تب کنکور به سبک داوطلبان کارشناسی ارشد فرصت های طلایی در ۱۰ روز پایانی

مشاور عالی سازمان آموزش کشور گفت: داوطلبان تا ساعت 24 امروز چهارشنبه 18 اسفند فرصت دارند در آزمون سراسری 96 ثبت نام کنند. با سلام با توجه به درخواست های مکرر شما دانشجویان عزیز جهت دریافت نمونه سوالات کنکور کارشناسی ارشد، نمونه سوالات سال های 89تا 93 را از لینک زیر می توانید نمایید. http://s5.picofile.com/file/8129170226/arshad_accounting_89_93.pdf موفق و پیروز باشید. مطالعه کتاب ها و منابع زیر از سوی دوستان شما به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سراسری پیشنهاد شده است. شما نیز می توانید نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید. منابع آزمون کارشناسی ارشد ارتباط تصویری ( گرافیک ) سراسری و آزاد کد ۱۳۵۸ ادامه مطلب مطالعه کتاب ها و منابع زیر از سوی دوستان شما به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سراسری پیشنهاد شده است. شما نیز می توانید نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید. منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم باغبانی سراسری و آزاد کد ۱۳۰۵ ادامه مطلب مطالعه کتاب ها و منابع زیر از سوی دوستان شما به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سراسری پیشنهاد شده است. شما نیز می توانید نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید. منابع آزمون کارشناسی ارشد اقتصاد کشاورزی سراسری و آزاد کد ۱۳۰۴ ادامه مطلب مطالعه کتاب ها و منابع زیر از سوی دوستان شما به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سراسری پیشنهاد شده است. شما نیز می توانید نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید. منابع آزمون کارشناسی ارشد هنرهای تصویری و طراحی سراسری و آزاد کد ۱۳۵۸ ادامه مطلب مطالعه کتاب ها و منابع زیر از سوی دوستان شما به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سراسری پیشنهاد شده است. شما نیز می توانید نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید. منابع آزمون کارشناسی ارشد تصویر متحرک ( انیمیشن ) سراسری و آزاد کد ۱۳۵۸ ادامه مطلب مطالعه کتاب ها و منابع زیر از سوی دوستان شما به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سراسری پیشنهاد شده است. شما نیز می توانید نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید. منابع آزمون کارشناسی ارشد هنرهای نمایشی و سینما سراسری و آزاد کد ۱۳۵۷ ادامه مطلب مطالعه کتاب ها و منابع زیر از سوی دوستان شما به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سراسری پیشنهاد شده است. شما نیز می توانید نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید. منابع آزمون کارشناسی ارشد ی مکانیک بیوسیستم سراسری و آزاد کد ۱۳۱۹ ادامه مطلب داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی سال 96 می توانند از 26 تا 28 فروردین امسال نسبت به ثبت نام یا ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند. مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ در روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت گفت: کارت شرکت در جلسه آزمون از ساعت ۱۴ امروز در دسترس قرار می گیرد.
رشته مدیریت جهانگردی یکی از رشته های مجموعه علوم انسانی در کنکور کارشناسی ارشد است . های روزانه ، شبانه ( نوبت دوم ) ،پردیس های خودگردان ، غیرانتفاعی و  آزاد اقدام به پذیرش دانشجو از طریق کنکور کارشناسی ارشد 96 از طریق انتخاب رشته ارشددر رشته مدیریت جهانگردی می کنند. از معروف ترین و برترین ها می توان به تهران ، علامه طباطبایی ، سمنان و مازندران - بابلسر اشاره کرد. البته از سال 96 قبو. داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد می توانند از فردا یکشنبه 21 تا پنج شنبه 25 دادماه با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور انتخاب رشته کنند. داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد می توانند در تماس با خبرگزاری فارس سؤالات خود درباره نحوه انتخاب رشته را بپرسند. علی ، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران صبح امروز در کنکور ا نیمه متمرکز رشته علوم اجتماعی شرکت کرد تا دانشجوی مقطع ا شود. ی متالوژی و کارشناسی ارشد تربیت بدنی دارد. در صورت قبول شدن و گرفتن مدرک ی به جمع فوتبالیست های ایران می پیوندد.
