امتیازآورترین گ نان لیگ پسران یحیی علیه علیپور

تیم اوستنده برای جذب رامین رضاییان، رقابت شدیدی را با خنت و کلوب بروژ، تیم های مطرح بلژیک داشت. پسران جوانی که متهم هستند برای سرقت وارد خانه مردی شده و اموالش را یده اند و خانه اش را فروخته اند، منکر اتهامات خود شدند. نویسنده: وحید مرادی آیا هواداران و تماشاگران فوتبال از بازی های اخیر تیم مورد علاقه خود لذت می برند؟دلیل عدم کامی تیم های کشورمان در میادین آسیایی و جهانی چیست ؟ آیا در قبال دستمزد حرفه ای بازیکنان شاهد رفتار حرفه ای هستیم؟ آیا همه مشکلات جامعه فوتبال معطوف به "حوزه فنی" است یا ضعف مدیریتی هم تاثیرگذار است؟ برای پاسخگویی به سوالات مذکور می توان به وقایع این روزهای استقلال اشاره کرد و از آن درس عبرت گرفت ؛به عنوان "الگو قابل تعمیم" برای دیگر . این بار حرف از تجرد و دلایل ازدواج نیست. این بار می خواهیم از موضوع دیگری حرف بزنیم. از موضوعی که شاید مخاطبانش دختران و پسران مجرد نباشند علیپور به جای اینکه در رسانه ها دنبال پیراهن تیم ملی باشد، سعی دارد با درخشش در تمرینات و بازی های پرسپولیس کی روش را به حضورش در تیم ملی قانع کند. زندگی نامه میثم تمار یکی از یاران علی (ع)
میثم بن یحیی تمّار، غلام زنی از بنی اسد و عجمی تبار بود. مؤمنان علی علیه السلام او را ید و آزاد ساخت. میثم از خواص اصحاب و از یاران و شیعیان به حق آن حضرت به شمار می آمد.او به مقدار قابلیت و ظرفیت خویش از محضر علی علیه السلام علم آموخت و آن حضرت او را بر برخی از اخبار غیبی و اسرار نهان آگاه ساخت تا جایی که ابن عباس از محضر میثم استفاده می کرد. دیروز در خبرها آمده بود که طلاق دیگر مثل قبل عملی زشت نیست و داره کم کم به امری عادی تلقی میشه. من با این تیکش کاری ندارم. اما اینجاش جالب بود که می گفت نسبت مردهایی که درخواست طلاق میدن بیشتر از زنهاست!!! درسته که در طول تاریخ این مملکت همیشه زنها مظلوم بوده اند و این مظلومیت همین الان هم تکرار میشه اما نقل قول فوق نشون میده که:
1- پدر و مادر های ما بر ع ادعا هاشون اکٍثراً نتونستن دخترانی رو که بتونن مسئولیت پذیر باشن بار بیارن
2- مهارتهای . دیروز در خبرها آمده بود که طلاق دیگر مثل قبل عملی زشت نیست و داره کم کم به امری عادی تلقی میشه. من با این تیکش کاری ندارم. اما اینجاش جالب بود که می گفت نسبت مردهایی که درخواست طلاق میدن بیشتر از زنهاست!!! درسته که در طول تاریخ این مملکت همیشه زنها مظلوم بوده اند و این مظلومیت همین الان هم تکرار میشه اما نقل قول فوق نشون میده که:
1- پدر و مادر های ما بر ع ادعا هاشون اکٍثراً نتونستن دخترانی رو که بتونن مسئولیت پذیر باشن بار بیارن
2- مهارتهای . عبدالله بن علی بن طالب علیه السلام « عبدالله بن علی علیه السلام » هشت سال بعد از برادرش، حضرت اباالفضل ولادت یافت و شش ساله بود که پدرش به شهادت رسید. مادرش فاطمه ام البنین بود.
عبدالله شانزده سال با برادرش، مجتبی علیه السلام و بیست و پنج سال با حسین علیه السلام زندگی کرد و سرانجام در کربلا به شهادت رسید.

