تب کنکور به سبک داوطلبان کارشناسی ارشد فرصت های طلایی در ۱۰ روز پایانی


بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، مجموعه هنرهای تصویری و طراحی یکی از مجموعه های گروه هنر بوده و شامل 7 کد ضریب می باشد . سوالات مربوط به دروس امتحانی کلیه کد ضریب های این مجموعه در یک دفترچه تحت عنوان دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد هنرهای تصویری و طراحی منتشر شده و در اختیار داوطلبان حاضر در جلسه آزمون قرار می گیرد . متقاضیانی که در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 این مجموعه امتحانی را . رییس سازمان سنجش آموزش کشور از اختصاص سهمیه به داوطلبان ن در مناطق ز له زده کرمانشاه برای آزمون سراسری سال ۹۷ خبر داد.

مجموعه همایش های را ار های موفقیت در کار شناسی ارشد ماهان
با حضور اساتید و رتبه های تک رقمی کشور شروع شد .


شرح همایش :

*تغییرات کنکور کارشناسی ارشد در چند سال اخیر
*بررسی دلایل موفقیت رتبه برترها در کنکور
*تحلیل آزمون 92
*تحلیل کارنامه های رتبه برتر
*معرفی منابع کلیدی
*معرفی دروس و مباحث استراتژیک
*برنامه ریزی درسی،مدیریت زمان و استرس


