تصاویر شهید احمد کیومرثی

در ویدئوی زیر حاج احمد توسلیان از تسلیم ناپذیری رزمندگان در مقابل دشمن روایت می کند. این صحبت ها بخشی از یک مصاحبه کمتر دیده شده است که به مناسبت سالروز ربوده شدن او در لبنان منتشر شده است. احمد توکلی معتقد است: حادثه دردآور، عبرت انگیز و بیدارکنندة آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو در عین حال نشانة همدردی و مهربانی نیز بوده است.
احمد توکلی در نامه ای سرگشاده به معاون اول قوه قضائیه گفت: سمن ها همانند شاکیان خصوصی در جریان… مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خنج از بهسازی و مرمت بقعه ف الدین احمد این شهرستان خبر داد. مهر نوشت: دادسرای ویژه ت اعلام کرد: محکومیت احمد منتظری در تاریخ ۱۳۹۵.۱۲.۴ اجرا شد. احمد بذری به دیدار فینال وزن 86 کیلوگرم رقابت های جام دیمیتری کرکین روسیه راه یافت. اقدام خداپسندانه برادران مرحوم تمیمی غلامحسین عیالبار: موتورسواری که از سوی دادگاه به شش ماه زندان و به پرداخت دیه کامل به برادران مرحوم کربلایی احمد تمیمی فرزند بهروز ن دشتی اسماعیل خانی محکوم شده بود در یک اقدام خداپسندانه از طرف برادران مرحوم تمیمی مورد بخشش قرار گرفت. لازم بذکر است، مرحوم کربلایی احمد تمیمی در آبان ماه 1393 در خیابان شهید اسدی شهر برازجان توسط موتورسوار به زیر گرفته شد و در بیمارستان شهید گنجی ایشان جان را به جان آفرین تسلیم کرد. تصویر احمد مهران فر در کاخ جشنواره فجر را مشاهده می کنید. مراوده معظم انقلاب با احمد عزیزی + در طول ۹ سال بیماری احمد عزیزی شاید هیچ به اندازه انقلاب پیگیر و جویای احوال عزیزی نبوده باشند ، ایشان در دیدارشان با شاعران در سال ۹۰ فرموده اند: «یک غصه ای شده در دل ما ماجرای احمد عزیزی».
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، احمد عزیزی یکی از شاعران خوش قریجه انقلاب ی بود که مثنوی ها و شطحیاتش زبانزد عام و خاص بوده است. در طول 9 سال بیماری وی شاید هیچ به اندازه انقلاب پیگیر و جویای احوال عزیزی نبوده است. ایشان در دیدارشان با شاعران در سال 90، در میانه احوالپرسی هایشان با شعرا، جویای حال احمد عزیزی شده فرمودند: «یک غصه ای شده در دل ما ماجرای احمد عزیزی» و بعد به ارشاد گفتند: تحقیق کنید و اگر لازم است اعزام بشود، کمک کنید.

و بعد از آن، در سفرشان به استان کرمانشاه نیز، به دیدار احمد عزیزی در بیمارستان رفته، از او عیادت و مهربانانه با او این گونه نجوا د: «احمد آقایِ عزیزیِ گُل! فرصت خوبی ست با خدا خلوت کنی. این فرصت از فرصت هایی ست که کم پیش می آید. با خدای متعال خلوت کن، می شنود حرف تو را و پاسخ می گوید، ان شاءالله. امیدواریم که خداوند متعال تفضلاتش شامل حال شما باشد و عافیت کامل به شما بدهد».

