ایرانی ها پاسخ توئیت پامپئو را به فارسی سخت دادند

سخنگوی اپل تایید کرد که در هفته اخیر اپلیکیشن های ایرانی به دلیل تحریم از اپ استور حذف شده اند. اگر پارازیت را ببینند برخورد می کنند!


خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - طنز روز، رضا ی بارها گفته ام که مسئولانی داریم بهتر از برگ آب روان، آن قدر خوب و مسئولیت پذیر و درجه یک که در همه عالم مانندشان پیدا نمی شود. نمونه بارز این مسئولان مسئولیت پذیر، هیئت امنای ساختمان پلاسکو است که از روز حادثه همین طور در حال شفاف سازی اند و لحظه ای از پاسخ دادن به مردم فرونگذاشتند و آن قدر پاسخ دادند که پاسخ دان ملت پر شد و دست خودشان خالی. به طوری که در یکی از شفاف سازی ها مجبور شدند به واضحات پاسخ بدهند و بگویند: «شغل پلاستیک فروشی در کل مجموعه نبوده است، هرچند که اسم ساختمان پلاسکو است.» یعنی وقتی این شفاف سازی را خواندم گریه . گریه بر صداقت مسئولانی که حتا درباره یک لیوان پلاستیکی در پلاسکو توضیح می دهند و نمی گذارند نام پلاسکو ذهن مردم را به سوی پلاستیک منحرف کند. هر مسئول دیگری جای این ها بود می گفت اینجا پر از پلاستیک فروشی بوده است و ذهن مردم را منحرف می کر

ادامه مطلب زنگ اول: آقای مصعودی فر دبیر قرآن درس ۲ را درس دادند و تمرینات ان در را حل نمودند . زنگ دوم:آقای مصنعی دبیر زبان ادامه درس ۲ را درس دادند و تعدادی پرس و جو از بچه ها انجام گرفت. زنگ سوم: آقای کریمی دبیر علوم تجربی ادامه فصل ۲ را درس دادند . زنگ چهارم : آقای بادلی دبیر ادبیات درس ۲ را درس دادند و املای کتبی از بچه ها گرفتند. باتشکر انتخاب نوشت: محسن پورسیدآقایی، معاون شهردار تهران، در پاسخ به اظهارات مهدی چمران در خصوص طرح ترافیک گفت: از ایشان به عنوان فردی متدین انتظار می رفت تقوا به ج دهند و لااقل بعد از سالها جور و جفا در حق شهروندان تهران، طلبکار نباشند. مقامات روسیه نسبت به هرگونه اقدام نظامی و متحدانش علیه هشداد دادند و تاکید د که در صورت هرگونه حمله به دمشق، به آن پاسخ خواهند داد.
ما برای محو استکبار در صف می رویم
هرکجا،هر لحظه با تکرار در صف می رویم
گر طناب مفتمان دادند بهر خودکشی
از سحرتا موقع افطار در صف می رویم
هر نفر را گر که ک دا دهد یک من پیاز
می کشیم از شادمانی جار در صف می رویم
گر لگن دادند جای خودرو ِ ملی به ما
با رضایتمندی بسیار در صف می رویم
قیمه ی نذری اگر دادند در ماه عزا
با فک و فامیل خود هر بار در صف می رویم
گر کفن دادند روزی روزگاری هر کجا
بابت یک مترونیم چلوار در صف می رویم<. ملی پوش ایرانی از مدت ها قبل مورد توجه باشگاه های قطری قرارداشت اما با وجود ارائه پیشنهادی نجومی از کوچ به لیگ ستارگان منصرف شد. رئیس جمهوری در توضیحاتی استفاده از کلمه ای بی معنی در توئیت قبلی خود را گنگ تر کرد. زمانی در لندن ازمنسوجات و پوشاک ایرانی کپی می د اما سالیان سال است که پوشاک ایرانی اسم و رسم خود را از دست داده است. از وقتی کشورهایی چون ترکیه و چین سهم خود را در بازار جهانی افزایش دادند، تولیدکنندگان ایرانی هم از بازارهای جهانی دست کشیدند و به مرور زمان ایران به یدار تولیدات آنها تبدیل شد. ملی پوش ایرانی از مدت ها قبل مورد توجه باشگاه های قطری قرارداشت اما با وجود ارائه پیشنهادی نجومی از کوچ به لیگ ستارگان منصرف شد. دوستان عزیز امیدوارم خسته نشده باشید انشاءالله فردا آ ین امتحان را با سربلندی به پایان می رسانید.سعی کنید از نمونه سوالاتنهایی به خوبی استفاده کنید .اگرچه همواره پاسخ های مشابه نیز پذیرفته می شود اما سعی کنید پاسخ هایی که در پاسخ نامه می نویسید به همین گونه باشد. سربلند و پیروز باشید.