زمان برگزاری همایش بناب 93/2/24


برای رزرو همین جا ثبت نام کنید!
بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، مجموعه  ی طراحی محیط زیست یکی از مجموعه های گروه فنی و ی بوده و شامل 1 کد ضریب می باشد . سوالات مربوط به دروس امتحانی کلیه کد ضریب های این مجموعه در یک دفترچه تحت عنوان دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد ی طراحی محیط زیست منتشر شده و در اختیار داوطلبان حاضر در جلسه آزمون قرار می گیرد . متقاضیانی که در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 این مجموعه امتحانی را انتخ. همشهری آنلاین: جزئیات تاریخ ، محل رفع نقص کارت و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۶ اعلام شد و داوطلبان از دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه می توانند کارت خود را به صورت اینترنتی دریافت کنند.
بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی یکی از مجموعه های گروه علوم انسانی بوده و شامل 3 کد ضریب می باشد . سوالات مربوط به دروس امتحانی کلیه کد ضریب های این مجموعه در یک دفترچه تحت عنوان دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی منتشر شده و در اختیار داوطلبان حاضر در جلسه آزمون قرار می گیرد . متقاضیانی که در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 این مجموعه ا. رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد علوم پزشکی تا پایان هفته آینده خبر داد. سوالات کنکور کارشناسی ارشد برق آزاد 93 از سایت کنکور کارشناسی ارشد برق قابل دریافت میباشد! (با تشکر از آرش بادامی) حل سوالات درس مدار الکتریکی – خانم کاوند حل سوالات درس کنترل خطی – آقای غریب نژاد حل سوالات درس معادلات - زارعی کلید سوالات سیگنال - تقدسی (در ادامه مطلب) مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: امروز پنجشنبه 14 بهمن ماه آ ین مهلت داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور برای دریافت کارت شرکت در آزمون است. داوطلبان کنکور برای گروه زبان های خارجی تا ساعت ۱۸ امروز برای دریافت کارت کنکور مهلت دارند. یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی ترکیب نان سبوس دار به همراه پنیر و گردو را بهترین صبحانه برای داوطلبان کنکور دانست. معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی پیام نور با اشاره به آغاز ثبت نام دوره های فراگیر کارشناسی ارشد از 9 آذرماه گفت: ثبت نام نوبت شانزدهم دوره های فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور در 188 رشته گرایش، 950 رشته محل و در 157 مرکز و واحد از 31 استان سراسر کشور انجام می شود.
جما اده با اشاره به زمان آزمون این دوره گفت: آزمون پذیرش کارشناسی ارشد فراگیر نوبت شانزدهم در 13 اسفند 94 برگزار و نتایج آن در اوا اردیبهشت و یا اوایل دادماه سال 95 اعلام می شود.
وی در پایان . همشهری آنلاین: مرحله دوم اعلام ظرفیت رشته های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته محل های ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۶ آغاز شد.
بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، مجموعه الهیات و معارف ی علوم قرآنی یکی از مجموعه های گروه علوم انسانی بوده و شامل 4 کد ضریب می باشد . سوالات مربوط به دروس امتحانی کلیه کد ضریب های این مجموعه در یک دفترچه تحت عنوان دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد الهیات و معارف ی علوم قرآنی منتشر شده و در اختیار داوطلبان حاضر در جلسه آزمون قرار می گیرد . متقاضیانی که درزمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 این مج. امتیاز رتبه اولی کارشناسی در کارشناسی ارشد
قابل توجه دانش آموختگان رتبه اول دوره کارشناسی شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال 96 برای اعمال امتیاز ذیربط در آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال 96 تا تاریخ 18 مرداد ماه96 به آقای اکبری مراجعه بشود
وحید فروغی - مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد ی یاسوج مشاور عالی سازمان سنجش آموزش گفت: ساعت 24 امشب ( پنج شنبه 25 داد ماه) آ ین فرصت انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد سال 96 است. سوالات آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ی داخلی رشته ی ه شناسی کشاورزی سال 1387 با کیفیت بسیار خوب توسط پاتوژنیک آماده شده است. برای داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد، سوالات سال های گذشته منبع مناسبی برای آشنایی با نوع و شکل سوالات می باشد. این مجموعه شامل پاسخنامه ی کلیدی آزمون نیز می باشد. اکنون این سوالات را از پاتوژنیک کنید. لطفاً از این مطلب با ذکر منبع استفاده کنید. سوالات آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ی داخلی رشته ی ه شناسی کشاورزی سال 1389 با کیفیت بسیار خوب توسط پاتوژنیک آماده شده است. برای داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد، سوالات سال های گذشته منبع مناسبی برای آشنایی با نوع و شکل سوالات می باشد. این مجموعه شامل پاسخنامه ی کلیدی آزمون نیز می باشد. اکنون این سوالات را از پاتوژنیک کنید. لطفاً از این مطلب با ذکر منبع استفاده کنید. شما زمانی می توانید یک برنامه موفق برای کنکور داشته باشید که مقدمات آن را فراهم کرده باشید.
