انور ابراهیم با عفو پادشاه ما ی آزاد شد ماهاتیر محمد نخست ی را به او تحویل می دهد

فعال توئیتری مشهور عربستان از رسوایی جدید «محمد بن سلمان» جانشین ولی عهد سعودی و فرزند پادشاه این کشور برداشت. ها در خصوص شانس افراد مختلف برای رسیدن به نخست ی گرچه با ارائه نام های متعددی نظیر ابراهیم جعفری و قاسم الاعرجی همراه است، اما بیشتر به دو گزینه اصلی العبادی و نوری المالکی ختم می شود. مراسم وزن کشی مسابقات روز نخست رقابت های انتخ تیم های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی بزرگسالان عصر امروز (چهارشنبه) در محل خانه کشتی شماره یک تهران برگزار شد. تحلیلگران محمد بن سلمان را یک تکنوکرات می دانند که در حال ساخت اقتصاد عربستان بدون وابستگی به صنعت نفت است. محمد بن سلمان به داشتن روحیه تهاجمی و بلندپروازانه شهرت دارد. یک تحلیلگر سعودی درباره او می گوید: این پسر تماما تغییر است؛ ی که جاه طلبی های بزرگی دارد و به دنبال آن است تا تفکر غربی را در عربستان سعودی اعمال کند. سخنگوى وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به اتهامات پادشاه اردن به جمهورى ى ایران در مصاحبه با یک رو مه یى، این اظهارات را نسنجیده و سخیف توصیف کرد. بهنام احسان پور، سعید داداش پور، حسن یزدانی و یداله محبی به عنوان نخست اوزان 61، 70، 86 و 125 کیلوگرم رقابت ها کشتی آزاد انتخ تیم ملی رسیدند. خبرگزاری رویترز شنبه شب نوشت: از «سعد الحریری» نخست لبنان خواسته شد تا در نشستی با حضور «محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان سعودی شرکت کند. چهار ساعت... ده بار بر رسول الله صلی الله علیه وسلم صلوات ودرود بفرست اللهم صل على محمد وآله ﻣﺤﻤﺪ اللهم صل على محمد وآله ﻣﺤﻤﺪ اللهم صل على محمد وآله ﻣﺤﻤﺪ اللهم صل على محمد وآله ﻣﺤﻤﺪ اللهم صل على محمد وآله ﻣﺤﻤﺪ اللهم صل على محمد وآله ﻣﺤﻤﺪ اللهم صل على محمد وآله ﻣﺤﻤﺪ اللهم صل على محمد وآله ﻣﺤﻤﺪ اللهم صل على محمد وآله ﻣﺤﻤﺪ اللهم صل على محمد وآله ﻣﺤمد پست درمدت ی اعت.. میلیونها صلوات ودرود درمیزان حسناتت ثبت خواهدشد نگو وقت ندارم..کاردارم.. حافظ محمد سعید، بنیانگذار گروه شبه نظامی "لشگر طیبه" که در شهر لاهور پا تان در حبس خانگی بسر می برد، با حکم دادگاهی در این کشور آزاد شد. پادشاه به هیزم شکن گفت داری چه کار می کنی؟ گفت : در حال ش تن هیزم هستم برای به دست آوردن مخارج زندگیم. هیزم شکن به پادشاه گفت: شما در حال انجام چه کاری هستی؟ پادشاه گفت :در حال پادشاهی.روزی بود و روزگاری. در دیاری پادشاهی زندگی می کرد . روزی از راهی می گذشت و هیزم شکنی را دید. ساعت ۱۹:۵۰ دیروز به وقت محلی، نیروهای حفاظت کاخ پادشاه عربستان در یک ایست بازرسی، پهپادی را شناسایی کرده و با توجه به دستوری که داشتند به آن تیراندازی د و آن را ساقط د. گفته شده این پهپاد نظامی نبوده و یک پهپاد تفریحی کوچک، در حد اسباب بازی بوده است.مقامات عربستان سعودی اعلام د که به هنگام تیراندازی، سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان سعودی، در کاخ خود در ریاض حاضر نبوده است. به گفته آنها پادشاه در مزرعه خود در حاشیه ریاض مشغول استراحت بوده . وزن ۸۵ کیلوگرم ایران با ش ت مقابل حریف روس به مدال نقره کشتی آزاد نوجوانان جهان بسنده کرد تا تیم ایران در پایان رقابت های ۵ وزن نخست به یک نقره و یک برنز برسد. چندی است که سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات نیز در دسترس مردم قرار گرفته و در هفته نخست نیز 177 شهروند ایرانی از 16 دستگاه حکومتی، طرح پرسش کرده اند. "انور مسلم" رئیس منطقه(کوبانی) از ش ت گرو تروریستی در تمامی مناطق شهر کوبانی خبر داد.