مورخین درباره شهادتش نوشته اند:
روز عاشورا هنگامی که اصحاب حسین علیه السلام و گروهی از خاندانش به شهادت رسیدند، عباس علیه الس. تیم ملی دختران و پسران زیر 12 سال ایران برای حضور در مرحله انتخ قهرمانی جهان در منطقه غرب آسیا راهی لبنان شد. دو بازیکن جذاب و جوان تیم ملی امیدواری زیادی برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم ملی دارند. همشهری دو - مینا فرقانی: روزگاری در دسترس ترین الگوی دختران، مادرشان بود و اثرگذارترین الگوی پسران، پدرشان. علی علیپور اینروزها یکی از آماده ترین نفرات در تمرین تیم پرسپولیس است و با شور و هیجان خاصی تمرین می کند. همسر علی علیپور در اینستاگرامش نوشته همسرش به تیم ملی دعوت می شود. علیپور و وریا امیدوارند راه ۴سال قبل پورعلی گنجی و آزمون را بروند. گ نی و درخشش علی علیپور در ترکیب پرسپولیس، ارتباط عجیبی با حضور گادوین منشا در زمین دارد. مربی تیم پرسپولیس برخود بسیاری تندی با علی علیپور داشت. علیرضا علیپور با اعتراض به داور در بازی با صبای قم سه اخطاره شد و بازی با تراکتورسازی را از دست داد! به نظر می رسد همچون لیگ هفدهم، یکی از رقبای جدی علی علیپور در راه ب عنوان آقای گلی، مرتضی تبریزی خواهد بود. علی علیپور بازهم نقش اول پیروزی پرگل پرسپولیس مقابل پیکان را ایفا کرد و با دو گلی که زد زمینه ساز برد 3-1 تیمش شد. محسن مسلمان در دیدار برابر لخویا در دقیقه 70 در شرایطی جای خود را به علی علیپور داد که روز خوبی را پشت سر نگذاشت. منشا در تمرین امروز با اشاره به طرح خاص استوک های علیپور از آن به عنوان راز موفقیت او در گ نی یاد کرد. علی علیپور حالا نه فقط آقای گل لیگ، که موفق ترین آقای گل پرسپولیس در ادوار لیگ برتر است. بعد از اینکه علیپور در دقیقه ۵۴ یک موقعیت تک به تک را به بیرون زد از سوی هواداران پرسپولیس تشویق شد. پسران/دختران در ۶ ماه اول دوستی(البته فکرکنم این مدتی که گفته رو باید کمتر کرد !!!!!! چون خسته میشن!!!!!!!!!) ۱ـ نمی دونم چرا تو رو یه جور دیگه دوست دارم٬ هیچوقت چنین احساسی نداشتم. ۲ـ من روراست و صادقم. ۳ـ تو همونی هستی که من دنبالش می گشتم. ۴ـ بدون تو میمیرم ۵ـ من با بقیه فرق دارم. ۶ـ من فقط با تو چت می کنم. ۷ـ تو تمام زندگی منی. ۸ـ تو معنی عشق رو به من فهموندی. ۹ـ هیچوقت به من نگو خداحافظ پسران/دختران در ۶ ماه دوم دوستی ۱ـ دوست داشتن تنها که کافی نیست. ۲ـ من که نمیتونم همه چیزو بهت بگم٬ توقع زیادی داری. ۳ـ شما پسرا/دخترا همتون یه مدلین ۴ـ فکر میکنم زیادی احساسی برخورد . ۵ـ منم یه مردم/زنم٬مثل بقیه مردا/ ۶ـ چت تبادل نظره٬ تو بدبین شدی٬ مگه اشکالی داره! ۷ـ تمام زندگی که در تو خلاصه نمیشه٬ تو فقط بخشی از زندگی منی. ۸ـ آدم به خیلی چیزا میتونه عشق بورزه. ۹ـ دوران خوبی رو باهات داشتم٬ فراموشت نمی کنم٬ خوشبخت بشی٬ خداحافظ زدن گل اول، برگ برنده پرسپولیس بران ت و علیپور اسلحه ای که او برای رسیدن به هدفش در اختیار دارد. به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس در قادرآباد در تاریخ یکشنبه 96/2/17 جلسه مصاحبه با فرماندهان جدید واحد های دانش آموزی پسران در خانه اداره آموزش و پرورش برگزار گردید . بدترین اتفاق ممکن برای یحیی گل محمدی رخ داد.
