به فاصله بیشتر از ۱۲ میلیارد سال در عصر تاریک کیهان را مشاهده کرد.زمانیکه تخمین زده میشود این سیاهچاله جرمی معادل بیست میلیارد برابر خورشید و رشدی معادل یک درصد در هر یک میلیون سال را داشت. این سیاهچاله بسیار سریع رشد میکند و هزاران برابر بیشتر از یک ک شان می درخشد و به دلیل گازهایی که روزانه میمکد سبب گرما و اصطکاک میشود،اگر این غول در مرکز ک شان راه شیری قرار داشت ده برابر روشن تر از ماه کامل به نظر میرسد و آن بعنوان یک نقطه فوق العاده روشن که تقریبا تمام ستاره ها در آسمان را از بین میبرد قرار میداد به نظر میرسد. انرژی آزاد شده از این سیاهچاله پرجرم کشف شده که بعنوان کوازار نیز شناخته میشود بیشتر نور ماورا بنفش است و همچنین اشعه ای نیز ساطع میکند. زمانی که جهان در حال گسترش بود فضا این موج نورها را پخش کرد و آنها رنگش را عوض د،سیاهچاله هایی که سریع رشد میکنند بسیار نادر هستند و دانشمندان ماهها در جست و جوی آنها بودند،تلسکوپ فضایی آژانزس اتحادیه اروپا که حرکت های کوچک اشیا آسمانی را اندازه گیری میکند به دانشمندان برای این کار کمک کرد. تلگسوپ ا تایید کرد که این جسم که آنها یافته اند هنوز آنجاست،به این معنی که آن در دوردست قرا داش و نامزد یک سیاهچاله بسیار بزگ است،کشف این سیاهچاله غول پیکر با استفاده از طیف نگار 2.3 متری تلسکوپ anu که رنگ ها را در چند طیف جدا میکرد تایید کرد. ولف مدیر مطالعات گفت: ما نمی دانیم که آن چگونه به این بزرگی و سرعت در اولین روزهای جهان رشد کرده است و سیاهچاله ای با بیشترین سعت شد را کشف کرده است، ولف گفت این نوع سیاهچاله ها بسیا دخشان هستند و می توانند بعنوان یک فانوس دیایی برای مطالعه شکل گیی عناص د د اولین روزهای جان استفاده کرد"دانشمندا می توانند سایه اشیار ا در جلوی این سیاهچاله های غول پیکر مشاهده کنند،وی اضافه کرد سیاهچاله هایی که سریع رشد می کنند کمک می کنند که تیرگی اطراف سیاهچاله ها که با یون های گازی روشد می کنند روشن شود که جهان را شفاف تر می کند. ولف گفت ابزارهایی که بروی تلسکوپ های بسیار بزرگ زمینی ساخته میشوند در دهه های آینده قادر خواهند بود که بطو مستقیم گسترش جهان را با این سیاهچاله ها روشن سازند. منبع
وقتی چشم به جهان گشودم. قلب کوچکم مهربانی لبخند و نگاهت را که پر از صداقت و بی ریایی بود احساس کرد. دیدم زمانی را که با لبخندم لبخند زیبائی بر چهره خسته ات نشست و دنیایت سبز شدو با گریه ام دلت لرزید و طوفانی گشت. از همان لحظه فهمیدم که تنها در کنار این نگاه پرمهر و محبت است که احساس آرامش و خوشبختی خواهم کرد. مادر عزیزم روزت مبارک

ساده در هم می ش ت و غرقِ در لبخند بود
صورتش بر قرصِ ماهِ کاملی مانند بود

اشک او خلقِ نبردِ دیگری در راه داشت
جسم اینجا، روحش اما تشنه ی اروند بود

همچو اسفند از شهادت ای بی تاب داشت
سرفه های بی امان هم، آتشِ اسفند بود

همسرش آشفته بر لب: یا مَن اِسمُه...یا حسین...
کوه صبر این بار گویی خسته و در بند بود

