برگزاری نشست گرامیداشت یاد و نام و خاطره ی انقلاب

به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهید مفتح میزگرد وحدت حوزه و در آزاد ی واحد بندرعباس برگزار شد. * خاطره دهه فجر بزرگترین خاطره ملت ما بعد از ورود به سرزمین ماست.*دهه فجر مقطع رهایی ملت ایران است . *زنده نگه داشتن یاد ی انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است . *دهه فجر آئینه ای است که خورشید در آن درخشید و به ما منع شد . *انقلاب ی با اتکاء به قدرت مردم ، آسیب ناپذیر است . *ملت ما باید قدرت و عظمتی را که در سایه و وحدت و مجاهدت به آورده حفظ کند . *وحدت ، کلید موفقیت و رمز پیروزی انقلاب ما بوده است *خط انقلاب ، خط عظمت و مسلمین و دفاع از مظلومین و مستضعفین است . * ما میراث بزرگ (ره ) و همه ارزشها و اصول آن را حفظ خواهیم کرد . * متکی به یک ملت مؤمن ، سرافراز ، اصیل و ریشه دار است . *دهه فجر ، دهه تجدید قوای نیروهای انقل و تجدید میثاق ملت با انقلاب است . *دهه فجر عیدی است که یک تاریخ سر تا پا ظلم و طغیان را قطع کرد . *دهه فجر مظهر شکوه و عظمت و فداکاری ملت ایران است . *22 بهمن برای ما روز بازی خاطره انقلاب است . انقلاب و نهضت (ره ) برای حاکمیت بود . *از ارزشهای انقلاب و دستاوردهای انقلاب باید همه ، زن و مرد و پیر و جوان دفاع کنند . *پیروزی انقلاب ی در ایران سرآغاز حاکمیت ارزشهای معنوی بوده است . *نظام محصول تلاش عظیم ی و فعال شدن آتشفشانی که پایه های استکبار را به لرزه درآورد . *وحدت کلمه و حضور خود را در صحنه حفظ کنید و یاد و انقلاب را زنده نگه دارید . * همه موفقیتهای دوران مبارزات و پس از پیروزی مرهون هوشیاری و صبر انقل و حضور دائمی شما در صحنه است . *کشور متعلق به ملت است و ملت با همه وجود از آن و از استقلال و عزت خود دفاع خواهد کرد . *انقلاب بزرگ ما درمیان همه خصومتها ، راه دشوار خود را با اقتدار و صلابت طی کرد . *ملت ایران با وحدت کلمه و با تمسک به و ی شجاعانه و حکیمانه مردمی الهی و دین شناسی بزرگ و مؤمن و صالح « (ره ) » نظام را بر سرکار آورد

برگزاری نشست کتابخوان کتابخانه ای دانستنیهای انقلاب در کتابخانه عمومی آیت الله اراکی نشست کتابخوان انقلاب روز 17 بهمن 1396 همزمان با ششمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب ی با حضور دانش آموزان مدرسه دخترانه مهرگان اراک در کتابخانه عمومی آیت اله اراکی شهرستان اراک برگزار شد.
ادامه مطلب به مناسبت ایام دهه فجر در تاریخ 14بهمن 96 ساعت 14 نشست کتابخوان با محوریت انقلاب ی با حضور صاحبنظران و علاقه مندان در کتابخانه عمومی الغدیر کرمانشاه برای شرکت در این جلسه و اطلاعات بیشتر با میز کتابدار تماس بگیرید. 34226245 «همافر» داستان و خاطره نوشت مهدی نوروزی، همافر نیروی هوایی است که در این کتاب چگونگی پیوستن این قشر نیروی هوایی به انقلاب ی را به تفصیل شرح می دهد. مراسم اختتامیه گرامیداشت هفته هنر انقلاب ی با حضور ان و جمعی از هنرمندان با موضوع: «بررسی گفتمان فرهنگی و هنری انقلاب ی» برگزار می شود. دوازدهمین نشست شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب ی عصر امروز برگزار شد. ان امنیتی آلمان در حال بازرسی و کنترل امنیتی شبکه فاضلاب در هامبورگ پیش از برگزاری نشست دو روزه بیست اقتصاد بزرگ جهان (g20) شب گذشته رامبد جوان میزبان خواننده دوران انقلاب ی و دفاع مقدس بود.
