ا اج یا استعفای بیش از 50 نفر در دوران ترامپ

رو مه یی هافینگتون پست در گزارشی با اشاره به تحولات اخیر و تقویت روابط و عربستان نوشت: هدف همه اقدامات عربستان و سفر ترامپ به خاورمیانه ایران بوده است. ترامپ سعی ندارد با قرار گرفتن در جبهه… یکی از اولین مدیران انتص ترامپ در کاخ سفید که بیشتر از 10 روز در منصبش دوام نیاورد می گوید ترامپ یک دروغ گو است و باید کمی از شدت دروغ گو بودنش بک... دونالد ترامپ و مایک پنس با ادای سوگند رسماً رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور شدند. در این مراسم که با اعتراض گروهی از مردم معترض به انتخاب ترامپ در واشنگتن همراه بود، دونالد ترامپ در سخنرانی پس از ادای سوگند، طی سخنرانی تندی به سیاست های روئسای جمهور پیشین به شدت انتقاد کرد. ویدیوی خلاصه این مراسم و سخنرانی کامل ترامپ را در «تابناک» تماشا کنید. ست مایرز از یکی از دوستان ترامپ نقل می کند اگر ترامپ نتواند در گوشه ای استراحت کند دیوانه می شود؛ سپس می پرسد که پس این ورژنی که ما در این چند هفته داشتیم ورژن عاقل او بوده؟ ورژن دیوانه اش چه کار می کرد؟ مایرز می گوید که هدف اعضاء ت ترامپ وقتی که دروغ بزرگی می گویند این است که دروغ کوچک حیله گرانه خودشان را مخفی کند. ویدیوی این استندآپ کمدی را با در «تابناک» تماشا می کنید. دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ رییس جمهور و بانوی اول دیروز در کاخ سفید میزبان صدها کودک دانش آموز از مدارس مختلف در جشن هالووینی کاخ سفید بودند. پایگاه خبری انگلیسی با «خصومت بار و قلدرانه» خواندن دیپلماسی توئیت های ترامپ، تاکید کرد چنین امری نمی تواند ایران را به عقب نشینی وادار کرده و ترامپ باید از این خواب غفلت بیدار شود. بعد از تاخیر در سخنرانی رییس جمهور که امری کم سابقه است، دونالد ترامپ طی سخنانی ابراز داشت که تش در کمتر از دو سال دستاورد بیشتری نسبت به هر ت دیگری در تاریخ داشته است! این ادعای عجیب و غلوآمیز او با خنده روئسا و نمایندگان کشورها روبرو شد، چون دروغی آشکار بود. سخنان ترامپ همراه با خنده روئسای کشورها که واکنش ترامپ را در پی داشت، با در این ویدیو ببینید. در جریان یکی از دیدارهای اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهور ، رفتارهای حاضران در پشت سر او حاشیه ساز شد. پسر دبیرستانی به خاطر واکنش ها با صورتش نسبت به اظهارات دونالد ترامپ از پشت او کنار گذاشته شد و دختر دبیرستانی با پرچم بینی اش را تمیز کرد که او نیز به حاشیه تصویر رانده شد. این تصاویر که در این روزهای پرحاشیه ترامپ مورد توجه رسانه های بین المللی قرار گرفته را در تابناک می بینید.
