الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه المومنیناز حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام روایت شده که در حالى که بستر را گسترانیده و مى خواستم بخوابم ، پدرم رسول خدا صلى الله علیه و آله بر من وارد شد و فرمود: اى فاطمه ! مخواب مگر این که چهار عمل را انجام داده باشى : قرآن را ختم نمایى و انبیا را شفیع خود گردانى و مومنین را از خود راضى کنى و حج و عمره بجاى آورى ، این را فرمودند و به مشغول شدند.
من هم کنار بستر ایستادم تا شان تمام شد پس گفتم اى رسول خدا مرا به چهار چیز امر نمودى که در این حال نمى توانم انجام دهم ، حضرت تبسمى نمود و فرمود: اگر سه مرتبه سوره قل هو الله را بخوانى ، مثل این است که ختم قرآن کرده اى و اگر بر من و انبیا گذشته درود فرستى ، شفیعانت در روز قیامت شده ایم و اگر براى مومنین استغفار نمایى همه از تو راضى خواهند بود و اگر بگویى سبحان الله و الحمدلله و لا اله الا الله و الله اکبر ثواب حج و عمره را به دست آورده اى . این هم تازه ترین حمله سیستماتیک به زبانهای غیر فارسی و پیش روی به سوی مهد کودکها! آموزش و پرورش فرموده اند برای ک ن دوزبانه کلاس فارسی آموزی رایگان برگزار می کنند. البته منظور از ک ن دو زبانه، بچه های اقوام غیر فارس است که عمدتاً شامل تورکها، کوردها، لرها، اعراب و بلوچها می شود. الحمدلله هنوز در منازلمان می توانیم با بچه هایمان تورکی صحبت کنیم. این هم از سر لطف امثال جناب است که ما امکان صحبت به زبان مادری را در منزل را داریم. یاد حرف چند سال پی. امروز، کلاس غلامی، قیام و انقلاب مهدی (عج)، کار، کار، کار، توانت ... لا یکلف الله الله وسعها.... معدلت حتی بچه مذهبی! درس دادن فیزیک ت حتی. و خوندن اول وقتت. آشکار بدی ها با پافشاری روی حق و برداشته شدن نقاب منافق... اد شدن مشاورت توی اون گروه.... دلت بخواد بری قم...کاش انتخابت کنند... نه خانم ب و آقای جیم. نه. کاش خدا و انتخابت کنند که لیاقت خدمت بهشون رو داشته باشی....کاش خودت هم آدم شی و خالص شی.... کاش نه به خاطر حضور مشاورت بلکه به خاطر خود خود خود دلت و ا.
اِلهی تَرَدُّدی فی الْآثارِ یُوجِبُ بُعْدَ الْمزَارِ
خدایا اگر توجه خود را بر بررسی آثار قدرت و دست آوردهای توانایی تو معطوف سازم و یک به یک آنها را تحت مطالعه قرار دهم تا تو را شناسایی کنم، همین امر موجب می گردد که راه وصال و دیدارِ تو دور و دراز گردد.

یا الله.... چرا از گنجی مثل دعای عرفه غافل بودم؟!!!!!! جمله به جمله اش اصل و کد هست... نمیدونم من غافل بودم یا این دعا تا کنون بر من تجلی نکرده بود... شاید هم هر دو... آخه اینطور نیست که نخوند. ترجمه گوگل
أذکر العام للعالم الإسلامی


313 l - mوکشفت الأحداث الأخیرة اللاإنسانیة فی بیت الله الذی یجسد سلامة ونقاء ونبل الإنسانیة أن حکام السعودیة فی تأمین الحجاج کیف غیر کفء وlyaqtnd. الآن یفترض أن العالم الإسلامی کله لإدارة الراعی هذا المسالمة المادیة vpsgrayan

هام الوحش الذی یدعو لهم لتحدی ودعم drvghgvysh

لعنة علیهم. برخی از سنت های رفتاری اکرم (صلی الله علیه وآله)

