انواع برنامه ریزی آموزشی وفرایندهای برنامه ریزی آموزشی تهیه و تدوین محمود مشکی

ترجمه مقاله برنامه ریزی عملیاتی چندهدفه ی تصادفی سیستم های توزیع هوشمند با در نظر گرفتن برنامه های پاسخ دیماند جهت مشاهده اطلاعات تکمیلی و :ترجمه مقاله برنامه ریزی عملیاتی چندهدفه ی تصادفی سیستم های توزیع هوشمند با در نظر گرفتن برنامه های پاسخ دیماند به لینک توضیحات و فایل بروید...
ترجمه مقاله برنامه ریزی عملیاتی چندهدفه ی تصادفی سیستم های توزیع هوشمند با در نظر گرفتن برنامه های پاسخ دیماند جناب آقای بیژن رحیمی دانش که با ب سالها تجربه و دانش طی چند دهه از کارشناسی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور (سازمان برنامه و بودجه و ...) تا رده ی مدیریت در این سازمان را طی کرده بود و تجربه ی مدیریت دفتر تلفیق سازمان مدیریت و نیز س رستی دفتر حقوقی و امور مجلس این سازمان و نیز دبیری شورای اقتصاد و مشاوره رئیس سازمان و در سالهای اخیر نیز همکاری نزدیک و جدی با مرکز پژوهشهای مجلس را در کارنامه ی حرفه ای خود داشت، صبح 4 اردیبهشت در خانه ی خود در تهران از قید حیات رست. صبح روز یکشنه 6 اردیبهشت پیگر این ارجمند و دوست صدیق را از جلوی درب سازمان مدیریت و برنامه ریزی در خیابان صفی علیشاه تشییع خواهیم کرد. مراسم ختم او نیز عصر روز (ساعت 14 تا 15:30) 8 اردیبهشت در مسجد نور در میدان فاطمی برگزار خواهد شد. شادروان بیژن رحیمی دانش یاران موافق هـمـه از دست شدند در پای اجل یکان یکان پست شدند
بودیم به یک در مجلس عمر یـک دور ز مـا زودترک مـسـت شدند زنجان - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان گفت: اشتغا ایی بیش از سال گذشته و کاهش نرخ اشتغال، نیازمند برنامه ریزی و ورود جدی دستگاه ها به این حوزه است. معاون خارجه با بیان اینکه اعضای برای جبران وج در حال برنامه ریزی هستند، گفت: سایر اعضای در تلاشند راه حل های عملیاتی طراحی کنند. عضو شورای مرکزی جبهه مردمی گفت: برنامه ریزی برای انتخابات مجلس یازدهم در دستور کار است تا بتوانیم با همگرایی در فضای کشور اثر گذارتر باشیم. خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: مراحل تدوین، اعتبار بخشی و تالیف کتب درسی به موازات هم انجام می شود و محصول نهایی در مدارس کشور برای یک سال تحصیلی اجرا و پس از دریافت بازخوردها و اصلاح نهایی برای ۵ سال اعتبار خواهد داشت. اقتصاددان های حرفه ای در بحث های اشتغال و برنامه ریزی اقتصادی از بیکاری به عنوان متغیر بحرانی نام می برند. متغیر بحرانی از نظر آنها این است که اولویت برنامه ریزی های یک کشور، اجرای سیاست های اقتصادی و تخصیص منابع با هدف ایجاد اشتغال باشد. کارگاه آموزشی درس هایی از اصلاحات امور آب استرالیا، برای استفاده علمی از تجارب دانشمندان مرتبط در برنامه ریزی مدیریت حوضه آبریز ماری دارلینگ استرالیا برگزار شد. رو مه نیویورک تایمز طرح رئیس جمهور برای افزایش بودجه دفاعی را اقدامی فاقد برنامه ریزی توصیف کرده است. مسئولان برای اوقات فراغت تابستانی برنامه ریزی کنند. رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: مسافران نوروزی از هم اکنون برنامه ریزی کنند و زمان بیشتری را برای بازگشت سفرهای خود در نظر بگیرند تا در روزهای آینده شاهد کندی حرکت در جاده ها نباشیم. طبق اعلام روابط عمومی شبکه ۳، با عنایت به رفتار غیرحرفه ای تهیه کننده و مجری برنامه نود در عدم پخش این برنامه بعد از بازی انگلیس ـ اسپانیا و همچنین استمرار رفتار خارج از عرف ایشان در مصاحبه خلاف ابلاغ گروه ورزش، برنامه مذکور این هفته