مجموعه زبان و ادبیات فارسی با کد 1101 در کنکور کارشناسی ارشد در های  تی روزانه ، شبانه (نوبت دوم ) ، پردیس خودگردان ، پیام نور و غیرانتفاعی دانشجو می پذیرد . گرایش های اصلی کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی شامل : ادبیات کودک و نوجوان ، ادبیات پایداری ، ادبیات تطبیقی ، ادبیات عامه ، آموزش زبان فارسی ، ادبیات روایی و ویرایش و نگارش می باشد . ظرفیت رشته زبا.
یکی از مشکلات بزرگ ثبت نام اینترنتی ، امکان اشتباه در درج اطلاعات می باشد . در ثبت نام کارشناسی ارشد آزاد 98 نیز که به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد ، این احتمال وجود داشته و ممکن است باعث نگرانی داوطلبان شود . هر چند در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد آزاد 98 ، فرم پیش نویس ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می گیرد تا با بررسی و تکمیل آن اطلاعات خود را با کم ترین درصد خطا وارد نمایند ، اما هم چنان امکان مغایرت در فرم ثبت نام . مشاور عالی سازمان سنجش گفت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد ها و مؤسسات آموزش عالی تا ساعت ۲۰ امروز ۱۰ شهریور ماه بر روی سایت سازمان سنجش اعلام می شود. همشهری آنلاین: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به جزئیات آماری کنکور ی تخصصی (ph.d) نیمه متمرکز سال ۱۳۹۷ از انتشار کارنامه داوطلبان این آزمون در هفته آ فروردین ماه خبر داد. اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص تاریخ برگزاری آزمون تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال1395 بدینوسیله به اطلاع داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1395 می رساند، نظر به اینکه در طی سنوات گذشته برگزاری آزمون در بهمن ماه مشکلاتی را برای داوطلبان و حوزه های برگزاری آزمون به دلیل همزمانی تاریخ آزمون با فصل سرما ایجاد نموده، به نحوی که بعضاً سازمان مجبور به جابجایی تاریخ آزمون گردید. لذا برگزاری آزمون برای سال 1395، در روزهای 1.
رشته ی پلیمر - صنایع رنگ یکی از رشته های مجموعه فنی ی در کنکور کارشناسی ارشداست . های روزانه ، شبانه ( نوبت دوم ) ، پردیس خودگردان و آزاد اقدام به پذیرش دانشجو از طریق کنکور کارشناسی ارشد 96 از طریق انتخاب رشته ارشد در رشته ی پلیمر - صنایع رنگ می کنند. از معروف ترین و برترین ها می توان به صنعتی سهند تبریز ، صنعتی کبیر و موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش تهران اشاره کرد. البته از سال 96 قبولی در رشته محل های آزاد ی هم از طریق کنکور کارشناسی ارشد.
رشته روانشناسی ( 2 ) یکی از رشته های مجموعه علوم انسانی در کنکور کارشناسی ارشد است . های روزانه ، شبانه ( نوبت دوم ) ، پیام نور ، پردیس خودگردان ، غیرانتفاعی ، مجازی ویژه شاغلین و آزاد اقدام به پذیرش دانشجو از طریق کنکور کارشناسی ارشد 96 از طریق انتخاب رشته ارشد در رشته روانشناسی ( 2 ) می کنند. از معروف ترین و برترین ها می توان به ارومیه ، اصفهان ، شیراز ، علامه طباطبایی ، تهران ، بوعلی سینا همدان و فردوسی مشهد اشاره کرد. البته از سال 96 قبولی در رش. امروز یکم تیر فصل جدیدی از زندگی من رقم می خورد. دوران خوشی و سرمستی به پایان رسید. کنکور ارشد این غول چغر و بدبدن... امروز شروع رسمی تلاش برای موفقیت در کنکور ارشد... به خودم قول قبولی نمیدم فقط قول میدم نهایت تلاشم انجام بدم و کوتاهی نکنم. نتیجه مهم نیست چون نتیجه دست اون بالاییه مهم تلاشمه. و ان لیس للانسان الا ما سعی. http://3et.ir/up/2013/01/sms_www.3et.ir-20.jpg
در سال های اخیر به دلایل و انگیزه های مختلف ، ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مورد توجه بسیاری از فارغ حصیلان کارشناسی قرار گرفته است . از این رو هر ساله علاقه مندان بسیاری برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد اقدام می نمایند . روند ثبت نام با توجه به شرایط و ضوابط خاصی انجام می شود که در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد در اختیار داوطلبان قرار می گیرد . لذا تمامی دانشجویان و فارغ حصیلان مقطع کارشناسی می توانند در صور.
