به استقبال رمضان برویم

«راحتم کن از این تنهایی» با ترانه ای از «سید محمد کاظمی»، ملودی «شهاب رمضان» و تنظیم «فرشاد فارسی»، قطعه ای است که با صدای رضا صادقی و شهاب رمضان برای تیتراژ برنامه پرمخاطب «امروز هنوز تموم نشده» تولید شده و پنجشنبه 29 داد 1393 از شبکه اول سیما و در قالب تیتراژ این برنامه پخش خواهد شد.

شهاب رمضان ضمن اعلام این خبر، در خصوص چگونگی شکل گیری این همکاری به «موسیقی ما» گفت: «از آنجایی که پیش تر با «احسان ارغوانی» دو همکاری موفق داشتم، او برای اجرای یک تیتراژ جدید جلسه ای با من گذاشت. در آن جلسه پیشنهاد دوص بودن قطعه مطرح شد و من هم «رضا صادقی» را برای این همکاری پیشنهاد دادم و فکر می کنم حاصل این همکاری با رضایت مخاطبین همراه شود».

وی افزود: «قطعه ای که برای این برنامه تولید کرده ایم، اثر ریتمیک و متفاوتی است و تلاشمان بر این بوده که صرفاً یک قطعه ی مصرفی و یا یک تیتراژ معمولی تلویزیونی نباشد. این قطعه را به نیت ماندگار شدن ساخته ایم و امیدوارم با استقبال مردم روبرو شود».

خواننده «رمانتیک» درباره احتمال همکاری های بیشتر با رضا صادقی در آینده اظهار داشت: «در این زمینه صحبتهایی شده و برنامه هایی نیز داریم که به زودی اعلام خواهیم کرد». مردم شهر وردنجان به استقبال رئیس جمهور می روند. به گزارش خبرنگار وردنجان نیوز: عضو شورای ی شهر وردنجان با اشاره به برنامه ریزی برای حضور گسترده شهروندان در مراسم استقبال از رئیس جمهور گفت: باتوجه به ورود رئیس جمهور کشورمان فردا به استان، سرویس انتقال شهروندان برای حضور در مراسم استقبال در صبح روز چهارشنبه ازمقابل شهرداری آماده است. سیدف الدین حسینی از مردم ولایتمدار، شهید پرور و همیشه در صحنه شهر وردنجان دعوت کرد تا در حماسه شکوهمند استقب. گروه در واکنش به درخواست آتش بس ت افغانستان در ماه رمضان اعلام کرد که حملات این گروه تشدید می شود زیرا رمضان ماه جهاد و مبارزه است. مسلمانان سراسر جهان در ماه مبارک رمضان، به روزه داری، عبادت و قرائت قرآن می پردازند.
1- دعا و استغفار در ماه رمضان
قال على علیه السلام:
علیکم فى شهر رمضان بکثرة استغفار و الدعاء فاما الدعا فیدفع عنکم به البلاء و اما الاستغفار فتمحى به ذنوبکم. (امالى شیخ صدوق، ص 61)
بر شما باد در ماه رمضان به استغفار و دعاى زیاد. اما دعاهاى شما ع بلا از شماست. و اما استغفار شما از بین برنده گناهان است.
