بدون استعلام س گذاری نکنید

بر اساس استعلام صورت گرفته از آسان موتور و با توجه به پاسخ رسمی هیوندای کره جنوبی، فراخوان کمربندهای ایمنی سوناتا ویژه خودروهای تولید شده برای بازار است و شامل خودروهای عرضه شده در ایران نمی شود. مناقصه ید، حمل، نصب و راه اندازی دکل خودایستا
مناقصه تهیه، تامین، ید، نصب دکل ایستا
مناقصه بهینه سازی و نگهداری دکلهای سایتهای موبایل
 
مناقصات ومزایدات حوزه ی کاریتان را از پایگاه جامع اطلاعات مناقصات،مزایدات و استعلام بها "ایران تندر" دریافت کنید.
 
 
02187761546
wwww.etender.ir کد ایران تندرعنوانبرگزار کنندهاستان/ ک اریخ انتشاردریافت اسناد308305استعلام بها کلیه لوله ها pn10,pe100قابل نمایش برای مشترکانمرکزی1396-01-231396-01-27308304استعلام بها چراغ مهت قابل نمایش برای مشترکانفارس1396-01-231396-01-23308303استعلام بها فن کوئل زمینی روبروزنقابل نمایش برای مشترکانتهران1396-01-231396-01-23308302استعلام بها پیچ ومهرهقابل نمایش برای مشترکانمرکزی1396-01-231396-01-26308301استعلام بها انجام خدمات سرویس،تعمیر،نگهداری،پشتیبانی....قابل نمایش برای مشترکانتهران1396-01-231396. رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: همه شعب اخذ رای دارای ازدحام نیست و تنها برخی از شعب جمعیت انبوهی دارد از مردم درخواست داریم با استعلام فرمانداری و بخشداری ها به شعبی که خلوت هستند مراجعه کنند. اداره اطلاع رسانی بسیج مردمی عراق، ویدئویی را منتشر کرد که نشان می دهد حتی سگ های ولگرد را نیز بمب گذاری می کند. این بدون ترجمه فارسی است و مهر آنرا منتشر کرده است.


کد ایران تندر
عنوان
برگزار کننده
استان/ کشور
تاریخ انتشار
دریافت اسناد


316917
مناقصه روکش آسف 12 کیلومتر
قابل نمایش برای مشترکان
کرمان
1396-02-12
1396-02


316916
مناقصه تعمیر و مرمت رادیه و برید پل های آسیب دیده
قابل نمایش برای مشترکان
کرمان
1396-02-12
1396-02


316915
مناقصه ایمن سازی و گ ون بندی خطوط شبکه
قابل نمایش برای مشترکان
ایلام
1396-02-12
1396-03-06


316913
استعلام بها هندویل والو
قابل نمایش برای مشترکان

کد ایران تندر
عنوان
برگزار کننده
استان/ کشور
تاریخ انتشار
دریافت اسناد


305718
مناقصه1.ساماندهی و زیرساختهای مجموعه گردشگری
قابل نمایش برای مشترکان
کرمانشاه
1396-01-16
1396-01-24


305717
مناقصه شناسایی و ارزی کیفی شرکتهای توانمند در زمینه حفظ ، نگهداری و تعمیرات سرویس های بهداشتی
قابل نمایش برای مشترکان
اصفهان
1396-01-16
1396-01-28