محمد علی بهمنی قاجار گفت: نباید از احمدشاه شخصیتی بسازیم که همواره در دوره های مختلف به فکر منافع ملی بوده است همچنین شاه بدون فعل و اختیار بدانیم که همه کارها را بدون اراده و فعل انجام می داده است. اردبیل - ایرنا- مشاور نیرو ومدیر عامل شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران گفت: سد احمد بیگلوی مشگین شهر وتازه کند مغان تا پایان سال جاری آبگیری خواهند شد. آهنگ دلگیرم از احمد سلو (شهریاری)     آهنگ دلگیرم از احمد سلو (شهریاری) آهنگ جدید احمد سلو دلگیرم موزیکی دیگر امشب از رسانه صبا موزیک ،  آهنگ دلگیرم از احمد سلو (شهریاری) با کیفیت عالی تنظیم : حسین فلاح  موزیک ، ترانه و می و مستر : احمد سلو ahange jadid ahmad solo – delgiram whit text on saba- solo delgiram آهنگ دلگیرم از احمد سلو (شهریاری) متن آهنگ دلگیرم احمد سلو چی شده دلم چرا نمی خو
چی شده بگو چرا تو بیت
این آدمای بی احساس تو رو نمیفهمن
اینقدر خورد نکن منو غرورمو نشکن
شب و روزا تو باد به یاد من ح و می فهمم
وقتی میگی که برگرد می لرزم و جای تو میترسم
دیگه نمیشه گیره دلم اینو میدونم
برای آ ین بار تموم حرفاتو می خونم
برگرد و بیا که این دلم دلگیره
هنوز سراغتو میگیره نمیشه بی تو سر کرد
دلگیرم تو نیستی و دارم میمیرم
کنار پنجره میشینم نمیشه بی تو برگرد
خیلی سخته خیلی وقته که تو نیستی پیشم
یه دیوونه میشم بخدا خیلی سخته
خیلی وقته که نیستی پیشم دارم یه دیوونه میشم
برگرد و بیا که این دلم دلگیره
هنوز سراغتو میگیره نمیشه بی تو سر کرد
دلگیرم تو نیستی و دارم میمیرم
کنار پنجره میشینم نمیشه بی تو برگرد احمد سلو منبع : آهنگ دلگیرم از احمد سلو (شهریاری) احمد خاتمی گفت: با شاغل بودن بانوان مخالف نیستیم، اما با فراهم شدن بستر گناه مخالفیم. در یک اتاق حضور یک مرد و یک زن نامحرم زمینه ساز بستر گناه است و نباید اینگونه باشد. بترس!
از او که سکوت کرد وقتى دلش را ش تى،
او تمام حرفهایش را جاى تو به خدا زد.
خدا خوب گوش میکند و خوب تر یادش مى ماند،
خواهد رسید روزى که خدا تمام حرفهاى او را سرت فریاد خواهد کشید.
و تو آن روز درک خواهى کرد ،
چرا گفتند دنیا دار مکافات است.
"احمد شاملو" احمد شهید برای تهیه گزارش های خود درباره اهل سنت و اقوام سنی کشورمان، منبع اصلی خود را گروه های اپوزسیون مرتبط با گروه های تروریستی همچون جیش العدل و در گذشته گرو عبدالمالک با سرویس های اطلاعاتی غربی قرار داده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین ، به نقل از مشرق "احمد شهید" از زمان انتصاب به عنوان گزارشگر ویژه درباره ایران، مبنای بسیاری از گزارش های خود را اظهارات چهره های اپوزسیون، ضدانقلاب، کمونیست، لیبرال،سلطنت طلب،گروه های ترویستی همچون منافقین، جندال ، جیش العدل و گروه های تجزیه طلب قرار داده است. در همین حال بخشی از توجه ویژه گزارش های ی احمد شهید به حقوق گروه های مذهبی و قومی در استان های سنی نشین کشورمان اختصاص دارد. وی در تمامی گزارش های رسمی ی خود از تبعیض، عدم بیان و مذهبی گروه های قومی و اهل سنت در ایران سخن می گوید... برای مطالعه کامل به ادامه مطلب مراجعه شود در حادثه رانندگی به علت سرعت غیر مجاز که منجر به واژگون شدن اتومبیل احمد رهسپارکه حامل دبیر کل مجمع عالی جوانان ایران مهدی نجاتی در محور اراک – م اباد بوده . مهدی