2- ماه رمضان
قال رسول الله (صلى الله علیه و آله):
ایها الناس انه قد اقبل الیکم شهر الله بالبرکة و الرحمة و المغفرة، شهر هو عند الله . رمضان؛ ماه تحول، دگرگونی و اصلاح نفس در ابتدای ماه مبارک رمضان قرار داریم. ماه رحمت و برکت و ماه طاعت و بندگی خدا. ماهی که افتخار نزول قرآن را دارد. گرامی صلی الله علیه وسلم هنگام فرا رسیدن رمضان به مسلمانان خوش خبری می داد و می فرمود: ای مردم! ماه بزرگی به سراغ شما می آید. ماه بسیار با برکتی است. در این ماه شبی قرار دارد که از هزار ماه بهتر است. خداوند متعال روزه آن را فرض کرده و قیام شب آن را وسیله ثواب قرار داده است. هر در این ماه به وسیله عمل خیر. امسال در ماه رمضان ت تغییری در ساعت کار کارمندان ت نداد. در سازمان ما نیز طبق روال کارمندان به اداره آمدند اما امروز که سه هفته از ماه رمضان می گذرد به نظرم بیلان کار کارمندان از روزهای غیر ماه رمضان به مراتب کمتر است. البته اگر ت هم ساعات کار را کاهش می داد همین وضعیت بود. چرا که در باور مان امده است که در ماه رمضان مملکت تعطیل است! زمانی که در تاجی تان درس می خواندم ماه رمضان در ساعات اداری تاثیری نداشت و همه مطابق معمول سر کار می رفتند. خاطرم م. «رمضان» در لغت از «رمضاء» به معناى شدت حرارت گرفته شده و به معناى سوزانیدن مى باشد. (1) چون در این ماه گناهان انسان بخشیده مى شود، به این ماه مبارک رمضان گفته اند. اکرم(صلى الله علیه وآله) مى فرماید: «انما سمى الرمضان لانه یرمض الذنوب؛ (2) ماه رمضان به این نام خوانده شده است، زیرا گناهان را مى سوزاند.»
رمضان نام یکى از ماه هاى قمرى و تنها ماه قمرى است که نامش در قرآن آمده است و یکى از چهار ماهى است که خداوند متعال جنگ را در آن حرام کرده است.(مگر ج. مسابقات فرهنگی ویژه ماه مبارک رمضان
اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان مسابقه مکتوب قرآن ویژه بزرگسالان و مسابقه نقاشی ویژه ک ن و نوجوانان با موضوع "بهترین خاطره من در ماه مبارک رمضان " برگزار می کند. علاقه مندان جهت دریافت فرم مسابقات به کتابخانه مراجعه نمایند.به برگزیدگان جوایزی نفیس از طرف اداره کل اهدا می گردد.
صبا رحمتی عضو تیم ملی قایقرانی ایران امروز در میان استقبال مردم و مسئولان ورزشی استان، وارد زادگاه خود م آباد شد. تیم فوتبال استقلال که برای برگزاری دیدار مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی راهی کرمان شده بود، از این شهر به سیرجان رفت و هزار نفر از مردم این شهر به استقبال آنها رفتند. به گزارش روابط عمومی شرکت مدیران خودرو، به مناسبت فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان جشنواره فروش محصولات برند ام وی ام با عنوان " میزبان شماییم در ماه رمضان " در کلیه نمایندگی های مجاز سراسر کشور از 6 داد تا 6 تیرماه برگزار خواهد شد اس ام اس فرا رسیدن ماه مبارک رمضان فردااولین روزماه رمضان است... آیاآماده شده ایم؟آیادلهایمان راپاک کرده ایم؟آیابه قول وقرارهای سال پیش عمل کرده ایم؟فکرنکنم عمل کرده باشیم.... هرسال درگوشه ای رازونیازمیکنیم وقول های بی عمل به خدایمان می دهیم امابازهم گناه های تکراری... چه خوب است این30روز. 30روزروزه. 30روزمناجات و... خوشا به حال انی که ماه مبارک رمضان درآن شلوغی مسجدارک ومردمی که بیرون مسجدنشسته اندپای مناجات حاج منصورارضی هستند. هر به حال خودش است.شایددرآن شلوغی نتوانی ی راپیداکنی که ازچشمانش اشک نبارد.چون نمیتوان پای مناجات حاج منصورنشست وگریه نکرد... چه خوبست که ماه مبارک رمضان امسال مابه این شکل سپری شود... اس ام اس و متن تبریک رسمی ماه رمضان حلول ماه مبارک رمضان ، بهار قرآن ، ماه عبادتهای عاشقانه و نیایشهای عارفانه و بندگی خالصانه را به شما تبریک عرض میکنم . خدا سعادت درک این ماه رو به ما بده تا انشالله بتونیم از برکات این ماه ذخیره خیری برای آ ت خود ب کنیم – شما هم منو از دعای خیر فراموش نکنید حدود ۸۹۰ مبلغ مذهبی در ماه مبارک رمضان در شهر ها و روستاهای سمنان به تبلیغ دین مشغول هستند. سفارش زین العابدین (ع) در چهل و چهارمین بخش صحیفه سجادیه به هنگام ورود به ماه مبارک رمضان آمده است. باطلاع کلیه همشهریان محترم بخش بادرود و حومه می رساند ، با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برنامه است تلاش بادرود تا پایان ماه مبارک رمضان بشرح ذیل تغییر می یابد.