305716
مناقصه ید، نصب و راه اندازی تعداد 6 باب درب صنعتی
قابل نمایش برای مشترکان
ا. شهر جدید پرند بهترین فرصت جهت سرمایه گذاری است ، امید که مدیران شهر پرند از این فرصت طلایی بهره برده و با معرفی واقع بینانه شهر انگیزه ای ایجاد کنند تا سرمایه گذاران خارجی بخشی از سرمایه خود را در شهر ما سرمایه گذاری کرده، خود نفع برده و در پرند نیز برای ذینفعان و علاقه مندان ارزش آفرینی شود. همایش بین المللی معرفی فرصتهای سرمایه گذاری در مسکن و حمل و نقل جهت استعلام وقیمت یدنمایندگی برنج ایرانی به نرخ روزشامل فجر،دم سیاه،طارم،هاشمی،طارم،شیرودی،نداوصدری باماتماس بگیرید فجردرجه1-هرکیلو4850برای کیسه های 25 کیلویی و4870برای کیسه های زیر25 کیلو فجردرجه2-هرکیلو4700برای کیسه های 25 کیلویی و4720برای کیسه های زیر25 کیلو دم سیاه درجه1-هرکیلو6550برای کیسه های 25 کیلویی و6570برای کیسه های زیر25 کیلو دم سیاه درجه2-هرکیلو6390برای کیسه های 25 کیلویی و6410برای کیسه های زیر25 کیلو طارم هاشمی درجه1-اصولا فریدونکنار-هرکیلو709. ایرنا نوشت: دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: استعلام داوطلبان پنجمین دوره شوراهای ی شهر و روستا از مراجع ذی ربط در حال انجام است و از 17 فروردین جاری رسیدگی به صلاحیت داوطلبان این انتخابات در هیات های اجرایی آغاز می شود. شرکت relonch ایده ای برای عکاسی مطرح کرده است که با تجربه معمول ما از عکاسی تفاوت زیادی دارد. ایده این شرکت دوربینی بدون نمایشگر، بدون فلاش، بدون هرگونه تنظیمات، بدون زوم و بدون کارت حافظه است. یک دکمه… برند بدون کارکرد ( استفاده نشده) وآماده واگذاری
زمینه محصولات : مواد غذایی لوازم خانگی
عنوان علامت تجاری (برند ) ثبت شده : کلمه (لایف تایم
life time) به فارسی و لاتین.
معنی کلمه :لایف تایم (به معنی زمان زندگی می باشد)
کالاها و اقلام ثبت شده :
طبقه ۷: ماشینهای افزار(تراش)، ماشین های لباسشوئی
طبقه ۱۱: تاسیسات تهویه مطبوع، دستگاه خنک هوا(کولر)، تاسیسات حرارتی، دستگاه تاسیسات روشنائی، اجاق گاز، تاسیسات تولید بخار، دستگاه و تاسیسات(تهویه مطبو. مناقصه اجرای عملیات گازرسانی
مناقصه گازرسانی به حفرات خالی شبکه
مناقصه گازرسانی به روستاها

جهت دریافت اطلاعات جامع و تخصصی مناقصات و مزایدات و استعلام بها به پایگاه مناقصات "ایران تندر" مراجعه یا با شماره 02187761546 تماس حاصل نمایید.

www.etender.ir موسی خلیل اللهی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان شرقی در ارتباط با آ ین وضعیت پرونده پزشک تبریزی اظهار کرد: پاسخ استعلام از یکی از ادارات مربوطه در رابطه با پرونده پزشک تبریزی واصل نشده است، لذا پرونده مذکور فعلا در وقت اداری است. ارسال روزانه، تخصصی ، جامع و تفکیک شده مناقصه . مزایده . استعلام بها

مناقصه بهسازی ساختمان فرودگاه
مناقصه مدیریت و راهبری پایانه
مناقصه تکمیل پروژه ی ساختمان اطفاء حریق

جهت دریافت اطلاعات به پایگاه مناقصات "ایران تندر" مراجعه یا با شماره 02187761546 تماس حاصل نمایید

