انگیزه الهی و ایمان به خدا از ویژگی های بارز پاسداران انقلاب ی است

فرمانده کل پاسداران گفت: احدی در چه از پاسداران و چه از فرماندهان مانند گذشته حق دخ و جناحی در انتخابات و ت یب ک داها را ندارند. در پی پیروزی تاریخ ساز جبهه مقاومت ی عراق و بر فتنه تروریسم تکفیری و پایان یافتن سیطره که با پایین کشیدن پرچم این گروه امریکایی - صهیونیستی در "ابوکمال" رقم خورد؛ سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب ی، پیام مهمی به محضر ی حضرت (مدظله العالی) منتشرکرد. دو مقام یی از آزمایش موفقیت آمیز موشک بالستیک پاسداران در دریای عمان خبر دادند. فا نیوز: آزمایش موفقیت آمیز موشک بالستیک پاسداران در دریای عمانبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه جمهوریخواه فا نیوز گزارش داد تهران روز یکشنبه دو موشک کوتاه برد بالستیک از پایگاه پاسداران انقلاب ی در بندر جاسک شلیک کرده است. بر این اساس، این شبکه به نقل از دو مقام یی آگاه اعلام کرد یکی از این دو موشک به طور موفقیت آمیز به شناور هدفش در فاصله 150 مایلی (240 کیلومتری) دریای عمان اصابت و آن را نابود کرده است. ادامه مطلب فرمانده کل پاسداران انقلاب ی گفت: موشک های شلیک شده به سوی عربستان، یمنی هستند که بازسازی شده و برد آنها افزایش یافته است. دادستان تهران با اشاره به به موضوع اخیر منطقه پاسداران تهران گفت: ریشه این آشوب ها به گذشته و دو اتفاق قبلی شامل گروهی از یکی فرقه خاص مقابل زندان اوین و اجتماع آن ها در منطقه پاسداران بازمی گردد که مقابل اوین با آشوب های دی ماه سال جاری تلاقی زمانی داشت. سعید رازانی دادستان مرکز استان،بیان داشت: زندگی سالم در احترام به قوانین معنا پیدا می کند، رعایت قوانین و مقررات قطعا" موجبات آرامش و امنیت فردی و اجتماعی را در بر خواهد داشت، هرچند در عرصه بین المللی ممکن است امنیت توسط گروههای تروریستی تهدید شود لیکن جواب کوبنده موشکهای پاسداران انقلاب ی به عنوان پاسداران همیشه بیدار وطن جواب دندان شکنی را به یاوه گویی استکبار جهانی، گروههای تروریستی و عربستان سعودی داد. منابع وابسته به ت واشنگتن مدعی هستند که کاخ سفید در حال بررسی امکان معرفی پاسداران ایران، به عنوان یک گروه تروریستی است حال آنکه به چالش های پیش روی این طرح، واقف است. همشهری آنلاین: ولی فقیه در پاسداران انقلاب ی گفت: شاهد استعداد سرشار در بین جوانان و نیروهای انقل جامع حسین (ع) هستیم و گام های بلندی در جهت تحقق آرمان های ی و انقلاب برداشته شده است. خبرگزاری رویترز به نقل از مقامات یی مدعی شد: ت ترامپ در تلاش است تا نام پاسداران انقلاب ی را در فهرست سازمان های تروریستی قرار دهد. به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، مقامات یی می گویند که ت دونالد ترامپ رییس جمهور در حال بررسی یک طرح پیشنهادی برای اعلام نام پاسداران ایران به عنوان یک سازمان تروریستی است و برای این منظور تاکنون با بخش های مختلفی در ت رایزنی کرده است. اگر این تلاش ها به نتیجه برسد به اقدامات علیه افراد و شرکت هایی که با در ارتباط هستند، افزوده می شود. رویترز تاکنون نتوانسته است به رونوشتی از این طرح پیشنهادی دست پیدا کند اما احتمال می رود که به صورت یک دستور اجرایی خطاب وزارت امور خارجه باشد و این وزارتخانه را م م کند که نام پاسداران ...