رشته محیط زیست یکی از رشته های مجموعه علوم انسانی در کنکور کارشناسی ارشد است . های روزانه ، شبانه ( نوبت دوم ) و آزاد اقدام به پذیرش دانشجو از طریق کنکور کارشناسی ارشد 96 از طریق انتخاب رشته ارشد در رشته محیط زیست می کنند. از معروف ترین و برترین ها می توان به زنجان ، تهران ، علوم و فنون دریایی مشهر ، هرمزگان ، تربیت دبیر شهید رجائی تهران اشاره کرد. البته از سال 96 قبولی در رشته محل های آزاد ی هم از طریق کنکور کارشناسی ارشد سراسری انجام می پذیرد . .
رشته الهیات و معارف ی ( 1 ) یکی از رشته های مجموعه علوم انسانی در کنکور کارشناسی ارشد است . های روزانه ، شبانه ( نوبت دوم ) ، مجازی پیام نور ، پیام نور ، غیرانتفاعی ، مجازی ویژه شاغلین و آزاد اقدام به پذیرش دانشجو از طریق کنکور کارشناسی ارشد 96 از طریق انتخاب رشته ارشد در رشته الهیات و معارف ی ( 1 ) می کنند. از معروف ترین و برترین ها می توان به های اراک ، اصفهان ، ایلام ، ا هرا ( س ) ، تهران ، خوارزمی اشاره کرد. البته از سال 96 قبولی در رشته محل های آزاد .
مجموعه علوم تربیتی ( 2 ) با کد 1123 در کنکور کارشناسی ارشد در های  تی روزانه ، شبانه ( نوبت دوم ) و پردیس خودگرداندانشجو می پذیرد . گرایش های اصلی کارشناسی ارشد علوم تربیتی ( 2 ) شامل : آموزش و پرورش تطبیقی ، آموزش و پرورش ابت و آموزش و پرورش پیش دبستانی می باشد .
در این مقاله قصد داریم در مرحله اول راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد علوم تربیتی ( 2 ) که شامل معرفی کد ضریب ها ، معرفی دو. سلام آقای شوقی خسته نباشید اینجانب دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی می باشم سوالی داشتم اگرامکان داره جواب بدهید ممنون میشم.1- از چه موقعی می تونیم ازمون ا شرکت کنیم یعنی باید پایان نامه را ارائه بدهیم؟ یا همون ترم 3هم میشه آزمون ا داد.؟
2- اگه ی معدل کلش بالاتر از 17 بشه میتونی بدون کنکور خودمون ا بخونه؟ پاسخ: دوست گرامی شما پس از ثبت نام در آزمون ا و قبولی تا مهر ماه(زمان آغاز کلاسها) فرصت دارید مدارک خود را تحویل نمایید. البته زمان ثبت نا. داوطلبان کنکور سراسری سال ۹۷ از روز چهارم تیرماه می توانند برای دریافت کارت ورود به آزمون اقدام کنند. مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از جزئیات آماری کنکور سراسری سال 97 و افزایش تعداد داوطلبان نسبت به سال گذشته خبر داد. داوطلبان مجاز کنکور سراسری سال ۹۷ از امروز برای مراجعه به سایت سازمان سنجش و انتخاب رشته های مورد علاقه خود مهلت دارند.
رشته ی مواد و متالورژی یکی از رشته های مجموعه فنی ی در کنکور کارشناسی ارشد است . های روزانه ، شبانه ( نوبت دوم ) ، مجازی ، پردیس خودگردان ، پیام نور ، غیرانتفاعی ، مجازی ویژه شاغلین و آزاد اقدام به پذیرش دانشجو از طریق کنکور کارشناسی ارشد 96 از طریق انتخاب رشته ارشد در رشته ی مواد و متالورژی می کنند. از معروف ترین و برترین ها می توان به شهید صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی ، تهران ، شهید بهشتی ، صنعتی کبیر و شیراز اشاره کرد. البته از سال 96 قبولی در ر.
مجموعه ایمنی شناسی دامپزشکی با کد 1506 در کنکور کارشناسی ارشد در های  تی روزانه دانشجو می پذیرد . این مجموعه شامل رشته ی ایمنی شناسی می باشد .
در این مقاله قصد داریم در مرحله اول راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی که شامل معرفی کد ضریب ها ، معرفیدوره ها و نحوه انتخاب رشته است را توضیح دهیم و در ادامه لیست های ارائه دهنده مقطع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکیبه همراه ظر. کارشناس مسائل آموزش و پرورش اظهار داشت: تا برگزاری کنکور 97 کمتر از 20 روز باقی مانده است و داوطلبان این رقابت سنگین باید چند نکته کلیدی را مدنظر قرار دهند تا بتوانند این روزهای سخت را سپری کنند.
رشته مدیریت اجرایی یکی از رشته های مجموعه انسانی در کنکور کارشناسی ارشد است . های روزانه ، شبانه ( نوبت دوم ) ، مجازی ،پردیس خودگردان ، پیام نور ، مجازی پیام نور ، غیرانتفاعی ، مجازی غیرانتفاعی و مجازی ویژه شاغلین و آزاد اقدام به پذیرش دانشجو از طریق کنکور کارشناسی ارشد 96 از طریق انتخاب رشته ارشد در رشته مدیریت اجرایی می کنند. از معروف ترین و برترین ها می توان به های شهید بهشتی ، تهران ، علامه طباطبایی ، کاشان و فردوسی اشاره کرد . البته از سا. رقابت داوطلبان کنکور سراسری سال ۹۵ در شهرستان زرند، عصر ( ) با برگزاری آزمون گروه های آزمایشی زبان خارجه پایان یافت. مدیر روابط عمومی آزاد ی زرند گفت: «داوطلبان کنکور سراسری در زرند به مدت دو روز (پنجشنبه و ) با هم به رقابت پرداختند.»

جستجوهای اتفاقی