با رژیم دیوانه ترامپ تمام دنیا در خطر قرار دارد

ترامپ تاکید کرد که با وجود اختلافاتی که میان آن دو وجود دارد، تیلرسون از سمت خود کنار نخواهد رفت. یک مسئول بلند پایه در ت گفت احتمال دارد که ترامپ ماه آینده به عربستان سفر کند.... شناخت مشاوران ترامپ- که اکثرا سفیدپوست، مذکر و مسن تر از ترامپ هستند- روشی برای فهم کلمات و مطالب توییتری اوست. در ادامه براساس مصاحبه هایی که با دوستان، دستیاران ارشد و مشاوران درون و بیرون کاخ سفید انجام شده، بیست نفر از افراد تاثیرگذار بر ترامپ معرفی می شوند. 'کیم جونگ اون' کره شمالی در مورد تصمیم 'دونالد ترامپ' رئیس جمهوری در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی گفت: تی به نام وجود ندارد که بخواهد قدس پایتخت آن شود. کمیسر عالی سازمان ملل گفت: برای مقابله با چالشهای بزرگی همچون موج روز افزون بیگانه هراسی و تبعیض مذهبی، به ی بهتر از دونالد ترامپ نیاز دارد. دفاع در اظهاراتی در تضاد با توییت تازه ترامپ، گفت هنوز هم امکان حل دیپلماتیک مناقشه کره وجود دارد. دونالد ترامپ، رئیس جمهور اعلام کرد که طرحی برای اعزام فضانوردانی به ماه و مریخ دارد. وزرای دفاع ایران و ترکیه در گفت وگوی تلفنی تصمیم ترامپ در اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم گر قدس را اشتباه و خطایی بزرگ قلمداد د. نامزد سابق انتخابات ریاست جمهوری گفت، "ادعاهای دروغین" دونالد ترامپ یک هدف دارد و آن هم سوق دادن ایالات متحده به سمت حکومت استبدادی است. به نظر می رسد ایران و روسیه این بار برای مقابله با کودتای ترامپ علیه بازارهای انرژی دو کشور در مسیر یک هم پیمانی جدید، این بار در حوزه تولید نفت و گاز قرار گرفته اند. یک شرکت امنیت سایبری مستقر در کالیفرنیا اعلام کرد که پیمانکارانی که در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ در کمپین ترامپ فعالیت داشتند، اطلاعات مربوط به ۱۹۸ میلیون یی را در اینترنت قرار دادند. برخی منابع در کاخ سفید می گویند ممکن است ترامپ نمی دانسته که در قطر پایگاه دارد.
رو مه اماراتی «گالف نیوز» در گزارشی تحت عنوان «تثبیت نقش در خاورمیانه برای ترامپ سخت است» نوشت: با نگرانی های گسترده در زمینه اه سیاست خارجی «دونالد ترامپ» رییس جمهور ، تنها در خاورمیانه خوش بینی نسبی به او وجود دارد. در این بین متحدان عرب امیدوارند که ترامپ متحد آن ها و هم راستا با منافعشان باشد.
