برگزاری نشست گرامیداشت یاد و نام و خاطره ی انقلاب

محمود گبرلو مجری و تهیه کننده سابق برنامه تلویزیونی «هفت»، مسئول برگزاری نشست های سی وپنجمین جشنواره فجر شد.
خاطره حاتمی بازیگر کشورمان مو های سرش را تراشیده است! در ادامه ع هایی از چهره خاطره حاتمی را… زبان فارسی روابط بین الملل مسکو و از مهمانان جشنواره شعر فجر با اشاره به دیدار انقلاب با شاعران گفت: ایران تنها کشوری است که جلسات شعرخوانی را در بالاترین سطح برگزار می کند. در روسیه هیچ وقت مراسمی برگزار نمی شود که رییس جمهور به عنوان عالی ترین مقام کشور، شاعران را جمع کند و اینقدر به ادبیات توجه داشته باشد. نشست سران سه قوه شنبه هفته آتی به میزبانی مجلس برگزار می شود. مراسم گرامیداشت بیست وهشتمین سالگرد شهادت شهید "حاج محمد سعید توفیقی" روز گذشته با همت حوزه هنری انقلاب ی استان کردستان وسازمان بسیج هنرمندان در پردیس سینما بهمن سنندج برگزارشد. دوشنبه11/11/1395 برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی به توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستربه نقل از محسنی به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارم فجر وسالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب ی برنامه های متنوع فرهنگی وعلمی به همت اداره کتابخانه های شهرستان شبستر وکتابخانه های تابعه برگزار می شود.وی در گفتگو با روابط عمومی اداره اشاره کرد:در ایام دهه فجر برگزاری نمایشگاه کتاب،نشست کتابخوان کتابخانه ای،نشست کتابخوان مدرسه ای،برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب وصایای وانسان 250ساله ی ونشست های جنبی نمایشگاه،ثبت نام از مراجعین به صورت نیم بها،و...در کنار برگزاری نمایشگاه در ایام صورت خواهد گرفت.وی دهه مبارک فجر را فرصت مناسبی در راستای معرفی انقلاب ی ودستاوردهای آن دانسته وگفتند:انقلاب ی انقل فرهنگی بوده وباید تمام مساعی خود را مبنی بر گسترش فرهنگ ،خصوصأ کتابخوانی به کار بگیریم.محسنی ضمن اشاره به تعدد کتابخانه وامکانات موجود در این کتابخانه ها جهت خدمت رسانی به همشهریان عزیز خواستار حضور پررنگ خانواده ها در این مراکز فرهنگی شدند. انقلاب ی بر خلاف همه پیش بینی های متوهمان غربی و پادوهای داخلی، اینک به کوری چشمان از حدقه درآمده دشمنان ملت مقاوم و قهرمان ایران در تدارک خلق حماسه بلوغ انقلاب و برگزاری جشن 40 سالگی است. صدها تن از معترضان ایتالیایی، به برگزاری نشست گروه ۷ در سیسیل اعتراض د و با پلیس ایتالیا درگیر شدند. 13 بهمن 95 نه سالروز هجرت علی شریعتی است نه سالروز درگذشت یا زادروز اما نشست «شریعتی و انقلاب» در این روز و به سبب نقش شه شریعتی در گفتمان انقلاب برگزار شد... معلمی گفت:مهم ترین هدف این نشست ایجاد هماهنگی بیشتر و بهربرداری از ایده های خلاقانه سایر استان هاست. نشست ژنو 4 با هدف پایان دادن به درگیری ها در در مقر سازمان ملل در ژنو برگزار می شود. سنندج- مدیر کل آموزش و پرورش کردستان حضور تشکل های دانش آموزی در برگزاری جشن های پیروزی انقلاب را ضروری خواند و بر اجرای برنامه های جذاب و شاد دراین ایام تاکید کرد. ادامه: حضور تشکل های دانش آموزی در برگزاری جشن پیروزی انقلاب ضروری است در آستانه بیست و هشتمین نشست سران عرب در بحر المیت اردن، دبیرکل اتحادیه عرب اعلام کرد دستکم ۱۷ الی ۱۸ عربی در این نشست شرکت می کنند. همچنین مساله فلسطین در راس الویت های این نشست قرار دارد. یه بوی خوبی میاد که خیلی بوی خوب و خاطره انگیزیه فقط نکتش اینجایه که هرچی فشار میارم یادم نمیاد چه خاطره ای با این بو داشتم یا این بوی کیه ... فقط هی بو میکنم هی ته دلم یه حالی میشه !
