تجلیل از سرمربی بسکتبال دختران نوجوان حاضر در رقابت های آسیایی

سرمربی سابق تیم ملی بسکتبال ایران شاید به ایران بازگردد تا دوباره هدایت تیم ملی ایران را بر عهده بگیرد. تیم بسکتبال پتروشیمی بندر ، عنوان سومی رقابت های لیگ برتر امید باشگاه های کشور را به خود اختصاص داد. فدراسیون بسکتبال در حال رایزنی است تا فینال لیگ بسکتبال در تهران با حضور تماشاگران زن برگزار شود. هیات بسکتبال فارس در هفته چهارم دور سوم لیگ برتر بسکتبال کشور مقابل حریف خود حضور نیافت . آیدا گل محمدی بسکتبالیست کامیارانی جهت حضور در مسابقات آسیایی از امروز یکشنبه 23 مهرماه به آ ین اردوی تیم ملی بلندقامتان دختر نوجوان کشور در تهران دعوت شد. کواچ: تیم من آمادگی رقابت با هر حریفی را دارد سرمربی تیم ملی والیبال گفت: نگرانی از بابت شناخت حریفان از ایران نداریم؛ ولاسکو هم ایران را می شناخت اما با نتیجه 3 بر صفر ش ت خورد اسلوبودان کواچبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران ازفدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ پیش از آغاز رقبابت های ایران در بازیهای آسیایی در افزود: تیم ایران کار راحتی در بازیهای آسیایی ندارد، بازی های آسیایی برای من تورنمنت دیگری است. پیش بینی نتیجه نیز سخت است. وی با بیان اینکه نهایت تلاش مان را به کار می بریم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم، تصریح کرد: البته خیلی سخت است بعد از قهرمانی جهان که تیم یک روز در میان بازی های سخت داشت، از نظر ذهنی و جسمی بازیکنان را برای اینچئون آماده کنیم. اما تیم من حالا آماده رقابت با هر تیمی است. سرمربی تیم ملی والیبال در باره شناخت برخی مربیان حاضر در این رقابت ها از تیم ایران گفت: هیچ ترسی از شناخت مربیان سایر تیم ها از ملی پوشان نداریم. مگر ولاسکو ایران را نمی شناخت؟ اما ایران 3 بر صفر آرژانتین را ش ت داد. وی تاکید کرد: اگر کره جنوبی تیم خوبی است، به خاطر پارک سرمربی آن نیست. او وقتی تیمش باخت گفت برای بازی های آسیایی آماده می شویم اما ما هم در قهرمانی جهان تلاش کردیم و هم در بازی های آسیایی، نگرانی نیز از شناخت حریفان از تیم ایران نداریم. کواچ مقام ششم جهان را فوق العاده دانست و گفت: فوق العاده بود. البته می توانستیم نتیجه بهتر از این هم بگیریم، اما فراموش نکنید که باید قدم به قدم جلو برویم. یادمان نرود ایران برای اولین بار تا دور سوم رقابت های قهرمانی جهان با مسابقات فشرده و کیفیت بازی بالا آمد. سرمربی تیم ملی والیبال افزود: باید نگاهی به تیم های دیگر داشته باشیم. ما همه تلاش مان را کردیم. فکر نمی کنم بد بازی کرده باشیم. آ ین دوره، ایران نوزدهم دنیا بود اما حالا ششم شد. همین صعود 13 پله ای نشان می دهد والیبال ایران به چه سطحی رسیده است. البته قبول دارم می توانستیم جزو 4 تیم اول باشیم اما ی ری اشکالات اجازه