پخش نمی شود. جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان به ریاست اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری و با حضور نمایندگان استان در مجلس شورای ی و مدیران مربوطه برگزار شد. برنامه ریزی در کشور بر مبنای قانون برنامه و بودجه دارای تجربهچهل ساله است. برنامه های توسعه بر اساس مجموعه ای از اسناد بالادستی مشتمل بر قانون اساسی - سیاست های کلی – چشم انداز در قانون برنامه پنجساله متبلور می شود. جالب این است که عمل ریختن برنامه کاری در زمان و مکان در برنامه توسعه، پنجساله ریخته می شود. اما جزم شان باید توجه باشند تجربه عملی ریختن برنامه کاری در زمان و مکان در طرح جنگلداری دهساله است و دارای نیم قرن تجربه اختصاصی از یاری فایل مقاله مدل های مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 31 مقالة:مدل های مدیریت و برنامه ریزی استراتژیکفهرست:خلاصه ای از برنامه ریزی مدیریت استراتژیک و مدل برایسونبرنامه ریزی استراتژیک سیتم ها و فناوری اطلاعاتی (it/is)استراتژی برنامه های توسعه در ایران از منظر برنامه ریزی is/itنگرشهای برنامه ریزی استراتژیک it/isیکپارچه سازی استراتژی ها در سطوح مختلففرایند برنامه ریزی استراتژیک it\isچالش های برنامه ریزی استراتژیک is\it در ایرانبحث و نتیجه گیریمنبع:http://www.novinweb.comخلاصه ای از برنامه ریزی مدیریت استراتژیک و مدل برایسونچکیدهاین مقاله به شرح مختصر برنامه ریزی استراتژیک (راهبردی) می پردازد. برنامه ریزی تعریف می شود و تاثیر تغییر در شرایط بر برنامه ریزی روشن می گردد. سپس نقش استراتژی (راهبرد) در برنامه ریزی مشخص می شود و برنامه ریزی استراتژیک تعریف می شود. در پایان مدل برنامه ریزی استراتژیک در سازمانهای تی و غیرانتفاعی (مدل برایسون) شرح داده می شود.● تعریف برنامه ریزیبرنامه ریزی عبارتست از فرایندی دارای مراحل مشخص و بهم پیوسته برای تولید یک وجی منسجم در قالب سیستمی هماهنگ از تصمیمات. برنامه ریزی فکر راجع به آینده یا کنترل آن نیست بلکه فرایندی است که می تواند در انجام این امور مورد استفاده قرار گیرد. برنامه ریزی، تصمیم گیری در شکل معمول آن نیست بلکه از طریق فرایند برنامه ریزی، مجموعه ای از تصمیمات هماهنگ اتخاذ می شود. برنامه ریزی می تواند برای زمان حال یا آینده انجام شود.بر طبق این تعریف، تصمیم گیری های مقطعی و ناپیوسته و اتخاذ سیاستها برای پیشبرد سازمان در زمان حال یا آینده برنامه ریزی نیستند. برنامه ریزی متکی بر انتخاب و مرتبط ساختن حقایق است. حقایق مفاهیم واقعی، قابل آزمون و اندازه گیری هستند. دیدگاهها، عقاید، احساسات و ارزشها به عنوان حقایقی تلقی می شوند که فرایند برنامه ریزی بر اساس آنها سازمان داده می شود. همانطور که اشاره شد برنامه ریزی صرفاً یک فرایند تصمیم گیری نیست بلکه فرایندی شامل روشن ساختن و تعریف حقایق و تشخیص تفاوت بین آنهاست یا به عبارتی گونه ای فرایند ارزی است که در پایان آن، در انتخاب حقایق ارزی شده تصمیم گیری می شود.برنامه بیانی روشن، مستند و مشروح از مقاصد و تصمیمات است. برنامه وجی فرایند برنامه ریزی است اما برنامه ریزی یک فرایند پیوسته
با
مقاله مدل های مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک
گچساران- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برنامه ریزی ها برای ساخت 2 نیروگاه برق در گچساران گفت: زمین مورد نیاز 2 نیروگاه برق در شهرستان تأمین شده است. تهیه کننده برنامه «من و شما» گفت: با نهایی شدن مجری برنامه، به احتمال زیاد این هفته برنامه به روی آنتن خواهد رفت.
