بیمار را از بیمارستان بیرون د

با ابتکاری نو از سوی رییس بیمارستان تامین اجتماعی م آباد و به جهت ایجاد نشاط و شاد روحیه پرسنل و همچنین صرفه جویی واستفاده بهینه از فضای محوطه بیمارستان، و کاهش ترافیک طی مراسمی تعداد 376 دستگاه دوچرخه جهت تردد پرسنل بیمارستان به محل کار ، تحویل کارکنان بیمارستان گردید. بیمارستان (ره) اهواز از قدیمی ترین بیمارستان های خوزستان است که ساختمان آن به ثبت ملی رسیده، این بیمارستان در دوران جنگ تحمیلی یکی از اصلی ترین مراکز درمانی مجروحان جبهه های استان بود. قزوین- رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای ی با اشاره به وجود سه بیمارستان مستهلک ۷۰ ساله در قزوین خواستار تخصیص اعتبار برای ساخت بیمارستان ۷۰۰ تختخو شد. در بیمارستانی ، دو مرد بیمار در یک اتاق بستری بودند. یکی از بیماران اجازه داشت که هر روز بعد از ظهر یک ساعت روی تختش بنشیند . اما بیمار دیگر مجبور بود هیچ تکانی نخورد و همیشه پشت به هم اتاقیش روی تخت بخوابد آنها ساعت ها با یکدیگر صحبت می د، از همسر، خانواده، خانه، سربازی یا تعطیلاتشان با هم حرف می زدند هر روز بعد از ظهر ، بیماری که تختش کنار پنجره بود ، می نشست و تمام چیزهایی که بیرون از پنجره می دید برای هم اتاقیش توصیف می کرد.بیمار دیگر در مدت این یک ساعت ، با شنیدن حال و هوای دنیای بیرون ، روحی تازه می گرفت این پنجره ، رو به یک پارک بود که دریاچه زیبایی داشت مرغ ها و قوها در دریاچه شنا می د و ک ن با قایقهای تفریحی شان در آب سر گرم بودند. درختان کهن ، به منظره بیرون ، زیبایی خاصی بخشیده بود و تصویری زیبا از شهر در افق دوردست دیده می شد. همان طور که مرد کنار پنجره این جزئیات را توصیف می کرد ، هم اتاقیش چشمانش را می بست و این مناظر را در ذهن خود مجسم می کردروزها و هفته ها سپری شد یک روز صبح ، پرستاری که برای آنها آب آورده بود ، جسم بی جان مرد کنار پنجره را دید که با آرامش از دنیا رفته بود . پرستار بسیار ناراحت شد و از مستخدمان بیمارستان خواست که مرد را از اتاق خارج کنند مرد دیگر تقاضا کرد که تختش را به کنار پنجره منتقل کنند . پرستار این کار را با رضایت انجام داد و پس از اطمینان از راحتی مرد، اتاق را ترک کرد.آن مرد به آرامی و با درد بسیار ، خود را به سمت پنجره کشاند تا اولین نگاهش را به دنیای بیرون از پنجره بیندازد . بالا ه او می توانست این دنیا را با چشمان خودش ببینددر کمال تعجت ، او با یک دیوار مواجه شد مرد ، پرستار را صدا زد و پرسید که چه چیزی هم اتاقیش را وادار می کرده چنین مناظر دل انگیزی را برای او توصیف کند پرستار پاسخ داد: شاید او می خواسته به تو قوت قلب بدهد. چون آن مرد اصلا ن نا بود و حتی نمی توانست دیوار را ببیند.
