تصاویر شهید احمد کیومرثی

آثار احمد پوری در برنامه ۱۰ شب، ۱۰ نویسنده نقد و بررسی می شود. مراوده معظم انقلاب با احمد عزیزی + در طول ۹ سال بیماری احمد عزیزی شاید هیچ به اندازه انقلاب پیگیر و جویای احوال عزیزی نبوده باشند ، ایشان در دیدارشان با شاعران در سال ۹۰ فرموده اند: «یک غصه ای شده در دل ما ماجرای احمد عزیزی».
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، احمد عزیزی یکی از شاعران خوش قریجه انقلاب ی بود که مثنوی ها و شطحیاتش زبانزد عام و خاص بوده است. در طول 9 سال بیماری وی شاید هیچ به اندازه انقلاب پیگیر و جویای احوال عزیزی نبوده است. ایشان در دیدارشان با شاعران در سال 90، در میانه احوالپرسی هایشان با شعرا، جویای حال احمد عزیزی شده فرمودند: «یک غصه ای شده در دل ما ماجرای احمد عزیزی» و بعد به ارشاد گفتند: تحقیق کنید و اگر لازم است اعزام بشود، کمک کنید.

و بعد از آن، در سفرشان به استان کرمانشاه نیز، به دیدار احمد عزیزی در بیمارستان رفته، از او عیادت و مهربانانه با او این گونه نجوا د: «احمد آقایِ عزیزیِ گُل! فرصت خوبی ست با خدا خلوت کنی. این فرصت از فرصت هایی ست که کم پیش می آید. با خدای متعال خلوت کن، می شنود حرف تو را و پاسخ می گوید، ان شاءالله. امیدواریم که خداوند متعال تفضلاتش شامل حال شما باشد و عافیت کامل به شما بدهد».

محمد علی بهمنی قاجار گفت: نباید از احمدشاه شخصیتی بسازیم که همواره در دوره های مختلف به فکر منافع ملی بوده است همچنین شاه بدون فعل و اختیار بدانیم که همه کارها را بدون اراده و فعل انجام می داده است. آهنگ دلگیرم از احمد سلو (شهریاری)     آهنگ دلگیرم از احمد سلو (شهریاری) آهنگ جدید احمد سلو دلگیرم موزیکی دیگر امشب از رسانه صبا موزیک ،  آهنگ دلگیرم از احمد سلو (شهریاری) با کیفیت عالی تنظیم : حسین فلاح  موزیک ، ترانه و می و مستر : احمد سلو ahange jadid ahmad solo – delgiram whit text on saba- solo delgiram آهنگ دلگیرم از احمد سلو (شهریاری) متن آهنگ دلگیرم احمد سلو چی شده دلم چرا نمی خو
چی شده بگو چرا تو بیت
این آدمای بی احساس تو رو نمیفهمن
اینقدر خورد نکن منو غرورمو نشکن
شب و روزا تو باد به یاد من ح و می فهمم
وقتی میگی که برگرد می لرزم و جای تو میترسم
دیگه نمیشه گیره دلم اینو میدونم
برای آ ین بار تموم حرفاتو می خونم
برگرد و بیا که این دلم دلگیره
هنوز سراغتو میگیره نمیشه بی تو سر کرد
دلگیرم تو نیستی و دارم میمیرم
کنار پنجره میشینم نمیشه بی تو برگرد
خیلی سخته خیلی وقته که تو نیستی پیشم
یه دیوونه میشم بخدا خیلی سخته
خیلی وقته که نیستی پیشم دارم یه دیوونه میشم
برگرد و بیا که این دلم دلگیره
هنوز سراغتو میگیره نمیشه بی تو سر کرد
دلگیرم تو نیستی و دارم میمیرم
کنار پنجره میشینم نمیشه بی تو برگرد احمد سلو منبع : آهنگ دلگیرم از احمد سلو (شهریاری) ى به خانه احمد خضرویه رفت و بسیار بگشت ، اما چیزى نیافت که قابل ى باشد . خواست که نومید بازگردد که ناگهان احمد، او را صدا زد و گفت :اى جوان !سطل را بردار و از چاه ، آب بکش و وضو بساز و به مشغول شو تا اگر چیزى از راه رسید، به تو بدهم ؛ مباد که تو از این خانه با دستان خالى بیرون روى ! جوان ، آبى از چاه بیرون در آورد، وضو ساخت و خواند.
