ترافیک و سر و صدا قلبتان را از کار می اندازد

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور با تشریح آ ین وضعیت راه ها گفت :هم اکنون ترافیک در آزاد راه کرج_تهران نیمه سنگین است. رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که ساعت اجرای طرح ترافیک و زوج وفرد در پایتخت تغییری نکرده است. اسماعیل کهرم: تو ماهی و من ماهی این برکه کاشی، اندوه بزرگی است زمانی که نباشی. این شعر بی اختیار من را به یاد یوزپلنگ ایرانی می اندازد. مربی پرتابگر دیسک کشورمان گفت: جلالی جلوی پای حدادی سنگ می اندازد و مانع تمرین وی در جزیره کیش می شود. س رست دبیری فدراسیون فوتبال در واکنش به پرسش های خبرنگاران ترجیح داد تا توپ را به زمین رئیس فدراسیون فوتبال بیاندازد. دیوارهای دنیا بلند است و من گاهی دلم را پرت میکنم آن طرف دیوار.مثل بچه ی بازیگوشی که توپ کوچکش را از سر شیطنت به خانه ی همسایه می اندازد.به امید آنکه شاید در آن خانه باز شود.گاهی دلم را پرت میکنم آن طرف دیوار.آن طرف حیاط خانه ی خداست.و آنوقت هی در می زنم, در می زنم, در می زنم و می گویم:دلم افتاده توی حیاط شما, می شود دلم را پس دهید… ی جوابم را نمی دهد, ی در را برایم باز نمی کند.اما همیشه, دستی, دلم را می اندازد این طرف دیوار.همین.و من این بازی را دوست . معاون آموزش حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: 630 اثر به جشنواره ترافیک و گرافیک ارسال شده است. از این پس نباید ملاحظات امنیتی اولویت های ت را مشخص کند و برنامه های اصلاحات ساختاری و جراحی اقتصاد ایران را به تاخیر اندازد. رئیس منطقه خودمختار کاتالونیا در اظهاراتی اعلام کرد که با هدف گفتگو با مادرید، فرایند استقلال از اسپانیا را به تعوق می اندازد. شرکت خودروسازی «بی ام وِ» آلمان به «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری هشدار داد که اعمال تعرفه های خودرو، فرصت های شغلی در را به خطر می اندازد. آگهی هایی به این شکل و شمایل، آدم را یاد آگهی های ازدواج در سال های دور می اندازد؛ آگهی هایی که گر چه در حال حاضر به آن شکل قبلی مرسوم نیست اما شاید در قالب های دیگر به چشم بخورد. طرح ترافیک بروجرد که در سال های اخیر به دلیل وجود برخی مخالفت ها به مرحله اجرا نرسیده ش ت خورد با انفعال اعضای شورای ترافیک این شهر همچنان در بایگانی مصوبات این شورا خاک می خورد.
اﺮ ﻫﻨﺎﻣ ﻪ #ﻏﺒﺖ ﻣﻨﻢ ﺑﺎﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﺧﻮﺩﺎﺭ ﺍﻣﻮﺍﻝ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺣﺴﺎﺑﻤﺎﻥ ﺑرداشته ﻭ ﺑﻪ ﺣﺴﺎﺏ ﺴ ﻪ ﺍﻭ ﺭﺍ ﻏﺒﺖ ﻣﻨﻢ، ﻭﺍﺭﺰ ﻨﻨﺪ ﺑﺪﻭﻥ ﺷ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺣﻔﻆ ﺍﻣﻮﺍﻟﻤﺎﻥ ﺳﺎﺖ ﻣﺷﻮﻢ.
ﺁﺎ ﺍﻦ ﺍﻣﻮﺍﻝ ﻓﺎﻧ ﺩﺭ ﺩﻧﺎ ﻓﺎﻧ ﺍﺯ ﺍﻋﻤﺎﻝ ﺑﺎﻗ ﻣﺎ ﺩﺭ ﺳﺮﺍ ﺑﺎﻗ ﺑﺎ ﺍﺭﺯﺵﺗﺮ ﻭ ﻋﺰﺰﺗﺮﻧﺪ؟
⚠️ نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمهایتان ندیده،نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده❗️
☘ #الهی_قمشه_ای

. رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه کرج- قزوین از پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس، سنگین گزارش شده است. روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک به تمجید از ادن هازارد، ستاره 26 ساله چلسی پرداخت. همشهری آنلاین: آلودگی هوا جدا از افزایش ریسک مشکلات تنفسی، سلامت کلیه ها را هم به خطر می اندازد. یک جامعه شناس گفت: قیمت گذاری و فروش اقلامی که عموم مردم توانایی ید آن را ندارند، جنگ ثروت را در جامعه به راه می اندازد و زمینه های بروز بحرانی اجتماعی را فراهم می کند. یک روز زیبا در طبیعت هستید و منظره جذ که پشت سر شما قرار دارد، فکر گرفتن یک سلفی را در سر شما می اندازد. در همین حال گوشی خود را آماده کرده و به محض لمس دکمه، متوجه اتفاقی که نباید بیفتد، می شوید! امروز در تبریز گفت: می توانید ی را انتخاب کنید که یک تصمیم او جان میلیون ها انسان را به خطر می اندازد یا ی را که حیات میلیون ها نفر را حفظ کند. بخش هایی از سخنان او را در ویدئوی زیر بشنوید. یک جامعه شناس گفت: قیمت گذاری و فروش اقلامی که عموم مردم توانایی ید آن را ندارند، جنگ ثروت را در جامعه به راه می اندازد و زمینه های بروز بحرانی اجتماعی را فراهم می کند. برتری منچسترسیتی در امارات، سران لیگ برتر را به فکر چگونگی تزئین سکوی اهدای جام امسال لیگ برتر به رنگ پیراهن تیم گواردیولا می اندازد اما آرسنال، تشنه انتقام ش ت در فینال جام اتحادیه انگلیس است. پیرو اطلاعیه های قبلی سازمان حمل و نقل و ترافیک در خصوص طرح ترافیک سال ۱۳۹۷ به اطلاع عموم شهروندان می رساند که شهرداری تهران با توجه به آمادگی کامل برای اجرای طرح ترافیک جدید، برنامه ای برای تمدید مهلت اعلام شده ندارد. رئیس شورای سیاست گذاری ائمه کرمان گفت: دشمن با تهاجم فرهنگی بین مردم ومسئولین را تفرقه می اندازد. بازیگر هالیوودی معتقد است مستند «روزی که ال چاپو را ملاقات » وی را به خطر می اندازد و به همین دلیل وی به شبکه نتفلی برای پخش این سریال هشدار داده است. رئیس صنایع انجمن غذایی ایران گفت: برخی سودجویان برای شفافیت روغن های سرخ ی به آن شربت معده اضافه می کنند که سلامت مردم را به خطر می اندازد. مشاهده ی آمار اثرات مضّر سیگار بر سلامتی بدن، انسان را به وحشت می اندازد. کشیدن سیگار هر ساله، بیشتر از مجموع تلفات ایدز، الکل، مواد مخدّر و... موجب مرگ ومیر افراد می شود. بغــض به گلویم دست می اندازد
هوسِ محــــرّم کرده ام
شانه ای میطلبم برای گریستنِ حرفهایمــ از همه جا ناامید میشوم ادامه مطلب " قلب " راستش نمیدانم چیست !!! اما این را میدانم که فقط جای آدم های خیلی خوب است ... " قلب " چاه دلخوری نیست که به وقت بدخلقی ، سنگریزه ای بیندازی تا صدای افتادنش را بشنوی !!! " قلب " آیینه ای ست که با هر ش تن ، چند تکه میشود و یکپارچگی اش از هم می پاشد ... " قلب " قاصدکی ست که اگر پرهایش را بچینی دیگر به آسمان اوج نمیگیرد ... " قلب " برکه ای ست که آرامشش به یک نگاه بهم میخورد ... " قلب" اگر بتواند ی را دوست بدارد ، خوبی ها ؛ حتی زخم زبانهایش را نقش دیوارش میکند ... حا. ایرنا نوشت: دبیرکل سازمان ملل متحد در واکنش به تصمیم دونالد ترامپ مبنی بر شناسایی بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی گفت: به طور مداوم علیه اقدامات یک جانبه ای که چشم انداز صلح ی ها و فلسطینی ها را به خطر اندازد، مخالفت کرده ام. خبر زایمان نحست نیوزیلند در حین ریاست ت، هم ما را به یاد بی نظیر بوتو می اندازد و هم نطق تاریخی آیت الله صدوقی در مجلس خبرگان قانون اساسی در 19 آبان 1358... خبر زایمان نحست نیوزیلند در حین ریاست ت، هم ما را به یاد بی نظیر بوتو می اندازد و هم نطق تاریخی آیت الله صدوقی در مجلس خبرگان قانون اساسی در 19 آبان 1358... خدایا
آنچه را که در خاطرم می اندازد
چه آرزوهای دراز باشد
یا بدگمانی و حسد
همه را ذکر عظمت خودت قرار ده
و تفکر در قدرتت
و تدبیر بر ضد دشمنت