١. تبعیت از مؤذن و تکرار کلماتی که مؤذن می گفت.
٢. شب.
٣. سه قسمت آب در زمان نوشیدن..
٤. با طهارت خو دن
٥. به دیدار یکدیگر رفتن به خاطر خدا.
٦. تکاندن زیرانداز قبل از خواب
٧. همکاری با اعضای خانواده در امور منزل.
٨. تغییر دادن اثرات پیری (خضاب ).
٩. لباس سفید پوشیدن.
١٠. دست دادن هنگام ملاقات..
١١. خو دن روی قسمت راست بدن..
١٢.عیادت مریض..
١٣.به ی که عطسه کرد، زمانی که می گوید الحمدلله می فرمود یرحمک الله..
١٤.برداشتن چیزهای مزاحم از مسیر..
١٥.خوردن ما و رطب به صورت فرد (١، ٣، ٥).
١٦.فوت ن در نوشیدنی
(ص):
"هر یکی از سنتهای مرا زنده کرد و مردم بدان عمل د مانند أجر ی که به آن عمل میکند او نیز أجر میگیرد و از آن أجر چیزی تغییر نمیکند."
کتاب سنن النبی تالیف علامه طباطبایی امروز یکی از دوستان کاری داشت و زنگم زده بود بعد از اینکه کار یه بنده خ را که مشکل داشت برایش را اری پیدا کردیم و ان شااله حل میشه بعدا جویای احوالش شدم که می گفت هفته قبل خانمش دچار آپ س شده بوده و در بیمارستان بهشتی کاشان بستری بوده است که الحمدلله عمل جراحی اش به خوبی انجام شده است می گفت با توجه به اجرای طرح تحول نظام سلامت در ت یازدهم کل هزینه عمل جراحی و بستری جمعا 17500 تومان به بیمارستان پرداخت که واقعا مبلغ ناچیزی هست که این قضیه برای خودم هم جالب بود قطعا یکی از اقدامات خوب ت یازدهم اجرای طرح تحول نظام سلامت می باشد که به قول استاندار اصفهان ان شااله هیچ طعم شیرین این طرح را نچشد ولی خواه ناخواه در زندگی پیش می آید وان شااله بیماری قسمت هیچ نشه و اجرای این طرح توانسته بار زیادی را از دوش افرادی که به بیماری مبتلا هستند را بردارد و باید از ت و شخص بهداشت به جهت اجرای طرح تحول نظام سلامت تشکر و قدردانی کرد در کتب مزارات کیفیت زیارت حضرت معصومه (علیهاالسلام) را چنین نقل نموده اند که چون به نزدیک قبر مطهر رسیدی بایست در بالای سر حضرت رو به قبله. پس ذکر "الله اکبر" را 34 مرتبه و ذکر "سبحان الله" را 33 مرتبه و ذکر "الحمدلله" را 33 مرتبه بگو . پس اتمام این اذکار، زیارتنامه را بخوان:در ادامه مطلب نظر من:شهادت حضرت فاطمه معصومه ( سلام الله علیها ) را خدمت حضرت علی بن موسی الرضا ( علیه السلام ) و حضرت مهدی ( صلوات الله علیه ) و تمامی شیعیان آن بزرگوار تسلیت عرض می نماییم. اوه..سلام .امیدوارم خوب باشین.من که خوبم الحمدلله..بازگشایی مدارس و هارو به همه تسلیت عرض میکنم.این مصیبت گریبان گیر خودمونم شده.هنوز سه هفته نشده برامون امتحان گذاشتند معلمان و ان گرانقدر..همین فردا..ما هم معلوم نیست چی بلدیم چی بلد نیستیم..خدا به خیر بگذرونه..فکر میکنم باید بیدار بمونم و با کتابم خلوت کنم.بلکه به یه درکی از درس برسم! حالا این وسط یه بنده خ پیام داده درخواست شارژ کرده، که من بهش شارژ بدم که بتونه به من پیام بده.تازه شمارشو سیو ن. بسم الله الرحمن الرحیم
این روزها حال مملکت درون ما خوب است الحمدلله..... هوای اش بارانی است با رگبارهای پراکنده..... و گاهی هم رعد و برق های شدید.....
رعد و برق هایی که از جهت اختلاف ولتاژ شدید است و گاهی فیوز می پرد و سیم کشی ها به صورت کلی می سوزد.....
مغز شده شبیه یک کامپیوتر هفت هسته ای که حتی با دکمه خاموش هم خاموش نمی شود....
شب ها برای خودش جلسه دارد و روزها فکر و فکر و فکر.....
گاهی می داند که تنها بهانه می گیرد، می داند دلیل بهانه گیری ه. بسم الله الرّحمن الرّحیم
الحمدلله ربّ العالمین والصّلاة والسّلام علی سیّدنا و نبیّنا القاسم المصطفی محمّد و آله الاطیبین الاطهرین المنتجبین سیّما بقیّةالله فی الارضین.