اعضای بیمار مرگ مغزی لردگانی به ۳ بیمار نیازمند پیوند عضو اهدا شد. حضرت موسی آنقدر بر پوشیدگی خود محافظت می کرد که مردم می پنداشتند وی بیمار جسمانی دارد رسول خدا در باره او می فرمود همانا موسی مردی با حیا و پوشیده بود که به دلیل حیایش هیچ نقطه از بدن وی دیده نشد و لذا هنگامی که می خواست وارد آب شود تا بدنش وارد آب نمی شد لباس خود را بیرون نمی آورد در حالی که بنی حیا نمی د و در برابر هم برای شستشو می شدند و به یکدیگر نگاه می د .شکلک های محدثه مرد بیمار کیست ؟ در روزگاری که جوانان امکان ازدواج ندارند و برای ازدواج که به نظر من نهایت راه عاشقی است باید از هفت خوان رستم بگذرند مرد بیمار ی است که در حالی که همسری دارد و خانواده ای که چراغ خانه اش را روشن کنند بیمار دلانه به دنبال صحبت های خاک بر سری با دختران و ن دیگر باشد . مرد بیمار مرد و زنی است که فکر میکند چون زود ازدواج کرده امکان داشتن شادی های مجردی را از خود گرفته است . مرد بیمار ی است که در حالی که زن دارد در خیابان چشمش به دنبال . عمل جراحی خارج تومور و پیوند فک جدید برای بیمار 23 ساله در بیمارستان جعفر صادق (ع) شهرستان میبد انجام شد . به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میبد محمد رضا وحیدی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی پس از این عمل جراحی در گفتگو با واحد مرکزی خبر ضمن ابراز سندی از انجام چنین عمل مهمی در بیمارستان جعفر صادق (ع) میبد گفت : بیمار جوان 23 ساله ای اهل استان اسان بود که تومور بطور وسیع باعث ت یب فک تحتانی وی شده بود که پس از اقدامات اولیه تشخیصی و آماده سازی ، بافت توموری بصورت کامل خارج و با انجام پیوند، فک جدید که کاملا مشابه فک بیمار بود و از بانک استخوان تهیه شده بود جایگزین گردید . وی اضافه کرد این عمل جراحی در نوع خود کم نظیر و چندی پیش نیز مورد دیگری از این عمل در بیمارستان میبد انجام شد و بیمار هم اکنون بصورت کاملا طبیعی و بدون هرگونه عارضه ای زندگی می کند و مقاله ای که در این زمینه تهیه شده بود نیز با توجه به اهمیت موضوع بصورت داوطلبانه توسط یک نشریه علمی چینی به چاپ رسیده است محمد رضا وحیدی همچنین از خیرین شهرستان که تجهیزات مدرن درمانی را به این بیمارستان اهداء نموده اند و زمینه انجام چنین اعمال جراحی را فراهم د قدردانی کرد اضافه می نماید ابوالفضل دهقانی جراح و متخصص ارتوپدی و محمد جواد وحیدی دندانپزشک نیز در قالب یک تیم جراحی با وحیدی در انجام این عمل جراحی همکاری نمودند ین تغییرات قیمت در صورتیکه دوزهای متفاوت یک دارو در پرونده بیمار فعال باشد، ضروری است
سهمیه داروئی بیمار در پرونده، بر اساس یکی از کدها تعیین و کد سایر
دوزهای موجود در پرونده غیر فعال گردد تا داروخانه طرف قرار داد بتواند
سهمیه داروئی بیمار را با توجه به میزان تعیین شده در پرونده (با دوزها و
کدهای متفاوت) به بیمار ارائه نماید. مثلاً در صورتیکه داروی
ciclosporin 100mg capبه میزان 60 عدد در ماه در پرونده بیمار ثبت شده
باشد، تائید نسخه بیمار با دوزهای 50، 100 و 25 (هر کدام به تنهائی یا
مخلوطی از آنها) معادل میلی گرم ذکر شده در پرونده، از سوی داروخانه
امکانپذیر می باشد. جهت رفاه حال بیمه شدگان بدینوسیله به اطلاع میرساند سقف ریالی تائید نسخ
داروئی توسط داروخانه های طرف قرار داد تا اطلاع ثانوی 6.000.000 ریال
تعیین می گردد.