روز شد . ى در خانه احمد را زد . داخل آمد و 150 دینار نزد شیخ گذاشت و گفت این هدیه ، به جناب شیخ است . احمد رو به کرد و گفت : د. احمد نوراللهی از تاثیرگذارترین بازیکنان پرسپولیس در بازی با استقلال خوزستان بود. او جدا از تاثیر روی حملات قرمزها روی بازی کمال کامی نیا هم تاثیرگذار بود و هافبک دفاعی قرمزها را به روزهای خوب اش نزدیک کرد. احمد خاتمی گفت: با شاغل بودن بانوان مخالف نیستیم، اما با فراهم شدن بستر گناه مخالفیم. در یک اتاق حضور یک مرد و یک زن نامحرم زمینه ساز بستر گناه است و نباید اینگونه باشد. اختصاصی از هایدی نقشه زمین شناسی احمد آباد با مقیاس 100000 با و پر سرعت .
نقشه زمین شناسی احمد آباد با مقیاس 100000
نقشه زمین شناسی احمد آباد با مقیاس 100000 نقشه زمین شناسی احمد آباد با مقیاس 100000
با
نقشه زمین شناسی احمد آباد با مقیاس 100000
به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس؛ حجت ال و المسلمین احمد سالک از نوجوانی به دلیل مناسبات خانوادگی با شهید بهشتی ارتباط داشتند. پس از پیروزی انقلاب ی و در ماجرای بنی صدر نیز احمد سالک از یاران نزدیک شهید مظلوم بهشتی بود. یاران میلاد محمدی در تیم احمد گروژنی ش ت برابر تیم انتهای ج ی لیگ برتر روسیه را پذیرا شدند. دادسرای ویژه ت اعلام کرد: محکومیت احمد منتظری در تاریخ ۱۳۹۵.۱۲.۴ اجرا شد. ع ی از احمد ، مهمان ب برنامه دورهمی در کنار همسر و فرزندان اکراینی اش را مشاهده می کنید. مراسم چهلمین روز درگذشت احمد عزیزی در تالار وحدت کرمانشاه برگزار شد. مدیر کل تربیت بدنی نیروهای مسلح با اعلام دریافت استعلام مربوط به مدارک احمد نوراللهی گفت که به زودی تصمیم در خصوص شرایط خدمتی او مشخص خواهد شد. احمد پورفلاح، مشاور عالی رییس اتاق بازرگانی ایران می گوید:«برای اینکه خوب زندگی کنیم و حداقل آن سطح پنجاه درصدی رفاه بین المللی داشته باشیم، باید با دنیا تعامل داشته باشیم.» مراسم روز قدس به ت آیت الله سیّد احمد خاتمی و سخنرانی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای ی برگزار شد. خدایش بیامرزد .
 

بچه مدرسه ای که بودم. این ع یکی از ع های ثابت کلاسمان بود. خدا بیامرزد حاج احمد آقا را . امین ترین بود برای و ایران. و ما را بدون حاج احمدآقا تصور نمی کردیم. حاج احمد آقا همیشه در قاب تصویری بود که بودند.
