اعترافات تکان دهنده مرد دلارفروش قاتل آدمکش نبودم پولم را می خواستم

بیش از ۱۰۰ متخصص فناوری و هوش از سازمان ملل متحد خواسته اند که مانع گسترش استفاده از ابزارهای هوشمند کشتار معروف به "ربات های قاتل" شود. وزارت بهداشت در هفته گذشته با رویداد های متعددی مواجه بود که در این بسته خبری به بخشی از آن ها می پردازیم. گفت: در سال ۸۸ در پروازی بمبی جاسازی شده بود که کشف شد ولی مشخص نشد کار چه ی بوده است این بمب دست ساز بود و تایمر داشت و وقتی هواپیما را بازرسی کردیم متوجه آن شدیم.
نشریه یی واشنگتن پست گزارش داد: نتایج یک بررسی تکان دهنده نشان می دهد که نیمی از یی ها… من نفسم بند توئه نرفته بر میگردم خواستم فراموشت کنم نشد هر کاری خواستم صدامو نشنوی صدا کنی اسممو گفتم همو نبینیمو بگی ببینیم همو رفتم دلت تنگ بشه سنگ شد خواستم دلم سنگ بشه تنگ شد منصور لشکری قوچانی به تحلیل و بررسی فضای ساخت «قاتل اهلی» و های کمدی- در کشور پرداخت. عامل قتل 6 شهروند اراکی صبح امروز پنجشنبه 24 فروردین در اراک پس از اجرای مراسم به دار مجازات آویخته شد. کشیدن سیگار آ ین درخواست این قاتل بی رحم بوده است. ان پلیس اگاهی با انجام کار اطلاعاتی گسترده، قاتل فراری که پس از ارتکاب قتل در استان کرمان به مکانی نامعلوم متواری شده بود را شناسایی و دستگیر د. قاتل ستایش دختربچه ۶ ساله افغانستانی که پیشتر به قصاص، و دیه محکوم شده بود، ۱۷ داد امسال (۹۶) بابت تعیین ارش البکاره و مهرالمثل محاکمه می شود. قاتل ستایش دختربچه ۶ ساله افغانستانی که پیشتر به قصاص، و دیه محکوم شده بود، ۱۷ داد امسال (۹۶) بابت تعیین ارش البکاره و مهرالمثل محاکمه می شود. یک ساعت بعد از تحویل سال چمدان های مسافرت را آماده و به خانه مادر زنم رفتم و از او خواستم برای صبح روز بعد آماده مسافرت باشد، اما همسرم زیر قولش زد و گفت: با من به مسافرت نمی آید و قصد ج دارد. احمدعلی مسعودانصاری در یک گفتگو از فساد فرح و دوستانش و روزهای آ سلطنت محمدرضاشاه سخن گفت. در این ویدئو سخنان تکان دهنده حاج قاسم سلیمانی درباره ، حضرت آیت الله و سید حسن نصرالله را مشاهده خواهید کرد. رئیس دادگستری استان تهران گفت: حکم قاتل ستایش در ملأ عام اجرا نمی شود. قاتل پدر و پسر تبریزی بعد از 20 روز امروز در دام ان آگاهی تبریز افتاد. فرمانده نیروی انتظامی استان فارس از دستگیری قاتل پس از 22 سال خبر داد. آشپز جنایتکار چگونه اجساد ن گیلانی را تکه تکه میکرد ادامه اعتراف خونسردانه مرد مرموز وقتی دید که پلیس او و همسر ای اش را بازداشت کرده اس با این باور که حتما ردی از خود برجای گذاشته وگرنه در این 9 سال چرا ی سراغش نیامده بود با خونسردی اعتراف کرد و از قتل های سریالی و وحشتناک برداشت. آشپز جنایتکار این مرد  به کاراگاهان جنایی گیلان گفت: پیش از اینکه به رشت بیایم در بندرعباس آشپز بودم اما پس از مدتی دوباره به زادگاه خود بازگشتم و در رشت با یک زن 4. شیخ بهایی از دستگیری قاتل فراری (ع.م) در شهرستان منوجان از توابع کرمان در کمتر از 16 روز خبر داد و گفت: متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است. به درستی که چهره امروزی خونخواران عاشورا را پیش چشم همگان به نمایش گذاشت. وزارت بهداشت در هفته گذشته با رویداد های متعددی مواجه بود که در این بسته خبری به بخشی از آن ها می پردازیم. عمار حسینِ ٢١ ساله، یکى از مسلحین ى هست که در یکى از عملیات هاى در کرکوکِ عراق، توسط نیروهاى کرد عراقى به اسارت گرفته شده است.
این اسیر ى در اعترافات خود گفته است؛ از سن ١٤ سالگى به القاعده پیوسته و بعدها به گروه ملحق شده است که از زمان پیوستن به در سال ٢٠١٣، ٥٠٠ نفر را کشته و با مجوز شرعى که فرماندهان به آنان براى به ن ایزدى و غیره داده بودند به بیش ٢٠٠ زن از قومیت هاى مختلف عراق کرده است.

سلام یه خبر جدید و ناراحت کننده از هیو جو!!!چند ماه پیش یکی از افسران نیروی هوایی به قتل رسید و گفته شد که خواهر قاتل در صنعت سرگرمی کره مشغول به کاره, اکثرا فکر می که ممکنه برادر هیو جو قاتل باشه ولی طبق گفته ی برادرش اون فقط جنازه رو پیدا کرده و قاتل نیست, هیچ اعلام رسمی از طرف نیروی هوایی, کمپانی هیو جو و پلیس مبنی بر قاتل بودن برادر هیو جو منتشر نشده و هنوز در حال تحقیق هستن ولی مردم از این موضوع خیلی ناراحت هستن و برادر هیو جو رو مقصر می دونن و در صفحه ی ف ی س ب و کش براش پیام های ناراحت کننده میزارن و اون رو خواهر قاتل خطاب می کنن! http://up.ashiyane.org/images/zxrw63xononsk1kzm.jpg برای خواندن ادامه ی خبر برید ادامه... در این گزارش داستان یک مرد سوری که قاضی شرعی حکم قطع دست و پایش را صادر کرده بود مشاهده می کنید.