جلسه بسیار بسیار نورانی است به خاطر حضور شما جوانها و نوجوانها؛ انعکاس انوار الهی در دل نورانی جوان، دل باصفای جوان، فضا را روشن میکند، متلألِئ میکند و امثال این حقیر هم از صفای دل شما و از تلألؤ انوار الهی در قلبهای پاک شما بهره مند میشود. خیلی خوش آمدید؛ جلسه را هم خیلی خوب شروع کردید، تلاوتِ بسیار خوب و انه و زیبای این برادر عزیزمان، آیاتی که انتخاب کرده بودند، بعد هم این سرود دسته جمعی زیبا -هم خوش مضمون، هم خوش آهنگ- جلسه را بحمدالله معطّر کرد به عطر ابتکارهای جوانی شما. مردی داخل بقالی محله شد ، و از بقال پرسید که قیمت موزها چقدر است ؟

بقال گفت : شش هزار تومان و سیب هشت هزار تومان ... در این لحظه زنی وارد مغازه شد که بقال او را می شناخت ، و اونیز در همان منطقه س ت داشت .

زن نیز قیمت موز و سیبها را پرسید و مرد جواب داد :

موز کیلویی دو هزار تومان و سیب سه هزار تومان ..

زن گفت : الحمدلله

و میوه ها را خواست .. مرد که هنوز آنجا بود از کار بقال تعجب کرد و خشمگینانه نگاهی به بقال انداخت و خواست با او درگیر ش. حضرت زهرا(سلام الله علیها) می فرماید: یک شب وقتی که بستر خواب را گسترده بودم، رسول خدا(صلی الله علیه و آله) بر من وارد شد. فرمود: فاطمه جان نخواب، مگر آن که چهار کار را انجام دهی: 1. قرآن را ختم کنی، 2. ان را شفیع خود گردانی، 3. مؤمنین را از خود راضی کنی، 4. حج و عمره ای را به جا آوری. خدا(ص) اینها را فرمود و شروع به خواندن کرد. صبر تا ش تمام شد، گفتم: یا رسول الله به چهار چیز مرا امر فرمودی در حالی که قدرت بر انجام آنها ندارم. آن حضرت تبسمی کرد و فرمود: 1) وق. بسم الله الرّحمن الرّحیم (۱)
و الحمدلله ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا و نبیّنا القاسم المصطفی محمّد و علی آله الاطیبین الاطهرین المنتجبین الهداة المهدیّین المعصومین سیّما بقیّةالله فی الارضین.

خیلی خوشحالم از این دیدار. غیر از اینکه با جمع طلبه نشست وبرخاست و گفت وشنود ، برای ما شیرین و لذّت بخش است، مطالبی که در این جلسه گفته شد -چه آنهایی که اینجا دوستان بیان د و نوشته هایشان را من گرفتم که ان شاءالله بعداً شاید بتوانم بیشتر تدقیق(۲) در آن م، چه آن مطالبی که چند نفری از برادران عزیز ایستادند و به عنوان اعتراض یا به عنوان درخواست مطرح د- همه ی اینها مطالب خوبی بود و برای بنده سندکننده است. ادامه مطلب سلام

به سنت هر ساله امسال را نیز برای خودم نامگذاری ...!! البته با کمی تاخیر
(شبیه به آنچه که مسئولان می کنند البته کمی شخصی تر و لطیف تر...! )

شعار امسال را "دویدن به سوی در های بسته" قرار دادم ..
همان ها که یوسف به سویشان دویده بود...
پیش رویم سه درب بسته را به وضوح می بیینم
(شاید درب های دیگری هم د س در میان باشد..)
به هرروی گفته اند که از درب های بسته خواهی گذشت فقط و فقط اگر که مخلص باشی
و اگر بمانی، رسوایی و بدنامی به جای خواهد ماندمقاله وصیت نامه های المومنین علی علیه السلام
مقاله وصیت نامه های المومنین علی علیه السلام لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات;14این وصیت گرچه خطاب به حسنین- علیهما السلام-است ولی در حقیقت برای تمام بشر تا پایان عالم است.این وصیت را عده ای از محدثان ومورخانی ک قبل از مرحوم سید رضی و بعد از او می زیسته اند با ذکر سند نقل کرده اند. البته اصل وصیت بیشتر از آن است که مرحوم سید رضی در نهج البلاغه آورده است.اینک قسمتی از آن را می آوریم:اوصیکما بتقوی الله وان لاتبغیا الدنیا و ان بغتکما و لاتاسفا علی شی منها زوی عنکما وقولا بالحق و اعملا للاجر و ا للظالم خصما وللمظلوم عونا.شما را به تقوی و ترس از خدا سفارش می کنم وانیکه در پی دنیا نباشید، گرچه دنیا به سراغ شما آید و بر آنچه از دنیا از دست می دهید
با
مقاله وصیت نامه های المومنین علی علیه السلام
با کوچ تو ای بانو! دیگر هیچ کاروانی در بیابان دل ها ، بی شوقِ کعبه یادت قدم نزد؛ که استواری امروزِ بنای دین،
از برکت خشتِ نخستینِ توست ، السّلام علیک ای نور کبری ای نیّره عظمی!