شرح خبر
مشاور عالی فرمانده کل پاسداران گفت: ریشه های انقلاب ی که حدود 40 سال پیش رخ داده است، از نهضت و مکتب عاشورا نشأت می گیرد. مشاور عالی ولی فقیه در پاسداران انقلاب ی، گفت: حمله موشکی به مواضع در دیرا ور نشان داد، هر تهدیدی را به فرصت تبدیل و به راحتی و با صلابت منبع تهدید را منهدم خواهد کرد.
«محمدرضا نقدی» معاون فرهنگی اجتماعی پاسداران انقلاب ی در گفت وگو با خبرنگار حماسه و… واکنش عراقچی به حمله موشکی : مظهر قدرت، اقتدار، اعتماد به نفس و خودباوری ملت ایران است.
این ثمره سال ها تحریم پاسداران انقلاب ی توسط ست. مشهد- تولیت آستان قدس رضوی گفت: پاسداران انقلاب ی پاسخی دندان شکن به گرو تروریستی داد اما این ابتدای کار است. تسنیم نوشت: مسئولان مختلف کشورمان طی یک هفته اخیر نسبت به احتمال درج نام پاسداران در فهرست گروه های تروریستی واکنش نشان دادند. حضرت آیت‎الله بر تکرار آنچه که تا کنون از و انقلاب گفته شده است، تاکید د و فرمودند: انگیزه‎هایی برای تحریف و انقلاب وجود دارد. از این رو باید حقایق درباب و انقلاب را تکرار کنیم تا مجال تحریف را بگیریم. حضرت آیت‎الله بر تکرار آنچه تاکنون از و انقلاب گفته شده است، تاکید د و فرمودند: انگیزه‎هایی برای تحریف و انقلاب وجود دارد. از این رو باید حقایق درباب و انقلاب را تکرار کنیم تا مجال تحریف را بگیریم. خبرگزاری رویترز به نقل از مقامات یی مدعی شد: ت ترامپ در تلاش است تا نام پاسداران انقلاب ی را در فهرست سازمان های تروریستی قرار دهد. به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، مقامات یی می گویند که ت دونالد ترامپ رییس جمهور در حال بررسی یک طرح پیشنهادی برای اعلام نام پاسداران ایران به عنوان یک سازمان تروریستی است و برای این منظور تاکنون با بخش های مختلفی در ت رایزنی کرده است. اگر این تلاش ها به نتیجه برسد به اقدامات علیه افراد و شرکت هایی که با در ارتباط هستند، افزوده می شود. رویترز تاکنون نتوانسته است به رونوشتی از این طرح پیشنهادی دست پیدا کند اما احتمال می رود که به صورت یک دستور اجرایی خطاب وزارت امور خارجه باشد و این وزارتخانه را م م کند که نام پاسداران ...