نجاتی و احمد رهسپار در نهایت صحت و سلامت هستند و دبیر کل مجمع عالی جوانان ایران در مراسم اربعین دانشمند شهید قدوسی امروز در یزد حضور خواهند داشت. در ذیل فایل مسابقه عباسِ رضا(زندگی نامه حضرت احمد بن موسی علیه السلام ،شاهچراغ) که شامل متن و ده سوال مرتبط با آن می باشد، جهت استفاده مراکز مذهبی ، فرهنگی قرار داده شده است . مسابقه عباسِ رضا(زندگی نامه حضرت احمد بن موسی علیه السلام ،شاهچراغ) میلاد عرفان پور سروده ای را که بر بالین احمد عزیزی خوانده بود را منتشر کرد. مراسم چهلمین روز درگذشت احمد عزیزی در تالار وحدت کرمانشاه برگزار شد. یاران میلاد محمدی در تیم احمد گروژنی ش ت برابر تیم انتهای ج ی لیگ برتر روسیه را پذیرا شدند. رو مه همشهری، امروز در شماره 6648 و در ویژه نامه همشهری دو خود، گزارشی از پشت صحنه حاج احمد متوسلیان، به چاپ رساند.«حاج احمد» در «همشهری دو» در حاشیه این گزارش، مطلبی از مجتبی عسکری، از همرزمان حاج احمد متوسلیان و ستونی در مورد چند کتاب در زمینه زندگی این مجاهد مرد نیز به چشم می خورد.«حاج احمد» در «همشهری دو» «ایستاده در غبار» تیتر این گزارش و البته نام سریالی است که سازمان هنری رسانه ای اوج با موضوع حاج احمد متوسلیان، به تهیه کنندگی حبیب والی نژاد و کارگردانی محمدحسین مهدویان در حال تولید آن است.
«حاج احمد» در «همشهری دو» مدیر کل تربیت بدنی نیروهای مسلح با اعلام دریافت استعلام مربوط به مدارک احمد نوراللهی گفت که به زودی تصمیم در خصوص شرایط خدمتی او مشخص خواهد شد. احمد پورفلاح، مشاور عالی رییس اتاق بازرگانی ایران می گوید:«برای اینکه خوب زندگی کنیم و حداقل آن سطح پنجاه درصدی رفاه بین المللی داشته باشیم، باید با دنیا تعامل داشته باشیم.» خدایش بیامرزد .
 

بچه مدرسه ای که بودم. این ع یکی از ع های ثابت کلاسمان بود. خدا بیامرزد حاج احمد آقا را . امین ترین بود برای و ایران. و ما را بدون حاج احمدآقا تصور نمی کردیم. حاج احمد آقا همیشه در قاب تصویری بود که بودند.
خدا بیامرزد این مرد صبور و بزرگ و فهیم را. امروز وقتی دیدم انگار در اقیانوسی از خاطرات سوار شدم....  احمد حرب که یکی از زهاد زاهدان و اهل دل وکشف بود صبحگاهی از بازاری در نیشابور عبور میکرد دید که پرچمی برافراشته و دوراو شیاطین دیگر صف کشیده اند .احمد به او گفت ای بدبخت !به جه طمعی اینجا آمده ای؟ جواب داد بازار دنیا خانه من است .به خانه خودم آمده ام؟ احمد کفت:آنان آمده اند تا بی کنند و نانی برای رفاه زن و فرزند و زندگی خود به دست آورند.
جواب داد من هم میکوشم تا یکی را به جهنم برسانم آنان به مال من دست زده اند و من نیز در آنان دست میزنم و وسوسه م. روانشناسه ب گفت جوری زندگی کنیدکه انگار روز آ عمرتونه تصاویر زیباسازی www.roozgozar.com تصاویر زیباسازی

امروز به حرفش گوش  تصاویر زیباسازی www.roozgozar.com تصاویر زیباسازی و دو پرس کوبیده و سه کیلو نون خامه ای و سه تا چایی و یه کیلو باقلوا خوردم تصاویر زیباسازی www.roozgozar.com تصاویر زیباسازی
الان حالم جوریه که انگار واقعا روز آ عمرمه تصاویر زیباسازی www.roozgozar.com تصاویر زیباسازی خیر نبینی الهی بحق جدم با این روانشناسی ت  تصاویر زیباسازی www.roozgozar.com تصاویر زیباسازی

خاطره ای از احمد عزیزی
_______________________
به روایت : عباس خوش عمل کاشانی.