1- محیط یاددهی یادگیری : این محیط چهارحوزه راتحت پوشش خود قرارمی دهد
الف - برنامه درسی ب- روش تدریس ج- ارزی د- محتوا
2- مدیریت : منابع وفرایندهای موردنیاز محیط یاددهی- یادگیری را پشتیبانی وحمایت می کند.
3- مسئولیت های افراد ومهارت های مورد نیاز: دررویکرد سیستمی مدیران تبدیل به مدیران یادگیری ومسوولان تبدیل به مدیران آموزشی خواهندشد.
4- فناوری : ایجاد محیط یاددهی - یادگیری مدیریت و ارتباطات بیرونی راه حل های مبتنی برفناوری را ا امی م. اختصاصی از ژیکو تجزیه و تحلیل آموزش با و پر سرعت .
تجزیه و تحلیل آموزش
تجزیه و تحلیل آموزش تجزیه و تحلیل آموزش فرمت فایل: وردتعداد صفحات: 33    واحد آموزش و آگاهی رسانیآموزش، آگاهی رسانی و فرهنگ سازی نقش عمده ای در توسعه و ثمردهی طرح های فناوری اطلاعات دارد. در این راستا واحد آموزش و آگاهی رسانی مرکز علاوه بر ایفای مأموریت فوق در وظیفه ی سرویس دهی به بخش بزرگی از کلاس های آموزشی مرتبط با فناوری اطلاعات برای گروه های آموزشی مختلف را نیز بر عهده دارد. رئوس وظایف این واحد به شرح زیر است:    - مدیریت سایت مرکزی دانشجویان    - ارائه خدمات آموزشی عملی به کلاس های مبانی کامپیوترواحد برنامه ریزی آموزشیبرنامه ریزی راه و روشی منظم و سیستماتیک برای هدایت فعالیت های انسانی برای اه ومقاصد مشخص است. برنامه ریزی درسی و آموزشی، ترکیب پیچیده ای از اه آموزشی، محتویات دوره، استراتژیهای آموزشی، پیامدهای یادگیری، تجارب آموزشی، ارزی محیط آموزشی، روش های یادگیری، برنامه زمان بندی شده برنامه کاری وعملیاتی و... میباشد که نیازمند توانائیهای عملی، خلاقیت، تحقیق و تفحص، صرف وقت و دقت نظر است و برای شناسایی نواقص احتمالی، ضرورت انجام برنامه به صورت پایلوت وتحقیق بررسی نتایج کار ضروری است.ساختار و اعضا واحد:           مسئول واحد برنامه­ریزی:      مشاورین واحد برنامه­ریزی:         - تشکیل جلسه شورای برنامه ریزی مرکز به صورت دوهفته یکبار با حضور اعضاء -  شرکت مسئولین وصاحبان فرایندهای آموزشی به صورت موردی بر حسب نیاز- ارائه طرح های برنامه ریزی (مطابق با نیازها و درخواست های مربوطه)                       اه و فعالیتها:* بازنگری و بهینه سازی برنامه های موجود *هدایت برنامه های آموزشی از وضعیت سنتی به سمت برنامه های نوین*تغییردر نحوه طراحی برنامه ها (از وضعیت تک رشته ای به سمت چند رشته ای یا integration)* بررسی استانداردهای برنامه آموزشی رشته های مختلف آموزشی علوم پزشکی در سطح ملی و بین المللی * استفاده از توانایی دانشکده ها و همکاری گروه های آموزشی و صاحبان رشته های آموزشی در خصوص بازنگری برنامه های تجربه شده و تغییرات مورد نیاز * تطبیق برنامه های موجود با استانداردهای آموزشی ملی * بررسی برنامه ها در سطح میانی (غیر متمرکز) و بررسی نتایج و ارسال گزارشات * طراحی برنامه های سطوح میانی (غیر متمرکز و منطقه ای)
با
تجزیه و تحلیل آموزش