وفات حضرت خدیجه((ام المومنین)) تسلیت باد. متن نوشتاری حجت ال والمسلمین سیداحمد دارستانی به مناسبت وفات ام المومنین"چهادره ویژگی از حضرت خدیجه سلام الله علیها--به ادامه ی مطلب رجوع کنید
چهار عمل مهم موقع خواب
در خلاصة الاذکار از حضرت فاطمه علیها السلام روایت است که فرمود:
حضرت رسول اکرم (صلى الله علیه وآله ) بر من وارد شد در وقتى که رختخواب خود را پهن کرده بودم و مى خواستم بخوابم . حضرت فرمود: اى فاطمه ! مخواب مگر آنکه چهار عمل بجاى آورى :
1- ختم قرآن کنى
2- پیغمبران را شفیعان خود گردانى .
3- مؤ منین را از خود خشنود کنى .
4- حج و عمره کنى .
این سخنان را فرمود و مشغول شد. من توقف تا ش را تمام کرد. عرض : یا رسول الله ! امر فرمودى به چهار چیز که من قدرت ندارم در این وقت آنها را به جا آورم ، آن حضرت تبسم کرد و فرمود: دخترم ! هرگاه بخوانى قل هوالله احد (سوره توحید) را سه مرتبه پس گویا ختم قرآن کرده اى .
هرگاه صلوات بفرستى بر من و پیغمبران قبل از من ، ماشفیعان تو خواهمیم بود در روز قیامت .
و هرگاه استغفار کنى از براى مؤ منین ، پس تمایم ایشان از تو خشنود خواهند شد.
و هرگاه بگویى : سبحان و الحمدلله و لا اله الا الله و الله اکبر پس حج و عمره کرده اى.
روزهامون خیلی خوب و شاد می گذره، الحمدلله. خاطراتی تعریف می کنن که غش غش می خندیم. شاید بعضی هاشو اینجام تعریف کنم. وروجک به خداحافظی میگه دست! چون همیشه موقع خداحافظی دستشو ت میده. داداشش هم اوایل به خداحافظی می گفت دست دست! هر کدوم جداجدا و شخصا به این نامگذاری رسیدن. ولی به نظرم دست دستِ بره ی ناقلا قشنگ تره :) اصلا هم ربطی به این نداره که بره ی ناقلا رو بیشتر دوست دارم :))) اخمای بره ی ناقلا تو هم بود، چون موبایلشو برداشته بودم. موبایلش یعنی . هشتم حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام فرمودند: مؤمن ى است که هرگاه نیکى کند، از عمل خود خوشحال شود، و هر گاه از او عمل بدى سر زد، استغفار کند. مسلمان ى است که مسلمانان از دست و زبان او در آسایش باشند. از ما نیست ى که همسایگانش از آزار او در امان نباشند.

متن حدیث:

المؤمن الذی إذا أحسن استبشر و إذا أساء استغفر و المسلم الذی یسلم المسلمون من لسانه و یده و لیس منا من لم یأمن جاره بوائقه.


«وسائل الشیعه، جلد 8، صفحه 488» میلاد با سعادت رضا(ع)گرامی باد... عشق دلبری می کشدم به هر طرف از صحن رضا،رَوَم به ایوانِ نجف... مشهد الرّضا عجب صفایی دارد بهر عاشقان حال و هوایی دارد اما خودِ حضرت رضا می گوید اِیوان نجف عجب صفایی دارد..
قال الله تعالی : سوره نساء آیه یک (( یا ایُّها النّاسُ اتّقوا رَبّکم الّذی خَلَقَکم من نفسٍ واحدةٍ وخَلَقَ منها زَوجَها وبَثَّ منهما رجالاًکَثیراً ونساءً واتّقوا الله الّذی تَساءلونَ به والأرحام إنّ اللهَ کانَ علیکم رَقیباً )) بی تردید سعادت وسلامت هر جامعه ای درگرو سعادت وسلامت خانواده های آن است . از کودکی علاقه مند به شخصیت حضرت مولا علی (ع) المومنین بودم.
ویژه شهادت المومنین حضرت علی( ع ) تقدیم می کنم.
حدود ده سال پیش با امکانات محدود آن زمان سایت قدیمی فارسی علی (ع) دات اورگ را ساختم و تمام فایل های صوتی را به اتفاق یک عرب زبان و یک انگلیسی زبان در خانه خودمان ضبط کردیم. که گوشه ای از آن سایتم را در اینجا کپی می کنم. english عربی فارسی آوا