www.etender.ir تکلیف ر 8 امتیاز از تراکتورسازی به خاطر آن 4 مسابقه ای که بازیکنان جدید به میدان رفته اند، مشخص است. ما در این پرونده حتی به صورت داوطلبانه از فیفا استعلام گرفتیم و آنها همه چیز را به نظر فدراسیون ایران موکول د. کمیته انضباطی فدراسیون ایران نیز رسما اعلام کرد چون تیم های حریف ما دو ساعت بعد از بازی اعتراض خود را انجام ندادند، نتایج تغییری نمی کند. اخذ عوارض نقل و انتقال املاک توسط شهرداری ها در ای مختلف پیشتر از سوی دیوان عد اداری باطل شده بود و مجدد با تغییر نام و تحت عنوان عوارض “صدور پاسخ استعلام واگذاری” بها دریافت می گردید که این بار هم در هیأت عمومی دیوان عد اداری باطل شد. استعلام جغرافیایی کدپستی و استعلام املاک توسط دستگاه‌های اجرایی عملیاتی شد.   همزمان با برگزاری جلسه شورای اداری استان قم و با ارایه سرویس‌های پایه پروژه اقتصاد مقاومتی در این استان با عنوان پایگاه ملی نشانی های مکان محور کشور  (gnaf) توسط شرکت پست، تعداد خدمات شبکه ت در قم به ٣٢ سرویس رسید.   در این جلسه صادقی -استاندار قم- از راه‌اندازی ت همراه با اجرای کد دستوری #۰۲۵*۴* به زودی در استان قم خبر داد و گفت: به زودی در این استان خدما. طبق اعلام مدیر کل محترم ثبت اسناد و املاک استان از این پس کنترل مطابقت مساحت پایانکار شهرداری با مساحت نقشه های تفکیکی با نقشه بردار می باشد. در این راستا ین محترم نقشه بردار فرم جدید پایانکار تفکیک را از لینک زیر و مغایرت با پایانکار را در آن مشخص نمایند. در این راستا مجموع مساحت های قسمت ساخت بدون حیاط و نورگیر اگر بیشتر از مساحت پایانکار شهرداری باشد باید مغایرت اعلام گردد تا جهت اصلاح پایانکار از شهرداری استعلام گردد. http://geomatic6. /post/73 هر شرکتی برای اینکه رسمیت یابد و شخصیت حقوقی پیدا نماید باید به ثبت برسد، بنابراین ثبت شرکت ها ا امی می باشد و ت می بایست حدالمقدور در تشکیل آن ها نظارت نماید تا وسیله ای برای سواستفاده نباشد.
سوالی که ممکن است مطرح شود اینست که چگونه می توان از شرکت های ثبت شده استعلام گرفت؟
تمامی انواع شرکت ها پس از تکمیل مراحل ثبت و دریافت شماره ثبت برای متقاضیان قابل پیگیری و استعلام می باشند ، در ذیل به طرق استعلام شرکت های ثبت شده می پردازیم .
1) . یکی از مهم ترین منابع قابل استناد برای همه اشخاص ، ارگان ها ، سازمان های تی و خصوصی ، سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور به نشانی http://ilenc.ir می باشد . در این سامانه درج یکی از اطلاعات ذیل جهت استعلام شرکت ا امی است : نام شرکت شماره ثبت شرکت شناسه ملی شرکت 2). مواد مهم و لازم هر شرکت در رو مه رسمی کشور آگهی می شود تا همه از آن مستحضر باشند.لذا، چنانچه می خواهید بدانید آیا شرکت خاصی به ثبت رسیده است می توانید به سامانه رو مه رسمی به نشانی http://rooznamehrasmi مراجعه کنید . از طریق این سامانه می توانید پرینت رو مه رسمی ثبت شرکت خود را نیز داشته باشید. با ورود به این سامانه با وارد نمودن حداقل یکی از اطلاعات خواسته شده (نام شرکت / شماره ثبت شرکت / شناسه ملی شرکت) می توان اطلاعات شرکت را جستجو کرد .
همچنین تمامی آگهی های قانونی سال 1382 تا 1391 از طریق پورتال http://rrk.ir با قابلیت جستجوی پیشرفته قابل پیگیری می باشد.
3). برای اخذ هر گونه استعلام از اداره ثبت شرکت ها ، می توان به سامانه اینترنتی اداره ثبت شرکت ها مراجعه نمود. در ح فعلی با اجرایی شدن سامانه ی ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری مراجعات ارباب رجوع به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ی اینترنتی http://irsherkat.ssaa.ir به طور غیر حضوری انجام می گیرد.علاوه بر آن می توان کلیه اطلاعات مربوط به چگونگی تنظیم درخواست ها و مدارک مورد وم بخشنامه ها و شیوه نامه های اجرایی ثبت شرکتها و اطلاع رسانی های آتی را نیز از طریق پایگاه اطلاع رسانی ثبت شرکت ها به آدرس http:sherkat.ssaa.ir رصد و پیگیری نمود.