در جواب عشق همسر اندکی لبخند زد
ناقلا از ابتدا ِ این ترفند بود

خیره بر سقف اتاق و لحظه های آ ش
ساده در هم می ش ت و غرق در لبخند بود
 بعد از بیشتر از دوسال ا تونستم رضایت خانواده رو بگیریم  و بریم خونه  مرضیه برا خواستگاری  لبخند .. فکر کنم تنها خواستگاری بوده باشم که شب خونه مادر خانم  آیندش میخوابه  تو شب خواستگاری ..  بچه پروو هستم دیگه  ... چشمک  مرضیه  خیلی اون  زحمت کشید.. میدونست من  قرمه سبزی دوست دارم  از عمد درست کرده بود بوس ماچ  خلاصه  اومدم خواستگاریت  مرضیه  .. همین  زودی ها هم ایشالا  میریم تو خونه خودمون..  لبخند   ممنونم  ازت مرضیه  ♥  دوستت  دارم  ♥
  happy face ball.jpgخوش رویی صفت پسندیده ای است که همه از آن استقبال می کنند و شاید هیچ جرات نکند با صدای بلند به مخالفت با خوش رویی بپردازد. اما کمتر پیش می آید وقتی صبح از خواب ناز بیدار و راهی خارج از منزل می شویم لبخندی به لب داشته باشیم. اتوبوس ها پر از آدم های خسته و خواب آلود است که نشسته و ایستاده چرت می زنند، پشت چراغ قرمز راننده هایی را می بینی که اگر چه مرتب و منظم لباس پوشیده اند و سر و وضعشان مرتب است اما پر از خواب و لی اند. اما یک سوال: تابه حال صبح که از خانه بیرون می زنید به چند غریبه لبخند زده اید؟ در راستای مزایای لبخند و شادی مقاله های زیادی نوشته شده است اما کمتر به این فکر کرده ایم که لبخند زدن به یک غریبه چه مزایایی می تواند داشته باشد. در این مطلب شما را با مزایای لبخند زدن به غریبه ها آشنا می کنیم. در این مطلب که از سایت هفت لبخند بازنشر داده شده است به بیوگرافی خواننده معروف سنتی ایرانی خواهیم پرداخت.
این مطلب به صورت اختصاصی در سایت هفت لبخند منتشر شده است لطفا پس از کپی این متن به سایت لینک داده شود. حافظ ناظری متولد 1358 و 37 ساله است وی فرزند شهرام ناظری اهنگساز و خواننده ایرانی است از جمله ساز های وی میتوان به سه تار و دف اشاره کرد وی به صورت حرفه ای از سال 1377 تا کنون در زمینه موسیقی فعالیت دارد حافظ ناظری برای مشاهده ع های جدید بیشتر به سایت مراجعه نمایید سایت هفت لبخند یکی از سایت های معروف در حوزه ع های جدید و بیوگرافی است. (اجاره ماشین) از جمله جوایزی که در جشن چله «چلچراغ» اهدا شد، نشان محبوبیت بود و نشان لبخند که اولی به عادل فردوسی پور رسید و دومی به پیمان قاسمخانی. توی کافه شلوغی نشستم پای لپتاپم و دارم کار میکنم. (کل امروز به یللی تللی گذشت)/همزمان هدفون به گوشمه و دارم "امشب کنار غزلهای من بخواب"  همایون شجریان گوش میدم.رسید به این بند شعر:بی تو چه  نام و نشانی چه حرمتیبفروش نام مرا و مرا ب ...*شعرش انقدر قشنگ بود که دست از تایپ  برداشتم برای چند لحظه، لبخند زدم و سرمو ت دادم.سرمو که  بالا آوردم متوجه شدم پیرمرد سیاهپوست عینکی که کلاه کپ قرمز سرش گذاشته بود و کنج کافه با یه لیوان قهوه نشسته ب. نظام فضایی پنهان معماری ایرانی و ساختار آن این مقاله سعی دارد وجهی از معماری ایرانی را فراسوی علوم محض، بازخوانی کند. نظام فضایی همان واقعیت ، نقشه پنهان و زیر نقشی بود، که در نسبت با آنچه «جا» می خو م «همه جا» بود. نظامی که به جای آنکه «قرار گیرد»، «قرار می داد» و «استقرار می بخشید». کاربردی بودن هنر معماری، تصور خیالی و «صورت» آن را بدون توجه به وجه ملموس و کارکردش ابترا می نمایاند. نظام فضایی به عنوان حلقه واسط وجه ملموس و غیره ملموس معماری، سازمان یافتگی والگوی فضایی بود، که واقعه و عملکردهایی که «هست بودن» در آنها تحقق می یافت، را قابل حصول می کرد. نظامی که بایدها و نبایدهای الگوهای حرکت و زندگی را نیز فراهم می ساخت. این نظام چیزی فراتر از عملکرد گرایی را به ذهن