انگیزه الهی و ایمان به خدا از ویژگی های بارز پاسداران انقلاب ی است

فرمانده نیروی زمینی پاسداران انقلاب ی اطلاعات جدیدی از عملیات صبح امروز علیه یک تیم تروریستی در غرب کشور را تشریح کرد. ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت:دست خدای بزرگ از آستین پاسداران عزتی دیگر را برای انقلاب رقم زد. حوادث رکنا: مردی که در حوالی پمپ بنزین پاسداران ،مقابل چشمان شاهدان همسرش را به طرز فجیعی کشته و خودزنی کرده بود در دادگاه کیفری محاکمه می شود. سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری، فرمانده کل پاسداران به مناسبت هفته دفاع مقدس در برنامه «دست خط» سیما حاضر شد و به سوالات مختلفی پاسخ داد. سرلشکر جعفری در دیدار با آیت‌الله قربانی:    ی م ع حرم، ی م ع انقلاب ی هستند فرمانده کل پاسداران انقلاب ی گفت : ی م ع حرم، ی م ع انقلاب ی هستند که در کیلومترها دورتر از مرز جانفشانی د.
 
به گزارش راسخون به نقل از تسنیم از رشت، سرلشکر محمدعلی جعفری در بیت آیت الله قربانی که با حضور عبدالله‌پور فرمانده قدس گیلان و جمعی از خانواده‌های همراه بود، اظهار داشت: همه ی انقلاب ی از یک نورانیت، معنویت و برکت برخوردارند وهمه باید به به‌خصوص ی م ع حرم افتخار کنیم.
 
وی با بیان اینکه یک تفاوت بین ی دفاع مقدس و ی م ع حرم وجود دارد، افزود: ی م ع حرم، ی م ع انقلاب ی هستند که در کیلومترها دورتر از مرز جانفشانی د و حماسه آف د.
 
فرمانده کل پاسداران انقلاب ی با بیان اینکه، انقلاب ی و دو عنصر وابسته به هم هستند، تصریح کرد: هر یک از این دو آسیب ببیند دیگری نیز آسیب می‌بیند.
 
سرلشکر جعفری با ابراز اینکه یمن و عراق به‌علت شیعیان زیاد و با حمایت‌های فکری وضعیت نسبتاً مناسبتری دارند، اظهار کرد: در به‌علت کم بودن شیعه وضعیت مناسب نیست و گناه مردم این است که مقابل استکبار جهانی و ایستاده‌اند.
 
وی با اشاره به اینکه رزمندگان م ع حرم از یک بصیرت بیشتر نسبت به رزمندگان دوران دفاع مقدس برخوردارند، گفت: رزمندگان م ع حرم عمق انقلاب ی را درک می‌کنند و از حریم ولایت و حرم اهل بیت(ع) دفاع می‌کنند.
 
فرمانده کل پاسداران انقلاب ی با اعلام "همه ما مدیون خون هستیم" خاطرنشان کرد: اقتدار نظام و هرآنچه داریم از خون است و ان‌شاءالله بتوانیم قدردان و خانواده‌های آنها باشیم.
/2759/ رئیس جمهور در پیامی به همایش ادبی سوختگان وصل"سلام "، از تلاش موفق و خدمات ماندگار فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب ی تقدیر و تشکر کرد. فرمانده کل پاسداران انقلاب ی روند افزایش توان و قدرت نیرو های مختلف را توقف ناپذیر دانست. همشهری آنلاین: دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس پاسداران انقلاب ی است. نهادی انقل که معظم انقلاب در وصف آن می فرمایند: مجموعه ای است که وجودش، امروز برای کشور و ملت ایران و همه هدف های والایی که این ملت برای خودش ترسیم کرده است، ضروری و لازم است.
شب گذشته پاسداران انقلاب ی از استان کرمانشاه مواضع تروریست‌های در را هدف قرار داد.