چنانچه اطلاعات مجموعه ای به یکی از طرق فوق یافت نشد حاکی از آن است که این مجموعه به عنوان شرکت به طور قانونی ثبت نشده است.
ثبت شرکت ایرانی فکر برتر- http://companyregister.ir
تسنیم نوشت: رئیس کل دادگستری استان تهران از محاکمه استانداران و فرمانداران متهم در پرونده جرایم انتخاباتی و استعلام دادگاه کارکنان ت از مراجع ذی صلاح خبر داد و گفت: از هفته آینده موعد صدور حکم در این پرونده ها فرا می رسد. به اعتقاد بسیاری از کارشناسان و صاحب نظران اقتصادی،کشور به شدت نیازمند سرمایه گذاری می باشد و در صورت حصول این امر و هدایت سرمایه گذاری ها به مسیر صحیح و کارآمد،بخش قابل توجهی از معضلات اقتصادیِ کشور رفع می شود. معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت:مشترکان تلفن همراه می ‌توانند علاوه براستفاده از سامانه 'استعلام تعداد خطوط مشترکان ارتباطات سیار' که پیشترراه اندازی شده است از طریق پیامک هم از تعداد سیم ‌کارتهایی که به نام آنها ثبت شده است، مطلع شوند.   مشترکان تلفن همراه از طریق پیامک هم می توانند از تعداد سیم کارت های به نام خود آگاه شوند به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حسی. دندانپزشکان می گویند، گاهی حتی بدون اینکه بدانید، ممکن است به دندان هایتان صدمه وارد کنید. آیا شما هم این اشتباهات را مرتکب می شوید؟ عادات ساده ی روزانه ی ما ممکن است در بلند مدت برای دندان هایمان مشکلاتی ایجاد کنند. –بیشتر اوقات، افراد مختلف در حین درس خواندن یا کار بدون اینکه […] در سه ماهه نخست امسال، 749 هزار و 959 پاسخ به استعلام الکترونیک در سامانه استعلام الکترونیک این سازمان صادر شده است. با اجرایی شدن ثبت الکترونیک اسناد ، تنظیم و صدور تمامی اسناد رسمی و نیز استعلامات و صدور خلاصه معاملات در دفاتر اسناد رسمی از طریق این سامانه به طور متمرکز انجام گرفت و در مجموع 64 نوع سند رسمی شامل انواع اسناد بیع ، صلح ، وک ، رهنی ، اجاره ، تقسیم نامه ، اقاله ، تعهدنامه ، اقرارنامه و سایر انواع اسناد در این سامانه ، طراحی و استان. قابل توجه پیمانکاران محترم با توجه به حساس بودن مسائل مربوط به شرکتهای گرید دار به طور حتم باید با مشاور خود در خصوص تغییرات شرکت هماهنگ باشید. به این معناست که کوچکترین تغییرات اشتباه می تواند به ابطال گرید شما بیانجامد. موسسه ژیهات یار همیشگی شما در خصوص ثبت شرکت پیمانکاری اخذ گرید تمدید گرید و ارتقا گرید در تهران و البرز. تماس جهت تعیین وقت و کارشناسی مدارک 09128963121 02144451409
تخصصی ترین مرکز رتبه بندی شرکت های پیمانکاری در استان تهران و الب. با توجه به این که زن و شوهر در مورد طلاق، موارد مالی و غیر مالی مرتبط با زوجیت با یکدیگر توافق دارند، نیازمند رسیدگی طولانی و با وسواس در دادگاه نمی باشد و دادگاه های خانواده معمولا موضعی سهل گیرانه در این خصوص دارند اما مدت زمان طلاق توافقی با توجه به آنچه که گفته شد بسیار کم است ولی رویه دادگاه های شهر های مختلف ایران ی ان نیست و زمان قطعی را در این مورد نمی توان پیش بینی کرد. در شهر تهران نیز مجتمع های قضایی مختلف و شعبه های متفاوت دادگاه خا. سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه در حال بررسی صلاحیت ک داهای انتخابات میان دوره ای مجلس هستیم، گفت: اکنون فرصت استعلام از مراجع چهارگانه است.  
استعلام بها قطعات مورد نیاز سردخانه
مناقصه ید سردخانه
مناقصه راهبری و تعمیر و نگهداری سردخانه‌ها
 