یک عضو ی که در کرکوک دستگیر شد اعتراف کرد پس از پیوستن به این گروه تروریستی،نزدیک به 500 نفر را… مرکز حقوق و توسعه یمن با ارائه گزارشی فاش کرد: شمار قربانیان غیرنظامی عربستان به یمن طی دوسال گذشته بیش از 32 هزار و 749 کشته و زخمی است.
«دُری اصفهانی» در حال محاکمه استجواد کریمی قدوسی مشهد  گفت: برخی مدعی بودند جاسوسی دری اصفهانی در موضوع مذاکرات دروغ است اما وی به اتهام جاسوسی در حال محاکمه است. عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: در حال حاضر چند جلسه از دادگاه دری اصفهانی برگزار شده و اعترافات وی به زودی منتشر خواهد شد. کریمی قدوسی تاکید کرد: بنده خواهان این هستم که مردم با طوماری از قوه قضاییه بخواهند تا اعترافات دری اصفهانی منتشر شود. این مجلس در پایان خاطرنشان کرد: معتقدم اعترافات دری اصفهانی درباره های بسیار تکان دهنده خواهد بود.
سینمایی «قاتل اهلی» در ماه های گذشته دچار حواشی بسیاری شده بود و این اتفاقات باعث شد که مسعود کیمیایی از تهیه کننده این به خانه سینما شکایت کند. پولاد کیمیایی به آ ین وضعیت ساخت ش و حواشی تمام نشدنی «قاتل اهلی» اشاره کرد. غرق شدن جوان 24 ساله/ 2 قاتل فراری در شهرستان عنبرآباد دستگیر شدند/ سرقت مسلحانه دو کیلویی از طلافروشی عباسی/ گروگانگیری 960 میلیون تومانی از تهران تا گلستان/ دخترمقیم امریکا در دام جوان فریبکار/ پنج کشته و مصدوم در برخورد کامیون با پژو و ال 90/ 30 کیلو طلای سرخ دستگیر شد/ مرد همسرکش به مرگ محکوم شد/ ادعای عجیب قاتل آتنا پیش از محاکمه/ سه بار برای«خفاش جاده ها» رکنا: دیه مردی که 24 سال قبل در زندان کشته شده بود، با مرگ قاتل از بیت المال پرداخت می شود. عاملان اسیدپاشی هولناک در مشهد در اعترافاتی تکان دهنده به تشریح ماجرای اسیدپاشی بر چهره 2 زن جوان پرداختند. جنایات گرو منافقین هیچگاه از ذهن مردم انقل ایران ی پاک نخواهد شد.اعترافات منافقین به جنایات شان +  ؛ گرو تروریستی منافقین بیش از 35 سال است که علیه ملت و ت ایران دست به ابکاری و اقدامات تروریستی می زند. تحلیلگران معتقدند استراتژی گرو تروریستی منافقین از موضع نفی و مخالفت بوده و این گروه را از عوامل اصلی تولید چرخه معیوب "تروریسم ـ خشونت" می‎دانند که در راه تعمیق و گسترش مردم‎سالاری و اعتلای فرهنگ مدارا و گفت و گو موانع اساسی آفریده است.
ایران نوشت: ظهر 21 فروردین امسال و د ی تماس مأموران انتظامی مستقردر بیمارستان لقمان از مرگ زن ٥٠ ساله ای خبردادند. ک ن برای گرفتن کیک و چیپس اطراف خودروها کرده بودند که ناگهان یک تروریست انتحاری خودش را منفجر کرد. وزارت بهداشت در هفته ای که گذشت با رویداد های متعددی مواجه بود که در این بسته خبری به بخشی از آن ها می پردازیم. قاتل دخترمان باید به دار آویخته شود     قاتل دخترمان باید به دار آویخته شود  پدر ستایش کوچولو گفت: به هیچ عنوان از حق قانونی و شرعی خود گذشت نخواهم کرد و خواهان اجرای هر چه سریع‌تر حکم قاتل فرزندمان هستیم. شیرآقا قریشی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث «ایران» ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: من و همسرم به هیچ عنوان از خون فرزند بیگناه و جگر گوشه‌مان که در اوج قساوت قلب و به طور وحشیانه ربوده شد و بعد هم کشته شد نخواهیم گذشت. وی گفت: . انتشار ویدئویی تکان دهنده از زیر گرفتن عمدی یک پسربچه از سوی مرد 54 ساله روس، کاربران اینترنتی را در بهت و ناباوری فرو برده است. ع آقای و خبر تکمیلی اما تکان دهنده است. عینک به چشم در تی صورتی رنگ، لبخند ن و کلاه به سر و مصمم در حال دویدن در یک مسابقه خیریه دو ماراتن. در حمایت از بیماران سرطانی. پدر جوانی که ١٠ سال قبل در جریان یک درگیری جانش را از دست داده بود، در پی درخواست اهالی روستا از قصاص گذشت کرد و گفت در این سال ها گذشت نکرد تا قاتل و خانواده اش بفهمند داغ فرزند یعنی چه حکم قاتل بنیتا در دیوان عالی کشور تایید شد