«ابراهیم حمیدی» رو مه نگار بخش دیپلماسی نشریه «الحیات» معتقد است، اگرچه ترامپ دوست دارد سیاست قاطعانه تری را به نسبت باراک اوباما رییس جم. جان بولتون مشاور امنیت ملی در گفت وگو با شبکه صدای درباره دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ در مقایسه با روسای جمهور قبلی، گفت: رئیس جمهور ترامپ در مبارزات انتخاباتی اش همواره تاکید می کرد که قصد دارد منافع ملی را در راس اولویت های کاری اش قرار دهد و من فکر می کنم این ویژگی مشخص دوره ریاست جمهوری او در بیش از یک سالی است که سر کار بوده است. رئیس جمهور جدید قصد دارد در اولین روز کاری خود به سازمان سیا برود؛ همان جایی که اتهام کمک انتخاباتی رهای روس به ترامپ زده شد. کمیته اطلاعاتی مجلس سنای ، «جرد کوشنر» را در چهارچوب بخشی از تحقیقات درباره ارتباط میان اعضای ستاد انتخاباتی ترامپ با روسیه، مورد سؤال قرار خواهد داد. این پیمانه موضوعاتی همچون افت شاخص بورس، پایین آوردن قیمت ید شیر توسط صنایع لبنی، کاهش قیمت سکه تمام، انتقال بازار سکه و ارز صحت ندارد، آ ین وضعیت ری بودجه روسیه، نگرانی جهان از تنش ها میان ترامپ و چین، بازگشت دوباره اونس به کانال 1200 دلار، کاهش تولید روزانه ۱.۵ میلیون بشکه نفت، گران شدن عوارض فروش بنزین و تعیین عیدی امسال کارمندان، در بر دارد. متلک مجری اسکار به ترامپمتلک مجری اسکار به ترامپ ع جیمی کیمل مجری سرشناس یی اجرای مراسم اسکار 2017 را برعهده داشت.متلک مجری اسکار به ترامپاین مجری 49 ساله در حین اجرای مراسم اسکار پس از صحبت های هنرمندان علیه ترامپ و سیاست های وی, بصورت زنده در توئیتر خود برای دونالد ترامپ نوشت:هی ترامپ؛ بیداری ؟! 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رسانه های خبری گزارش دادند که یکی از مخالفان دونالد ترامپ به نشانه اعتراض به ریاست جمهوری ترامپ اقدام به خود سوزی کرد. بوقلمون هایی که قرار است در آستانه روز شکرگزاری مورد عفو دونالد ترامپ قرار بگیرند، هم اکنون در یک هتل مجلل در واشنگتن نگهداری می شوند. در بررسی گزینه های تصدی سِمت های مهم در ت ترامپ، «جیمز، سگ دیوانه، متیس» مواضع تندی درباره ایران داشت و آقای رئیس جمهور از سبیل «جان بولتون» خوشش نمی آمد. اندکی پس از حمله شیمیایی در ، مشاوران اطلاعاتی پرزیدنت ترامپ شواهدی به رئیس جمهور ارائه دادند دال بر اینکه اسد در پس این حمله قرار دارد. به گزارش رویترز، ترامپ که در کوران رقابت های انتخاباتی خود بارها گفته بود اولویت اصلی مبارزه با است، اندکی پس از استقرار در کاخ سفید فهرستی از گزینه ها را برای تنبیه اسد روی میز گذاشت. شرایط برای رژیم بسیار بد جلو می رود. این معلوم است. اما از آن طرف این سؤال وجود دارد که «بنیامین نتانیاهو» چه گزینه هایی برای برون رفت از بحران در اختیار دارد. طبق تحلیل بنیاد بروکینگز، دونالد ترامپ با برکناری «جیمز کومی» از ریاست اف بی آی، احتمالا مانع از اجرای عد شد و بر همین اساس احتمال استیضاح رئیس جمهور وجود دارد. همشهری آنلاین: فضانوردان یی پس از امضای دستور جدید ناسا توسط دونالد ترامپ درباره تمرکز بر یت های فضایی سرنشین دار، قرار است به زودی به ماه بازگردند. هرمیداس باوند دیپلمات بازنشسته و کارشناس مسائل بین الملل در گفتگو با خبرگزاری خبرآنلاین اه سفر ترامپ به عربستان و اجلاس ریاض را مورد بررسی قرار داد. ایرنا نوشت: دونالد ترامپ در دومین روز تصدی خود در یک گفت وگوی تلفنی با