نداد. وی با اشاره به باخت ایران برابر آلمان در مرحله سوم رقابت های جهانی لهستان تصریح کرد: تیم آلمان از نظر فیزیکی فوق العاده بود. تیمی منظم و با نظمی که راه حلی برای مهار بازیکن ماهرش گروزه نداشتیم. تیم ملی والیبال ایران صبح امروز وارد د ده بازی های آسیایی اینچئون شد و از پنج شنبه سوم مهرماه مسابقات خود در این بازی ها را آغاز می کند. آرازبسکت-کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران از سران فدراسیون بسکتبال آسیا درخواست کرد تا میزبانی جام ملت ها را به ایران بدهند. او همچنین عنوان کرد: شاید سال آینده از تیم ملی ایران خداحافظی کند. تیم ملی بسکتبال ایران از سال 2007 توانسته سه بار به قهرمانی در جام ملت های آسیا دست یابد.
محمد صمد نیکخواه بهرامی معتقد است اکنون زمانی است که آسیا درباره قدرت های قاره تجدید نظر کند و به ایران بهای بیشتری دهد.
او در گفت و گو با خبرنگاران گفت: fiba باید میز. گرگان - ایرنا- تیم شهرداری گرگان در ادامه رقابت های دور مقدماتی لیگ برتر بسکتبال کشور عصر امروز پنجشنبه با نیتجه 101 بر 57 مغلوب تیم آزاد شد. ساری - ایرنا - سرمربی تیم بسکتبال باویلچر شهرداری آمل عملکرد بازیکنان ذخیره تیمش در بازی بیرون خانه برابر پگاه فارس را ' نمایش تحسین برانگیز ' توصیف کرد و گفت که آنان در ب پیروزی در بازی مهم هفته ششم… رییس هیات بسکتبال خوزستان گفت: نزدیک به 400 استعداد بسکتبال دختر و پسر در اهواز شناسایی شدند. ملی پوش سابق بسکتبال ایران گفت: بدنم دیگر جواب نمی دهد به خاطر همین از بسکتبال خداحافظی . تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان از هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر کشور برابر میزبانش نیروی زمینی تهران به برتری رسید. در دیدار دور رفت لیگ بسکتبال استان گلستان روز پنج شنبه 3 دی ماه تیمهای رامیان و هیئت بسکتبال کلاله در سالن خانه بسکتبال شهرستان کلاله به مصاف هم رفتند که در پایان تیم بسکتبال کلاله موفق شد هیئت بسکتبال رامیان را با نتیجه 55-52 مغلوب نماید. و همچنین مسابقات هفته دوم به میزبانی مینودشت روز چهارشنبه نهم دیماه با تیم بسکتبال کلاله در خانه بسکتبال مینودشت می باشد. معاون رئیس جمهوری در امور ن و خانواده گفت: میزان اعتیاد دختران از سال ۸۵ تا ۹۱ رو به کاهش بود، اما از این سال روند افزایشی به خود گرفته و در حال حاضر ۹ درصد معتادان زن هستند. رئیس شورای المپیک آسیا (oca) در بازدید از مقر فیبا اعلام کرد که رشته بسکتبال 3 نفره در لیست بازی های آسیایی 2018 اندونزی قرار گرفته است.به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران؛شیخ احمد الفهد الصباح رئیس oca و انجمن کمیته های ملی المپیک (anoc) از خانه بسکتبال و مقر فیبا در سوئیس دیدار کرد و ملاقاتی با پاتریک بائومن دبیرکل فیبا و عضو کمیته بین المللی المپیک داشت.