______________________

در سال های آغازین دهه ی 60 احمد عزیزی هفته ای یکی دو بار به مجله ی جوانان امروز -که من مسئول صفحات شعر و ویراستار مطالبش بودم-می آمد و وقتی کارم تمام می شد و می خواستم برای استراحت به منزل بروم با اصرار فراوان مرا یا به خانه ی احمد فردید می برد تا پای درس و بحث های  خشک فلسفی بنشینم - و کلی مُعذّب باشم - یا به منزل علامه محمد تقی جعفری می برد تا آن. دعا کنید پدرم شهید بشه .../ ثامن تم شنیدم دختر خانمی میگفت:
فقط دعا کنید پدرم شهید بشه!
خشکم زد. گفتم دخترم این چه دعاییه؟
گفت:آخه بابام موجیه!
گفتم خوب انشاالله خوب میشه، چرادعاکنم شهید بشه؟
گفت: آخه هروقت موج میگیردش و حال خودشو نمیفهمه شروع میکنه منو مادر و برادرمو کتک میزنه! ، شکل ما این نیست!
گفتم: دخترم پس مشکل چیه؟
گفت: بعداینکه حالش خوب میشه ومتوجه میشه چه کاری کرده.شروع میکنه دست و پاهای همهمون را ماچ و معذرت خواهی میکنه.
ما طاقت نداریم شرمندگی پدرمون را ببینیم.
دعاکنید پدرم شهید بشه..... منبع: ثامن تم ایسنا نوشت: رییس شورای صنفی نمایش در پاسخ به اعتراض احمد برای زمان نامناست اکران ش بیان کرد که این قرارداد داشته و باید از هفته گذشته اکرانش آغاز می شده است. من کلن با خودم دست به یقه ام ... بعد یه دفعه وقتی آل احمد درونم هم شروع میکنه به میتینگ اومدن دیگه کار به زد و خورد میکشه ... من همین جوری سر خود به غرب مشکوکم جلال هم که میاد وسط بیچاره علی میاد منو از خودم جدا میکنه و میگه بیا این آب خنک رو بخور به خودت مسلط باش !
مهرداد صدیقیان و احمد مهران فر از هنرمندانی بودند که در اکران های روز یازدهم حضور داشتند. به همین… به گزارش خبرآنلاین منطقه مازندران د یام احمد سلیمانی آمده است: آیدین آغداشلو با حضور در غرفه خبرآنلاین، درباره وضعیت امروز هنرهای تجسمی و همچنین صلاحیت مدیران سازمان ها و مراکز هنری توضیح داد و خاطراتی از احمد شاملو، ابراهیم گلستان و جلال آل احمد بیان کرد. در صورتی که از شهید ذیل متن ، خاطره و یا مطلب قابل توجهی داشتید و یا حتی حاجت گرفته اید، در قسمت نظرات درج نمایید. نام نام خانوادگی: شهید محمدعلی قدسی اردکانی محل تولد: یزد نام پدر: احمد تاریخ تولد شهید: 1340/10/19 تاریخ شهادت شهید: 1361/05/06 نام عملیات: رمضان محل دفن: خلدبرین سمت: تک تیرانداز نحوه شهادت: اصابت ترکش به پشت محل شهادت: شلمچه جمله قصار1 : جمله قصار 2: جمله قصار 3 : جمله قصار 4 : سالنامه نوروزی اعتماد گفتگویی را با احمد توکلی درباره آیت الله هاشمی داشته است.
