اعتراف رو مه شرق به نمایشی بودن شورای شهر تهران

چرا در هیچ کدام از ادوار گذشته، هرگز شاهد ثبت نام همزمان رئیس جمهور و معاون اولش نبوده ایم؟ عضو هیات رئیسه شورای ی شهر تهران گفت: اصلاح طلب بودن به خودی خود مشکل محسوب نمی شود. آن چه مشکل جدی و اساسی در کارها ایجاد می کند، کاری و ترجیح منافع حزبی و گروهی بر منافع شهر و منافع مردم است. اسبق فرهنگ و ارشاد ی گفت: در غرب ی حق ندارد درباره هولوکاست که حتی دانشمندان و فیلسوفان غربی هم به اغراق آمیز بودن آن اعتراف کرده اند، چیزی بگوید چرا که هولوکاست غرب است و با فرو ریختن آن، غرب نیز فرو می ریزد. ..اعتراف میکنم.. .. با اینکه سخته .. .. و یا شاید بیشتر از اون تلخه .. .. اما باید اعتراف کنم .. .. باید اعتراف کنم که اشتباه فکر می .. .. باید اعتراف کنم سخت تر از اونیه که فکر می .. .. آره باید اعتراف کنم که منم یه آدم هستم .. .. یه آدم با همه ی نیازهای آدمیت .. .. با همه خودخواهی های یه آآآآآآآدم.. .. آره فقط یه آدم معمولی .. .. معمولیه معمولی .. .. آره تلخه .. .. اعتراف همیشه تلخه.. .. اما باید اعتراف کنم که هر چی تلاش که عشق من یه عشق زمینی نباشه.. .. رنگ خواسته های زمینی ن. به انجام یک حمله هوایی در منطقه ای از ادلب در که قبلاً گزارش هایی از تلفات گسترده در آن بر اثر بمباران جنگنده ها از آن منتشر شده بود، اعتراف کرد. رژیم صهیونیستی امروز برای نخستین بار رسما اعتراف کرد که مقاومت ی حماس ۴ ی از جمله ۲ نظامی و ۲ شهرک نشین را در نوار غزه به اسارت گرفته است.
شهاب حسینی در مقام کارگردان نمایش "اعتراف" را به صحنه می برد. اعتراف مسعود رجوی به بمب گذاری حزب از دید دوربین های مخفی رژیم صدام در یکی از ملاقات های مخفی با سپهبد طاهر جلیل حبوش رئیس سازمان کل اطلاعات عراق در سال ۱۳۷۸ دزفول گفت: دشمن به ناتوانی خود در جنگ رو در رو با نظام ی اعتراف کرده به همین علت، فرهنگ ایران ی را نشانه رفته است ? و به همین جهت ما باید با رویکردی ولایی محور و ارزش مدار به مقابله… رییس شورای ی شهر تهران با اشاره به تدوین برنامه ۵ ساله سوم شهرداری تهران ابراز امیدواری کرد تا سرانه فضای سبز تهران به استانداردهای جهانی برسد. 4 جوان که در مناطق مختلف غرب و شمال غرب تهران اقدام به زورگیری خشن می د توسط پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند. سخنگوی شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: اگر نظر کمیسیون حقوقی شورا با عنوان شورای شهر تهران( حوزه انتخ ه تهران، ری و تجریش) در صحن علنی به تصویب برسد دیگر نیاز به تغییر نام شورا نیست و در سربرگ ها حوزه انتخ ه لحاظ می شود. حوادث رکنا: رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ فیض، با اشاره به دستگیری یک حرفه ای لوازم داخلی خودرو در محدوده چهاردیواری، گفت: این متهم پس از دستگیری به 6 فقره سرقت اعتراف کرد. سابق اطلاعات گفت: ولیعهد عربستان در مقابل رسانه های داخلی و خارجی اعتراف کرد که در دوران دفاع مقدس، با تمام توان از صدام حمایت می د. عضو شورای شهر تهران گفت: دو فوریت ا ام شهرداری تهران به حمایت از آسیب دیدگان ز له غرب کشور با ۱۴ رای موافق به تصویب شورای شهر تهران رسید. دومین روز از ثبت نام انتخابات شورای شهر تهران امروز در محل فرمانداری تهران آغاز و تا 6 فروردین ادامه خواهد داشت. هوندا به ریسک بسیار بالای پیشرانه های جدید فرمول یک اعتراف کرد
یوسوکه هاسه‌ ا، مدیرعامل هوندا، اعتراف کرد که این خودروساز ژاپنی در حال پذیرش ریسک بسیار بالایی در رابطه با پیشرانه‌های جدید فرمول یک در فصل ۲۰۱۷ است. ایلنا نوشت: رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران مصوبه برج- باغ را از ابداعات رئیس شورای شهر تهران دانست و گفت: با این مصوبه ۴ هزار تار از باغ های تهران در ۱۰ سال اخیر نابود شده است. صبح امروز یکشنبه ۱۸ تیر ، جلسه شورای شهر تهران با حضور محمدباقر قالیباف در محل باغ کتاب تهران برگزار شد. پس از اتمام جلسه، اعضای شورای شهر، از این مجموعه که به تازگی افتتاح شده بازدید د. مردم رودسر و املش در مجلس با تأکید بر اینکه ت همان ت اصلاحات است، گفت: اصلاح طلبان باید اعتراف کنند که تشان در عمل به وعده ها ش ت خورده است. رئیس کلانتری ۱۲۴ قل ، با اشاره به دستگیری یک لوازم داخلی خودرو در محدوده قل و شهرزاد، گفت: این متهم در بازجویی های انجام شده به ۱۸ فقره سرقت اعتراف کرد. رئیس سابق ستاد دونالد ترامپ در دوران مبارزات انتخابات ریاست جمهوری 2016 به دو فقره از تخلفات خود اعتراف کرد.... مقام های ارشد پنتاگون در نشستی در یک کمیته فرعی مجلس سنای به افزایش قدرت موشکی و توانمندی های نظامی ایران اعتراف د. مورینیو اعتراف کرده که تیمش در این فصل به اندازه کافی در گ نی موفق نبوده است. قاتل م آّبادی که به مشهد گریخته بود،به چهار فقره قتل با همکاری پدرش اعتراف کرد. س رست دادسرای امور جنایی تهران بزرگ گفت: پس از گذشت حدود ۵۴ روز مقصران وقوع حریق غیرعمدی پلاسکو به نحوه شروع آتش‌سوزی اعتراف د. فارس/   س رست دادسرای امور جنایی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس با اعلام این مطلب افزود: از صبح روز 30 دی‌ماه و همزمان با وقوع آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکو پرونده بررسی این حادثه در دادسرای جنایی تهران مفتوح شد. وی افزود: پس از تحقیقات نهایی مشخص شد آتش‌سوزی از فروشگاه تولید پوشاک «نسترن». کشتن… چه فعل زیباییست!
حتی رها … گم … به آن زیبایی نیست!

