اعطای وام ضروری به ۳۰۰ هزار بازنشسته تا شهریورماه

تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پیگیری شبانه روزی برای عملیاتی چند طرح در مناطق ز له زده خبر داد. رئیس باشگاه بارسلونا اطمینان دارد که مسی در بارسلونا بازنشسته خواهد شد. کاپیتان بازنشسته تیم سایپا از لیگ هفدهم مربیگری را آغاز می کند. محمدعلی توحیدی ،بازنشستگی را علت کناره گیری از فرمانداری شهرستان کرمان عنوان کرد. ال اندر کرژاکوف، بعد از ۱۶ سال فعالیت در سطح ملی و باشگاهی کفش هایش را آویخت و از فوتبال خداحافظی کرد. «آستانه اشرفیه»
1. کیانوش صادق دقیقی
2 محمد .پاک نعمت (مدیر و موسس مدرسه غیر انتفاعی -جبهه متحد)
3. نادر رسولی(پزشک پاسدار)
4.نادر محمد دوست (پاسدار بازنشسته ، جبهه متحد)
5.علیرضا غلامی (فرماندار سابق لنگرود ، اصلاح طلب)
6.حسن شاخصی ( سابق آستانه -اصلاح طلب)
7.رمضان سیرتی
8.محمد علی رمضانی (پاسدار بازنشسته ، جبهه اصلاحات)
9- یونس رنجکش (رو مه نگار )
10- کامل خیرخواه (دودور مردم لا هیجان – اصولگرا)
11- جهانبخش رضاپور
12-. رئیس اتحادیه میوه و سبزی گفت:در حال حاضر نرخ هر کیلو گیلاس تکدانه ۲۰ هزار تومان، هلو هزار و ۵۰۰ تا ۹ هزار تومان، زردآلو ۴ تا ۱۰ هزار تومان و گوجه سبز ۲ تا ۸ هزار تومان است. در این هفته قیمت پراید se۱۱۱ معادل ۲۰۰ هزار تومان، پارس سال ۴۰۰ هزار تومان، پارس تندر ۵۰۰ هزار تومان، تندر اتومات ۵۰۰ هزار تومان و قیمت تندر ۹۰ مدل e۲ هم ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافته است. قیمت باقی خودروهای داخلی تغییر خاصی نسبت به نرخ این خودروها در هفته گذشته نداشته است. بر این اساس قیمت انواع خودرو به شرح ج زیر است: خودرو قیمت کارخانه ای قیمت بازار تیبا 23 میلیون و 950 هزار تومان 24 میلیون و 100 هزار تومان پراید se 111 20 میلیون و 140 هزار تومان 20 میلیون و. کوکه ابراز امیدواری کرده بتواند در اتلتیکو فوتبالش را به پایان برساند. ژنرال بازنشسته سعودی اعلام کرد که متعب بن عبدالله در حال حاضر پول ج کرده و از بازداشت خارج شده است. اد رویس در بیانیه ای اعلام کرد در رقابت های چهاردهمین دوره انتخابات کنگره در سال ۲۰۱۸ شرکت نمی کند. آندرس اینیستا، کاپیتان بارسلوتا تاکید کرد که می خواهد فوتبالش را در این تیم به پایان برساند. در سال ۹۴ ، ۶۸ هزار میلیارد تومان درآمد ب کردیم که این رقم در سال ۹۵ به ۸۷ هزار میلیارد تومان افزایش پیدا کرد که با احتساب ۱۴ هزار میلیارد تومان از عوارض در مجموع در بودجه سال جاری پیش بینی شده که ۱۰۱ هزار میلیارد تومان درآمد ب کنیم. در سال ۹۶ این رقم به ۱۱۵ هزار میلیارد تومان تبدیل می شود. اهم اخبار ورزشی مورخ سی ام مرداد ماه را در بسته ذیل مشاهده می کنید. رئیس اسبق سازمان صدا و سیما آ ین پست اینستاگرامش را به دیدار با یک بازنشسته کشتیرانی که هر روز برای گربه های خیابانی غذا تهیه می کند، اختصاص داده است. پیش از آغاز جنگ عراق دارای 433 هزار نیروی انسانی، دو هزار و 750 تانک ، ۳۳۹ هواپیمای نظامی در اختیار داشت و در مقابل ایران 390 هزار ی، هزار و 735 تانک و ۴۴۷ هواپیما داشت. 31 شهریورماه؛ روز تعیین سرنوشت انقلاب ی/ 560 درگیری پیش از آغاز جنگ/ روزشمار سال اول جنگحزب فقط حزب علی فقط سید علی ، در تاریخ هر ملت و کشوری روزهایی است که هیچگاه به دست فراموشی س نخواهند شد؛ روزهایی که طولشان به اندازه تمام تاریخ است؛ روزهایی که اگر آنگونه که باید، ثبت نمی شدند، روزهای پس از آن همه ذلت و خواری بود. انقلاب ی ایران نیز کم از این روزها ندارد و شاید بتوان گفت که هیچ ملتی همچون ملت ایران در نیم قرن اخیر چنین روزهایی را نداشته است. یکی از این روزها، 31 شهریورماه 1359 است؛ روزی که عراق به طمع تصرف بخش هایی از ایران، وارد خاک کشورمان شد و اگر مقاومت جانانه ملت به ی (ره) نبود، امروز قطعا کشوری به وسعت ایران کنونی و نظامی به نام نظام ی وجود نداشت.

