تظاهرات گسترده عراقی ها در محکومیت حملات موشکی به

لئوناردو دی کاپریو در اعتراض به سیاست های ضد محیط زیست رئیس جمهور در کنار بومیان یی در تظاهرات شرکت کرد. نخست رژیم صهیونیستی به حمله موشکی پاسداران انقلاب ی ایران به مواضع در واکنش نشان داد. واکنش نتانیاهو به حمله موشکی پاسداران به مواضع در به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ؛ به نقل از شبکه تلویزیونی العربیه، بنیامین نتانیاهو، نخست رژیم صهیونیستی در واکنش به حمله موشکی ایران به مواضع در دیرا ور گفت: "من تنها یک پیام برای تهران دارم، را تهدید نکنید." پاسداران انقلاب ی ایران شب گذشته 6 فروند موشک میان برد به مقرهای گروه تروریستی در استان دیرا ور شلیک کرد. این حملات موشکی خسارات گسترده ای به عناصر وارد کرده است. پاسداران انقلاب ی ایران اعلام کرد حملات روز یکشنبه به تلافی حملات تروریستی اخیر تهران انجام شد که گروه مسئولیت آن را بر عهده گرفت. روز دوشنبه با هشدار به گروه تروریستی اعلام کرد هرگونه حمله به ایران در آینده با قدرت و شدت بیشتری پاسخ داده خواهد شد. باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: یکی از سرکردگان اصلی گروه تروریستی در حملات موشکی ب پاسداران انقلاب ی به به هلاکت رسیده است. سخنگوی وزارت خارجه ضمن محکومیت شدید حملات تروریستی روز پنجشنبه در جنوب عراق و همدردی با ت و ملت این کشور، نسبت به شهادت و جراحت چند زائر ایرانی ابراز تاسف عمیق کرد و به خانواده تسلیت گفت. خبرگزاری فارس: کارشناسان امنیتی هشدار می‌دهند با توجه به استفاده گسترده از برنامه‌های نرم افزاری و اتصال اتومبیل‌های تازه به اینترنت، آنها در برابر حملات ری سازمان سیا آسیب پذیرتر هستند.… تعداد زیادی از مردم پایتخت پا تان عصر یکشنبه با ب ایی تظاهرات و در این شهر سیاست های دوگانه در قبال کشورشان و قرار دادن نام یکی از ان کشمیر را در فهرست تروریست های جهان، محکوم د. لئوناردو دی کاپریو در اعتراض به سیاست های ضد محیط زیست رئیس جمهور در کنار بومیان یی در تظاهرات شرکت کرد.
فراخوان مصری ها برای تظاهرات مقابل سفارت shia muslim فعالان حقوقی و مصر مردم این کشور را به تظاهرات مقابل سفارت فراخواندند. به گزارش مصاف ؛ فعالان حقوقی و مصر در واکنش به حمله کارانه به ، در شبکه های اجتماعی مردم را به مقابل سفارت در قاهره برای محکوم سیاست های کارانۀ تمردان واشنگتن فراخواندند.

فعالان مصری در یکی از صفحات شبکه های اجتماعی اعلام د: در تظاهرات مقابل سفارت هیچ شعار سرداده نخواهد شد و تظاهرات کنندگان بدون توجه به گرایش های حزبی در این اعتراض آمیز مشارکت خواهند کرد و پرچم در این تظاهرات مردمی به اهتزاز درخواهد آمد و شعارهائی در محکومیت سیاست های توسعه طلبانه و کارانۀ در منطقه سرداده خواهد شد.