لینک خبرسبزوار- ایرنا- مدیر بنیاد مسکن انقلاب ی سبزوار گفت: 32 طرح هادی روستایی در شهرستانهای سبزوار، داورزن و خوشاب واقع در غرب اسان رضوی ظرف یک سال اخیر با هزینه 70 میلیارد و 965 میلیون ریال به ثمر نشست. در حالی که نشست های کمیته تعیین دستمزد کارگران باید هر ۱۵ روز یک بار برگزار شد اما این هفته نیز وزارت کار اقدام به دعوت از تشکل ها برای برگزاری این نشست نکرد. "اردشیر اکبری"اظهار داشت: رزمایش بزرگ الی بیت المقدس اجتماع بزرگ ان در 5 آذر، دیدار با خانواده معظم ، دیدار با شهرستان، برگزاری یادواره ، نشست روشنگری عمومی و شب شعر و خاطره گویی از جمله این برنامه ها است. با سلام برنامه های گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر به شرح ذیل اعلام می گردد ۱- برگزاری مراسم شب شعر انقلاب با حضور شاعران برجسته در محل سالن اداره هلال احمر شهرستان زابل در مورخه ۱۳/۱۱/۹۲ راس ساعت ۱۸ عصر برگزار می گردد ۲- مراسم جشن انقلاب روز دوشنبه مورخه ۱۴/۱۱/۹۲ با حضور ان هنرمند با اجرای برنامه های متنوع هنری ( تئاتر ، اجرای موسیقی محلی و .. . ) برگزار می گردد از کلیه ی علاقه مندان دعوت می شود در این برنامه های شرکت نمایند . با تشکر روابط عموم. در نشست صمیمانه، پرشور، پرنشاط و ۳ ساعته صدها نفر از دانشجویان های مختلف با معظم انقلاب ی، نمایندگان تشکلهای مختلف علمی، فرهنگی، ، اجتماعی و صنفی دانشجویان دیدگاهها، انتقادها، پیشنهادها… گاهی آدم دلش هوای گذشته رو میکنه... گاهی آدم به عقب که برمیگرده میبینه بعضی موقعیت ها اونقدر ها هم سخت نبودن...!اونقدر ها هم رنج آور نبودن! اما وای به خاطره ای که بترسی از به یاد آوردنش!مثل خاطره ش تن آ ین یادگاری بزرگت تو کیف کلاس اولت! یا خاطره یه روز از خواب بیدار شدن ودیگه هیچ وقت ندیدن قهرمان زندگیت! خاطره ها خطرناکن!باعث میشن اونقدر اززندگی متنفر بشیم که بامو های نامرتب ولباس نامرتب تر بریم وسط شهر ودنبال مرگ بگردیم فاطمه جباری وی با استناد به حضور 9 سال خود در امریکا و کانادا گفت: دختران در امریکا آرایش نمی کنند ولی پیرزن ها به توصیه روانپزشکان برای جلوگیری از افسردگی کمی آرایش می کنند که این مساله را در مقایسه با ایران باید مورد تحلیل قرار داد. خاطره حجت ال آقاتهرانی از 9 سال زندگی در و کانادا: دختران آنجا آرایش نمی کنند مردم تهران در مجلس شورای ی گفت: بهترین ارزش برای ن و بانوان جامعه حفظ و رعایت حجاب است. حجت ال ˈمرتضی آقا تهرانیˈ پنجشنبه شب در نشست تخصصی تقویت مبا. در آستانه برگزاری نشست جی ۲۰ در آلمان اولین موج اعتراضی علیه این نشست با مشارکت هزاران معترض در هامبورگ آلمان برگزار شد. رئیس ائتلاف ملی عراق در سخنانی در مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب ی ایران که در سفارت کشورمان در بغداد برگزار شد به نقش انقلاب ایران در تغییر معادلات منطقه و جهان پرداخت. پیام ی انقلاب به پنجاه ودومین نشست اتحادیه انجمن های ی دانشجویان در اروپاحضرت آیت الله معظم انقلاب ی در پیامی به نشست اتحادیه انجمن های ی دانشجویان در اروپا تأکید د: جوان دانشجو باید زمان کنونی و تحولات آن را بشناسد و خود را آماده سازد.
متن پیام انقلاب ی که صبح امروز حجت ال جواد اژه ای آن را در مرکز ی علی(ع) در وین قرائت کرد، به این شرح است:
بسم الله الرّحمن الرّحیم
جوانان عزیز دانشجو
زمان کنونی و تحوّلات آن، انتظاراتی از جوانان را تعریف می کند که در دوران های گذشته وجود نداشت یا شناخته نبود. جوان دانشجو باید آن تحولات و این انتظارات را به درستی بشناسد و خود را آماده سازد. انجمن های ی و فضای دینی در آن، می تواند در این آمادگی، شما را یاری دهد. نقطه ی اصلی آن است که کار را برای خدا و به شوق انجام وظیفه ید. اگر این توفیق را یافتید هدایت الهی هم به کمک شما خواهد آمد انشاءالله.
