اعتراف رو مه شرق به نمایشی بودن شورای شهر تهران

نخستین دستور جلسه شورای شهر تهران به ادامه گزارش شهرداری تهران از متروی تهران اختصاص داشت؛ موضوعی که از جلسه علنی هفته گذشته باقی مانده بود. یک کارشناس داوری فوتبال گفت: بازیکن گسترش فولاد تبریز اعتراف کرده که دو کارت زرد گرفته این دیگر قانون تخصصی فوتبال نیست که مردم متوجه آن نشوند. امشب دلم برایت تنگ استهم صحبت شبهایم مونس تنهایی هایم همدم لحظه هایم.اعتراف میکنم بعد از تصمیمم برای ج از همسر سابقم انتخاب نبودنت سخترین انتخاب زندگیم بوداعتراف میکنم دلم برای بودنت برای دیدنت حتی برای بوسیدنت لک زده استاعتراف میکنم روزهای داشتنت بهترین روزهایم عمرم بودمیدانم تو هم دلتنگی این را از پیام هایی که میفرستی میفهمم از نامه شجریان به صدا و سیما از مرگ چند نفر به دلیل تب کنگو حتی از باخت  شش بر یک استقلال که هیچ ر. یک معلم انگلیسی حامی گروه اعتراف کرد که در زمان تدریس، به دانش آموزان های تبلیغاتی این گروه تروریستی را نشان می داده است. سرمربی تیم چین به برتر بودن تیم ملی ایران اعتراف کرد. خبرآنلاین/ نوروز 96، ایران پذیرای مربی بزرگی بود که به همراه تیم ملی چین به تهران آمده بود. مارچلو لیپی و تیمش البته در مقابل یکصد هزار هوادار حاضر در یوم کاری از پیش نبردند و با نتیجه 1-0 تن به ش ت دادند. حال مارچلو لیپی سرمربی تیم ملی چین در گفت و گویی در خصوص آن دیدار صحبت کرده است.
لیپی ابتدا می گوید:« ......