بدیهی است سایر ضوابط تائید و تحویل دارو بر اساس شرایط مندرج در
فارماکوپه داروئی مورد تعهد سازمان تامین اجتماعی به قوت خود باقی است.دوستان لطفا فقط تامین و را بروز کنید خدمات درمانی بعلت تغییر دوباره فرمت ا ل باعث ایجاد مشکل میشود که فردا رفع خواهد شد و فایل جدید را خواهیم گذاشت دوستان گرامی این فایل بروز شده میباشد لطفا دوباره بفرمایید babakmhp16
به گزارش خبر فوری به نقل از فارس، تیرماه سال 86 بود که خانم 46 ساله ای با درد شدید وارد بیمارستان ساری شد، پس از انجام آزمایشات و سونوگرافی، نهایتاً در شهریورماه 86 با تشخیص خونریزی رحم، توسط خانم (ر ـ ب) در بیمارستان شفای ساری جراحی شد، چند هفته ای گذشت و بدن بیمار دچار عفونت شد، پزشک معالج با تجویز آنتی بیوتیک و تشخیص اینکه به دلیل دیابت این مشکل برای او پیش آمده است! و چیز خاصی نیست، به موضوع فیصله داد و البته عفونت به ظاهر از بین رفت.چهار سال گذشت و در این سال ها بیمار هر از گاهی دچار ناراحتی های خفیف در معده و روده خود می شد اما زمانی فرا رسید که احساس کرد، انگار چیزی مانند مار در دل او می پیچد، به پزشکانی در ساری، قائم شهر و تهران مراجعه کرد، سونوگرافی و آزمایش و ... اما چیزی مشخص نشد و می گفتند او مشکل اعصاب دارد، در این مدت فشار خون او به طور سرسام‎آوری بالا می رفت و حتی منجر به کم بینایی چشم چپش شد و در سال 93 باوجود اینکه پزشکان می گفتند باید جراحی شود، اما به همان لیزر درمانی اکتفا شده است.
ادامه خبر جراحانی که از شرکت های تجهیزات پزشکی درخواست رشوه می کنند تا بیمارستان را مجاب کنند ابزار مورد نیاز اتاق عمل و وسیله هایی را که در بدن بیمار کار گذاشته می شود، از آنها ب ند. برخورد یک دستگاه خودروی سواری پیکان با یک دستگاه آمبولانس بیمارستان کلیبر در حین یت، یک کشته و 2 مصدوم برجای گذاشت.


مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجانشرقی، گفت: این حادثه در ساعت 12 ظهر امروز _ 6 مرداد_ در مسیر یک کیلومتری خواجه _ تبریز، به وقوع پیوست.

حبیب حسینقلی زاده گفت: این آمبولانس حین یت، کودک کلیبری مبتلا به آپ س را برای انجام . خیرین برای بیمارستان دستگاه پیشرفته تشخیص سرطان یدند
هفت برکه (گریشنا): دستگاه فروزن سکشن به مبلغ ۲۴۵ میلیون تومان به همت خیرین برای بیمارستان المومنین علی علیه السلام گراش یداری شد. 1-1 به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش، احمد عبدالهی فوق تخصص جراحی سرطان در باره ی این دستگاه و کاربرد آن گفت: «با این دستگاه می توان نمونه بافتی خارج شده از بدن بیمار را به قطعات بسیار بسیار ظریف در حد یک میلیونیوم میلی متر تبدیل کرده و با دقت بسیار زیادِ متخصص پاتولوژیست به جراح یاری می دهد که در همان یک نوبت جراحی، سرطان درمان شود.» او افزود: «این دستگاه که به همت خیرین برای بیمارستان گراش تهیه شده است فقط در بیمارستان ها و مراکز تحقیقاتی پیشرفته برای