هر ساله به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد آزاد این فرصت داده می شود تا پس از اعلام نتایج ارشد آزاد در صورت عدم قبولی در انتخاب رشته یا ن یتی از رشته محل قبولی در تکمیل ظرفیت این مقطع شرکت کنند . داوطلبان ارشد رشته فیزیک نیز می توانند از این فرصت استفاده کرده و شانس خود را برای قبولی در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد بیازمایند . با توجه به ادغام کنکور ارشد سراسری و آزاد ، داوطلبانی که در آزمون ارشد 96 در رشته . مهر نوشت: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آمار ثبت نام داوطلبان در آزمون سراسری سال ۹۶ از افزایش این آمار نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: میزان داوطلبان ۷.۵ درصد افزایش داشته است.
یکی از مشکلاتی که هر ساله ، داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با آن مواجه می شوند ، امکان بروز اشتباه در وارد اطلاعات ثبت نامی می باشد . مرکز سنجش آموزش پزشکی ، برای این دسته از داوطلبان امکان ویرایش ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را ایجاد کرده تا از این طریق بتوانند اطلاعات ثبت نامی خود را در بازه زمانی معینی که از سوی این مرکز اعلام می شود تصحیح نمایند . امسال نیز این امکان در اختیار متقاضیان کنکور ارشد علوم پزشکی 97 قرا. داوطلبان کارشناسی ارشد کامپیوتر که دفترچه های آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد کامپیوتر را دریافت کرده اند، جهت خواندن دروس برای آمادگی تست زدن هر کدام از دفترچه ها، نیاز به ج تقسیم سرفصل بندی هر درس دارند. این آزمون ها که به ترتیب ۲۵% اول، ۲۵% دوم، ۵۰% اول، ۲۵% سوم، ۲۵% چهارم، ۵۰% دوم، ۱۰۰% اول و در نهایت ۱۰۰% دوم هستند، با توجه به این سرفصل ها تنظیم شده اند. لطفا لینک سرفصل بندی دروس ی ارشد کامپیوتر را دریافت کنید. ج سرفصل آزمون های آزمایشی کارشناس.


مجموعه ریاضی با کد 1208 در کنکور کارشناسی ارشد در های  تی روزانه ، شبانه ( نوبت دوم ) ، مجازی ، پردیس خودگردان ، پیام نور ، مجازی پیام نور ، غیرانتفاعی و مجازی ویژه شاغلین دانشجو می پذیرد . این مجموعه شامل رشته های ریاضی با گرایش های جبر ، آنالیز و هندسه ( توپولوژی ) و ریاضی کاربردی با گرایش های آنالیز عددی و بهینه سازی ( تحقیق در عملیات ) ، آموزش ریاضی ، ریاضی با گرایش ریاضی مالی ، محاسب. به اطلاع داوطلبین کارشناسی ارشد روانشناسی 94 میرساند در ساعات آتی منابع دقیق به همراه جزوات ،کتابهای تست 12سال کنکور ارشد روانشناسی بالینی تی ،آزاد، و وزارت بهداشت با پاسخهای کاملا تشریحی طبقه بندی درس به درس در وبلاگ قرار داده خواهد شد.  آزاد آزاد با صدور اطلاعیه ای به داوطلبان کارشناسی ارشد این اطمینان داد بدون دغدغه انتخاب رشته کنند. به گزارش گروه خبرگزاری تسنیم، آزاد ی با صدور اطلاعیه ای به داوطلبان کارشناسی ارشد این اطمینان داد بدون دغدغه انتخاب رشته کنند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] عمادی رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش کاهش شدید داوطلبان را علت وج 85 درصدی ظرفیت ی از کنکور می داند.