پ.ن: از آدمی به خاطره بازیِ من بعیده واقعا همچین چیزی یادش نیاد ! d: همشهری آنلاین: اسدالله بادامچیان در پی واکنش های گوناگون به خاطره بیان شده درباره اسلحه اهدا شده از سوی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی به شاخه مسلحانه موتلفه ی در سال ۱۳۴۳، تکذیب این موضوع از سوی دفتر آیت الله هاشمی رفسنجانی و انتشار ی از سوی مرکز اسناد انقلاب ی در این خصوص، طی یادداشتی توضیحاتی در این باره ارائه کرد. تظاهرات فعالان ضد جنگ و ضد سرمایه داری علیه برگزاری نشست گروه هفت در شهر لوکا ایتالیا به خشونت کشیده شد. رییس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان از برگزاری نشست سراسری تئاتر استان روز دوشنبه 25 اردیبهشت خبر داد. عباس عبدی؛ تحلیلگر در رو مه ایران نوشت: برگزاری نشست سراسری جبهه مردمی نیروهای انقلاب با حضور یک جمع حدود 3000 نفری انجام و در نهایت با رأی گیری از حاضران، شورای مرکزی این جبهه نیز تعیین شد. معظم انقلاب در دیدار با اعضای مجمع نویسندگان مسلمان که در سال ۱۳۷۰ انجام شد در فرازی از… معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری از برگزاری نشست خبری حجت ال و المسلمین خبر داد. در ۲۰ بهمن و در آستانه برگزاری پیروزی انقلاب، پربازدیدترین خبرها همچنان به مرور خاطرات رجال مملکتی از دوران پیش از انقلاب مربوط است. معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور از برگزاری بیش از دو هزار و هشتصد برنامه فرهنگی به مناسبت روز کتاب، کتابخوانی، کتابدار خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، محمد اله یاری فومنی معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور با اشاره به برگزاری 2870 برنامه در سراسر کشور گفت: برنامه های اجرا شده به مناسبت گرامیداشت روز کتاب، کتاب خوانی، کتابدار شامل 40 نشست کتاب خوان تخصصی، 1.574 نشست کتابخانه ای، 476 نشست مدرسه ای است که جمعاً 2090 نشست کتاب خوان برگزار می شود. طبق برنامه های پیش بینی شده 227 کتاب به اشتراک گذاشته می شود. همچنین طبق برنامه های پیش بینی شده از 148 کتاب رونمایی خواهد شد. علاوه بر این ها 474 مسابقه در استان ها برگزار می شود. ویژگیهاى انقلابهر چند که همه انقلابها در جهان در برخى از امور باهم شریک بوده و باهم متشابهن ى هر انقلابى براى خود ویژگیهاى خاص به خود را داشـته که در دیگر انقلابهاوجود ندارد در این زمینه انقلاب ى ایران نیز داراى ویژگیهأى است که مابطور خلاصه و فهرست به آن ها اشاره مى کنیم:1 - حاکمیت الله انقلاب ى ایران توسط انى شروع شده و به ثمر نشست که معتقد بـودندحاکمیت تـنها از آن خـدا و صلى الله علیه و آله و سـلم و أمـه معصومین علیهم السلام بوده و هر از غیر . دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به ریاست آیت الله موحد کرمانی در نشست امروز با مجوز معظم انقلاب گفت: در این نشست مغایرت مصوبات مجلس با سیاست های کلی کشور مشخص شد که به شورای نگهبان ارسال می شود. کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: نشست ژنو بی نتیجه است، چرا که یک عده در تضاد کامل با هم بر سر میز مذاکره نشسته اند. ششمین نشست از سلسله نشست های جلوه های هنر ی با موضوع در پژوهشکده هنر برگزار می شود. به نام آفریدگار قلم نشست ادبی با حضور کارشناس فرهنگی اداره کل کتابخانه های استان و دوستداران شعر و ادب در محل کتابخانه خاتم الانبیاء (ص) رشت روز چهارشنبه مورخ 14/5/94 برگزار شد. در این نشست صمیمانه ابتدا شاعران سروده های خود را برای حاضرین خواندند و از نقد و نظرات دوستان خود بهره بردند. در ادامه این نشست کارشناس فرهنگی نهاد کتابخانه ها از برگزاری چنین جلسات ابراز سندی نمودند و مطالبی در مورد نشست کتابخوان و انگیزه و هدف از برگزاری چنین نشست ها را برای حاضرین بیان د. و از برنامه های فرهنگی اداره کل کتابخانه ها از قبیل برگزاری نقد ملی کتاب آن بیست و سه نفر نوشته ی حمید یوسف زاده در شهریور 94خبر دادند و از اعضای کتابخانه جهت حضور در برنامه های فرهنگی نهاد کتابخانه ها دعوت نمودند. در پایان این جلسه کتاب خوانان نظرات و پیشنهاداتی برای بهبود منابع و امکانات مطالعاتی بیان نمودند و همچنین کارشناس فرهنگی اداره کل کتابخانه نیز پیشنهاداتی برای برگزاری چنین جلسات ارائه دادند. نشست ادبی نشست ادبی نشست ادبی نشست «آزاد شی، ضرورت ها، راهبردها و آسیب شناسی» صبح امروز یکشنبه 15 بهمن ماه توسط مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب ی در دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی برگزار شد.
