اعزام شهید چمران لارستان به مسابقات غرب آسیا

معیین حاجی زاده، عضو تیم ملی ووشو ایران به مسابقات همبستگی کشورهای ی، باکو ٢٠١٧ اعزام شد. رییس هیات جودو وکوراش استان خبر داد: رقابتهای جودو انتخ جوانان اسان رضوی برگزار شد رییس هیات جودو وکوراش استان خبر داد: رقابتهای جودو انتخ جوانان اسان رضوی برگزار شد رییس هیات جودو وکوراش اسان رضوی از پایان رقابتهای جودو انتخ جوانان استان با حضور 87 جودوکار در مشهدخبر داد. به گزارش روابط عمومی هیات جودو وکوراش اسان رضوی، حسین محمودی گفت: مسابقات جودو انتخ پسران رده سنی جوانان استان صبح امروز 11 اردیبهشت ماه در سالن اصغر دهقان مجموعه ورزشی مرحوم جعفریان گلشهر مشهدبرگزارشد. وی با اشاره به حضور 87 جودوکار در این مسابقات،افزود: این جودوکار جوانان ازشهرستانهای چناران، قوچان، گلبهار، کلات و همچنین باشگاه های آینده داران پارس، شهید بابا نظر، شهید علیمردانی، کوثر، مدرسه جودو، پایگاه استعدادی شهید چمران، جوانان ی، هادی، کارگران، آستان قدس رضوی و قدس طلاب مشهد در 8 وزن این مسابقات با هم به رقابت پرداختند. رییس هیئت جودو و کوراش اسان رضوی ادامه داد: در پایان این مسابقات بهمن واحدالهی چناران و محمدسرکوهی شهید علیمردانی در وزن 55 کیلوگرم، حسن گروهی و جعفر فیروز آبادی در وزن 60 ، آرمین بندار و رضا گریان در وزن 66 کیلوگرم، سجادتیموری و حسین عزیزی دروزن73 کیلو گرم ، امید تزتک و مسعود قوی بازو در وزن 81 کیلوگرم جلال محجوب و محمدشاهباز در وزن 90 کیلوگرم، احسان جهان دیده و علی حسین آبادی در وزن 100 کیلوگرم و احمدیزدان پناه و اسحاق باادراک در وزن 100 + کیلوگرم به ترتیب مقام های اول و دوم بدست آوردند و از ساعت 6 عصر روز یکشنبه 13 اردیبهشت ماه در اردوی آمادگی تیم استان که در باشگاه چمران مشهد تشکیل می شود، حضور خواهند یافت. محمودی با اشاره به برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان کشور و انتخ تیم ملی رقابتهای در روزهای 23 و 24 اردیبهشت ماه در سمنان خاطر نشان کرد: تیم جوانان اسان رضوی با نظر شورای فنی نفرات از میان نفرات برتر راه یافته به اردو تیم استان انتخاب و به این رقابتها اعزام خواهند شد. رئیس هیئت تکواندو فارس از رقابت 90 تکواندوکار فارسی برای اعزام به مسابقات کشوری خبر داد. تیم پیوند اعضاء استان فارس به مسابقات جهانی پیوند اعضا اعزام شدند. با سلام و احترام :بدین وسیله به اطلاع می رساند که تربیت بدنی اداره در نظر دارد با همکاری انجمن طناب زنی در تاریخ 5/2/95 مسابقات طناب زنی مدارس ابت پسران برگزار نماید لذا شایسته است مدیران محترم با هماهنگی آموزگاران تربیت بدنی نسبت به اعزام تیم آموزشگاه با توجه به شرایط ذیل اقدام فرمایید.
شرایط مسابقات : 1-تعداد نفرات تیم5 نفر می باشد.(همکاران لطف فرمایید از اعزام افراد اضافی خودداری فرمایید .) 2- پوشیدن لباس وکفش ورزشی ا امی است . 3- همراهی آموز.
اولین و ا ین رضا سگه ... یه لات بود تو مشهد ...
یه روز داشت میرفت تو دعوا شهیدچمران دیدش، دستش گرفت و گفت اگه مردی بیا بریم جبهه.
به غیرتش برخورد و به همراه شهید چمران رفت به جبهه ....
تو جبهه واس ید سیگار با دژبان درگیر میشه و با دستبند میاوردنش تو اتاق شهید چمران، رضا شروع میکنه به دادن به شهید چمران، وقتی دید که شهید چمران به هاش توجه نمیکنه .... یه دفه داد زد کچل با توأم ...!!!
شهید چمران با مهربانی سرش رو بالا آورد و گفت : چیه ؟ چی شده عزیزم؟
چیه آقا رضا، چه سیگاری میکشی؟!!... برید براش ب ید و بیارید...!
آقا رضا که تحت تأثیر رفتار شهید چمران قرار گرفته میگ ه: میشه یه دوتا بهم بدی؟! کشیده ای، چیزی!!
شهید چمران : چرا؟
آقا رضا: من یه عمر به هرکی بدی ، بهم بدی کرده.... تاحالا نشده بود به ی بدم و اینطور برخورد کنه...
شهید چمران: اشتباه فکر میکنی...!یکی اون بالاست، هرچی بهش بدی میکنم، نه تنها بدی نمیکنه، بلکه با خوبی بهم جواب میده... هی آبرو بهم میده...!
گفتم بذار یه بار یکی بهم بده بگم بله عزیزم... یکم مثل اون شم...!
آقا رضا جاخورد و رفت تو سنگر نشست و زار زار گریه میکرد... اذان شد، آقا رضا اولین عمرش بود... سر موقع قنوت صدای گریش بلند بود ...
وسط ، صدای سوت خم اومد .... صدای افتادن یکی روی زمین شنیده شد ...
آری آقا رضا اولین و آ ین عمرش را خواند و پرکشید... ! رضا سگه … یه لات بود تو مشهد … هم سگ ید و فروش می کرد و هم دعواهاش از نوع … بود … یه روز داشت میرفت سمت کوه سنگی برای دعوا و غذا خوردن … دید یه ماشین داره تعقیبش می کنه … آرم ماشین : ” ستاد جنگهای نا منظم” راننده، شهید چمران … شهید چمران از ماشین پیاده شد و دست اونو گرفت : ” فکر کردی خیلی مردی ؟! ” - بروبچه ها اینجور میگن !! - اگه مردی بیا بریم جبهه … به غیرتش بر خورد … راضی شد …. بردش جبهه … شهید چمران تو اتاق نشسته بود … یه دفعه دید که صدای دعوا . در ادامه مسابقات فوتسال جام رمضان هرسین در هر دو گروه نتایج ذیل بدست آمد درگروه اول : مرکز تعویض پلاک 0 سرخ پوشان 0 پایگاه شهید چمران 0 منتخب 0 گروه دوم: استقلال غرب 5 پرسپولیس الیاسوند 2 جوانان تازه آباد 0 ک نت سازی جهان آرا 1 به گزارش روابط عمومی با ب نتایجی که در شب دوم در گروه اول بدست آمد بازیهای بعدی این گروه را حساستر خواهد نمود مسابقات تکواندوی انتخ استان در رده های سنی نونهالان و نوجوانان دختر برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. هم سگ ید و فروش می کرد، هم دعواهاش حس سگی بود!!