شرح خبر
جانباز م ع حرم و آزاده دفاع مقدس می گوید: با بچه های افغانی، عراقی، پا تانی تعاملاتی داشتیم. شجاعت در بچه های فاطمیون واقعاً بارز بود. آن ها هیچ ترسی از جنگ و و النصرة ندارند. پایگاه های تروریست ها در دیرا ور ، هدف موشک های بالستیک ایران قرار گرفت. به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ هاآرتص در خبری فوری از حمله موشکی پاسداران به مقر تروریست ها در دیرا ور در شرق خبر داد. این در حالی است که پاسداران در بیانیه ای ضمن تایید خبر این حمله موشکی اعلام کرد این حمله با هدف مجازات عاملان جنایات تروریستی اخیر تهران صورت گرفته است. در بیانیه پاسداران آمده است این حمله از مقر در استان های کردستان و کرمانشاه انجام شده است. در بیانیه پاسداران آمده است: خون های ریخته شده مظلومان بدون پاسخ نخواهد ماند. راشا تودی اعلام کرد این حمله موشکی به مواضع تروریست ها در شرق در واکنش به حملات تروریستی اخیر تهران صورت گرفت. آسوشیتد پرس نیز به نقل از پاسداران انقلاب ی ایران نوشت این حمله موشکی به مواضع تروریست ها در پاسخ به حمله تروریستی تهران بوده است. المانیتور هم نوشت: ایران، با موشک های میان برد حمله را تلافی کرد. بازتاب حمله موشکی پاسداران به مواضع تروریست ها در دیرا ور ادامه مطلب مرحله اصلی رزمایش م عان حریم ولایت نیروی هوافضای پاسداران انقلاب ی، از بامداد امروز(شنبه) در منطقه عمومی سمنان آغاز شد. همشهری آنلاین: فرمانده کل پاسداران انقلاب ی گفت: با صدای بلند می گویم، به دنبال صلح است اما صلح در شرایطی محقق می شود و پایدار می ماند که دشمنان از شروع جنگ با ما در هراس باشند و از عواقب آن بترسند. رویترز به نقل از منابع آگاه از توقف دستور اجرایی رئیس جمهور علیه پاسداران انقلاب ی خبر داد. جانشین ولی فقیه در پاسداران انقـلاب ی گفت: با طلوع انقلاب ی و ایستادگی حزب الله و حماس در برابر رژیم صهیونیستی، این رژیم غاصب رو به ضعف و زبونی است.  

 
سیلی محکم «موشکی» ایران به تروریست‌ها در / انتقام حادثه تهران را گرفت/ تعداد زیادی از تروریست‌های تکفیری به هلاکت رسیدند

حمله موشکی
در پی جنایت تروریستی 17 دادماه 96 تروریست های تکفیری در تهران، پاسداران مقر تروریست‌ها در دیرا ور را هدف موشک‌های میان‌برد خود قرار داد.به گزارش مشرق، روابط عمومی کل پاسداران انقلاب ی در اطلاعیه ای از حمله موشکی نیروی هوافضای به مقرّ فرماندهی و مراکز و پشتیبانی تروریست های تکفیری در دیرا ور ، با هدف مجازات عاملین جنایت تروریستی اخیر تهران خبر داد.

متن اطلاعیه روابط عمومی کل پاسداران انقلاب ی که لحظاتی پیش صادر شد، به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم

در پی جنایت تروریستی 17 دادماه 96 تروریست های تکفیری در تهران که به شهادت 18 تن از مردم مظلوم و روزه دار و مجروحیت جمعی دیگر از هموطنان عزیز منجر گردید، پاسداران انقلاب ی اعلام کرد: "ریخته شدن هیچ خون پاکی را بدون پاسخ نمی گذارد."

بر این اساس پاسداران انقلاب ی با استعانت از ذات اقدس الهی و به نیابت از ملّت قهرمان و دشمن ستیز ایران و خانواده معظم و آسیب دیدگان عملیات تروریستی در حرم مطهر حضرت (ره) و ساختمان اداری مجلس شورای ی، لحظاتی پیش مقرّ فرماندهی و مراکز و پشتیبانی و ساخت خودروهای انتحاری تروریست های تکفیری در منطقه دیرا ور در شرق را با هدف تنبیه تروریست های جنایتکار، مورد حمله موشکی قرار داد.

در این عملیات تعدادی موشک میان برد زمین به زمین از پایگاههای موشکی نیروی هوافضای در استان های کرمانشاه و کردستان، تروریستهای تکفیری را هدف ضربات مهلک و کوبنده قرار داد.

گزارش های دریافتی حکایت از هلاکت تعداد زیادی از تروریست های تکفیری و انهدام تجهیزات، سامانه‌ها و سلاح های آنان دارد.