من حکم المومنین علیه السلام1 دکلمه و آهنگ علی جانشین دکلمه و آهنگ ولایت علی علی مولاسرود بسیار زیبا (با کیفیت بالا) 1 علی یا علی سرود زیبا با کیفیت بالا) یا علی سرود بسیار زیبا با کیفیت بالا داغ تو مولاهمخوانی شهادت با روز ماتم همخوانی شهادت علی شعر از آغاسی کدامین شب 1 المومنین مولا علی علی علی درباره آفرینش کیهان گفت علی درباره آفرینش انسان گفت imamali(as) من حکم المومنین علیه السلام2 ابوبکر درباره علی گفت imam ali's mother من حکم المومنین علیه السلام3 عمر درباره علی گفت 1 the life of the commander of the faithful مختصر قصه الغدیر عمردرباره علی گفت 2 the infallibles sayings of imam ali(a.s)part1 ما قیل من فضائل ال علی ما قاله ابوبکر 1 عمر درباره علی گفت 3 part2 ما قیل من فضائل ال علی ما قاله ابوبکر 2 عثمان درباره علی گفت همخوانی آفرید از گل و آیینه و لبخند تو را part3 قال عمر1 خطبه 86-صفات خدا و دعوت مردم به تقوا در کلام علی علیه السلام علی ای حقیقت حق part4 قال عمر2 خطبه65- علی -مباحث لطیف درباره علم خداوند همخوانی الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین .. part 5 قال عمر3 علی علیه السلام و حدیث غدیر همخوانی علی دریی بی طوفان دین است part 6 قال عثمان اطاعت از علی علیه السلام1 همخوانی علی علی علی علی part 7 ... اطاعت از علی علیه السلام 2 the great day of gadir part 1 ... اطاعت از علی علیه السلام 3 حسین را بیشتر بشناسیم the great day of gadir part 2 ... فضایل علی علیه السلام از نگاه قرآن .. ... 1دانش علی علیه السلام خطبه غدیریه قسمت اول سخنان عظیم الشان در روز غدیر ... ... 2دانش علی علیه السلام خطبه غدیریه قسمت دوم سخنان عظیم الشان در روز غدیر ... ... دانش علی علیه السلام3 خطبه غدیریه قسمت سوم سخنان عظیم الشان در روز غدیر ... ... علی علیه السلام و مستضعفان خطبه غدیریه قسمت چهارم سخنان عظیم الشان در روز غدیر وصیت علی به حسن و حسین علیهما السلام عید غدیر بهترین عیدهاست کتاب پیشگویی های علی علیه السلام شناخت مختصری از زندگانی علی علیه السلام گسترش فضایل علی ع علی علیه السلام در یک نگاه وضو و علی علیه السلام اوصاف بدنی علی علیه السلام محبت علی(ع)و عبور از صراط علی علیه السلام کنار رسول خدا خطبه 90 از علی خاتم بخشیدن علی و آیه ی که نازل شد ... ... خطبه 91از علی خطبه اشباح قسمت اول سخن گفتن خورشید با علی علیه السلام خطبه 91از علی خطبه اشباح قسمت دوم خطبه 91از علی خطبه اشباح قسمت سوم خطبه 91از علی خطبه اشباح قسمت چهارم خطبه 93 از علی بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله ربّ العالمین وصلّی الله علی سیّدنا محمّد وآله الطّاهرین سیّما بقیّه الله فی الأرضین واللعن علی أعدائهم إلی یوم الدین اولاً مردمی مستغرق اند در نعمتی که ارزش آن نعمت را نمی دانند ؛ قضایا سه قسم است : یک قسم قضایایی است که هم قابل درک است و هم قابل بیان ، هم می شود فهمید ، هم می شود فهمیده را مبیّن کرد ؛ یک قسم از قضایاست که فهمیدنی است ، امّا بیان قاصر است ؛ قسم سوم قسمی است که نه قابل ادراک است و نه قابل بیان ؛ جوار هشتم علیّ بن موسی (علیه السلام ) نه قابل درک است ، نه قابل وصف است . من خودم هر وقت متذکّر این حدیث می شوم متحیّرم ! اولاً: حدیث صحیح السند ، آن هم به تصحیح قُدما . از جهت رجالی تصحیح سند در مقام فقاهت ، امر لازمی است ؛ تارة تصحیح از متأخّرین است ، مثل : وحید بهبهانی ، علامه مجلسی ، میر داماد . . . امّا تارة صحّت سند از طریق تصحیح و توثیق قدماست ، مثل : نجاشی ، شیخ الطائفه، شیخ طوسی ؛ این حدیث از جهت فقهی ، حدّی دارد که مثل شیخ انصاری درک می کند . دو احتیاط در دین برای فقهای عظام هست : بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صلِ علی فاطمه و أبیها و بعلِها و بنیها و سرالمستودع فیها