خدا بیامرزد این مرد صبور و بزرگ و فهیم را. امروز وقتی دیدم انگار در اقیانوسی از خاطرات سوار شدم....  انتقال شعبه احمدقصیر بیمه پاسارگاد به سعادت آباد به منظور گسترش خدمت رسانی و رفاه حال هموطنان گرامی در شهر تهران ، ساختمان شعبه احمد قصیر بیمه پاسارگاد جهت ارائه مشاوره و عرضه انواع خدمات بیمه ای از خیابان احمد قصیر به سعادت آباد انتقال یافت. بر اساس گزارش های دریافتی، ساختمان جدید این شعبه با تغییر نام از شعبه احمد قصیر به شعبه سعادت آباد از نظر وسعت و محیط اداری بسیار مناسب طراحی شده و در شهرک غرب، خیابان شهید فرحزادی، بلوار شهید نورانی،. بسم الله الرحمن الرحیم یادواره ی محله قم نو چهارم مهر در مسجد باقریه قم نو برگزار می گردد. خوشا به حال آن ها که به مقام شهادت رسیدند، به ترتیب که ذهن یاری می کند از آن ها یاد می کنم. شهید حسن ابوالقاسمی(شفیعی) فرزند حجت ال و المسلمین محمدباقر شفیعی که نسبت نسبی نیز با وی دارم، شهید احمد حیدری برادر محمد ودود حیدری مسئول بسیج دانشجویی کشور، شهید اصغر ساقی که جزء ی قدیمی است، شهید عباسی برادر جناب آقای حسن عباسی، شهید مهدی حسنی برادر جنابان آقایان هادی و احمد حسنی، شهید ی، شهید حجت ال قویدل که برای نوجوانان برنامه های بسیار جذاب دینی می گذاشت، شهید قدرتی، شهید بخشنده و... ع یادواره ی قم نو مسجد باقریه نکته جالب در این میان این است که پدر بسیاری از این بوده اند!

خاطره ای از احمد عزیزی
_______________________
به روایت : عباس خوش عمل کاشانی.
______________________

در سال های آغازین دهه ی 60 احمد عزیزی هفته ای یکی دو بار به مجله ی جوانان امروز -که من مسئول صفحات شعر و ویراستار مطالبش بودم-می آمد و وقتی کارم تمام می شد و می خواستم برای استراحت به منزل بروم با اصرار فراوان مرا یا به خانه ی احمد فردید می برد تا پای درس و بحث های  خشک فلسفی بنشینم - و کلی مُعذّب باشم - یا به منزل علامه محمد تقی جعفری می برد تا آن. ... بالا ه به مزار شهید پلارک رسیدیم؛ تقریباً تنها مزاری که تو اون سرما و برف هم تعداد زیادی زائر داشت، مزار شهید پلارک بود. مزاری نزدیک ی مکّه؛ مزاری ساده و بی آلایش؛ ولی سرشار از آرامش؛ آرامشی که فقط تو همچین فضاهایی وجود داره و بس . دو دستمو آروم رو سنگ مزار کشیدم یه لایه نازک یخ دشده رو سطح سنگ بود. دستامو نزدیک صورتم آوردم؛ چه بوی گل . بوئیدن این گلاب، روحمو جلا داد؛ سَرَم سبک شد . . . تا آ شب این بوی گلاب با من بود؛ حتی وضو یا شستن دستام هم باعث ازبین رفتن اون نشده بود . . . خلاصه این که اثر شهید پلارک چند ساعتی با من بود و من همچنان خجل؛ و ای کاش من همیشه همینجوری خجل بودم تا . . . شاید شما هم مانند دیگران بپرسید چرا چنین عطری از مزار شهید پلارک خارج می شود؟ البته این چیز عجیب و غیر عادی نیست؛ ایشان از نسل سادات هستند، خالصانه در جبهه از حق دفاع د و در راه خدا کشته شده اند. این عجیب نیست. شاید یک بار که مادرمان، حضرت فاطمه(س) به دیدار ایشان آمده اند چنین عطری از خود برجای گذاشتند... شاید بهتر باشد به جای شدن راجع به چرایی این مسئله به تاثیر آن دقت کنیم! سید احمد حتی روستا را معطر کرد. اهالی آنقدر با او مانوس شدند که دوست داشتند همیشه آنجا بماند. روزهای آ با اصرار درخواست داشتند ع شهید را به آنها بدهیم. حتی دل کندن از ع سید احمد برای ما سخت بود اما ما مطمئن هستیم که او همه جا هست... ع سید احمد در حسینیه ماند. گویا خودش آن جا را انتخاب کرده بود. من کلن با خودم دست به یقه ام ... بعد یه دفعه وقتی آل احمد درونم هم شروع میکنه به میتینگ اومدن دیگه کار به زد و خورد میکشه ... من همین جوری سر خود به غرب مشکوکم جلال هم که میاد وسط بیچاره علی میاد منو از خودم جدا میکنه و میگه بیا این آب خنک رو بخور به خودت مسلط باش !