وی اظهار داشت: ساعاتی پیش آ ین محل های که تحت کنترل تروریست های بود از کنترل این گرو خارج شد و نیروهای دفاع مردمی به طور کامل آنها را از شهر ا اج د.

به گفته مسلم، قرار بود ب جنگجویان کُرد به بلندی های "مشته نور" که در یک کیلومتری کوبانی قرار دارد و توسط کنترل شده است، حمله کنند.

رئیس منطقه (کوبانی) تاکید کرد هم اکنون کوبانی به طور کامل در اختیار نیروهای مردمی کُرد است و تروریست های از شهر بیرون رانده شده اند. پادشاه اردن و قطر در دیدارهای جداگانه با مشاور ارشد ترامپ دیدار بر برقراری مجدد مذاکره سازنده میان و فلسطین برای دستی به صلح تاکید د. سخنگوى وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به اتهامات پادشاه اردن به جمهورى ى ایران در مصاحبه با یک رو مه یى، این اظهارات را نسنجیده و سخیف توصیف کرد. همشهری آنلاین: تیم آزاد ی به عنوان نخست رقابت های دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور بانوان دست یافت. ۴ رکورد ملی هم ش ته شد. های لنگرودی و شیخ علی روضه خان ، معروف به آقا شیخ علی محقق شلمانی کندکاو ... حاج آقا ، کت با نسخ خطی در کتابخانه تهران وجود دارد که سالهای نه چندان دور از منزل ما به سرقت رفته بود و متعلق به اسدالله معروف به اسد بلند که عضو حذب جنگل نیز بود و معمولا" خود را در محل و به اهل و محل شکاربان معرفی میکرد ، امکان دارد ربطی به شجره ما داشته باشد . حتما" زیرا اجداد شما از خانواده بزرگ خطه گیلان مخصوصا" لنگرود و املش بودند...( نسخ خطی که در کتابخانه تهران وجود دارد ) محمد بن شمس الدین (محمد شریف ) 407 و ... محمد شریف بن شمس الدین محمد شلمانی رانکوئی 112

