انگیزه الهی و ایمان به خدا از ویژگی های بارز پاسداران انقلاب ی است

«رزاق چراغی» ، نخستین فرمانده ی لشکر پاسداران انقلاب ی بود که قه شهادت پوشید و راه دیگر سرلشکران را به سوی آسمان گشود سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل پاسداران انقلاب ی اغت ات اخیر در کشور را تشریح کرد. در تابناک می بینید. معاون پاسداران انقلاب ی با بیان اینکه وقوع جنگ احتمالی بین ایران و به ضرر خواهد بود، گفت: تفنگدار یی به خاطر اینکه تسلیم نیروهای شده بود و از وقوع یک جنگ جلوگیری کرده بود درخواست مدال کرد چون می دانست وقوع جنگ به ضرر است. درگیری پاسداران با یک تیم تروریستی در غرب کشور روابط عمومی قرارگاه نجف نیروی زمینی پاسداران انقلاب ی در اطلاعیه اعلام کرد : با رصد دقیق اطلاعاتی نیروهای قرارگاه نجف نیروی زمینی پاسداران انقلاب ی یک تیم تروریستی ۲۱ نفره از گرو تکفیری که در منطقه غرب کشور وارد خاک ایران شده بودند، و مراقبت قرار گرفتند و سرانجام صبح امروز درگیری با آنها آغاز شد.در این اطلاعیه افزوده شده است : در این درگیری که با همکاری سربازان زمان (عج) همچنان ادامه دارد تاکنون اکثریت اعضای تیم، توسط رزمندگان دلاور و شجاع قرارگاه نجف دستگیر شده اند.انتهای پیام/ حضرت آیت الله در پیامی، درگذشت همسر حجت ال سعیدی، ولی فقیه در پاسداران انقلاب ی را تسلیت گفتند.
متن پیام انقلاب ی به این شرح است:

بسمه تعالی
جناب حجة ال آقای حاج شیخ علی سعیدی دامت افاضاته
درگذشت همسر مکرمّتان را به جنابعالی و دیگر بازماندگان محترم تسلیت میگویم و رحمت و مغفرت الهی را برای آن مرحومه و صبر و اجر برای خانواده های مُصاب را از خداوند متعال مسألت میکنم.

سیدعلی
۹ مهر ۱۳۹۳ عباس جعفری ت آبادی درباره جنایت خیابان پاسداران، گفت: در تحقیقات صورت گرفته سر نخ های خوبی به دست آمده است امروز منتظرالمهدی سخنگوی و معاون اجتماعی نیروی انتظامی به همراه معاون اجرایی پاسداران از این عیادت د. عملیات برون مرزی پاسداران انقلاب ی از خاک ایران در عمق خاک ، اقتدار ملی را با برد منطقه ای و پیام جهانی به نمایش گذاشت. ی از خدمات بی شماری که پاسدارن انقلاب ی ایران طی 40 سال گذشته انجام داده است را مشاهده می کنید. جانشین فرمانده کل پاسداران انقلاب ی گفت: امنیت مناطق مرزی ارجحیت پیوسته، توقف ناپذیر و دائمی استراتژی دفاعی ما است. معظم انقلاب شب گذشته با حضور در منزل شهید علی بایرامی از ی ناجا در اغت ات اخیر خیابان پاسداران تهران، با خانواده این شهید دیدار د. سرلشکر حاج احمد کاظمی در سال ۱۳۳۷در نجف آباد اصفهان دیده به جهان گشود٬در مبارزات انقلاب نقش به سزایی ایفا کرد و در زمان جنگ تحمیلی نیز به منطقه کردستان اعزام و مقابل کفر ایستاد ٬شهید کاظمی در کارنامه خود فرماندهی قرارگاه حمزه سید ال ٬نیروی هوایی پاسداران و....دارد٬وی موفق به ب سه مدال فتح از سوی معظم انقلاب گردید و در اواسط سال ۱۳۸۴با حکم معظم انقلاب ی به فرماندهی نیروی زمینی منصوب شد٬و در دی ماه سال ۱۳۸۴بر اثر ثانحه سقوط هواپیما به آرزوی د. فرمانده نیروی زمینی پاسداران انقلاب ی اطلاعات جدیدی از عملیات صبح امروز علیه یک تیم تروریستی در غرب کشور را تشریح کرد. نمی دانم چرا در روزهایی مثل هفدهم داد هیچ به فکر دیپلماسی و گفتگو نمی افتد و همه نگاهها به سمت دستان گره گشای پاسداران انقلاب ی معطوف می شود؟ جانشین رئیس سازمان اطلاعات پاسداران انقلاب ی گفت: نهادی که امروز با مفسدان اقتصادی مبارزه می کند، اطلاعات است. سرلشکر جعفری در دیدار با آیت‌الله قربانی:    ی م ع حرم، ی م ع انقلاب ی هستند فرمانده کل پاسداران انقلاب ی گفت : ی م ع حرم، ی م ع انقلاب ی هستند که در کیلومترها دورتر از مرز جانفشانی د.
 