متبا در می سازد. براساس مستندات، نظام فضایی معماری ایرانی که با برداشت و الگوپذیری از ساخت و نظام فضایی عالم شکل می گرفت، انواع و ساختاری سه گانه داشته است. انواع آن شامل سلسله مراتب مفهومی، مرکزی و محوری بوده و دارای ساختار جهت گیری، مرکز گرایی و محوریت عمودی بوده است. نظام فضایی پس از تجسد در وجه ملموس و کالبد معماری، «شکل» های مختلفی را می نمایانده است... نسخه کامل مقاله سلام. سلامی به گرمی لبخند های شما. سلام آقای بزرگ. سلام به ی که با اینکه از نزدیک ندیدمش، برایم بازتاب همه خوبی های دنیاست. بزرگ مرد کشور عزیزمان. من یکی از دوست داران محبت ها و لبخند های شما هستم. بزرگ ترین آرزو در زندگی یک نوجوان می تواند خیلی چیز ها باشد، اما برای من هیچ چیز نمی تواند به اندازه دیدن شما از نزدیک ارزشمند تر باشد. گالیله نخستین ی بود که بهرام (مریخ) را با تلسکوپ و در سال ۱۶۰۹ رصد کرد، اما تلسکوپ کوچک او جزئیاتی از سطح آن را نشان نداد. در تقرب سال ۱۸۷۷ بهرام (مریخ) به زمین، یک ستاره­شناس ایتالیایی به ­نام جیووانی شیوپارلی (giovanni schiaparelli) با استفاده از تلسکوپ ۲۲ سانتیمتری توانست سطح بهرام را رسم کند و نخستین نقشه­ های تفصیلی را ارائه نماید. این نقشه­ ها خطوطی را شامل می ­شدند که شیوپارلی آنها را canali نامید، به معنی شیار در زبان ایتالیایی (مترادف channel در انگلی. من بی دلیل عاشقت شدم این بدترین اشتباه ممکن بود من بی دلیل وابسته ات شدم بی دلیل برای خودمان دنیایی ساختم که هیچوقت حتی فکرش را هم نمی بتوانی آن را فراموش کنی من بی دلیل عاشقت شدم تو چرا بی دلیل همه چیز را حذف کردی ؟ مگر میشود از یادت برود ؟ مگر میشود بتوانی روی شعرهایم خط بکشی ؟ هنوز مانده ام چگونه گذاشتی و رفتی.. حداقل طوری میرفتی تا من نفهمم... صدای گیتار غروب خورشید عطر بهار آب گل یک مشت کاغذ خطخطی شده یک مشت شعر و یک تصویر نقاشی شده یک دختر عی. حدود دو سال پیش خانم سی و پنج ساله که برای زیباسازی لخند مراجعه کرده بودند با روش لامینیت سرک مورد درمان قرار گرفتندو خوشبختانه با انجام این کار بر روی دو دندان و ترمیم کامپوزیت یک دندان نیش شیری(باقیمانده از دوران کوردکی)ظاهر لبخند این بیمار بسیار طبیعی بهبود یافت. مزیت روش سرک این است که با کاربرد روش دیجیتال و تراش کامپیوتری در مطب می توان رنگ و ظاهری کاملا طبیعی به وجود آورد. 1- طراحی لبخند چیست؟
طراحی لبخند یک پروسه دندان پزشکی برای ساخت لبخندی زیبا، طبیعی و دندانهای سفیدتر است. طراحی لبخند بدون کوچکترین آسیبی به دندانهای طبیعی میتواند سلامت و ظاهر دندانهایتان را بازسازی کند.
2- مزایای طراحی لبخند چیست؟
پروسه طراحی لبخند نسبت به روشهای زیبایی دیگر طولاتی تر است اما زیبایی را بطور صد در صد به لبخندتان بازمیگرداند. با افزایش سن لبخند، زیبایی خود را به دلایل گوناگون از دست میدهد که اصلاح طرح لبخند بهترین گزینه برای بازسازی آن است.
3- پروسه اصلاح طرح لبخند به چه صورت است؟
ابتدا دندانپزشک در یک جلسه مشاوره لبخند را با نرم افزار طراحی میکند.
سپس هر نوع بیماری مربوط به دهان و دندان درمان میشود.
پس از آن پروسه زیباسازی لبخند آغاز میشود.
4- روش های مورد استفاده برای اصلاح طرح لبخند شامل چه مواردیست؟
- ایمپلنت
- لامینیت
- جراحی زیبایی لثه برای برخی افراد
- سفید دندان
- در برخی موارد ارتودنسی
5- طراحی لبخند برای چه افرادی مناسب است؟
افرادی که با افزایش سن یا دلایل دیگر زیبایی لبخند خود را از دست داده اند. لبخند زیبا باعث میشود زیباتر، سالم تر و جوانتر به نظر برسید. پرسش های متداول در مورد طراحی لبخند parham dental clinic دلم اون لبخندت رو میخواد
و براش تلاش میکنم که