یک روز داشت می رفت سمت کوهسنگی برای دعوا(!) و غذا خوردن که دید یه ماشین با آرم ”ستاد جنگهای نامنظم“ داره تعقیبش می کنه.

شهید چمران از ماشین پیاده شد و دست اونو گرفت و گفت: ”فکر کردی خیلی مردی؟!“

رضا گفت:بروبچه ها که اینجور میگن.....!!!

چمران بهش گفت: اگه مردی بیا بریم جبهه!!

به غیرتش بر خورد، راضی شد و راه افتاد سمت جبهه......!

مدتی بعد....

شهید چمران تو اتاق . سلام علیکم همگامی دین با ورزش در شهر شهید پرور چمران همیشه نظر همگان را به خود مجذوب کرده است با وجود ی چون جواد شایع زاده که هم فردی کاملا مذهبی و مومن است همیشه در عصره ورزش شاهد یکی بودن دین و ورزش هستیم واین همون چیزی است که خداوند متعال فرستادانش را برای آن مبعوث کرده وهر چیزی که بشر انجام می دهد باید برای تقرب به خدای خود باشد دیدار روز دوشنبه مورخ 10/03/95 محترم شهر شهید پرور چمران با ورزشکاران نانچوان این شهر حاکی از همگامی دین و ورزش است .. س رست بازرسی فرماندهی انتظامی فارس از رد رشوه 4 میلیون و 500 هزار ریالی در لارستان خبر داد. %da%af%d8%b4%d8%a7%db%8c%d8%b4+%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87+%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8+%d8%af%d8%b1+%d9%84%d8%a7%d8%b1%d8%b3در آئینی با حضور مسؤولان محلی و جمعی از فرهنگیان نمایشگاه کتاب به مناسبت دهه مبارک فجر در لارستان گشایش یافت. ادامه: گشایش نمایشگاه کتاب در لارستان رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولان استان کرمانشاه گفت: ۲ ورزشکار معلول کرمانشاهی به تورنمنت جهانی امارات اعزام شدند مسابقات درون اردویی تیم ملی بو برای اعزام بو ورها به تورنمنت بلغارستان عصر پیگیری شد و با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. مسابقات جودوی انتخ آقایان استان در رده ی سنی بزگسالان به منظور اعزام به مسابقات قهرمانی کشور روز 10 آذر جاری در کرمان برگزار می شود. مسابقات انتخ تیم ملی پومسه در بخش آقایان، جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت فدراسیون تکواندو، مسابقات قهرمانی آسیا دادماه به میزبانی تاشکندازب تان برگزار خواهد شد.