به گزارش راسخون به نقل از تسنیم از رشت، سرلشکر محمدعلی جعفری در بیت آیت الله قربانی که با حضور عبدالله‌پور فرمانده قدس گیلان و جمعی از خانواده‌های همراه بود، اظهار داشت: همه ی انقلاب ی از یک نورانیت، معنویت و برکت برخوردارند وهمه باید به به‌خصوص ی م ع حرم افتخار کنیم.
 
وی با بیان اینکه یک تفاوت بین ی دفاع مقدس و ی م ع حرم وجود دارد، افزود: ی م ع حرم، ی م ع انقلاب ی هستند که در کیلومترها دورتر از مرز جانفشانی د و حماسه آف د.
 
فرمانده کل پاسداران انقلاب ی با بیان اینکه، انقلاب ی و دو عنصر وابسته به هم هستند، تصریح کرد: هر یک از این دو آسیب ببیند دیگری نیز آسیب می‌بیند.
 
سرلشکر جعفری با ابراز اینکه یمن و عراق به‌علت شیعیان زیاد و با حمایت‌های فکری وضعیت نسبتاً مناسبتری دارند، اظهار کرد: در به‌علت کم بودن شیعه وضعیت مناسب نیست و گناه مردم این است که مقابل استکبار جهانی و ایستاده‌اند.
 
وی با اشاره به اینکه رزمندگان م ع حرم از یک بصیرت بیشتر نسبت به رزمندگان دوران دفاع مقدس برخوردارند، گفت: رزمندگان م ع حرم عمق انقلاب ی را درک می‌کنند و از حریم ولایت و حرم اهل بیت(ع) دفاع می‌کنند.
 
فرمانده کل پاسداران انقلاب ی با اعلام "همه ما مدیون خون هستیم" خاطرنشان کرد: اقتدار نظام و هرآنچه داریم از خون است و ان‌شاءالله بتوانیم قدردان و خانواده‌های آنها باشیم.
/2759/ حوادث رکنا: مردی که در حوالی پمپ بنزین پاسداران ،مقابل چشمان شاهدان همسرش را به طرز فجیعی کشته و خودزنی کرده بود در دادگاه کیفری محاکمه می شود. سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری، فرمانده کل پاسداران به مناسبت هفته دفاع مقدس در برنامه «دست خط» سیما حاضر شد و به سوالات مختلفی پاسخ داد. فرمانده کل پاسداران انقلاب ی روند افزایش توان و قدرت نیرو های مختلف را توقف ناپذیر دانست. یکی از مراجع تقلید با صدور پیامی از اقدام موشکی پاسداران انقلاب ی علیه تقدیر کرد. همشهری آنلاین: دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس پاسداران انقلاب ی است. نهادی انقل که معظم انقلاب در وصف آن می فرمایند: مجموعه ای است که وجودش، امروز برای کشور و ملت ایران و همه هدف های والایی که این ملت برای خودش ترسیم کرده است، ضروری و لازم است. راه انبیای الهی راه «انقلاب» است/نعمت برای این است که انسان با ظالم مبارزه کند 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

  سرهنگ کاظم حسینی عصر امروز در نشست کارکنان ناحیه سجاد(ع) قزوین به صحبت های اخیر رئیس جمهور اشاره و اظهار داشت: ایران و در طول چهار دهه بعد از انقلاب در حال خصومت و خشونت بوده که عوامل زیادی در سیاست گذاری تاثیر گذار بوده است.
وی خاطر نشان کرد: نخستین عامل این است که دونالد ترامپ یک تاجر، نژادپرست و ضد مسلمانان بوده و افرادی که در ک نه ترامپ هم هستند در سیاست گذاری و حاکمیت آنها تاثیر به سزایی دارند.
وی تاکید کرد: به دنبال فشار داخلی و روانی و ایجاد تفرقه بین مردم و حاکمیت بوده که مانع اصلی این موضوع را پاسداران می دانند و همانطور که مشاهده می کنید سعی در ت یب چهره پاسداران انقلاب ی در کشور و جهان دارد.
شب گذشته پاسداران انقلاب ی از استان کرمانشاه مواضع تروریست‌های در را هدف قرار داد.