برنامه ریزی در کشور بر مبنای قانون برنامه و بودجه دارای تجربه چهل ساله است. برنامه های توسعه بر اساس مجموعه ای از اسناد بالادستی مشتمل بر قانون اساسی - سیاست های کلی – چشم انداز در قانون برنامه پنج ساله متبلور می شود. جالب این است که عمل ریختن برنامه کاری در زمان و مکان در برنامه توسعه، پنجساله ریخته می شود. اما جزم شان باید توجه باشند تجربه عملی ریختن برنامه کاری در زمان و مکان در طرح جنگلداری دهساله است و دارای نیم قرن تجربه یکی از مهمترین فعالیتهایی که منجر به مدیریت هزینه بسیار خوب در سازمانهای اقتصادی می شه مدیریت موجودی انبار ها است. مدیریت مجودی انبار ها بوسیله برنامه ریزی روی کالاهای موجود در انبار صورت می گیره. حالا این موجودی می تونه مواد اولیه تشکیل دهنده محصول، خود محصول نهایی، اقلام نیمه ساخته تولید و یا لوازم یدکی باشه. معمولا در هر سازمانی به تناسب نوع تولید و فرایند اون یکی یا چند موجودی اهمیت پیدا می کنه و می بایست برنامه ریزی دقیق تری روی اون ان. فرماندار اهواز گفت: آموزش و پرورش استان باید برنامه ریزی ویژه ای برای جبران ساعات هدر رفته در مدارس داشته باشد. م ع تیم ملی فوتبال ایران می گوید با برنامه ریزی کادرفنی این تیم موفق شد راهی جام جهانی شود. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ضمن آنکه برای دیدار با نخست رژیم صهیونیستی طی چند روز آینده برنامه ریزی کرده، همچنین قصد دارد در صورتی که قطر نیز برای تماشای بازی فینال جام جهانی فوتبال به مسکو برود، با وی نیز دیدار کند. اختصاصی از ژیکو جزوه آموزشی انواع فلنج ها و گسکت ها با و پر سرعت .
جزوه آموزشی انواع فلنج ها و گسکت ها
جزوه آموزشی انواع فلنج ها و گسکت ها این فایل حاوی جزوه آموزشی انواع فلنج ها و گسکت ها می باشد که به صورت فرمت pdf در 2 فایل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.     فهرست
فلنج ها
گسکت
طبقه بندی گسکت ها از نظر نوع پیشانی فلنج
انواع واشرها
رینگ داخلی تصویر محیط برنامه
با
جزوه آموزشی انواع فلنج ها و گسکت ها
تایمر قابل برنامه ریزی بطور بسیار گسترده ای در صنعت استفاده شده و عدم بکار گیری انها دیگر ممکن نیست در کنار رشدی که این گروه از تایمر ها در صنعت پیدا کرده اند عملا در کاربرد های غیر صنعتی نیز توسعه یافته و کاربردهای فراوانی برای آنها یافت می شود قابلیت های این تایمر ها از این قرار است کارشناس برنامه ریزی، تحقیقات و آموزش اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه از ارائه بیش از ۱۸ هزار نفرساعت دوره آموزشی در سال گذشته خبر داد. اختصاصی از هایدی خلاصه ای از برنامه ریزی استراتژیک و مدل برایسون با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 23 خلاصه ای از برنامه ریزی استراتژیک و مدل برایسونچکیدهاین مقاله به شرح مختصر برنامه ریزی استراتژیک (راهبردی) می پردازد. برنامه ریزی تعریف می شود و تأثیر تغییر در شرایط بر برنامه ریزی روشن می گردد. سپس نقش استراتژی (راهبرد) در برنامه ریزی مشخص می شود و برنامه ریزی استراتژیک تعریف می شود.. انتخابات هیات رییسه مجلس به کام برخی از اصولگرایان حاضر در بهارستان نبود، خصوصا وقتی نام علی مطهری و مسعود پزشکیان از صندوق ها بیرون آمد. آنها ترجیح می دادند محمد دهقان و حمیدرضا حاجی بابایی نواب رئیس باشند. شاید از همین روست که برخی معتقدند برخی اعتراضات به این دو نایب رییس برنامه ریزی شده است. پاو وینت تصاویر ای در برنامه ریزی های شهری