شیخ احمد از پیشرفت قابل توجه برنامه بسکتبال 3 نفره در آسیا و قاره های دیگر ابراز رضایت کرد و از تصمیم جدید oca برای قرار دادن این رشته در لیست بازی های آسیایی 2018 به میزبانی اندونزی خبر داد.

رئیس شورای المپیک آسیا گفت: " ما مسابقات بسکتبال 3 نفره را در لیست بازی های 2018 اندونزی گنجانده ایم تا حمایت خود را در مسیر المپیکی شدن این رشته نشان دهیم."

شیخ احمد ادامه داد: " برگزاری مسابقات 3 نفره در بازی های آسیایی مانند یک تمرین برای مسابقات اصلی است چون بازی های آسیایی دومین رویداد بزرگ ورزشی دنیا بعد از المپیک است."

شیخ احمد همچنین از رشد قابل توجه بسکتبال 3 نفره در منطقه آسیا طی یک دهه گذشته صحبت کرد.

گفتنی است مسابقات بسکتبال 3 نفره در بازی های ساحلی آسیایی در کنار رشته های فوتبال و والیبال ساحلی برگزار می شود. تیم ملی بسکتبال پس از قهرمانی در کاپ آسیا امشب وارد ایران شد. تیم ملی بسکتبال که در پنجمین دوره کاپ آسیا عنوان قهرمانی را از آن خود کرده بود امشب ساعت 22 از طریق فرودگاه وارد کشورمان شد.

به نقل از فارس، تیم ملی کشورمان در این رقابت ها با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه شرکت کرده بود.

تیم ملی ایران خود را برای حضور در جام جهانی و بازی های آسیایی آماده می کند. هفته هشتم از دور برگشت لیگ برتر بسکتبال به علت رقابت های دوستانه تیم ملی ایران با ژاپن به تعویق افتاد. گرگان - ایرنا - تیم بسکتبال قطران کاوه گرگان با برتری در برابر نفت امیدیه اهواز به جمع چهار تیم برتر رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور و حضور در مرحله نیمه نهائی این مسابقات رسید. آرازبسکت-به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، قرعه کشی هفدهمین دوره بازی های آسیایی برگزار شد و تیم های رشته های مختلف حریفان خود را شناختند؛ بر این اساس در بسکتبال هم تیم ملی ایران با فیلیپین در گروه پنچم قرار گرفت. گروه ایران در حالی شامل تنها دو تیم است که گروه اول و دوم این مسابقات با حضور 4 تیم تشکیل شده است! بسکتبال ایران با فیلیپین همگروه شد گروه بندی کامل رشته بسکتبال به شرح زیر است: گروه a: مغولستان، هنگ کنگ، کویت و مالدیو گروه b: عربستان، قزاقستان، فلسطین و هند گروه c: چین و چین تایپه گروه d: کره جنوبی و اردن گروه e: ایران و فیلیپین گروه f: ژاپن و قطر ارسلان کاظمی بالا ه به اردوی تیم ملی بسکتبال پیوست فوروارد تیم ملی بسکتبال بعد از گذشت سه روز از مسابقات کاپ آسیا به اردوی تیم ملی در چین ملحق شد تا این تیم را در ادامه دیدارهای این رقابت ها همراهی کند. به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان کاظمی که به سفر کرده بود، قرار بود یک روز پس از اعزام تیم ملی به محل برگزاری مسابقات کاپ آسیا در چین، به اردوی این تیم ملحق شود و یازده هم تیمی ملی پوشش را در این رقابت ها همراهی کند اما کاظمی طی یک هفته گذشته در کمپ . آرازبسکت-آبادان - ایرنا - سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندر بعد از ب عنوان چهارمی در تورنمنت کویت گفت: حضور در این تورنمنت باعث شد نقاط ضعف تیم را شناسایی کنیم. 'مهران حاتمی' چهارشنبه شب در گفت و گو با ایرنا با اشاره به جذب بازیکنان جدید در تیم پتروشیمی افزود: حضور در تورنمنت بین المللی کویت کمک زیادی در شناسایی این بازیکنان به ما کرد.

وی با اشاره به حضور تیم های آسیا و استفاده از بازیکنان بسیار خوب یی و اروپایی در این تورنمنت اظهار داشت: در شش بازی برگزار شده سه پیروزی و سه باخت بدست آوردیم که با توجه به شرایط تیمی نتایج قابل قبول بود.

سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندر افزود: ما تنها تیمی بودیم که در این مسابقات از بازیکنان خارجی استفاده نمی کرد و این مساله فرصت را در اختیار رقیبان ما برای ب نتیجه قرار داد.

وی گفت: به طور حتم حضور در این تورنمنت قبل از آغاز رقابت های لیگ برتر تیم ما را به شرایط آرمانی می رساند و تاثیر آن را در مسابقات لیگ برتر خواهیم دید.