تشخیص و درمان بسیاری از بیماری ها به خصوص سرطان مورد استفاده قرار می گیرد.» عبدالهی در ادامه تصریح کرد: «در بیمارستان المومنین علی علیه السلام گراش با توجه به حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص، این دستگاه کمک زیادی به ارتقاء کیفیت درمان می کند.» رییس دانشکده علوم پزشکی گراش ضمن تقدیر از همت خیرین گفت: «با نصب این دستگاه دیگر لازم نیست بیمار مبتلا به سرطان، چندین بار تحت عمل جراحی قرار گیرد، مثلا اگر توموری در شکم فردی تشخیص داده شود، فقط در یک نوبت تحت عمل جراحی قرار می گیرد و همزمان با جراحی، تشخیص نیز توسط این دستگاه صورت می گیرد و در حالی که بیمار در اتاق عمل حضور دارد، جراحی سرطان با راهنمایی پاتولوژیست با حداقل صدمه به مریض انجام می شود.» عبدالهی در پایان افزود: «با نبود این دستگاه بیماران می بایست چندین نوبت تحت عمل جراحی قرار گرفته و از عوارض عمل متعدد رنج می بردند.» اهدای اعضای بیمار مرگ مغزی در مشهد موجب نجات و ادامه زندگی دو بیمار نیازمند به عضو شد. مراحل عمل زیبایی بینی که باید بدانید 1- مشاوره با پزشک
دراین مرحله بیمار با پزشک معالج درمورد چگونگی عمل زیبایی بینی ، هزینه عمل بینی ، میزان بیهوشی بعد از عمل ، نوع بینی و ترخیص از بیمارستان خود سوال هایی درمیان میگذارد و پزشک به آنها پاسخ می دهد.

2- مشاهده کاتالوگ بیماران
بیمار با مشاهده ع های قبل و بعد از عمل زیبایی بینی بیماران می تواند نسبت به عمل خود تصمیم گیری کند.ع عمل بینی بیماران قبلی از آنجائیکه با چهره های متفاوت و بینی های متفاوت میباشد میتواند راهنمای خوبی برای متقاضی عمل زیبایی بینی باشد که به وی این امکان را میدهد که بتواند تصاویر مختلفی از شکل بینی های مختلفی را با هم مقایسه کند.

3- تصمیم بیمار برای عمل زیبایی بینی
پس از اینکه بیمار تصمیم قطعی خود برای عمل زیبایی بینی را گرفت با پرداخت بیعانه و ع برداری درمطب می تواند تاریخ عمل خود را مشخص نماید.
4- انجام آزمایشات لازم
پزشک معالج برای بیمار آزمایشات لازم قبل از عمل زیبایی بینی را نوشته و بیمار آنها را انجام می دهد.

5- گرفتن نوبت جراحی زیبایی بینی
دراین جلسه تاریخ دقیق عمل مشخص میشود.پس از مشخص شدن تاریخ جراحی زیبایی بینی بیمار خود را برای جراحی آماده میکند. بیمار برگه پذیرش بیمارستان را از پزشکک خود دریافت نموده و حدودا 3 روز قبل از جراحی زیبایی بینی به بیمارستان مراجعه کرده و پرونده خود را تشکیل می دهد.

6- انجام عمل زیبایی بینی
بیمار در تاریخی که برای وی مشخص شده است در بیمارستان بستری شده و عمل زیبایی بینی را انجام میدهد و بعدازظهر همان روز می تواند از بیمارستان مرخص شود.

7- بعد از عمل زیبایی بینی
تامپون بینی 3 روز پس از عمل زیبایی بینی با توضیحات قبلی از بینی بیمار خارج می شود و در زمان معین شده توسط پزشک بیمار برای تعویض و یا برداشتن اسپیلینت( گچ ) روی بینی به مطب مراجعه می نماید.

