به با ش ت ابزارهاى تروریستى تکفیرى غرب در غوطه شرقى و سایر مناطق مرتبط است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به منظور دیدار از مناطق سیل زده و همدردی با هموطنان آسیب دیده به استان آذربایجان شرقی سفر کرد. ترکیه در یک ماه گذشته در چند مرحله به شمال لشکرکشی کرد و به بهانه اجرای طرح «کاهش مناطق تنش»، کاروان های نظامی خود را در جنوب غرب استان حلب و مناطق مختلف ادلب و حلب مستقر کرده است. در 4 روز اول آتش بس، روزانه 20 حمله هوایی علیه غوطه شرقی انجام گرفته است؛ در 16 روز اخیر، 5 هزار غیرنظامی در کشته شده اند، حتی برخی گزارش ها، عدد بالاتری را نشان می دهند. بعد از اظهارات اخیر دبیر شورای عالی مناطق آزاد در رابطه با برخی اقدامات بانک مرکزی در مناطق آزاد که به اعتقاد وی موجب ایجاد اختلالاتی در امور این مناطق شد، دبیرکل بانک مرکزی نسبت به این مواضع واکنش نشان داد. دبیر شورای عالی مناطق آزاد با بیان این که سخت گیری های بانک مرکزی باعث شد تا متقاضیان ایجاد بانک های خارجی و آفشور در مناطق آزاد عقب نشینی کنند، گفت: بهتر است مناطق آزاد زیر مجموعه وزارت راه باشد تا وزارت اقتصاد. برخوردار نبودن برخی روستاهای دورافتاده و مناطق کوهستانی و عدم رسیدگی لازم و کافی به اهالی این مناطق، سوژه سو ک یکی از کاربران فضای مجازی شده است. یک در مناطق ز له زده استان کرمانشاه مردم را غافلگیر کرد. مدیرآموزش و پرورش شوش گفت: ۲ باب مدرسه جدید در مناطق روستایی این شهرستان افتتاح می شود. بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به کادرهای درمانی های علوم پزشکی که در مناطق ز له زده حضور دارند دستور داد که تا پایان سال در این مناطق باقی بمانند. بنای پیرمراد آباد هم به مرادش نرسید این بنا در روستاى مرادآباد در ۱۴ کیلومترى جنوب شرقى اراک قرار دارد. طرح بیرونى بنا به شکل کثیرالاضلاع منتظم است که بر هر ضلع آن طاقنمایى و بر فراز آن ها گنبدى از نوع دوپوش وجود دارد. زمینه طاقنماها با خط بنایى به شیوه گره چینى با آجر تزئین شده است. ساختمان اصلى بقعه به قرن هفتم و هشتم هجرى مربوط است. بارش برف در سی امین روز از زمستان مناطق مختلف شهرستان های بویراحمد و دنا و بخشی از مناطق بخش موک کهگیلویه را سفید پوش کرد. صدها تن محموله ی اقلام امدادی ستاد اجرایی فرمان حضرت (ره) به مناطق ز له زده رسید. فرمانده کل گفت: با احداث بیش از 8 هزار و 100 کان توسط در مناطق ز له زده غرب کشور، پایان یت خود را در این منطقه اعلام می کنیم. وزارت دفاع روسیه اعلام کرد بیش از 92 درصد از مناطق تحت گروه تروریستی در آزاد شده است. بعد از اینکه روز چهارشنبه هادى العامرى دبیر کل سازمان بدر از مناطق نزدیک به تلعفر بازدید کرد، امروز نیروهاى حشد شعبى عملیاتى را به منظور آزادسازى مناطق و روستاهاى بین دو شهر تلعفر و سنجار در غرب شهر موصل آغاز د که تا این لحظه توانستند ٤٠ کیلومتر مربع از این مناطق را در شمال غرب تلعفر پا ازى کنند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: ایجاد در مناطق مرزی، عشایری و روستایی از اولویت های مهم ت یازدهم است و در این زمینه لایحه ای برای برداشت 1.5 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در این مناطق تقدیم مجلس شورای ی شده است. در حاشیه رفتار زشت برخی از مردم و مدیران حاضر در مناطق ز له زده، مسعود ماهینی در نیشخط منتشر کرد. سیل در جنوب چین دست کم پانزده کشته بر جای گذاشت. هزاران نفر نیز به مناطق امن تری منتقل شدند تا از خطر مصون بمانند. فرماندار آبادغرب گفت: با اعلام رسمی رییس ستادهماهنگی بازسازی مناطق ز له زده سهمیه این شهرستان به بانک های عامل ابلاغ شد. مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پ ند غیرعامل وزارت نیرو گفت:ما به پایداری نسبی در حوزه آب و برق رسیده ایم اما در مناطق آسیب دیده به دلیل پیشگیری از حوادث، امکان وصل آب را نداریم . رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از نصب ۱۰هزار و ۵۰۰ کان تا ۱.