برچسب ها : پاو وینت تصاویر ای در برنامه ریزی های شهری , تصاویر ای در برنامه ریزی های شهری , پاو وینت تصاویر ای در برنامه ریزی های شهری , پاو وینت تصاویر ای در برنامه ریزی های شهری , تصاویر ای شهری , پاو وینت تصاویر ای شهری , پاو وینت تصاویر ای شهری , ی عمران , ساختمان , سازه , پاو وینت ی ساختمان , پاو وینت ی عمران
پاو وینت تصاویر ای در برنامه ریزی های شهری
توضیحات معاون پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از آماده سازی کتب جدید ألیف پایه دوازدهم خبر داد و گفت: برخی کتاب های پایه یازدهم اصلاح شده است. استفاده کنندگان حسابداری تی:
الف: استفاده کنندگان داخل سازمان مانند:
1- مسئولین برنامه ریزی :
مسئولین برنامه ریزی هر سازمان تی برای هر چه بهتر تنظیم بودجه سالانه سازمان از اطلاعات مالی واقعی یا عملکرد بودجه استفاده می نمایند. لذا امور مالی سازمان تی اطلاعات واقعی در مورد اجرای بودجه سالانه را در اختیار مسئولین برنامه ریز قرار می دهد.
2- یا رئیس موسسه:
اطلاعات مالی وزارتخانه یا موسسه بصورت خلاصه در اختیار یا رئیس موسسه قرار می گیرد تا به نحوی از جریان امور مالی سازمان تحت مسئولیت خود مطلع شوند و به ترتیبی بر فعالیتهای مالی و کارائی مدیران اجرایی نظارت نمایند.
3- مدیران سطوح میانی: در حالی که سفر رئیس جمهور به بوشهر برای دو روز برنامه ریزی شده بود، این سفر که طی آن پروژه های مهم گاز و پتروشیمی به بهره برداری می رسد، به یک روز کاهش پیدا کرد. اختصاصی از یارا فایل تحقیق درباره الگوهای برنامه ریزی درسی با و پر سرعت .
دسته بندی : تربیت بدنی فرمت فایل :  doc ( قابلیت ویرایش و آماده چاپ ) word قسمتی از محتوی متن ...   تعداد صفحات : 53 صفحه الگوهای برنامه ریزی درسی.
برنامه ریزان درسی به منظور تدوین برنامه های درسی از الگوهای مختلفی استفاده می کنند که در این میان، آدامز (adams, 1988) دو الگوی اصلی برای برنامه ریزی درسی نام برده است که کاریرد بیشتری دارد: الگوی مبتنی بر هدف و الگوی تعاملی (محسن پور، 1377) الگوی برنامه ریزی مبتنی بر هدف.
الگوی برنامه ریزی درسی مبتنی بر هدف (the objective based model) یا الگوی عقلایی (rational model) عبارت است از مجموعه ای از اصول یا فنون استراتژیک برای رسیدن به هدف معین.
در این الگو، برنامه ریزی درسی شامل مجموعه ای از روشها تلقی می شود و در برنامه ریزی تلاش می شود تا مشکلات و نیازها و اه را شناسایی و سپس برنامه ای مناسب برای آن تدوین شود.
تعیین اه آموزشی و درسی محور برنامه ریزی در این الگو است که توسط رفتارگرایان در یادگیری حمایت می شود.
این الگو معمولاً بر اساس پیشنهاد تایلر انجام می گیرد.
طبق پیشنهاد تایلر برنامه ریزان درسی برای تدوین هدفها باید از سه منبع مهم به نام ماهیت فراگیران، جامعه و ماده درسی (ساختار دانش) استفاده کنند.