8- آموزش های لازم
در پایان آموزش هایی به بیمار داده میشود از جمله اینکه طریقه و نحوه ی چسب زدن بینی به بیمار گفته میشود و روش هایی جهت مراقبت از بینی توضیح داده میشود. مطالب مرتبط: بینی نوک پهن جراحی بینی استخوانی عمل ترمیمی بینی دختر نازم وقت گرفته بودیم تا 7 داد برای سلامتی شما و تعیین قطعی ت بریم سونوگرافی بیمارستان صارم . بابایی اومد دنبالم و با هم رفتیم بیمارستان .خیلیییییی شلوغ بود . وقتی نوبتمون رسید رفتیم پیش آقای ، تا دستگاه رو گذاشت روی شکمم گفت نی نی شما دختره .با این که می دونستیم کلی ذوق کردیم .نمی دونم چرا هر بار از این که می شنوم دختری احساس شادی و رضایت می کنم خلاصه شروع کرد به اندازه گیری قسمت های مختلف بدن شما .مغزت ، ضخامت جمجمه ، قلب و تپش اون ، شکل انگشتای دستت ، انگشتای پات و ..... بعد شروع کرد به توضیح دادن به ما .ماام کلی قربون صدقه ات رفتیم . طبق سونو ای که انجام شد شما 18 سانت از سر تا قد داشتی و 375 گرم هم وزن وقتی آ ای سونو شد شما شروع کردی به لگد زدن به من و با پاهات بازی خیلی پاهات ناز بود میشه گفت واضح ترین قسمت سو نو گرافی بود . وقتی اومدیم بیرون منتظر شدیم تا نتیجه سونو رو برامون بیارن .این سری علاوه بر ع ها به ما یه سی دی کامل از سونو هم دادن تا وقتی بزرگ شدی توام شیطنت هاتو ببینی . اینم ع ای سونوی این دفعه رئیس مرکز فوریت های پزشکی زابل گفت: در 24 ساعت گذشته و در پی گردوخاک ناشی از طوفان، 159 نفر بیمار تنفسی به مراکز درمانی زابل مراجعه د. رییس بیمارستان (ره) کرمانشاه گفت: با پیگیری در راستای توسعه صنعت توریسم درمانی در استان مجوز پذیرش بیماران بین الملل به بیمارستان (ره) کرمانشاه تعلق گرفت. انجمن کاراته شوتوکان j.k.a استان در امری خدا پسندانه توانست به کمک خانواده های هنرجویان کمک هزینه درمان دو بیمار که یکی از آنها کاراته کا بودند بنام محمد مهدی رنجبر (پورمسافر)را جمع آوری کنند محمد مهدی از کاراته کاهای نوجوان عضو باشگاه شهید سام رمضانی شهرستان رودان می باشند که در بستر بیماری ؛ شیمی درمانی میشود.امروز 13 شهریور سن سی پردل با تعدادی از کاراته کاها به بیمارستان ک ن بندر عباس رفتند واز نزدیک حال محمد مهدی را جویاشدند ومبلغی ناچیز . پسربچه ۱۰ ساله با سوختگی بالای ۷۰ درصد، در بخش اطفال بیمارستان المومنین (ع) شیراز، بهبود یافت. ایسنا نوشت: رئیس مرکز فوریت های پزشکی زابل گفت: در 24 ساعت گذشته و در پی گردوخاک ناشی از طوفان، 159 نفر بیمار تنفسی به مراکز درمانی زابل مراجعه د. مردی که پس از بازی فوتبال در محله اش سکته کرده بود گفت که در بیمارستان "۲۷ بار" جان داد و زنده شد. ری وودهال ۵۴ ساله که اهل ونزدبری در مرکز انگلستان است، همچنین گفت که در بیمارستان دچار حملات قلبی متعدد شده و پرستار بیمارستان از این که مجبور شده با شدت به او ضربه بزند، عذرخواهی کرده است.