بخور قتل شیاطین و جن و ارواح و اشباح و قرائن

نیم کیلو اسپند
نیم کیلو سیاه دانه
ربع کیلو آویشن

همه محتویات را داخل کاسه سفید و تمیز و بدون بو بذار و دورکعت بخوان و به رسوا الله و فاطمه بتول سلام الله علیهما هدیه کن و در همان ح ...
کاسه یا سینی حاوی بخور رو جلوی خودت بذار و به این ترتیب بخوان :

سوره ز له را چهارده مرتبه بخوان . با نگرشی در سرتاسر خطبه غدیر سه جهت مهم آماری را مورد توجه قرار می دهیم : قسمت اول : آماری از موضوعات مورد نظر حضرت و تعداد جملاتی که درباره هر یک آمده ، و شرح آن چنین است : 1. صفات خداوند تعالی : 110 جمله 2. مقام صلی الله علیه و آله : 10 جمله 3. ولایت المومنین علیه السلام : 50 جمله 4. ولایت ائمه علیهم السلام : 10 جمله 5. فضائل المومنین علیه السلام :20 جمله 6. حکومت حضرت مهدی علیه السلام : 20 جمله 7. شیعیان اهل بیت و دشمنان ایشان : 25 جمله 8. بیعت با معصومین علیهم الس. هله نومید نباشید که تو را یار براند.... کی باورش میشه؟ رضا ع جونم :(((( چقدر شرمنده م... خدایا... ای فدای تو همه بزهای من. . . تو راهم. دارم میرم سمت فرودگاه! کی باورش میشه؟..... رضا ع جونم مرسی که با اینهمه بدیم دعوتم کردی :((( وای خدایا.. چقدر دلم می خواست. خدایا. عاشق این آیه کتابتم ... و من یتق الله یجعل آن م جا من حیث لایحتسب و من یتوکل علی الله فهو حسبه... آن الله بالغ امره قد جعل الله لکل شی قدرا...
یتق الله که ن ... جز روسیاهی چیزی ندارم. اما خواستم یتق الله. در 24 ساعت گذشته شاید حداکثر4 ساعت استراحت کرده باشم،امروز رفتم خداروشکر کارای سمیناررو انجام دادم،تاریخ ارائه اش مشخص شد تو درس جبر خطی رو با دخترش دیدم،چقدر با ذوق به دخترش نگاه میکرد توی ماشین داشتم به ودخترش فکر می ،یاد جمله ی شریعتی افتادم که من دوم هر ی بچه ی خودشه دیدن من دوم آدم، ی که 50 درصد ژنهاش عین خود آدمه وخیلی از رفتارارو به ارث میبره هم باید لذت بخش باشه ان شاالله خداوند این جور دیدنهارو قسمت همه ه چند نفر به من های دومشون با دقت. سلام بر همکاران بزرگوار! جلسه ی گروه های آموزشی برای تمام رشته ها در روز پس فردا ساعت ۶ بعد از ظهر در محل دبیرستان برگزار می شود. امشب ساعت ۱۱ به بعد اگر وقت کنم روش کارم را درکلاس مهارت های نوشتاری خواهم نوشت.البته از اول تابستان و ورود پیش نویس کتاب انشا در این مورد زیاد فکر تا کلاسی مفید و تاثیر گذار داشته باشم. کلاسی که هم خودم و هم دانش آموزانم از آن لذت ببریم و به اه درس مهارت های نوشتاری به زیباترین و ساده ترین روش دست پیدا . الحمدلله تاکن. یکى از سربازهایى که در تفحص کار مى کرد، آمد پهلویم و با ح ناراحتى گفت: گفتم: . گفت: آن روز یى پیدا کردیم که قمقمه اش پر بود از آبى زلال و گوارا. با اینکه بیش از ده سال از شهادت او گذشته بود، قمقمه همچنان آبى شفاف و خوش طعم داشت. ده سال پیش در فکه، زیر وارها خاک، و حالا کجا. بچه ها هر کدام جرعه اى از آب به نیت تبرّک و تیمّن خوردند و صلوات فرستادند. آن سرباز، رفت به مرخصى و چند روز بعد شادمان برگشت. از چهره اش فهمیدم که باید حال مادرش خوب شده باشد. گفتم: . جا خورد. نگاهى انداخت و گفت: تعجب . نکند اتفاقى افتاده باشد. گفتم: گفت: - چند جرعه از آب قمقمه آن شهید که چند روز پیش پیدا کردیم بردم تهران و دادم مادرم خورد، به لطف خدا خیلى زود حالش خوب شد. اصلا نیتم این بود که براى شفاى او جرعه اى از آب فکه ببرم.