بنیامین نتانیاهو نخست رژیم صهیونیستی بر سر ایران و صلح فلسطین از وی دعوت کرد تا اوایل ماه فوریه از واشنگتن دیدن کند. قم با اشاره به تبعات اقدام ترامپ در اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی گفت: رئیس جمهور آتشی روشن کرده که در گام اول خود و خواهند سوخت. اولین پس لرزه های حضور دونالد ترامپ در قدرت، به خاورمیانه رسید و بحث بر سر انتقال سفارت از تل آویو به بیت المقدس با مکالمه تلفنی رئیس جمهور جدید و نخست رژیم صهیونیستی جنبه رسمی پیدا کرد. تصمیمی که ترامپ رئیس جمهور جدید اتخاذ نموده است از بعد حقوقی و قانونی ساختارشکنانه و از بعد انسانی، کثیف است. این مهم طی یکی دو روز گذشته بارها بر آن تاکید شده است و خللی بر آن وارد نیست. یک کارشناس مسائل با اشاره به دیدار ترامپ با سران عربستان می گوید: تمام متفکرانی که مبانی را تئوریزه د درباره این دیدار مهر سکوت زده اند و این در حالی است که از متحجرترین حکومت قرون وسطایی قرن 21 حمایت بی قید و شرطی می کند، حکومتی که کوچک ترین نشانه های غربی نیز در آن دیده نمی شود. ایرنا نوشت:حمیدرضا جلایی پور سخنان را موجب آرامش جامعه می داند و می گوید رییس جمهوری ایران هوشیارانه و هوشمندانه صحبت کرد و می دانست که در انتخابات پیش رو در ، ترامپ به ع یادگاری با او نیاز دارد. خبرگزاری فارس: اقدام ترامپ توهین به ملت ایران است/ قرار بود ت منزلت پاسپورت ایرانی را حفظ کند/ مواضع علی رغم هیچ تغییری نکردهعضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه ی ب ان اینکه ترامپ به دنبال تحقیر ملت ایران است گفت: ت باید در اقدام عملی و متقابل در قبال توهین رئیس جمهور انجام دهد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ترامپ در 23 ماه می از تل آویو به سمت رم پرواز کرد. به گفته یکی از مشاوران رئیس جمهور امریکا، ترامپ همه جهان را به نحوی متحد کرده که در سالهای اخیر بی سابقه است. زیبایی همسر ترامپ واقعی نیست، وی با عمل های جراحی بسیاری که تاکنون انجام داده، چنین ظاهری دارد. او گفت فرستادگان ترامپ بنا به ملاحظه بنیامین نتانیاهو نخست اسراییل از اعلام عمومی نظرات خود امتناع می کنند. دونالد ترامپ، رییس جمهور ، گفت درصورت تلافی پکن، در نظر دارد بر ۵۰۰ میلیارد دیگر از کالاهای چینی تعرفه وضع کند. این پیمانه تیتر هایی همچون رشد محافظه کارانه شاخص بورس پیش از اعلام موضع ترامپ، افزایش برآورد تقاضای نفت در ۲۰۱۸، گوشت باید ارزان تر باشد؛ دلالان نمی گذارند، افزایش قیمت دلار در بازار آزاد و بانک مرکزی، سکه تمام بهار گران شد، نظر سیف درباره بیت کوین و بی اعتنایی خودروسازان به تهدید ترامپ را در بر دارد. مدیرکل اسبق وزارت خارجه رژیم صهیونیستی روز شنبه با اشاره به چالش های یک ماه گذشته ت دونالد ترامپ گفت که رئیس جمهوری پیش از پایان دوره ریاست جمهوریش از قدرت عزل می شود. لیلی نام دیگر است دنیا که شروع شد زنجیر نداشت. خدا دنیا را بی زنجیر آفرید. آدم بود که زنجیر را ساخت. کمکش کرد. دل زنجیر شد؛ عشق زنجیر شد ؛ دنیا پر از زنجیر شد؛ و آدم ها همه دیوانه زنجیری. خدا دنیای بی زنجیر می خواست. نام دنیای بی زنجیر اما بهشت است. امتحان آدم همین جا بود. دست های از زنجیر پر بود. خدا گفت: زنجیرت را کن. شاید نام زنجیر تو عشق است. یک نفر زنجیرهایش را کرد . نامش را مجنون گذاشتند . مجنو ن اما نه دیوانه بود و نه زنجیری . این نام را بر او گذا.

جستجوهای اتفاقی