و حرف های زشتی را که بر زبانم جاری می کند
هرزه گویی باشد یا دشنام ی
یا شهادت ناحق و باطل
بدگویی از مومن غایب باشد یا دشنام به مومن حاضر
و نمونه ی اینها
همه را

بیان حمد خویش بگردان...
و فراوانی_ ستایشت
و ذکر بزرگی ات و شکر نعمتت
و اعتراف به احسانت
و شمردن بخشش هایت..

عاشقانه ها 5
دعای مکارم اخلاق جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران درباره اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در روز پنجشنبه - ۱۳ اردیبهشت ماه گفت: در روز پنجشنبه این هفته طرح ترافیک و زوج و فرد همچون گذشته و دیگر ایام سال اجرا شده و بر این اساس از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ساعت ۱۳ تنها خودروهای مجاز می توانند وارد محدوده های طرح ترافیک و زوج و فرد شوند امور خارجه پا تان گفت: ایالات متحده مسئولیت اشتباهات خود در افغانستان را به عهده پا تان می گذارد. سلام به دوستای خوبم شب یلداتون مبارک اگر «میم» مشکلات را برداریم زندگی شیرین میشه... برایت هزاران یلدای شکلاتی آرزو دارم... عمرتان طولانی، قلبتان نورانی سفیدی برف را برای روحت سرخی انار را برای قلبت شیرینی هندوانه را برای عشقت وبلندی یلدا را برای زندگی قشنگت آرزومندم شب یلدا عزیزِ هندوونه اگر چه ترش و لیزه هندوونه بهایش را چو پرسیدم ز یارو بگفتا هیس !!! جیزه هندوونه . دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز کردستان نیازمند امنیت، توسعه و پیشرفت است و هر نوع درگیری و منازعه در کردستان عراق، آنها را از آرامش و پیشرفت عقب می اندازد. خانواده های ماهیگیران ربوده شده، نامه ای به رییس جمهوری نوشتند پدر دو تن از صیادان فوت شده برای امرار معاش، تکدی گری می کند ی دریایی، امنیت بین المللی را به خطر می اندازد هر تی می تواند کشتی ان دریایی را در دریای آزاد توقیف کند میزان نوشت: رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: ترافیک در جاده های شمال کشور سنگین است. در ملاک و معیارهای داوران جشن خانه سینما به جای هنر و استانداردهای سینمایی، در واقع رفاقت و پارتی و تعارف قرار می گیرد تا آن حد که گاف ها و سوتی های آن، کلیت جشن را از شکل و شمایل می اندازد. رئیس جمهور کره جنوبی اعلام کرد در آستانه برگزاری بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ احتمال دارد رزمایش مشترک نظامی این کشور با معلق شود.