رضایت عائشه به ناسزا گفتن به علی در محضر او


عائشه همسر رسول گرامی (صلی‌‌الله‌‌علیه‌وآله) نقش بسزایی در تحولات صدر ایفا نمود. عملکردهای وی در وقایع صدر ، در ترازوی داوری دو طیف شیعه و سنی باعث اختلاف دیدگاه شده است. شیعه به‌واسطه پیروی از خط ولایت المومنین(علیه‌السلام) و دیگر اهل بیت(علیهم‌السلام) هر جا که عملکرد...
ادامه مطلبچرا ما نمی توانیم زمان علیه السلام راببینیم؟ علی ابن مهزیاربعداز20سال چشم انتظاری خدمت زمان علیه السلام رسیدوعرضه داشت آقاجان چراشما دیده نمی شویدشما که دربین مردم هستید حضرت فرمودچون گروه شیعه سه عیب دارندلذاموفق نمی شوندماراببینند 1- کثرتم الاموال مال وثروت اندوزی می کنیدمردمی که اخلاق قارون راپیداکرده اند فقط مال واموال رازیادمی کنندنمی توانندماراببینند. 2- وتحیرتم علی ضعفاء المومنین شیعیان راسرگردان کرده ایدکه نمی فهمنددیگرحق ب. اختصاصی از هایدی مقاله درباره نان با و پر سرعت .
مقاله درباره نان
مقاله درباره نان لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات:47مقدمه «الحمدلله الذی خلق لنا الخبز»«سپاس خ را که نان را برای ما آفرید»ابر و باد ومه و خورشید و فلک در کارند              تا تو نانی بدست آری و به غفلت نخوریبه یقین، نان یکی از بزرگترین موهبت ها و برکاتی است که خداوند عزیز و رزاق به بندگان خود، عطا نموده است. دست قدرتمند الهی، بی هیچ نقصان و قصوری تمام شرایط را برای ایجاد و پرورش این نعمت بزرگ فراهم نموده است و زبان ستایش و شکر انسان را با هر ذوق و سلیقه و میزان درکی، باز و گویا کرده است.اما ظاهراً آنچه به عنوان مهم ترین عامل دربه ثمر نشاندن این همه تلاش و تدبیر الهی مطرح است، همان دقت و ظرافتی است که بشر در تهیه ی محصولی به نام «نان» به کار می برد و با بهره برداری از شه های ناب و ابتکارات گرانقدر، نیز با به کارگیری پیشرفته ترین تجهیزات و فن آوری بر جلوه های ویژه این نعمت ارزشمند الهی افزوده و از اسراف آن جلوگیری نماید.به منظور ترویج استفاده ی بهینه از نان به عنوان یکی از بزرگترین نعم الهی مجموعه ای را تحت عنوان «نان» به شیفتگان و مشتاقان فرهنگ ناب ی تقدیم می نماییم.امید آنکه خداوند بزرگ، توفیق شکرگزاری عملی و حقیقی از نعمت های خود را به ما ارزانی دارد.
با
مقاله درباره نان
شما هم احساس کردید؟؟؟؟ مدتیه بوی محرم میاد الحمدلله امشب که شب اول محرمه، زنده ام و اولین شب این ایام رو درک میکنم، خدا میدونه تا آ ش باشیم یانه اما امیدوارم اینبار، بهره کافی رو از این ایام ببرم برای همه ی شما دوستان عزیز هم همین دعا رو می کنم ما رو از دعای خیرتون فراموش نکنین ماس دعا توریک روزه زیارتی سیاحتی زاد سید بهالدین محمد وگرداب بن حرکت ها ساعت 6صبح خدمات تور صبحانه و نهار وسیله حرکت اتوبوس اسکانیا قیمت 35000تومان آدرس ثبت نام و حرکت بلوار کشاورز تقاطع کشاورزی جنب مسجد المومنین تماس 09130857625 و37776183 باما همسفر شوید هر هفته یک محل زیارتی سیاحتی ثبت نام می شود هنگامی که المومنین علیه السلام برای جنگ صفّین عازم بودند، در بین راه در بیابانی بی آب توقف فرمودند. مالک اشتر که سپهسالاری حضرت را به عهده داشت و همراه حضرت بود، عرض کرد: یا المومنین! اینجا که آبی نیست.