سانس اول:از ساعت 21:15 الی 22:15
سانس دوم:از ساعت 22:30 الی 23:30
روزهای فعالیت:شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه هر هفته.
لازم بذکر است در طول ماه مبار رمضان سانسهای ویژه بانوان تعطیل می باشد.
با تشکر.مدیریت مجموعه ورزشی کارگران بادرود از بین بردن عیوب یک اصل بسیار مهم و ضروری است و فرصتی که در ماه مبارک رمضان در اختیار انسان هاست، زمانی برای شروع اصلاح رفتارهاست. در ماه رمضان می توان تمرین کرد و به تدریج عیب ها را از بین برد و زمینه ب فضایل و ملکات اخلاقی را فراهم کرد. همزمان با شب ۲۱ ماه رمضان و شهادت المومنین(ع)، محمدباقر قالیباف شهردار تهران، ضمن بازدید از جشنواره تفریحی ـ ورزشی دایر در برج میلاد، با تعدادی از ایتام که جهت استفاده از امکانات ورزشی در برج میلاد حضور داشتند، به گفتگو پرداخت. در این بین تصویر چاپ شده قالیباف روی تی های این بچه ها، نظر رسانه ها را به خود جلب کرد. هواداران نفت آبادان در داخل مجموعه ورزشی تختی از حمید فرخ نژاد استقبال د. تماشاگران اهوازی استقبال باشکوهی از سرمربی کروات پرسپولیس داشتند. رسانه های کشور کره جنوبی از حضور خالد شفیعی م ع پیشین تراکتورسازی در اف سی سئول استقبال د. تهران با برنامه های ویژه نورآرایی و طرح های فرهنگی به استقبال میلاد حضرت مهدی (عج) می رود. مهاجم شماره 10 استقلال امروز با استقبال هم تیمی هایش به تمرین این تیم برگشت. هواداران فوتبال در اردبیل استقبال ویژه ای از اعضای تیم سایپا انجام دادند. رسانه های کشور کره جنوبی از حضور خالد شفیعی م ع پیشین تراکتورسازی در اف سی سئول استقبال د. بازیکنانی تیم ملی کرواسی در بازگشت به خانه با استقبال فراوان هموطنان خود مواجه شدند. بازیکنان تیم ملی کرواسی در بازگشت به خانه با استقبال فراوان هموطنان خود مواجه شدند. رئیس جمهور در پیامی توئیتری و با نوشتاری عجیب از مذاکرات کره جنوبی و کره شمالی استقبال کرد. معاون خدمات شهرداری گرگان از آغاز طرح استقبال از بهار با بکارگیری بیش از ۸۰۰ نیروی انسانی از امروز خبر داد. در مراسم استقبال از این ملی پوشان، جمعی از مسئولان و مردم حضور داشتند. رئیس جمهوری فرانسه از تصمیم نخست لبنان برای صرف نظر از استعفایش استقبال کرد. طرفداران بارسلونایی ایران استقبال ویژه ای از بازیکن سابق این تیم که هم اکنون در السد بازی می کند د. امورخارجه امارات با استقبال از تصمیم رئیس جمهور در خصوص توافق هسته ای با ایران آن را یک موفقیت توصیف کرد. هواداران استقلال در اصفهان استقبال گسترده ای از این تیم داشتند و شاگردان منصوریان به سختی وارد هتل شدند. هواداران بارسا تدارک مناسبی برای استقبال از بازی رفت مقابل سن ژرمن دیده اند. مردم روستای کرفس شهرستان رزن برای استقبال از عید نوروز شروع به پا ازی زباله ها د. گروه موسوم به ائتلاف مخالفان سوری از حمله هوایی به یک پایگاه در استقبال کرد و خواهان تداوم آن شد. هواداران استقلال در نخستین تمرین پیش فصل استقبال خوبی از تیم فصل جدید علیرضا منصوریان داشتند. س رست تیم فوتبال استقلال خوزستان استقبال عجیبی از مهاجم پرسپولیس داشت.