سعادت همه ی شما را از خداوند متعال خواهانم.
سیّدعلی
۴ بهمن ماه ۱۳۹۶ آقا جونم میدونین من خیلی اون خاطره ی 22بهمنی که تو خیابون دختری رو دیدید که پریده و پدرشو بغل کرده؟!مثل بچه ای که دوست داره پدرمادرش خاطره ی روز تولدش رو براش تعریف کنن.منم دوست دارم این خاطره رو بارها و بارها بشنوم از زبان خودتون.هر بار که تعریف میکنید قند تو دلم آب میشه... زاهدان - ایرنا- مردم همیشه در صحنه سیستان و بلوچستان در شامگاه سالروز پیروزی انقلاب ی با گلبانگ الله اکبر بر پشت بام های خانه های شان یک بار دیگر یاد و خاطره شبهای بهمن سال 57 را زنده د. ابراهیم اصغرزاده، اصلاح طلبی است که برای رسیدن به جایگاه امروزش فراز و فرودهای فراوانی را تجربه کرده و از رادیکال ترین حرکات دانشجویی پیش از انقلاب تا بازی به هم زدن های پس از انقلاب خاطرات فراوانی دارد. او این بار روبه روی حسین دهباشی، مورخ و رو مه نگار نشست تا در گفت وگویی ٤ ساعته زندگی اش را مرور کند. همه باید عزت و استقلال که هدیه بزرگ انقلاب است را قدر بدانند مقام عالی ت در مازندران، در مراسم گرامیداشت ۱۲ بهمن، سالروز ورود تاریخی حضرت (ره) به وطن در فرودگاه ساری با اشاره به این که همه باید عزت و استقلال که هدیه بزرگ انقلاب است را قدر بدانند، تصریح کرد: آن چه انقلاب ی برای ما به ارمغان می آورد امید و باور است. در حالی که نشست شورای همکاری خلیج فارس در کویت در حال برگزاری است و قرار است نشست سران این شورا امروز و فردا برگزار شود، اما اختلافات میان اعضای آن و به ویژه سایه بحران قطر آنقدر سنگین است که بسیاری از ناظران بر این باورند که تلاش برای برگزاری این نشست از سوی کویت به این دلیل بوده که فروپاشی این شورا را به تعویق بیندازد. سینمایی «کپی برابر اصل» با هدف گرامیداشت یاد و خاطره عباس کیارستمی، کارگردان فقید ایرانی، در جریان یک کنفرانس دو روزه در ملبورن استرالیا اکران می شود. حجت ال قمی در نشست افتتاحیه شورای م ی ستایشگران در بنیاد دعبل، ترویج مفاهیم ی از مجرای هیئات را عامل ایجاد اتحاد در میان مردم و هیئات را موتور محرکه انقلاب ی دانست. نشست هم شی «کمیته ملی ن جبهه مردمی نیروهای انقلاب ی» با حضور مرضیه وحید دستجردی برگزار می شود. حوزه هنری انقلاب ی به منظور پرورش استعدادهای هنری و نیز تبیین هنر انقلاب ی در بین هنرمندان جوان فعالیت کارگاهی خود را از ابتدای تیرماه آغاز کرد. ۱- انقلاب های رنگی و انقلاب ی ایران، شعیب بهمن
۲- انقلاب ی و انقلاب های جهان، قدرت ا... بهرامی و مهدی نظ ور
۳- انقلاب ی و چرایی و چگونگی رخداد آن، جمعی از نویسندگان
۴- درآمدی بر انقلاب ی ایران، روح ا... حسینیان
۵- درآمدی تحلیلی بر انقلاب ی، محمّدرحیم عیوضی و محمّدجواد هراتی
۶- انقلاب ی ایران، محمّدجواد نوروزی
۷- گفتمان هویّت و انقلاب ی ایران، علی اشرفی نظری و بهاره سازمند
۸- پیرامون انقلاب ی، شهید مرتضی مطهّری