منبع:العالم جنگنده فانتوم در دوران دفاع مقدس اولین پاسخ نیروی هوایی ایران ۳ ساعت پس از آغاز جنگ تحمیلی به بعث عراق داده می شود و ۸ فروند جنگنده ۲ پایگاه عراقی ها را در خاک این کشور بمباران می کنند. صدام حسین دیکتاتور عراق در 26 شهریور سال 59 قرارداد الجزایر را به صورت یک جانبه لغو و آن را در جلوی دوربین تلویزیون کرد و 5 روز بعد، در ساعت 13:45 روز 31 شهریور حمله گسترده زمینی و هوایی به ایران را آغاز کرد. در موج اول حملات بعث به ایران، 10 مرکز مهم نظامی توسط جنگنده بمب افکن های نیروی هوایی بعث، بمباران شد و همزمان با حملات جنگنده ها، 12 لشکر مکانیزه نیز در روی زمین، حملات وسیع خود به خاک ایران را آغاز د. شهروندان برزیلی علیه تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهور همچنان ادامه دارد. سخنگوی وزارت خارجه ایران ضمن محکومیت شدید حملات تروریستی روز پنجشنبه در جنوب عراق و همدردی با ت و ملت این کشور، نسبت به شهادت و جراحت چند زائر ایرانی ابراز تاسف عمیق کرد و به خانواده تسلیت گفت. سازمان دمکراتیک یارسان تمام هموطنان، هم کیشان و خواهان را بە تظاهرات فرا میخواند.
این تظاهرات بە منظور پشتیبانی از خواسته های بر حق مردم یارسان برای زندگی برابر با سایر هموطنان و اعتراض بە بی حرمتی های است کە از جانب کارگزاران رژیم نسبت بە جامعه یارسان روا داشته میشود.
تاریخ تظاهرات، روز ٧.٢.٢٠١٧
den 7 februari 2017, kl 10.00 – 13.00
محل تظاهراتmynttorget, enligt bifogad skis stockholm
برای اطلاع بیشتر بە شمار تلفن زیر تماس بگیرید
علی اصغر خسروی
ali asghar khosrawi 070-403 99 53
بعد از چندین روز تظاهرات مخالفان مادورو، اکنون حامیان وی به خیابان های این کشور آمدند و از وی حمایت د. ایسنا نوشت:معترضان گرجستانی در یک تظاهرات گسترده در پایتخت این کشور خواستار استعفای نخست و کشور شدند. صدها نفر از شهروندان آباد پایتخت پا تان روز یکشنبه و در اعتراض به مواضع اخیر رئیس جمهوری درباره نقش این کشور در بحران افغانستان تظاهرات د. این تظاهرات به ویژه از سوی سازمان دانشجویان یه که یک گروه شیعی است سازماندهی شده بود. دونالد ترامپ هفته گذشته و در جریان اعلام استراتژی جدید ایالات متحده در افغانستان، پا تان را به پناه دادن به گروه های تروریستی متهم کرده بود. مردم بحرین در اعتراض به جنایت رژیم آل خلیفه در سه جوان بحرینی در طی این روز ها در مناطق مختلف دست به تظاهرات زدند که نیروهای امنیتی با شلیک گلوله های ساچمه ای و گاز اشک آور این تظاهرات را سرکوب د. سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن محکومیت شدید حملات کارانه و مکرر رژیم صهیونیستی به ، آن را مغایر همه قوانین و موازین بین المللی خواند. سخنگوی وزارت خارجه ایران ضمن محکومیت حملات شدید ائتلاف سعودی به الحدیده یمن گفت: بحران یمن راه حل نظامی ندارد و استمرار توسل به زور راه به جایی نخواهد برد. پس از حملات موشکی غافلگیرکننده به پایگاه الشعیرات در استان ادلب بسیاری از کارشناسان نظامی این حملات را محدود ارزی د و بر این باور بودند که حملات جدیدی را علیه مواضع راه اندازی نخواهد کرد. اما گزارش ها حاکی از آن است که هم اکنون نیروهای روسیه با در نظر گرفتن احتمال حمله دیگری از سوی در حال تخلیه فرودگاه نظامی حماه است. نظامیان رژیم صهیونیستی برای سومین روز متوالی به حملات گسترده خود به کرانه باختری ادامه داده و دست کم ۱۶ فلسطینی را از ای مختلف این منطقه بازداشت د. با توجه به گرم شدن تنور انتخابات و شعارهای هدفمند نامزدهای جریان انقل ، توپخانه ضد انقلاب علیه قالیباف و رئیسی گسترده تر عمل کرده و در این بین، اظهارات لاریجانی پاس گل خوبی به این رسانه ها بود. به گزارش «شیعه نیوز»، جمعیت های علوی ترکیه دعوت های تظاهرات گسترده ای در آنکارا پایتخت ترکیه داشته اند.

این تظاهرات قرار است در روز 12 ماه آینده میلادی یعنی اکتبر (20 مهرماه) در اعتراض به تبعیضات دینی علیه علویان از جمله اجباری واحد درسی "دین" برگزار شود.

در این تظاهرات از کردها و دیگر اقلیت های ترکیه و طلاب وابسته به این اقلیت ها نیز دعوت به شرکت شده است تا علیه سیاست یکی شدن اجباری تمام ادیان در مراکز آموزشی اعتراض کنند.