185
نام صفحه
محمد بن جمهور احسانی 578
محمد بن حارث منصوری 138
محمد بن حسام هروی 189
محمد بن حسن بن علی شافعی 24
محمد بن خالد 26
محمد بن رسول بن ابراهیم 394
محمد بن سنان 275
محمد بن سینیی 125، 124
محمد بن شریف حسینی 610
محمد بن شمس الدین 3
محمد بن شمس الدین (محمد شریف ) 407
محمد بن عبد الحی الرضوی 72
محمد بن عبد الصمد 14
محمد بن عبد الله بن محمد حسین 438
محمد بن عبد النبی بن عبد الصانع 370
محمد بن علی 346
محمد بن علی تبریزی 652
محمد بن علی هاشمی 114
محمد بن عمر بن محمد فضلی 586
محمد بن فرخ 362
محمد بن مالک 289
محمد بن محمد بن نعمان 597
نام صفحه
محمد بن محمد حسن تبریزی حکیمبادی 23
محمد بن محمد سبزواری 44
محمد بن محمد شعیری 44
محمد بن مظفر خلخالی 366
محمد بن یوسف طبیب هروی 383 ، 240 ، 1
محمد بن یونس 488
محمد تقی اردبیلی 1
محمد تقی بن محمد خوئی 407
محمد تقی بن تقی 105
محمد تقی بن عبد الرحیم 7
محمد تقی بن محمد خوئی 407
محمد تقی خان جوانشیر 374
محمد توفیق 323
محمد جعفر ( شیخ ال ی ) 532
محمد جعفر بن احمد انصاری 387
محمد جعفر خورانی 128، 127
محمد جواد بن کلبعلی بن جواد کاظمی 627
محمد حریری 25
محمد حسن 226
محمد حسن بن صفر علی 334
نام صفحه
محمد حسن قزوینی 420
محمد حسین بن ابراهیم 354
محمد حسین بن عبد المطلب الحسینی الجیلانی 547
محمد حسین بن محمد تقی تبریزی 116
محمد حسین بن هادی 363
محمد حسین اسانی 28
محمد حسین سید محمد شاه بن سید صدر الدین 378
محمد حسین بن علیپناه زنوزی 415
محمد حسین بن محمد علی 641
محمد ربیع نیشابوری 357
محمد رحیم بن محمد خلیل بن محمد جعفر 214
محمد رحیم خان 556
محمد رسول بن محمد حسین 87
محمد رشید رضامصری 356
محمد رضا 569
محمد رضا بن حمزه 98
محمد رضا بن عبد الحسین النصیری الطوسی 252
محمد رفیع بن جمال الدین خوانساری 380
نام صفحه
محمد رفیع سالیانی 374
محمد زمان بن حاجی میرزا حسن 105
محمد زنجانی 518
محمد سعید بن محمد حسین طباطبائی اردستانی 192
محمد سلیم نوری 263
محمد شریف بن شمس الدین محمد شلمانی رانکوئی 112
ایران دوشادوش فلسطین؛ ناکامی وحدت شکنان؛ بازار خانه گرم می شود؛ سیلی محکم ملت؛ ناقوس مرگ در عراق؛ انتقاد از خصوصی سازی غیرواقعی و دو پادشاه و یک بازوبند؛ از جمله عناوین صفحه اول رو مه های امروز کشورند. پادشاه نروژ نمونه مثال زدنی انسان متواضع بود که برای مسافرت از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کرد. در پی بحران دیپلماتیک در منطقه حوزه خلیج فارس، پادشاه اردن فردا ( ) به کویت می رود تا با این کشور دیدار کند. معاون امور خارجه روسیه تایید کرد که پادشاه عربستان در اوایل اکتبر سفری به مسکو خواهد داشت. ایسنا نوشت: پادشاه عربستان دستور تدوین قانونی را طی دو ماه آینده برای حمایت از ن در برابر تعرض صادر کرد. این بعد از موافقت عربستان با رانندگی ن بود. ایسنا نوشت: پادشاه عربستان سعودی پس از سفر کوتاهی به مدینه منوره، به ریاض بازگشت. ایسنا نوشت: پادشاه عربستان سعودی پس از سفر کوتاهی به مدینه منوره، به ریاض بازگشت. کویت در ادامه تلاش برای حل بحران بوجود آمده بین قطر و چند کشور عربی با پادشاه اردن تلفنی گفت وگو کرد. ایسنا نوشت: پادشاه عربستان سعودی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین که به ریاض سفر کرده است، دیدار کرد. محمد جواد ظریف امور خارجه ایران با "گیورگی کویریکا شویلی" نخست گرجستان دیدار و گفتگو کرد. رسانه های اندونزی گزارش داده اند پادشاه عربستان در سفر هفته جاری اش به این کشور 5-6 تُن اثاثیه با خودش به همراه خواهد داشت. همشهری آنلاین: ملک حمد بن عیسی آل خلیفه، پادشاه بحرین امروز ۲۳ داد برای بررسی تحولات منطقه ای و بین المللی به امارات می رود. پادشاه اردن، مالک خودروی "اسپایکر سی ۸ پریلیاتور" است که از طراحی ویژه ای برخوردار می باشد. منابع آگاه خبری اعلام د سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان سعودی قرار است ماه آینده به روسیه سفر کند. مقامهای تایلند اقدام به صدور سخت ترین مجازاتی د که تاکنون برای توهین به پادشاه این کشور در نظر گرفته شده است. پادشاه عربستان سعودی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین که به ریاض سفر کرده است، دیدار کرد. شب گذشته با بیعت شاهزادگان سعودی با محمدبن سلمان، فرزند ملک سلمان پادشاه فعلی، رسما ولیعهد جدیدی در هرم قدرت در عربستان سعودی پیدا شد و واکنش های بسیاری در سراسر جهان به دنبال داشت و تبعات حضور یک پادشاه جوان در آینده عربستان، گمانه زنی ها در مورد خط سیر آتی این کشور در صحنه بین الملل را افزایش داد؛ اما از اینها گذشته، محمدبن سلمان در عربستان، بیش از هر چیز، شاهزاده اصلاح طلب شناخته می شود و سند 2030 عربستان، بلندپروازی های اصلاح طلبی او را ن. پادشاه عربستان در تماس تلفنی با رئیس جمهوری مصر بر اتخاذ تمامی اقدامات لازم برای کمک به مصر در مبارزه با تروریسم تاکید کرد. همشهری آنلاین: ملک سلمان، پادشاه عربستان پیامی را از عبدالعزیز بوتفلیقه،رئیس جمهور الجزایر دریافت کرد که جزئیات آن منتشر نشده است. پادشاه عربستان طی اقدامی غیرمنتظره از مردم کشورش درخواست عجیبی کرد. امپراتور ژاپن در کاخ خود در توکیو امروز ( ) با پادشاه عربستان دیدار کرد. پادشاه بلژیک روز گذشته در مراسم افطار یک خانواده مسلمان در شهر ایورژم حضور پیدا کرد.