رشته پژوهش علوم اجتماعی یکی از رشته های مجموعه علوم انسانی در کنکور کارشناسی ارشد است . های روزانه ، شبانه ( نوبت دوم ) ،پردیس ، غیرانتفاعی و  آزاد اقدام به پذیرش دانشجو از طریق کنکور کارشناسی ارشد 96 از طریق انتخاب رشته ارشد در رشته پژوهش علوم اجتماعی می کنند. از معروف ترین و برترین ها می توان به شهید بهشتی ، تهران ، تبریز ، بیرجند و فردوسی مشهد اشاره کرد. البته از سال 96 قبولی در . سه تن از دانشجویان مهاجر افغانستانی مقیم ایران امسال در کنکور کارشناسی ارشد ایران رتبه نخست را ب د. مطالعه کتاب ها و منابع زیر از سوی دوستان شما به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت پیشنهاد شده است. شما نیز می توانید نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید. منابع آزمون کارشناسی ارشد بهداشت روان وزارت بهداشت کد ۵۵۱۴ ادامه مطلب مطالعه کتاب ها و منابع زیر از سوی دوستان شما به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت پیشنهاد شده است. شما نیز می توانید نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید. منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی ۱ وزارت بهداشت ادامه مطلب مطالعه کتاب ها و منابع زیر از سوی دوستان شما به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت پیشنهاد شده است. شما نیز می توانید نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید. منابع آزمون کارشناسی ارشد ی بهداشت محیط وزارت بهداشت کد ۵۵۷۱ ادامه مطلب مطالعه کتاب ها و منابع زیر از سوی دوستان شما به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت پیشنهاد شده است. شما نیز می توانید نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید. منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی ۲ وزارت بهداشت ادامه مطلب مطالعه کتاب ها و منابع زیر از سوی دوستان شما به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت پیشنهاد شده است. شما نیز می توانید نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید. منابع آزمون کارشناسی ارشد آموزش بهداشت وزارت بهداشت کد ۵۵۰۱ ادامه مطلب مطالعه کتاب ها و منابع زیر از سوی دوستان شما به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت پیشنهاد شده است. شما نیز می توانید نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید. منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی وزارت بهداشت ادامه مطلب
آزمون کارشناسی ارشد آزاد که در سال 96 برای اولین بار با کنکور کارشناسی ارشد  های سراسری ادغام شده بود در روز های 7 و 8 اردیبهشت ماه با شرکت 878 هزار داوطلب برگزار شد . نتایج اولیه ارشد 96 برای کلیه داوطلبانی که در آزمون شرکت کرده بودند روز 14 داد اعلام شد و داوطلبان مایل به انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 96 از 1 الی 31 تیر فرصت داشتند که حداکثر در 100 رشته محل انتخاب رشته نمایند . حالا به ایستگاه پایانی که همان اعلام نتایج کنکور . در حالی که برای قبولی در کنکور به برنامه ریزی حداقل ۳ ساله نیاز است، تعدد مصوبات و قوانین و واکنش ون به موضوع کنکور، سکته ای در ضرب آهنگ این فرآیند اجتماعی ایجاد می کند. مطالعه کتاب ها و منابع زیر از سوی دوستان شما به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت پیشنهاد شده است. شما نیز می توانید نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید. منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس وزارت بهداشت ۵۵۶۱ ادامه مطلب مطالعه کتاب ها و منابع زیر از سوی دوستان شما به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت پیشنهاد شده است. شما نیز می توانید نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید. منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سالمندی وزارت بهداشت ۵۵۶۳ ادامه مطلب مطالعه کتاب ها و منابع زیر از سوی دوستان شما به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت پیشنهاد شده است. شما نیز می توانید نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید. منابع آزمون کارشناسی ارشد سلامت سالمندی وزارت بهداشت کد ۵۵۲۴ ادامه مطلب مطالعه کتاب ها و منابع زیر از سوی دوستان شما به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت پیشنهاد شده است. شما نیز می توانید نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید. منابع آزمون کارشناسی ارشد آمار زیستی وزارت بهداشت کد ۵۵۰۲ ادامه مطلب مطالعه کتاب ها و منابع زیر از سوی دوستان شما به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت پیشنهاد شده است. شما نیز می توانید نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید. منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری وزارت بهداشت ۵۵۵۴ ادامه مطلب مطالعه کتاب ها و منابع زیر از سوی دوستان شما به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت پیشنهاد شده است. شما نیز می توانید نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید. منابع آزمون کارشناسی ارشد نانوتکنولوژی پزشکی وزارت بهداشت کد ۵۵۴۴ ادامه مطلب مطالعه کتاب ها و منابع زیر از سوی دوستان شما به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت پیشنهاد شده است. شما نیز می توانید نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید. منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی وزارت بهداشت کد ۵۵۳۸ ادامه مطلب