او گفت که یک پرستار دیگر گفته که این مهمترین تلاش منجر به نجات یک بیمار بوده که او در زندگی اش دیده است. آقای وودهال به دست کم ۶ ماه استراحت برای بهبود کام. معاون درمان بهداشت اذعان کرد، پرداختی بیمه ها به بیمارستان ها با تأخیر 9 ماهه انجام می شود و مطالبات بیش از 9000 میلیارد تومان است؛ همچنین با این تعرفه ها ممکن است شاهد کاهش کیفیت خدمات در بیمارستان ها نیز باشیم. بیماری که به دلیل جراحی زانو در یک بیمارستان تی بستری شده بود پس از چند ماه درد، ورم و عفونت از محل جراحی خود متوجه جا ماندن گاز پانسمان توسط تیم پزشکی در بدن خود شد. به هنگام بازدید از یک بیمارستان روانى، از روان پزشک پرسیدم : شما چطور می فهمید که یک بیمار روانى به بسترى شدن در بیمارستان نیاز دارد یا نه؟ روانپزشک گفت : ما وان را پر از آب می کنیم و یک قاشق چایخورى، یک فنجان ویک سطل جلوى بیمار می گذاریم و از او می خواهیم که وان را خالى کند!!! من گفتم: آهان! فهمیدم. آدم عادى باید سطل را بردارد چون بزرگ تر است! روان پزشک گفت: نه! آدم عادى د وش زیر آب وان را بر می دارد... شما می خواهید تختتان کنار پنجره باشد؟!!
***********. مادری مهربان ودلسوز وفداکار پنج شنبه مورخ 4/10/93 دار فانی را وداع گفتن و به دیدار حق شتافتن و من ودیگر فرزاندن خود را دراین دیار فانی تنها گذاشتن و حسرت دیدار خود را تا قیامت بر دل ما باقی گذاشتند. چهار شنبه شب شب بسیار سختی بود من و بقیه اعضاء خانواده چشم انتظار بیرون امدن مادر بودیم از پرسنل بیمارستان بخش ای سی یو درخواست ملاقات و به نزد مادر رفتم وقتی دیدم اش دیگر بند دلم شد او رفته بود و چشمانش را بسته بود فقط تنفس او به دستگاه وصل بود تا من ودیگر عزیزانش بیاییم و او را ببینیم سر بر دیوار گذاشتم وبی صدا گریه اصلا همه داشتن گریه میکردد ولی بی صدا لبهای خود را گاز میگرفتیم تا صدایمان بقیه بیماران را آزار ندهدو بعد به داخل محوطه بیمارستان رفتم و از ته دل داد زدم وخدا خود را بلند بلند صدا زدم ، مادرمان زود رفت هنوز سیراب مهر مادر نبودیم که رفت برایم سخت بود خیلی سخت من باید بزرگتری می و بقیه خواهر وبرادرانم را دلداری می دادم بغض گلویم را گرفته بود وسط سالن بیمارستان داشتم از حال میرفتم ولی باز خود را کنترل تا بقیه که داشتن به من نگاه می انرزی داشته باشند. آری مادر مادرم از بین ما رفتند وایشان برایم مثل مادر بود. مادر بزرگم چشمانش را نبست تا لحظه ای که پسر بزگش را دید و از گوشه چشمانش اشکی سرازیر شد وبعد برای همیشه چشمان خود را بست.آخه پسر بزرگ مادربزرگم 8 ماه بود که به دیدار مادرش نرفته بود و تمام این هشت ماه را این مادر به انتظار پسر نشسته بود. در مراسم تشیع پیگیر ایشان نزدیک به 2000 نفر شرکت داشتند خیلی باشکوه بود ولی من هرچه نگاه می غربت مادربزرگم را در گذشته میدیدم. خدایش رحمت کند. حمیدایمانی مورخ 7/10/93 . وقتی در مراسم بودم خیلی دوستداشتم ی را که منتظرش بودم بهم تسلیت بگوید ولی اصلا از او هیچ گونه خبری ندارم که آیا هست نیست خوشبخت است و هزار مطلب دیگر.