وقتی میری سر_ کشو دراور یا کمد
با دیدن لباسات و نظم عاشقانه ای که دارن
لبخند بزنی..
یه لبخند ریز عاشقانه ی رضایت بخش از ته دل مهربونت..

تهش اینه که رو کنی سمتش، سرت رو بندازی پایین و آروم بگی اینم نبود. اون لبخند بزنه که یعنی من بهت گفته بودم، نگفته بودم؟ تو این پا و اون پا کنی. اون بفهمه چه مرگته. دستشو باز کنه. تو خودت رو پخش کنی توی آغوشش. گریه کنی. دست بکشه سرت، بگه تو مالِ منی، فقط من، میفهمی؟ تو بگی هوم. بگی دلم تنگه خدا جون. بگه می دونم، من همه چیز رو می دونم. تو آروم بشی از این که اون همه چیز رو می دونه. بگی از این به بعد هر چی تو گفتی، قول مردونه. اون لبخند بزنه و بگه اگه بازم ز. با توام،با تو، خدا
یک کمی معجزه کن
چندتا دوست برایم بفرست
پاکتی از کلمه
جعبه ای از لبخند
نامه ای هم بفرست

کوچه های دل من
باز خلوت شده است
قبل از این که برسم
دوستی را بردند
یک نفر گفت به من
باز دیر آمده ای
دوست قسمت شده است

با توام،با تو، خدا
یک دل قل
یک دل خیلی بد
چقدر می ارزد؟
من که هر جا رفتم
جار زدم:
شده این قلب حراج
بدوید
یک دل مجانی
قیمتش یک لبخند
به همین ارزانی

هیچ . اون لبخندی که برای پنهان دردت میزنی،
لبخند خداست به بنده اش
اون لبخندی هم که پشتش خدا باشه،
تمام مشکلاتو حل میکنه... زمانبندی خدا بی نظیر است،
نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود
کمی بردباری می طلبد و ایمان بسیار،
اما ارزش انتظار را دارد... کد خبر:۴۹۱۵۴۲۴ تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۷ روز خود را با این مهارت آغاز کنید! لبخند زدن یک مهارت اجتماعی است که سبب برقراری ارتباط ما با سایرین می شود. به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران؛ لبخند زدن یک مهارت اجتماعی است مهارتی که سبب برقراری ارتباط ما با سایر افراد و نیز جذ ت ما می شود.

اثرات مفید لبخند زدن زیاد است که از جمله آنها سبب شاد زیستن، سلامتی و کاهش استرس ما می شود.

آیا شما هم از جمله انی هستید که روز خود را با لبخند زدن شروع می کنید؟

براین اساس زینب احمدی روانشناس در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: لبخند زدن یک راه انداز اجتماعی است که واکنش دوست داشتن و مراقبت را باعث می شود. لبخند زدن شاید از اولین بازتابهای انسان برای بقا و ایجاد تعامل است که تنها در گونه انسان یافت می شود. بازت که از آغازین روزهای زندگی انسان با وی همراه است و به یک مهارت در بزرگسالی تبدیل می شود.

