برد خونه به خونه در خانه و باخت نساجی در رشت

امین منوچهری مهاجم سابق استقلال که در حال حاضر در تیم نساجی مازندران بازی می کند بابت پیش کشیدن اسمش در نشست مطبوعاتی بازی ملوان و خونه به خونه از سرمربی سابقش گلایه دارد.
دیر به دیر می آمد. اما تا پایش را می گذاشت توی
خانه بگو بخندمان شروع می شد . خانه مان کوچک بود؛ گاهی صدایمان می رفت طبقه
ی پایین. یک روز همسایه پایینی به من گفت « به خدا این قده دلم می خواد یه روز که آقا مهدی می یاد خونه لای در خونه تون باز
باشه ، من ببینم شما دو تا زن و شوهر به هم دیگه چی می گید، این قدر می خندید؟ رئیس کمیته انضباطی تاکید دارد که به دقت اتفاقات دیدار خونه به خونه بابل و نساجی مازندران را بررسی و رای نهایی را صادر می کنیم. آهنگ جدید و فوق العاده زیبای جاوید سلیمانی بنام خونه ( تنظیـم : دی جـی سـروش اس جـی تـرک ) ( پخش اختصاصی از پایگاه رسمی دی جی سروش اس جی ترک ) ..:: تــــــَـــرانـــــــهءخونه ::.. اگه از تو سراغی دلم نمیگیره بدون از تو دیوونه ست اگه از عاقبت نمیترسه دلم بدونم رنگ خونه ست آخه بدتر شد چشام تنها و مجنون نفس حبس تو این خونه دنبال تقدیرم بیا تو قلب من جا شو بازم امید فردا شو __________ اگه از تو سراغی دلم نمیگیره بدون از تو دیوونه ست اگه از عاقبت نمیترسه دلم . مردی از اینکه زنش به گربه خانه بیشتر از او توجه میکرد ناراحت بود، یک روز گربه را برد و چندتا خیابان آنطرف تر ول کرد.

ولی تا رسید به خانه، دید گربه زود تر از اون برگشته خونه، این کار چندین دفعه تکرار شد و مرد حس کلافه شده بود. بالا ه یک روز گربه را با ماشین گرداند، از چندین پل و رودخانه پارک و غیره گذشت و بالا ه گربه را در منطقه ای پرت و دورافتاده ول کرد. آن شب مرد به خانه بر نگشت آ شب زنگ زد و به زنش گفت: اون گربه کره خونه هست؟
زنش گفت: آره
مثلا یه خونه عااالی داری با همسایه پر آزار خونه را عوض می کنی به یه خونه ی متوسط با همسایه های بی آزار بالا ه خونه قولنامه .یه خونه ی آسانسور دار.یه خونه ی پر نور و آفتابگیر.یه خونه کهآشپزخونه ش یه عالمه ک نت داره.یه خونه ای که همه چیزش به اندازه است. سرویس بهداشتیش. آشپزخونه  ش. سالن پذیراییش و اتاق خوابش.درسته که خونه ی فعلی دو خوابه بود و یکی ازاتاق خواب ها  تبدیل شده بود به انباری، ولی این خونه با وجود تک خوابه بودنش، حس جادار و مرتب و بزرگه(هشتاد متره)نوساز و خوب.درسته که آپارتمان شخصیه و صاحبخونه و بچه هاش توی همین آپارتمان هستند ولی به. در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ دسته اول فوتبال ایران جام آزادگان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در بابل مهمان خونه به خونه بود که با یک گل ش ت خورد. بازیکن تیم فوتبال خونه به خونه بابل گفت: از همان دقایق ابت بازی برابر نساجی قائمشهر با برنامه بازی کردیم.
اتو از دست مهربون افتاده بود و ش ته و اب شده بود و با تعمیرات و  دستکاریهای مطمئن، اوضاعش بدتر هم شد.
هفته پیش رفته بودیم با مطمئن و زرنگ اتو بگیریم. آهو و مهربون نخواستند بیان. ما هم برای مقایسه مدلها و قیمتها چند جا رفتیم و کمی طول کشید تا برگردیم خونه.
وقتی وارد خونه شدم آهو اومده به استقبالم و لبخند و سلام: شما خونه نباشید خونه ملال آور می شه! 