چرا زیباست؟ چون در دید مادی هیچ زمان باز نمیگردد!
آه یادم رفت! آری در دنیای مادی کشتن چه زیباست!
به نظر من اگر از ی ، چیزی بدمان بیاید… کشتنش بهترین راه است! فوقش بعدا گیر می افتیم! ولی کشتنش لذتش بخش است!
مثلا حسی که در دل داریم! یا نگاهی که به ی دارسم! یا…
چه میدانم ولی کشتن خیلی خیلی جالب است! و من امشب میکشم! آری! او را… امشب… شب ...
کشتن بسیار جالب است! کشتن.. اعتراف ق.
فرماندار تهران از ثبت نام ۹۱۷ داوطلب در انتخابات شورای شهر تهران تا ساعت ۱۶ امروز خبر داد. خدایا اعتراف میکنم که دیروز بهم ثابت کردی که زود قضاوت میکنم.همراه با بدبینی این کارها رو واسه آروم شدن خودم می کنم کمر اعتمادهام ش ته دیگه نمی تونم به ی اعتماد کنم حتی به اونا هم منو سرکار میزارند خدایا ولی هیچ وقت از اعتمادم به خودت پشیمون نشدم.پس خودت کمکم کن یک کارشناس داوری فوتبال گفت: بازیکن گسترش فولاد تبریز اعتراف کرده که دو کارت زرد گرفته این دیگر قانون تخصصی فوتبال نیست که مردم متوجه آن نشوند. همشهری آنلاین: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به پاک بودن هوای تهران از وزش باد شدید و بارش باران در پایتخت خبر داد. سرمربی تیم چین به برتر بودن تیم ملی ایران اعتراف کرد. خبرآنلاین/ نوروز 96، ایران پذیرای مربی بزرگی بود که به همراه تیم ملی چین به تهران آمده بود. مارچلو لیپی و تیمش البته در مقابل یکصد هزار هوادار حاضر در یوم کاری از پیش نبردند و با نتیجه 1-0 تن به ش ت دادند. حال مارچلو لیپی سرمربی تیم ملی چین در گفت و گویی در خصوص آن دیدار صحبت کرده است.
لیپی ابتدا می گوید:« ......

ادامه خبر


رکنا: عضو شورای شهر تهران در مورد نتیجه جلسه مشترک اعضای این شورا با نمایندگان تهران در مجلس گفت: شهردار تهران مشمول قانون بازنشستگی می شود. عضو منتخب شورای شهر تهران از دیدار منتخبان شورای شهر تهران با سید محمد خاتمی خبرداد و گفت: در این نشست منتخبان شورای شهر از آقای خاتمی خواستند به مانند گذشته سعی در ایجاد اتحاد و انسجام در بین جریان اصلاحات… یک معلم انگلیسی حامی گروه اعتراف کرد که در زمان تدریس، به دانش آموزان های تبلیغاتی این گروه تروریستی را نشان می داده است. فرماندار تهران از نام نویسی حدود یکهزار نفر در پایان چهارمین روز ازمهلت ثبت نام انتخابات شورای شهر تهران، ری و تجریش خبر داد. منتخب مردم تهران، ری و تجریش در پنجمین دوره شورای ی تهران، گفت: برای افزایش همگرایی میان بخش حاکمیتی و مدیریت امور محلی نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای ی به همراه نمایندگان شورای ی این شهر به این نتیجه رسیدیم که یک پارلمان 51 نفری مشترک با همکاری استاندار و معاونینش داشته باشیم. اینتل اعتراف کرد سی پی یوهای جدید نیز مشکل باگ اسپکتر/ spectre دارند. مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران با تأکید بر اینکه اتصال برق شبکه برق ای استان تهران به دلیل مسدود بودن برخی راه ها با سختی انجام می شود، گفت: مسدود بودن راه ها باعث شده تا اکیپ های مستقر برق با… نخستین دستور جلسه شورای شهر تهران به ادامه گزارش شهرداری تهران از متروی تهران اختصاص داشت؛ موضوعی که از جلسه علنی هفته گذشته باقی مانده بود.