خدایش حفظ نماید. همشهری آنلاین: بهداشت از بیمارستان های آیت الله طالقانی و بیمارستان فوق تخصصی ک ن مفید، بازدید و دستورات لازم برای رفع کمبودهای این دو مرکز درمانی را صادر کرد. اهدای اعضای دو بیمار مرگ مغزی در چهارمحال و بختیاری، به هفت بیمار نیازمند پیوند عضو زندگی دوباره بخشید. نایب رئیس مجلس با تاکید بر اهمیت ساخت بنای بیمارستان جنرال تامین اجتماعی ب ایه اصول بین المللی گفت: بیمارستان هایی که تا کنون در شهر تبریز ساخته شده اند شباهت بیشتری به زندان ها دارند تا بیمارستان. بازیکن تیم ملی فوتبال، پیراهن خود را به بیمار سرطانی بیمارستان بابل اهدا کرد. این بیمارستان چهارمین بیمارستان صحرایی هوا فضاست که تا هشت روز آینده افتتاح می شود. معصومه حیدری پارسا: بخش مراقبت های ویژه یکی از بیمارستان های تهران، ردیف به ردیف پر شده از تخت های بیمارانی که حرف نمی زنند، به هیچ پیامی توجه نمی کنند و حتی به اشک های مادران و عزیزانشان هم واکنش نشان نمی دهند. دیسک کمر چیست؟
هر انسان معمولاً 26 مهره در ستون فقرات خود دارد. مهره ها بوسیله صفحات انعطاف پذیری به نام دیسک بین مهره ای از یکدیگر جدا می شوند. اگر بنا به دلایلی دیسک از قسمت عقبی خود دچار بیرون زدگی یا فتق شود، این قسمت بیرون زده روی نخاع یا رشته های نخاع فشار وارد می کند و سبب بروز درد در ناحیه کمر با انتشار به پاها می شود. مردم به اصطلاح به این بیماری دیسک کمر می گویند که البته اصطلاح درست آن فتق دیسک کمری می باشد. این بیماری، بیماری سیاتی. صدای داروساز درآمده است. آ این چه خطی است؟ آقا هرچه تخصص پزشکی اش بالاتر می رود، خطش مریخی تر می شود. حالااو هم نمی تواند نسخه را بخواند. با پزشک تماس می گیرد اما جو از آن سوی خط نمی آید. به نسخه نگاهی دوباره می کند و به بیمار می گوید: «بروید به مطب و بپرسید اینجا چه نوشته است.» بیمار اصرار می کند: «حالایه بار دیگه بخوانیدش آقای . عجله دارم به خدا.» داروساز تاکید می کند: «نمی شود. اگر دارو را اشتباهی بدهم، خطرناک است.»همه فکر می کنند داروسازها و نسخ. مدیرکل کمیته امداد (ره)کهگیلویه و بویراحمد گفت: 320 بیمار نگهداری در منزل، 119 بیمار خاص و 781 بیمار صعب العلاج(سخت درمان) در این استان چشم انتظار حمایت خیران هستند. توده 4 کیلویی از بدن بیمار37 ساله در بیمارستان خاتم الانبیاء درمیان خارج شد. کارگردان : هدی فخیم زاده بازیگران : مهدی فخیم زاده، محمد صادقی، سارا خوئینی ها، فریبا کوثری، لیلا برخورداری … تعداد قسمت ها : ۱۴ قسمت مدت زمان : ۳۵ دقیقه خلاصه داستان : آمبولانسی آژیرکشان بیمار بیهوشی را به بیمارستان می رساند. لیلاافخمی افسر نیروی انتظامی در بیمارستان به بررسی اوضاع فرد مسموم می پردازد. بیمار بر اثر مصرف قرص اکـس می میرد. فردای همان روز باقری از بیمارستان نیروی انتظامی دیدن می کند. علت مرگ بیمار در شب گذشته و موارد دیگر که بر اثر مصرف قرص اکـس مرده اند بررسی می شود. لیلامعتقد است … منبع : http:// .tczonline.ir
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: ت یب بیمارستان با عمر 6 ماه در منطقه ز له زده کرمانشاه باعث تاسف است و باید با انی که در ساخت این بیمارستان کوتاهی داشتند برخورد قانونی شود. علی پروین در پیامی ویدئویی از بیمارستان ری خطاب به هوادارانش گفت: ممنونم از مردم و هواداران؛ حالم خوب شده و انشاالله فردا از بیمارستان مرخص می شوم. هافبک ماشین سازی که در بازی گذشته مقابل پرسپولیس مصدوم و در بیمارستان بستری شده بود، فردا از بیمارستان مرخص خواهد شد.