چندی پیش نیز هزاران تن از مردم علوی تبار ترکیه با در بخش آسیایی شهر استانبول علیه سیاست های تبعیض آمیز ت اردوغان در قبال علویان تظاهرات اعتراض آمیز برگزار د. تظاهرکنندگان با سردادن شعارهایی در راستای حقوق اقلیت علوی در ترکیه خواستار تحقق مطالباتشان از ت آنکارا شدند.

تظاهرکنندگان تاکید کرده بودند در کشوری که ادعای لائیک بودن دارد، اجباری بودن درس دین و سازمانی به نام سازمان امور دیانت معنا ندارد، زیرا این سازمان تنها به مذهب حنفی خدمت می کند و این سازمان حق ندارد به سایر اعتقادات حمله کرده و اعمال فشار کند. تظاهرکنندگان همچنین از ت ترکیه خواسته بودند تمام اموال مصادره شده مربوط به علویان را آزاد کند و از سیاستهای خود علیه عبادتگاههای علویان دست بردارد.
این تظاهرات در برخی ا به خشونت بین پلیس و با معترضان کشیده شده و در این شلوغی ها ده ها تن جان خود را از دست داده و تعداد بسیاری هم زخمی شده اند. مردم مناطق مختلف بحرین شامگاه در حمایت از شیعیان این کشور در مقابل اقدامات رژیم آل خلیفه به خیابان ها ریخته و تظاهرات د. یکی از سرکردگان اصلی گروه تروریستی با تابعیت سعودی، در حملات موشکی شب گذشته پاسداران انقلاب ی به دیرا ور به هلاکت رسیده است. حزب الله اعلام کرد که برگزاری تظاهرات گسترده و باشکوه امروز در نوار غزه، پاسخی مردمی به طرح موسوم به «معامله قرن» بود. یکی از سرکردگان اصلی گروه تروریستی با تابعیت سعودی، در حملات موشکی ب پاسداران انقلاب ی به دیرا ور به هلاکت رسیده است. منابع نظامی یمنی از حملات توپخانه ای و موشکی و کمیته های مردمی این کشور به مواضع سعودی ها در عسیر، جیزان و نجران و کشته شدن دو نظامی سعودی در عسیر خبر دادند. سخنگوی وزارت خارجه ایران با محکومیت حملات تروریستی امروز در استان های کربلا و بابل در عراق و با اشاره به ش ت های سنگین و پی در پی تروریست های تکفیری در عراق و عنوان کرد که زوال و نابودی آنها حتمی است. شبکه تی انگلیس خبر کم سابقه روز قدس در ایران و کشورهای مختلف جهان را کاملا سانسور کرد.وبسایت شبکه به جای پوشش دادن تظاهرات ده ها میلیونی مردم ایران و همچنین تظاهرات ضدصهیونیستی کم سابقه در 4 گوشه جهان ترجیح داد خبر مجعولی تحت عنوان حمایت افغان ها از زندانیان ایران را به تیتر اول خود تبدیل کند. در ع این خبر، 8-9 زن ماسک زده و نقابدار! دیده می شوند. در سه هفته ای که از جنگ غزه و حمله وحشیانه صهیونیست ها به مردم بی دفاع فلسطین می گذرد، از صهیونیست ه. معلولان یی در اعتراض به طرح جمهوریخواهان سنا برای لغو قانون بیمه و خدمات درمانی اوباماکر، تظاهرات د. مخالفان سفر رییس جمهوری به بریتانیا، مقابل پارلمان این کشور در لندن تظاهرات د. هزاران یی در واشینگتن، نیویورک و شیکاگو در اعتراض به فرمان ضدمهاجرتی ترامپ تظاهرات د.... بخش خبر ۲۱ شبکه یک سیما در تیتر زیر نویس مربوط به گزارش این خبر از عنوان ” تظاهرات ضد ” استفاده کرد. تظاهرات و اعتراضات مردم بحرین علیه رژیم آل خلیفه ادامه دارد و عصر امروز هزاران نفر در منطقه السنابس در تظاهرات شرکت د. مخالفان رئیس جمهور ونزوئلا، روز شنبه نیز تظاهرات د که در برخی موارد، به درگیری با پلیس منجر شد. تظاهرات بحرینی ها در اعتراض به محاصره ظالمانه آیت الله شیخ عیسی قاسم همچنان ادامه دارد. مردم بحرین شب گذشته در بیشتر مناطق این کشور علیه نظام حاکم تظاهرات د. مقامات نیجر روز شنبه تظاهرات مخالفان قانون بودجه سال آینده این کشور را لغو د. شب گذشته چند منطقه از بحرین شاهد تظاهرات علیه حکومت این کشور بود.