تشریح آتش سوزی ساختمان شهرداری منطقه ۴ اهواز

فرشاد احمدزاده و ربیع خواه را در بازی فولاد در اهواز نداریم. از هدف مان ع نخواهیم کرد. بازی مقابل فولاد در اهواز همیشه سخت است. ساسان انصاری هم آقای گل است و کار مقابل او سخت خواهد بود. رسانه ها از برخورد چندین راکت کاتیوشا به منطقه سبز بغداد که بیشتر ساختمان های اداری مهم از جمله پارلمان در این منطقه قرار دارد، خبر دادند. این روزها اهواز شاهد افزایش بی سابقه دمای هوا است ، به طوری که دمای هوا در بعضی از ساعات شبانه روز به بیش از ۵۰درجه سانتی گراد می رسد. روند افزایش دمای هوا در اهواز باعث تعطیلی و کاهش ساعت های اداری در این شهر شده است. رئیس اداره حفاظت محیط زیست گچساران گفت: سومین آتش سوزی هفته جاری در منطقه حفاظت شده دیل با استفاده از امداد هوایی مهار شده است. عصر دیروز اعلام شد ساختمان علاالدین تهران دچار حریق شد که با حضور به موقع آتش نشانان و وج مردم از ساختمان حریق رفع شد. پس از حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حریقی در این ساختمان رخ نداده و تنها از قسمت سیم پیچی کرکره یکی از واحدها در طبقه دوم دود برخاسته است. پس از تحقیقات نهایی مشخص شد آتش سوزی از فروشگاه تولید پوشاک «نسترن» واقع در طبقه دهم ساختمان پلاسکو آغاز شده است. در همان زمان، مالک و ۲ کارگر وی شناسایی شدند و مشخص شد که این ۲ کارگر در این مغازه مشغول… مدیرکل محیط زیست اهواز بیان کرد،کارهایی که برای بهبود وضع هوای اهواز باید انجام شود تصویب شده اما، بودجه لازم برای انجام آن تخصیص داده نشده است. متأسفانه روز پنجشنبه، ٣٠ دی ، آتش سوزی گسترده در ساختمان پلاسکو تهران منجر به جان باختن تعدادی از آتش نشانان فداکار و فروریختن این ساختمان شد. تقارن به عنوان یکی از اصول طراحی نمای ساختمان در این مطلب به تقارن به عنوان یکی از اصول طراحی نمای ساختمان اشاره میشود. نمای ساختمان اولین مولفه ظاهری از ساختمان است که می تواند تاثیر زیادی بر نین ساختمان و یا حتی منطقه داشته باشد . لحظه فروریختن ساختمان پلاسکو
ساختمان تجاری پلاسکو در تهران پس از سه ساعت و نیم آتش سوزی به شکل کامل فرو ریخت. کمبود امکانات رفاهی در منطقه گل شهر اهواز مشکلات فراوانی را برای نین این منطقه به وجود آورده است. شهروندخبرنگار ما از وضعیت آلوده آب شرب در منطقه آباد شرقی شهرستان کارون گلایه مند است. آتش نشانی لندن موفق به اطفای حریق برج گرانفل در غرب این شهر شد. آتش سوزی این برج مس ی که حدود 10 ساعت طول کشید، 6 کشته و حداقل 50 زخمی داشت. گفته می شود آتش به دلیل اتصالی برق در طبقه چهارم ساختمان آغاز شده و به تمام طبقات این ساختمان 27 طبقه سرایت کرده است. این روزها اهواز شاهد افزایش بی سابقه دمای هوا است، به طوری که دمای هوا در بعضی از ساعات شبانه روز به بیش از ۵۰درجه سانتی گراد می رسد. روند افزایش دمای هوا در اهواز باعث تعطیلی و کاهش ساعت های اداری در این شهر شده است. ایسنا نوشت: دادستانی تهران گفت: به شهرداری اجازه دادیم برای وج آتش نشانان از زیر آوار در صورت نیاز برخی ساختمان های اطراف را ت یب کنند تا بتوانند به ساختمان ورود کنند و افراد حبس شده در آوار را نجات دهند. گزارش تحقیق نیروهاى ائتلاف درباره انفجار منطقه موصل الجدیده که حدود دو ماه پیش و در تاریخ ١٧ مارچ امسال صورت گرفت و منجر بیش از ٢٣٠ نفر از مردم کشته شدند منتشر شد.