رقابتهای انتخ تیم ملی پومسه در بخش آقایان، 23 فروردین ماه و در 6 رده سنی 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41 تا 50 سال، 51 تا 60 سال، 61 تا 65 سال و 65 سال به بالا، در خانه تکواندو و با حضور داوران برگزار می شود تا نفرات اعزامی به این مسابقات مشخص شوند.

دارندگان مدال مسابقات قهرمانی آسیا و جهان در سال 2013، دارندگان مدال قهرمانی کشور، لیگ برتر(جام ستاره ها) و لیگ دسته اول سال 1392 مجاز به حضور در این رقابتها خواهند بود.

هدایت این تیم بر عهده حسینعلی نظری است.

شایان ذکر است؛ پومسه روهای ایران در دومین دوره قهرمانی آسیا که در سال 2012 به میزبانی ویتنام برگزار شد، موفق به ب یک طلا، 2 نقره و 3 برنز و ب عنوان نایب قهرمانی شده بودند. رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لارستان گفت: از سال ۹۰ تاکنون مجوز ۶ هزار مشاغل خانگی در لارستان صادر شده است.
مشاغل خانگی مهناز طاهری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه در سال 1356 مرکز کاری و اشتغال و در سال 1359 اداره خدمات اشتغال در لارستان تأسیس شده است، اظهار کرد: از دی ماه سال 88 این اداره به معاونت اداره کل کار و امور اجتماعی ارتقاء یافت و سپس با ادغام وزارت تعاون و کار و امور اجتماعی، از ابتدای سال90 به معاونت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لارستان تغییر نام یافت. بانوان خوزستانی برای شرکت در انتخ تیم ملی موی تای به تهران اعزام خواهند شد. ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان/ ریاست هیات کاراته شهرستان فومن
با سلام و احترام به اطلاع میرساند هیات کاراته استان گیلان در نظر دارد یک دوره مسابقات کومیته انفرادی انتخ اعزام به مسابقات قهرمانی کشور به شرح زیر طبق شرایط فدراسیون کاراته ایران در تاریخ4 و 5 دی ماه 1393 در شهرستان فومن سالن چمران برگزار نماید ، لذا خواهشمنداست مراتب به مربیان و هنرجویان آن شهرستان اطلاع رسانی گردد. ازمربیان تقاضا میگردد شرایط مسابقه (رده سنی و اوزا. پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ: فرمانده ناحیه لارستان از اجرای نزدیک به ۱۰۰ برنامه فرهنگی، ، ورزشی و غیره به مناسبت هفته دفاع مقدس در لارستان خبر داد. پوتین دفاع مقدس به گزارش رویـــداد های لارستان بزرگ،سرهنگ غلامحسین جاوید در گفت وگو با تسنیم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: رشادت های مردم ایران در هشت سال دفاع مقدس در طول تاریخ ایران بی نظیر بوده و تنها جنگی است که غیور مردان ما اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک ایران به دست بیگانگان بیافتد. وی درباره برنامه های پیش بینی شده در هفته دفاع مقدس در لارستان، گفت: بر اساس آنچه تاکنون تدوین شده است، بیش از 95 برنامه فرهنگی، ، ورزشی، علمی و غیره پیش بینی شده که مهم ترین آن رژه نیروهای در روز 31 شهریورماه، برگزاری رزمایش ها، نمایشگاه ها، ب ایی یادواره ، سخنرانی ها، خاطره گویی و غیره در نقاط مختلف لارستان بزرگ نام برد. رضا سگه(!) یه لات بود تو مشهد. هم سگ ید و فروش می کرد، هم دعواهاش حس سگی بود!! یه روز داشت می رفت سمت کوهسنگی برای دعوا(!) و غذا خوردن که دید یه ماشین با آرم ستاد جنگهای نامنظم“ داره تعقیبش می کنه. شهید چمران از ماشین پیاده شد و دست اونو گرفت و گفت: ”فکر کردی خیلی مردی؟!“ رضا گفت برو بچه ها که اینجور میگن.....!!! چمران بهش گفت: اگه مردی بیا بریم جبهه!! به غیرتش بر خورد، راضی شد و راه افتاد سمت جبهه......! مدتی بعد.... شهید چمران تو اتاق نشسته بود که یه دفعه دی. رو مه شرق در گزارشی که به مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران اختصاص دارد نوشت:او شهریورماه ٧٦ سالِ پیش در محله س ولک تهران به دنیا آمد. پدرش حسن چمران ساوجی بود که از روستای چمران ساوه به تهران مهاجرت کرده بود. مدیرکل بحران استانداری فارس گفت: ز له درز لارستان به دلیل عمق زیاد خسارتی نداشته است. بیش از 18 میلیارد تومان از اعتبارات 3 درصد نفت و گاز به لارستان اختصاص یافت. شش کماندار زن و مرد برای شرکت در مسابقات کاپ آسیایی به کشور چین تایپه اعزام شدند. 5شنبه شب در سالن شهید چمران مه هر تیم های آرمان(گردان المهدی) و بانک رفاه به دیدار هم رفتند که طی آن تیم آرمان دو گیم پیاپی بر حریف پیروز گشت و در دیدار دوم تیم ی درجزین نیز با نتیجه مشابه توزیع برق را مغلوب ساخت. در دیدار یکشنبه شب نیز تیم های شهید محمدی و گدوک حریفان خود را ش ت دادند. شهید محمدی2 شهید فتحی 0 نوجوانان سامان 1 تیم گدوک 2 پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:کارشناس مسوول واحد زراعت جهاد کشاورزی شهرستان لارستان گفت:برداشت پنبه از سطح پنج هزار و 800 تار از اراضی این شهرستان آغاز شد.

