اعتراضی مردم روی ریل های قطار با چاشنی خشم

د ی برخورد یک قطار به مانع نگه دارنده در ایستگاه شهرستان «الکالا د هنارس» در استان مادرید اسپانیا 45 نفر زخمی شدند که حال 4 نفر وخیم گزارش شده است. رئیس انجمن دفاتر خدمات گردشگری و مسافرتی استان قم گفت: با قراردادی که بسته شده ظرفیت قطار قم- کربلا ۳۶۰ نفر است که می توان این ظرفیت را به بیش از ۷۰۰ نفر افزایش داد.
شرکت حمل و نقل عمومی چین، از اولین قطار بدون ریل که حدود ۳۰ متر طول دارد و می تواند تا ۳۰۰ نفر… 4 هفته دیگر قطار لیگ آزادگان در انتهای خط پر فراز و نشیب و ایستگاه پایانی توقف می کند، در حالیکه 7 تیم بالای ج همگی شانس صعود دارند. با آنکه همه مسؤولان استانی خبر از راه اندازی قطار همدان ـ تهران در بازه های مختلف زمانی سال 96 را دادند و از سریع السیر شدن آن سخن گفتند، اما هیچ کدام از این وعده ها محقق نشد. سخنگوی اورژانس کشور با بیان اینکه دقایقی قبل قطار قزوین - تهران که از استان زنجان در حال حرکت بود از ریل خارج شد که خوشبختانه این حادثه هیچ مصدومی نداشت. انتشار ادعای مضحک این شرکت قطار با واکنش جالب کاربران در فضای مجازی و بویژه توئیتر همراه بود. و عمر شیشه عطر است، پس نمی ماند
پرنده تا به ابد در قفس نمی ماند

مگو که خاطرت از حرف من مکدر شد
که روی آینه جای نفس نمی ماند

طلای اصل و بدل آنچنان یکی شده اند
که عشق جز به هوای هوس نمی ماند

مرا چه دوست چه دشمن ز دست او برهان
که این طبیب به فریادرس نمی ماند

در سفر عشق دیر فهمیدیم
قطار منتظر هیچ نمی ماند
افسران - در سفر عشق دیر فهمیدیم/قطار منتظر هیچ نمی ماند.... یکی از قطار های خط سه مترو از خط خارج و مسافرگیری در این خط متوقف شده است. عملیات ساخت نخستین قطار تندرو که در زیر آب حرکت می کند از سال 2018 شروع می شود. خارج شدن قطار از ریل در استان «سویل» در اسپانیا 35 زخمی برجای گذاشته است. پس از وقفه ای نسبتاً طولانی، قطار سیما روی ریل تولید سرعت گرفت. وج قطار باری از ریل در ای اوهایو باعث اختلال در مسیر های جاده ای نزدیک محل حادثه شد. بلیت قطار لو 4 تخته از زنجان به مقصد مشهد در بازار به قیمت 81 هزار تومان است. سینمایی ترن یکی از آثار قویدل در مقام کارگردان و محصول سال 1366 است. این ، داستان یک قطار حامل سوخت است که با نقشه رئیس قطار و نیروهای انقل جهت رسیدن به مناطق سردسیر تغییر مسیر می دهد. (خطر لو رفتن داستان) در بین راه قطار متوقف شده و رئیس و همراهش بازداشت می شوند اما لوکوموتیوران مصمم می شود، قطار را به مقصد برساند و در این راه جان خود را نیز از دست می دهد. خسرو شکیبایی، فرامرز قریبیان، عنایت بخشی، حسین ملکی، آرش تاج تهرانی، سروش خلیلی و کیومرث مل. همشهری آنلاین: پائولا هاوکینز که یک سیاستمدار همنام خود در دارد، با رمان «دختری در قطار» و نسخه سینمایی آن به چهره ای سرشناس در دنیای ادبیات دنیا تبدیل شد. ایسنا نوشت:پس از چند ماه گمانه زنی، سرانجام با موافقت راه آهن و سازمان حمایت مصرف کننده و تولیدکننده قیمت بلیت قطار افزایش یافت. عضو هیئت مدیره انجمن حمل و نقل ریلی گفت: با پیگیری های صورت گرفته سرانجام سازمان های ذیربط با افزایش 10 درصدی نرخ بلیت قطار موافقت د که از اول تیر ماه اجرایی می شود. ماجرای حضور پر دردسر خداداد عزیزی در برنامه دورهمی پس از ۲ روز سفر با هواپیما و تا ی و قطار و گیر در برف و یخبندان قطار مسافربری پردیس به شماره ۶۲۷ که ساعت ۱۵:۳۵ دقیقه پنج شنبه ۵ اسفندماه از یزد به مقصد تهران حرکت کرده بود، حدود ساعت ۲۰:۳۰ در حوالی قم دچار حادثه شد. در این ع زیبا که توسط نور های رنگارنگ زمستانی تزیین شده، فردی را می بینید که به ایستگاه شینجوکو (shinjuku) وارد می شود. این ایستگاه قطار در توکیو قرار دارد و یکی از شلوغ ترین ایستگاه های قطار در جهان است. آیا میدانید این زوج های عاشقی که روی ریل قطار به سمت غروب خورشید قدم میزنند
یا تا حالا قطار سوار نشده اند یا اگه سوار شده اند دستشویی نرفته اند یا اگه دستشویی رفته اند به سیستم دفع فاضلاب دقت نکرده اند؟؟!!!