اطلاعات جامع مناقصات،مزایدات واستعلام بهای خودرا از پایگاه مناقصات "ایران تندر" دریافت کنید.
 
 
etender.ir
092187761546

خبری در تاریخ 1392/09/08 در خبرگزاریها انتشار یافت که موجی از امید و خوشحالی را به خانواده های مشمولین متاهل آورد انهم کاهش خدمت متاهلان یا معافیت متاهلان که هنوز از این خبر چند روزی نگذشت که کمالی با قدرت نظامی وارانه و بدون هیچ دغدغه ی با مبنا غیر اصولی (س ه گرفته شدن ازدواج) از اما و اگر های این طرح پیشنهادی خبر داد اما نمایندگان دلسوز جوانان با پیگیری ها ی فراوان کار این طرح را به ی معظم پیشنهاد داده اند تا نظر ی معظم را جویا شوند از ان ت. جهت استعلام قیمت کاشی هفت رنگ و معرق و دریافت مشاوره رایگان در محل با ما تماس بگیرید: 09133709280 نوید قناد کاشی هفت رنگ بیمه جامع عمر و پس انداز بیمه آسیا : همه ما در جستجوی آرامش و آسودگی خیال هستیم. اضطراب، آشفتگی، حادثه و مرگ پدیده هایی هستند که همواره زندگی انسان ها را مورد تهدید قرار می دهند. به راستی چگونه می توان در هنگام بروز این گونه موارد، خانواده ها را از آسیب و گزند حفظ کرد و آرامش و امید را برای آنان به ارمغان آورد؟ بیمه آسیا افتخار دارد، به منظور تامین آسایش، رفاه و حمایت از خانواده ها و تمامی آحاد مردم کشور چه در زمان حیات و چه بعد از حیات و یا در م. رویکرد غلط ت درخصوص «احتمال اجرای بدون » در حالی است که اکنون مسئله، «اصل » است نه « با یا بدون ». معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از رشد سرمایه گذاری ۱.۵ درصدی نسبت به سال ۹۵ در کشور خبر داد و گفت: اقتصاد و تولید ۴.۷ درصد بدون احتساب نفت افزایش یافته است. روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه ۳ با موضوع اجتماعی در سالن های سینما به نمایش درآمد که در میان آنها «بدون تاریخ بدون امضا» مورد توجه مخاطبان قرار گرفت. گمرک ایران نحوه تشخیص گوشی های قاچاق از غیرقاچاق را اعلام کرد. به گزارش ایسنا، یداران گوشی های تلفن همراه می توانند از طریق استعلام سریال این گوشی ها از واردات رسمی دستگاه خود مطمئن شوند. ...   سامانه اطلاع رسانی طرح رجیستری تلفن همراه از امکان استعلام آ ین مالک سیم کارت موبایل، خبر داد. به گزارش مهر، سامانه اطلاع رسانی کمیته راهبری طرح رجیستری اعلام کرد: موارد متعددی مراجعه به سامانه همتا ( سامانه‌ طرح ثبت تلفن‌های همراه) وجود داشته است که شخصی سیم کارت تلفن همراه را یداری کرده ولی فروشنده، مالکیت تلفن همراه را به فرد یدار انتقال نداده است. فرد یدار نیز در حال حاضر به هر دلیلی به فرد فروشنده دسترسی ندارد تا از او درخواست . مناقصه اجرای عملیات گازرسانی
مناقصه گازرسانی به حفرات خالی شبکه
مناقصه گازرسانی به روستاها
 
جهت دریافت اطلاعات جامع و تخصصی مناقصات و مزایدات و استعلام بها به پایگاه مناقصات "ایران تندر" مراجعه یا با شماره 02187761546 تماس حاصل نمایید.
 
www.etender.ir ارسال روزانه، تخصصی ، جامع و تفکیک شده مناقصه . مزایده . استعلام بها
مناقصه بهسازی ساختمان فرودگاهمناقصه مدیریت و راهبری پایانهمناقصه تکمیل پروژه ی ساختمان اطفاء حریق
جهت دریافت اطلاعات به پایگاه مناقصات "ایران تندر" مراجعه یا با شماره 02187761546 تماس حاصل نمایید
www.etender.ir