نوجوان ۱۶ساله که به خاطر انتقام گیری موجب مرگ ۱۱ نفر در اهواز شد در مصاحبه ای گفت : م دادند،… مجله ی آلمانی اشپیگل که اخیراً با انتشار مطلبی مدعی شده بود از کریستیانو رونالدو به اتهام سوءاستفاده ی شکایت شده است با واکنش تند رونالدو روبرو شد اما این مجله در پاسخ به ستاره ی پرتغالی اعلام کرد از گزارش خود عقب نشینی نخواهد کرد. زنگ اول : اقای تیممری دبیر زبان ادامه قران صفحه 76 تا 79 را درس دادند. زنگ دوم : اقای مصنعی دبیر زبان امتحان املا از درس شیش گرفتند و همان درس را درس دادند. زنگ سوم : اقای کریمی دبیر علوم فصل سیزدهم را درس دادند. زنگ چهارم : اقای بادلی دبیر ادبیات از بچه ها امتحان املا از دروس 11 و12و13 گرفتند. جولیان آسانژ در توئیت خود، توئیتر را برده سیاست دانسته است. بر اساس این قرارداد هنگفت ارتقاء با فرانسه، نصب رادارهای جدید، سامانه رزمی مدرن، تعمیر اساسی بدنه و البته نصب سامانه مشهور simbad-rc بر روی ناوهای سعودی انجام شد. هواداران ایرانی حاضر در دوبی با حضور در باشگاه ایرانیان به استقبال بازیکنان پرسپولیس رفته و برای موفقیت در بازی مقابل الاهلی به آنها روحیه دادند. رئیس جمهور برای چندمین بار متوالی در حمایت از اغت ات در برخی ای ایران توئیت کرد. ملی پوش ایرانی شارلروا در حضور تعویضی برابر اندر موفق شد برای تیمش گ نی کند. کارلوس کی روش امشب مهمان برنامه نود بود و به سوالات فردوسی پور پاسخ داد. معاون دفتر رئیس جمهور توئیت جالب توجهی را منتشر کرد. مشاور خارجه امارات گفت: کشورهای اروپایی به ایران روزنه امیدی را نشان دادند و ایرانی ها به دنبال ایجاد شکاف میان روش واشنگتن و سیاست های اروپا هستند. رسانه های ترکیه ای از بازداشت یک تبعه و شهروند ایرانی در بندر «زونگولداغ» ترکیه توسط پلیس این کشور خبر دادند. مشاوران سلامت در پاسخ به پرسش شهروندان درباره پیشگیری از درد مچ دست، عوارض مصرف فست فودها در مادران باردار و ارتباط سر درد با بیماری های چشم توضیح دادند. پاسخ منفی خارجه هند به ظریف     پاسخ منفی خارجه هند به ظریف خارجه هند خطاب به همتای ایرانی خود نوشت، به دلیل دستور قضایی نمی‌تواند به بانوی ایرانی متهم به قتل غیرعمد در ای او ای هند کمک کند. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) فارس نوشت: سوشما کواراج خارجه
هند درباره پرونده بانوی ایرانی متهم به قتل غیرعمد در ای او ای هند
گفت که امکان کمک به وی وجود ندارد.