۹- آسیب شناسی ارکان انقل. خیلی مایلم بدانم عملیات کربلای ۵ که به تعبیر معظم انقلاب، "شب قدر انقلاب ی" بود و همه عشاق در شلمچه گرد هم آمده بودند، شما کجا بودید!شما که سابقه جبهه ندارید که بخواهید تجدید خاطره کنید و شما که از کار انتخاباتی منع شده اید؛ لااقل بدون آقای بقایی می آمدید تا باور کنیم برای زیارت شهیدان آمده اید! معاون مطبوعاتی ارشاد یکی از ویژگی های برجسته بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات را برگزاری 400 نشست تخصصی دانست. ی در پیامی به پنجاه ویکمین نشست اتحادیه انجمن های ی دانشجویان در اروپا تاکید د: انتظار از شما عزیزان کاری بیش از خودسازی علمی و دینی و اخلاقی است؛ انتظار آن است که بر محیط پیرامونی… 12شهریور سایت حاج آقا خاطره مطلبی رو منتشر که من به شخصه خیلی متامل شدم و خیلی در اوصاف حاج آقا نگریستم و گفتم ماشاالله به این سخنان... حالا با هم بیاییم این مطالبو مو شکافی کنیم ببینیم حاج آقا چی فرمودن؟ ------------ ایشون فرمودن آقای مصباح از سال46تا اوایل انقلاب مبارزه رو حرام اعلام کرده بودن و با ی قهر بودن؟؟حالا ما میگیم جناب آقای خاطره گو،پس این حرف ی که فرمودن اگه برای نسل حاظر و جوانان انقلاب(یعنی ما)که نشد بهره ای از محضر علامه بزرگوار طباطبایی ببرند آقای مصباح حضور دارند کجای دلمون بذاریم؟؟حاج آقای خاطره به نظر شما میشه یک مرجع تقلید با ی 10 سال قهر باشه و حالا بیاد طرف رو به عنوان جانشین علامه طباطبایی اعلام کنه؟؟؟واقعا میشه؟؟؟مگه داریم؟؟؟ همشهری آنلاین: آلمان و فرانسه با برگزاری نشست بعدی سران کشورهای عضو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در استانبول ترکیه مخالفت د. به گزارش خبرنگار واحد مقاومت، نشست بصیرتی گفتمان انقلاب ی ویژه دانش آموزان پایه دهم در تاریخ 2 آذر 1395 با حضور آقای مصدقی برگزار گردید.
تصاویر بیشتر در ادامه مطلب... ادامه مطلب گروه ها و جریان های مخالف حکومت سعودی امروز خود را برای برگزاری اولین نشست در کشور ایرلند آماده می کنند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس منوچهر محمدی در اولین جلسه از سلسله نشست های بررسی انقلاب ی که با حضور دانشجویان دانشکده رسانه خبرگزاری فارس و اعضاء باشگاه خبری توانا برگزار شد، به ارائه تعریف انقلاب پرداخت و گفت: انقلاب به معنای تغییر و دگرگونی است و انقلاب ی سال 57 ایران نیز انقل و اجتماعی بود. وی با بیان اینکه هر نوع دگرگونی - اجتماعی انقلاب محسوب نمی شود، افزود: برخی از دگرگونی ها ممکن است شورش، رفرم یا اصلاح باشند در حالیکه به همه اینها انقلاب گفته نمی شود. این کارشناس مسائل گفت: به عنوان مثال قیام گ در [...] صبح دیروز پنجشنبه بیست و هشتم آبان نخستین نشست کتابخوان کتابخانه ای در کتابخانه (ره) شهرری برگزار شد. مسئول کتابخانه در حاشیه این نشست ضمن تبریک و گرامیداشت هفته کتاب، هدف از این نشست را ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب معرفی کتاب و همچنین اشتراک گذاری تجربیات مطالعاتی افراد کتابخوان برای سایر علاقمندان به کتاب و کتابخوانی عنوان کرد. ایشان از استقبال خوب اعضاء از این نشست اظهار امیدواری کرد و گفت حضور ک ن و نوجوانان نیز در این نشست نشان از علاقمندی بچه ها به فعالیتهای فرهنگی به خصوص کتاب و کتابخوانی دارد. در ادامه 10 نفر از اعضاء هرکدام به معرفی کتاب مورد علاقه خود پرداختند و در پایان نشست به شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد و در نهایت از حاضرین در جلسه پذیرایی صورت گرفت. خاطره نویسی سهم عامه مردم از ادبیات است. ما ادبیات طبقه مخاطب را از کجا می توانیم بشناسیم؟ خاطره نویسی. خاطره نویسی حد فاصلی است م ن مخاطب عام ادبیات و تولید حرفه ای ادبیات. رئیس مجلس گفت:برداشت 200 میلیون دلاری از صندوق توسعه ملی در نشست سران قوا مطرح شد و انقلاب اذن انجام آن را دادند.