حضرت فرمود: ای مالک! خداوندِ سبحان در اینجا به ما آبی شیرین و لطیف و گوارا و سرد و شفاف تر از یاقوت عنایت می فرماید. سپس شمشیر به دست، قدری جلوتر تشریف بردند و در جای همواری ایستادند و به مالک و اصحاب دستور دادند که آنجا را حفر کنند ادامه مطلب سلام آقا جان!

شنیده ایم رفته اید بیمارستان برای یک عمل مختصر!
گفته اند الحمدلله عمل خوب بوده آقاجان!
خود شما مصاحبه کرده اید و گفته اید مردم نگران نباشند!

آقاجان! حتی عمل مختصر موفقیت آمیز شما هم دلهره می اندازد توی دل ما. تو را به خدا حواستان به خودتان باشد.

آقاجان! از همین الان می شود حدس زد که شبکه های بیگانه از این خبر عمل شما چه شایعه هایی که نمی سازند! گوش ما به این شایعه ها بد ار نیست اما چند دقیقه خو دن شما روی تخت بیمارستان، دل خیلی ها را از صنعا تا ضاحیه و از تهران تا سامرا، می لرزاند!

آقاجان! اگر می شود فردا یا پس فردا مثل همیشه یک سخنرانی مقتدرانه ید تا دلمان یک کم با دیدنتان آرام بگیرد.

ارادتمند شما
سربازی که تحمل دیدن فرمانده اش را روی تخت بیمارستان ندارد افسران - تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد آقا جان!
مارا از هزار فتنه، یک تنه نجات دادی..
یک خطاب به مولایمان و صاحبمان حضرت بقیه الله عج گفتی..

گفتی جان ناقابلی دارم..
گفتی جسم ناقصی دارم..
گفتی اندک آبرویی هم دارم که خود شما به ما دادی..
گفتی همه اینها را من کف دست گرفتم و در راه این انقلاب و فدا خواهم کرد..
گفتی اینها هم نثار شما باشه..

حالا ما از مولایمان صاحب عصر و ا مان عج تقاضا داریم که: « آقای ما.. مولای ما.. دعا کن برای نائب ما» بسم الله مهربون :)این روزهای من به بهترین شکل میگذرن :) گفته بودم ؟! آره فک کنم گفته بودم دی: تازه دوستانِ جان هم اومدن دیگه همه چی تکمیله تکمیله :)الحمدلله دوستانِ ناب هم هستن ، تحت تاثیرشون من اصلا درس نمیخونم :)) برگشتیم به همون روزهای خوب و قشنگ دبیرستان ^_^ صبح ها ساعت 6 بیدار میشیم میریم ورزش ، میدوییم ، میخندیم ، مسابقه میدیم ، از سوتی های میگیم ، جک تعریف میکنیم ، و آ ش هم مث همیشه میریم آب میوه میخوریم :) عصرها هم میریم بیرون تا شب :) دوباره خیابون گردی و پاساژ گردی و کافه گردی ... تازه چندتا رستوران جدید هم تازه باز شده که ما هم همین تازگی ها کشفشون کردیم ، در اولین فرصت باید بریم :)
پارسال این موقع فشار روانی کنکور هممون رو داغون کرده بود :) خسته و له و پر از نگرانی و استرس ... اما امسال رها ، رها ، رها من :)) امیدوارم همه ی دوستای کنکوریم نتیجه ی تلاششون رو بگیرن ...
+وبلاگ داری + کتابخونی در روز دی:

شما هیچ وقت لواشک و شکلات و پشمک با هم نخورید -_- :)) +لبخند لطفا :) "نمی دانیم نویسنده این متن کیست ولی حقیقت تلخ روزگار ماست ..." =-=-=-=-= مثل هر بار برای تو نوشتم: دل من خون شد ازین غم، تو کجایی؟
و ای کاش که این بیایی!
دل من تاب ندارد، همه گویند به انگشت اشاره، مگر این عاشق دلسوخته ارباب ندارد؟
تو کجایی؟ تو کجایی...
و تو انگار به قلبم بنویسی:
که چرا هیچ نگویند
مگر این منجی دلسوز ، طرفدار ندارد ، که غریب است؟
و عجیب است
که پس از قرن و هزاره
هنوزم که هنوز است
دو چشمش به راه است
و مگر سیصد و . بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله نسخه اندورید وبلاگ گلی از گلهای بهشت تولید شد. با و نصب این نرم افزار از کافه بازار به راحتی مطالب این وبلاگ را در تلفن همراه خود دنبال کنید و به اشتراک بگذارید. https://cafebazaar.ir/app/flowers.of.paradise/?l=fa در ضمن این نرم افزار توسط مالکیت این وبلاگ تولید شده است. ایمیل سازنده نرم افزار: [email protected]

جستجوهای اتفاقی