همشهریان علی علیپور در زادگاه او بنرهای مختلفی را به دلیل دعوت این بازیکن به تیم ملی روی در و دیوار… درحالات حضرت زکریا علیه‏ السلام وارد است که از خداوند تعالی خواست که اسماء پنجگانه را به او بیاموزد، خداوند متعال حضرت جبرئیل علیه ‏السلام را به سوی او فرستاد تا اسماء پنجگانه را به او یاد دهد. وقتی حضرت زکریا علیه ‏السلام نام مبارک رسول خدا صلی الله علیه وآله و علی و فاطمه و حسن علیهم‏السلام را بر زبان آورد، غم و اندوه از او برداشته شد، در این هنگام وقتی نام حسین علیه ‏السلام گفته شد، بغض گلویش را گرفت و بسیار تعجب کرد و خطاب به خداوند عرض کرد: پروردگارا! چرا هنگامی که نام چهار تن از آن‏ها را بر زبان آوردم از غم و اندوه خویش خلاص شدم و آرامش خاصی به من دست داد، اما وقتی نام مبارک حسین علیه ‏السلام را بردم اشک از دیدگانم سرازیر شد و غم من بیشتر شد؟ سپس خداوند متعال او را از حوادث عظیم و غم و اندوهی که بعد از او رخ می‏ دهد باخبر کرد و فرمود: «کهیعص»؛ «کاف» نام کربلا است، «ها» به شهادت و اسارت خاندان رسول خدا صلی الله علیه و آله اشاره دارد، «یا» اشاره به یزید ملعون است، «عین» اشاره به عطش حسین علیه‏ السلام است و «صاد» به صبر در راه حقیقت اشاره دارد. هنگامی که حضرت زکریا این واقعه بزرگ را شنید، سه روز مسجد را ترک نکرد و از ورود مردم جلوگیری کرد و برای حسین علیه‏ السلام گریه و ناله کرد و برای او عزاداری کرد و فرمود: چگونه غم و اندوه این مصیبت سخت را بر او فرو می‏فرستی؟ آیا بر علی و فاطمه علیهماالسلام لباس عزا می‏ پوشانی؟ سپس گفت: خداوندا! به من پسری عطا کن تا او در زمان پیری، عصای دست من باشد و مرا به او علاقه‏ مند ساز. سپس خداوند حضرت یحیی علیه السلام را به او عطا کرد و در مصیبت و شهادت فرزندش گرفتار کرد. پی نوشت: بحارالانوار، ج 44، ص علی علیپور عنوان بهترین گ ن فصل قرمزها را با ثبت چهار گل در لیگ، یک گل در لیگ قهرمانان، یک گل در جام حذفی و یک گل در جام ب کرده است. رضا علیپور عنوان قهرمانی مسابقات جام جهانی سنگ نوردی را ب کرد. با دستگیری ۲۰ ساله و کشف یک قبضه سلاح سرد، وی برای انجام تحقیقات در اختیار اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

ذوالفقار نام شمشیر معروف على (علیه السلام ) است در اینکه آن چرا ذوالفقار (صاحب دو سر، یا صاحب حفره و ا) و از کجا بدست آمده مطالب مختلفى نقل شده است (0) یکى از اقوال آن است که این شمشیر در جنگ بدر از ناحیه دشمن به دست على (علیه السلام ) رسید.
ماجراى آن چنین است نبیه و منبه پسران حجاج سهمى از مشرکان سبک سروبى تربیت قریش بودند و همواره صلى الله علیه و آله و سلم را مى آزردند و با گفتار ناپسند خود آن حضرت را سرزنش مى د این دو با پسر منبه که عاص نا. در شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان وقتى مولاى متقیان حضرت مومنان علیه السلام در بستر شهادت افتاده و لحظات آ عمر شریفشان را سپری می د، فرزند برومندشان حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام را در بر گرفته، به چسبانیدند و فرمودند:
«فرزندم، زود باشد که چشمم به تو در قیامت روشن گردد؛ فرزندم، چون روز عاشورا فرا رسید و داخل آب (فرات ) شدى مبادا از آن آب بنوشى در حالی که برادرت حسین علیه السلام تشنه باشد». -------------------------- منبع: کتاب پیشگوییهای المومنین علی. حریف فردای پرسپولیس یکی از تیم هایی است که علی علیپور به عنوان مهاجم اول این تیم در نیم فصل اول موفق به گ نی برابر آنها نشد. رضا علیپور در رقابت با حریف روس به مدال نقره رقابت های جام جهانی سنگ نوردی در ماده سرعت رسید. علی علیپور مهاجم آماده این فصل پرسپولیس با دو گلی که برابر صنعت نفت آبادان به ثمر رساند، با 10 گل زده در صدر ج گ نان لیگ برتر قرار گرفت. منشا و علیپور، ۶۴ دقیقه در لیگ برتر و ۲۶ دقیقه در لیگ قهرمانان کنار هم بازی کرده اند. ۶۴ دقیقه داخلی مقابل گسترش بود که هیچ گلی برای پرسپولیس نداشت. بر خلاف آن، درآسیا بازی رفت با الاهلی، استفاده از زوج علیپور و منشا در۲۶دقیقه پایانی ۲گل برای پرسپولیس به همراه داشت آ ین ایران در رقابتهای نوجوانان جهان به نشان طلا دست یافت تا پرونده تیم ملی کشورمان در این دوره از مسابقات با هفت نشان طلا و دو برنز بسته شود.