تیم بسکتبال پتروشیمی بندر که در رقابت های بین المللی باشگاه القادسیه کویت حضور یافته بود، به مقام چهارمی این رقابت ها دست یافت. کاراته کای نوجوان استان، در رقابت های جهانی اسپانیا ۴ پیروزی ب کرد. دختران دوومیدانی کار زیر ۱۶سال کردستانی با ب یک نشان طلا، 2 نقره و یک برنز در رقابت های شمالغرب کشور خوش درخشیدند. تیم سلولوزی رعنا شیراز در رقابت های کاراته دختران کشور به مقام نایب قهرمانی دست یافت. محمد حسن زاده ملى پوش بسکتبال کشورمان به علت مصدومیت از رفتن به رقابت هاى غرب آسیا باز ماند. آرازبسکت-سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: سطح توقعات از تیم پالایش نفت بالا رفته و این هم خبر خوبی است و هم خطرناک و یادمان باشد این لیگ بهترین لیگ بسکتبال آسیا است. خبرگزاری فارس: سطح توقعات از تیم ما بالا رفته/ یادمان باشد این لیگ در سطح آسیا است هماد سامری امروز در گفت وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آبادان، ضمن ابراز سندی از پیروزی تیمش در مقابل تیم پمینای اصفهان در خانه حریف اظهار کرد: بازی سختی را پشت سر گذاشتیم چرا که از تیم های اصفهانی امتیاز گرفتن در خانه کار بسیار سختی است. وی ادامه داد: تیم پمینا ترکیبی از دو تیم فولاد ماهان و ذوب آهن بود که هر دو تیم صاحب نام و دارای بازیکنان نامداری هستند. سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در خصوص باخت هفته گذشته و پیروزی که در این هفته توسط این تیم ب شد، تصریح کرد: طبیعی است که هر تیم تازه واردی نیاز به زمان دارد که به آن هارمونی لازم برسد و باخت هفته اول ما یکی از اتفاقات نادر بسکتبال بود که مسائل زیادی همچون مسمومیت بازیکنان در شب مسابقه، وج سه بازیکن اصلی ما به دلیل پنج خطا شدن دخیل بود. سامری اضافه کرد: همه چیز در آن بازی دست در دست هم داد تا آن ش ت با بدشانسی تمام رقم بخورد. وی همچنین با بیان اینکه این بازی سطح توقعات را از تیم ما بالا برد و در حال حاضر همه از ما برد می خواهند که این منطقی نیست، عنوان کرد: دو تیم دیگر تازه وارد لیگ دو بازی خود را با اختلاف بالا از حریفان خود ش ت خورده اند در حالی که تیم ما انتظارات را بالا برده است. سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان تاکید کرد: باید به خاطر داشته باشیم که ما در سطح اول بسکتبال آسیا حضور داریم و آمده ایم که در لیگ امسال باقی بمانیم و طی برنامه ریزی انجام شده حرکت کنیم. وی با بیان اینکه اینکه توقعات از ما بالا رفته هم خوب است و هم خطرناک عنوان کرد: خوب از این رو که مردم توانایی تیم ما را باور کرده اند، و خطرناک از این بابت که باید قبول کرد که ما تیم تازه وارد این لیگ هستیم و بزرگانی در این آوردگاه هستند که حقیقتاً نه توانایی تیمی ما در آن حد است و نه تجربه آن ها را در سطح کشور و آسیا در اختیار داریم. به گزارش خبرگزاری فارس، تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در هفته دوم رقابت های لیگ برتر بسکتبال کشور، موفق شد تیم پمینای اصفهان را در خانه حریف با حساب 73 بر 68 ش ت دهد، این تیم در هفته آینده این رقابت ها روز دوشنبه هفته جاری از ساعت 16 در آبادان رو در روی فولاد هفت الماس قزوین قرار خواهد گرفت.