لینک خبر
 
 


فرمانده نیروی دریایی پاسداران گفت: انقلاب ی جغرافیا ندارد، پس هم برای پاسداری از آن، بعد و جغرافیا نمی شناسد. جانشین فرمانده نیروی دریایی پاسداران انقلاب ی گفت:رشادت های ی اطلاعات ، حاصل روحیه ولایت پذیری آنها است. حمله سؤال برانگیز و چندباره به پاسداران موجب شد یک شکده یی بنویسد در یک همسویی بی سابقه، در کنار ترامپ قرار گرفته است. سومین جلسه دادگاه علنی راننده اتوبوس آشوب های خیابان پاسداران در شعبه نهم دادگاه کیفری شماره یک استان تهران برگزار شد. صبح امروز مدیرکل کمیته امداد استان لرستان در نشستی با اصحاب رسانه و خبرگزاری های استان با اشاره به اجر معنوی حمایت خداپسندانه از محرومین اظهار داشت:کمیته امداد (ره) بعد از پاسداران انقلاب ی دومین فرزند انقلاب است که وظیفه این نهاد انقل و محور شناسایی و رفع فقر و محرومیت های مادی و معنوی ست دائم ایران در سازمان ملل متحد، وتوی قطعنامه فلسطین در شورای امنیت رانمونه بارز حمایت امریکا از گری و رژیم صهیونیستی دانست. رضایی با اشاره به تبلیغات رسانه ای دشمن علیه نقش مثبت در امنیت منطقه گفت: من فرمانده پاسداران بوده ام. شما افکار من را می شنوید. این جنجال هایی که پیرامون آن به راه انداخته اند، تبلیغات علیه است. قدرت پاسداران یک واقعیت است اما این توانمندی، ترسناک نیست. پاسداران انسان دوست هستند. کوچکترین خطایی نداشته اند . هرگز مانند یی ها در کشورهای دیگر زندان نساخته اند و فردی را شکنجه نکرده اند. معاون فرهنگی پاسداران انقلاب ی گفت: امیدوارم همانطور که بچه ها در دفاع مقدس خط شکنی د، کار د همین طور نیز در میدان رسانه حرکت و بر دشمن غلبه کنیم و این آ ین جنگ ما خواهد بود. نیروی هوافضای پاسداران انقلاب ی ب در واکنش به اقدامات تروریستی هفته گذشته عناصر تکفیری در تهران، مقر این تروریست ها را در منطقه دیرا ور موشک باران کرد. فرمانده پاسداران انقلاب ی گفت: بسیاری از انی که پیش از اغت ات به صحنه آمده بودند و اعتراضات خود را مطرح د.
چند ساعت قبل و در آ ین ساعات روز یکشنبه 28 داد ماه، نیروی هوافضای پاسداران انقلاب ی با… پاسداران انقلاب ی با عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده های معزز ی حادثه تلخ و ناگوار و مردم غیور و شهید پرور خوزستان، به عظیم الشأن انقلاب ی و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) و آحاد ملت ایران اطمینان می دهد، برای تعقیب و مجازات سخت جنایتکاران در جغرافیای منطقه و فراتر از آن، از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد. پاسداران در بیانیه ای با گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد دفاع مقدس، جنگ تحمیلی هشت ساله نظام سلطه و استکبار را عامل اقتدار و درخشش امروز انقلاب ی و ملت ایران در پهنه عالم دانست. معاون اول قوه قضاییه گفت: اتفاقی که در چند شب پیش در خیابان پاسداران رخ داد موضوعی است که دستگاه های مسئول و مردم نمی توانند از آن بگذرند. مردم شهر تا تان در واکنش به گزافه گویی های رئیس جمهور صبح امروز در مقابل ناحیه مقاومت پاسداران علی (ع) تا تان گرد هم آمدند و با شعار ما همه پاسداریم سخنان ترامپ را محکوم د. جانشین فرمانده نیروی زمینی پاسداران گفت:ملت ایران به ی مرجع دینی از تاریکی ظلمت ستم شاهی به نور دست یافت.