جهت اطلاع معوقات حقوق سربازان آزاده ی اکثر آزادگان سرباز وظیفه که بازنشسته هستند در تاریخی که از اسارت آزاد شده اند بازنشسته شده اند و حقوق آنها از سال 87 یا 88 برقرار شده است .. و معوقه حقوق آنان از سال 69 الی 87 پرداخت نشده است .. اخیرا قبل از عید برای تعدادی از بچه ها مبالغی از قبیل 23 میلیون / 32 میلیون / 52 میلیون واریز شده است و احتمالا آ فروردین نیز برای تعدادی واریز خواهد شد . بنده بهمراه چند تن از آزادگان فعال و زحمت کش در حال پیگیری و احقاق حق هم. ژ آلونسو چند روز پیش رسما اعلام کرد که در پایان فصل بازنشسته خواهد شد. امروز در بازار تهران سکه طرح جدید با 4 هزار تومان کاهش یک میلیون و 786 هزار تومان و نیم سکه با رشد 8 هزار تومانی 886 هزار تومان به فروش رسید. این بازیکن شخصا اعلام کرد که تیم ملی اسپانیا را ترک می کند. وی در کنفرانس مطبوعاتی گفت:" از حالا به بعد صرفا یک هوادار برای تیم ملی اسپانیا خواهم بود. دوره ام در این تیم تمام شده است."

وی افزود:" از تیم ملی اسپانیا جدا می شوم. از فدراسیون متشکرم. دوره بی نظیری را در این سالها پشت سر گذاشتم و موفقیت های زیادی ب . از حالا به بعد یک هوادار عادی برای اسپانیا خواهم بود."

اولین بازی ملی ژاوی در سال 2000 انجام شده بود. وی در این مدت یک قهرمانی جام جهانی و دو قهرمانی یورو به همراه لاروخا بدست آورد. دیروز و امروز یعنی هفتم و هشتم تیر ماه در ساعات خنک صبح و بعد از ظهر با پاشیدن 3 هزار لیتر محلول به شرح زیر سمپاشی تابستانه را انجام دادم روغن ولک 3 در هزار مانکوزب 2 در هزار کل یریفوس 2 در هزار فن پرو ی میت نیم در هزار استامی پراید نیم در هزار وضعیت عمومی باغ خوب هست فقط شپشک سفید ( پنبه ای ) تا حدودی وجود داره . با ریزش شدید گل و میوه در اردیبهشت و داد محصول تامسون خیلی کم ولی خونی و نارنگی خوشبختانه فعلا وضع خوبی داره . یکی از اقدامات مهم در حوزه خصوصی سازی حذف رد دیون از طریق واگذاری ها در ت یازدهم بود که در سال جاری محقق شد. سرمربی منچستریونایتد خبر داد زلاتان ابراهیموویچ فصل آینده در این تیم نیست و باید تصمیم بگیرد که می‎خواهد بازنشسته شود یا به گل ی برود. یک ژنرال یی بازنشسته که پیشتر کارمند وزارت دفاع این کشور بود به 6 اتهام به به نوجوانان زیر سن قانونی در سال های 1983 تا 1989 متهم شده است. جیانلوئیجی بوفون اذعان کرد که به احتمال ۹۹،۹% بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ از دنیای حرفه ای فوتبال خداحافظی خواهد کرد. ب قرار بود با شوق بیایم و بنویسم ، ماجرای زن گرفتن خاکتوسم را .. دستم به نوشتن نرفت ، دلم نخواست .. تعویض بهانه است ، بازنشسته شدیم رفته :دی داور بازنشسته فوتبال کشور با انتشار پستی در اینستاگرام خود به انتخابش برای داوری این مسابقه واکنش نشان داده است. در پی درگذشت مصنور فهیم، روابط عمومی علامه طباطبایی به شرح ذیل پیام تسلیت صادر نموده است. با کمال تاسف و تاثر و عرض تسلیت درگذشت یکی از همکاران بازنشسته عضو هیات علمی به اطلاع یان محترم می رساند. مراسم تشیع پیکر مرحوم منصور فهیم بازنشسته گروه آموزشی زبان انگلیسی 16 آبان از مقابل بیمارستان مهر واقع در مبدان فاطمی - خیابان رزتشت شرقی برگزار می گردد. ضمنا مراسم ختم آن مرحوم نیز روز یکشنبه 18 آبان از ساعت 15 الی 16/30 در محل مسجد ا هرا واقع در شهرک غرب . هزار سال... بدون آب، بدون غذا. حتی واهمه ای ندارم بگم بدون هوا! اگه فقط دستهات رو بگیرم. هزار سال... اما آخه چرا تو؟ مگه تو کی هستی؟ تو بین این همه آدم دلم میخواد همیشه کنارم باشی، انگار هزار ساله که رفتی و روزی نبوده که بهت فکر نکنم. هی... اگه تو کنارم بودی... هزار سال تو چشمات نگاه می ...