لینک خبر
 
 صحبت های راننده اتوبوسی که شب گذشته 3 تن از افسران ناجا را در پاسداران به شهادت رساند پس از دستگیری… حوادث اخیر خیابان پاسداران تهران علاوه بر سکوت سران کشورهای غربی با حمایت رسانه ای این کشورها از اغت گران همراه بود. یک هفته بعد از انفجار، هویت عامل آن شناسایی شد و طی اطلاعیه پاسداران انقلاب ی با اعلام مشخصات وی از مردم برای دستگیری او درخواست کمک شد. فرمانده نیروی دریایی پاسداران گفت: انقلاب ی جغرافیا ندارد، پس هم برای پاسداری از آن، بعد و جغرافیا نمی شناسد. جانشین فرمانده نیروی دریایی پاسداران انقلاب ی گفت:رشادت های ی اطلاعات ، حاصل روحیه ولایت پذیری آنها است. صبح امروز مدیرکل کمیته امداد استان لرستان در نشستی با اصحاب رسانه و خبرگزاری های استان با اشاره به اجر معنوی حمایت خداپسندانه از محرومین اظهار داشت:کمیته امداد (ره) بعد از پاسداران انقلاب ی دومین فرزند انقلاب است که وظیفه این نهاد انقل و محور شناسایی و رفع فقر و محرومیت های مادی و معنوی ست راه انبیای الهی راه «انقلاب» است/نعمت برای این است که انسان با ظالم مبارزه کند 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رضایی با اشاره به تبلیغات رسانه ای دشمن علیه نقش مثبت در امنیت منطقه گفت: من فرمانده پاسداران بوده ام. شما افکار من را می شنوید. این جنجال هایی که پیرامون آن به راه انداخته اند، تبلیغات علیه است. قدرت پاسداران یک واقعیت است اما این توانمندی، ترسناک نیست. پاسداران انسان دوست هستند. کوچکترین خطایی نداشته اند . هرگز مانند یی ها در کشورهای دیگر زندان نساخته اند و فردی را شکنجه نکرده اند. تسنیم نوشت: جانشین فرمانده پاسداران گفت: مردم اطمینان داشته باشند پاسداران تا ا ین لحظه در کنار مردم حضور دارد. وزارت دفاع و سرویس های اطلاعاتی نسبت به افزودن پاسداران ایران به فهرست گروه های تروریستی ابراز نگرانی کرده و با آن مخالفت د. شبکه خبری سی ان ان گزارش داد که ت ترامپ در جهت استفاده از هر ابزاری برای تحت فشار قرار دادن تهران، در حال بررسی شناسایی پاسداران انقلاب ی به عنوان سازمانی تروریستی است. فرمانده پاسداران انقلاب ی گفت: بسیاری از انی که پیش از اغت ات به صحنه آمده بودند و اعتراضات خود را مطرح د. آئین شب شاعر «قیام موشک ها» عصر دیروز سوم تیر ماه به مناسبت سیلی پاسداران انقلاب ی به تکفیری های برگزار شد. نیروی هوافضای پاسداران انقلاب ی ب در واکنش به اقدامات تروریستی هفته گذشته عناصر تکفیری در تهران، مقر این تروریست ها را در منطقه دیرا ور موشک باران کرد. دائم ایران در سازمان ملل متحد، وتوی قطعنامه فلسطین در شورای امنیت رانمونه بارز حمایت امریکا از گری و رژیم صهیونیستی دانست. جانشین فرمانده نیروی زمینی پاسداران گفت:ملت ایران به ی مرجع دینی از تاریکی ظلمت ستم شاهی به نور دست یافت. ولی فقیه در استان و اصفهان گفت: گستاخی علیه پاسداران انقلاب ی ایران به دلیل آن است که نقش پررنگی در منطقه دارد . همشهری آنلاین: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای با پاسداشت دوم اردیبهشت سالروز تاسیس پاسداران انقلاب ی این نهاد انقل را دژ دفاعی انقلاب، نظام ی، استقلال و تمامیت