انگیزه الهی و ایمان به خدا از ویژگی های بارز پاسداران انقلاب ی است

پاسداران انقلاب ی در حمله موشکی به دیرا ور ، یکی از مراکز اصلی فرماندهی تروریست ها در شرق را هدف قرار داد. مشاور عالی ولی فقیه در پاسداران انقلاب ی گفت: ۱۳ آبان به عنوان یک نماد و نشانه استکبار ستیزی است. پاسداران با شلیک شش فروند موشک ذوالفقار از فاصله 650 کیلومتری مواضع تروریست های در دیرا ور را هدف قرار دادند. پاسداران انقلاب ی در بیانیه ای از ملت ایران برای شرکت در راه پیمایی ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد. مردم ارومیه در مجلس گفت : آرامش و امنیت در منطقه مرهون حضور مقتدرانه ی پاسداران است. موشک های پاسداران انقلاب ی در محل اجرای عملیات غرورآفرین والفجر هشت که منجر به ش ت رژیم بعثی شد، به نمایش در آمد. معاون فرهنگی و اجتماعی پاسداران انقلاب ی برای حضور در چند برنامه فرهنگی و اجتماعی مهمان خوزستانی ها می شود. ولی فقیه در نیروی قدس پاسداران انقلاب ی از توزیع تعدادی از خاطرات دفاع مقدس در میان مردم و م عان حرم خبر داد. شب گذشته حمله موشکی پاسداران انقلاب ی به مواضع تروریست ها در تیتر اول رسانه های جهان شد. جانشین فرمانده کل پاسداران گفت: در حال حاضر پاسداران در بخش های مختلف از جمله آب برق و گاز و احداث پل مشارکت داشته و مهمترین اولویت ما استفاده از ظرفیت برای توسعه و پیشرفت و عمران کشور است. قرارگاه حمزه سیدال (ع) نیروی زمینی پاسداران انقلاب ی طی بیانیه ای از شهادت سه تن از سربازان گمنام زمان (عج) در منطقه مرزی پیرانشهر خبرداد. نیروی هوافضای پاسداران انقلاب ی ب در واکنش به اقدامات تروریستی هفته گذشته عناصر تکفیری در تهران، مقر این تروریست ها را در منطقه دیرا ور موشک باران کرد. در صفحه ایستاگرام قاسم سلیمانی، ع ی از دوران جوانی فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب ی در معیت برادر شهیدش احمد سلیمانی منتشر شد. جانباز م ع حرم و آزاده دفاع مقدس می گوید: با بچه های افغانی، عراقی، پا تانی تعاملاتی داشتیم. شجاعت در بچه های فاطمیون واقعاً بارز بود. آن ها هیچ ترسی از جنگ و و النصرة ندارند. خیابانهای تهران آیا تا به حال توجه کردید : شانزده آذر به انقلاب ختم می شود! انقلاب به می رسد! ... و گرچه دریک امتدادند، هرگز به هم نمی رسند ! ... قبل از رسیدن به م تمام می شود . ملت با رسیدن به تمام می شود! سفارت انگلیس در است! سفارت روسیه هم از زیاد دور نیست! از انقلاب مستقیم به می رسید و اگر بخواهید به بروید باید از دور شوید! و پارک دانشجو درست در انقلاب اند! پاسداران همان سلطنت آباد سابق است، همان سمت و سو و جهت و همان شیب را دارد! خ نبرد به پیروزی می ر. مردم شهرستان های رودبار جنوب، قلعه گنج، کهنوج، فاریاب و منوجان در مجلس شورای ی گفت: بال های قدرت کشور ما پاسداران است و اقتدار کشورمان را مدیون نخبه های ایرانی هستیم. به گزارش افکارنیوز، حسین سلامی جانشین فرمانده کل پاسداران انقلاب ی، عصر امروز در حاشیه مراسم رونمایی از مجموعه کتابهای تاریخچه با نام « در گذر انقلاب» گفت: در نمایشگاه دستاوردهای اخیر ، سامانه پ ند هوایی «پیشرفته تر از آنچه به ما ندادند»، رونمایی شد که فعلا «محرمانه» است.