وی در ادامه تصریح کرد: لبخند زدن یک نیروی مثبت و یک مکانیسم برقراری ارتباط برای افراد به خصوص معلمان، اساتید، مشاورین و تمامی مشاغل که در ارتباط با انسان قرار دارد، است.
این روانشناس خاطر نشان کرد: اساتید ومعلمان با بدو ورود خود به کلاس درس با لبخند زدن بار استرس را از دانشجو و دانش آموز می گیرند، همچنین مشاورین با لبخند زدن به صورت غیر کلامی با مراجع خود ارتباط برقرار می کنند ، ارتباطی که از جنس آرامش، همدردی، محبت و همدلی است.
احمدی متذکر شد: که بدانیم مغز انسان تفاوت خنده های واقعی و از ته دل را که میزانی از کالری ما را مصرف می کند با خنده های و یا لبخند فانتزی تشخیص نمی دهد پس بهتر است روز خود را با لبخند های واقعی شروع کنیم تا دیگران به ما اعتماد کنند.

گفتنی است لبخند زدن سبب جذ ت، تقویت سیستم ایمنی بدن ما و همچنین افزایش طول عمر ما می شود./گزارش از ایده مفرح

انتهای پیام/

برچسب ها: لبخند ، مهارت ، ارتباط bookmark and share اختصاصی از نیک فایل تحقیق درمورد ستاره شناسی با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 68 ستاره شناسان با استفاده از تلسکوپ فضایی مادن قرمز آژانس فضایی اروپا موفق شدند با دقت به تولد ستارگان درخشان بنگرند.دانشمندان با استفاده از تلسکوپ فضایی مادن قرمز آژانس فضایی اروپا (iso ) موفق شدند تولد ستارگان غول آسایی را مشاهده کنند که 100000 برابر خورشید ما درخشندگی دارد.این کشف به ستاره شناسان این امکان را می دهد تا بتواند مطالعات خود را در این ضمینه آغاز کنند که چرا ستارگان بزرگ تنها در برخی از نواحی فضا متولد می شوند. فضا پر از ابرهای عظیم گازی (سح ) است و در قسمت هایی از این سح ها که گاز متراکم می شود ستارگان شکل می گیرند اماسوال اساسی اینجاست که چرا بعضی از این سح ها میزبان ستارگان بزرگ و کوچک و متنوع اند اما در برخی دیگر از سح ها تنها ستارگان کوچک با جرم های کم شکل می گیرند. پیش بینی شرایط لازم برای شکل گیری ستارگان بزرگ بسیار دشوار است زیرا این جنین های ستاره ای در دور دست ها و در پشت لایه هایی از غبار قرار گرفته اند . تنها طول موج های بلند مانند مادون قرمز می توانند از میان این لایه ها عبور کرده و مکان شکل گیری هسته ی ستاره را نمایان سازند.ستاره شناسان انستیتوی ما پلانک با استفاده از دوربین isop (طول موج مادن قرمز دور) موفق به جمع آوری اطلاعاتی از دو هسته بسیار بزرگ و متراکم سرد شدند که هرکدام مقدار ماده ی لازم را برای تبدیل به یک ستاره پرجرم را دارا می باشند. به گفته ی دانشمندان، این پروژه نقطه ی عطفی در رصد ستارگان پرجرم پیش از شکل گیری محسوب می شود. iso پس از یت خود بین سالهای 1995 تا 1998 خود فهرستی از رصد های خود را منتشر کرد . پژوهش گران انستیتوی ما پلانک به ی استفن برکمن توانستند 15 جنین ستاره ای را پیدا کنند که به احتمال زیاد در آینده تبدیل به ستاره گان سنگین خواهند شد.آنها در ادامه با استفاده از تلسکوپ های زمینی موفق به کشف دو هسته ی متراکم سرد شدند که بیش ترین استعداد را دارا می باشند و در فهرست iso با نام های isoss j18364-0221 شناخته شده بودند. هسته ی اول دمایی برابر 16.5 درجه کلوین (256.5- درجه سانتی گراد) و جرمی معادل 75 برابر خورشید دارد ، دمای هسته ی دوم 16 کلوین (261- درجه سانتی گراد) می باشد و جرم آن 280 برابر جرم خورشید ماست.پژوهشگران هم اکنون در حال جستوجو برای دیگر موارد مشابه می باشند.نام گذاری ستارگانمقدمهبشر در طول تاریخ همواره مجذوب آسمان شب بوده است .بسیاری از ستاره ها و صورت های فلکی ، نام خود را از تمدن های باستانی و اولیه به هدیه گرفته اند . برای مثال با جستجویی ساده درآثار تاریخی به داستان ها و افسانه های بسیاری در مورد صورت فلکی جبار دست خواهید یافت که به دوران سامری ها ، روم باستان و
با
تحقیق درمورد ستاره شناسی
مشهد- تولیت آستان قدس رضوی گفت: نباید اقتصاد و معیشت ملت را معطل لبخند امروز یا اخم فردای بیگانگان بگذاریم. ده ع زیبا از دنیای ستارگان یک شهاب زیبا با دو دنباله، سح که 12 هزار سال نوری با زمین فاصله دارد، مریخ در احاطه شبح غبار آلود و چند ع دیگر را در آلبوم تصاویر منتخب دنیای ستارگان مشاهده کنید. شه زیبا با 2 دنباله تصویر سح نشری ic410 در فاصله 12هزار سال نوری از صورت فلکی اوریگا
تجهیزات ایستگاه فضایی بین المللی برای ع برداری از زمین با میانگین یک میلیون تصویر
تصویر ماه،مشتری و زهره؛در این تصویر مشتری و زهره در کنار هم هستند
عبور شهاب از کنار ستاره کلاسترm92
مریخ در احاطه شبح غبار آلود
ساخت تصاویر ویدیویی برای نمایش چگونگی پیدایش جهان
ملاقات زهره و مشتری در آسمان پا تان
ک شان سنتاروس که از ترکیب 2 ک شان ایجاد شده است. ع ی که به صورت اتفاقی از کشتی باری فضایی بدون سرنشین در حال ورود به ایستگاه فضایی گرفته شده است. زندگی یعنی دیدن لبخند عزیزانی که دوستشان داریم.
زندگی یعنی شادی های بی دلیل و خنده های از ته دل.
زندگی یعنی خاطره های یواشکی که ثانیه ها لبخند را بر لبانمان جاری می سازد.
زندگی یعنی صدای قهقه ک ن،
یعنی دیدن طلوع هر صبح خورشید...
زندگی یعنی آرامش یعنی سادگی... با همون لباس آبی رنگ و موهای سفید یک دست و لبخند همیشگیت که تو ع ای جشن تولد"ح"هستی ،ایستاده بودی تو آشپزخونه.نگاه به بقیه و نتونستم حرف بزنم.لال شده بودم و با خودم فکر می تا الان کجا بودی؟بعد این همه وقت چطوری برگشتی و چی شد که برگشتی؟ اومدم نزدیکت.واقعی بودی.خیلی واقعی اونقدر که بغلم کردی و بهم لبخند زدی و من همچنان تو شوک بودم و غرق در شادی. شاید تو ناخودآگاهم هنوز برگشتت رو انتظار میکشم ... گم شدنت تو زندگی و برگشتت. چی اشتباه بود؟