خارجه هند در حساب کاربری خود در توییتر نوشت،
به دلیل دستور قضای. حجت ال رئیس جمهور منتخب به اقدام سران عربستان پاسخ قاطعی داد. ملی پوش سابق جودو پاسخ محکمی به نخست رژیم صهیونیستی داد. یک کارشناس مسائل معتقد است که توئیت رئیس جمهور ایالات متحده درباره قطر بسیار خطرناک و زیان بار است. در پاسخ به یاوه گویی های اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا در خصوص خلیج فارس، سبزواری ها زنجیره انسانی با عنوان «زنجیر وحدت و همدلی» تشکیل دادند. سلام بچه هاقراره نمراتتون رو تو این قسمت بذارم. اعتراضی داشتین از قسمت نظر دهید در میان بذارید.برای مشاهده نمره هاتون روی ادامه مطلب کلیک کنید و رمز رو وارد کنید. پاسخ نامه امتحان ترم اول شیمی اول پاسخ نامه امتحان ترم اول شیمی دوم پاسخ نامه امتحان ترم اول شیمی سوم پاسخ نامه امتحان ترم اول شیمی پیش سلام بچه ها قراره نمراتتون رو تو این قسمت بذارم. اعتراضی داشتین از قسمت نظر دهید در میان بذارید. برای مشاهده نمره هاتون روی ادامه مطلب کلیک کنید و رمز رو وارد کنید. پاسخ نامه امتحان ترم اول شیمی اول پاسخ نامه امتحان ترم اول شیمی دوم پاسخ نامه امتحان ترم اول شیمی سوم پاسخ نامه امتحان ترم اول شیمی پیش رئیس جمهور در صفحه اجتماعی خود پاسخ تند و تیزی به انتقادات لبرون جیمز داد. رئیس جمهور توئیت هایی را پس از بازگشت از عراق منتشر کرد. به گزارش خبرگزاری فارس ، برخی از رو مه های صبح امروز کشور مهمترین عناوین خبری خود را به مطالب زیر اختصاص دادند که به این شرح است: * اعتماد - جزئیات مهم معافیت سربازی غایبان، بهای جریمه سربازان غایب: 20 تا 50 میلیون تومان - سخنگوی ت: از دروغ ناراحت می شود نه از انتقاد - پاسخ لاریجانی به «دلواپسی برای انتخابات»: دلواپس انتخابات نباشید، دیگران هم مختصر عقلی دارند - دو میلیون ایرانی به کربلا رفته اند: پیاده به عشق حسین(ع) * آرمان - سخنگوی ت : غضنفرهای داخلی به دشمنان «گرا» می دهند - تشریح جزییات جدید پرونده تخلف بانکی: بازداشت 12 [...] باشگاه های انگلیسی و فرانسوی، بارسلونا را برای امضای قرارداد با بازیکنان مد نظرش بازی دادند. معظم انقلاب نسبت به حذف فرهنگ جهاد و شهادت از منابع درسی هشدار دادند. رسانه های مختلف ، رزمایش نظامی ایران را پاسخ قاطع به تهدیدهای ترامپ توصیف د. این رسانه ها به طور گسترده رزمایش پاسداران انقلاب ی را پوشش دادند. صداوسیما در رویکرد جدید و در قالب برنامه های تلویزیونی به شبهات و حواشی که درباره این سازمان مطرح می شود، پاسخ می دهد. در همین راستا مدیرگروه اجتماعی شبکه ۳ سیما، امروز در برنامه «حالا خورشید» به سؤالات مخاطبان پاسخ داد. محمد صلاح و سادیو مانه در دیدار برابر اورتون عملکرد ضعیفی از خود نشان دادند. سلام، اینم لینک سوالات و پاسخ تشریحی الکترونیک سال 92-91 که قرار بود تو وبلاگم قرار بدم، امیدوارم براتون مفید باشه.یکی از سوالات که در آن از فیدبک استفاده شده است دارای اشکال است که در پاسخ مربوط به آن به طور کامل درموردش بحث شده است. اگه سوالی هم بود آماده پاسخ گویی هستیم.http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=cd87ac84ccb564d039a16220ba03a41dبا آرزوی سلامتی و موفقیت.

جستجوهای اتفاقی