ادامه خبر


ایسنا نوشت: مرتضی الویری با اشاره به نقص قانونی و اشکالات ساختاری در شورای شهر تهران به تشریح اولویت های شورای پنجم تهران پرداخت. ایلنا نوشت: عضو کمیسیون سلامت محیط زیست شورای ی شهر تهران گفت: مشخص نیست در این پنج ساله که شهر طرح تفصیلی نداشت چه بلایی بر شهر تهران آمد و تهران به حراج گذاشته و فروخته شد. تاکنون 3 عضو اصلاح طلب شورای ی شهر تهران که با رای مردم به چهارمین دوره شورای شهر حضور یافته بودند، استعفا داده اند و در پست های تی قرار گرفتند. همشهری آنلاین: رئیس هیات نظارت بر انتخابات شورای شهرستان تهران با بیان اینکه ۱۵ صندوق به صورت اتفاقی با سامانه تجمیع وزارت کشور مجددا تطبیق داده شد، تاکید کرد که هیات نظارت شهرستان تهران با یقین سلامت پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران را تایید می کند. سید ی چندین روز قبل از اعلام دستگیری از سوی دادستان تهران دستگیر شده بود و در جریان بازجویی ها به انتقال حجم زیادی از اطلاعات محرمانه به سرویس های جاسوسی خارجی اعتراف کرده است. احمد مسجد جامعی-عضو شورای شهر تهران:پس از رایزنی، همفکری و بررسی های فراوان، شورای ی شهر تهران با رأی قاطع، آقای محمدعلی افشانی را به عنوان شهردار تهران برگزید. رئیس جمهوری با اذعان به پایبندی تهران به چارچوب فنی مدعی شد که «ایران از سایر چارچوبهای مقرر در توافق هسته ای تخطی کرده است!» اینتل اعتراف کرد سی پی یوهای جدید نیز مشکل باگ اسپکتر/ spectre دارند. معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران، در پاسخ به اظهارات محسن سرخو، عضو شورای شهر تهران که حمل ونقل شهرداری تهران را عقب تر از برنامه ها دانسته بود، توضیحاتی را ارائه کرد. عملکرد نامناسب شهرداری تهران در طی ماه های اخیر و حوادثی از جمله ز له و همچنین بارش برف در شهر تهران و غافلگیر شدن شهرداری تهران از جمله مسائلی است که موجب انتقاد اعضای شورای شهر تهران و شهروندان شده رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در تذکری از شهردار تهران خواست تا در کوتاه ترین زمان درباره چرایی عدم تخصیص اعتبارات مصوب شورای شهر تهران درباره بودجه سازمان آتش نشانی توضیح دهد. شهردار تهران گفت: بعد از انتخابات شورای شهر و قطعی بودن تغییر در مدیریت، تا استقرار شورای جدید چهار ماه کار شهرداری سست شده بود. فرماندار تهران گفت: درب فرمانداری تهران به روی داوطلبان ثبت نام انتخابات شورای شهر بسته شد، ثبت نام قطعی داوطلبانی که در فرمانداری حضور دارند تا ساعت24 به طول می انجامد به همین خاطر پذیرش افراد جدید نداریم. در آستانه اجرای دومین تئاتر شهاب حسینی به نام «اعتراف» که از ٣١ داد به روی صحنه می رود، پوستر این نمایش رونمایی شد. فرمانده انتظامی شهرستان کهنوج گفت: موتورسیکلت توسط ان کلانتری ۱۱ شهید مدرس در کهنوج دستگیر و به ۱۲ فقره سرقت اعتراف کرد. نایب رئیس شورای ی شهر تهران در خصوص حادثه پلاسکو از تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مجامع امور صنفی برای حضور در صحن شورای شهر تهران دعوت کرد.
در جلسه امروز شورای شهر تهران میان رحمت الله حافظی و معاون شهردار تهران، مدیرعامل مترو و یکی از… مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران با تأکید بر اینکه اتصال برق شبکه برق ای استان تهران به دلیل مسدود بودن برخی راه ها با سختی انجام می شود، گفت: مسدود بودن راه ها باعث شده تا اکیپ های مستقر برق با… ساعت 11 صبح واقع در پارک صدف (میدان هروی تپه ی شمس آباد) کنار زمین اسکیت. اولین تمرین تیم نمایشی پرثوآ استان تهران برای عضو گیری و تست هنرهای رزمی و حرکات نمایشی متقاضیان و علاقه مندانی که دارای هنرهای فردی و رزمی هستند میتوانند در این عضو گیری شرکت کنند.افردا زیر 23 سال مجاز به شرکت در این گروه هستند.شرکت برای عموم آزاد است.
پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: پسر 19 ساله ای که با ضربات چاقو پدر 60 ساله خود را به قتل رسانده… رییس شورای عالی استان ها با اشاره به اعلام حدود ۲۰۰ گزارش مبنی بر تخلف در انتخابات پنجمین دوره شورای ی شهر تهران، ری و تجریش توسط ک داها، از بازشماری ۱۰ درصد آرای پنجمین دوره انتخابات شورای ی شهر تهران، ری و تجریش با توافق فرمانداری تهران خبر داد. عضو شورای شهر تهران گفت: استیضاح یک بخش نمایشی دارد که ما در طرح استیضاح شهردار به دنبال این بخش نبودیم. چرا که اگر استیضاح نتایج مطلوبی نگیرد عمل ع خواهد داشت. عضو جمعیت ایثارگران با حضور در فرمانداری تهران در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کرد. اعتراف میکنم وقتی من کوچیک بودم مامانم برای اینکه ابکاری یا شیطونی نکنم بهم میگفت من پشت سرم هم دوتا چشم دارم اگه کار بد کنی خیلی زود متوجه میشم.!منم از ترسم هیچ وقت به پشت سرش نگاه نمی چون میترسیدم دو تا چشم ببینم********* اعترافات خنده دار *********اعتراف میکنم یه روز صبح که شدیدا خوابم میومد مامانم داد بندازم سطل زباله منم که چشمام وا نمیشد کیفمو انداختم سطل و با کیسه زباله رفتم مدرسه …قیافه ی دوستام سر صف هیچ وقت یادم . عضو شورای ی شهر تهران گفت: قالیباف تذکر ناایمن بودن پلاسکو را در سال ۹۳ در شورای شهر داد. اعتراف می کنم-فرزاد فرزیناعتراف می کنم که قبلنا فکر می
فرزاد فرزین اسم دو نفره
خنگ هم خودتی
.
.
.
.
فک و فامیله داریم؟
آقا رفته بودیم مهمونی
خواستم بگم دلم درد می کنه
اشتباهی گفتم : دلم دود می کنه.
یعنی تا آ مجلس سوژه ملت شده بودیم و کرکر به ما می خندیدن : اعتراف میکنم هر روز صبح که بیدار میشم با خودم تصمیم میگیرم که
امروز خیلی خلاق و پر انرژی باشم
ولی بعد یه ص تو سرم میگه: آره اینو خوب ا. فغانی داور بین المللی فوتبال و پسر ورزش و جوانان با حضور در فرمانداری تهران در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام د. خبرگزاری غربی در اولین واکنش به آغاز انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در ایران، به طولانی بودن صفوف رأی دهندگان اذعان کرد. مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران از نامشخص بودن وضعیت تیم فوتبال نفت تهران برای ادامه فعالیت و واگذاری این تیم خبر داد. وقت اون رسیده که واسه هم اعتراف کنیمیادت میاد یه زمانی میگفتم قلبمو واست پیش کش میکنم نمیخوام دب کنم زیرش بزنم نترس میخوام بگم مثل سگ پشیمونم که چرا همه زندگیم رو پیش کشت ن میخوام بگم دل کندن از تو واسم شده مثل جون کندن.میخوام بگم تاج سروری من شدی گلم.میدونم این جور اعترافات گاهی وقتا واسه ادم گرون تمام میشه چون باید از این موقع به بعد واست از جون مایه بزارمحالا وقته اعتراف توست گلمخدایش به پای اعترافت نمیرسم وقتی فقط منو تو آغوش خودت میگیری.. اعتراف میکنم که خیلی دلم تنگه واسه عشقم شهرم دوستام خودم اره خودم همونی که بدترین چیزاهم نمیتونستن اشکشو در بیارن همونی که همه دردا پیشش کم میاوردن همونی که صدای خندهاش تا صد تا محله اون طرف تر میرفت همونی که همه دوسش داشتن ولی حالا... رییس کمیسیون معماری وشهرسازی شورای شهر تهران گفت: درآمد ناشی از فروش املاک و اراضی و تراکم فروشی پیش خور شده وطبیعی است مسئولان فعلی نتوانند همانند گذشته به افتتاح پروژه های عمرانی بپردازند. همشهری آنلاین: پلیس ای نوردراین وستفالن آلمان اعلام کرد جوانی که روز دوشنبه با ۵۲ ضربه چاقو کودک ۹ ساله ای را به قتل رساند به جرم خود اعتراف کرده است. جامعه اطلاعاتی در گزارش موسوم به «ارزی تهدیدهای جهانی» به قدرت نظامی ایران اعتراف کرده است. جواد خیابانی اعتراف کرد به دلیل خواب ماندن، دیر بر سر گزارش بازی لستر سیتی و لیو ول رسیده است.