مهرداد صدیقیان و احمد مهران فر از هنرمندانی بودند که در اکران های روز یازدهم حضور داشتند. به همین… ایسنا نوشت: رییس شورای صنفی نمایش در پاسخ به اعتراض احمد برای زمان نامناست اکران ش بیان کرد که این قرارداد داشته و باید از هفته گذشته اکرانش آغاز می شده است. معظم انقلاب در جمع برخی از همرزمان و فرماندهان ، آ ین خواسته شهید کاظمی را بیان د.
احمد مهران فر تازه ترین مطلب صفحه شخصی خود را به تصویری از گریم تازه خود اختصاص داد. وضعیت مصدومیت فرشاد احمد زاده و شجاع خلیل زاده برای بازی با استقلال خوزستان مشخص شد. سالنامه نوروزی اعتماد گفتگویی را با احمد توکلی درباره آیت الله هاشمی داشته است. آهنگ جدید احمد سعیدی مست مست • نیا بلاگ     آهنگ جدید احمد سعیدی مست مست • نیا بلاگ آهنگ جدید احمد سعیدی مست مست ایز دیگری از صبا موزیک ،  ترانه زیبا و شیندنی خواننده احمد سعیدی با عنوان مست مست همراه با متن و دو کیفیت شعر و موزیک : احمد سعیدی / تنظیم : بهروز علیاری new ahmad saeedi called maste mast in saba- whit text mast mast آهنگ جدید احمد سعیدی مست مست متن آهنگ مست مست احمد سعیدی مست مستیم چقدر پایه هستیم صفای هم بریزیم یه دو تا پیک
امشبم میگذره حالمون بدتره جون دلم شد دل عاشق
مست مستم ببین پایه هستم ببین من گرفتار دو تا چشم سیاتم یار
این روزا حال من از تو بدتر شده تو نمیدونی چقدر فکر تو هستم یار
بی تو پریشون حالم رنگ نمونده به این رخسارم
با تو غم ندارم چیزی کم ندارم تو این حس و حالم
مست مستم ببین پایه هستم ببین من گرفتار دو تا چشم سیاتم یار
این روزا حال من از تو بدتر شده تو نمیدونی چقدر فکر تو هستم یار
این روزا حال من از تو بدتر شده تو نمیدونی چقدر فکر تو هستم یار
مست مستم ببین پایه هستم ببین من گرفتار دو تا چشم سیاتم یار
این روزا حال من از تو بدتر شده تو نمیدونی چقدر فکر تو هستم یار منبع : آهنگ جدید احمد سعیدی مست مست تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ نویسنده: علی بابازاده اشتراک مطلب با دوستان : آهنگ جدید احمد سلو به نام دلگیرم
آهنگ احمد سلو به نام دلگیرم ، دو کیفیت متفاوت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ آهنگ فوق العاده زیبای دلگیرم با صدای احمد سلو از شب صدا ahang jadid ahmad solo – delgiram
ترانه : احمد سلو – آهنگ : احمد سلو – تنظیم : احمد سلو  آهنگ جدید احمد سلو به نام دلگیرم ادامه مطلب ستاد احمد منزوی، فهرست نویس نسخ خطی و فرزند دوم شیخ آقابزرگ تهرانی دار فانی را وداع گفت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، احمد منزوی متولد 1304 در شهر سامرا و فهرست نویس و محقق در حوزه علوم ی بود. وی پسر دوم حاج شیخ آقا بزرگ تهرانی، دانشمند و عالم شیعی و مولف کتاب الذریعه الی تصانیف الشیعه بود. منزوی بابت نگارش فهرست نسخه های خطی مرکز دایره المعارف بزرگ ی در دو جلد برنده جایزه کتاب سال در سال 1385 شد. بهرام قاسمی رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه درگذشت "احمد عزیزی" شاعر متعهد و فرهیخته را به خانواده ایشان و تمامی اهالی فرهنگ و ادب و هنر کشور تسلیت گفت. آهنگ جدید احمد صفایی لج کردی با و کیفیت ۳۲۰ ترانه : علی جعفرزاده و محسن ، موزیک : احمد صفایی گیتار : فیروز ویسانلو تنظیم و می و مسترینگ : حیدری … new ahmad safaei angry at you cover آهنگ جدید احمد صفایی لج کردی آهنگ لج کردی احمد صفایی آهنگ جدید در ادامه مطلب... باشگاه خبرنگاران جوان مصاحبه ای اختصاصی با خانواده احمد عزیزی بعد از فوت ایشان انجام داد. خواهر احمد عزیزی از به هم ریختن علائم حیاتی برادرش و افت فشار وی در ساعات گذشته خبر داد.   