سلامی با بیا اینکه موشک های علیه اه متحرک، «نقطه زن» شده اند، تصریح کرد: با صدها گردان شهادت طلب در کنار صدها گردان آموزش دیده، در رده اول قدرت های زمینی جهان قرار د. وبگاه یی به افزایش محبوبیت پاسداران انقلاب ی و حمایت از این نیرو در شبکه های اجتماعی بعد از لفاظی های ترامپ اشاره کرد. پاسداران انقلاب ی در حمله موشکی به دیرا ور ، یکی از مراکز اصلی فرماندهی تروریست ها در شرق این کشور را هدف قرار داد. موشک های پاسداران انقلاب ی در محل اجرای عملیات غرورآفرین والفجر هشت که منجر به ش ت رژیم بعثی شد، به نمایش درآمد. مرحله اصلی رزمایش م عان حریم ولایت نیروی هوافضای پاسداران انقلاب ی، از بامداد امروز(شنبه) در منطقه عمومی سمنان آغاز شد. بر اساس دو طرح که اوا روز چهارشنبه هفته گذشته برای دومین بار در کنگره مطرح شد، قانون گذاران یی به دنبال تروریستی خواندن پاسداران انقلاب ی و گروه اخوان المسلمین هستند. بن عبدالرحمن آل ثانی تاکید کرد: هیچ گونه نیرویی از پاسداران ایران در قطر وجود ندارد. رئیس بیمارستان دانشوری ، گفت: اگر پاسداران در کشورهایی مانند و عراق نبود، این کشورها را می کرد. استاندار تهران در واکنش به حملات موشکی پاسداران انقلاب ی به مواضع در ، گفت: این یک هشدار جدی به همه انی بود که می خواهند امنیت ما را بر هم بزنند. فرمانده هوافضای پاسداران گفت: در برابر دشمن قدم اول را عقب بنشینید، قدم دوم و سوم را هل می دهند عقب و یک موقع برمی گردید می بینید هیچی ندارید.
ساری - ایرنا - فرمانده کربلای مازندران گفت که این نیرو با هماهنگی پاسداران انقلاب ی… جماران تصویری از راحل(ره) در دیدار با پاسداران و ون تربت حیدریه منتشر کرد. سیدحسن که در دوران انقلاب کودک بود، در کنار حضور دارد. جانشین فرمانده کل پاسداران انقلاب ی گفت: توان دفاعی ایران تابع جزر و مدهای عالم قرار ندارد. عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اقدام انگلیسی‎ ها برای تحریم پاسداران انقلاب ی یقینا هیچ دستاوردی برای این کشور نخواهد داشت. همشهری آنلاین: فرمانده کل پاسداران انقلاب ی در بازدید از پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت: به فضل الهی با افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس، جشن خودکفایی بنزین کشور در هفته جاری رقم خواهد خورد. خبرگزاری رویترز به نقل از مقامات یی مدعی شد: ت ترامپ در تلاش است تا نام پاسداران انقلاب ی را در فهرست سازمان‌های تروریستی قرار دهد. به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، مقامات یی می‌گویند که ت دونالد ترامپ رییس‌جمهور در حال بررسی یک طرح پیشنهادی برای اعلام نام پاسداران ایران به عنوان یک سازمان تروریستی است و برای این منظور تاکنون با بخش‌های مختلفی در ت رایزنی کرده است. اگر این تلاش‌ها به نتیجه برسد به اقدامات علیه افراد و شرکت‌هایی که با در ارتباط هستند، افزوده می‌شود. رویترز تاکنون نتوانسته است به رونوشتی از این طرح پیشنهادی دست پیدا کند اما احتمال می‌رود که به صورت یک دستور اجرایی خطاب وزارت امور خارجه باشد و این وزارتخانه را م م کند که نام پاسداران ...

شرح خبر فرمانده کل پاسداران پایان فتنه ۹۶ را اعلام کرد. سرلشکر جعفری پایان فتنه 96 را اعلام کرد  سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل پاسداران انقلاب ی با بیان اینکه این وعده الهی است که پس از هر فتنه و سختی، آسانی می آید، افزود: دشمنان می دانند به هیچ وجه نمی توانند ایران را از لحاظ دفاعی تهدید کنند و همه سرمایه خود را پس از دفاع مقدس برای عملی تهدیدات فرهنگی، اقتصادی و امنیتی علیه ایران ی هزینه کرده اند و به یاری خدا در این زمینه هم ش ت آنها حتمی است.


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تسنیم نوشت: ولی فقیه در گفت: مشکل ما توسعه اقتصادی است اما نه بر مبنای شه های غربی و لیبرالیستی. تمام حساسیت انقلاب هم برای این است که ما در دام دشمن قرار نگیریم. تسنیم نوشت: ولی فقیه در گفت: مشکل ما توسعه اقتصادی است اما نه بر مبنای شه های غربی و لیبرالیستی. تمام حساسیت انقلاب هم برای این است که ما در دام دشمن قرار نگیریم. لنج 

یک منبع آگاه بعد از ظهر اظهار کرد: یک شناور متعلق به عربستان سعودی که امروز به آب های سرزمینی ایران کرده بود، توسط پاسداران منطقه دوم نیروی دوم دریایی پاسداران انقلاب ی توقیف شد.وی افزود: این شناور صیادی از بندر دارین عربستان به آب های ایران کرد که با هوشیاری پاسداران منطقه دوم نیروی دوم دریایی پاسداران انقلاب ی در آب های سرزمینی ایران در استان بوشهر توقیف شد.این منبع آگاه تصریح کرد: چهار خدمه این شناور صیادی در این رابطه دستگیر شده اند که تحقیقات از آنها ادامه دارد. در نشست صمیمی فرماندهان نیروی زمینی و اقدامات ایران و پاسداران انقلاب ی در امداد رسانی به ز له زدگان منطقه غرب کشور تشریح شد. مرحله اصلی رزمایش م عان حریم ولایت نیروی هوافضای پاسداران انقلاب ی، از بامداد امروز(شنبه) در منطقه عمومی سمنان آغاز شد. مهر نوشت: منابع وابسته به ت واشنگتن مدعی هستند که کاخ سفید در حال بررسی امکان معرفی پاسداران ایران، به عنوان یک گروه تروریستی است حال آنکه به چالش های پیش روی این طرح، واقف است. افسران - شکده یی: پاسداران ایران را در جنگ نامتقارن به چالش خواهد کشید اشراف: یک شکده یی با بررسی توانمندی های نامتقارن نیروهای مسلح ایران به ویژه پاسداران انقلاب ی به پنتاگون هشدار داد که این کشور در مقابل جنگ نامتقارن ایران با چالش و خسارات جدی روبرو خواهد شد.