تا اکتشافات بعدی خدا یار و نگه دارتان باشد! آیا میدانید این زوج های عاشقی که روی ریل قطار به سمت غروب خورشید قدم میزنند
یا تا حالا قطار سوار نشده اند یا اگه سوار شده اند دستشویی نرفته اند یا اگه دستشویی رفته اند به سیستم دفع فاضلاب دقت نکرده اند؟؟!!!

تا اکتشافات بعدی خدا یار و نگه دارتان باشد! جون 24 ساله ای در برخورد با قطار محلی در جوین جان باخت. قطار گردشگری خوزستان برای اولین بار در ابتدای سال جدید راه اندازی می شود. دو قطار متروی نیویورک بین منطقه منهتن و کویینز با یکدیگر برخورد د. پیش فروش اینترنتی بلیت قطار برای سفر های نوروزی امروز آغاز می شود. رسانه های یی روز دوشنبه گزارش دادند یک قطار مسافربری در ای واشنگتن از ریل خارج شده است. معاون اجتماعی استان قزوین از اتلاف ۵۷ راس بر اثر برخورد با قطار مسافربری در قزوین خبر داد. صدای انفجار و شلیک گلوله در ایستگاه مرکزی قطار در برو ل شنیده شد. مهاجمان دست کم 5 مسافر را با تبر در ایستگاه قطار دوسلدورف آلمان زخمی د.  مطهری شهید مطهری می گویند: «یکی از دوستان ما که مرد نکته سنجی است، یک تعبیر بسیار لطیف داشت. اسمش را گذاشته بود منطق ماشین دودی، می گفت: من یک درسی از قدیم آموخته ام و جامعه را روی منطق ماشین دودی می شناسم. وقتی بچّه بودم منزلمان در حضرت عبدالعظیم بود و آن وقت ها قطار راه آهن به صورت امروز نبود و فقط همین قطار تهران ـ شاه عبدالعظیم بود. من می دیدم قطار وقتی که در ایستگاه ایستاده بچّه ها دورش جمع می شوند و آن را تماشا می کنند و به زبان حال می گویند ببین چه موجود عجیبی است. معلوم بود که یک احترام و عظمتی برای آن قائل هستند. تا قطار ایستاده بود با یک نظر تعظیم و تکریم و احترام و اعجاب به آن نگاه می د... همین که راه می افتاد، بچّه ها می دویدند سنگ برمی داشتند و قطار را مورد حمله قرار می دادند! من تعجّب می که اگر به این قطار باید سنگ زد چرا وقتی که ایستاده یک ریگ کوچک هم به آن نمی زنند، و اگر باید برایش اعجاب قائل بود، اعجابْ بیشتر در وقتی است که......... طرح احداث قطار شهری در کرمان با حضور استاندار کرمان، سرمایه گذاران خارجی و سایر مدیران در استانداری بررسی شد. استاندار کرمان عصر چهارشنبه در این نشست به سرمایه گذاران چینی و ما یایی پیشنهاد کرد: مطالعات و تحقیقات خود را در زمینه قطار شهری مونوریل با سرعت پیش ببرند.
علیرضا رزم حسینی گفت: انتظار داریم یک برنامه زمان بندی از کل طرح ارایه دهید تا بتوانیم بر اساس آن کار را جلو ببریم. .........ادامه مطلب به گفته مدیر عامل اتحادیه شرکت های قطار شهری کشور در حال حاضر پنج شهر کشور از سیستم حمل و نقل ریلی استفاده می کنند. با آغاز سفرهای نوروزی یکی از اصلی ترین خدماتی که مورد توجه مسافران قرار می گیرد جابه جایی خودروهایشان با قطار و تحویل آنها در مقصد است. سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش سوزی در یکی از واگن های قطار تهران - مشهد خبر داد و گفت: این حادثه جزیی بوده و مصدومیتی در پی نداشت. معاون عمرانی فرماندار نیشابور گفت: تصادف قطار با یک دستگاه کامیون در نیشابور باعث آسیب مالی به این دو وسیله نقلیه و مصدومیت 6 نفر شد. گفت: ایجاد قطار حومه ای را ار تنفس ای بزرگ و ابزاری برای رفاه حال مردم است مردم اهواز در مجلس شورای ی گفت: مسئله قطار شهری اهواز پیچیده است و مشکلات آن به این سادگی با ذکر اعداد و ارقام قابل حل نیست. فرمانده یگان انتظامی مترو از دستگیری یکی از ان حرفه ای خبر داد و گفت: به بهانه نقص فنی قطار وارد جمعیت مسافران مترو می شد و از آنان سرقت می کرد.