۵ ماه آینده در مناطق ز له زده استان کرمانشاه خبر داد. رئیس جمهور قصد دارد به زودی از مناطق طوفان زده در ای فلوریدا بازدید کند. به نام خدا به یاری خداوند اولین دیدار آموزشی گرو های آموزشی متوسطه اول استان در تاریخ 93/7/29از مناطق بازفت و میانکوه انجام خواهد شد.لذا از همکاران محترم این مناطق خواهشمندیم نهایت همکاری را با این عزیزان داشته باشند. از زحمات شما بسیار متشکریم. میثم مطیعی و مهدی رسولی مداحان اهل بیت(ع)برای امداد رسانی در مناطق ز له زده کرمانشاه حاضر شدند. سلبریتی ها همیشه بوده و هستند. زمانی که در تاریخ غوطه ور می شویم رد پای محبوبان زمانه برایمان روشن می شود. آنان را میان خدم و حشم و زیبایی های روزشان می بینیم. قایم موشک از بازی های محبوب همه ما بود. لذت نهفته در آن، سر چشمه در ذوق دوران کودکی مان داشت. با این حال، کانسپت این بازی مدت ها است که در عناوین سبک هارور به کار می رود. گریختن و پنهان شدن از ترس و وحشت،…
دائم در سازمان ملل با دادن وعده «جولان» و «عفرین» اعلام کرد که زنگ غوطه… ۱۵ هزار و ۴۷۶ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد ن س رست خانوارند که ۷۰ درصد آن ها در مناطق کمتر برخوردار ن هستند. پس از پیشروی نیروهای کرد دموکراتیک و تصرف مناطق زیادی در استان رقه ، گرو تروریستی به دنبال ایجاد مناطق فعالیت جدید در مصر است. انفجار مهیبی شهر نهاریا در مناطق ی ۱۹۴۸ را لرزاند. شورای عالی مناطق آزاد تجاری در مورد خبری پیرامون مناطق آزاد تجاری، فرصت یا تهدید، توضیحاتی ارائه کرد. سخنگوی شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه شبکه ارتباطی غرب کشور در مناطق ز له زده در ح عادی به سر می برد، گفت: وضعیت برقراری ارتباطات علی رغم حجم بالای مکالمات نرمال است. نیروهای سوری و مقاومت توانستند بر مناطق «زور الطیبة و زور المحروقة» به طور کامل مسلط شوند. مسئول بسیج کشاورزی استان زنجان با اشاره به اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم گفت:? آ ین یافته های علمی به کشاورزان مناطق محروم آموزش داده می شود. یک زندان متعلق به تروریست های جیش ال را در شهر دوما در غوطه شرقی دمشق کشف کرده است. پرونده غوطه غربیه را بست و دمشق و ریف آن خالی از تروریسم اعلام کرد. مدیر عامل جمعیت هلال احمر اسان رضوی از پیداشدن 9 مفقود شده در مناطق کوهستانی استان در روز طبیعت خبر داد. مدیرکل دفتر نظارت بر بهداشت آب شرکت ی آب و فاضلاب گفت: آب مناطق ز له زده استان کرمانشاه قابل شُرب است و در روستاهای ز له زده نیز مشکلی از نظر کدورت آب نداریم. عضو کمیسیون اقتصادی، حصار کشی و ایجاد گیت های بازرسی را در کنار مدیریت وسعت مناطق آزاد از راه های کنترل قاچاق در این مناطق نامید. رئیس سابق شورای ی شهر تهران با تأکید بر این که قشر دانشجو نباید در شایعه غوطه ور شود، گفت: دانشجو باید جست وجوگر و مطالبه گر باشد نه این که اشخاص را بر اساس شنیده ها قضاوت کند.

جستجوهای اتفاقی