واقعا بغض . بغلش ، بوسیدمش و قربون صدقه ش رفتم. عذرخواهی برای دیر مون و ازش خواستم د. اون خونه نزدیک مامانم اینها که بووووود ...که خیلی مزایا داشت و گل درشتش این بود که نزدیک خونه مامانم اینهاست و من چقدر بچه ننه ام که با داشتن یک بچه هنوز مامانی ام و ...داشتم می گفتم ...همون خونه خوبه ، صاحب خونه خط تلفنش رو با خودش میبره و همانا وقتی تلفن نباشه اینترنت هم نیست و براین مصیبت بزرگ خووون بگریم !! نادر دست نشان سرمربی تیم خونه به خونه می گوید که هم خودش و هم بازیکنانش در حال حاضر فقط به بازی برابر مس کرمان می شند و توجهی به بازی های سخت پیش رو ندارند. ب که رفتیم شهرستان قرار شد ی بیاد تو خونه بخوابه. که نیومد تا سه شب. سه که اومد دید زده به خونه و همه رو برده. تلوزیون ها. طلاها. بدلیجاتا. ساعت ها. همه خونه رو ریخته بود بیرون زیر رو رو کرده بود. لپتاپ من! اونم برد همه ع ها هایی که از مجید داشتم همه توش بود فایل های مربوط به کارم ع و های عروسی تولد سال نو شب یلدای این پنج شش سال اخیر... وسیله کارم بود! انگشتر یادگاری مجید ساعت یادگاری بابام همه رفت! سرمربی تیم خونه به خونه بابل با این باشگاه قطع همکاری کرد. شهرداری ماهشهر با 9 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به نفت در صدر قرار گرفته و شاگردان فکری در رده دوم ج هستند. نساجی هم با پاشازاده با یک برد خوب در اراک به استقبال دربی قائمشهر در هفته آینده و تقابل با خونه به خونه می رود. مهاجم خونه به خونه بابل با استقلال به توافق دست پیدا کرده است. هافبک فصل گذشته تیم دسته اولی خونه به خونه بابل به پیکان پیوست.
هرروز میام تو کوچه تون ، دنبال جای پای تو
تنها قدم های منو سنگ فرش این پیاده رو
میام توی کوچه ی تو ، کوچه که خالی از تویه
اما هنوز توی هواش عطرو خیالی از تویه
میام دم خونه ی تو ، خونه ای که رفتی ازاون
درمیزنمو میدونم ، هیچ ی نیست تو خونه تون
رو پله های خونه تون ، با خوش خیالی میشینم
پشت در بسته ی این ، خونه ی خالی میشینم
رو پله های خونه تون ، میرم تو فکر اون روزا
یادم میاد کنارتو ، چه خوب بودن گذشته ها
چه خوب بودن گذشت. ساری-ایرنا- سوت رقابت های هفته بیست و نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته یک جام آزادگان در حالی فردا دهم فروردین ماه در 9 شهر ایران زده می شود که خونه به خونه بابل و نساجی قائمشهر به ترتیب با ا ین البرز و… امروز روزیه که همه کل روزشون رو بیرون از خونه میگذرونن...اما ما نه...ما همیشه خونه ایم...چون همه که نباید برن بیرون بعضی از افراد هم باید در محله حضور داشته باشن و مواظب خونه های مردم باشن: بعله ما همچین اه والایی رو دنبال میکنیم: در راستای کمک به پلیس محترم ما همیشه سیزده بدر خونه ایم...قبلا اینجوری نبودیما...میرفتیم تفریح...ولی مال بچگیا بود دیگه ادامه پیدا نکرد...خیلی چیزا تو خونه ما دیگه نیست...مثه سفره هفت سین...هعی خدا...احساس میکنم پیر شدم دیگه:. خونه برای من خونه نیست. برام رحم مادره که هر وقت بخوام می تونم به امنیتش برگردم و نگران رنج زادن نباشم. فقط استراحت کنم. فقط جنین باشم. فقط زنده باشم. خونه هیچ وقت من رو ناامید نکرده. خونه برای من چهار تا دیوار ساده نیست. یه فضا نیست که دل به کوچک و بزرگیش بدم. بخشی از روانمه. بخشی از جانمه. نماد ظرفیت پذیرش من از زندگیه. بزرگ و کوچک بودنش فقط نشون فضای پخش وسایلم نیست. صلح من با زندگیه. نفس کشیدن من توی دیوارهاش یه جادویی آرومه بین من و خودم. خونه ب. از هفته هفتم لیگ دسته اول امیدهای کشور تیم انتظار در یک بازی زیبا و هجومی موفق شد 1بر0 شهرداری نوشهر را ش ت بدهد تا راه صعود به دور دوم را تا حدود زیادی هموار کند-سایر نتایج نیز بر وفق مراد انتظاری ها بود- شوتبال صمیمانه برای بازیکنان و اعضای کادر فنی از جمله مهدی کریمی و حامی این تیم جمتاج ارزوی موفقیت میکند سایر نتایج خونه به خونه 1 گیتی پسند اصفهان 1 پتو لاله 0 نساجی 0 کاسپین قزوین 0 پرسپولیس شمال 2 ج رده بندی 1.