در این گزارش آمده است با انفجار موشک شلیک شده هواپیمای ائتلاف، مواد منفجره جاسازی شده در این ساختمان منفجر شده است و منجر به ت یب کامل ساختمان شده است.

همچنین در این تحقیقات گفته شده است، نیروهای ساختمان را پر از مواد منفجره کرده اند و سپس با انتقال مردم به داخل این ساختمان، شروع به تیراندازى به سوى نیروهاى عراقى از پشت بام ساختمان کرده اند.

نیروهاى ائتلاف هم با درخواست نیروهاى میدانی، به دلیل این تیراندازى ها که توسط چند تک تیرانداز صورت میگرفته، اقدام به بمباران کرده اند.

به ادعاى نیروهاى ائتلاف در این تحقیقات، موشک به کار گرفته شده براى این ساختمان از نوع "gbu-38" بوده است که تنها توانایی ت یب یک طبقه ساختمان را داشته است ولى با انفجار مواد منفجره اى که در این ساختمان کار گذاشته بود، این ساختمان به طور کامل ت یب شده است. اسامی و مشخصات مدیران حج 94 ب اعنایت به لطف خداوند متعال و این که براساس برنامه ریزی های انجام شده امکان پذیرش متقاضیان دارای اولویت تشرف در حج تمتع سال 1394 درکاروان های منتخب فراهم گردیده است؛ لذا لیست مدیران کاروانهای حج تمتع 94 استان خوزستان اعلام می گردد.
سیدعبدالرزاق نیاز

(اهواز)

اسداله زارع

(اهواز)ابراهیم علی نژاد

(اهواز)جمال الدین کردونی
پلان کامل اجرا شده ساختمان بتنی 5 طبقه در منطقه 9 تهران پلان-کامل-اجرا-شده-ساختمان-بتنی-5-طبقه-در-منطقه-9-تهرانپلان کامل اجرا شده ساختمان بتنی 5 طبقه در منطقه 9 تهران فایل وقوع پدیده گرد و خاک باعث آلودگی هوای شهر اهواز شد. آتش سوزی ساختمان هفت طبقه در حال ساخت در محله مرتضی گرد (جنوب غرب تهران - اتوبان آزادگان) و انفجار قوطی های رنگ و مواد شیمیایی در آن موجب ریزش ساختمان و مصدومیت دو نفر شد. روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: خبر فوت یکی از ان اعزامی از کرج که برای عملیات شستشوی مقره ها به اهواز آمده بود حقیقت ندارد. ساختمان پلاسکو که از صبح امروز پنجشنبه سی ام دی دچار حریق گسترده شده بود به دلیل حجم آتش و فرسوده بودن ساختمان به صورت کامل فرو ریخت. از این ساختمان 17 طبقه به عنوان اولین ساختمان مرتفع و مُدرن ایران یاد می شود. 2 زورگیر در قالب مسافربر در شهرستان اهواز شناسایی و دستگیر شدند. بازیکنان پرسپولیس برای انجام سومین بازی فصل خود راهی اهواز شده اند. م ع برزیلی تیم استقلال از اهواز برای بازیکنان پیغام فرستاد. ستاره تیم ذوب آهن امروز در اهواز مقابل تیم سابقش قرار می گیرد. کانال تلگرام اهواز با ۵۰۰ نفر عضو برای بچه های اهواز و خوزستانی ها جهت ورود به کانال بر روی ع زیر کلیک نمایید ahwaz زمین لرزه در اهواز 3.5 ریشتر شدت داشت. س رست سازمان اورژانس کشور آ ین وضعیت مصدومان حادثه تروریستی اهواز را تشریح کرد. افسر آماده منطقه پنج عملیات سازمان آتش نشانی گفت:موتورخانه یک ساختمان اداری در خیابان 15 داد غربی به دلیل نامعلومی دچار حریق شد. اهواز - رئیس کل دادگستری استان خوزستان از شناسایی همه عوامل حادثه تروریستی ۳۱ شهریور ماه اهواز خبر داد.

جستجوهای اتفاقی