آنگاه هدفهای تدوین شده باید از دو صافی فلسفه مسلط اجتماعی و روانشناسی یادگیری برای گزینش دقیق هدفها عبور کنند.
گام بعدی که انتخاب تجربیات یادگیری یا به عبارت دیگر محتوای برنامه درسی است باید بر اساس اه انتخاب شده و در نظر گرفتن تجربیات گذشته فراگیران تهیه و تدوین گردد.
علاوه بر آن، محتوای انتخاب شده و تجربیات یادگیری باید سازماندهی شود، به گونه ای که مفاهیم، ارزشها و مهارت ها مانند حلقه های زنجیر کنار هم قرار گیرند.
در مرحله بعدی روش تدریس و بقیه اجزای برنامه درسی انتخاب می شود.
تعیین ارزشی در فرایند برنامه ریزی درسی گام بسیار مهمی است که در آ ین مرحله انجام می شود. متن بالا فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است.شما بعد از پرداخت آنلاین فایل را فورا نمایید بعد از پرداخت ، لینک را دریافت می کنید و ۱ لینک هم برای ایمیل شما به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد.
با
تحقیق درباره الگوهای برنامه ریزی درسی
برای حفظ و حراست از منابع طبیعی که یک سرمایه ملی است، باید برنامه ریزی درستی انجام شود. حجت ال والمسلمین محی الدین بهرام محمدیان، معاون آموزش و پرورش و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در گفت وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه ادبیات انقلاب ی به تدریج وارد کتاب های درسی می شود، اظهار داشت: ادبیات انقلاب ی شکل آموزشی به خودش می گیرد، یعنی تنها احساس و هیجان از انقلاب را منتقل نمی کند بلکه گونه ای آموزشی از ادبیات انقلاب ی وارد کتب درسی می شود. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از برنامه ریزی برای اشتغال ۲۹هزار نفر در طول سه سال آینده در استان خبر داد. معاون پژوهش و برنامه ریزی درسی وزارت آموزش و پرورش از تالیف ۵۶کتاب درسی جدید برای دانش آموزان خبر داد و گفت: ۵۱ کتاب راهنمای معلم، ۳ عنوان کتاب کار و تولید و ۲۰ آموزشی مدرسان نیز تهیه شده است که تفکر و پژوهش، تفکر و سبک زندگی، کار و فناوری، کارگاه کارآفرینی و تولید، تفکر و سوادرسانه ای، انسان و محیط زیست، مطالعات فرهنگی، تفکر و سبک زندگی و بهداشت ازجمله عناوین آنهاست که در اثنای اجرای سند تحول تدوین و در مدارس ارائه شده است. برنامه ریزی رو به دوسته براتون تقسیم میکنم.دسته اول شیوه متداول و قدیمی هست که شما ها زیاد باهاشون مواجه بودید که در اونها ملاک درس خوندن زمان هست. بدین صورت که مثلا شما از ساعت 2 تا 4 ادبیات بخونید و... حالا تصور کنید اگر در اون ساعت نتونید به ادبیات برسید در اینصورت این قسمت رو در ساعت جبرانی مطالعه میکنید اما باز هم ممکنه در این دوساعت به تمام مطلب نرسید یا نتونید تست بزنید یا گاهی مبحث کم حجمی باشه و شما وقت زیاد بیارید و... این ها همه مشکلانی. مسعود شریعتی در نشست با اعضاء هیئت شنا ، شیرحه و وات لو استان یزد گفت: هیئت شنا، شیرجه و وات لو استان یکی از هیئتهای ورزشی فعال در استان یزد است و تلاش های این هئیت و سایر روسای این هئیت در شهرستان ها قابل تقدیر است. وی افزود: کار برنامه ای به خوبی در این هیئت اجرا شده است و با برنامه ریزی منظم و دقیق توانسته اند با برگزاری لیگ های مختلف در رده های پایه گام های بلندی بردارند که نتیجه این برنامه ریزی ب عناوین مختلف کشوری است. مدیرکل ورزش و جوانان .

جستجوهای اتفاقی