یه روزایی تو زندگی هست که حضور خدا رو تمام قد کنارت حس می کنی. دست خدا رو تو زندگی ت می بینی و برمیگردی می بینی داره بهت لبخند میزنه... نیاز به حرف نیست با همون لبخند خدا داره بهت میگه ببین من تمام این مدت به یادت بودم، به همه دعاهات گوش حتی وقتی ازم داشتی ناامید می شدی من به فکرت بودم و داشتم کارها رو ردیف می . خدا همیشه به یاد بنده هاش هست... تو هم بیشتر منو یاد کن. بعدش دلت میخواد ... نمی دونم یه حس شرم و سپاس و دوست داشتن با همه. خدایا پیشاپیش سپاس . .. در یک فناوری جدید، تصویری از یک صفحه کلید با فضایی بالا و چیدمان خاصی از اعداد با تصویر دومی ادغام می شود که چیدمان عددیِ کاملاً متفاوت و فضایی پایینی دارد. به این ترتیب، وضوح هر تصویر به فاصله فرد از صفحه نمایش بستگی خواهد یافت. ع امروز نشنال جئوگرافیک را امیل ویلگاز به ثبت رسانده است؛ تصویر دخترش در حال رویابافی و تجربه یکی از آرزوهایش! او می گوید: لورا دخترم فضا را دوست دارد و رویای فضانورد شدن در سر می پروراند.

جستجوهای اتفاقی