نامه بسیار جالب و خواندنی از دختران بوش به دختران اوباما بعد از اتمام ریاست جمهوری اوبا ما و وج ایشان از کاخ سفید به خانه اصلی خودشان دو دختر جرج دبل بوش به دختران اوباما نامه ای فرستادن.دختران دوقلو جرج دبلیو بوش که 35 سال دارند روز پنجشنبه 12 ژانویه نامه ای را خطاب به مالیا و ساشا دختران نوجوان باراک اوباما نوشتند که در سایت آنلاین تایم مگزین منتشر شد.در حالیکه دونالد ترامپ آماده اسباب کشی به کاخ سفید است ، به گزارش تکناز:این دو زن ج. ۸تذکر تغذیه ای برای دختران روزه دار!!! گاه شاهد هستیم که افراد و به ویژه دختران نوجوان پس از پایان ماه رمضان دچار اختلالاتی در سلامت می شوند که این امر به علت تغذیه نامناسب و شیوه غلط زندگی، به خصوص در این ماه است. بهتر است در این مقاله به چند عادت نامناسب تغذیه ای افراد و به ویژه دختران نوجوان، در این دوران بپردازیم که این عادات موجب بروز عوارض مختلف در آنان می شود. 1- کمبود مصرف میوه، سبزی و سالاد....2- نخوردن سحری...3- شروع افطار با آب سرد...4- افطا. رقابت های بسکتبال nba بامداد فردا با برگزاری ۲ دیدار پیگیری می شود. 23 بازیکن به اردوی تیم ملی بسکتبال که قرار است در مسابقات غرب آسیا حاضر شوند، دعوت شدند. تیم بسکتبال پاس بندرلنگه در جدالی خانگی میزبان تیم هیات بسکتبال کرمانشاه است. در «بیست و یک روز بعد» با دو نوجوان کار کردیم که کار با نوجوان پیچیدگی های خود را دارد. سرمربی تیم ملی جودو بانوان گفت: علی رغم تغییر زمانی مسابقات از مهرماه به تیرماه و اردوهای کمی که داشته ایم ملی پوشان از هر لحاظ آماده رقابت در مسابقات آسیایی هستند و آمادگی بدنی بالایی دارند. در آئینی با حضور مسئولان، از خانواده نوجوان آبپخشی که با اهدای اعضایش به چهار نفر جان دوباره داد، تجلیل شد. یکی از حساس ترین بازی های فصل جاری رقابت های بسکتبال nba امشب از شبکه ورزش پخش می شود. قرعه کشی مسابقات بسکتبال باشگاه های غرب آسیا انجام شد و سه کشورمان در این رقابت ها حضور دارند. تیم راه یاب ملل سنندج در هفته ششم رقابت های فوتبال لیگ برتر دختران کشور پنجمین پیروزی را به دست آورد. نمایندگان زنجان در رقابت های بسکتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشو خوش درخشیدند. شهردار سابق گرگان کرسی ریاست بسکتبال گلستان را تصاحب کرد نایب رئیس فدراسیون بسکتبال در گرگان: از وجود بزرگان بسکتبال تخصصی استفاده کنید، نه تشریفاتی! رقیه مسلمی پورـ مجمع انتخابات بسکتبال استان گلستان صبح روز یکشنبه این هفته با حضور «بهمن سلیمانی» نایب رئیس فدراسیون بسکتبال و «منصور انبه» رئیس کمیته امور استانها در شهر گرگان برگزار شد و با معرفی رییس جدید به کار خود پایان داد. این انتخابات در شرایطی پس از مدت کوتاهی از س رستی «ابراهیم کریمی» شهردار و رییس سابق هیأت بسکتبال شهر گرگان برگزار شد «حمیدرضا کلاسنگیانی» بازیکن پرافتخار و اسبق تیم ملی بسکتبال ایران دیگر ک دای حاضر در این مجمع بود که تنها با دو رأی کمتر از «کریمی» از رسیدن به کرسی ریاست این هیأت بازماند تا تراژدی حضور مدیران غیرورزشی در ورزش این استان باری دیگر تکرار شود.... ادامه دارد... کمیته داوران اتحادیه ملی بسکتبال با ارسال دعوتنامه ای از محمد دوست داور بین المللی بسکتبال سمنان برای حضور در مسابقات لیگ توسعه nba دعوت کرد.