ما چهار تا برادر بودیم که سه تامون یعنی من و احمد و کریم ، م ع حرم شدیم. من از همه کوچک تر بودم که برای اولین بار دو سال پیش به رفتم، زمانی که از اعزام اولم برگشتم از آنجا برای برادرم تعریف ... و میخاستم برای بار دوم عازم شوم که احمد برادر بزرگترم گفت : منم میخواهم بروم. من برای بار دوم اعزام شدم و احمد رفت پادگان، بعدازمدتی هم احمد اومد مرداد ۹۴ من زخمی شدم و برای درمان به ایران برگشتم... بعد از مدتی هم احمد برگشت به ایران من پس از اینکه طول درمانم کامل شد برای بار سوم عازم شدم که پس از مدتی احمد و کریم برادران بزرگم عازم شدند. احمد اعزام شد و کریم رفت پادگان، من هم زمان مرخصی ام بود که رفتیم دمشق و احمد رو اونجا دیدم، همونجا بود که احمد گفت: داداش من رفتم تو رو خدا مواظب مادر و همسر و فرزندم باش از حرفاش متوجه شدم حس و حال عجیبی داره بعد من به سمت ایران اومدم و احمدم به سمت حلب رفت. وقتی به خانه رسیدم همان روز اول مادرم گفت ب خواب احمد رو دیدم که گفت: من برگشتم... مادرم بیقراری میکرد من هم دلداری اش دادم و گفتم نگران نباش من احمد رو دیدم حالشم خوب بود. همان روز یکی از بستگان که با احمد با هم بود تماس گرفت و گفت: احمد همین امروز صبح ساعت ۹ شهیـد شد. احمد صبح همان روز تیری به گلوش خورده بود و در راه انتقال به بیمارستان شربت شهـادت را نوشید. خواهرم که پیشم بود فهمید... من هم اونو دلداری دادم تا مادر متوجه نشه و همگی صبرکردیم تا پیکر احمد به دستمون برسه و پس از ۱۰ روز پیکر احمد رو تحویل گرفتیم... از احمد یک پسر دو سال و نیم به اسم عبد الخالق به یادگار مانده است روحـــش شــاد و یـادش گـرامــی گروه فرهنگے سـرداران_بے_مـرز https://telegram.me/joinchat/d7hrmt8l2xfevunz7v8yuq 24 داد هفتاد و یکمین سالگرد تولد احمد ظاهر، خواننده مشهور افغانستان است. او در زمان خود یکی از پرطرفدارترین خواننده های پاپ افغانستان بوده است که شهرتش به آن طرف مرزها در تاجی تان و ایران هم رسیده بود. به گزارش خبرنگار آیین و شه خبرگزاری فارس ، احمد واعظی از مداحان و ذاکران کشورمان به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) و روز مادر، پیش از ظهر امروز با حضور در خبرگزاری فارس ، به مدیحه سرایی و مولودی خوانی در وصف دخت نبی اکرم(ص) پرداخت. وی همچنین از تحریریه خبرگزاری فارس بازدید کرد و با خبرنگاران این مجموعه به گفت وگو پرداخت. به گزارش فارس، احمد واعظی از جمله مداحانی است که روز پنجشنبه بیستم فروردین ماه در دیدار مداحان با ی اشعاری را خواند که لبخند را بر لبان ایشان نشاند و شور و شعف حاضران در جلسه را نیز به دنبال داشت. یکی از [...] بهرام قاسمی رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه درگذشت "احمد عزیزی" شاعر متعهد و فرهیخته را به خانواده ایشان و تمامی اهالی فرهنگ و ادب و هنر کشور تسلیت گفت. او از پانزدهم اسفندماه ۱۳۸۶ تاکنون به علت کاهش سطح هشیاری ناشی از تشنج، بیماری قلبی و کلیوی در بخش آی سی یو بیمارستان رضا کرمانشاه بستری بود. معظم انقلاب در ۲۸ مهر ۱۳۹۰ طی سفر به کرمانشاه از احمد عزیزی در بیمارستان عیادت د.