دوران بارداری دوره حساسی است که تغذیه در این دوران اهمیت زیادی دارد، در ادامه به چند اصل مهم و… خارجه عربستان می گوید سفر قریب الوقوع ترامپ به عربستان «تاریخی» است و ترامپ از اولین روز ورود به کاخ سفید، تلاش های زیادی برای کمک به خصوص کمک نظامی به ریاض کرده است. بیش از یک ماه است که دونالد ترامپ و ت وی با چالشی روبه رو شده اند که تقریبا منجر به فلج شدن کاخ سفید گشته است، به گونه ای که هم اکنون بسیاری از برنامه ها و اموری که ترامپ و تش در صدد رسیدگی به آنها بوده، بلاتکلیف مانده است. فشارها بر سر ارتباطات اعضای ک نه و ت ترامپ با روسیه به حدی افزایش یافته که اکنون جمهوری خواهان نیز در سنا خواستار روشنگری در این باره شده اند. در حالی که دونالد ترامپ رئیس جمهور در روز 14 مارس در یک مهمانی مجلل با غذاهای متنوع میزبان محمدسلمان جانشین ولیعهد و دفاع عربستان سعودی بود، میلیون ها نفر از مردم یمن به لطف مهمانان نهار ترامپ در گرسنگی مطلق به سر می بردند! ایرنا نوشت: سناتور جمهوریخواه ترامپ را به بی تجربگی ، در اغلب زمینه ها و تندخویی متهم کرد و با دعوت قانونگذاران کشورش به رویکردهای فراجناحی تاکید کرد که کنگره این کشور رعیت ترامپ نیست و فقط م م به پاسخگویی به مردم است. همشهری آنلاین: در یک رای گیری مهم در مجلس نمایندگان ، لایحه بهداشت و درمانی مورد نظر دونالد ترامپ رئیس جمهور و لغو اوباماکر از دستورکار خارج شد و بدین ترتیب ش ت بزرگ دیگری برای ترامپ رقم… ایرنا نوشت: 'ترزا می ' نخست انگلیس روز یکشنبه ضمن تایید دیدار روز اش با دونالد ترامپ رییس جمهوری در واشنگتن گفت: از گفتن مسائلی که از نظرم قابل قبول نمی رسند، به ترامپ ترسی ندارم . نگاهی به زندگینامه دونالد ترامپ، برنده انتخابات ریاست جمهوری : دونالد ترامپ تاجری است که از ارث پدرش بهره برد و در ساختمان سازی و املاک ثروت زیادی به هم رسانده است. قتصاد جهانی، نگران نتیجه انتخابات : ارزش پزوی مکزیک مقابل دلار ۷ درصد افت کرد. مکزیکیها بسیار نگران هستند چون یکی از وعده های دونالد ترامپ ا اج مهاجران غیرقانونی و کشیدن دیوار بین مرز دو کشور است. بازارهای بورس در آسیا، اروپا هم قدری پایین آمده اند. اما هنوز در نوسان هستند. ارزش د. رئیس دفتر معظم انقلاب گفت : با جنایاتی که در جای جای عالم انجام داده ام الفساد جهان است و شعار مرگ بر هیچ گاه از ملت ایران جدا نمی شود. پس از مشاور امنیت ملی ترامپ که به واسطه ارتباط با روس ها پیسش از قبول این مسئولیت مجبور به استعفاء شد، حالا با درز اطلاعات دستگاه های امنیتی ، پای دادگستری ت ترامپ نیز به میان کشیده شده است. او در دوران انتخابات ریاست جمهوری ، دو بار به سفیر روسیه در ملاقات کرده است. مشخص نیست او چه گفته اما نکته حائز اهمیت اینکه او در زمان بررسی صلاحیتش در کنگره، دروغ گفته بود و تاکید کرده بود با مقامات روسیه ارتباط نداشته است. حالا بابت این دروغگویی و پنهان . دروغ ترامپدروغ ترامپ , رئیس جمهور جدید پس از مراسم تحلیف از عملکرد رسانه ها در انعکاسمراسم تحلیف انتقاد کرد. ترامپ معتقد بود آنها درباره جمعیت حاضر در مراسم که بیرون ازکاخ سفید کرده بودند واقعیت ها را نگفته اند.دونالد ترامپ ادعا کرده بود که در مراسم روز یک تا یک و نیم میلیون نفر حضور داشتنددر حالیکه رسانه ها جمعیت حاضر را حدود 250 هزار نفر تخمین می زنند. همچنین طبق آنچه 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مایکل کوهن، شخصی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری به این سرمایه گذار در جلسه برج ترامپ گفته بود این پول را به اعضای خانواده رئیس جمهوری می دهد و خارجه قطر هم آنجا بوده است. خبرنگاری در نشست خبری ترودو و ترامپ از ترامپ می پرسد با توجه به دیدگاه منفی وی نسبت به پناهجویان سوری و اینکه کانادا مرزهای خود را به سوی این پناهجویان باز کرده است تا چه اندازه از امنیت مرزهای شمالی اطمینان دارد؟ شبکه خبری سی ان ان گزارش داد : مایکل کوهن سابق رئیس جمهوری فاش ساخت که دونالد ترامپ در زمان کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری سال 2016 از نشست محرمانه اعضای ستاد خود با طرف روس که دربرج ترامپ برگزار شد، از قبل خبر داشته است. در حالی که دونالد ترامپ، رئیس جمهور ، 14 مارس در یک مهمانی مجلل با غذاهای متنوع میزبان محمدسلمان، جانشین ولیعهد و دفاع عربستان سعودی بود، میلیون ها تن از مردم یمن به لطف مهمانان ناهار ترامپ در گرسنگی مطلق زندگی می کنند. ترامپ از کمک ایران به القاعده، ، حزب الله، حماس و دیگر شبکه های تروریستی انتقاد کرد. وی گفت: "من در مقام رئیس جمهور ، می توانم قرارداد را هر زمان که بخواهم به هم بزنم." پیام ترامپ از این صحبت ها این بود که می خواهد سقوط کند، پیامی که براساس یک دیدگاه کاریکاتورگونه از کشور ایران بنا شده بود. این نشست احتمالا پیش از نشست ۱۱ و ۱۲ ژوئیه ناتو در برو ل انجام می شود که انتظار می رود دونالد ترامپ، رئیس جمهوری هم در آن شرکت کند. همچنین انتظار می رود ترامپ در این سفر برای رایزنی با ترزا می، نخست انگلیس به لندن سفر کند. اکنون ماجرای رویکرد نه چندان خوب مارکو روبیو به گزینه پیشنهادی دونالد ترامپ برای وزارت خارجه، به معضل جدی در سیاست ـ آن هم در آغاز به کار ت جدید ایالات متحده ـ تبدیل شده است. مارکو روبیو در هفته گذشته و طی نشست کمیته روابط خارجی سنا برای تأیید اعتبار تیلرسون، نشان داد که ظاهراً قصد ندارد به گزینه ترامپ رأی مثبت بدهد و این یک معضل اساسی برای ت ترامپ خواهد بود. ترامپ با حمله به اوباما و بی شخضیت خواندن سلف خود، اوباما را به شنود مکالمات تلفنی خود در برج ترامپ پیش از انتخابات اخیر متهم کرده است. در پی ا اج پر سر و صدای رئیس اف بی آی توسط دونالد ترامپ، رئیس جمهور و سخنان دوپهلوی وی درباره سخنگوی کاخ سفید گمانه زنی ها درباره آینده شون اسپایسر را هم در تیم ترامپ افزایش یافته است. رسانه تی کره شمالی در روز چهارشنبه، مذاکرات میان کیم جونگ اون و ترامپ را موفقیتی چشم گیر خواند و ترامپ نیز از لغو رزمایش با کره جنوبی خبر داد.
شرکت تولیدی پوشاک ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ تعطیل شد. در جریان انتخابات ریاست جمهوری و پیروزی دونالد ترامپ، ایوانکا ترامپ (دختر دونالد ترامپ) و همسر وی "جرد کوشنر" ۱ نقش قابل توجهی در پیروزی او ایفا د. همشهری آنلاین: گرفتن ع در مراسم نشست ان آسه آن برای ترامپ به یک معضل تبدیل شد؛ دونالد ترامپ، رئیس جمهور برای گرفتن ع و تکمیل زنجیره دچار مشکل شد . یک رو مه یی از نشست های مشترک کشورهای عربستان، امارات و رژیم صهیونیستی با نزدیکان «ترامپ» در سال ۲۰۱۶ با هدف کمک اعراب به پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد. ایرنا نوشت: ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ رئیس جمهوری از ن سعودی خواست که به تلاش خود برای به دست آوردن های بیشتر تلاش کنند. خارجه کره شمالی در سازمان ملل گفت که می خواهد با لحن خود ترامپ به وی پاسخ دهد و گفت که رفتار ترامپ دیوانه و خودبزرگ بین، بزرگ ترین تهدید برای امنیت جهان است. در حالیکه تقریباً ی ال از دوران ریاست جمهوری «دونالد ترامپ» می گذرد، معترضان به عملکرد ت وی در نیویورک و ای دیگر تظاهرات ب ا د. مشاور ترامپ گفته بود: بروید و از محصولات تولیدی شرکت ایوانکا (دختر دونالد ترامپ) ید کنید، من از ید بدم می آید اما امروز خواهم رفت و از آنها خواهم ید. ایوانکا ترامپ، در صفحه توییتری خود از دستور پدر خود، دونالد ترامپ، رئیس جمهور درباره حمله موشکی این کشور به خاک حمایت کرد. ترامپ مدعی شد، باراک اوباما و مقامات اطلاعاتی ارشد ت او "می دانستند" که اف بی آی یک مخبر فوق سری را برای جاسوسی از کمپین ترامپ در سال ۲۰۱۶ به کار گرفته است. مایک پنس اعتراف کرد به امید جانشینی ترامپ، پست معاون اولی رئیس جمهور را پذیرفته است.

جستجوهای اتفاقی