خونه به خونه 17 امتیاز 2.انتظار بجنو. رئیس کمیته انضباطی می گوید داور وسط دیدار خونه به خونه بابل با نساجی مازندران، تصمیم مستقیم در نیمه تمام ماندن بازی نداشته است. تیم فوتبال خونه به خونه با پیروزی برابر استقلال خوزستان، حریف استقلال تهران در دیدار فینال رقابت های جام حذفی شد. 3 بازیکن مصدوم استقلال از امروز تمرینات خود را برای بازی با خونه به خونه استارت زدند. هافبک تیم فوتبال خونه به خونه بابل با امضای قراردادی رسما به تیم پیکان تهران پیوست. داور دیدار تیم های فوتبال استقلال - خونه به خونه بابل گفت که اطرافیان اسکوچیچ ذهنیت او را تغییر داده بودند و این مربی به همین دلیل از شروع بازی اعتراض می کرد. خونه ی مادر بزرگه ، الان آپارتمانه
خونه ی مادر بزرگه ، است و ل داره
خونه ی مادر بزرگه ، wifi ی مفتی داره
خونه ی مادر بزرگه ، و lnb داره
کنار خونه ی اون ، همیشه پارتی ب است
پارتیهای محله ، پر شور و شوق و غوغاست
مادر بزرگه الان ، مازراتی سواره
رنگ موهاشم هر روز ، جور واجورو باحاله
مادر بزرگه الان ، شلوار جین می پوشه
کفش کالج و کیفش ، همیشه روبه روشه
مادر بزرگه هرشب ، tv رو میبینه
م سلطان و سنبل ، لامیارو میبینه
خونه ی مادر بزرگه ، هنوز خیلی باحاله
خونه ی مادر بزرگه ، حرفای خاصی داره دیروز ظهر که رسیدم خونه ناهار داشتیم از قبل 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] همسر امروز پیش از ظهر یه واحد اپارتمان مس ی سه خوابه رو قولنامه کرد. میگه بعد از ماه رمضان، زهرا ج ه ش رو می بره اونجا و بعد هم احتمالا با یه مسافرت سه روزه و یه مهمونی جزیی، میرن سر خونه و زندگیشون!خیلی گشت که خونه رو نزدیک مادر زهرا پیدا کنه. ولی خب؛ جور نشد. آپارتمان به منزل ما نزدیک تره تا به منزل مادر زهرا...
خونه رو هنوز ندیدم. قراره امروز عصر با هم بریم ببینیم!
همسر اصلا به روی خودش نمیاره که داداشم طبقه پایین مون نشسته و خودش مجبوره بر. تیم فوتبال نفت آبادان در ورزشگاه اقدام به تشویق تیم خونه به خونه بابل می کنند. سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه در این تیم ماندنی شد. روز آینده برای ششمین بار دو تیم خونه به خونه و نساجی مازندران یکی از حساس ترین دربی های کشور را برگزار می کنند؛ مسابقه ای که چند سال بیشتر از عمر آن نمی گذرد.
برای انتخاب رنگ پارچه اول باید ببینیم خونه و بعد از اون مبلمان ما در چه سبکی قرار میگیره! اکثر خونه… به علت فقر و تنگدستی و نبود امکانات و مصالح ساختمانی، اکثر مردم در خانه هایی که از تنه درخت نخل(تنگ) و شاخ و برگ درخت نخل(پیش) ساخته می شده زندگی می د. این سبک خانه ها را کپر یا کومه می نامند. تعدادی هم که از لحاظ مالی در وضعیت بهتری قرار داشتند خونه های خشت و گلی می ساختند که به آن خونه شُلی یا پا شُلی می گویند و در زمستان تا حدودی وضعیتی بهتر از دیگران داشتند و برای گرم آن پس از آتش زدن هیزم و چوب آن را در منقل می گذاشتند و منقل را وسط خونه شلی می گ. تیم فوتبال نساجی قائم شهر و خونه به خونه بابل امروز به مصاف حریفان بوشهری و کرمانی خواهد رفت.