به گزارش خبر فوری به نقل از فارس ، آیت الله احمد جنتی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات ی عصر امروز در نشست هماهنگی برگزاری چهلمین سالگرد انقلاب ی که در محل شورای نگهبان برگزار شد، گفت: پیروزی انقلاب ی را خداوند نصیب ملت ایران کرد و شاید در آینده هم نصیب هیچ نشود.وی افزود: این انقلاب توانسته است توطئه های و امنیتی را از بین برود و حتی دوستان ما باور نمی د که انقلاب ۴۰ سال س ا بماند و پیشرفت های خوبی نصیب کشور کند.
ادامه خبر برنامه های کتابخانه در هفته کتاب و کتابخوانی برگزاری جلسات قصه ­خوانی و کتابخوانی با حضور خانواده­های اعضا برای ک ن؛ تبلیغ و ترویج اهدای کتاب به کتابخانه؛ چاپ توریع بروشورهای معرفی کتابخانه و خدمات کتابخانه ای برگزاری جلسه نقد و بررسی کتاب با دعوت از مولفین و منتقدین؛ برگزاری مسابقات فرهنگی و کتابخوانی برای گروه های مختلف سنی؛ برگزاری دوره مادران قصه گو برای مادران اعضاء کتابخانه های عمومی؛ توجه جدی به اجرای برنامه در بخش های کودک نظیر . معاون حقوقی امور خارجه از برگزاری نشست کمیسیون مشترک در سی ام تیرماه در شهر وین خبرداد. به گزارش جماران، نشست «بهشتی و امروز ما» به مناسبت گرامیداشت یاد شهید آیت الله بهشتی(ره) و ی هفتم تیر، امروز شنبه دهم تیرماه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در محل خانه موزه شهید بهشتی برگزار شد. دراین مراسم، سید… رییس دفتر رییس جمهوری از برگزاری نشست خبری رییس جمهوری با حضور خبرنگاران رسانه های داخلی و خارجی طی دو هفته آینده خبر داد. به نام خدا ؛
برگزاری مسابقات شطرنج گرامیداشت دهه مبارک فجر؛هیئت شطرنج شهرستان کاشمر در نظر مسبقات شطرنج گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب ی تحت عنوان جام فجر 1395 بین علاقمندان و ورزشکاران شهری و روستایی شهرستان و بخش ها برگزارنماید؛ زمان برگزاری مسابقات 15بهمن ماه1395شروع مسابقات صبح ساعت 8:15 صبح 15 بهمن مکان برگزاری مسابقات خیابان معلم 1 مجموعه ورزشی انقلاب.هیات شطرنج .ورودیه مسابقات ده هزار تومان برای دانش آموزان عزیز نیمه بها خواهد بود.در پایان از سوی هیات شطرنج به نفرات برتر جوایز و حکم قهرمانی شهرستان اعطا خواهد شد.روابط عمومی هیات شطرنج ؛ اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشمر کشور نوشت: نیروهای امنیتی و انتظامی با تمام توان در ایفای رس حفاظت از آرمان های انقلاب ی تا خشکاندن ریشه های ناچیز متحجران تکفیری از پای نخواهند نشست. آئین گرامیداشت و جشن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب ی در پایتخت روسیه با حضور شماری از مقام ها و شخصیت های فرهنگی و این کشور، دیپلمات های خارجی، روس های علاقه مند به ایران و همچنین ایرانیان در مسکو برگزار شد. در پایان هفته مصادف با سالروز پیروزی انقلاب ی های تلویزیون نیز رنگ و بوی انقل دارند. در روز دوشنبه مورخه 95/12/09 راس ساعت 15 درمحل کتابخانه نشست کتابخوان برگزار می شود از علاقه مندان دعوت می شود شرکت فرمایند. دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب ی گفت: صبح امروز اعضای شورای مرکزی ۴ حزب اصولگرا جلسه مشترک انتخاباتی برگزار د. کارشناس مسائل شبه قاره با اشاره به سفر اخیر امورخارجه پا تان به تهران گفت: ایران می تواند نقش محوری در برگزاری نشست های صلح افغانستان داشته باشد.