هزار سال... بدون آب، بدون غذا. حتی واهمه ای ندارم بگم بدون هوا! اگه فقط دستهات رو بگیرم. هزار سال... اما آخه چرا تو؟ مگه تو کی هستی؟ تو بین این همه آدم دلم میخواد همیشه کنارم باشی، انگار هزار ساله که رفتی و روزی نبوده که بهت فکر نکنم. هی... اگه تو کنارم بودی... هزار سال تو چشمات نگاه می ...
یک منبع کاملا آگاه در فرمانداری شهرستان برخوار گفت: به علت بازنشسته شدن محمدرضا عبدانی فرماندار شهرستان برخوار قرار است طی هفته های آینده فرماندار جدید این شهرستان از سوی معاون ، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان معرفی شود. یک منبع کاملا آگاه در فرمانداری شهرستان برخوار امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس ضمن عرض تسلیت فرارسیدن اربعین سید و سالار شهیدان حضرت عبدالله الحسین(ع) اظهار کرد: به علت بازنشسته شدن محمدرضا عبدانی فرماندار شهرستان ب. استاندار قزوین گفت: ما پس از ۱۵ هزار شغل ایجاد کردیم و نزدیک به ۴ هزار نفر هم تعدیل نیرو داشتیم. اگر این سیاست های درست ت نبود، اگر این حمایت های ی نبود، اگر این تحمل مردم نبود، ما اکنون بجای این ۴ هزار تعدیل، شاهد ۵۰ تا۶۰ هزار تعدیل و خو دن تعداد وسیعی از کارخانه ها بودیم. آندره آ پیرلو، هافبک سابق تیم ملی ایتالیا، توضیحاتی درباره علت بازنشسته شدنش از فوتبال ارائه کرد. بر اساس اعلام رسانه ها جرونیمو روخو پسر عموی مار روخو در حال ی با اسلحه توسط یک افسر پلیس بازنشسته به ضرب گلوله کشته شده است. ورزش و جوانان گفت: آقای طاهری بازنشسته است ولی با توجه به اعلام نهادهای نظارتی ایشان به کارش در پرسپولیس ادامه می دهد. طبق ارزی وزارت صنعت ۱۵ هزار و ۶۵۰ واحد صنعتی تسهیلاتی به ارزش ۲۲ هزار و ۸۶۲ میلیارد تومان دریافت کرده اند و ۶ هزار ۵۰۰ شغل جدید از محل تسهیلات ایجاد شده است. با وجود آنکه کاپیتان بانوی پیر به طور قطع از بازنشسته شدنش در پایان فصل جاری خبر نداده است، گزارش ها از جستجوی باشگاه برای پیدا دروازه بان جدید حکایت دارد. با افزایش ۱۰۰ گیگ ت به ظرفیت پهنای باند اینترنت بین الملل، ظرفیت پهنای باند اینترنت در کشور به ۷۴۳ گیگ ت برثانیه رسید. دفتر بررسی های فنی اقتصادی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات وضعیت ارتباطات داخلی کشور را براساس شاخص های زیرساخت ارتباطی تا پایان سال ۹۵ منتشر کرد.   برمبنای این گزارش، ظرفیت پهنای باند اینترنت بین الملل کشور تا پایان سال ۹۵ به ۷۴۳ گیگ ت بر ثانیه رسیده است و این درحالی است که تا پایان شه. مرا هزار امید است و هر هزار تویی شروع شادی و پایان انتظار تویی بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی ماند در این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است ستاره ای که بخندد به شام تار تویی مرا هزار امید است و هر هزار تویی جهانیان همه گر تشنگان خون من اند چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی دلم صراحی لبریز آرزومندی ست مرا هزار امید است و هر هزار تویی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه ۷ هزار تخت بیمارستانی به ۱۴ هزار پرستار نیاز دارد، گفت: وزارت بهداشت با ایجاد دانشکده های پرستاری تربیت ۱۴ هزار پرستار را در دستور کار قرار دهد.