ارضی کشور دانست. فرمانده پاسداران انقلاب ی گفت: اقدامات پیشگیرانه با اتکا به نیروهای مردمی می تواند مانع ایجاد ناامنی در پا تان شود. همشهری آنلاین: ولی فقیه در پاسداران انقلاب ی گفت: شاهد استعداد سرشار در بین جوانان و نیروهای انقل جامع حسین (ع) هستیم و گام های بلندی در جهت تحقق آرمان های ی و انقلاب برداشته شده است. منابع وابسته به ت واشنگتن مدعی هستند که کاخ سفید در حال بررسی امکان معرفی پاسداران ایران، به عنوان یک گروه تروریستی است حال آنکه به چالش های پیش روی این طرح، واقف است.
خبرگزاری فارس: پاسداران 2 نوع مین جدید را در رزمایش امروز عملیاتی کرد/ مین جهنده «سجیل» با ترکش‌های بارانی پاسداران از 2 نوع مین جدید جهنده برای مقابله با اه هوایی و زمینی استفاده کرده است.    نیروی زمینی پاسداران انقلاب سلامی در جریان رزمایش 3 روزه خود که با نام اعظم 11 در مناطق مختلف شرق و شمال شرق کشور ( ای تربت جام، خواف و تایباد) برگزار شد، از دو نوع مین جدید استفاده کرده است. یکی از این مین‌ها به نام «صاعقه» ضد اه پرنده بکار گرفته می‌شود. این مین جهنده با کنترل از راه دور می‌تواند خساراتی به اه پرنده با ارتفاع پرواز کم (نظیر بالگردهای در ارتفاع پایین) وارد کند. مین دیگر نیز یک مین زمینی جهنده با نام «سجّیل» است که در ارتفاع 10 متری زمین منفجر شده و ترکش‌های آن به صورت بارانی بر روی هدف فرود می‌آید. رزمایش اعظم11 ساعاتی قبل به کار خود پایان داد. سمنان- ایرنا- مشاور عالی فرماندهی کل پاسداران انقلاب ی گفت : دشمنان انقلاب ی علاوه بر این که از موشک های حساب می برنند از رشادت های جوانان مومن و رشید ایران می ترسند. حضرت آیت‎الله بر تکرار آنچه که تا کنون از و انقلاب گفته شده است، تاکید د و فرمودند: انگیزه‎هایی برای تحریف و انقلاب وجود دارد. از این رو باید حقایق درباب و انقلاب را تکرار کنیم تا مجال تحریف را بگیریم. جانباز م ع حرم و آزاده دفاع مقدس می گوید: با بچه های افغانی، عراقی، پا تانی تعاملاتی داشتیم. شجاعت در بچه های فاطمیون واقعاً بارز بود. آن ها هیچ ترسی از جنگ و و النصرة ندارند. مشاور عالی ولی فقیه در پاسداران انقلاب ی، گفت: حمله موشکی به مواضع در دیرا ور نشان داد، هر تهدیدی را به فرصت تبدیل و به راحتی و با صلابت منبع تهدید را منهدم خواهد کرد. شهید بزرگوار در همان سال به خیل جان برکفان پاسداران انقلاب ی پیوست و در سال ۱۳۶۰ش فعالیت های خود را در مسجد جامع در قالب بسیج آغاز کرد و در بین ان از محبوبیت خاصی برخوردار شد.
«محمدرضا نقدی» معاون فرهنگی اجتماعی پاسداران انقلاب ی در گفت وگو با خبرنگار حماسه و… واکنش عراقچی به حمله موشکی : مظهر قدرت، اقتدار، اعتماد به نفس و خودباوری ملت ایران است.
این ثمره سال ها تحریم پاسداران انقلاب ی توسط ست. معاون محرومیت های ز قرارگاه خاتم الانبیا گفت: به همت پاسداران انقلاب ی هشت هزار و ۵۰۰ کان با فضای داخلی ۱۶ متر مربع در مدت زمان ۳۵ روز به مردم ز له زده کرمانشاه تحویل داده شد. دیروز یک شنبه بیستم اسفندماه، مراسم تکریم و معارفه محترم ولی فقیه در پاسداران ی در ستاد فرماندهی کل با حضور مقامات لشکری و کشوری و جمعی از پاسداران برگزار شد.