برد خونه به خونه در خانه و باخت نساجی در رشت

مامان ظهر رفته بود جلسه ختم قرآن ما توی این محله که جدید اومدیم بابا جان با فروش خونه ای قبلی و وامی که گرفت و چند سالی اجاره نشین ی تونست این خونه رو ب ه و یک کمی بازسازی ش کنه، حالا که امروز مامان رفته جلسه ختم قرآن زن ِ صاحب خانه ای قبلی به مامان گفته که شما به زور این خونه رو گرفتید من راضی نیستم شوهرم که مُرد بچه هام مجبورم د که خونه رو بذارم برای فروش، مامانم بهش گفته ما خونه رو از بنگاه یدیم و در جریان نیستیم و نبودیم.
حال مامان گرفته بود . حبیب کاشانی، گفت: «با توجه به اینکه در فصل بودجه بندی شهرداری تهران و دیگر موارد مهم شهری قرار داریم، امکان همراهی با باشگاه خوب خونه به خونه و هیچ باشگاه دیگری را به عنوان مدیرعامل نخواهم داشت.» مامان زنگ زده میگه خونه رو تَر ِ تمیز کن ما یکشنبه میایم من تمیز کنم همین که خونه رو به گوه نکشم پیش کش به من چه خونه رو جاروبرقی بکشم یا حیاط رو تمیز کنم مسابقه کتابخوانی "خونه به خونه" در روستای بدون کتابخانه شهرستان بوانات برگزار می شود. پرونده نیم فصل لیگ برتر امیدهای کشور با قهرمانی مشروط تیم خونه به خونه بسته شد. تیم فوتبال خونه به خونه بابل با شش غایب در فینال جام حذفی حضور خواهد یافت. کمیته انضباطی رای خود را در خصوص تخلفات دیدار تیمهای نساجی مازندران و خونه به خونه بابل صادر کرد. هجوم هواداران و درگیری طرفداران خونه به خونه و نساجی باعث ایجاد وقفه در دربی حساس مازندران شده است. هجوم هواداران و درگیری طرفداران خونه به خونه و نساجی باعث لغو دربی حساس مازندران شد. هجوم هواداران و درگیری طرفداران خونه به خونه و نساجی باعث ایجاد وقفه در دربی حساس مازندران شده است. سرمربی پیشین تیم خونه به خونه بابل، هدایت دیگر تیم استان مازندران را بر عهده گرفت. کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بیانیه ای در خصوص پرونده شکایت باشگاه خونه به خونه صادر کرد. م ع فصل گذشته تیم فوتبال خونه به خونه به تیم فوتبال نساجی پیوست. مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز در واکنش به ید امتیاز این باشگاه توسط خونه به خونه بابل گفت که این شایعات فضای مجازی را فقط شنیده اند. شب گذشته اتفاقات عجیبی برای تیم خونه به خونه در قائمشهر رخ داد. سرمربی تیم نساجی مازندران گفت: پیروزی در دربی مازندران کادوی کوچکی به هواداران بود. تیم فوتبال امید خونه به خونه مازندران 2 هفته مانده به پایان رقابت ها و با اختلافی فاحش نسبت به تیم دوم ج ، قهرمان لیگ برتر فوتبال امیدهای کشورشد. آی بچه جون یه بازی بازی خونه سازی پنج تا ستون محکم باید بسازیم با هم اول ستون توحید ت ده مثل خورشید عدل دومین ستونه برای ساخت خونه بازی نداره قوت سوم بزار نبوت چهارمی ت به خونه داده قامت پنجم معاد بنا کن زود دستاتو بالا کن باشادی و با خنده بگو شدم برنده پنج تا ستون همین بود اینا اصول دین بود ما امروز خونه ی مپامان جونم مهمون بودیم به صرف افطاری کله پاچه بعد عاقا مون گفتند من می خوام برم خونه مون تمیز کاری اخه مامان عاقا مون رفته اند مکه فردا میاند دلش می خواست منم برم کمکش ولی روش نمیشد چه جوری بهم بگوید منم رفتم خونه شون وایسادم به تمیز کاری اون جاریم که خونه شون روی سر خونه ی مادر شوهرمه امد کمک ولی اول همین جور نق میزد که فردا کار گر میاد تمیز می کنه عاقا ما با این که کارگر بیاید مخالف بود می گفت میاند می دوزند میرند وکاری نیست ی. بابل به مسائل به وجود بین دو باشگاه نساجی و خونه به خونه وارد شد. مردی از اینکه زنش به گربه خانه بیشتر از او توجه میکرد ناراحت بود، یک روز گربه را برد و چندتا خیابان آنطرف تر ول کرد.

ولی تا رسید به خانه، دید گربه زود تر از اون برگشته خونه، این کار چندین دفعه تکرار شد و مرد حس کلافه شده بود. بالا ه یک روز گربه را با ماشین گرداند، از چندین پل و رودخانه پارک و غیره گذشت و بالا ه گربه را در منطقه ای پرت و دورافتاده ول کرد. آن شب مرد به خانه بر نگشت آ شب زنگ زد و به زنش گفت: اون گربه کره خونه هست؟
زنش گفت: آره