احمد مدرسی ساوه ای ا دندانپزشکی فارلحتصیل از تهران   ارسال ع : علیرضا مدرسی مجموعه ای از زیباترین اشعار احمد شاملو.عاشقانه و کوتاهدر این مطلب از سایت انسان شاد برای شما عزیزان اشعار احمد شاملو را فراهم آورده ایم.شعار احمد شاملو,شعار عاشقانه احمد شاملو,شعار زیبایی احمد شاملو,احمد شاملو,شعرهای عاشقانه احمد شاملوشعار احمد شاملو,شعار عاشقانه احمد شاملو,شعار زیبایی احمد شاملو,احمد شاملو,شعرهای عاشقانه احمد شاملو♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥اشعار احمد شاملو♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥کیستی که مناین گونهبه اعتمادنام خود را با تو می گویم …کلید خانه ام را در دست ات می گذارم…نان شادی های ام را با تو قسمت می کنم!♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥اشعار احمد شاملو♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥کوه با نخستین سنگ ها آغاز می شودو انسان با نخستین درددر من زندانی ستمگری بودکه به آواز زنجیرش خو نمی ن با نخستین نگاه تو آغاز شدم♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥اشعار زیبای احمد شاملو♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥♥♦♥ یه بار بالا سر مزار یه شهید گمنام بش گفتم :فلانی ! دعا کن مثل خودت بشیم ... آخه نه مثل احمد مشلب و مهدی یاغی و محمدرضا دهقان قیافه داریم که ع پروفایل خواهران حزب اللهی بشیم ! نه اسم درست و حس داریم که برادران فرهنگی کار بزارن روی طرح و ارائه کنن به این ور اونور و بودجه بگیرن ! بیخیال ! امروز فهمیدم سنگ شهید گمنام هم به ما نمیاد ! یا شاید هم ما به سنک شهید گمنام نمیایم ! چرا ؟! بماند برای بعد ...

ایسنا/   خواهر احمد عزیزی با اشاره به شرایط نامناسب و اضطراری این شاعر از مردم خواست برای او دعا کنند. زینب عزیزی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: هم‌اکنون احمد راهی اتاق عمل است و قرار است روده‌ او توسط سیفی تحت عمل جراحی قرار گیرد.

او با اشاره به عملی که دو شب قبل روی روده احمد عزیزی انجام شده، دلیل عمل را نبود خون‌رسانی به روده‌ عنوان کرد و گفت این موضوع وضعیت احمد عزیزی را نامساعد کرده است.   ادامه خبر
"بسمـ ربـ العشق ربـ ا هرا س" دوره آ ی که همراه احمد در منطقه بودم،دیگـر خبری از احمد سابق نبود. انگار داشت خودش را آماده پرواز می کرد. کمتر شوخی می کرد،اوقات فراغتش را مشغول قرائت قران بود. اگر کوچک ترین غیبت می شنید تذکر می داد یا از مجلس بیرون می رفت. یک روز وقتی از خواب بیدار شد،ناراحت بود. آنقدر اصرار تادلیل ناراحتی اش را گفت. خوابِ سید ابراهیم را دیده بود(شهید مصطفی صدر زاده).بعد از شهادت سیدابرهیم اولین باری بود که خوابش را می دید.می گفت: .