پیام این اقدام انقل و مجازات گونه کاملاً روشن است؛ پاسداران انقلاب ی به تروریست های تکفیری و حامیان منطقه ای و فرامنطقه ای آنان هشدار می دهد، در صورت تکرار اقدامات پلید و ی علیه ملت ایران، خشم انقل و شعله های آتش انتقام پاسداران انقلاب، عاملین و مسببان آن را در بر خواهد گرفت و جنایتکاران را به جهنم رهنمون می سازد.

به ملّت عظیم الشأن ایران ی اطمینان داده می شود، پاسداران انقلاب به فضل الهی و با همراهی و مشارکت سایر نیروهای نظامی، انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی کشور برای صیانت از امنیت ملی و ش ت فتنه ها و پدیده های ضد امنیتی، از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و اقدامات متناسب را در دستور کار قرار خواهند داد.

اخبار تکمیلی، متعاقباً به استحضار ملّت شریف ایران رسانده خواهد شد.

روابط عمومی کل پاسداران انقلاب ی 


یک دستگاه واحد مس ی در محدوده ی پاسداران بوستان ششم با زیر بنای 86 متر طبقه 1 با قیمت 748 میلیون 200 هزار تومان معامله می شود. دراویش ی شب گذشته با حمله به نیروی انتظامی، اقدام به ت یب اموال مردم در خیابان پاسداران د. رییس ستاد بزرگداشت هفته قوه قضاییه با اشاره به امنیت فوق العاده در کشور، از ، بسیج، قوه قضاییه و به ویژه پاسداران قدردانی کرد. برخورد جرثقیل ۷ تُنی با ۹ خودرو در خیابان اصلی پاسداران خسارات مالی زیادی برجای گذاشت. پاسداران از 2 نوع مین جدید جهنده برای مقابله با اه هوایی و زمینی استفاده کرده است. کرمانشاه- جانشین فرمانده پاسداران گفت: پاسدارن تا زمانی که مردم در خانه های امن خود قرار گیرند و تا آ ین نفر در کنار آنها خواهد بود و منطقه را ترک نمی کند. معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی از اسید پاشی فردی به روی دختر جوانی در اتوبان پاسداران تبریز خبر داد. امید خسروی یکی از مجروحان حادثه اغت دراویش گنابادی در خیابان پاسداران تهران پس از ۹ روز از کما خارج شد. تشکیل به روایت محمدزاده در گفتگو با فارس دوم اردیبهشت روز تصویب اساسنامه نیست/ را از نفوذی ها پا ازی کردیم/ سه نفری که بنی صدر نمی خواست در باشند بنی صدر از طریق سید حسین به شورای فرماندهی نامه داد و خواست که سه نفر از بروند؛ با این درخواست مخالفت د و گفتند بمانند اما با بنی صدر مخالفت نکنند. گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری فارس- هاجر تذری و مهدی بختیاری: دوم اردیبهشت 58 با تعیین اعضای شورای اولیه پاسداران انقلاب ی، اولین گام مهم برای شکل گیری انقل . ماه ها از حادثه غرق شدن یک زن در جوی آبی در خیابان پاسداران تهران می گذرد، اما هنوز هیچ نشانی از او به دست نیامده است و آتش نشانی هم پایان عملیات جست وجو را اعلام کرده است. همین هم شده تا خانواده این زن… رئیس فرا یون امید مجلس شورای ی گفت: خدمات ، پاسداران انقلاب ی و ... به مردم مناطق ز له زده ستودنی است. مشاور عالی ولی فقیه در پاسداران انقلاب ی گفت: ۱۳ آبان به عنوان یک نماد و نشانه استکبار ستیزی است. پاسداران انقلاب ی در حمله موشکی به دیرا ور ، یکی از مراکز اصلی فرماندهی تروریست ها در شرق را هدف قرار داد. به مناسبت گرامیداشت سالروز تشکیل پاسداران انقلاب ی، رزمندگان قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری برگزار شد. حمله موشکی پاسداران انقلاب ی به مواضع تروریست های ضربات سنگینی را به آن ها وارد کرد.