علی سعیدی نژاد ، پنجشنبه به ایرنا بیان داشت:پیش بینی می شود از این میزان سطح زیر کشت امسال افزون بر 20 هزار تن وش پنبه برداشت شود. مسابقات تنیس روی میز پیش وتان استان لرستان جهت اعزام به مسابقات کشوری با حضور بیش از ۲۰ ورزشکار در م آباد برگزار شد. آ ین تمرین تیم ملی ووشو جهت اعزام به مسابقات همبستگی کشورهای ی در آکادمی ملی ووشو برگزار شد. پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:همایش شیرخوارگان حسینی یکی از مناسک مذهبی بزرگداشت عاشوراست که از سوی مسلمانان در ایران و سایر کشورهای ی و همه ساله در نخستین ماه محرم بر گزار می گردد . به گزارش روابط عمومی کمیته امداد لارستان، در همین راستا و در ششمین روز از ماه عزای حسینی شیرخوارگان سبز پوش با مادرانشان به یاد کوچک ترین شهید کربلا آماده بودند تا بگویند راه علی اصغر با گذشت قرن ها همچنان ادامه دارد . در این مراسم کمیته امداد لارستان نسبت به ب ایی پایگاه ثبت نام حامیان ایتام اقدام و در نهایت تعداد 26 نفر از شهروندان نیکوکار لارستانی امادگی خود را برای حمایت از ک ن ایتام اعلام نمودند .
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] آتش سوزی ۲ باغ در بلوار شاهد و چمران شیراز مهار شد. تیم اسکیت استان همدان برای حضور در مسابقات بین المللی آزاد مارشال کاپ اعزام می شود. اعزام دو سنگنورد امیدیه به مسابقات جهانی همراه با تیم ملی به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان ، دو سنگنوردخوزستانی از شهرستان امیدیه به همراه تیم ملی سنگنوردی کشورمان عازم مسابقات جهانی هندوستان شدند .
سیدرضا چاشی دارنده مدال نقره قهرمانی جهان و محمدحسین ساغری دارنده مدال نقره کشوری به همراه تیم ملی سنگنوردی کشورمان که متشکل از 12 ورزشکاران زن و مرد؛ در مسابقات جهانی هندوستان شرکت خواهند نمود. این مسابقات در رشته بولدر و روزهای 3 و 4 تیر ماه در شهر بمبئی برگزار میشود . دبیر هیئت تکواندو لارستان به همراه دو تن از اعضائ هیئت تکواندو از باشگاه تکواندو لارستان بازدید بعمل آوردند و با مشکلات فراروی تکواندو کاران آشنا شدند . ضمناً باشگاه لطیفی یکی از باشگاههای فعال لارستان بزرگ میباشد که در ردههای سنی مختلف تکواندوکاران ممتازی دارد و مربیگری باشگاه المهدی به عهده آقای صابری زاد و همراهی آقای ولی شاهی می باشد. امروز دو کماندار یزدی به مسابقات جهانی امریکا اعزام شدند. مسابقات انتخ ورود به اردوی تیم ملی پومسه نوجوانان دختر، روز گذشته (دوشنبه) برگزار و ترکیب تیم ملی پومسه برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا 2017 مشخص شد. در مراسمی با حضور مدیرکل گمرک استان فارس، ساختمان گمرک لارستان به بهره برداری رسید. پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:مراسم رژه نیروهای مسلح لارستان روز دوشنبه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با حضور مسوولان شهرستانی و نظامی و انتظامی ، خانواده ،اقشار مختلف مردم شهر لار در خیابان رو بروی فرمانداری ویژه لارستان برگزار شد.